Osveženo: 20.03.24 01.55
-
1. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT03.09.22 09.00 Nk Maribor Tabor U9 NK MALEČNIK Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor03.09.22 09.00 NK Kovinar 1 NK Pohorje U9 Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju03.09.22 09.00 NK Miklavž NŠ Roho VBO Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT04.09.22 09.00 NK Maribor U9 NK Pobrežje -
2. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik10.09.22 09.00 NK MALEČNIK NŠ Roho VBO Ruše,
Igrišče Ruše10.09.22 09.00 NK Pohorje U9 NK Maribor U9 Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT10.09.22 09.00 Nk Maribor Tabor U9 NK Kovinar 1 Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor11.09.22 09.00 NK Pobrežje NK Miklavž -
3. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju24.09.22 09.00 NK Miklavž NK Pohorje U9 Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT25.09.22 09.00 NK Maribor U9 Nk Maribor Tabor U9 Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza25.09.22 09.00 NŠ Roho VBO NK Pobrežje Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor11.10.22 17.00 NK Kovinar 1 NK MALEČNIK -
4. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik01.10.22 09.00 NK MALEČNIK NK Pobrežje Ruše,
Igrišče Ruše01.10.22 09.00 NK Pohorje U9 NŠ Roho VBO Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT01.10.22 09.00 Nk Maribor Tabor U9 NK Miklavž Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor01.10.22 09.00 NK Kovinar 1 NK Maribor U9 -
5. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju08.10.22 09.00 NK Miklavž NK Kovinar 1 Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT09.10.22 09.00 NK Maribor U9 NK MALEČNIK Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza09.10.22 09.00 NŠ Roho VBO Nk Maribor Tabor U9 Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor09.10.22 09.00 NK Pobrežje NK Pohorje U9 -
6. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT15.10.22 09.00 Nk Maribor Tabor U9 NK Pobrežje Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor15.10.22 09.00 NK Kovinar 1 NŠ Roho VBO Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT16.10.22 09.00 NK Maribor U9 NK Miklavž Malečnik,
Igrišče Malečnik04.11.22 09.00 NK MALEČNIK NK Pohorje U9 -
7. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju22.10.22 09.00 NK Miklavž NK MALEČNIK Ruše,
Igrišče Ruše22.10.22 09.00 NK Pohorje U9 Nk Maribor Tabor U9 Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza23.10.22 09.00 NŠ Roho VBO NK Maribor U9 Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor23.10.22 09.00 NK Pobrežje NK Kovinar 1 -
8. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik01.04.23 09.00 NK MALEČNIK Nk Maribor Tabor U9 Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor02.04.23 09.00 NK Pobrežje NK Maribor U9 Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza02.04.23 09.00 NŠ Roho VBO NK Miklavž Ruše,
Igrišče Ruše04.04.23 16.30 NK Pohorje U9 NK Kovinar 1 -
9. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor08.04.23 09.00 NK Kovinar 1 Nk Maribor Tabor U9 Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju10.04.23 09.00 NK Miklavž NK Pobrežje Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT10.04.23 09.30 NK Maribor U9 NK Pohorje U9 Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza10.04.23 10.00 NŠ Roho VBO NK MALEČNIK -
10. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ruše,
Igrišče Ruše15.04.23 09.00 NK Pohorje U9 NK Miklavž Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza20.04.23 17.00 NK Pobrežje NŠ Roho VBO Malečnik,
Igrišče Malečnik25.04.23 17.30 NK MALEČNIK NK Kovinar 1 Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT30.05.23 17.00 Nk Maribor Tabor U9 NK Maribor U9 -
11. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju22.04.23 09.00 NK Miklavž Nk Maribor Tabor U9 Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor23.04.23 09.00 NK Pobrežje NK MALEČNIK Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza23.04.23 09.00 NŠ Roho VBO NK Pohorje U9 Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT23.04.23 09.00 NK Maribor U9 NK Kovinar 1 -
12. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik06.05.23 09.00 NK MALEČNIK NK Maribor U9 Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor06.05.23 09.00 NK Kovinar 1 NK Miklavž Ruše,
Igrišče Ruše06.05.23 09.00 NK Pohorje U9 NK Pobrežje Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT08.06.23 18.00 Nk Maribor Tabor U9 NŠ Roho VBO -
13. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ruše,
Igrišče Ruše13.05.23 09.00 NK Pohorje U9 NK MALEČNIK Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju13.05.23 09.00 NK Miklavž NK Maribor U9 Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor14.05.23 08.30 NK Pobrežje Nk Maribor Tabor U9 Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza14.05.23 09.00 NŠ Roho VBO NK Kovinar 1 -
14. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik20.05.23 09.00 NK MALEČNIK NK Miklavž Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT21.05.23 09.00 NK Maribor U9 NŠ Roho VBO Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor25.05.23 17.00 NK Kovinar 1 NK Pobrežje Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT02.06.23 17.00 Nk Maribor Tabor U9 NK Pohorje U9