Osveženo: 21.03.24 13.35
-
1. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ravne na Koroškem,
Mestni stadion Ravne na Koroškem03.09.22 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK Maribor U11 Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT03.09.22 10.00 NŠ Dravograd NŠ Slovenj Gradec Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza03.09.22 11.00 NŠ Roho VBO NK MALEČNIK Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT03.09.22 11.30 Nk Maribor Tabor U11 NK Miklavž -
2. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec10.09.22 09.30 NŠ Slovenj Gradec Nk Maribor Tabor U11 Ravne na Koroškem,
Mestni stadion Ravne na Koroškem10.09.22 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Dravograd Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT10.09.22 10.30 NK Maribor U11 NK MALEČNIK Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju20.09.22 17.00 NK Miklavž NŠ Roho VBO -
3. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT21.09.22 18.00 NŠ Dravograd NK Maribor U11 Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT24.09.22 10.30 Nk Maribor Tabor U11 Fužinar SIJ Ravne Systems Malečnik,
Igrišče Malečnik24.09.22 10.30 NK MALEČNIK NK Miklavž Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza24.09.22 13.00 NŠ Roho VBO NŠ Slovenj Gradec -
4. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec01.10.22 09.30 NŠ Slovenj Gradec NK MALEČNIK Ravne na Koroškem,
Mestni stadion Ravne na Koroškem01.10.22 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Roho VBO Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT01.10.22 10.00 NŠ Dravograd Nk Maribor Tabor U11 Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT01.10.22 10.30 NK Maribor U11 NK Miklavž -
5. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju08.10.22 10.00 NK Miklavž NŠ Slovenj Gradec Malečnik,
Igrišče Malečnik08.10.22 10.30 NK MALEČNIK Fužinar SIJ Ravne Systems Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza08.10.22 11.00 NŠ Roho VBO NŠ Dravograd Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT13.10.22 17.00 Nk Maribor Tabor U11 NK Maribor U11 -
6. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT15.10.22 10.00 NŠ Dravograd NK MALEČNIK Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT15.10.22 10.30 Nk Maribor Tabor U11 NŠ Roho VBO Ravne na Koroškem,
Mestni stadion Ravne na Koroškem15.10.22 11.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK Miklavž Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT26.10.22 18.00 NK Maribor U11 NŠ Slovenj Gradec -
7. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik22.10.22 09.00 NK MALEČNIK Nk Maribor Tabor U11 Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec22.10.22 09.30 NŠ Slovenj Gradec Fužinar SIJ Ravne Systems Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju22.10.22 10.30 NK Miklavž NŠ Dravograd Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza22.10.22 11.00 NŠ Roho VBO NK Maribor U11 -
8. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec01.04.23 10.00 NŠ Slovenj Gradec NŠ Dravograd Malečnik,
Igrišče Malečnik01.04.23 10.30 NK MALEČNIK NŠ Roho VBO Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT01.04.23 11.00 NK Maribor U11 Fužinar SIJ Ravne Systems Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju02.04.23 10.00 NK Miklavž Nk Maribor Tabor U11 -
9. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT05.04.23 16.30 NŠ Dravograd Fužinar SIJ Ravne Systems Malečnik,
Igrišče Malečnik08.04.23 10.30 NK MALEČNIK NK Maribor U11 Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT08.04.23 10.30 Nk Maribor Tabor U11 NŠ Slovenj Gradec Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza08.04.23 11.00 NŠ Roho VBO NK Miklavž -
10. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec15.04.23 10.00 NŠ Slovenj Gradec NŠ Roho VBO Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT15.04.23 11.00 NK Maribor U11 NŠ Dravograd Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju30.05.23 17.00 NK Miklavž NK MALEČNIK Ravne na Koroškem,
Mestni stadion Ravne na Koroškem18.06.23 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems Nk Maribor Tabor U11 -
11. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik22.04.23 10.30 NK MALEČNIK NŠ Slovenj Gradec Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT22.04.23 10.30 Nk Maribor Tabor U11 NŠ Dravograd Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza22.04.23 11.00 NŠ Roho VBO Fužinar SIJ Ravne Systems Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju16.05.23 17.00 NK Miklavž NK Maribor U11 -
12. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT06.05.23 10.00 NK Maribor U11 Nk Maribor Tabor U11 Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT06.05.23 10.00 NŠ Dravograd NŠ Roho VBO Ravne na Koroškem,
Mestni stadion Ravne na Koroškem06.05.23 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK MALEČNIK Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec06.05.23 10.00 NŠ Slovenj Gradec NK Miklavž -
13. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza13.05.23 09.30 NŠ Roho VBO Nk Maribor Tabor U11 Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec13.05.23 10.00 NŠ Slovenj Gradec NK Maribor U11 Malečnik,
Igrišče Malečnik13.05.23 10.30 NK MALEČNIK NŠ Dravograd Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju24.06.23 18.00 NK Miklavž Fužinar SIJ Ravne Systems -
14. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ravne na Koroškem,
Mestni stadion Ravne na Koroškem20.05.23 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Slovenj Gradec Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT20.05.23 10.30 Nk Maribor Tabor U11 NK MALEČNIK Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT31.05.23 17.00 NK Maribor U11 NŠ Roho VBO Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT31.05.23 18.00 NŠ Dravograd NK Miklavž