U11 Starejši cicibani – 2. Skupina

Tekme

  1. 1. krog

    Miklavž na Dravskem polju 02.09.23 10.00 NK Miklavž U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Lenart Danküchen center U10
    Maribor 03.09.23 10.00 NK MB Tabor U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Roho U10
    Maribor 06.09.23 18.30 NK Maribor U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Pesnica-Jarenina
    Ruše 12.09.23 17.30 NK Pohorje- U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Kovinar U10
  2. 2. krog

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 09.09.23 10.00 NŠ Roho U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Lenart Danküchen center U10
    Maribor 10.09.23 09.30 NK Kovinar U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Maribor U10
    Pesnica 10.09.23 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Miklavž U10
    Maribor 22.10.23 10.00 NK MB Tabor U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pohorje- U10
  3. 3. krog

    Lenart v Slovenskih goricah 16.09.23 09.00 NK Lenart Danküchen center U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Pesnica-Jarenina
    Miklavž na Dravskem polju 16.09.23 11.00 NK Miklavž U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Kovinar U10
    Ruše 17.09.23 09.00 NK Pohorje- U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Roho U10
    Maribor 17.09.23 10.00 NK Maribor U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NK MB Tabor U10
  4. 4. krog

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 23.09.23 10.00 NŠ Roho U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Pesnica-Jarenina
    Ruše 24.09.23 09.00 NK Pohorje- U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Maribor U10
    Maribor 24.09.23 09.30 NK Kovinar U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Lenart Danküchen center U10
    Maribor 24.09.23 10.00 NK MB Tabor U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Miklavž U10
  5. 5. krog

    Lenart v Slovenskih goricah 30.09.23 10.00 NK Lenart Danküchen center U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NK MB Tabor U10
    Miklavž na Dravskem polju 30.09.23 10.30 NK Miklavž U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pohorje- U10
    Maribor 01.10.23 10.00 NK Maribor U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Roho U10
    Pesnica 01.10.23 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Kovinar U10
  6. 6. krog

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 07.10.23 10.00 NŠ Roho U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Kovinar U10
    Ruše 08.10.23 09.00 NK Pohorje- U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Lenart Danküchen center U10
    Maribor 08.10.23 10.00 NK MB Tabor U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Pesnica-Jarenina
    Maribor 08.10.23 10.00 NK Maribor U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Miklavž U10
  7. 7. krog

    Miklavž na Dravskem polju 14.10.23 10.00 NK Miklavž U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Roho U10
    Lenart v Slovenskih goricah 14.10.23 10.00 NK Lenart Danküchen center U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Maribor U10
    Maribor 15.10.23 09.30 NK Kovinar U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NK MB Tabor U10
    Pesnica 15.10.23 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pohorje- U10
  8. 8. krog

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 06.04.24 09.00 NŠ Roho U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NK MB Tabor U10
    Lenart v Slovenskih goricah 06.04.24 10.00 NK Lenart Danküchen center U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Miklavž U10
    Maribor 07.04.24 09.30 NK Kovinar U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pohorje- U10
    Pesnica 07.04.24 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Maribor U10
  9. 9. krog

    Lenart v Slovenskih goricah 13.04.24 10.00 NK Lenart Danküchen center U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Roho U10
    Miklavž na Dravskem polju 13.04.24 10.00 NK Miklavž U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Pesnica-Jarenina
    Maribor 13.04.24 10.00 NK Maribor U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Kovinar U10
    Ruše 14.04.24 09.00 NK Pohorje- U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NK MB Tabor U10
  10. 10. krog

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 20.04.24 10.00 NŠ Roho U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pohorje- U10
    Maribor 21.04.24 09.30 NK Kovinar U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Miklavž U10
    Maribor 21.04.24 10.00 NK MB Tabor U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Maribor U10
    Pesnica 21.04.24 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Lenart Danküchen center U10
  11. 11. krog

    Miklavž na Dravskem polju 27.04.24 10.00 NK Miklavž U10 NK MB Tabor U10
    Lenart v Slovenskih goricah 27.04.24 10.00 NK Lenart Danküchen center U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Kovinar U10
    Maribor 27.04.24 10.00 NK Maribor U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pohorje- U10
    Pesnica 28.04.24 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Roho U10
  12. 12. krog

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 11.05.24 10.00 NŠ Roho U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Maribor U10
    Ruše 12.05.24 09.00 NK Pohorje- U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Miklavž U10
    Maribor 12.05.24 09.30 NK Kovinar U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Pesnica-Jarenina
    Maribor 12.05.24 10.00 NK MB Tabor U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Lenart Danküchen center U10
  13. 13. krog

    Lenart v Slovenskih goricah 18.05.24 10.00 NK Lenart Danküchen center U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pohorje- U10
    Miklavž na Dravskem polju 18.05.24 10.00 NK Miklavž U10 NK Maribor U10
    Maribor 19.05.24 09.30 NK Kovinar U10 NŠ Roho U10
    Pesnica 19.05.24 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK MB Tabor U10
  14. 14. krog

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 25.05.24 10.00 NŠ Roho U10 NK Miklavž U10
    Maribor 25.05.24 10.00 NK Maribor U10 NK Lenart Danküchen center U10
    Ruše 26.05.24 09.00 NK Pohorje- U10 NŠ Pesnica-Jarenina
    Maribor 26.05.24 10.00 NK MB Tabor U10 NK Kovinar U10