U11 Starejši cicibani – 9:9 – 2. Skupina – 2022/23 – Delegiranje

Osveženo: 20.07.23 18.51

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    04.09.22 10.00 NK Kungota NK Jurovski Dol
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    04.09.22 11.00 NK Pohorje NŠ Slivnica
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    12.09.22 17.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Cerkvenjak
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    19.09.22 17.00 NK Kovinar NŠ Paloma Šentilj
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    10.09.22 09.00 NK Cerkvenjak NŠ Paloma Šentilj
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    10.09.22 11.00 NŠ Slivnica NK Kovinar
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    11.09.22 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Kungota
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    11.09.22 11.00 NK Jurovski Dol NK Pohorje
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    24.09.22 11.30 NŠ Paloma Šentilj NŠ Slivnica
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    25.09.22 10.00 NK Kovinar NK Jurovski Dol
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    25.09.22 10.00 NK Kungota NK Cerkvenjak
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    25.09.22 11.00 NK Pohorje NŠ Pesnica-Jarenina
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    01.10.22 09.00 NK Cerkvenjak NŠ Slivnica
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    02.10.22 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Kovinar
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    02.10.22 10.00 NK Kungota NK Pohorje
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    02.10.22 11.00 NK Jurovski Dol NŠ Paloma Šentilj
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    08.10.22 10.00 NK Pohorje NK Cerkvenjak
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    08.10.22 11.00 NŠ Slivnica NK Jurovski Dol
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    08.10.22 11.30 NŠ Paloma Šentilj NŠ Pesnica-Jarenina
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    17.10.22 17.00 NK Kovinar NK Kungota
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    15.10.22 09.00 NK Cerkvenjak NK Jurovski Dol
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    16.10.22 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NŠ Slivnica
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    16.10.22 10.00 NK Kungota NŠ Paloma Šentilj
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    16.10.22 11.00 NK Pohorje NK Kovinar
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    22.10.22 11.00 NŠ Slivnica NK Kungota
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    22.10.22 11.30 NŠ Paloma Šentilj NK Pohorje
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    23.10.22 10.00 NK Kovinar NK Cerkvenjak
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    23.10.22 11.00 NK Jurovski Dol NŠ Pesnica-Jarenina
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    01.04.23 09.00 NK Cerkvenjak NŠ Pesnica-Jarenina
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    01.04.23 11.00 NŠ Slivnica NK Pohorje
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    01.04.23 11.30 NŠ Paloma Šentilj NK Kovinar
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    02.04.23 10.00 NK Jurovski Dol NK Kungota
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    08.04.23 11.30 NK Pohorje NK Jurovski Dol
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    08.04.23 11.30 NŠ Paloma Šentilj NK Cerkvenjak
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    10.04.23 10.00 NK Kungota NŠ Pesnica-Jarenina
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    20.06.23 17.30 NK Kovinar NŠ Slivnica
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    15.04.23 09.00 NK Cerkvenjak NK Kungota
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    15.04.23 11.00 NŠ Slivnica NŠ Paloma Šentilj
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    16.04.23 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Pohorje
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    07.06.23 17.00 NK Jurovski Dol NK Kovinar
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    22.04.23 11.30 NŠ Paloma Šentilj NK Jurovski Dol
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    23.04.23 11.00 NK Pohorje NK Kungota
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    28.05.23 11.00 NŠ Slivnica NK Cerkvenjak
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    13.06.23 17.00 NK Kovinar NŠ Pesnica-Jarenina
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    06.05.23 09.00 NK Cerkvenjak NK Pohorje
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    07.05.23 10.00 NK Kungota NK Kovinar
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    07.05.23 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NŠ Paloma Šentilj
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    07.05.23 10.00 NK Jurovski Dol NŠ Slivnica
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    13.05.23 11.30 NŠ Paloma Šentilj NK Kungota
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    29.05.23 17.00 NŠ Slivnica NŠ Pesnica-Jarenina
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    29.05.23 17.00 NK Jurovski Dol NK Cerkvenjak
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    14.06.23 17.00 NK Kovinar NK Pohorje
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    20.05.23 09.00 NK Cerkvenjak NK Kovinar
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    21.05.23 10.00 NK Kungota NŠ Slivnica
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    21.05.23 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Jurovski Dol
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    21.05.23 11.00 NK Pohorje NŠ Paloma Šentilj