U9 Mlajši cicibani – 2. Skupina

Tekme

  1. 1. krog

    Brunšvik 28.08.21 10.00 ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje 0 : 0
    (0 : 0)
    Marles hiše
    Dobrovce 29.08.21 09.00 NK Dobrovce 0 : 0
    (0 : 0)
    NK MB Tabor U8
    Ruše 29.08.21 09.00 NK Pohorje U8 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Paloma
    Maribor 07.09.21 17.30 NK Kovinar 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Miklavž U8
    Maribor 10.09.21 16.30 NK Pobrežje U8 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Pesnica-Jarenina
  2. 2. krog

    Maribor 04.09.21 09.00 NK MB Tabor U8 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Miklavž U8
    Maribor 04.09.21 09.00 Marles hiše 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pohorje U8
    Pesnica 05.09.21 09.00 NŠ Pesnica-Jarenina 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Kovinar
    Sladki Vrh 05.09.21 09.00 NK Paloma 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pobrežje U8
    Dobrovce 05.09.21 09.00 NK Dobrovce ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje
  3. 3. krog

    Maribor 11.09.21 09.00 NK Kovinar 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Paloma
    Brunšvik 11.09.21 10.00 ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje 0 : 0
    (0 : 0)
    NK MB Tabor U8
    Maribor 11.09.21 10.00 NK Pobrežje U8 0 : 0
    (0 : 0)
    Marles hiše
    Ruše 12.09.21 09.00 NK Pohorje U8 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Dobrovce
    Miklavž na Dravskem polju 12.09.21 09.00 NK Miklavž U8 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Pesnica-Jarenina
  4. 4. krog

    Maribor 18.09.21 09.00 Marles hiše 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Kovinar
    Maribor 25.09.21 09.00 NK MB Tabor U8 NŠ Pesnica-Jarenina
    Brunšvik 25.09.21 10.00 ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje NK Pohorje U8
    Sladki Vrh 26.09.21 09.00 NK Paloma NK Miklavž U8
    Dobrovce 26.09.21 09.00 NK Dobrovce NK Pobrežje U8
  5. 5. krog

    Maribor 02.10.21 09.00 NK Kovinar NK Dobrovce
    Maribor 02.10.21 10.00 NK Pobrežje U8 ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje
    Ruše 03.10.21 09.00 NK Pohorje U8 NK MB Tabor U8
    Miklavž na Dravskem polju 03.10.21 09.00 NK Miklavž U8 Marles hiše
    Pesnica 03.10.21 12.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Paloma
  6. 6. krog

    Maribor 09.10.21 09.00 NK MB Tabor U8 NK Paloma
    Maribor 09.10.21 09.00 Marles hiše NŠ Pesnica-Jarenina
    Brunšvik 09.10.21 10.00 ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje NK Kovinar
    Dobrovce 10.10.21 09.00 NK Dobrovce NK Miklavž U8
    Ruše 10.10.21 09.00 NK Pohorje U8 NK Pobrežje U8
  7. 7. krog

    Maribor 16.10.21 09.00 NK Kovinar NK Pohorje U8
    Maribor 16.10.21 10.00 NK Pobrežje U8 NK MB Tabor U8
    Miklavž na Dravskem polju 17.10.21 09.00 NK Miklavž U8 ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje
    Sladki Vrh 17.10.21 09.00 NK Paloma Marles hiše
    Pesnica 17.10.21 12.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Dobrovce
  8. 8. krog

    Maribor 23.10.21 09.00 NK MB Tabor U8 Marles hiše
    Brunšvik 23.10.21 10.00 ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje NŠ Pesnica-Jarenina
    Maribor 23.10.21 10.00 NK Pobrežje U8 NK Kovinar
    Dobrovce 24.10.21 09.00 NK Dobrovce NK Paloma
    Ruše 24.10.21 09.00 NK Pohorje U8 NK Miklavž U8
  9. 9. krog

    Maribor 30.10.21 09.00 NK Kovinar NK MB Tabor U8
    Maribor 30.10.21 09.00 Marles hiše NK Dobrovce
    Miklavž na Dravskem polju 31.10.21 09.00 NK Miklavž U8 NK Pobrežje U8
    Sladki Vrh 31.10.21 09.00 NK Paloma ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje
    Pesnica 31.10.21 12.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Pohorje U8