U9 Mlajši cicibani – 1. Skupina – Delegiranje

Osveženo: 29.11.22 08.50

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    03.09.22 09.00 Nk Maribor Tabor U9 NK MALEČNIK
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    03.09.22 09.00 NK Kovinar 1 NK Pohorje U9
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    03.09.22 09.00 NK Miklavž NŠ Roho VBO
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    04.09.22 09.00 NK Maribor U9 NK Pobrežje
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    10.09.22 09.00 NK MALEČNIK NŠ Roho VBO
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    10.09.22 09.00 NK Pohorje U9 NK Maribor U9
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    10.09.22 09.00 Nk Maribor Tabor U9 NK Kovinar 1
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    11.09.22 09.00 NK Pobrežje NK Miklavž
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    24.09.22 09.00 NK Miklavž NK Pohorje U9
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    25.09.22 09.00 NK Maribor U9 Nk Maribor Tabor U9
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    25.09.22 09.00 NŠ Roho VBO NK Pobrežje
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    11.10.22 17.00 NK Kovinar 1 NK MALEČNIK
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    01.10.22 09.00 NK MALEČNIK NK Pobrežje
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    01.10.22 09.00 NK Pohorje U9 NŠ Roho VBO
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    01.10.22 09.00 Nk Maribor Tabor U9 NK Miklavž
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    01.10.22 09.00 NK Kovinar 1 NK Maribor U9
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    08.10.22 09.00 NK Miklavž NK Kovinar 1
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    09.10.22 09.00 NK Maribor U9 NK MALEČNIK
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    09.10.22 09.00 NŠ Roho VBO Nk Maribor Tabor U9
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    09.10.22 09.00 NK Pobrežje NK Pohorje U9
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    15.10.22 09.00 Nk Maribor Tabor U9 NK Pobrežje
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    15.10.22 09.00 NK Kovinar 1 NŠ Roho VBO
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    16.10.22 09.00 NK Maribor U9 NK Miklavž
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    04.11.22 09.00 NK MALEČNIK NK Pohorje U9
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    22.10.22 09.00 NK Miklavž NK MALEČNIK
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    22.10.22 09.00 NK Pohorje U9 Nk Maribor Tabor U9
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    23.10.22 09.00 NŠ Roho VBO NK Maribor U9
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    23.10.22 09.00 NK Pobrežje NK Kovinar 1
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK MALEČNIK Nk Maribor Tabor U9
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje U9 NK Kovinar 1
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NK Maribor U9
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho VBO NK Miklavž
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho VBO NK MALEČNIK
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž NK Pobrežje
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor U9 NK Pohorje U9
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar 1 Nk Maribor Tabor U9
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK MALEČNIK NK Kovinar 1
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    Nk Maribor Tabor U9 NK Maribor U9
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje U9 NK Miklavž
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NŠ Roho VBO
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NK MALEČNIK
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho VBO NK Pohorje U9
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž Nk Maribor Tabor U9
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor U9 NK Kovinar 1
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK MALEČNIK NK Maribor U9
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar 1 NK Miklavž
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    Nk Maribor Tabor U9 NŠ Roho VBO
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje U9 NK Pobrežje
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje U9 NK MALEČNIK
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje Nk Maribor Tabor U9
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho VBO NK Kovinar 1
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž NK Maribor U9
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK MALEČNIK NK Miklavž
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor U9 NŠ Roho VBO
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar 1 NK Pobrežje
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    Nk Maribor Tabor U9 NK Pohorje U9