Veteranska liga DP/MB – Tekme

  1. 1. krog

    Dobrovce 24.08.22 19.00 NK Dobrovce 0 : 5
    (0 : 5)
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI
    Miklavž na Dravskem polju 26.08.22 18.30 Nk MIKLAVŽ 4 : 0
    (2 : 0)
    NK Rače
    Ruše 26.08.22 18.30 NK Pohorje 2 : 1
    (1 : 0)
    NK FRAM
    Maribor 26.08.22 18.30 Limbuš Pekre 0 : 1
    (0 : 1)
    Picerija Lili Slivnica
    Marjeta 26.08.22 19.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 2 : 3
    (1 : 1)
    ŠD Rogoza
  2. 2. krog

    Rače 02.09.22 18.00 NK Rače 0 : 3
    (0 : 2)
    ŠD Rogoza
    Loka Rošnja 02.09.22 18.00 NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 2 : 1
    (2 : 0)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Slivnica 02.09.22 18.00 Picerija Lili Slivnica 5 : 0
    (1 : 0)
    NK Dobrovce
    Fram 02.09.22 18.00 NK FRAM 2 : 3
    (2 : 2)
    Limbuš Pekre
    Miklavž na Dravskem polju 02.09.22 18.00 Nk MIKLAVŽ 4 : 3
    (1 : 1)
    NK Pohorje
  3. 3. krog

    Maribor 09.09.22 17.30 Limbuš Pekre 2 : 0
    (0 : 0)
    Nk MIKLAVŽ
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 09.09.22 17.30 ŠD Rogoza 2 : 1
    (1 : 1)
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI
    Dobrovce 09.09.22 18.00 NK Dobrovce 0 : 4
    (0 : 2)
    NK FRAM
    Ruše 09.09.22 18.30 NK Pohorje 16 : 0
    (6 : 0)
    NK Rače
    Marjeta 09.09.22 19.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 : 1
    (1 : 0)
    Picerija Lili Slivnica
  4. 4. krog

    16.09.22 16.30 NK Rače 0 : 3 NK ROŠNJA – LOKA VETERANI
    Slivnica 16.09.22 17.30 Picerija Lili Slivnica 2 : 2
    (1 : 0)
    ŠD Rogoza
    Miklavž na Dravskem polju 16.09.22 17.30 Nk MIKLAVŽ 5 : 0
    (4 : 0)
    NK Dobrovce
    Ruše 20.09.22 18.00 NK Pohorje 2 : 0
    (1 : 0)
    Limbuš Pekre
    Fram 27.09.22 17.00 NK FRAM 6 : 2
    (3 : 1)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
  5. 5. krog

    Maribor 23.09.22 17.00 Limbuš Pekre 5 : 0
    (2 : 0)
    NK Rače
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 23.09.22 17.00 ŠD Rogoza 2 : 1
    (0 : 1)
    NK FRAM
    Loka Rošnja 23.09.22 17.00 NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 2 : 2
    (0 : 2)
    Picerija Lili Slivnica
    Dobrovce 23.09.22 18.00 NK Dobrovce 1 : 11
    (1 : 7)
    NK Pohorje
    Marjeta 23.09.22 19.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 : 0
    (2 : 0)
    Nk MIKLAVŽ
  6. 6. krog

    Miklavž na Dravskem polju 30.09.22 17.00 Nk MIKLAVŽ 1 : 2
    (0 : 2)
    ŠD Rogoza
    Slivnica 30.09.22 17.00 Picerija Lili Slivnica 5 : 0
    (2 : 0)
    NK Rače
    30.09.22 18.00 NK Pohorje 3 : 0 ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Maribor 04.10.22 17.00 Limbuš Pekre 3 : 1
    (1 : 1)
    NK Dobrovce
    Fram 18.10.22 16.30 NK FRAM 0 : 1
    (0 : 1)
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI
  7. 7. krog

    Loka Rošnja 07.10.22 16.30 NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 2 : 1
    (2 : 0)
    Nk MIKLAVŽ
    Slivnica 07.10.22 16.30 Picerija Lili Slivnica 2 : 1
    (0 : 1)
    NK FRAM
    Marjeta 07.10.22 19.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 1 : 1
    (1 : 0)
    Limbuš Pekre
    Dobrovce 11.10.22 18.00 NK Dobrovce 2 : 0
    (0 : 0)
    NK Rače
    Ruše 28.10.22 18.00 NK Pohorje 3 : 0
    (3 : 0)
    ŠD Rogoza
  8. 8. krog

    Rače 14.10.22 16.30 NK Rače 1 : 3
    (1 : 2)
    NK FRAM
    Maribor 14.10.22 16.30 Limbuš Pekre 0 : 2
    (0 : 2)
    ŠD Rogoza
    Slivnica 14.10.22 16.30 Picerija Lili Slivnica 0 : 1
    (0 : 1)
    Nk MIKLAVŽ
    Ruše 14.10.22 18.00 NK Pohorje 3 : 2
    (2 : 2)
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI
    Dobrovce 14.10.22 18.00 NK Dobrovce 1 : 2
    (0 : 1)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
  9. 9. krog

    Loka Rošnja 21.10.22 16.00 NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 6 : 1
    (2 : 1)
    Limbuš Pekre
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 21.10.22 16.00 ŠD Rogoza 4 : 0
    (1 : 0)
    NK Dobrovce
    Slivnica 21.10.22 16.00 Picerija Lili Slivnica 0 : 6
    (0 : 2)
    NK Pohorje
    Fram 21.10.22 16.00 NK FRAM 4 : 1
    (2 : 1)
    Nk MIKLAVŽ
    Marjeta 21.10.22 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 : 1
    (5 : 1)
    NK Rače
  10. 10. krog

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. ŠD Rogoza ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Loka Rošnja NK ROŠNJA – LOKA VETERANI NK Dobrovce
    Fram NK FRAM NK Pohorje
    Slivnica Picerija Lili Slivnica Limbuš Pekre
    Rače NK Rače Nk MIKLAVŽ
  11. 11. krog

    Ruše NK Pohorje Nk MIKLAVŽ
    Maribor Limbuš Pekre NK FRAM
    Marjeta ŠD Marjeta na Dravskem polju NK ROŠNJA – LOKA VETERANI
    Dobrovce NK Dobrovce Picerija Lili Slivnica
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. ŠD Rogoza NK Rače
  12. 12. krog

    Loka Rošnja NK ROŠNJA – LOKA VETERANI ŠD Rogoza
    Slivnica Picerija Lili Slivnica ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Miklavž na Dravskem polju Nk MIKLAVŽ Limbuš Pekre
    Fram NK FRAM NK Dobrovce
    Rače NK Rače NK Pohorje
  13. 13. krog

    Maribor Limbuš Pekre NK Pohorje
    Dobrovce NK Dobrovce Nk MIKLAVŽ
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. ŠD Rogoza Picerija Lili Slivnica
    Marjeta ŠD Marjeta na Dravskem polju NK FRAM
    Loka Rošnja NK ROŠNJA – LOKA VETERANI NK Rače
  14. 14. krog

    Slivnica Picerija Lili Slivnica NK ROŠNJA – LOKA VETERANI
    Fram NK FRAM ŠD Rogoza
    Ruše NK Pohorje NK Dobrovce
    Miklavž na Dravskem polju Nk MIKLAVŽ ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Rače NK Rače Limbuš Pekre
  15. 15. krog

    Rače NK Rače Picerija Lili Slivnica
    Dobrovce NK Dobrovce Limbuš Pekre
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. ŠD Rogoza Nk MIKLAVŽ
    Marjeta ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Pohorje
    Loka Rošnja NK ROŠNJA – LOKA VETERANI NK FRAM
  16. 16. krog

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. ŠD Rogoza NK Pohorje
    Fram NK FRAM Picerija Lili Slivnica
    Maribor Limbuš Pekre ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Miklavž na Dravskem polju Nk MIKLAVŽ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI
    Rače NK Rače NK Dobrovce
  17. 17. krog

    Miklavž na Dravskem polju Nk MIKLAVŽ Picerija Lili Slivnica
    Marjeta ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Dobrovce
    Loka Rošnja NK ROŠNJA – LOKA VETERANI NK Pohorje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. ŠD Rogoza Limbuš Pekre
    Fram NK FRAM NK Rače
  18. 18. krog

    Miklavž na Dravskem polju Nk MIKLAVŽ NK FRAM
    Ruše NK Pohorje Picerija Lili Slivnica
    Dobrovce NK Dobrovce ŠD Rogoza
    Maribor Limbuš Pekre NK ROŠNJA – LOKA VETERANI
    Rače NK Rače ŠD Marjeta na Dravskem polju