Osveženo: 20.03.24 04.21
-
1. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Marjeta,
Igrišče Marjeta03.09.22 09.30 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NŠ NK RADLJE U13 Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor03.09.22 11.00 NK Pobrežje U12 NŠ Slivnica Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart03.09.22 11.00 Lenart Nk Fram Črna na Koroškem,
Stadion Peca, Črna na Koroškem03.09.22 11.30 NK Peca – Akumulator NŠ Dravograd 2 Dobrovce,
Igrišče Dobrovce11.10.22 18.00 NK MM VAR Doborovce NK Kungota -
2. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Zg.Kungota,
Igrišče Svečina10.09.22 11.00 NK Kungota NK Pobrežje U12 Dravograd,
Športni center Dravograd10.09.22 11.30 NŠ Dravograd 2 Nk Fram Mežica,
Igrišče Mežica10.09.22 12.00 NK Peca – Akumulator ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Slivnica,
Igrišče Slivnica14.09.22 17.00 NŠ Slivnica Lenart Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje06.10.22 17.00 NŠ NK RADLJE U13 NK MM VAR Doborovce -
3. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Fram,
Igrišče Fram17.09.22 09.30 Nk Fram NŠ Slivnica Marjeta,
Igrišče Marjeta17.09.22 11.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NŠ Dravograd 2 Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor21.09.22 17.00 NK Pobrežje U12 NŠ NK RADLJE U13 Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart22.09.22 17.00 Lenart NK Kungota Dobrovce,
Igrišče Dobrovce20.10.22 18.00 NK MM VAR Doborovce NK Peca – Akumulator -
4. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Zg.Kungota,
Igrišče Svečina24.09.22 11.00 NK Kungota Nk Fram Marjeta,
Igrišče Marjeta24.09.22 11.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK MM VAR Doborovce Črna na Koroškem,
Stadion Peca, Črna na Koroškem25.09.22 12.00 NK Peca – Akumulator NK Pobrežje U12 Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje29.09.22 17.00 NŠ NK RADLJE U13 Lenart Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT09.11.22 17.00 NŠ Dravograd 2 NŠ Slivnica -
5. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Slivnica,
Igrišče Slivnica29.09.22 16.30 NŠ Slivnica NK Kungota Fram,
Igrišče Fram01.10.22 09.30 Nk Fram NŠ NK RADLJE U13 Dobrovce,
Igrišče Dobrovce01.10.22 11.00 NK MM VAR Doborovce NŠ Dravograd 2 Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor01.10.22 14.00 NK Pobrežje U12 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart13.11.22 11.00 Lenart NK Peca – Akumulator -
6. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Marjeta,
Igrišče Marjeta08.10.22 11.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Lenart Dobrovce,
Igrišče Dobrovce08.10.22 11.00 NK MM VAR Doborovce NK Pobrežje U12 ,
08.10.22 11.30 NK Peca – Akumulator Nk Fram Dravograd,
Športni center Dravograd08.10.22 13.00 NŠ Dravograd 2 NK Kungota Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje09.10.22 14.00 NŠ NK RADLJE U13 NŠ Slivnica -
7. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Slivnica,
Igrišče Slivnica13.10.22 16.30 NŠ Slivnica NK Peca – Akumulator Fram,
Igrišče Fram15.10.22 09.00 Nk Fram ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor15.10.22 11.00 NK Pobrežje U12 NŠ Dravograd 2 Zg.Kungota,
Igrišče Svečina15.10.22 11.00 NK Kungota NŠ NK RADLJE U13 Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT27.10.22 16.30 Lenart NK MM VAR Doborovce -
8. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dravograd,
Športni center Dravograd22.10.22 11.00 NŠ Dravograd 2 NŠ NK RADLJE U13 Marjeta,
Igrišče Marjeta22.10.22 11.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NŠ Slivnica Dobrovce,
Igrišče Dobrovce22.10.22 11.00 NK MM VAR Doborovce Nk Fram Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor22.10.22 11.00 NK Pobrežje U12 Lenart Črna na Koroškem,
Stadion Peca, Črna na Koroškem22.10.22 11.30 NK Peca – Akumulator NK Kungota -
9. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart20.10.22 17.00 Lenart NŠ Dravograd 2 Fram,
Igrišče Fram29.10.22 09.00 Nk Fram NK Pobrežje U12 Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje29.10.22 10.30 NŠ NK RADLJE U13 NK Peca – Akumulator Zg.Kungota,
Igrišče Svečina29.10.22 11.00 NK Kungota ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Slivnica,
Igrišče Slivnica05.11.22 11.00 NŠ Slivnica NK MM VAR Doborovce -
10. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje01.04.23 10.30 NŠ NK RADLJE U13 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Dravograd,
Športni center Dravograd01.04.23 11.00 NŠ Dravograd 2 NK Peca – Akumulator Zg.Kungota,
Igrišče Svečina01.04.23 11.00 NK Kungota NK MM VAR Doborovce Fram,
Igrišče Fram04.04.23 17.00 Nk Fram Lenart Slivnica,
Igrišče Slivnica05.04.23 17.00 NŠ Slivnica NK Pobrežje U12 -
11. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor08.04.23 09.00 NK Pobrežje U12 NK Kungota Fram,
Igrišče Fram08.04.23 09.30 Nk Fram NŠ Dravograd 2 Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart08.04.23 11.00 Lenart NŠ Slivnica Dobrovce,
Igrišče Dobrovce08.04.23 11.00 NK MM VAR Doborovce NŠ NK RADLJE U13 Marjeta,
Igrišče Marjeta08.04.23 11.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Peca – Akumulator -
12. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dravograd,
Športni center Dravograd15.04.23 11.00 NŠ Dravograd 2 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Zg.Kungota,
Igrišče Svečina19.04.23 17.00 NK Kungota Lenart Slivnica,
Igrišče Slivnica19.04.23 17.00 NŠ Slivnica Nk Fram Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje19.04.23 18.30 NŠ NK RADLJE U13 NK Pobrežje U12 Mežica,
Igrišče Mežica17.05.23 17.30 NK Peca – Akumulator NK MM VAR Doborovce -
13. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Fram,
Igrišče Fram22.04.23 09.30 Nk Fram NK Kungota Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor22.04.23 10.00 NK Pobrežje U12 NK Peca – Akumulator Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart22.04.23 11.00 Lenart NŠ NK RADLJE U13 Dobrovce,
Igrišče Dobrovce22.04.23 11.00 NK MM VAR Doborovce ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Slivnica,
Igrišče Slivnica26.04.23 17.00 NŠ Slivnica NŠ Dravograd 2 -
14. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dravograd,
Športni center Dravograd06.05.23 11.00 NŠ Dravograd 2 NK MM VAR Doborovce Črna na Koroškem,
Stadion Peca, Črna na Koroškem06.05.23 11.30 NK Peca – Akumulator Lenart Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje07.05.23 14.00 NŠ NK RADLJE U13 Nk Fram Zg.Kungota,
Igrišče Svečina10.05.23 18.00 NK Kungota NŠ Slivnica Marjeta,
Igrišče Marjeta25.05.23 17.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Pobrežje U12 -
15. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Zg.Kungota,
Igrišče Svečina13.05.23 11.00 NK Kungota NŠ Dravograd 2 Fram,
Igrišče Fram13.05.23 11.00 Nk Fram NK Peca – Akumulator Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart18.05.23 17.00 Lenart ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor22.05.23 17.00 NK Pobrežje U12 NK MM VAR Doborovce Slivnica,
Igrišče Slivnica26.05.23 17.30 NŠ Slivnica NŠ NK RADLJE U13 -
16. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dobrovce,
Igrišče Dobrovce25.05.23 17.00 NK MM VAR Doborovce Lenart Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje28.05.23 14.00 NŠ NK RADLJE U13 NK Kungota Marjeta,
Igrišče Marjeta05.06.23 18.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Nk Fram Mežica,
Igrišče Mežica06.06.23 18.00 NK Peca – Akumulator NŠ Slivnica Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT19.06.23 18.00 NŠ Dravograd 2 NK Pobrežje U12 -
17. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Fram,
Igrišče Fram03.06.23 09.30 Nk Fram NK MM VAR Doborovce Zg.Kungota,
Igrišče Svečina03.06.23 11.00 NK Kungota NK Peca – Akumulator Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart03.06.23 11.00 Lenart NK Pobrežje U12 Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje04.06.23 14.00 NŠ NK RADLJE U13 NŠ Dravograd 2 Slivnica,
Igrišče Slivnica07.06.23 17.00 NŠ Slivnica ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje -
18. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor10.06.23 09.30 NK Pobrežje U12 Nk Fram Dravograd,
Športni center Dravograd10.06.23 11.00 NŠ Dravograd 2 Lenart Marjeta,
Igrišče Marjeta10.06.23 11.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Kungota Črna na Koroškem,
Stadion Peca, Črna na Koroškem10.06.23 11.30 NK Peca – Akumulator NŠ NK RADLJE U13 Dobrovce,
Igrišče Dobrovce16.06.23 17.30 NK MM VAR Doborovce NŠ Slivnica