2. Članska liga – Tekme

  1. 1. krog

    Brunšvik 27.08.22 17.00 ŠD Brunšvik NK Paloma
    Lenart 27.08.22 17.00 Lenart ŠD Jakobski Dol
    Prepolje 27.08.22 17.00 FC VOP Prepolje NK ROŠNJA – LOKA
    Duplek 28.08.22 17.00 NK DUPLEK NK Kungota
    Cerkvenjak 28.08.22 17.00 NK Cerkvenjak NK Slivnica
  2. 2. krog

    Jakobski Dol 03.09.22 16.30 ŠD Jakobski Dol FC VOP Prepolje
    Slivnica 03.09.22 16.30 NK Slivnica ŠD Brunšvik
    Duplek 03.09.22 16.30 NK DUPLEK NK Cerkvenjak
    Pesnica 04.09.22 16.30 NK Kungota NK ROŠNJA – LOKA
    Sladki Vrh 04.09.22 16.30 NK Paloma Lenart
  3. 3. krog

    Cerkvenjak 10.09.22 16.30 NK Cerkvenjak NK Kungota
    Lenart 10.09.22 16.30 Lenart NK Slivnica
    Prepolje 10.09.22 16.30 FC VOP Prepolje NK Paloma
    Brunšvik 11.09.22 16.30 ŠD Brunšvik NK DUPLEK
    Loka Rošnja 11.09.22 16.30 NK ROŠNJA – LOKA ŠD Jakobski Dol
  4. 4. krog

    Pesnica 17.09.22 16.00 NK Kungota ŠD Jakobski Dol
    Slivnica 17.09.22 16.00 NK Slivnica FC VOP Prepolje
    Duplek 17.09.22 16.00 NK DUPLEK Lenart
    Sladki Vrh 18.09.22 16.00 NK Paloma NK ROŠNJA – LOKA
    Cerkvenjak 18.09.22 16.00 NK Cerkvenjak ŠD Brunšvik
  5. 5. krog

    Brunšvik 24.09.22 16.00 ŠD Brunšvik NK Kungota
    Loka Rošnja 24.09.22 16.00 NK ROŠNJA – LOKA NK Slivnica
    Jakobski Dol 24.09.22 16.00 ŠD Jakobski Dol NK Paloma
    Lenart 25.09.22 16.00 Lenart NK Cerkvenjak
    Prepolje 25.09.22 16.00 FC VOP Prepolje NK DUPLEK
  6. 6. krog

    Pesnica 01.10.22 15.30 NK Kungota NK Paloma
    Duplek 01.10.22 15.30 NK DUPLEK NK ROŠNJA – LOKA
    Cerkvenjak 01.10.22 15.30 NK Cerkvenjak FC VOP Prepolje
    Slivnica 02.10.22 15.30 NK Slivnica ŠD Jakobski Dol
    Brunšvik 02.10.22 15.30 ŠD Brunšvik Lenart
  7. 7. krog

    Lenart 08.10.22 15.30 Lenart NK Kungota
    Prepolje 08.10.22 15.30 FC VOP Prepolje ŠD Brunšvik
    Sladki Vrh 08.10.22 15.30 NK Paloma NK Slivnica
    Loka Rošnja 09.10.22 15.30 NK ROŠNJA – LOKA NK Cerkvenjak
    Jakobski Dol 09.10.22 15.30 ŠD Jakobski Dol NK DUPLEK
  8. 8. krog

    Pesnica 15.10.22 15.00 NK Kungota NK Slivnica
    Cerkvenjak 15.10.22 15.00 NK Cerkvenjak ŠD Jakobski Dol
    Brunšvik 15.10.22 15.00 ŠD Brunšvik NK ROŠNJA – LOKA
    Duplek 16.10.22 15.00 NK DUPLEK NK Paloma
    Lenart 16.10.22 15.00 Lenart FC VOP Prepolje
  9. 9. krog

    Loka Rošnja 22.10.22 15.00 NK ROŠNJA – LOKA Lenart
    Sladki Vrh 22.10.22 15.00 NK Paloma NK Cerkvenjak
    Slivnica 22.10.22 15.00 NK Slivnica NK DUPLEK
    Prepolje 23.10.22 15.00 FC VOP Prepolje NK Kungota
    Jakobski Dol 23.10.22 15.00 ŠD Jakobski Dol ŠD Brunšvik
  10. 10. krog

    Loka Rošnja NK ROŠNJA – LOKA FC VOP Prepolje
    Jakobski Dol ŠD Jakobski Dol Lenart
    Slivnica NK Slivnica NK Cerkvenjak
    Sladki Vrh NK Paloma ŠD Brunšvik
    Pesnica NK Kungota NK DUPLEK
  11. 11. krog

    Cerkvenjak NK Cerkvenjak NK DUPLEK
    Brunšvik ŠD Brunšvik NK Slivnica
    Prepolje FC VOP Prepolje ŠD Jakobski Dol
    Lenart Lenart NK Paloma
    Loka Rošnja NK ROŠNJA – LOKA NK Kungota
  12. 12. krog

    Jakobski Dol ŠD Jakobski Dol NK ROŠNJA – LOKA
    Sladki Vrh NK Paloma FC VOP Prepolje
    Duplek NK DUPLEK ŠD Brunšvik
    Slivnica NK Slivnica Lenart
    Pesnica NK Kungota NK Cerkvenjak
  13. 13. krog

    Brunšvik ŠD Brunšvik NK Cerkvenjak
    Lenart Lenart NK DUPLEK
    Loka Rošnja NK ROŠNJA – LOKA NK Paloma
    Prepolje FC VOP Prepolje NK Slivnica
    Jakobski Dol ŠD Jakobski Dol NK Kungota
  14. 14. krog

    Sladki Vrh NK Paloma ŠD Jakobski Dol
    Slivnica NK Slivnica NK ROŠNJA – LOKA
    Cerkvenjak NK Cerkvenjak Lenart
    Duplek NK DUPLEK FC VOP Prepolje
    Pesnica NK Kungota ŠD Brunšvik
  15. 15. krog

    Lenart Lenart ŠD Brunšvik
    Prepolje FC VOP Prepolje NK Cerkvenjak
    Jakobski Dol ŠD Jakobski Dol NK Slivnica
    Loka Rošnja NK ROŠNJA – LOKA NK DUPLEK
    Sladki Vrh NK Paloma NK Kungota
  16. 16. krog

    Slivnica NK Slivnica NK Paloma
    Duplek NK DUPLEK ŠD Jakobski Dol
    Brunšvik ŠD Brunšvik FC VOP Prepolje
    Cerkvenjak NK Cerkvenjak NK ROŠNJA – LOKA
    Pesnica NK Kungota Lenart
  17. 17. krog

    Prepolje FC VOP Prepolje Lenart
    Loka Rošnja NK ROŠNJA – LOKA ŠD Brunšvik
    Sladki Vrh NK Paloma NK DUPLEK
    Jakobski Dol ŠD Jakobski Dol NK Cerkvenjak
    Slivnica NK Slivnica NK Kungota
  18. 18. krog

    Duplek NK DUPLEK NK Slivnica
    Cerkvenjak NK Cerkvenjak NK Paloma
    Lenart Lenart NK ROŠNJA – LOKA
    Brunšvik ŠD Brunšvik ŠD Jakobski Dol
    Pesnica NK Kungota FC VOP Prepolje