U13 Mlajši dečki – 1. Skupina – Tekme

  1. 1. krog

    Cerkvenjak 03.09.22 10.00 NK Cerkvenjak 4 : 1
    (2 : 1)
    NK Pohorje
    Malečnik 04.09.22 09.00 NK MALEČNIK 3 : 0
    (1 : 0)
    Nk Maribor Tabor U13A
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 04.09.22 10.00 NŠ Roho VBO 1 : 2
    (0 : 1)
    NK Miklavž
    Maribor 04.09.22 10.00 NK Maribor 1 : 0
    (1 : 0)
    Fužinar SIJ Ravne systems
    Dravograd 04.09.22 10.30 NŠ Dravograd 2 15 : 1
    (9 : 0)
    NK Pobrežje
  2. 2. krog

    Ravne 11.09.22 09.00 Fužinar SIJ Ravne systems 1 : 4
    (1 : 1)
    NŠ Dravograd 2
    Maribor 11.09.22 09.00 Nk Maribor Tabor U13A 0 : 2
    (0 : 1)
    NK Maribor
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 11.09.22 10.00 NŠ Roho VBO 2 : 3
    (1 : 1)
    NK MALEČNIK
    Maribor 11.09.22 11.30 NK Pobrežje 0 : 2
    (0 : 1)
    NK Cerkvenjak
    Miklavž na Dravskem polju 14.09.22 17.00 NK Miklavž 3 : 1
    (3 : 1)
    NK Pohorje
  3. 3. krog

    Malečnik 18.09.22 10.00 NK MALEČNIK 5 : 2
    (3 : 0)
    NK Miklavž
    Maribor 18.09.22 10.00 NK Maribor 7 : 0
    (5 : 0)
    NŠ Roho VBO
    Dravograd 18.09.22 10.30 NŠ Dravograd 2 3 : 4
    (1 : 2)
    Nk Maribor Tabor U13A
    Ruše 19.09.22 18.00 NK Pohorje 0 : 3
    (0 : 2)
    NK Pobrežje
    Cerkvenjak 31.10.22 10.30 NK Cerkvenjak 2 : 2
    (1 : 2)
    Fužinar SIJ Ravne systems
  4. 4. krog

    Miklavž na Dravskem polju 24.09.22 09.00 NK Miklavž 2 : 2
    (2 : 2)
    NK Pobrežje
    Ravne 25.09.22 09.00 Fužinar SIJ Ravne systems 10 : 2
    (6 : 1)
    NK Pohorje
    Malečnik 25.09.22 10.00 NK MALEČNIK 1 : 2
    (1 : 1)
    NK Maribor
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 25.09.22 13.00 NŠ Roho VBO 0 : 11
    (0 : 5)
    NŠ Dravograd 2
    Maribor 28.09.22 17.00 Nk Maribor Tabor U13A 3 : 0
    (1 : 0)
    NK Cerkvenjak
  5. 5. krog

    Ruše 01.10.22 09.00 NK Pohorje 0 : 6
    (0 : 2)
    Nk Maribor Tabor U13A
    Cerkvenjak 01.10.22 11.00 NK Cerkvenjak 1 : 2
    (0 : 2)
    NŠ Roho VBO
    Maribor 02.10.22 10.00 NK Maribor 5 : 0
    (4 : 0)
    NK Miklavž
    Maribor 02.10.22 11.00 NK Pobrežje 1 : 8
    (1 : 4)
    Fužinar SIJ Ravne systems
    Dravograd 02.10.22 12.00 NŠ Dravograd 2 3 : 0
    (3 : 0)
    NK MALEČNIK
  6. 6. krog

    Miklavž na Dravskem polju 08.10.22 11.30 NK Miklavž 2 : 5
    (0 : 4)
    Fužinar SIJ Ravne systems
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 09.10.22 10.00 NŠ Roho VBO 4 : 2
    (3 : 0)
    NK Pohorje
    Malečnik 09.10.22 10.00 NK MALEČNIK 2 : 0
    (2 : 0)
    NK Cerkvenjak
    Maribor 09.10.22 10.00 NK Maribor 0 : 3
    (0 : 2)
    NŠ Dravograd 2
    Maribor 09.10.22 10.30 Nk Maribor Tabor U13A 3 : 1
    (0 : 1)
    NK Pobrežje
  7. 7. krog

    Ruše 15.10.22 10.00 NK Pohorje 1 : 3
    (0 : 2)
    NK MALEČNIK
    Cerkvenjak 15.10.22 11.00 NK Cerkvenjak 2 : 0
    (2 : 0)
    NK Maribor
    Ravne 16.10.22 09.00 Fužinar SIJ Ravne systems 1 : 0
    (1 : 0)
    Nk Maribor Tabor U13A
    Dravograd 16.10.22 10.30 NŠ Dravograd 2 10 : 0
    (4 : 0)
    NK Miklavž
    Maribor 16.10.22 11.00 NK Pobrežje 0 : 1
    (0 : 0)
    NŠ Roho VBO
  8. 8. krog

    Miklavž na Dravskem polju 22.10.22 12.00 NK Miklavž 0 : 6
    (0 : 4)
    Nk Maribor Tabor U13A
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 23.10.22 10.00 NŠ Roho VBO 2 : 4
    (2 : 2)
    Fužinar SIJ Ravne systems
    Malečnik 23.10.22 10.00 NK MALEČNIK 5 : 0
    (2 : 0)
    NK Pobrežje
    Maribor 23.10.22 10.00 NK Maribor 10 : 0
    (7 : 0)
    NK Pohorje
    Dravograd 23.10.22 10.30 NŠ Dravograd 2 5 : 1
    (3 : 1)
    NK Cerkvenjak
  9. 9. krog

    Ruše 29.10.22 09.00 NK Pohorje 0 : 7
    (0 : 2)
    NŠ Dravograd 2
    Ravne 29.10.22 10.00 Fužinar SIJ Ravne systems 2 : 1
    (1 : 0)
    NK MALEČNIK
    Cerkvenjak 29.10.22 11.00 NK Cerkvenjak 1 : 0
    (1 : 0)
    NK Miklavž
    Maribor 30.10.22 09.00 Nk Maribor Tabor U13A 3 : 0
    (1 : 0)
    NŠ Roho VBO
    Maribor 30.10.22 11.00 NK Pobrežje 0 : 8
    (0 : 5)
    NK Maribor
  10. 10. krog

    Ruše NK Pohorje NK Cerkvenjak
    Maribor NK Pobrežje NŠ Dravograd 2
    Maribor Nk Maribor Tabor U13A NK MALEČNIK
    Ravne Fužinar SIJ Ravne systems NK Maribor
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž NŠ Roho VBO
  11. 11. krog

    Malečnik NK MALEČNIK NŠ Roho VBO
    Maribor NK Maribor Nk Maribor Tabor U13A
    Cerkvenjak NK Cerkvenjak NK Pobrežje
    Dravograd NŠ Dravograd 2 Fužinar SIJ Ravne systems
    Ruše NK Pohorje NK Miklavž
  12. 12. krog

    Maribor NK Pobrežje NK Pohorje
    Ravne Fužinar SIJ Ravne systems NK Cerkvenjak
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho VBO NK Maribor
    Maribor Nk Maribor Tabor U13A NŠ Dravograd 2
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž NK MALEČNIK
  13. 13. krog

    Maribor NK Maribor NK MALEČNIK
    Dravograd NŠ Dravograd 2 NŠ Roho VBO
    Ruše NK Pohorje Fužinar SIJ Ravne systems
    Cerkvenjak NK Cerkvenjak Nk Maribor Tabor U13A
    Maribor NK Pobrežje NK Miklavž
  14. 14. krog

    Ravne Fužinar SIJ Ravne systems NK Pobrežje
    Maribor Nk Maribor Tabor U13A NK Pohorje
    Malečnik NK MALEČNIK NŠ Dravograd 2
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho VBO NK Cerkvenjak
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž NK Maribor
  15. 15. krog

    Dravograd NŠ Dravograd 2 NK Maribor
    Cerkvenjak NK Cerkvenjak NK MALEČNIK
    Maribor NK Pobrežje Nk Maribor Tabor U13A
    Ruše NK Pohorje NŠ Roho VBO
    Ravne Fužinar SIJ Ravne systems NK Miklavž
  16. 16. krog

    Maribor Nk Maribor Tabor U13A Fužinar SIJ Ravne systems
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho VBO NK Pobrežje
    Maribor NK Maribor NK Cerkvenjak
    Malečnik NK MALEČNIK NK Pohorje
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž NŠ Dravograd 2
  17. 17. krog

    Cerkvenjak NK Cerkvenjak NŠ Dravograd 2
    Ruše NK Pohorje NK Maribor
    Ravne Fužinar SIJ Ravne systems NŠ Roho VBO
    Maribor NK Pobrežje NK MALEČNIK
    Maribor Nk Maribor Tabor U13A NK Miklavž
  18. 18. krog

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho VBO Nk Maribor Tabor U13A
    Malečnik NK MALEČNIK Fužinar SIJ Ravne systems
    Dravograd NŠ Dravograd 2 NK Pohorje
    Maribor NK Maribor NK Pobrežje
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž NK Cerkvenjak