U11 Starejši cicibani – 9:9 – 1. Skupina – Delegiranje

Osveženo: 24.09.22 15.43

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    03.09.22 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK Maribor U11
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    03.09.22 10.00 NŠ Dravograd NŠ Slovenj Gradec
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    03.09.22 11.00 NŠ Roho VBO NK MALEČNIK
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    03.09.22 11.30 Nk Maribor Tabor U11 NK Miklavž
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    10.09.22 09.30 NŠ Slovenj Gradec Nk Maribor Tabor U11
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    10.09.22 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Dravograd
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    10.09.22 10.30 NK Maribor U11 NK MALEČNIK
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    20.09.22 17.00 NK Miklavž NŠ Roho VBO
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    21.09.22 18.00 NŠ Dravograd NK Maribor U11
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    24.09.22 10.30 Nk Maribor Tabor U11 Fužinar SIJ Ravne Systems
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    24.09.22 10.30 NK MALEČNIK NK Miklavž
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    24.09.22 13.00 NŠ Roho VBO NŠ Slovenj Gradec
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    01.10.22 09.30 NŠ Slovenj Gradec NK MALEČNIK
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    01.10.22 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Roho VBO
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    01.10.22 10.00 NŠ Dravograd Nk Maribor Tabor U11
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    01.10.22 10.30 NK Maribor U11 NK Miklavž
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    08.10.22 10.00 NK Miklavž NŠ Slovenj Gradec
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    08.10.22 10.30 Nk Maribor Tabor U11 NK Maribor U11
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    08.10.22 10.30 NK MALEČNIK Fužinar SIJ Ravne Systems
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    08.10.22 11.00 NŠ Roho VBO NŠ Dravograd
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    15.10.22 10.00 NK Maribor U11 NŠ Slovenj Gradec
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    15.10.22 10.00 NŠ Dravograd NK MALEČNIK
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    15.10.22 10.30 Nk Maribor Tabor U11 NŠ Roho VBO
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    15.10.22 11.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK Miklavž
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    22.10.22 09.30 NŠ Slovenj Gradec Fužinar SIJ Ravne Systems
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    22.10.22 10.30 NK MALEČNIK Nk Maribor Tabor U11
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    22.10.22 10.30 NK Miklavž NŠ Dravograd
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    22.10.22 11.00 NŠ Roho VBO NK Maribor U11
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor U11 Fužinar SIJ Ravne Systems
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    NŠ Slovenj Gradec NŠ Dravograd
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž Nk Maribor Tabor U11
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK MALEČNIK NŠ Roho VBO
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK MALEČNIK NK Maribor U11
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho VBO NK Miklavž
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    Nk Maribor Tabor U11 NŠ Slovenj Gradec
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd Fužinar SIJ Ravne Systems
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor U11 NŠ Dravograd
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne Systems Nk Maribor Tabor U11
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    NŠ Slovenj Gradec NŠ Roho VBO
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž NK MALEČNIK
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž NK Maribor U11
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK MALEČNIK NŠ Slovenj Gradec
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho VBO Fužinar SIJ Ravne Systems
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    Nk Maribor Tabor U11 NŠ Dravograd
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor U11 Nk Maribor Tabor U11
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd NŠ Roho VBO
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne Systems NK MALEČNIK
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    NŠ Slovenj Gradec NK Miklavž
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    NŠ Slovenj Gradec NK Maribor U11
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž Fužinar SIJ Ravne Systems
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK MALEČNIK NŠ Dravograd
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho VBO Nk Maribor Tabor U11
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor U11 NŠ Roho VBO
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    Nk Maribor Tabor U11 NK MALEČNIK
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd NK Miklavž
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Slovenj Gradec