U13 Mlajši dečki – 1. Skupina

Lestvica

Klub Tekme Zmage Neodločene Porazi Goli Točke
Klub Tekme Z N P Goli Točke
1. NŠ Dravograd 2 10 10 0 0 70:5 30
2. NK Maribor 10 8 0 2 38:15 24
3. NŠ Roho 10 7 0 3 35:14 21
4. NŠ Jarenina-Pesnica 1 10 6 0 4 23:18 18
5. NK Maribor U12 B 8 5 0 3 31:10 15
6. NK Miklavž 9 5 0 4 28:21 15
7. Fužinar SIJ Ravne Systems 8 4 0 4 10:10 12
8. NK MM VAR Dobrovce 10 3 1 6 18:34 10
9. Malečnik 9 1 1 7 10:45 4
10. NK MB Tabor U13 10 1 1 8 9:57 4
11. NK Pohorje 10 0 1 9 5:48 1

Tekme

  1. 1. krog

    28.08.21 10.00 Ekipa 3 NK MB Tabor U13
    Ruše 28.08.21 10.30 NK Pohorje 1 : 2
    (0 : 2)
    Fužinar SIJ Ravne Systems
    Malečnik 29.08.21 10.00 Malečnik 0 : 11
    (0 : 6)
    NŠ Dravograd 2
    Dobrovce 02.09.21 17.30 NK MM VAR Dobrovce 2 : 8
    (2 : 8)
    NK Maribor
    Miklavž na Dravskem polju 08.09.21 17.30 NK Miklavž 0 : 2
    (0 : 1)
    NŠ Roho
    14.09.21 18.30 NK Maribor U12 B 1 : 3
    (0 : 2)
    NŠ Jarenina-Pesnica 1
  2. 2. krog

    Dravograd 04.09.21 10.00 NŠ Dravograd 2 7 : 0
    (2 : 0)
    NK Miklavž
    Maribor 04.09.21 10.00 NK Maribor Ekipa 3
    Ruše 04.09.21 10.30 NK Pohorje 0 : 1
    (0 : 1)
    NK MM VAR Dobrovce
    Ravne 04.09.21 13.00 Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 1
    (0 : 0)
    NŠ Roho
    Pesnica 08.09.21 17.00 NŠ Jarenina-Pesnica 1 2 : 0
    (1 : 0)
    Malečnik
    Maribor 15.09.21 10.00 NK MB Tabor U13 0 : 8
    (0 : 4)
    NK Maribor U12 B
  3. 3. krog

    Miklavž na Dravskem polju 11.09.21 09.00 NK Miklavž 2 : 4
    (0 : 1)
    NŠ Jarenina-Pesnica 1
    11.09.21 10.00 Ekipa 3 NK Pohorje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 11.09.21 10.00 NŠ Roho 1 : 4
    (1 : 0)
    NŠ Dravograd 2
    Malečnik 12.09.21 09.00 Malečnik 2 : 3
    (1 : 1)
    NK MB Tabor U13
    Dobrovce 12.09.21 10.00 NK MM VAR Dobrovce 2 : 1
    (1 : 0)
    Fužinar SIJ Ravne Systems
    Maribor 25.10.21 10.00 NK Maribor U12 B 2 : 4
    (0 : 3)
    NK Maribor
  4. 4. krog

    Maribor 18.09.21 10.00 NK Maribor 5 : 0
    (2 : 0)
    Malečnik
    Ruše 18.09.21 10.00 NK Pohorje 0 : 6
    (0 : 2)
    NK Maribor U12 B
    Pesnica 18.09.21 11.30 NŠ Jarenina-Pesnica 1 1 : 5
    (1 : 5)
    NŠ Roho
    Maribor 18.09.21 12.00 NK MB Tabor U13 1 : 7
    (0 : 6)
    NK Miklavž
    Dobrovce 19.09.21 10.00 NK MM VAR Dobrovce Ekipa 3
    Ravne 19.09.21 13.00 Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 3
    (0 : 1)
    NŠ Dravograd 2
  5. 5. krog

    Miklavž na Dravskem polju 25.09.21 09.00 NK Miklavž 2 : 3
    (1 : 2)
    NK Maribor
    25.09.21 10.00 Ekipa 3 Fužinar SIJ Ravne Systems
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 25.09.21 10.00 NŠ Roho 5 : 1
    (2 : 1)
    NK MB Tabor U13
    Malečnik 26.09.21 10.30 Malečnik 4 : 2
    (1 : 1)
    NK Pohorje
    Maribor 29.09.21 18.30 NK Maribor U12 B 6 : 0
    (4 : 0)
    NK MM VAR Dobrovce
    Dravograd 30.09.21 18.00 NŠ Dravograd 2 2 : 1
    (1 : 1)
    NŠ Jarenina-Pesnica 1
  6. 6. krog

    Maribor 02.10.21 10.00 NK Maribor 3 : 2
    (1 : 1)
    NŠ Roho
    02.10.21 10.00 Ekipa 3 NK Maribor U12 B
    Maribor 03.10.21 10.00 NK MB Tabor U13 0 : 17
    (0 : 9)
    NŠ Dravograd 2
    Dobrovce 03.10.21 10.00 NK MM VAR Dobrovce 2 : 2
    (1 : 2)
    Malečnik
    Ruše 03.10.21 10.30 NK Pohorje 1 : 3
    (1 : 1)
    NK Miklavž
    Ravne 03.10.21 13.00 Fužinar SIJ Ravne Systems 1 : 0
    (1 : 0)
    NŠ Jarenina-Pesnica 1
  7. 7. krog

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 09.10.21 10.00 NŠ Roho 8 : 0
    (6 : 0)
    NK Pohorje
    Pesnica 09.10.21 11.30 NŠ Jarenina-Pesnica 1 4 : 1
    (1 : 0)
    NK MB Tabor U13
    Malečnik 10.10.21 10.00 Malečnik Ekipa 3
    Dravograd 13.10.21 18.00 NŠ Dravograd 2 3 : 0
    (1 : 0)
    NK Maribor
    Dobrovce 14.10.21 16.30 NK Miklavž 4 : 1
    (2 : 1)
    NK MM VAR Dobrovce
    04.12.21 11.00 NK Maribor U12 B Fužinar SIJ Ravne Systems
  8. 8. krog

    Maribor 16.10.21 10.00 NK Maribor 4 : 1
    (1 : 0)
    NŠ Jarenina-Pesnica 1
    16.10.21 10.00 Ekipa 3 NK Miklavž
    16.10.21 13.00 NK Maribor U12 B 4 : 0
    (3 : 0)
    Malečnik
    Dobrovce 17.10.21 10.00 NK MM VAR Dobrovce 1 : 2
    (1 : 0)
    NŠ Roho
    Ravne 17.10.21 13.30 Fužinar SIJ Ravne Systems 3 : 1
    (1 : 1)
    NK MB Tabor U13
    Ruše 04.11.21 17.00 NK Pohorje 0 : 15
    (0 : 7)
    NŠ Dravograd 2
  9. 9. krog

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 23.10.21 10.00 NŠ Roho Ekipa 3
    Pesnica 23.10.21 11.30 NŠ Jarenina-Pesnica 1 2 : 0
    (2 : 0)
    NK Pohorje
    Maribor 24.10.21 10.00 NK MB Tabor U13 1 : 5
    (0 : 3)
    NK Maribor
    Dravograd 13.11.21 12.45 NŠ Dravograd 2 6 : 2
    (4 : 1)
    NK MM VAR Dobrovce
  10. 10. krog

    Ruše 30.10.21 10.00 NK Pohorje 1 : 1
    (1 : 0)
    NK MB Tabor U13
    30.10.21 10.00 Ekipa 3 NŠ Dravograd 2
    Ravne 31.10.21 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems 2 : 0
    (1 : 0)
    NK Maribor
    Malečnik 31.10.21 10.30 Malečnik 1 : 8
    (0 : 3)
    NK Miklavž
    Maribor 03.11.21 18.30 NK Maribor U12 B 3 : 1
    (2 : 0)
    NŠ Roho
    Dobrovce 04.11.21 15.00 NK MM VAR Dobrovce 2 : 5
    (1 : 3)
    NŠ Jarenina-Pesnica 1
  11. 11. krog

    Miklavž na Dravskem polju 06.11.21 09.00 NK Miklavž 2 : 1
    (0 : 0)
    Fužinar SIJ Ravne Systems
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 06.11.21 10.00 NŠ Roho 8 : 1
    (3 : 1)
    Malečnik
    Maribor 06.11.21 10.00 NK Maribor 6 : 0
    (2 : 0)
    NK Pohorje
    Pesnica 06.11.21 11.30 NŠ Jarenina-Pesnica 1 Ekipa 3
    Maribor 07.11.21 10.00 NK MB Tabor U13 0 : 5
    (0 : 3)
    NK MM VAR Dobrovce
    Dravograd 10.11.21 18.00 NŠ Dravograd 2 2 : 1
    (1 : 1)
    NK Maribor U12 B