U9 Mlajši cicibani – 1. Skupina

Tekme

  1. 1. krog

    Ruše 28.08.21 09.00 NK Pohorje U9 NK Maribor B
    Duplek 28.08.21 09.00 NK Duplek 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Jarenina-Pesnica
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 29.08.21 09.00 NŠ Roho 0 : 0
    (0 : 0)
    Malečnik
    Maribor 29.08.21 10.00 NK Pobrežje 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Maribor
    Miklavž na Dravskem polju 29.08.21 10.30 NK Miklavž 0 : 0
    (0 : 0)
    NK MB TABOR
  2. 2. krog

    Maribor 04.09.21 09.00 NK MB TABOR 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pobrežje
    Maribor 04.09.21 09.00 NK Maribor 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Duplek
    Ruše 04.09.21 09.00 NK Pohorje U9 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Roho
    Malečnik 05.09.21 09.00 Malečnik 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Miklavž
    15.09.21 09.00 NK Maribor B 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Jarenina-Pesnica
  3. 3. krog

    Duplek 11.09.21 09.00 NK Duplek 0 : 0
    (0 : 0)
    NK MB TABOR
    Miklavž na Dravskem polju 12.09.21 09.00 NK Miklavž 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pohorje U9
    Maribor 12.09.21 10.00 NK Pobrežje 0 : 0
    (0 : 0)
    Malečnik
    Jarenina 12.09.21 12.00 NŠ Jarenina-Pesnica 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Maribor
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 17.09.21 09.00 NŠ Roho 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Maribor B
  4. 4. krog

    Maribor 25.09.21 09.00 NK MB TABOR NŠ Jarenina-Pesnica
    Ruše 25.09.21 09.00 NK Pohorje U9 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pobrežje
    26.09.21 09.00 NK Maribor B NK Maribor
    Malečnik 26.09.21 09.00 Malečnik NK Duplek
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 26.09.21 09.00 NŠ Roho NK Miklavž
  5. 5. krog

    Duplek 02.10.21 09.00 NK Duplek NK Pohorje U9
    Maribor 03.10.21 09.00 NK Maribor NK MB TABOR
    Maribor 03.10.21 10.00 NK Pobrežje NŠ Roho
    Miklavž na Dravskem polju 03.10.21 10.30 NK Miklavž NK Maribor B
    Jarenina 03.10.21 12.00 NŠ Jarenina-Pesnica Malečnik
  6. 6. krog

    Ruše 09.10.21 09.00 NK Pohorje U9 NŠ Jarenina-Pesnica
    10.10.21 09.00 NK Maribor B NK MB TABOR
    Malečnik 10.10.21 09.00 Malečnik NK Maribor
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 10.10.21 09.00 NŠ Roho NK Duplek
    Miklavž na Dravskem polju 10.10.21 15.00 NK Miklavž NK Pobrežje
  7. 7. krog

    Duplek 16.10.21 09.00 NK Duplek NK Miklavž
    Maribor 16.10.21 09.00 NK MB TABOR Malečnik
    Maribor 17.10.21 09.00 NK Maribor NK Pohorje U9
    Maribor 17.10.21 10.00 NK Pobrežje NK Maribor B
    Jarenina 17.10.21 12.00 NŠ Jarenina-Pesnica NŠ Roho
  8. 8. krog

    Ruše 23.10.21 09.00 NK Pohorje U9 NK MB TABOR
    24.10.21 09.00 NK Maribor B Malečnik
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 24.10.21 09.00 NŠ Roho NK Maribor
    Maribor 24.10.21 10.00 NK Pobrežje NK Duplek
    Miklavž na Dravskem polju 24.10.21 10.30 NK Miklavž NŠ Jarenina-Pesnica
  9. 9. krog

    Duplek 30.10.21 09.00 NK Duplek NK Maribor B
    Maribor 30.10.21 09.00 NK MB TABOR NŠ Roho
    Maribor 31.10.21 09.00 NK Maribor NK Miklavž
    Malečnik 31.10.21 09.00 Malečnik NK Pohorje U9
    Jarenina 31.10.21 12.00 NŠ Jarenina-Pesnica NK Pobrežje