U13 Mlajši dečki – 8. Skupina – Delegiranje

Osveženo: 02.03.24 13.44

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    30.03.24 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NŠ ROHO B
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    30.03.24 11.30 NŠ Paloma Šentilj U12 ŠD Jakobski Dol
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    01.04.24 10.00 NK Kungota prost
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    01.04.24 10.00 Nk Duplek NK Kovinar U12
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    01.04.24 14.00 NŠ NK Radlje Nk Fram
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    06.04.24 10.00 ŠD Jakobski Dol NŠ Pesnica-Jarenina
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    06.04.24 10.00 NK Kungota NŠ Paloma Šentilj U12
    Fram,
    Igrišče Fram
    06.04.24 12.00 Nk Fram Nk Duplek
    ,
    07.04.24 10.00 prost NK Kovinar U12
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    07.04.24 10.00 NŠ ROHO B NŠ NK Radlje
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    13.04.24 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Kungota
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    14.04.24 10.00 NŠ Paloma Šentilj U12 prost
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    14.04.24 10.00 Nk Duplek NŠ ROHO B
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    14.04.24 10.00 NK Kovinar U12 Nk Fram
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    14.04.24 14.00 NŠ NK Radlje ŠD Jakobski Dol
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    20.04.24 10.00 ŠD Jakobski Dol Nk Duplek
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    20.04.24 10.00 NK Kungota NŠ NK Radlje
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    20.04.24 11.30 NŠ Paloma Šentilj U12 NŠ Pesnica-Jarenina
    ,
    21.04.24 10.00 prost Nk Fram
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    21.04.24 10.00 NŠ ROHO B NK Kovinar U12
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Fram,
    Igrišče Fram
    27.04.24 12.00 Nk Fram NŠ ROHO B
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    28.04.24 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina prost
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    28.04.24 10.00 Nk Duplek NK Kungota
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    28.04.24 10.00 NK Kovinar U12 ŠD Jakobski Dol
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    28.04.24 14.00 NŠ NK Radlje NŠ Paloma Šentilj U12
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    11.05.24 10.00 ŠD Jakobski Dol Nk Fram
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    11.05.24 10.00 NK Kungota NK Kovinar U12
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    11.05.24 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NŠ NK Radlje
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    11.05.24 11.30 NŠ Paloma Šentilj U12 Nk Duplek
    ,
    12.05.24 10.00 prost NŠ ROHO B
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Fram,
    Igrišče Fram
    25.05.24 12.00 Nk Fram NK Kungota
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    26.05.24 10.00 NŠ NK Radlje prost
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    26.05.24 10.00 Nk Duplek NŠ Pesnica-Jarenina
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    26.05.24 10.00 NK Kovinar U12 NŠ Paloma Šentilj U12
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    26.05.24 10.00 NŠ ROHO B ŠD Jakobski Dol
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    01.06.24 10.00 NK Kungota NŠ ROHO B
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    01.06.24 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Kovinar U12
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    01.06.24 11.30 NŠ Paloma Šentilj U12 Nk Fram
    ,
    02.06.24 10.00 prost ŠD Jakobski Dol
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    02.06.24 14.00 NŠ NK Radlje Nk Duplek
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    08.06.24 10.00 ŠD Jakobski Dol NK Kungota
    Fram,
    Igrišče Fram
    08.06.24 12.00 Nk Fram NŠ Pesnica-Jarenina
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    09.06.24 10.00 Nk Duplek prost
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    09.06.24 10.00 NK Kovinar U12 NŠ NK Radlje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    09.06.24 10.00 NŠ ROHO B NŠ Paloma Šentilj U12