U13 Mlajši dečki – 3. Skupina – 2022/23 – Delegiranje

Osveženo: 20.07.23 18.46

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    03.09.22 09.30 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NŠ NK RADLJE U13
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    03.09.22 11.00 NK Pobrežje U12 NŠ Slivnica
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart
    03.09.22 11.00 Lenart Nk Fram
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    03.09.22 11.30 NK Peca – Akumulator NŠ Dravograd 2
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    11.10.22 18.00 NK MM VAR Doborovce NK Kungota
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    10.09.22 11.00 NK Kungota NK Pobrežje U12
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    10.09.22 11.30 NŠ Dravograd 2 Nk Fram
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    10.09.22 12.00 NK Peca – Akumulator ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    14.09.22 17.00 NŠ Slivnica Lenart
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    06.10.22 17.00 NŠ NK RADLJE U13 NK MM VAR Doborovce
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Fram,
    Igrišče Fram
    17.09.22 09.30 Nk Fram NŠ Slivnica
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    17.09.22 11.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NŠ Dravograd 2
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    21.09.22 17.00 NK Pobrežje U12 NŠ NK RADLJE U13
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart
    22.09.22 17.00 Lenart NK Kungota
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    20.10.22 18.00 NK MM VAR Doborovce NK Peca – Akumulator
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    24.09.22 11.00 NK Kungota Nk Fram
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    24.09.22 11.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK MM VAR Doborovce
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    25.09.22 12.00 NK Peca – Akumulator NK Pobrežje U12
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    29.09.22 17.00 NŠ NK RADLJE U13 Lenart
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    09.11.22 17.00 NŠ Dravograd 2 NŠ Slivnica
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    29.09.22 16.30 NŠ Slivnica NK Kungota
    Fram,
    Igrišče Fram
    01.10.22 09.30 Nk Fram NŠ NK RADLJE U13
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    01.10.22 11.00 NK MM VAR Doborovce NŠ Dravograd 2
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    01.10.22 14.00 NK Pobrežje U12 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart
    13.11.22 11.00 Lenart NK Peca – Akumulator
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    08.10.22 11.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Lenart
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    08.10.22 11.00 NK MM VAR Doborovce NK Pobrežje U12
    ,
    08.10.22 11.30 NK Peca – Akumulator Nk Fram
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    08.10.22 13.00 NŠ Dravograd 2 NK Kungota
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    09.10.22 14.00 NŠ NK RADLJE U13 NŠ Slivnica
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    13.10.22 16.30 NŠ Slivnica NK Peca – Akumulator
    Fram,
    Igrišče Fram
    15.10.22 09.00 Nk Fram ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    15.10.22 11.00 NK Pobrežje U12 NŠ Dravograd 2
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    15.10.22 11.00 NK Kungota NŠ NK RADLJE U13
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT
    27.10.22 16.30 Lenart NK MM VAR Doborovce
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    22.10.22 11.00 NŠ Dravograd 2 NŠ NK RADLJE U13
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    22.10.22 11.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NŠ Slivnica
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    22.10.22 11.00 NK MM VAR Doborovce Nk Fram
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    22.10.22 11.00 NK Pobrežje U12 Lenart
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    22.10.22 11.30 NK Peca – Akumulator NK Kungota
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart
    20.10.22 17.00 Lenart NŠ Dravograd 2
    Fram,
    Igrišče Fram
    29.10.22 09.00 Nk Fram NK Pobrežje U12
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    29.10.22 10.30 NŠ NK RADLJE U13 NK Peca – Akumulator
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    29.10.22 11.00 NK Kungota ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    05.11.22 11.00 NŠ Slivnica NK MM VAR Doborovce
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    01.04.23 10.30 NŠ NK RADLJE U13 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    01.04.23 11.00 NŠ Dravograd 2 NK Peca – Akumulator
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    01.04.23 11.00 NK Kungota NK MM VAR Doborovce
    Fram,
    Igrišče Fram
    04.04.23 17.00 Nk Fram Lenart
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    05.04.23 17.00 NŠ Slivnica NK Pobrežje U12
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    08.04.23 09.00 NK Pobrežje U12 NK Kungota
    Fram,
    Igrišče Fram
    08.04.23 09.30 Nk Fram NŠ Dravograd 2
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart
    08.04.23 11.00 Lenart NŠ Slivnica
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    08.04.23 11.00 NK MM VAR Doborovce NŠ NK RADLJE U13
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    08.04.23 11.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Peca – Akumulator
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    15.04.23 11.00 NŠ Dravograd 2 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    19.04.23 17.00 NK Kungota Lenart
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    19.04.23 17.00 NŠ Slivnica Nk Fram
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    19.04.23 18.30 NŠ NK RADLJE U13 NK Pobrežje U12
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    17.05.23 17.30 NK Peca – Akumulator NK MM VAR Doborovce
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Fram,
    Igrišče Fram
    22.04.23 09.30 Nk Fram NK Kungota
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    22.04.23 10.00 NK Pobrežje U12 NK Peca – Akumulator
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart
    22.04.23 11.00 Lenart NŠ NK RADLJE U13
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    22.04.23 11.00 NK MM VAR Doborovce ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    26.04.23 17.00 NŠ Slivnica NŠ Dravograd 2
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    06.05.23 11.00 NŠ Dravograd 2 NK MM VAR Doborovce
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    06.05.23 11.30 NK Peca – Akumulator Lenart
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    07.05.23 14.00 NŠ NK RADLJE U13 Nk Fram
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    10.05.23 18.00 NK Kungota NŠ Slivnica
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    25.05.23 17.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Pobrežje U12
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    13.05.23 11.00 NK Kungota NŠ Dravograd 2
    Fram,
    Igrišče Fram
    13.05.23 11.00 Nk Fram NK Peca – Akumulator
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart
    18.05.23 17.00 Lenart ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    22.05.23 17.00 NK Pobrežje U12 NK MM VAR Doborovce
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    26.05.23 17.30 NŠ Slivnica NŠ NK RADLJE U13
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    25.05.23 17.00 NK MM VAR Doborovce Lenart
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    28.05.23 14.00 NŠ NK RADLJE U13 NK Kungota
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    05.06.23 18.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Nk Fram
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    06.06.23 18.00 NK Peca – Akumulator NŠ Slivnica
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    19.06.23 18.00 NŠ Dravograd 2 NK Pobrežje U12
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Fram,
    Igrišče Fram
    03.06.23 09.30 Nk Fram NK MM VAR Doborovce
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    03.06.23 11.00 NK Kungota NK Peca – Akumulator
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart
    03.06.23 11.00 Lenart NK Pobrežje U12
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    04.06.23 14.00 NŠ NK RADLJE U13 NŠ Dravograd 2
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    07.06.23 17.00 NŠ Slivnica ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    10.06.23 09.30 NK Pobrežje U12 Nk Fram
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    10.06.23 11.00 NŠ Dravograd 2 Lenart
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    10.06.23 11.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Kungota
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    10.06.23 11.30 NK Peca – Akumulator NŠ NK RADLJE U13
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    16.06.23 17.30 NK MM VAR Doborovce NŠ Slivnica