U13 Mlajši dečki – 8. Skupina

Tekme

  1. 1. krog

    Pesnica 30.03.24 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NŠ ROHO B
    Šentilj 30.03.24 11.30 NŠ Paloma Šentilj U12 ŠD Jakobski Dol
    Zg.Kungota 01.04.24 10.00 NK Kungota prost
    Duplek 01.04.24 10.00 Nk Duplek NK Kovinar U12
    Radlje ob Dravi 01.04.24 14.00 NŠ NK Radlje Nk Fram
  2. 2. krog

    Jakobski Dol 06.04.24 10.00 ŠD Jakobski Dol NŠ Pesnica-Jarenina
    Zg.Kungota 06.04.24 10.00 NK Kungota NŠ Paloma Šentilj U12
    Fram 06.04.24 12.00 Nk Fram Nk Duplek
    07.04.24 10.00 prost NK Kovinar U12
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 07.04.24 10.00 NŠ ROHO B NŠ NK Radlje
  3. 3. krog

    Pesnica 13.04.24 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Kungota
    Šentilj 14.04.24 10.00 NŠ Paloma Šentilj U12 prost
    Duplek 14.04.24 10.00 Nk Duplek NŠ ROHO B
    Maribor 14.04.24 10.00 NK Kovinar U12 Nk Fram
    Radlje ob Dravi 14.04.24 14.00 NŠ NK Radlje ŠD Jakobski Dol
  4. 4. krog

    Jakobski Dol 20.04.24 10.00 ŠD Jakobski Dol Nk Duplek
    Zg.Kungota 20.04.24 10.00 NK Kungota NŠ NK Radlje
    Šentilj 20.04.24 11.30 NŠ Paloma Šentilj U12 NŠ Pesnica-Jarenina
    21.04.24 10.00 prost Nk Fram
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 21.04.24 10.00 NŠ ROHO B NK Kovinar U12
  5. 5. krog

    Fram 27.04.24 12.00 Nk Fram NŠ ROHO B
    Pesnica 28.04.24 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina prost
    Duplek 28.04.24 10.00 Nk Duplek NK Kungota
    Maribor 28.04.24 10.00 NK Kovinar U12 ŠD Jakobski Dol
    Radlje ob Dravi 28.04.24 14.00 NŠ NK Radlje NŠ Paloma Šentilj U12
  6. 6. krog

    Zg.Kungota 11.05.24 10.00 NK Kungota NK Kovinar U12
    Jakobski Dol 11.05.24 10.00 ŠD Jakobski Dol Nk Fram
    Pesnica 11.05.24 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NŠ NK Radlje
    Šentilj 11.05.24 11.30 NŠ Paloma Šentilj U12 Nk Duplek
    12.05.24 10.00 prost NŠ ROHO B
  7. 7. krog

    Fram 25.05.24 12.00 Nk Fram NK Kungota
    Radlje ob Dravi 26.05.24 10.00 NŠ NK Radlje prost
    Duplek 26.05.24 10.00 Nk Duplek NŠ Pesnica-Jarenina
    Maribor 26.05.24 10.00 NK Kovinar U12 NŠ Paloma Šentilj U12
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 26.05.24 10.00 NŠ ROHO B ŠD Jakobski Dol
  8. 8. krog

    Zg.Kungota 01.06.24 10.00 NK Kungota NŠ ROHO B
    Pesnica 01.06.24 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Kovinar U12
    Šentilj 01.06.24 11.30 NŠ Paloma Šentilj U12 Nk Fram
    02.06.24 10.00 prost ŠD Jakobski Dol
    Radlje ob Dravi 02.06.24 14.00 NŠ NK Radlje Nk Duplek
  9. 9. krog

    Jakobski Dol 08.06.24 10.00 ŠD Jakobski Dol NK Kungota
    Fram 08.06.24 12.00 Nk Fram NŠ Pesnica-Jarenina
    Duplek 09.06.24 10.00 Nk Duplek prost
    Maribor 09.06.24 10.00 NK Kovinar U12 NŠ NK Radlje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 09.06.24 10.00 NŠ ROHO B NŠ Paloma Šentilj U12