U11 Starejši cicibani – 1. Skupina

Tekme

  1. 1. krog

    Rače 28.08.21 10.00 NK Rače 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Maribor A
    Kungota 29.08.21 10.00 NK Kungota 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Slivnica Roho U10
    Maribor 02.09.21 18.00 NK Pobrežje U11 0 : 0
    (0 : 0)
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Fram 05.09.21 09.00 NK Fram 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Maribor B
    Maribor 14.09.21 17.00 Marles hiše 0 : 0
    (0 : 0)
    NK MM VAR Dobrovce
  2. 2. krog

    Marjeta 04.09.21 09.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Fram
    Dobrovce 04.09.21 10.00 NK MM VAR Dobrovce 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Rače
    Maribor 05.09.21 10.00 NK Maribor A 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pobrežje U11
    Kungota 05.09.21 10.00 NK Kungota 0 : 0
    (0 : 0)
    Marles hiše
    Slivnica 08.09.21 17.30 NŠ Slivnica Roho U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Maribor B
  3. 3. krog

    Maribor 11.09.21 10.00 Marles hiše 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Slivnica Roho U10
    Rače 11.09.21 10.00 NK Rače 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Kungota
    11.09.21 10.00 NK Maribor B 0 : 0
    (0 : 0)
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Fram 12.09.21 09.00 NK Fram 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Maribor A
    Maribor 12.09.21 11.00 NK Pobrežje U11 0 : 0
    (0 : 0)
    NK MM VAR Dobrovce
  4. 4. krog

    Dobrovce 25.09.21 10.00 NK MM VAR Dobrovce NK Fram
    Maribor 25.09.21 10.30 Marles hiše NK Rače
    Maribor 26.09.21 10.00 NK Maribor A NK Maribor B
    Kungota 26.09.21 10.00 NK Kungota NK Pobrežje U11
    Slivnica 29.09.21 17.00 NŠ Slivnica Roho U10 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
  5. 5. krog

    Marjeta 02.10.21 09.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Maribor A
    Rače 02.10.21 10.00 NK Rače NŠ Slivnica Roho U10
    02.10.21 10.00 NK Maribor B NK MM VAR Dobrovce
    Fram 03.10.21 09.00 NK Fram NK Kungota
    Maribor 03.10.21 11.00 NK Pobrežje U11 Marles hiše
  6. 6. krog

    Dobrovce 09.10.21 10.00 NK MM VAR Dobrovce ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Maribor 09.10.21 10.00 Marles hiše NK Fram
    Rače 09.10.21 10.00 NK Rače NK Pobrežje U11
    Kungota 10.10.21 10.00 NK Kungota NK Maribor B
    Slivnica 13.10.21 16.30 NŠ Slivnica Roho U10 NK Maribor A
  7. 7. krog

    Marjeta 16.10.21 09.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Kungota
    16.10.21 10.00 NK Maribor B Marles hiše
    Fram 17.10.21 09.00 NK Fram NK Rače
    Maribor 17.10.21 10.00 NK Maribor A NK MM VAR Dobrovce
    Maribor 17.10.21 11.00 NK Pobrežje U11 NŠ Slivnica Roho U10
  8. 8. krog

    Maribor 23.10.21 10.00 Marles hiše ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Rače 23.10.21 10.00 NK Rače NK Maribor B
    Kungota 24.10.21 10.00 NK Kungota NK Maribor A
    Maribor 24.10.21 11.00 NK Pobrežje U11 NK Fram
    Slivnica 27.10.21 16.00 NŠ Slivnica Roho U10 NK MM VAR Dobrovce
  9. 9. krog

    Marjeta 30.10.21 09.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Rače
    30.10.21 10.00 NK Maribor B NK Pobrežje U11
    Maribor 30.10.21 10.00 NK Maribor A Marles hiše
    Dobrovce 30.10.21 10.00 NK MM VAR Dobrovce NK Kungota
    Fram 31.10.21 09.00 NK Fram NŠ Slivnica Roho U10