U9 Mlajši cicibani – 3. Skupina – Tekme

  1. 1. krog

    Jurovski Dol 03.09.22 09.00 NK Jurovski Dol 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Cerkvenjak
    Lenart 03.09.22 09.00 Lenart 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pobrežje U9 B
    Pesnica 04.09.22 09.00 NŠ Pesnica-Jarenina 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Paloma Šentilj B
    Maribor 04.09.22 09.30 Marles hiše B 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Kungota
  2. 2. krog

    10.09.22 09.00 NK Kungota 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Pesnica-Jarenina
    Jurovski Dol 10.09.22 09.00 NK Jurovski Dol 0 : 0
    (0 : 0)
    Lenart
    Maribor 10.09.22 10.00 NK Pobrežje U9 B 0 : 0
    (0 : 0)
    Marles hiše B
    Cerkvenjak 14.09.22 17.00 NK Cerkvenjak 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Paloma Šentilj B
  3. 3. krog

    Lenart 24.09.22 09.00 Lenart 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Cerkvenjak
    Sladki Vrh 24.09.22 09.30 NK Paloma Šentilj B 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Kungota
    Maribor 25.09.22 09.00 Marles hiše B 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Jurovski Dol
    Pesnica 25.09.22 09.00 NŠ Pesnica-Jarenina 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pobrežje U9 B
  4. 4. krog

    Jurovski Dol 01.10.22 09.00 NK Jurovski Dol 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Pesnica-Jarenina
    Lenart 01.10.22 09.00 Lenart 0 : 0
    (0 : 0)
    Marles hiše B
    Maribor 01.10.22 10.00 NK Pobrežje U9 B 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Paloma Šentilj B
    Cerkvenjak 05.10.22 16.30 NK Cerkvenjak 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Kungota
  5. 5. krog

    08.10.22 09.00 NK Kungota 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pobrežje U9 B
    Sladki Vrh 08.10.22 09.30 NK Paloma Šentilj B 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Jurovski Dol
    Maribor 09.10.22 09.00 Marles hiše B 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Cerkvenjak
    Pesnica 09.10.22 09.00 NŠ Pesnica-Jarenina 0 : 0
    (0 : 0)
    Lenart
  6. 6. krog

    Lenart 15.10.22 09.00 Lenart 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Paloma Šentilj B
    Jurovski Dol 15.10.22 09.00 NK Jurovski Dol 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Kungota
    Maribor 16.10.22 09.30 Marles hiše B 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Pesnica-Jarenina
    Cerkvenjak 19.10.22 16.00 NK Cerkvenjak 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pobrežje U9 B
  7. 7. krog

    22.10.22 09.00 NK Kungota 0 : 0
    (0 : 0)
    Lenart
    Sladki Vrh 22.10.22 09.30 NK Paloma Šentilj B 0 : 0
    (0 : 0)
    Marles hiše B
    Maribor 22.10.22 10.00 NK Pobrežje U9 B 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Jurovski Dol
    Pesnica 04.11.22 09.00 NŠ Pesnica-Jarenina 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Cerkvenjak
  8. 8. krog

    Sladki Vrh NK Paloma Šentilj B NŠ Pesnica-Jarenina
    Maribor NK Pobrežje U9 B Lenart
    NK Kungota Marles hiše B
    Cerkvenjak NK Cerkvenjak NK Jurovski Dol
  9. 9. krog

    Lenart Lenart NK Jurovski Dol
    Pesnica NŠ Pesnica-Jarenina NK Kungota
    Maribor Marles hiše B NK Pobrežje U9 B
    Sladki Vrh NK Paloma Šentilj B NK Cerkvenjak
  10. 10. krog

    NK Kungota NK Paloma Šentilj B
    Jurovski Dol NK Jurovski Dol Marles hiše B
    Maribor NK Pobrežje U9 B NŠ Pesnica-Jarenina
    Cerkvenjak NK Cerkvenjak Lenart
  11. 11. krog

    Maribor Marles hiše B Lenart
    Sladki Vrh NK Paloma Šentilj B NK Pobrežje U9 B
    Pesnica NŠ Pesnica-Jarenina NK Jurovski Dol
    NK Kungota NK Cerkvenjak
  12. 12. krog

    Maribor NK Pobrežje U9 B NK Kungota
    Lenart Lenart NŠ Pesnica-Jarenina
    Jurovski Dol NK Jurovski Dol NK Paloma Šentilj B
    Cerkvenjak NK Cerkvenjak Marles hiše B
  13. 13. krog

    Pesnica NŠ Pesnica-Jarenina Marles hiše B
    NK Kungota NK Jurovski Dol
    Sladki Vrh NK Paloma Šentilj B Lenart
    Maribor NK Pobrežje U9 B NK Cerkvenjak
  14. 14. krog

    Jurovski Dol NK Jurovski Dol NK Pobrežje U9 B
    Maribor Marles hiše B NK Paloma Šentilj B
    Lenart Lenart NK Kungota
    Cerkvenjak NK Cerkvenjak NŠ Pesnica-Jarenina