U9 Mlajši cicibani – 2. Skupina – Delegiranje

Osveženo: 18.06.24 20.55

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    03.09.23 09.00 NK Miklavž NK Kovinar 1
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor – pomož. igr.
    03.09.23 09.30 NK Pobrežje NK Rače U9
    ,
    12.09.23 17.00 ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje NK Maribor U8
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    12.09.23 17.00 Marles hiše NK Slivnica
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    09.09.23 09.00 NK Maribor U8 Marles hiše
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor – pomož. igr.
    09.09.23 09.00 NK Pobrežje ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje
    Rače,
    Igrišče Rače
    12.09.23 17.00 NK Rače U9 NK Kovinar 1
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    15.09.23 16.30 NK Slivnica NK Miklavž
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    16.09.23 09.00 ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje NK Rače U9
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    16.09.23 09.00 Marles hiše NK Pobrežje
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    17.09.23 09.00 NK Miklavž NK Maribor U8
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    17.09.23 09.30 NK Kovinar 1 NK Slivnica
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    24.09.23 09.00 NK Maribor U8 NK Kovinar 1
    Rače,
    Igrišče Rače
    25.09.23 16.30 NK Rače U9 NK Slivnica
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor – pomož. igr.
    25.09.23 17.00 NK Pobrežje NK Miklavž
    ,
    25.09.23 17.30 ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje Marles hiše
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    30.09.23 09.00 Marles hiše NK Rače U9
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    01.10.23 09.00 NK Miklavž ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    01.10.23 09.30 NK Kovinar 1 NK Pobrežje
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    03.10.23 16.30 NK Slivnica NK Maribor U8
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    07.10.23 09.00 ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje NK Kovinar 1
    Rače,
    Igrišče Rače
    07.10.23 09.30 NK Rače U9 NK Maribor U8
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    09.10.23 17.30 Marles hiše NK Miklavž
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor – pomož. igr.
    18.10.23 16.30 NK Pobrežje NK Slivnica
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    15.10.23 09.00 NK Miklavž NK Rače U9
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    15.10.23 09.00 NK Maribor U8 NK Pobrežje
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    15.10.23 09.30 NK Kovinar 1 Marles hiše
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    17.10.23 16.30 NK Slivnica ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    13.04.24 09.00 NK Maribor U8 ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    13.04.24 09.00 Nk Duplek U9 Marles hiše
    Rače,
    Igrišče Rače
    13.04.24 09.30 NK Rače U9 NK Pobrežje
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    13.04.24 09.30 NK Kovinar 1 NK Miklavž
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor – pomož. igr.
    20.04.24 09.00 NK Pobrežje NK Miklavž
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    20.04.24 09.00 Marles hiše NK Kovinar 1
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    20.04.24 09.00 ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje Nk Duplek U9
    Rače,
    Igrišče Rače
    20.04.24 09.30 NK Rače U9 NK Maribor U8
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    27.04.24 09.00 NK Maribor U8 NK Pobrežje
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    27.04.24 09.00 Nk Duplek U9 NK Rače U9
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    27.04.24 09.30 NK Kovinar 1 ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    28.04.24 09.00 NK Miklavž Marles hiše
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor – pomož. igr.
    11.05.24 09.00 NK Pobrežje Marles hiše
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    11.05.24 09.00 ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje NK Miklavž
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    11.05.24 09.00 NK Maribor U8 Nk Duplek U9
    Rače,
    Igrišče Rače
    11.05.24 09.30 NK Rače U9 NK Kovinar 1
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    18.05.24 09.00 Nk Duplek U9 NK Pobrežje
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    19.05.24 09.00 NK Miklavž NK Rače U9
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    21.05.24 17.00 NK Kovinar 1 NK Maribor U8
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    03.06.24 17.30 Marles hiše ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor – pomož. igr.
    25.05.24 09.00 NK Pobrežje ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    25.05.24 09.00 NK Maribor U8 NK Miklavž
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    25.05.24 09.00 Nk Duplek U9 NK Kovinar 1
    Rače,
    Igrišče Rače
    25.05.24 09.30 NK Rače U9 Marles hiše
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    01.06.24 09.00 ŠD Brunšvik – NŠ Dravsko polje NK Rače U9
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    01.06.24 09.30 NK Kovinar 1 NK Pobrežje
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    02.06.24 09.00 NK Miklavž Nk Duplek U9
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    11.06.24 17.30 Marles hiše NK Maribor U8