U9 Mlajši cicibani – 1. Skupina – Delegiranje

Osveženo: 03.10.23 12.51

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    02.09.23 09.00 NK Kungota NŠ ROHO
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    02.09.23 09.00 ŠD Jakobski Dol NK DOBROVCE
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart
    02.09.23 09.00 NK Lenart U9 NK Jurovski Dol
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    11.09.23 17.30 NK Kovinar 2 NK Cerkvenjak
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    10.09.23 09.00 NK Jurovski Dol NK Kovinar 2
    ,
    10.09.23 09.00 NK DOBROVCE NK Lenart U9
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza – pomožno igrišče
    13.09.23 17.00 NŠ ROHO NK Cerkvenjak
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    14.09.23 17.30 NK Kungota ŠD Jakobski Dol
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    16.09.23 09.30 NK Kovinar 2 NK DOBROVCE
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart
    17.09.23 09.00 NK Lenart U9 NK Kungota
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    20.09.23 17.30 ŠD Jakobski Dol NŠ ROHO
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    22.09.23 17.00 NK Cerkvenjak NK Jurovski Dol
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    23.09.23 10.00 NK DOBROVCE NK Cerkvenjak
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza – pomožno igrišče
    24.09.23 09.00 NŠ ROHO NK Jurovski Dol
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    27.09.23 17.00 NK Kungota NK Kovinar 2
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    27.09.23 17.30 ŠD Jakobski Dol NK Lenart U9
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    30.09.23 09.30 NK Kovinar 2 ŠD Jakobski Dol
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    01.10.23 09.00 NK Jurovski Dol NK DOBROVCE
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    03.10.23 17.00 NK Cerkvenjak NK Kungota
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart
    10.10.23 17.00 NK Lenart U9 NŠ ROHO
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    07.10.23 09.00 NK Kungota NK Jurovski Dol
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    07.10.23 09.00 ŠD Jakobski Dol NK Cerkvenjak
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart
    07.10.23 09.00 NK Lenart U9 NK Kovinar 2
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza – pomožno igrišče
    08.10.23 09.00 NŠ ROHO NK DOBROVCE
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    14.10.23 09.30 NK Kovinar 2 NŠ ROHO
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    15.10.23 09.00 NK Jurovski Dol ŠD Jakobski Dol
    ,
    15.10.23 09.00 NK DOBROVCE NK Kungota
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    17.10.23 16.30 NK Cerkvenjak NK Lenart U9
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza – pomožno igrišče
    NŠ ROHO NK Kungota
    ,
    NK DOBROVCE ŠD Jakobski Dol
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK Lenart U9
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak NK Kovinar 2
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak NŠ ROHO
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar 2 NK Jurovski Dol
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart
    NK Lenart U9 NK DOBROVCE
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    ŠD Jakobski Dol NK Kungota
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza – pomožno igrišče
    NŠ ROHO ŠD Jakobski Dol
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    NK Kungota NK Lenart U9
    ,
    NK DOBROVCE NK Kovinar 2
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK Cerkvenjak
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NŠ ROHO
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak NK DOBROVCE
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar 2 NK Kungota
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart
    NK Lenart U9 ŠD Jakobski Dol
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza – pomožno igrišče
    NŠ ROHO NK Lenart U9
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    ŠD Jakobski Dol NK Kovinar 2
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    NK Kungota NK Cerkvenjak
    ,
    NK DOBROVCE NK Jurovski Dol
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    NK DOBROVCE NŠ ROHO
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK Kungota
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak ŠD Jakobski Dol
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar 2 NK Lenart U9
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza – pomožno igrišče
    NŠ ROHO NK Kovinar 2
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart
    NK Lenart U9 NK Cerkvenjak
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    ŠD Jakobski Dol NK Jurovski Dol
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    NK Kungota NK DOBROVCE