U13 Mlajši dečki – 1. Skupina

Lestvica

Klub Tekme Zmage Neodločene Porazi Goli Točke
Klub Tekme Z N P Goli Točke
1. NK Maribor 3 3 0 0 10:0 9
2. NK MALEČNIK 3 3 0 0 11:4 9
3. NK Miklavž 4 2 1 1 9:9 7
4. NŠ Dravograd 2 3 2 0 1 22:6 6
5. NK Cerkvenjak 2 2 0 0 6:1 6
6. NK Pobrežje 4 1 1 2 6:19 4
7. Nk Maribor Tabor U13A 3 1 0 2 4:8 3
8. Fužinar SIJ Ravne systems 2 0 0 2 1:5 0
9. NK Pohorje 3 0 0 3 2:10 0
10. NŠ Roho VBO 3 0 0 3 3:12 0

Tekme

  1. 1. krog

    Cerkvenjak 03.09.22 10.00 NK Cerkvenjak 4 : 1
    (2 : 1)
    NK Pohorje
    Malečnik 04.09.22 09.00 NK MALEČNIK 3 : 0
    (1 : 0)
    Nk Maribor Tabor U13A
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 04.09.22 10.00 NŠ Roho VBO 1 : 2
    (0 : 1)
    NK Miklavž
    Maribor 04.09.22 10.00 NK Maribor 1 : 0
    (1 : 0)
    Fužinar SIJ Ravne systems
    Dravograd 04.09.22 10.30 NŠ Dravograd 2 15 : 1
    (9 : 0)
    NK Pobrežje
  2. 2. krog

    Ravne 11.09.22 09.00 Fužinar SIJ Ravne systems 1 : 4
    (1 : 1)
    NŠ Dravograd 2
    Maribor 11.09.22 09.00 Nk Maribor Tabor U13A 0 : 2
    (0 : 1)
    NK Maribor
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 11.09.22 10.00 NŠ Roho VBO 2 : 3
    (1 : 1)
    NK MALEČNIK
    Maribor 11.09.22 11.30 NK Pobrežje 0 : 2
    (0 : 1)
    NK Cerkvenjak
    Miklavž na Dravskem polju 14.09.22 17.00 NK Miklavž 3 : 1
    (3 : 1)
    NK Pohorje
  3. 3. krog

    Cerkvenjak 17.09.22 11.00 NK Cerkvenjak Fužinar SIJ Ravne systems
    Malečnik 18.09.22 10.00 NK MALEČNIK 5 : 2
    (3 : 0)
    NK Miklavž
    Maribor 18.09.22 10.00 NK Maribor 7 : 0
    (5 : 0)
    NŠ Roho VBO
    Dravograd 18.09.22 10.30 NŠ Dravograd 2 3 : 4
    (1 : 2)
    Nk Maribor Tabor U13A
    Ruše 19.09.22 18.00 NK Pohorje 0 : 3
    (0 : 2)
    NK Pobrežje
  4. 4. krog

    Miklavž na Dravskem polju 24.09.22 09.00 NK Miklavž 2 : 2
    (2 : 2)
    NK Pobrežje
    Ravne 25.09.22 09.00 Fužinar SIJ Ravne systems NK Pohorje
    Maribor 25.09.22 09.00 Nk Maribor Tabor U13A NK Cerkvenjak
    Malečnik 25.09.22 10.00 NK MALEČNIK NK Maribor
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 25.09.22 13.00 NŠ Roho VBO NŠ Dravograd 2
  5. 5. krog

    Ruše 01.10.22 09.00 NK Pohorje Nk Maribor Tabor U13A
    Cerkvenjak 01.10.22 11.00 NK Cerkvenjak NŠ Roho VBO
    Maribor 02.10.22 10.00 NK Maribor NK Miklavž
    Dravograd 02.10.22 10.30 NŠ Dravograd 2 NK MALEČNIK
    Maribor 02.10.22 11.00 NK Pobrežje Fužinar SIJ Ravne systems
  6. 6. krog

    Miklavž na Dravskem polju 08.10.22 11.30 NK Miklavž Fužinar SIJ Ravne systems
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 09.10.22 10.00 NŠ Roho VBO NK Pohorje
    Malečnik 09.10.22 10.00 NK MALEČNIK NK Cerkvenjak
    Maribor 09.10.22 10.00 NK Maribor NŠ Dravograd 2
    Maribor 09.10.22 10.30 Nk Maribor Tabor U13A NK Pobrežje
  7. 7. krog

    Ruše 15.10.22 10.00 NK Pohorje NK MALEČNIK
    Cerkvenjak 15.10.22 11.00 NK Cerkvenjak NK Maribor
    Ravne 16.10.22 09.00 Fužinar SIJ Ravne systems Nk Maribor Tabor U13A
    Dravograd 16.10.22 10.30 NŠ Dravograd 2 NK Miklavž
    Maribor 16.10.22 11.00 NK Pobrežje NŠ Roho VBO
  8. 8. krog

    Miklavž na Dravskem polju 22.10.22 08.30 NK Miklavž Nk Maribor Tabor U13A
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 23.10.22 10.00 NŠ Roho VBO Fužinar SIJ Ravne systems
    Malečnik 23.10.22 10.00 NK MALEČNIK NK Pobrežje
    Maribor 23.10.22 10.00 NK Maribor NK Pohorje
    Dravograd 23.10.22 10.30 NŠ Dravograd 2 NK Cerkvenjak
  9. 9. krog

    Ruše 29.10.22 09.00 NK Pohorje NŠ Dravograd 2
    Cerkvenjak 29.10.22 11.00 NK Cerkvenjak NK Miklavž
    Ravne 30.10.22 09.00 Fužinar SIJ Ravne systems NK MALEČNIK
    Maribor 30.10.22 09.00 Nk Maribor Tabor U13A NŠ Roho VBO
    Maribor 30.10.22 11.00 NK Pobrežje NK Maribor