U9 Mlajši cicibani – 1. Skupina – Tekme

  1. 1. krog

    Maribor 03.09.22 09.00 Nk Maribor Tabor U9 0 : 0
    (0 : 0)
    NK MALEČNIK
    Maribor 03.09.22 09.00 NK Kovinar 1 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pohorje U9
    Miklavž na Dravskem polju 03.09.22 09.00 NK Miklavž 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Roho VBO
    Maribor 04.09.22 09.00 NK Maribor U9 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pobrežje
  2. 2. krog

    Malečnik 10.09.22 09.00 NK MALEČNIK 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Roho VBO
    Ruše 10.09.22 09.00 NK Pohorje U9 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Maribor U9
    Maribor 10.09.22 09.00 Nk Maribor Tabor U9 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Kovinar 1
    Maribor 11.09.22 09.00 NK Pobrežje 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Miklavž
  3. 3. krog

    Maribor 24.09.22 09.00 NK Kovinar 1 NK MALEČNIK
    Miklavž na Dravskem polju 24.09.22 09.00 NK Miklavž 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pohorje U9
    Maribor 25.09.22 09.00 NK Maribor U9 Nk Maribor Tabor U9
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 25.09.22 09.00 NŠ Roho VBO NK Pobrežje
  4. 4. krog

    Malečnik 01.10.22 09.00 NK MALEČNIK NK Pobrežje
    Ruše 01.10.22 09.00 NK Pohorje U9 NŠ Roho VBO
    Maribor 01.10.22 09.00 Nk Maribor Tabor U9 NK Miklavž
    Maribor 01.10.22 09.00 NK Kovinar 1 NK Maribor U9
  5. 5. krog

    Miklavž na Dravskem polju 08.10.22 09.00 NK Miklavž NK Kovinar 1
    Maribor 09.10.22 09.00 NK Maribor U9 NK MALEČNIK
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 09.10.22 09.00 NŠ Roho VBO Nk Maribor Tabor U9
    Maribor 09.10.22 09.00 NK Pobrežje NK Pohorje U9
  6. 6. krog

    Malečnik 15.10.22 09.00 NK MALEČNIK NK Pohorje U9
    Maribor 15.10.22 09.00 Nk Maribor Tabor U9 NK Pobrežje
    Maribor 15.10.22 09.00 NK Kovinar 1 NŠ Roho VBO
    Maribor 16.10.22 09.00 NK Maribor U9 NK Miklavž
  7. 7. krog

    Miklavž na Dravskem polju 22.10.22 09.00 NK Miklavž NK MALEČNIK
    Ruše 22.10.22 09.00 NK Pohorje U9 Nk Maribor Tabor U9
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 23.10.22 09.00 NŠ Roho VBO NK Maribor U9
    Maribor 23.10.22 09.00 NK Pobrežje NK Kovinar 1
  8. 8. krog

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho VBO NK Miklavž
    Ruše NK Pohorje U9 NK Kovinar 1
    Maribor NK Pobrežje NK Maribor U9
    Malečnik NK MALEČNIK Nk Maribor Tabor U9
  9. 9. krog

    Maribor NK Kovinar 1 Nk Maribor Tabor U9
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž NK Pobrežje
    Maribor NK Maribor U9 NK Pohorje U9
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho VBO NK MALEČNIK
  10. 10. krog

    Maribor NK Pobrežje NŠ Roho VBO
    Maribor Nk Maribor Tabor U9 NK Maribor U9
    Ruše NK Pohorje U9 NK Miklavž
    Malečnik NK MALEČNIK NK Kovinar 1
  11. 11. krog

    Maribor NK Maribor U9 NK Kovinar 1
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho VBO NK Pohorje U9
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž Nk Maribor Tabor U9
    Maribor NK Pobrežje NK MALEČNIK
  12. 12. krog

    Ruše NK Pohorje U9 NK Pobrežje
    Maribor NK Kovinar 1 NK Miklavž
    Maribor Nk Maribor Tabor U9 NŠ Roho VBO
    Malečnik NK MALEČNIK NK Maribor U9
  13. 13. krog

    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž NK Maribor U9
    Maribor NK Pobrežje Nk Maribor Tabor U9
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho VBO NK Kovinar 1
    Ruše NK Pohorje U9 NK MALEČNIK
  14. 14. krog

    Maribor Nk Maribor Tabor U9 NK Pohorje U9
    Maribor NK Maribor U9 NŠ Roho VBO
    Maribor NK Kovinar 1 NK Pobrežje
    Malečnik NK MALEČNIK NK Miklavž