U9 Mlajši cicibani – 2. Skupina – 2022/23 – Delegiranje

Osveženo: 20.07.23 18.54

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    03.09.22 09.00 NK Brunšvik – NŠ Dravsko polje NK Dobrovce
    Rače,
    Igrišče Rače
    03.09.22 09.00 NK Rače U9 Marles hiše A
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    04.09.22 09.00 NK DUPLEK NK Kovinar 2
    Fram,
    Igrišče Fram
    04.09.22 10.00 Nk Fram NŠ Paloma Šentilj A
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    10.09.22 09.00 NK Dobrovce NŠ Paloma Šentilj A
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    10.09.22 09.00 NK Brunšvik – NŠ Dravsko polje NK Rače U9
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    10.09.22 10.00 Marles hiše A NK DUPLEK
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    11.09.22 09.00 NK Kovinar 2 Nk Fram
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rače,
    Igrišče Rače
    24.09.22 09.00 NK Rače U9 NK Dobrovce
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    24.09.22 09.30 NŠ Paloma Šentilj A NK Kovinar 2
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    05.10.22 17.00 NK DUPLEK NK Brunšvik – NŠ Dravsko polje
    Fram,
    Igrišče Fram
    12.10.22 17.00 Nk Fram Marles hiše A
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    01.10.22 09.00 NK Dobrovce NK Kovinar 2
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    01.10.22 09.00 NK Brunšvik – NŠ Dravsko polje Nk Fram
    Rače,
    Igrišče Rače
    01.10.22 09.00 NK Rače U9 NK DUPLEK
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    01.10.22 10.30 Marles hiše A NŠ Paloma Šentilj A
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    08.10.22 09.30 NŠ Paloma Šentilj A NK Brunšvik – NŠ Dravsko polje
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    09.10.22 09.00 NK DUPLEK NK Dobrovce
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    09.10.22 09.00 NK Kovinar 2 Marles hiše A
    Fram,
    Igrišče Fram
    09.10.22 10.00 Nk Fram NK Rače U9
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    15.10.22 09.00 NK Dobrovce Marles hiše A
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    15.10.22 09.00 NK Brunšvik – NŠ Dravsko polje NK Kovinar 2
    Rače,
    Igrišče Rače
    15.10.22 09.00 NK Rače U9 NŠ Paloma Šentilj A
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    16.10.22 09.00 NK DUPLEK Nk Fram
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    22.10.22 09.30 NŠ Paloma Šentilj A NK DUPLEK
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    22.10.22 10.30 Marles hiše A NK Brunšvik – NŠ Dravsko polje
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    23.10.22 09.00 NK Kovinar 2 NK Rače U9
    Fram,
    Igrišče Fram
    23.10.22 10.00 Nk Fram NK Dobrovce
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    01.04.23 09.00 NK Dobrovce NK Brunšvik – NŠ Dravsko polje
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    01.04.23 10.30 Marles hiše A NK Rače U9
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    02.04.23 09.00 NK Kovinar 2 NK DUPLEK
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    11.04.23 15.00 NŠ Paloma Šentilj A Nk Fram
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rače,
    Igrišče Rače
    08.04.23 09.00 NK Rače U9 NK Brunšvik – NŠ Dravsko polje
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    08.04.23 09.30 NŠ Paloma Šentilj A NK Dobrovce
    Fram,
    Igrišče Fram
    10.04.23 09.00 Nk Fram NK Kovinar 2
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    10.04.23 10.00 NK DUPLEK Marles hiše A
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    15.04.23 09.00 NK Dobrovce NK Rače U9
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    15.04.23 09.00 NK Brunšvik – NŠ Dravsko polje NK DUPLEK
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    16.04.23 09.00 NK Kovinar 2 NŠ Paloma Šentilj A
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    31.05.23 17.00 Marles hiše A Nk Fram
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    22.04.23 09.30 NŠ Paloma Šentilj A Marles hiše A
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    23.04.23 09.00 NK Kovinar 2 NK Dobrovce
    Fram,
    Igrišče Fram
    23.04.23 09.00 Nk Fram NK Brunšvik – NŠ Dravsko polje
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    23.04.23 09.00 NK DUPLEK NK Rače U9
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    06.05.23 09.00 NK Dobrovce NK DUPLEK
    Rače,
    Igrišče Rače
    06.05.23 09.00 NK Rače U9 Nk Fram
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    06.05.23 09.00 NK Brunšvik – NŠ Dravsko polje NŠ Paloma Šentilj A
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    06.05.23 10.30 Marles hiše A NK Kovinar 2
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    13.05.23 09.30 NŠ Paloma Šentilj A NK Rače U9
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    13.05.23 10.30 Marles hiše A NK Dobrovce
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    14.05.23 09.00 NK Kovinar 2 NK Brunšvik – NŠ Dravsko polje
    Fram,
    Igrišče Fram
    30.05.23 17.00 Nk Fram NK DUPLEK
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    20.05.23 09.00 NK Dobrovce Nk Fram
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    20.05.23 09.00 NK Brunšvik – NŠ Dravsko polje Marles hiše A
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    21.05.23 09.00 NK DUPLEK NŠ Paloma Šentilj A
    Rače,
    Igrišče Rače
    30.05.23 17.00 NK Rače U9 NK Kovinar 2