U13 Mlajši dečki – 5. Skupina – Delegiranje

Osveženo: 02.03.24 13.41

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    06.04.24 10.00 NK MB Tabor NŠ Jarenina-Pesnica
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    07.04.24 10.00 NŠ Dravograd A NK Lenart U13
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    07.04.24 10.00 NK Maribor U12 NK Slivnica
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    07.04.24 10.00 NŠ Slovenj Gradec A NK DOBROVCE
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart
    14.04.24 10.00 NK Lenart U13 NK DOBROVCE
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    14.04.24 10.00 NK Slivnica NŠ Slovenj Gradec A
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    14.04.24 10.00 NŠ Jarenina-Pesnica NK Maribor U12
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    14.04.24 10.00 NŠ Dravograd A NK MB Tabor
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    13.04.24 10.00 NK MB Tabor NK Lenart U13
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    21.04.24 10.00 NK Maribor U12 NŠ Dravograd A
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    21.04.24 10.00 NŠ Slovenj Gradec A NŠ Jarenina-Pesnica
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    21.04.24 10.00 NK DOBROVCE NK Slivnica
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    20.04.24 10.00 NK MB Tabor NK Maribor U12
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart
    28.04.24 10.00 NK Lenart U13 NK Slivnica
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    28.04.24 10.00 NŠ Jarenina-Pesnica NK DOBROVCE
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    28.04.24 10.00 NŠ Dravograd A NŠ Slovenj Gradec A
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    12.05.24 10.00 NK Maribor U12 NK Lenart U13
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    12.05.24 10.00 NŠ Slovenj Gradec A NK MB Tabor
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    12.05.24 10.00 NK DOBROVCE NŠ Dravograd A
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    12.05.24 10.00 NK Slivnica NŠ Jarenina-Pesnica
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    11.05.24 10.00 NK MB Tabor NK DOBROVCE
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart
    26.05.24 10.00 NK Lenart U13 NŠ Jarenina-Pesnica
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    26.05.24 10.00 NŠ Dravograd A NK Slivnica
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    26.05.24 10.00 NK Maribor U12 NŠ Slovenj Gradec A
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    02.06.24 10.00 NŠ Slovenj Gradec A NK Lenart U13
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    02.06.24 10.00 NK DOBROVCE NK Maribor U12
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    02.06.24 10.00 NK Slivnica NK MB Tabor
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    02.06.24 10.00 NŠ Jarenina-Pesnica NŠ Dravograd A