-
16. krog | Fram – Igrišče Fram | 02.06.23 ob 18.00
NK FRAM 4 : 2 2 : 0 Picerija Lili Slivnica Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 NK FRAM1 Kokol Andrej 90 Zupanc Janez 5 Koren Alen 33 Krapež Aleš 74 Jovičić Goran 8 Perkovič Igor 11 Sernc Peter 13 Zorko Tadej 21 Libman Rene 76 Frešer Aleš 6 Maček Emir Rezervni igralci 7 Krlej Uroš 24 Satler Marko 55 Košti Denis 9 Režonja Gregor Picerija Lili Slivnica8 Barbarič Uroš 38 Berisha Luan 14 Fajfar Gregor 12 Gagović Živan 36 Grča Rok 23 Hren Jošt 80 Kramberger Gregor 90 Likar Dejan 25 Lorbek Danijel 6 Muršec Aleksander 44 Ozimič Peter Rezervni igralci 10 Šnuderl Igor 16 Tomažič Uroš 35 Tomažič Šeruga Miran 60 Vele Urh ZadetkiNK FRAM 8 Perkovič Igor 1 : 0 7′ NK FRAM 11 Sernc Peter 2 : 0 11m 24′ Picerija Lili Slivnica 16 Tomažič Uroš 2 : 1 36′ NK FRAM 8 Perkovič Igor 3 : 1 48′ Picerija Lili Slivnica 80 Kramberger Gregor 3 : 2 57′ NK FRAM 24 Satler Marko 4 : 2 68′ DogodkiNK FRAM 6 / 24 Maček Emir / Satler Marko 35′ Picerija Lili Slivnica 44 / 16 Ozimič Peter / Tomažič Uroš 35′ -
17. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 02.06.23 ob 18.00
ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 : 0 5 : 0 NK Dobrovce Sodniki: Majer Vojko (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 25 ŠD Marjeta na Dravskem polju1 Roškar Mihael V 2 Križan Igor 8 Gorše Rok 10 Knežević Goran 3 Dajčman Peter 4 Franci Peter 5 Bukovec Dejan 11 Horvat Jernej 9 Gorinšek Gorazd 14 Horvat Robert K 15 Pečnik Aleš Rezervni igralci 7 Bele Aleksander NK Dobrovce1 Žižek Boštjan V 56 Vučko Gregor 4 Hedl Jernej K 15 Knuplež Dejan 20 Žunko Boris 28 Reich Uroš 93 Rajh Uroš 17 Popadić Saša 11 Ponudič Aleš 80 Babič Kristjan 9 Haliti Bajram Rezervni igralci 46 Ponudič Matjaž 82 Berberović Milan 19 Meznarič Robert 52 Tratnjek Mitja 76 Repnik Egon 14 Pandurović Delija 60 Papić Anto 55 Zečević Gregor 18 Golob Tomaž TrenerBele Aleksander ZadetkiŠD Marjeta na Dravskem polju 9 Gorinšek Gorazd 1 : 0 6′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Knežević Goran 2 : 0 24′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 Horvat Jernej 3 : 0 26′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 Horvat Jernej 4 : 0 32′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 Franci Peter 5 : 0 34′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 Horvat Jernej 6 : 0 45′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 Franci Peter 7 : 0 62′ Dogodki -
14. krog | Rače – Igrišče Rače | 30.05.23 ob 18.00
NK Rače 1 : 1 1 : 0 Limbuš Pekre Sodniki: Hrženjak Nickolas (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 40 NK Rače1 Glušič Rene V 2 Lenart Tadej K 4 Sapač Andrej 5 Rošer Tadej 6 Žmegač Tadej 7 Jeranovič Sebastijan 9 Gajić Goran 10 Moravs David 11 Hudin Boštjan 14 Damše Jurij 15 Dokl Damjan Rezervni igralci 17 Sotlar Matjaž 18 Pipenbaher Iztok 19 Pušnik Matjaž 20 Belšak Aleksander 22 Glavač Leon 30 Horvat Alen Limbuš Pekre1 Kraner Marko V 2 Krnjak Dario 3 Naterer Matjaž 4 Cmager Peter 8 Gruden Dragan K 9 Nikoloski Rene 10 Kaligaro Gregor 11 Gajser Tomaž 16 Kovačič Zoran 19 Štiberc Tomaž 20 Novak Rok Rezervni igralci 78 Kovačič Peter 15 Gartner Borut 22 Miljatovič Matej 6 Korevec Darko 18 Poštrak Dušan TrenerŠalamun Anton TrenerŠpindler Bogomir ZadetkiNK Rače 7 Jeranovič Sebastijan 1 : 0 33′ Limbuš Pekre 9 Nikoloski Rene 1 : 1 11m 63′ Dogodki -
18. krog | – | 26.05.23 ob 18.00
NK Pohorje 3 : 0 Picerija Lili Slivnica Sodniki: Delegat: Št. gledalcev: NK PohorjeRezervni igralci Picerija Lili SlivnicaRezervni igralci ZadetkiDogodki -
18. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 26.05.23 ob 18.00
Limbuš Pekre 0 : 3 0 : 1 NK ROŠNJA – LOKA VETERANI Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 Limbuš Pekre1 Kraner Marko V 2 Krnjak Dario 3 Naterer Matjaž 4 Cmager Peter 5 Berglez Damjan 8 Gruden Dragan K 9 Nikoloski Rene 10 Kaligaro Gregor 11 Gajser Tomaž 15 Gartner Borut 20 Novak Rok Rezervni igralci 17 Baukman Aleksander 22 Miljatovič Matej 78 Kovačič Peter 6 Korevec Darko 19 Štiberc Tomaž 16 Kovačič Zoran NK ROŠNJA – LOKA VETERANI1 Gavrić Zoran V 7 Tušek Tomaž 72 Babič Danijel 21 Benaj Nuhi 20 Hibič Nasim 17 Mehić Mirnes 8 Lipuš Marčelo K 71 Pekez Luka 9 Premzl Tomaž 29 Krnjak Robert 36 Novak Darjan Rezervni igralci 25 Babič Danilo V 12 Mulalić Denis 30 Pekmezović Mirza 14 Čilaš Huso 6 Huber Rok 3 Kovač Fikret 18 Flajsinger Andrej 15 Lobenwein Roman 98 Pesek Boštjan 96 Pušnik Srečko 13 Kacjan Martin 99 Štiher Jure 5 Grebenar Peter 10 Rat Andrej TrenerKušnik Emin TrenerPekez Luka ZadetkiNK ROŠNJA – LOKA VETERANI 18 Flajsinger Andrej 0 : 1 11′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 18 Flajsinger Andrej 0 : 2 36′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 36 Novak Darjan 0 : 3 52′ DogodkiNK ROŠNJA – LOKA VETERANI 29 / 18 Krnjak Robert / Flajsinger Andrej 9′ -
18. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 26.05.23 ob 18.00
Nk MIKLAVŽ 5 : 2 2 : 1 NK FRAM Sodniki: Mauko Igor (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 Nk MIKLAVŽ1 Jagarinec Zlatko V 77 Arnuš Boris 69 Beranič Srečko 8 Poštrak Vlado 13 Horvat Robert 14 Jagarinec Zlatko 18 Krnjak Matej 2 Milašinovič Uroš K 4 Milutinović Nikola 20 Pajtler Andrej 10 Gorani Elvis Rezervni igralci 33 Putora Danilo 16 Šumak Vid 7 Strelec Tadej 5 Hutter Aleksander 6 Dedič Dejan 44 Bogadi Marjan 11 Lorber Aleš 15 Škarica Marin NK FRAM1 Kokol Andrej V 5 Rak Danilo 8 Lunežnik Andrej 90 Zupanc Janez 9 Perkovič Igor K 74 Jovičić Goran 42 Plavšič Siniša 33 Režonja Gregor 76 Frešer Aleš 13 Zorko Tadej 23 Krapež Aleš Rezervni igralci 11 Sernc Peter 21 Libman Rene 6 Maček Emir ZadetkiNk MIKLAVŽ 20 Pajtler Andrej 1 : 0 5′ NK FRAM 11 Sernc Peter 1 : 1 7′ Nk MIKLAVŽ 18 Krnjak Matej 2 : 1 35′ Nk MIKLAVŽ 13 Horvat Robert 3 : 1 49′ Nk MIKLAVŽ 4 Milutinović Nikola 4 : 1 53′ NK FRAM 5 Rak Danilo 4 : 2 58′ Nk MIKLAVŽ 20 Pajtler Andrej 5 : 2 65′ DogodkiNK FRAM 13 / 11 Zorko Tadej / Sernc Peter 1′ -
18. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 26.05.23 ob 18.00
NK Dobrovce 0 : 4 0 : 2 ŠD Rogoza Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 NK Dobrovce1 Žižek Boštjan V 56 Vučko Gregor 4 Hedl Jernej K 15 Knuplež Dejan 20 Žunko Boris 28 Reich Uroš 93 Rajh Uroš 17 Popadić Saša 11 Ponudič Aleš 80 Babič Kristjan 9 Haliti Bajram Rezervni igralci 46 Ponudič Matjaž 82 Berberović Milan 19 Meznarič Robert 52 Tratnjek Mitja 76 Repnik Egon 14 Pandurović Delija 60 Papić Anto 55 Zečević Gregor 18 Golob Tomaž ŠD Rogoza1 Jerinić Ljubinko V 20 Beranič Matej K 11 Filipovič Ivo 8 Vrbanec Robert 21 Karasu Huseyin 10 Stančič Jernej 9 Kukić Mirzet 7 Kraut Dejan 8 Kraut Kristijan 18 Franič Matej 19 Knecht Šilak Alen Rezervni igralci 6 Horvat Dejan 3 Klampfer Zoran 17 Mlinar David 5 Štangler Danilo 13 Gaši Evelin 4 Hausmeister Boštjan 22 Divjak Peter 3 Golob Miha ZadetkiŠD Rogoza 20 Beranič Matej 0 : 1 18′ ŠD Rogoza 10 Stančič Jernej 0 : 2 21′ ŠD Rogoza 20 Beranič Matej 0 : 3 47′ ŠD Rogoza 22 Divjak Peter 0 : 4 60′ DogodkiŠD Rogoza 19 / 22 Knecht Šilak Alen / Divjak Peter 36′ -
18. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 26.05.23 ob 17.30
NK Rače 2 : 6 0 : 3 ŠD Marjeta na Dravskem polju Sodniki: Hrženjak Nickolas (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 15 NK Rače1 Šipek Gregor 2 Lenart Tadej 19 Damše Jurij 26 Žmegač Tadej 25 Polak Sebastijan 15 Jeranovič Sebastijan 9 Gajić Goran 10 Moravs David 11 Hudin Boštjan 3 Pušnik Matjaž 20 Glušič Rene Rezervni igralci 16 Sapač Andrej ŠD Marjeta na Dravskem polju2 Križan Igor V 16 Puklavec Miha 5 Bukovec Dejan 3 Dajčman Peter 8 Janžič Marko 19 Horvat Mitja 11 Horvat Jernej 9 Premzl Simon 10 Selinšek Matej 14 Horvat Robert 21 Roškar Mihael Rezervni igralci 7 Bele Aleksander 4 Knežević Goran TrenerBele Aleksander ZadetkiŠD Marjeta na Dravskem polju 3 Dajčman Peter 0 : 1 25′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Selinšek Matej 0 : 2 27′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 Premzl Simon 0 : 3 35′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 Bele Aleksander 0 : 4 49′ NK Rače 9 Gajić Goran 1 : 4 54′ NK Rače 11 Hudin Boštjan 2 : 4 55′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 Horvat Jernej 2 : 5 62′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 Horvat Jernej 2 : 6 68′ DogodkiŠD Marjeta na Dravskem polju 21 / 7 Roškar Mihael / Bele Aleksander 36′ -
12. krog | Fram – Igrišče Fram | 24.05.23 ob 18.00
NK FRAM 8 : 2 2 : 1 NK Dobrovce Sodniki: Podgoršek Simon Matej (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 NK FRAM1 Kokol Andrej V 42 Plavšič Siniša 9 Perkovič Igor K 33 Režonja Gregor 76 Frešer Aleš 5 Zorjan Matjaž 7 Krlej Uroš 13 Zorko Tadej 21 Libman Rene 8 Lunežnik Andrej 11 Sernc Peter Rezervni igralci 6 Maček Emir 23 Krapež Aleš 24 Jovičić Goran NK Dobrovce1 Žižek Boštjan V 56 Vučko Gregor 4 Hedl Jernej K 15 Knuplež Dejan 20 Žunko Boris 28 Reich Uroš 93 Rajh Uroš 17 Popadić Saša 11 Ponudič Aleš 80 Babič Kristjan 9 Haliti Bajram Rezervni igralci 46 Ponudič Matjaž 82 Berberović Milan 19 Meznarič Robert 52 Tratnjek Mitja 76 Repnik Egon 14 Pandurović Delija 60 Papić Anto 55 Zečević Gregor 18 Golob Tomaž TrenerKrlej Uroš TrenerOkanović Edin ZadetkiNK Dobrovce 11 Ponudič Aleš 0 : 1 6′ NK FRAM 33 Režonja Gregor 1 : 1 8′ NK FRAM 21 Libman Rene 2 : 1 29′ NK FRAM 42 Plavšič Siniša 3 : 1 37′ NK FRAM 9 Perkovič Igor 4 : 1 39′ NK FRAM 23 Krapež Aleš 5 : 1 43′ NK FRAM 13 Zorko Tadej 6 : 1 57′ NK FRAM 13 Zorko Tadej 7 : 1 58′ NK FRAM 21 Libman Rene 8 : 1 61′ NK Dobrovce 9 Haliti Bajram 8 : 2 63′ DogodkiNK FRAM 7 / 23 Krlej Uroš / Krapež Aleš 40′ -
17. krog | Loka Rošnja – Igrišče Ložič | 19.05.23 ob 18.00
NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 1 : 7 0 : 3 NK Pohorje Sodniki: Holcman Aljaž (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 15 NK ROŠNJA – LOKA VETERANI12 Gavrić Zoran V 7 Tušek Tomaž 72 Levstik Igor 21 Benaj Nuhi 20 Hibič Nasim 17 Mehić Mirnes 8 Lipuš Marčelo K 71 Pekez Luka 9 Premzl Tomaž 29 Krnjak Robert 36 Novak Darjan Rezervni igralci 1 Babič Danilo V 25 Mulalić Denis 30 Pekmezović Mirza 14 Čilaš Huso 4 Zrnko Jože 19 Dizdarević Damir 18 Flajsinger Andrej 15 Mihailović Radosav 98 Pesek Boštjan 96 Pušnik Srečko 13 Kacjan Martin 99 Štiher Jure 10 Batalević Jasmin 26 Drobnič Dušan NK Pohorje12 Petrun Damjan K V 19 Golob Mitja 24 Cehtl Aleksander 5 Curkić Elvir 4 Napotnik Matej 66 Fras Željko 17 Petrun Jože 23 Ketiš Emil 21 Muzlovič Andrej 14 Dragar Aleš 31 Rihtarič David Rezervni igralci 22 Makari Sašo 11 Magdič Aleksander 25 Podlogar Gregor 99 Žilić Semir 46 Vahen Gregor 20 Lamut Mitja 10 Ozim Marko 15 Nemec Dejan ZadetkiNK Pohorje 24 Cehtl Aleksander 0 : 1 8′ NK Pohorje 24 Cehtl Aleksander 0 : 2 20′ NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 0 : 3 30′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 8 Lipuš Marčelo 1 : 3 38′ NK Pohorje 21 Muzlovič Andrej 1 : 4 48′ NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 1 : 5 55′ NK Pohorje 14 Dragar Aleš 1 : 6 66′ NK Pohorje 24 Cehtl Aleksander 1 : 7 68′ DogodkiNK Pohorje 31 / 11 Rihtarič David / Magdič Aleksander 20′ -
17. krog | Fram – Igrišče Fram | 19.05.23 ob 18.00
NK FRAM 4 : 1 2 : 0 NK Rače Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 NK FRAM1 Kokol Andrej V 23 Krapež Aleš 6 Gradišnik Simon 21 Libman Rene 42 Plavšič Siniša 13 Zorko Tadej 9 Režonja Gregor 8 Perkovič Igor K 11 Sernc Peter 76 Maček Emir 5 Rak Danilo Rezervni igralci 99 Zorjan Matjaž 77 Jovičić Goran 33 Pukl Simon 7 Krlej Uroš NK Rače1 Šipek Gregor V 2 Lenart Tadej 4 Sapač Andrej 14 Dokl Damjan 7 Jeranovič Sebastijan 9 Gajić Goran 10 Moravs David 11 Hudin Boštjan 30 Sotlar Matjaž 8 Pipenbaher Iztok K 17 Žmegač Tadej Rezervni igralci 19 Pušnik Matjaž 20 Belšak Aleksander 22 Glavač Leon TrenerKrlej Uroš TrenerKnez Alen ZadetkiNK FRAM 8 Perkovič Igor 1 : 0 31′ NK FRAM 8 Perkovič Igor 2 : 0 35′ NK Rače 4 Sapač Andrej 2 : 1 42′ NK FRAM 13 Zorko Tadej 3 : 1 55′ NK FRAM 77 Jovičić Goran 4 : 1 70′ DogodkiNK FRAM 11 / 77 Sernc Peter / Jovičić Goran 60′ -
17. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 19.05.23 ob 18.00
ŠD Rogoza 4 : 1 2 : 1 Limbuš Pekre Sodniki: Bele Klemen (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 ŠD Rogoza1 Jerinić Ljubinko V 20 Beranič Matej K 11 Filipovič Ivo 8 Vrbanec Robert 24 Karasu Huseyin 10 Stančič Jernej 9 Kukić Mirzet 7 Kraut Dejan 13 Kraut Kristijan 18 Franič Matej 19 Knecht Šilak Alen Rezervni igralci 37 Horvat Dejan 3 Klampfer Zoran 28 Mlinar David 5 Štangler Danilo 29 Gaši Evelin 4 Hausmeister Boštjan Limbuš Pekre1 Štiberc Tomaž V 2 Krnjak Dario 3 Naterer Matjaž 4 Cmager Peter 5 Berglez Damjan 8 Gruden Dragan K 9 Nikoloski Rene 10 Kaligaro Gregor 11 Gajser Tomaž 15 Gartner Borut 16 Kovačič Zoran Rezervni igralci 17 Baukman Aleksander 22 Miljatovič Matej 78 Kovačič Peter TrenerSmodič Branko ZadetkiLimbuš Pekre 17 Baukman Aleksander 0 : 1 7′ ŠD Rogoza 9 Kukić Mirzet 1 : 1 18′ ŠD Rogoza 20 Beranič Matej 2 : 1 38′ ŠD Rogoza 19 Knecht Šilak Alen 3 : 1 51′ ŠD Rogoza 10 Stančič Jernej 4 : 1 67′ DogodkiLimbuš Pekre 15 / 17 Gartner Borut / Baukman Aleksander 6′ Limbuš Pekre 9 Nikoloski Rene 43′ -
17. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 19.05.23 ob 18.00
Nk MIKLAVŽ 1 : 3 1 : 2 Picerija Lili Slivnica Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 Nk MIKLAVŽ1 Jagarinec Zlatko V 77 Arnuš Boris 69 Beranič Srečko 8 Poštrak Vlado 13 Horvat Robert 14 Jagarinec Zlatko 18 Krnjak Matej 2 Milašinovič Uroš K 4 Milutinović Nikola 20 Pajtler Andrej 10 Gorani Elvis Rezervni igralci 33 Putora Danilo 16 Šumak Vid 7 Strelec Tadej 5 Hutter Aleksander 6 Dedič Dejan 44 Berlič Denis 11 Lorber Aleš Picerija Lili Slivnica12 Gagović Živan V 8 Barbarič Uroš 38 Berisha Luan 39 Ducman Robert 14 Fajfar Gregor 36 Grča Rok 23 Hren Jošt 80 Kramberger Gregor 90 Likar Dejan 75 Lilek Matic 44 Ozimič Peter Rezervni igralci 1 Auda Andrej 85 Skuhala Mitja 10 Šnuderl Igor 16 Tomažič Uroš 35 Tomažič Šeruga Miran 60 Vele Urh 25 Lorbek Danijel Glamočič Danijel ZadetkiPicerija Lili Slivnica 36 Grča Rok 0 : 1 10′ Picerija Lili Slivnica 80 Kramberger Gregor 0 : 2 12′ Picerija Lili Slivnica 90 Likar Dejan 1 : 2 ag 14′ Picerija Lili Slivnica 10 Šnuderl Igor 1 : 3 40′ DogodkiPicerija Lili Slivnica 44 / 10 Ozimič Peter / Šnuderl Igor 36′ -
16. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 12.05.23 ob 18.00
Nk MIKLAVŽ 2 : 2 1 : 2 NK ROŠNJA – LOKA VETERANI Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 Nk MIKLAVŽ1 Jagarinec Zlatko V 77 Arnuš Boris 69 Beranič Srečko 8 Poštrak Vlado 13 Horvat Robert 14 Jagarinec Zlatko 18 Krnjak Matej 2 Milašinovič Uroš K 4 Milutinović Nikola 20 Pajtler Andrej 10 Gorani Elvis Rezervni igralci 33 Putora Danilo 16 Šumak Vid 7 Strelec Tadej 5 Hutter Aleksander 6 Dedič Dejan 44 Berlič Denis 11 Lorber Aleš NK ROŠNJA – LOKA VETERANI12 Gavrić Zoran V 7 Tušek Tomaž 72 Levstik Igor 21 Benaj Nuhi 20 Hibič Nasim 17 Mehić Mirnes 8 Lipuš Marčelo K 71 Pekez Luka 9 Premzl Tomaž 22 Krnjak Robert 36 Novak Darjan Rezervni igralci 1 Babič Danilo V 25 Mulalić Denis 10 Rat Andrej 30 Pekmezović Mirza 4 Zrnko Jože 29 Mujčinović Sabit 19 Dizdarević Damir 18 Flajsinger Andrej 15 Mihailović Radosav 98 Pesek Boštjan 96 Pušnik Srečko 14 Čilaš Huso 13 Kacjan Martin 99 Štiher Jure ZadetkiNk MIKLAVŽ 4 Milutinović Nikola 1 : 0 2′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 14 Čilaš Huso 1 : 1 10′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 8 Lipuš Marčelo 1 : 2 45′ Nk MIKLAVŽ 33 Putora Danilo 2 : 2 60′ DogodkiNK ROŠNJA – LOKA VETERANI 36 / 14 Novak Darjan / Čilaš Huso 8′ Nk MIKLAVŽ 20 / 33 Pajtler Andrej / Putora Danilo 55′ -
16. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 12.05.23 ob 18.00
Limbuš Pekre 3 : 1 2 : 0 ŠD Marjeta na Dravskem polju Sodniki: Mauko Igor (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 Limbuš Pekre1 Kraner Marko V 2 Krnjak Dario 3 Belšak Janez 4 Cmager Peter 5 Berglez Damjan 8 Gruden Dragan K 10 Kaligaro Gregor 11 Gajser Tomaž 15 Gartner Borut 9 Nikoloski Rene 22 Miljatovič Matej Rezervni igralci 14 Novak Rok 78 Kovačič Peter 16 Kovačič Zoran 19 Štiberc Tomaž ŠD Marjeta na Dravskem polju1 Žagar Vojko V 16 Puklavec Miha 5 Bukovec Dejan 3 Dajčman Peter 4 Cimerlajt Gorazd 19 Horvat Mitja 11 Horvat Jernej 2 Križan Igor 10 Selinšek Matej 7 Bele Aleksander 21 Roškar Mihael Rezervni igralci TrenerKušnik Emin TrenerHorvat Jernej ZadetkiLimbuš Pekre 22 Miljatovič Matej 1 : 0 18′ Limbuš Pekre 22 Miljatovič Matej 2 : 0 32′ Limbuš Pekre 11 Gajser Tomaž 3 : 0 40′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 Horvat Jernej 3 : 1 68′ Dogodki -
16. krog | Rače – Igrišče Rače | 12.05.23 ob 18.00
NK Rače 5 : 2 3 : 0 NK Dobrovce Sodniki: Podgoršek Simon Matej (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 NK Rače1 Šipek Gregor V 2 Lenart Tadej K 5 Damše Jurij 4 Sapač Andrej 6 Špenko Žiga 7 Jeranovič Sebastijan 9 Gajić Goran 10 Moravs David 11 Hudin Boštjan 14 Dokl Damjan 15 Ferlinc Sašo Rezervni igralci 17 Sotlar Matjaž 18 Pipenbaher Iztok 19 Pušnik Matjaž 20 Belšak Aleksander 22 Glavač Leon 30 Polak Sebastijan NK Dobrovce1 Žižek Boštjan V 56 Vučko Gregor 4 Hedl Jernej K 15 Knuplež Dejan 20 Žunko Boris 28 Reich Uroš 93 Rajh Uroš 17 Popadić Saša 11 Ponudič Aleš 80 Babič Kristjan 9 Haliti Bajram Rezervni igralci 46 Ponudič Matjaž 82 Berberović Milan 19 Meznarič Robert 52 Tratnjek Mitja 76 Repnik Egon 14 Pandurović Delija 60 Papić Anto 55 Zečević Gregor 18 Golob Tomaž TrenerŠalamun Anton TrenerOkanović Edin ZadetkiNK Rače 17 Sotlar Matjaž 1 : 0 8′ NK Rače 10 Moravs David 2 : 0 26′ NK Rače 9 Gajić Goran 3 : 0 30′ NK Rače 10 Moravs David 4 : 0 51′ NK Dobrovce 28 Reich Uroš 4 : 1 58′ NK Dobrovce 56 Vučko Gregor 4 : 2 60′ NK Rače 10 Moravs David 5 : 2 68′ DogodkiNK Rače 11 / 17 Hudin Boštjan / Sotlar Matjaž 7′ -
16. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 12.05.23 ob 18.00
ŠD Rogoza 0 : 4 0 : 3 NK Pohorje Sodniki: Vajs Manuel (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 ŠD Rogoza1 Jerinić Ljubinko V 23 Beranič Matej K 40 Filipovič Ivo 13 Gaši Evelin 17 Golob Miha 8 Vrbanec Robert 24 Karasu Huseyin 10 Stančič Jernej 9 Kukić Mirzet 6 Kraut Dejan 4 Kraut Kristijan Rezervni igralci 37 Knecht Šilak Alen 18 Franič Matej 5 Horvat Dejan 2 Klampfer Zoran 28 Mlinar David 3 Štangler Danilo NK Pohorje12 Petrun Damjan V 44 Majcenovič Aleš 50 Rojko Robert 24 Cehtl Aleksander 5 Curkić Elvir 4 Napotnik Matej 66 Fras Željko 17 Petrun Jože 7 Sternad Janez K 32 Ladinek Damjan 9 Polič Jani Rezervni igralci 15 Nemec Dejan 23 Ketiš Emil 21 Muzlovič Andrej 14 Dragar Aleš 77 Prednik Benjamin 10 Ozim Marko 31 Rihtarič David 11 Magdič Aleksander 46 Vahen Gregor 13 Marčič Uroš 19 Golob Mitja 25 Podlogar Gregor TrenerFranič Matej TrenerAjd Vanja ZadetkiNK Pohorje 23 Ketiš Emil 0 : 1 23′ NK Pohorje 17 Petrun Jože 0 : 2 26′ NK Pohorje 17 Petrun Jože 0 : 3 33′ NK Pohorje 24 Cehtl Aleksander 0 : 4 60′ DogodkiNK Pohorje 4 / 23 Napotnik Matej / Ketiš Emil 20′ -
15. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 10.05.23 ob 18.00
NK Dobrovce 0 : 4 0 : 2 Limbuš Pekre Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 NK Dobrovce1 Žižek Boštjan V 56 Vučko Gregor 4 Hedl Jernej K 15 Knuplež Dejan 20 Žunko Boris 28 Reich Uroš 93 Rajh Uroš 17 Popadić Saša 11 Ponudič Aleš 80 Babič Kristjan 9 Haliti Bajram Rezervni igralci 46 Ponudič Matjaž 82 Berberović Milan 19 Meznarič Robert 52 Tratnjek Mitja 76 Repnik Egon 14 Pandurović Delija 60 Papić Anto 53 Zečević Gregor 18 Golob Tomaž 10 Španinger Zvonko Limbuš Pekre1 Kraner Marko 2 Krnjak Dario 3 Belšak Janez 4 Cmager Peter 5 Berglez Damjan 8 Gruden Dragan 10 Kaligaro Gregor 11 Gajser Tomaž 15 Gartner Borut 17 Baukman Aleksander 22 Miljatovič Matej Rezervni igralci 78 Kovačič Peter 19 Štiberc Tomaž ZadetkiLimbuš Pekre 2 Krnjak Dario 0 : 1 12′ Limbuš Pekre 15 Gartner Borut 0 : 2 35′ Limbuš Pekre 5 Berglez Damjan 0 : 3 38′ Limbuš Pekre 4 Cmager Peter 0 : 4 65′ Dogodki -
14. krog | Slivnica – Igrišče Slivnica | 09.05.23 ob 18.30
Picerija Lili Slivnica 0 : 4 0 : 1 NK ROŠNJA – LOKA VETERANI Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 Picerija Lili Slivnica12 Gagović Živan V 8 Barbarič Uroš 38 Berisha Luan 39 Ducman Robert 14 Fajfar Gregor 36 Grča Rok 23 Hren Jošt 80 Kramberger Gregor 90 Likar Dejan 75 Lilek Matic 44 Ozimič Peter Rezervni igralci 1 Auda Andrej 85 Skuhala Mitja 10 Šnuderl Igor 16 Tomažič Uroš 35 Tomažič Šeruga Miran 60 Vele Urh 25 Lorbek Danijel NK ROŠNJA – LOKA VETERANI12 Gavrić Zoran V 7 Tušek Tomaž 26 Drobnič Dušan 21 Benaj Nuhi 20 Hibič Nasim 17 Mehić Mirnes 8 Lipuš Marčelo K 29 Pekez Luka 9 Premzl Tomaž 22 Krnjak Robert 36 Novak Darjan Rezervni igralci 25 Mulalić Denis 10 Rat Andrej 30 Pekmezović Mirza 4 Zrnko Jože 5 Mujčinović Sabit 19 Dizdarević Damir 18 Flajsinger Andrej 15 Mihailović Radosav 98 Pesek Boštjan 96 Pušnik Srečko 14 Čilaš Huso 13 Kacjan Martin 1 Babič Danilo V TrenerSeničer Tim TrenerPekez Luka ZadetkiNK ROŠNJA – LOKA VETERANI 29 Pekez Luka 0 : 1 19′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 29 Pekez Luka 0 : 2 44′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 36 Novak Darjan 0 : 3 65′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 8 Lipuš Marčelo 0 : 4 67′ Dogodki -
15. krog | Loka Rošnja – Igrišče Ložič | 05.05.23 ob 18.30
NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 7 : 3 2 : 2 NK FRAM Sodniki: Šumer Žiga (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 NK ROŠNJA – LOKA VETERANI1 Gavrić Zoran V 7 Tušek Tomaž 26 Drobnič Dušan 5 Grebenar Peter K 3 Kovač Fikret 21 Benaj Nuhi 20 Hibič Nasim 17 Mehić Mirnes 8 Lipuš Marčelo 10 Rat Andrej 36 Novak Darjan Rezervni igralci 9 Premzl Tomaž 99 Štiher Jure 29 Pekez Luka 22 Krnjak Robert 30 Pekmezović Mirza 25 Mulalić Denis 18 Flajsinger Andrej 14 Čilaš Huso 72 Babič Danilo V 77 Pesek Boštjan 78 Pušnik Srečko NK FRAM1 Zupanc Janez V 76 Frešer Aleš 5 Plavšič Siniša 33 Režonja Gregor 90 Koren Alen 9 Gradišnik Simon 6 Maček Emir 74 Perkovič Igor 11 Sernc Peter 23 Krapež Aleš 13 Jovičić Goran Rezervni igralci ZadetkiNK ROŠNJA – LOKA VETERANI 20 Hibič Nasim 1 : 0 8′ NK FRAM 23 Krapež Aleš 1 : 1 11′ NK FRAM 33 Režonja Gregor 1 : 2 13′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 25 Mulalić Denis 2 : 2 33′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 30 Pekmezović Mirza 3 : 2 46′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 29 Pekez Luka 4 : 2 48′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 14 Čilaš Huso 5 : 2 53′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 25 Mulalić Denis 6 : 2 54′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 29 Pekez Luka 7 : 2 58′ NK FRAM 11 Sernc Peter 7 : 3 70′ DogodkiNK ROŠNJA – LOKA VETERANI 8 / 25 Lipuš Marčelo / Mulalić Denis 30′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 3 / 14 Kovač Fikret / Čilaš Huso 40′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 5 / 30 Grebenar Peter / Pekmezović Mirza 45′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 17 / 29 Mehić Mirnes / Pekez Luka 45′ -
15. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 05.05.23 ob 18.00
ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 : 7 3 : 2 NK Pohorje Sodniki: Holcman Aljaž (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 15 ŠD Marjeta na Dravskem polju1 Žagar Vojko V 2 Križan Igor 4 Cimerlajt Gorazd 10 Selinšek Matej 21 Roškar Mihael 8 Gorše Rok 9 Premzl Simon 14 Horvat Robert K 5 Marko Tomaž 15 Šrok Matej 13 Kosi Dejan Rezervni igralci 7 Bele Aleksander 16 Franci Peter NK Pohorje1 Remšak Andrej 44 Majcenovič Aleš 10 Vorih Igor 20 Lamut Mitja 2 Korošec Robi 4 Napotnik Matej 26 Pitamic Miha 5 Grušovnik. Miran 17 Petrun Jože 32 Ladinek Damjan 19 Ozim Matej Rezervni igralci 15 Nemec Dejan 23 Ketiš Emil 14 Črešnik Aleš TrenerBele Aleksander TrenerVorih Igor ZadetkiNK Pohorje 19 Ozim Matej 0 : 1 8′ NK Pohorje 10 Vorih Igor 0 : 2 11m 10′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Selinšek Matej 1 : 2 13′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Franci Peter 2 : 2 20′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 Premzl Simon 3 : 2 33′ NK Pohorje 26 Pitamic Miha 3 : 3 11m 40′ NK Pohorje 2 Korošec Robi 3 : 4 47′ NK Pohorje 19 Ozim Matej 3 : 5 52′ NK Pohorje 19 Ozim Matej 3 : 6 60′ NK Pohorje 44 Majcenovič Aleš 3 : 7 62′ DogodkiŠD Marjeta na Dravskem polju 5 / 16 Marko Tomaž / Franci Peter 10′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 13 Kosi Dejan 65′ -
15. krog | Rače – Igrišče Rače | 05.05.23 ob 18.00
NK Rače 3 : 1 1 : 1 Picerija Lili Slivnica Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 35 NK Rače1 Šipek Gregor V 2 Lenart Tadej K 4 Kovačič Matej 9 Gajić Goran 10 Moravs David 5 Glušič Rene 14 Polak Sebastijan 11 Hudin Boštjan 19 Pušnik Matjaž 18 Pipenbaher Iztok 6 Sapač Andrej Rezervni igralci 20 Belšak Aleksander 22 Glavač Leon 17 Sotlar Matjaž 7 Špenko Žiga Picerija Lili Slivnica1 Auda Andrej 8 Barbarič Uroš 38 Berisha Luan 39 Ducman Robert 12 Gagović Živan 23 Hren Jošt 80 Kramberger Gregor 90 Likar Dejan 6 Muršec Aleksander 44 Ozimič Peter 85 Skuhala Mitja Rezervni igralci 10 Šnuderl Igor 16 Tomažič Uroš 35 Tomažič Šeruga Miran ZadetkiNK Rače 5 Glušič Rene 1 : 0 20′ Picerija Lili Slivnica 16 Tomažič Uroš 1 : 1 28′ Picerija Lili Slivnica 1 Auda Andrej 2 : 1 ag 62′ NK Rače 9 Gajić Goran 3 : 1 68′ DogodkiPicerija Lili Slivnica 85 / 16 Skuhala Mitja / Tomažič Uroš 25′ -
15. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 05.05.23 ob 18.00
ŠD Rogoza 3 : 2 1 : 1 Nk MIKLAVŽ Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 40 ŠD Rogoza1 Jerinić Ljubinko V 20 Beranič Matej K 11 Filipovič Ivo 18 Franič Matej 13 Gaši Evelin 4 Hausmeister Boštjan 6 Horvat Dejan 22 Karasu Huseyin 3 Klampfer Zoran 24 Knecht Šilak Alen 7 Kraut Dejan Rezervni igralci 16 Kraut Kristijan 9 Kukić Mirzet 17 Mlinar David 10 Stančič Jernej 5 Štangler Danilo 8 Vrbanec Robert Nk MIKLAVŽ1 Sušek Mitja V 77 Arnuš Boris 69 Beranič Srečko 8 Poštrak Vlado 13 Horvat Robert 3 Jagarinec Zlatko 14 Jagarinec Zlatko 18 Krnjak Matej 2 Milašinovič Uroš K 4 Milutinović Nikola 20 Pajtler Andrej Rezervni igralci 10 Gorani Elvis 33 Putora Danilo 16 Šumak Vid 7 Strelec Tadej 5 Hutter Aleksander 6 Dedič Dejan 44 Berlič Denis TrenerDomanjko Leon TrenerPoštrak Vlado ZadetkiŠD Rogoza 20 Beranič Matej 1 : 0 1′ Nk MIKLAVŽ 8 Poštrak Vlado 1 : 1 12′ ŠD Rogoza 7 Kraut Dejan 2 : 1 60′ ŠD Rogoza 20 Beranič Matej 3 : 1 66′ Nk MIKLAVŽ 8 Poštrak Vlado 3 : 2 70′ Dogodki -
14. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 02.05.23 ob 18.00
Nk MIKLAVŽ 2 : 0 1 : 0 ŠD Marjeta na Dravskem polju Sodniki: Hrženjak Nickolas (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 10 Nk MIKLAVŽ1 Kaisersberger Bojan V 77 Arnuš Boris 69 Beranič Srečko 8 Poštrak Vlado 13 Horvat Robert 3 Jagarinec Zlatko 14 Jagarinec Zlatko 18 Krnjak Matej 2 Milašinovič Uroš K 4 Milutinović Nikola 20 Pajtler Andrej Rezervni igralci 10 Gorani Elvis 33 Putora Danilo 16 Šumak Vid 7 Strelec Tadej 5 Hutter Aleksander 6 Dedič Dejan ŠD Marjeta na Dravskem polju1 Žagar Vojko V 2 Križan Igor 19 Horvat Mitja 10 Selinšek Matej 21 Roškar Mihael 5 Bukovec Dejan 11 Horvat Jernej 14 Horvat Robert K 3 Dajčman Peter 16 Puklavec Miha 17 Topolovec Gorazd Rezervni igralci 7 Bele Aleksander 4 Cimerlajt Gorazd ZadetkiNk MIKLAVŽ 2 Milašinovič Uroš 1 : 0 34′ Nk MIKLAVŽ 16 Šumak Vid 2 : 0 68′ DogodkiNk MIKLAVŽ 4 / 16 Milutinović Nikola / Šumak Vid 37′ -
14. krog | Fram – Igrišče Fram | 02.05.23 ob 18.00
NK FRAM 5 : 2 3 : 1 ŠD Rogoza Sodniki: Marin Jan (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 NK FRAM1 Zupanc Janez V 74 Perkovič Igor K 5 Plavšič Siniša 90 Koren Alen 11 Sernc Peter 33 Režonja Gregor 76 Frešer Aleš 21 Libman Rene 9 Gradišnik Simon 8 Lunežnik Andrej 13 Zorko Tadej Rezervni igralci 6 Maček Emir 23 Krapež Aleš Matjašič Franc ŠD Rogoza1 Jerinić Ljubinko V 23 Beranič Matej K 11 Filipovič Ivo 18 Franič Matej 13 Gaši Evelin 4 Hausmeister Boštjan 6 Horvat Dejan 22 Karasu Huseyin 3 Klampfer Zoran 24 Knecht Šilak Alen 8 Kraut Dejan Rezervni igralci 16 Kraut Kristijan 9 Kukić Mirzet 17 Mlinar David 20 Stančič Jernej 5 Štangler Danilo 2 Vrbanec Robert ZadetkiNK FRAM 33 Režonja Gregor 1 : 0 11′ NK FRAM 11 Sernc Peter 2 : 0 11m 17′ ŠD Rogoza 8 Kraut Dejan 2 : 1 27′ NK FRAM 5 Plavšič Siniša 3 : 1 32′ NK FRAM 11 Sernc Peter 4 : 1 37′ NK FRAM 11 Sernc Peter 5 : 1 45′ ŠD Rogoza 9 Kukić Mirzet 5 : 2 59′ DogodkiŠD Rogoza 13 / 9 Gaši Evelin / Kukić Mirzet 10′ -
14. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 02.05.23 ob 18.00
NK Pohorje 5 : 1 4 : 0 NK Dobrovce Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 NK Pohorje12 Petrun Damjan V 19 Golob Mitja 24 Cehtl Aleksander 21 Muzlovič Andrej 25 Podlogar Gregor 77 Prednik Benjamin 5 Curkić Elvir 22 Makari Sašo K 46 Vahen Gregor 17 Petrun Jože 32 Ladinek Damjan Rezervni igralci 7 Sternad Janez 8 Fras Željko 99 Žilić Semir 9 Polič Jani 14 Dragar Aleš 31 Rihtarič David 50 Rojko Robert 6 Ozim Matej 10 Ozim Marko 15 Nemec Dejan 98 Vorih Igor 20 Lamut Mitja 23 Ketiš Emil NK Dobrovce1 Žižek Boštjan V 56 Vučko Gregor 4 Hedl Jernej K 15 Knuplež Dejan 20 Žunko Boris 28 Reich Uroš 55 Rajh Uroš 17 Popadić Saša 6 Ponudič Aleš 80 Babič Kristjan 9 Haliti Bajram Rezervni igralci 46 Ponudič Matjaž 82 Berberović Milan 19 Meznarič Robert 18 Tratnjek Mitja 76 Repnik Egon 14 Pandurović Delija 60 Papić Anto TrenerSternad Janez TrenerOkanović Edin ZadetkiNK Pohorje 7 Sternad Janez 1 : 0 1′ NK Pohorje 5 Curkić Elvir 2 : 0 19′ NK Pohorje 8 Fras Željko 3 : 0 27′ NK Pohorje 50 Rojko Robert 4 : 0 35′ NK Pohorje 77 Prednik Benjamin 5 : 0 37′ NK Dobrovce 17 Popadić Saša 5 : 1 58′ DogodkiNK Pohorje 46 / 7 Vahen Gregor / Sternad Janez 0′ NK Pohorje 32 / 8 Ladinek Damjan / Fras Željko 25′ NK Pohorje 21 / 50 Muzlovič Andrej / Rojko Robert 30′ -
13. krog | Loka Rošnja – Igrišče Ložič | 21.04.23 ob 17.30
NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 3 : 1 0 : 1 NK Rače Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 50 NK ROŠNJA – LOKA VETERANI1 Gavrić Zoran V 7 Tušek Tomaž 26 Solatnik Primož 5 Grebenar Peter K 6 Huber Rok 3 Kovač Fikret 21 Benaj Nuhi 20 Hibič Nasim 17 Mehić Mirnes 8 Lipuš Marčelo 36 Novak Darjan Rezervni igralci 9 Premzl Tomaž 22 Krnjak Robert 99 Štiher Jure 72 Pekez Luka 10 Rat Andrej 30 Pekmezović Mirza 29 Mujčinović Sabit 19 Mulalić Denis 18 Flajsinger Andrej 14 Čilaš Huso 12 Babič Danilo V 77 Pesek Boštjan 78 Pušnik Srečko NK Rače1 Šipek Gregor V 2 Lenart Tadej K 4 Kovačič Matej 19 Ferlinc Sašo 10 Moravs David 5 Pučko Jan 14 Polak Sebastijan 11 Hudin Boštjan 9 Sagadin Aleš 18 Pipenbaher Iztok 3 Sapač Andrej Rezervni igralci 20 Belšak Aleksander 15 Rošer Tadej 6 Špenko Žiga 17 Sotlar Matjaž 7 Jeranovič Sebastijan 22 Glavač Leon 69 Budić Siniša ZadetkiNK Rače 3 Sapač Andrej 0 : 1 3′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 5 Grebenar Peter 1 : 1 11m 47′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 72 Pekez Luka 2 : 1 52′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 14 Čilaš Huso 3 : 1 70′ DogodkiNK ROŠNJA – LOKA VETERANI 20 / 72 Hibič Nasim / Pekez Luka 50′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 17 / 14 Mehić Mirnes / Čilaš Huso 55′ -
13. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 21.04.23 ob 17.30
Limbuš Pekre 0 : 3 0 : 1 NK Pohorje Sodniki: Šobot Danijel (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 Limbuš Pekre1 Potpara Blažo V 2 Krnjak Dario 3 Naterer Matjaž 4 Cmager Peter 8 Gruden Dragan K 9 Nikoloski Rene 10 Kaligaro Gregor 11 Gajser Tomaž 14 Novak Rok 15 Gartner Borut 16 Kovačič Zoran Rezervni igralci 17 Baukman Aleksander 18 Poštrak Dušan 19 Štiberc Tomaž 22 Miljatovič Matej 23 Kraner Marko 77 Kovačič Peter NK Pohorje12 Petrun Damjan V 19 Golob Mitja 24 Cehtl Aleksander 21 Muzlovič Andrej 25 Podlogar Gregor 77 Prednik Benjamin 5 Curkić Elvir 22 Makari Sašo K 46 Vahen Gregor 17 Petrun Jože 32 Ladinek Damjan Rezervni igralci 7 Sternad Janez 8 Fras Željko 99 Žilić Semir 9 Polič Jani 14 Dragar Aleš 31 Rihtarič David 50 Rojko Robert 6 Ozim Matej 10 Ozim Marko 15 Nemec Dejan 98 Vorih Igor 20 Lamut Mitja 11 Magdič Aleksander 43 Božič Peter TrenerKušnik Emin TrenerAjd Vanja ZadetkiNK Pohorje 21 Muzlovič Andrej 0 : 1 42′ NK Pohorje 5 Curkić Elvir 0 : 2 11m 49′ NK Pohorje 10 Ozim Marko 0 : 3 53′ DogodkiLimbuš Pekre 9 Nikoloski Rene 38′ Limbuš Pekre 9 Nikoloski Rene 46′ NK Pohorje 32 / 10 Ladinek Damjan / Ozim Marko 50′ -
13. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 21.04.23 ob 17.30
NK Dobrovce 1 : 6 0 : 3 Nk MIKLAVŽ Sodniki: Mauko Igor (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 NK Dobrovce1 Žižek Boštjan V 44 Vučko Gregor 19 Hedl Jernej K 7 Knuplež Dejan 11 Žunko Boris 93 Reich Uroš 21 Rajh Uroš 8 Popadić Saša 6 Ponudič Aleš 87 Babič Kristjan 10 Haliti Bajram Rezervni igralci 80 Ponudič Matjaž 14 Berberović Milan 20 Meznarič Robert 17 Tratnjek Mitja Nk MIKLAVŽ77 Arnuš Boris 69 Beranič Srečko K 10 Gorani Elvis 13 Horvat Robert 22 Jagarinec Zlatko 14 Jagarinec Zlatko 18 Krnjak Matej 2 Milašinovič Uroš V 15 Milutinović Nikola 20 Pajtler Andrej 8 Poštrak Vlado Rezervni igralci 33 Putora Danilo 16 Šumak Vid 7 Strelec Tadej ZadetkiNk MIKLAVŽ 15 Milutinović Nikola 0 : 1 10′ Nk MIKLAVŽ 13 Horvat Robert 0 : 2 22′ Nk MIKLAVŽ 7 Strelec Tadej 0 : 3 25′ Nk MIKLAVŽ 18 Krnjak Matej 0 : 4 48′ NK Dobrovce 6 Ponudič Aleš 1 : 4 52′ Nk MIKLAVŽ 7 Strelec Tadej 1 : 5 60′ Nk MIKLAVŽ 20 Pajtler Andrej 1 : 6 70′ DogodkiNk MIKLAVŽ 10 / 7 Gorani Elvis / Strelec Tadej 1′ -
13. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 21.04.23 ob 17.30
ŠD Rogoza 3 : 2 1 : 1 Picerija Lili Slivnica Sodniki: Majcen Kevin (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 ŠD Rogoza1 Jerinić Ljubinko V 20 Beranič Matej K 22 Divjak Peter 11 Filipovič Ivo 4 Hausmeister Boštjan 7 Kraut Dejan 6 Horvat Dejan 19 Karasu Huseyin 37 Klampfer Zoran 16 Knecht Šilak Alen 9 Kukić Mirzet Rezervni igralci 17 Mlinar David 10 Stančič Jernej 5 Štangler Danilo 18 Franič Matej 8 Vrbanec Robert 13 Gaši Evelin Picerija Lili Slivnica8 Barbarič Uroš V 38 Berisha Luan 14 Fajfar Gregor 44 Ozimič Peter 36 Grča Rok 80 Kramberger Gregor 90 Likar Dejan 75 Lilek Matic 35 Tomažič Šeruga Miran 16 Tomažič Uroš K 6 Muršec Aleksander Rezervni igralci 85 Skuhala Mitja 10 Šnuderl Igor 60 Vele Urh 39 Ducman Robert 25 Lorbek Danijel ZadetkiŠD Rogoza 16 Knecht Šilak Alen 1 : 0 18′ Picerija Lili Slivnica 10 Šnuderl Igor 1 : 1 30′ Picerija Lili Slivnica 25 Lorbek Danijel 1 : 2 49′ ŠD Rogoza 22 Divjak Peter 2 : 2 59′ ŠD Rogoza 19 Karasu Huseyin 3 : 2 65′ DogodkiPicerija Lili Slivnica 75 / 10 Lilek Matic / Šnuderl Igor 6′ Picerija Lili Slivnica 38 / 25 Berisha Luan / Lorbek Danijel 7′ Picerija Lili Slivnica 36 / 60 Grča Rok / Vele Urh 8′ Picerija Lili Slivnica 60 Vele Urh 20′ -
13. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 21.04.23 ob 17.30
ŠD Marjeta na Dravskem polju 2 : 2 1 : 1 NK FRAM Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 ŠD Marjeta na Dravskem polju1 Žagar Vojko V 3 Hladnik Matjaž 19 Horvat Mitja 10 Selinšek Matej 15 Puklavec Miha 11 Horvat Jernej 14 Horvat Robert K 13 Kosi Dejan 5 Bukovec Dejan 8 Gorše Rok 21 Roškar Mihael Rezervni igralci 2 Križan Igor 7 Bele Aleksander 16 Horvat Tadej 17 Topolovec Gorazd NK FRAM1 Frešer Aleš V 5 Koren Alen 90 Maček Emir 33 Pukl Simon 21 Libman Rene 42 Perkovič Igor K 9 Lunežnik Andrej 74 Matjašič Franc 76 Jovičić Goran 8 Gradišnik Simon 6 Plavšič Siniša Rezervni igralci 23 Krapež Aleš TrenerBele Aleksander TrenerKrlej Uroš ZadetkiŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Selinšek Matej 1 : 0 32′ NK FRAM 33 Pukl Simon 1 : 1 35′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 Horvat Jernej 2 : 1 41′ NK FRAM 42 Perkovič Igor 2 : 2 61′ Dogodki -
12. krog | Slivnica – Igrišče Slivnica | 14.04.23 ob 17.30
Picerija Lili Slivnica 3 : 1 1 : 0 ŠD Marjeta na Dravskem polju Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 25 Picerija Lili Slivnica1 Gagović Živan V 8 Barbarič Uroš 38 Berisha Luan 14 Fajfar Gregor 44 Ozimič Peter 36 Grča Rok 80 Kramberger Gregor 90 Likar Dejan 75 Lilek Matic 35 Tomažič Šeruga Miran 16 Tomažič Uroš K Rezervni igralci 6 Muršec Aleksander 85 Skuhala Mitja 10 Šnuderl Igor 39 Ducman Robert 60 Vele Urh ŠD Marjeta na Dravskem polju1 Žagar Vojko V 3 Dajčman Peter 19 Horvat Mitja 10 Selinšek Matej 15 Puklavec Miha 11 Horvat Jernej 14 Horvat Robert K 13 Kosi Dejan 5 Bukovec Dejan 8 Gorše Rok 21 Roškar Mihael Rezervni igralci 2 Križan Igor 7 Bele Aleksander 4 Cimerlajt Gorazd 16 Gajser Gregor 9 Janžič Marko TrenerSeničer Tim TrenerBele Aleksander ZadetkiPicerija Lili Slivnica 36 Grča Rok 1 : 0 25′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Selinšek Matej 1 : 1 11m 53′ Picerija Lili Slivnica 6 Muršec Aleksander 2 : 1 57′ Picerija Lili Slivnica 36 Grča Rok 3 : 1 69′ DogodkiPicerija Lili Slivnica 90 / 6 Likar Dejan / Muršec Aleksander 50′ -
12. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 14.04.23 ob 17.30
Nk MIKLAVŽ 3 : 2 1 : 0 Limbuš Pekre Sodniki: Majer Vojko (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 Nk MIKLAVŽ1 Kaisersberger Bojan V 77 Arnuš Boris 69 Beranič Srečko 6 Dedič Dejan 44 Horvat Robert 3 Jagarinec Zlatko 14 Jagarinec Zlatko 18 Krnjak Matej 8 Poštrak Vlado 4 Lorber Aleš 2 Milašinovič Uroš K Rezervni igralci 76 Putora Danilo 5 Škarica Marin 20 Pajtler Andrej 10 Gorani Elvis 7 Šumak Vid 16 Milutinović Nikola Limbuš Pekre1 Potpara Blažo V 2 Krnjak Dario 4 Cmager Peter 8 Gruden Dragan K 10 Kaligaro Gregor 5 Berglez Damjan 15 Gartner Borut 19 Štiberc Tomaž 23 Kraner Marko 78 Kovačič Peter 9 Nikoloski Rene Rezervni igralci 16 Kovačič Zoran 20 Mlakar Janez TrenerPoštrak Vlado TrenerKušnik Emin ZadetkiNk MIKLAVŽ 7 Šumak Vid 1 : 0 24′ Limbuš Pekre 5 Berglez Damjan 1 : 1 37′ Nk MIKLAVŽ 16 Milutinović Nikola 2 : 1 11m 44′ Nk MIKLAVŽ 44 Horvat Robert 3 : 1 50′ Limbuš Pekre 78 Kovačič Peter 3 : 2 67′ DogodkiNk MIKLAVŽ 4 / 7 Lorber Aleš / Šumak Vid 22′ Nk MIKLAVŽ 2 / 16 Milašinovič Uroš / Milutinović Nikola 36′ -
12. krog | Rače – Igrišče Rače | 14.04.23 ob 17.30
NK Rače 2 : 7 0 : 4 NK Pohorje Sodniki: Vajs Manuel (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 10 NK Rače1 Šipek Gregor V 2 Lenart Tadej K 4 Dokl Damjan 22 Ferlinc Sašo 10 Moravs David 5 Sapač Andrej 9 Polak Sebastijan 11 Hudin Boštjan 14 Jančič Aleš 18 Pipenbaher Iztok 19 Pušnik Matjaž Rezervni igralci 20 Belšak Aleksander 30 Rošer Tadej 6 Damše Jurij 17 Sotlar Matjaž 7 Jeranovič Sebastijan NK Pohorje12 Petrun Damjan V 19 Golob Mitja 24 Cehtl Aleksander 21 Muzlovič Andrej 25 Podlogar Gregor 77 Prednik Benjamin 5 Curkić Elvir 22 Makari Sašo K 46 Vahen Gregor 17 Petrun Jože 32 Ladinek Damjan Rezervni igralci 7 Sternad Janez 8 Fras Željko 99 Žilić Semir 9 Polič Jani 14 Dragar Aleš 31 Rihtarič David 50 Rojko Robert 6 Ozim Matej 10 Ozim Marko 15 Nemec Dejan Vorih Igor 20 Lamut Mitja TrenerPeša Dalibor TrenerAjd Vanja ZadetkiNK Pohorje 25 Podlogar Gregor 0 : 1 6′ NK Pohorje 24 Cehtl Aleksander 0 : 2 11m 12′ NK Pohorje 24 Cehtl Aleksander 0 : 3 18′ NK Pohorje 25 Podlogar Gregor 0 : 4 30′ NK Pohorje 17 Petrun Jože 0 : 5 37′ NK Pohorje 9 Polič Jani 0 : 6 56′ NK Pohorje 17 Petrun Jože 0 : 7 64′ NK Rače 7 Jeranovič Sebastijan 1 : 7 66′ NK Rače 10 Moravs David 2 : 7 68′ DogodkiNK Rače 4 / 7 Dokl Damjan / Jeranovič Sebastijan 43′ NK Pohorje 25 / 9 Podlogar Gregor / Polič Jani 54′ -
12. krog | Loka Rošnja – Igrišče Ložič | 14.04.23 ob 17.30
NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 2 : 3 1 : 1 ŠD Rogoza Sodniki: Hrženjak Nickolas (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 NK ROŠNJA – LOKA VETERANI1 Gavrić Zoran V 26 Drobnič Dušan 5 Grebenar Peter K 6 Huber Rok 3 Kovač Fikret 21 Benaj Nuhi 20 Hibič Nasim 17 Mehić Mirnes 8 Lipuš Marčelo 36 Novak Darjan 72 Pekez Luka Rezervni igralci 9 Premzl Tomaž 22 Krnjak Robert 99 Štiher Jure 30 Pekmezović Mirza 4 Zrnko Jože 29 Mujčinović Sabit 19 Mulalić Denis 18 Flajsinger Andrej 14 Čilaš Huso 12 Babič Danilo V 10 Rat Andrej 7 Tušek Tomaž 77 Pesek Boštjan 78 Pušnik Srečko ŠD Rogoza14 Jerinić Ljubinko V 23 Beranič Matej K 22 Divjak Peter 28 Filipovič Ivo 4 Hausmeister Boštjan 15 Herman Marko 9 Horvat Dejan 40 Karasu Huseyin 8 Klampfer Zoran 5 Knecht Šilak Alen 18 Kukić Mirzet Rezervni igralci 24 Mlinar David 10 Stančič Jernej 20 Štangler Danilo ZadetkiŠD Rogoza 5 Knecht Šilak Alen 0 : 1 6′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 72 Pekez Luka 1 : 1 25′ ŠD Rogoza 22 Divjak Peter 1 : 2 42′ ŠD Rogoza 5 Knecht Šilak Alen 1 : 3 64′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 8 Lipuš Marčelo 2 : 3 67′ Dogodki -
11. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 07.04.23 ob 19.30
NK Pohorje 3 : 0 1 : 0 Nk MIKLAVŽ Sodniki: Holcman Aljaž (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 50 NK Pohorje12 Petrun Damjan V 19 Golob Mitja 24 Cehtl Aleksander 21 Muzlovič Andrej 25 Podlogar Gregor 77 Prednik Benjamin 5 Curkić Elvir 22 Makari Sašo K 46 Vahen Gregor 17 Petrun Jože 32 Ladinek Damjan Rezervni igralci 7 Sternad Janez 8 Fras Željko 99 Žilić Semir 9 Polič Jani 14 Dragar Aleš 31 Rihtarič David 50 Rojko Robert 6 Ozim Matej 10 Ozim Marko 15 Nemec Dejan Vorih Igor 20 Lamut Mitja Nk MIKLAVŽ77 Arnuš Boris V 69 Beranič Srečko 6 Dedič Dejan 13 Horvat Robert 5 Kondić Ranko 3 Jagarinec Zlatko 14 Jagarinec Zlatko Kaisersberger Bojan 18 Krnjak Matej K 11 Lorber Aleš 2 Milašinovič Uroš Rezervni igralci 8 Poštrak Vlado 33 Putora Danilo 7 Strelec Tadej 15 Škarica Marin 16 Šumak Vid 1 Sušek Mitja 4 Berlič Denis 20 Pajtler Andrej 10 Gorani Elvis 44 Milutinović Nikola TrenerAjd Vanja TrenerJurenec Damir ZadetkiNK Pohorje 21 Muzlovič Andrej 1 : 0 21′ NK Pohorje 22 Makari Sašo 2 : 0 44′ NK Pohorje 8 Fras Željko 3 : 0 53′ DogodkiNK Pohorje 46 / 8 Vahen Gregor / Fras Željko 50′ -
11. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 07.04.23 ob 17.30
NK Dobrovce 0 : 8 0 : 8 Picerija Lili Slivnica Sodniki: Hrženjak Nickolas (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 NK Dobrovce1 Ponudič Matjaž V 56 Vučko Gregor 4 Hedl Jernej K 20 Žunko Boris 18 Berberović Milan 76 Repnik Egon 60 Papić Anto 6 Kobalej Zoran 11 Ponudič Aleš 19 Zečević Gregor 15 Knuplež Dejan Rezervni igralci 9 Haliti Bajram 14 Pandurović Delija 80 Babič Kristjan 82 Reich Uroš Picerija Lili Slivnica1 Auda Andrej 8 Barbarič Uroš 39 Berisha Luan 14 Fajfar Gregor 65 Glamočič Danijel V 36 Grča Rok 80 Kramberger Gregor 90 Likar Dejan 75 Lilek Matic 44 Lilek Matic 95 Skuhala Mitja Rezervni igralci 10 Šnuderl Igor 16 Tomažič Uroš K 35 Tomažič Šeruga Miran 50 Tomažič Šeruga Miran ZadetkiPicerija Lili Slivnica 10 Šnuderl Igor 0 : 1 3′ Picerija Lili Slivnica 10 Šnuderl Igor 0 : 2 19′ Picerija Lili Slivnica 80 Kramberger Gregor 0 : 3 22′ Picerija Lili Slivnica 16 Tomažič Uroš 0 : 4 26′ Picerija Lili Slivnica 10 Šnuderl Igor 0 : 5 29′ Picerija Lili Slivnica 16 Tomažič Uroš 0 : 6 11m 50′ Picerija Lili Slivnica 10 Šnuderl Igor 0 : 7 62′ Picerija Lili Slivnica 16 Tomažič Uroš 0 : 8 68′ DogodkiPicerija Lili Slivnica 44 / 10 Lilek Matic / Šnuderl Igor 1′ Picerija Lili Slivnica 95 / 16 Skuhala Mitja / Tomažič Uroš 2′ -
11. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 07.04.23 ob 17.30
ŠD Marjeta na Dravskem polju 2 : 3 1 : 1 NK ROŠNJA – LOKA VETERANI Sodniki: Majer Vojko (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 54 ŠD Marjeta na Dravskem polju1 Žagar Vojko V 3 Dajčman Peter 19 Horvat Mitja 10 Selinšek Matej 16 Puklavec Miha 11 Horvat Jernej 14 Horvat Robert K 13 Kosi Dejan 17 Bukovec Dejan 5 Hladnik Matjaž 21 Roškar Mihael Rezervni igralci 2 Križan Igor 7 Bele Aleksander 4 Cimerlajt Gorazd 15 Gajser Gregor 8 Janžič Marko 20 Franci Peter NK ROŠNJA – LOKA VETERANI1 Gavrić Zoran V 7 Tušek Tomaž 26 Drobnič Dušan 5 Grebenar Peter 6 Huber Rok 21 Benaj Nuhi 20 Hibič Nasim 17 Mehić Mirnes 8 Lipuš Marčelo K 72 Pekez Luka 9 Premzl Tomaž Rezervni igralci 12 Babič Danilo V 22 Krnjak Robert 99 Štiher Jure 36 Novak Darjan 10 Rat Andrej 30 Pekmezović Mirza 4 Zrnko Jože 29 Mujčinović Sabit 19 Dizdarević Damir 18 Flajsinger Andrej 77 Pesek Boštjan 78 Pušnik Srečko 14 Čilaš Huso ZadetkiNK ROŠNJA – LOKA VETERANI 21 Benaj Nuhi 0 : 1 22′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 Horvat Jernej 1 : 1 31′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 8 Janžič Marko 2 : 1 35′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 14 Čilaš Huso 2 : 2 36′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 72 Pekez Luka 2 : 3 158′ DogodkiŠD Marjeta na Dravskem polju 13 / 8 Kosi Dejan / Janžič Marko 10′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 6 / 14 Huber Rok / Čilaš Huso 15′ -
11. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 07.04.23 ob 17.30
ŠD Rogoza 4 : 0 1 : 0 NK Rače Sodniki: Gonza Nejc (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 10 ŠD Rogoza9 Franič Matej 20 Beranič Matej 11 Filipovič Ivo 2 Ivančič Dušan K 1 Jerinić Ljubinko V 23 Karasu Huseyin 3 Knecht Šilak Alen 18 Kos Sašo 7 Kraut Dejan 24 Mlinar David 17 Kukić Mirzet Rezervni igralci 10 Stančič Jernej 5 Štangler Danilo 15 Vuksanović Žikica 22 Divjak Peter 13 Gaši Evelin 4 Hausmeister Boštjan 14 Herman Marko 6 Horvat Dejan NK Rače1 Glušič Rene V 2 Lenart Tadej K 14 Dokl Damjan 30 Žmegač Tadej 10 Moravs David 11 Hudin Boštjan 17 Sotlar Matjaž 20 Belšak Aleksander 6 Špenko Žiga 18 Pipenbaher Iztok 7 Jeranovič Sebastijan Rezervni igralci 4 Kovačič Matej 22 Sapač Andrej 5 Gregorc Tadej 9 Glavač Leon 19 Pušnik Matjaž TrenerSmodič Branko TrenerPeša Dalibor ZadetkiŠD Rogoza 3 Knecht Šilak Alen 1 : 0 25′ ŠD Rogoza 3 Knecht Šilak Alen 2 : 0 39′ ŠD Rogoza 10 Stančič Jernej 3 : 0 53′ ŠD Rogoza 7 Kraut Dejan 4 : 0 60′ DogodkiŠD Rogoza 24 / 10 Mlinar David / Stančič Jernej 45′ NK Rače 30 Žmegač Tadej 65′ -
11. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 07.04.23 ob 17.30
Limbuš Pekre 0 : 4 0 : 1 NK FRAM Sodniki: Mauko Igor (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 Limbuš Pekre1 Potpara Blažo V 3 Naterer Matjaž 6 Korevec Darko 8 Gruden Dragan K 10 Kaligaro Gregor 11 Gajser Tomaž 14 Novak Rok 15 Gartner Borut 17 Baukman Aleksander 18 Poštrak Dušan 19 Štiberc Tomaž Rezervni igralci 2 Krnjak Dario 22 Miljatovič Matej 23 Kraner Marko 78 Kovačič Peter 4 Cmager Peter 16 Kovačič Zoran 9 Nikoloski Rene NK FRAM1 Zupanc Janez V 4 Koren Alen 3 Frešer Aleš 8 Zorko Tadej 17 Libman Rene 10 Perkovič Igor K 11 Sernc Peter 5 Mačukat Vedran 16 Režonja Gregor 15 Gradišnik Simon 6 Plavšič Siniša Rezervni igralci 7 Krapež Aleš TrenerŠpindler Bogomir TrenerSatler Marko ZadetkiNK FRAM 6 Plavšič Siniša 0 : 1 34′ NK FRAM 10 Perkovič Igor 0 : 2 45′ NK FRAM 11 Sernc Peter 0 : 3 48′ NK FRAM 17 Libman Rene 0 : 4 69′ Dogodki -
10. krog | Slivnica – Igrišče Slivnica | 04.04.23 ob 18.00
Picerija Lili Slivnica 2 : 0 0 : 0 Limbuš Pekre Sodniki: Eder Gregor (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 12 Picerija Lili Slivnica8 Barbarič Uroš 38 Berisha Luan 39 Ducman Robert 14 Fajfar Gregor 12 Gagović Živan V 23 Hren Jošt 80 Kramberger Gregor 3 Lavrič Tomi 90 Likar Dejan 75 Lilek Matic 17 Lukman Andrej Rezervni igralci 44 Ozimič Peter 10 Šnuderl Igor K 16 Tomažič Uroš 35 Tomažič Šeruga Miran 60 Vele Urh 36 Grča Rok Limbuš Pekre1 Potpara Blažo V 3 Naterer Matjaž 5 Špindler Bogomir 8 Gruden Dragan 10 Kaligaro Gregor 11 Gajser Tomaž K 14 Novak Rok 15 Gartner Borut 17 Baukman Aleksander 18 Poštrak Dušan 19 Štiberc Tomaž Rezervni igralci 21 Kušnik Sašo 22 Miljatovič Matej 23 Kraner Marko 78 Kovačič Peter ZadetkiPicerija Lili Slivnica 8 Barbarič Uroš 1 : 0 61′ Picerija Lili Slivnica 90 Likar Dejan 2 : 0 68′ DogodkiLimbuš Pekre 11 / 22 Gajser Tomaž / Miljatovič Matej 21′ Picerija Lili Slivnica 80 / 16 Kramberger Gregor / Tomažič Uroš 22′ Picerija Lili Slivnica 23 / 10 Hren Jošt / Šnuderl Igor 27′ Limbuš Pekre 8 / 78 Gruden Dragan / Kovačič Peter 37′ -
10. krog | Rače – Igrišče Rače | 03.04.23 ob 17.30
NK Rače 1 : 1 0 : 1 Nk MIKLAVŽ Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 NK Rače1 Glušič Rene V 2 Lenart Tadej K 14 Dokl Damjan 30 Žmegač Tadej 10 Moravs David 11 Hudin Boštjan 17 Sotlar Matjaž 20 Belšak Aleksander 6 Špenko Žiga 18 Pipenbaher Iztok 7 Jeranovič Sebastijan Rezervni igralci 4 Kovačič Matej 22 Sapač Andrej 5 Gregorc Tadej 9 Glavač Leon 19 Pušnik Matjaž Nk MIKLAVŽ77 Arnuš Boris V 69 Beranič Srečko 6 Dedič Dejan 13 Horvat Robert 5 Hutter Aleksander 3 Jagarinec Zlatko 14 Jagarinec Zlatko 44 Kaisersberger Bojan 18 Krnjak Matej K 11 Lorber Aleš 2 Milašinovič Uroš Rezervni igralci 8 Poštrak Vlado 33 Putora Danilo 7 Strelec Tadej 15 Škarica Marin 16 Šumak Vid 1 Sušek Mitja 4 Berlič Denis 20 Pajtler Andrej 10 Gorani Elvis TrenerŠalamun Anton ZadetkiNk MIKLAVŽ 7 Strelec Tadej 0 : 1 3′ NK Rače 2 Lenart Tadej 1 : 1 52′ DogodkiNk MIKLAVŽ 2 / 7 Milašinovič Uroš / Strelec Tadej 1′ -
10. krog | Loka Rošnja – Igrišče Ložič | 31.03.23 ob 17.30
NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 4 : 0 2 : 0 NK Dobrovce Sodniki: Majer Vojko (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 50 NK ROŠNJA – LOKA VETERANI12 Gavrić Zoran V 14 Čilaš Huso 7 Tušek Tomaž 26 Drobnič Dušan 5 Grebenar Peter 6 Huber Rok 3 Kovač Fikret 21 Benaj Nuhi 20 Hibič Nasim 71 Mehić Mirnes 8 Lipuš Marčelo K Rezervni igralci 72 Pekez Luka 9 Premzl Tomaž 22 Krnjak Robert 99 Štiher Jure 36 Mulalić Denis 25 Lobenwein Roman 10 Rat Andrej 30 Mihailović Radosav 2 Geržina Andrej 18 Flajsinger Andrej 1 Babič Danilo V 78 Pušnik Srečko 77 Pesek Boštjan 4 Zrnko Jože NK Dobrovce1 Žižek Boštjan V 56 Vučko Gregor 4 Hedl Jernej K 20 Žunko Boris 28 Reich Uroš 76 Repnik Egon 60 Papić Anto 17 Popadić Saša 11 Ponudič Aleš 13 Glunec Boštjan 7 Glunec Sebastjan Rezervni igralci 6 Kobalej Zoran 18 Golob Tomaž 80 Babič Kristjan 9 Haliti Bajram 25 Repac Jovan 19 Zečević Gregor 46 Ponudič Matjaž 82 Berberović Milan 15 Kokol Borut TrenerPekez Luka ZadetkiNK ROŠNJA – LOKA VETERANI 8 Lipuš Marčelo 1 : 0 18′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 72 Pekez Luka 2 : 0 25′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 22 Krnjak Robert 3 : 0 45′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 36 Mulalić Denis 4 : 0 54′ DogodkiNK ROŠNJA – LOKA VETERANI 21 / 72 Benaj Nuhi / Pekez Luka 20′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 26 / 22 Drobnič Dušan / Krnjak Robert 40′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 3 / 36 Kovač Fikret / Mulalić Denis 45′ -
10. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 31.03.23 ob 17.30
ŠD Rogoza 2 : 2 1 : 2 ŠD Marjeta na Dravskem polju Sodniki: Mauko Igor (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 ŠD Rogoza9 Franič Matej 20 Beranič Matej 11 Filipovič Ivo 2 Ivančič Dušan K 1 Jerinić Ljubinko V 23 Karasu Huseyin 3 Klampfer Zoran 18 Kos Sašo 7 Kraut Dejan 24 Mlinar David 17 Kukić Mirzet Rezervni igralci 10 Stančič Jernej 5 Štangler Danilo 15 Vuksanović Žikica 22 Divjak Peter 13 Gaši Evelin 4 Hausmeister Boštjan 14 Herman Marko 6 Horvat Dejan 19 Knecht Šilak Alen 8 Vrbanec Robert ŠD Marjeta na Dravskem polju1 Žagar Vojko V 3 Dajčman Peter 19 Horvat Mitja 10 Selinšek Matej 16 Puklavec Miha 8 Gorše Rok 11 Horvat Jernej 14 Horvat Robert K 13 Kosi Dejan 2 Križan Igor 20 Roškar Mihael Rezervni igralci 5 Hladnik Matjaž 7 Bele Aleksander 17 Topolovec Gorazd 9 Horvat Tadej ZadetkiŠD Rogoza 22 Divjak Peter 1 : 0 8′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Selinšek Matej 1 : 1 11′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Selinšek Matej 1 : 2 31′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 Dajčman Peter 2 : 2 ag 46′ DogodkiŠD Rogoza 18 / 22 Kos Sašo / Divjak Peter 1′ -
10. krog | Fram – Igrišče Fram | 31.03.23 ob 17.30
NK FRAM 1 : 6 0 : 4 NK Pohorje Sodniki: Hrženjak Nickolas (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 10 NK FRAM1 Rak Danilo V 76 Frešer Aleš 5 Plavšič Siniša 27 Režonja Gregor 9 Krlej Uroš 21 Libman Rene 4 Koren Alen K 42 Gradišnik Simon 6 Maček Emir 15 Perkovič Igor 11 Sernc Peter Rezervni igralci 74 Zorko Tadej 90 Jovičić Goran NK Pohorje12 Petrun Damjan V 19 Golob Mitja 24 Cehtl Aleksander 21 Muzlovič Andrej 25 Podlogar Gregor 77 Prednik Benjamin 5 Curkić Elvir 22 Makari Sašo K 46 Vahen Gregor 17 Petrun Jože 11 Magdič Aleksander Rezervni igralci 7 Sternad Janez 8 Fras Željko 99 Žilić Semir 9 Polič Jani 14 Dragar Aleš 31 Rihtarič David 50 Rojko Robert TrenerKrlej Uroš TrenerSternad Janez ZadetkiNK Pohorje 8 Fras Željko 0 : 1 2′ NK Pohorje 24 Cehtl Aleksander 0 : 2 6′ NK Pohorje 24 Cehtl Aleksander 0 : 3 18′ NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 0 : 4 19′ NK FRAM 5 Plavšič Siniša 1 : 4 45′ NK Pohorje 99 Žilić Semir 1 : 5 63′ NK Pohorje 99 Žilić Semir 1 : 6 68′ DogodkiNK Pohorje 25 / 8 Podlogar Gregor / Fras Željko 1′ NK Pohorje 11 / 99 Magdič Aleksander / Žilić Semir 60′ -
7. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 28.10.22 ob 18.00
NK Pohorje 3 : 0 3 : 0 ŠD Rogoza Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 50 NK Pohorje1 Petrun Damjan V 19 Golob Mitja 24 Cehtl Aleksander 21 Muzlovič Andrej 25 Podlogar Gregor 5 Curkić Elvir 22 Makari Sašo 17 Petrun Jože 11 Magdič Aleksander 7 Sternad Janez K 8 Fras Željko Rezervni igralci 99 Žilić Semir 13 Ozim Matej 23 Ketiš Emil 10 Ozim Marko 15 Copello Cleger Alberto Luis 46 Vahen Gregor 77 Prednik Benjamin ŠD Rogoza9 Beranič Gregor 13 Berglez Damjan 11 Filipovič Ivo 2 Ivančič Dušan K 1 Jerinić Ljubinko V 23 Karasu Huseyin 3 Klampfer Zoran 18 Kos Sašo 7 Kraut Dejan 8 Kraut Kristijan 20 Kukić Mirzet Rezervni igralci 24 Mlinar David 10 Stančič Jernej 5 Štangler Danilo 16 Vuksanović Žikica 17 Županec Miran 4 Blagus Krešo 19 Nešić Marko ZadetkiNK Pohorje 19 Golob Mitja 1 : 0 26′ NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 2 : 0 31′ NK Pohorje 77 Prednik Benjamin 3 : 0 34′ DogodkiNK Pohorje 7 / 77 Sternad Janez / Prednik Benjamin 32′ -
9. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 21.10.22 ob 18.00
ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 : 1 5 : 1 NK Rače Sodniki: Mauko Igor (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 ŠD Marjeta na Dravskem polju1 Žagar Vojko V 13 Dajčman Peter 19 Horvat Mitja 8 Gorše Rok 17 Puklavec Miha 11 Horvat Jernej 15 Knuplež Roselito 4 Gorinšek Gorazd K 14 Horvat Robert 10 Selinšek Matej 9 Knežević Goran Rezervni igralci 7 Bele Aleksander 5 Bukovec Dejan 16 Horvat Tadej 3 Hladnik Matjaž NK Rače8 Krajnc Sebastijan 2 Lenart Tadej K 4 Kovačič Matej 10 Pušnik Matjaž 9 Jančič Aleš 69 Polak Sebastijan V 17 Moravs Zoran 5 Glavač Leon 15 Sapač Andrej 7 Hudin Boštjan 16 Fajfarič David Rezervni igralci TrenerBele Aleksander ZadetkiŠD Marjeta na Dravskem polju 17 Puklavec Miha 1 : 0 8′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 8 Gorše Rok 2 : 0 11′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 Gorinšek Gorazd 3 : 0 20′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Horvat Tadej 4 : 0 11m 24′ NK Rače 5 Glavač Leon 4 : 1 28′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 Gorinšek Gorazd 5 : 1 35′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Horvat Tadej 6 : 1 38′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 Hladnik Matjaž 7 : 1 40′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 Hladnik Matjaž 8 : 1 55′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Horvat Tadej 9 : 1 68′ DogodkiŠD Marjeta na Dravskem polju 13 / 16 Dajčman Peter / Horvat Tadej 1′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 14 / 3 Horvat Robert / Hladnik Matjaž 37′ -
9. krog | Fram – Igrišče Fram | 21.10.22 ob 16.00
NK FRAM 4 : 1 2 : 1 Nk MIKLAVŽ Sodniki: Kmetec Tim (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 NK FRAM1 Kokol Andrej 90 Zupanc Janez 4 Frešer Aleš 76 Plavšič Siniša 9 Režonja Gregor 7 Krlej Uroš 21 Libman Rene 23 Perkovič Igor 6 Lunežnik Andrej 8 Koren Alen 5 Zorjan Matjaž Rezervni igralci 27 Marki Peter 69 Serdinšek Damijan 11 Sernc Peter Nk MIKLAVŽ1 Dukarič Andrej 14 Jagarinec Zlatko 77 Arnuš Boris 69 Beranič Srečko 20 Emeršič Aleš 13 Horvat Robert 7 Strelec Tadej 6 Dedič Dejan 8 Poštrak Vlado 2 Milašinovič Uroš 33 Putora Danilo Rezervni igralci 3 Jagarinec Zlatko 16 Šumak Vid 4 Škarica Marin 10 Lorber Aleš TrenerKrlej Uroš TrenerDukarič Andrej ZadetkiNK FRAM 11 Sernc Peter 1 : 0 9′ NK FRAM 23 Perkovič Igor 2 : 0 14′ Nk MIKLAVŽ 7 Strelec Tadej 2 : 1 30′ NK FRAM 7 Krlej Uroš 3 : 1 40′ NK FRAM 6 Lunežnik Andrej 4 : 1 58′ DogodkiNK FRAM 9 / 11 Režonja Gregor / Sernc Peter 8′ -
9. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 21.10.22 ob 16.00
ŠD Rogoza 4 : 0 1 : 0 NK Dobrovce Sodniki: Stojkovič Marko (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 50 ŠD Rogoza12 Štangler Danilo V 9 Beranič Gregor 11 Filipovič Ivo 6 Horvat Dejan 2 Ivančič Dušan K 23 Karasu Huseyin 14 Klampfer Zoran 19 Knecht Šilak Alen 17 Kokol Andrej 18 Kos Sašo 4 Kraut Kristijan Rezervni igralci 13 Kukić Mirzet 20 Mlinar David 10 Stančič Jernej 22 Divjak Peter 8 Vrbanec Robert 16 Vuksanović Žikica 15 Herman Marko 7 Kraut Dejan NK Dobrovce1 Žižek Boštjan V 11 Ponudič Aleš 19 Meznarič Robert 15 Knuplež Dejan 6 Kobalej Zoran 28 Reich Uroš 56 Vučko Gregor 60 Papić Anto 76 Repnik Egon 17 Popadić Saša 4 Hedl Jernej K Rezervni igralci 7 Glunec Sebastjan 13 Glunec Boštjan 14 Pandurović Delija 18 Golob Tomaž 9 Haliti Bajram TrenerFranič Matej ZadetkiŠD Rogoza 10 Stančič Jernej 1 : 0 11′ ŠD Rogoza 19 Knecht Šilak Alen 2 : 0 43′ ŠD Rogoza 22 Divjak Peter 3 : 0 58′ ŠD Rogoza 8 Vrbanec Robert 4 : 0 68′ DogodkiŠD Rogoza 17 / 10 Kokol Andrej / Stančič Jernej 7′ ŠD Rogoza 14 / 8 Klampfer Zoran / Vrbanec Robert 19′ ŠD Rogoza 2 / 22 Ivančič Dušan / Divjak Peter 23′ -
9. krog | Slivnica – Igrišče Slivnica | 21.10.22 ob 16.00
Picerija Lili Slivnica 0 : 6 0 : 2 NK Pohorje Sodniki: Eder Gregor (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 50 Picerija Lili Slivnica8 Barbarič Uroš 38 Berisha Luan 39 Ducman Robert 14 Fajfar Gregor 12 Gagović Živan V 23 Hren Jošt 80 Kramberger Gregor 3 Lavrič Tomi 90 Likar Dejan 75 Lilek Matic 17 Lukman Andrej Rezervni igralci 44 Ozimič Peter 10 Šnuderl Igor K 16 Tomažič Uroš 35 Tomažič Šeruga Miran 60 Vele Urh 36 Grča Rok NK Pohorje1 Remšak Andrej V 19 Golob Mitja 24 Cehtl Aleksander 21 Muzlovič Andrej 25 Podlogar Gregor 5 Curkić Elvir 22 Makari Sašo 17 Petrun Jože 11 Magdič Aleksander 7 Sternad Janez K 8 Fras Željko Rezervni igralci 99 Žilić Semir 77 Polič Jani 23 Ketiš Emil 10 Ozim Marko 15 Copello Cleger Alberto Luis 46 Vahen Gregor ZadetkiNK Pohorje 25 Podlogar Gregor 0 : 1 9′ NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 0 : 2 19′ NK Pohorje 77 Polič Jani 0 : 3 40′ NK Pohorje 17 Petrun Jože 0 : 4 50′ NK Pohorje 8 Fras Željko 0 : 5 62′ NK Pohorje 17 Petrun Jože 0 : 6 67′ DogodkiNK Pohorje 7 / 77 Sternad Janez / Polič Jani 37′ -
9. krog | Loka Rošnja – Igrišče Ložič | 21.10.22 ob 16.00
NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 6 : 1 2 : 1 Limbuš Pekre Sodniki: Vajs Manuel (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 NK ROŠNJA – LOKA VETERANI12 Mulalić Denis V 14 Čilaš Huso 8 Lipuš Marčelo 21 Benaj Nuhi 20 Hibič Nasim 6 Huber Rok 7 Tušek Tomaž K 72 Mehić Mirnes 36 Novak Darjan 9 Premzl Tomaž 26 Drobnič Dušan Rezervni igralci 19 Dizdarević Damir 3 Geržina Andrej 29 Pekez Luka 13 Mujčinović Sabit 10 Rat Andrej 22 Flajsinger Andrej 77 Pesek Boštjan 78 Pušnik Srečko 99 Štiher Jure Limbuš Pekre1 Potpara Blažo V 3 Naterer Matjaž 5 Špindler Bogomir 8 Gruden Dragan 10 Kaligaro Gregor 11 Gajser Tomaž 14 Novak Rok 15 Gartner Borut 17 Baukman Aleksander 18 Poštrak Dušan 19 Štiberc Tomaž Rezervni igralci 21 Kušnik Sašo 22 Miljatovič Matej 23 Kraner Marko 78 Kovačič Peter TrenerPekez Luka TrenerKušnik Emin ZadetkiLimbuš Pekre 15 Gartner Borut 1 : 0 ag 10′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 8 Lipuš Marčelo 2 : 0 22′ Limbuš Pekre 14 Novak Rok 2 : 1 11m 35′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 29 Pekez Luka 3 : 1 43′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 21 Benaj Nuhi 4 : 1 51′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 10 Rat Andrej 5 : 1 60′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 8 Lipuš Marčelo 6 : 1 64′ DogodkiNK ROŠNJA – LOKA VETERANI 9 / 29 Premzl Tomaž / Pekez Luka 40′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 20 / 10 Hibič Nasim / Rat Andrej 50′ -
6. krog | Fram – Igrišče Fram | 18.10.22 ob 16.30
NK FRAM 0 : 1 0 : 1 NK ROŠNJA – LOKA VETERANI Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 NK FRAM1 Rak Danilo K V 90 Plavšič Siniša 23 Perkovič Igor 4 Frešer Aleš 24 Satler Marko 21 Libman Rene 8 Jovičić Goran 6 Maček Emir 76 Mačukat Vedran 9 Režonja Gregor 7 Krlej Uroš Rezervni igralci 33 Gradišnik Simon 11 Sernc Peter 13 Koren Alen 5 Zorjan Matjaž 27 Marki Peter 12 Serdinšek Damijan 69 Škerget Ivan NK ROŠNJA – LOKA VETERANI12 Babič Danilo V 14 Čilaš Huso 8 Lipuš Marčelo 21 Benaj Nuhi 20 Hibič Nasim 6 Huber Rok 7 Tušek Tomaž K 72 Mehić Mirnes 36 Novak Darjan 9 Premzl Tomaž 22 Krnjak Robert Rezervni igralci 26 Drobnič Dušan 71 Mulalić Denis 10 Rat Andrej 30 Mihailović Radosav 25 Lobenwein Roman 99 Štiher Jure 3 Grebenar Peter 29 Pekez Luka 18 Mujčinović Sabit 19 Dizdarević Damir TrenerKrlej Uroš TrenerMitić Momčilo ZadetkiNK ROŠNJA – LOKA VETERANI 18 Mujčinović Sabit 0 : 1 33′ DogodkiNK FRAM 23 Perkovič Igor 57′ -
8. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 14.10.22 ob 18.00
NK Dobrovce 1 : 2 0 : 1 ŠD Marjeta na Dravskem polju Sodniki: Majer Vojko (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 50 NK Dobrovce1 Žižek Boštjan V 11 Ponudič Aleš 19 Meznarič Robert 15 Knuplež Dejan 6 Kobalej Zoran 28 Reich Uroš 56 Vučko Gregor 60 Papić Anto K 76 Repnik Egon 17 Popadić Saša 7 Glunec Sebastjan Rezervni igralci 13 Glunec Boštjan 4 Hedl Jernej 14 Pandurović Delija 18 Golob Tomaž 9 Haliti Bajram ŠD Marjeta na Dravskem polju1 Žagar Vojko V 3 Dajčman Peter 19 Horvat Mitja 2 Križan Igor 15 Puklavec Miha 4 Cimerlajt Gorazd 16 Knuplež Roselito 11 Horvat Tadej K 14 Horvat Robert 13 Kosi Dejan 9 Knežević Goran Rezervni igralci 7 Bele Aleksander 5 Bukovec Dejan 10 Selinšek Matej ZadetkiŠD Marjeta na Dravskem polju 3 Dajčman Peter 0 : 1 29′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Selinšek Matej 0 : 2 48′ NK Dobrovce 11 Ponudič Aleš 1 : 2 68′ DogodkiŠD Marjeta na Dravskem polju 14 / 10 Horvat Robert / Selinšek Matej 45′ -
8. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 14.10.22 ob 18.00
NK Pohorje 3 : 2 2 : 2 NK ROŠNJA – LOKA VETERANI Sodniki: Mauko Igor (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 NK Pohorje12 Petrun Damjan V 19 Golob Mitja 24 Cehtl Aleksander 21 Muzlovič Andrej 25 Podlogar Gregor 5 Curkić Elvir 22 Makari Sašo 17 Petrun Jože 11 Magdič Aleksander 7 Sternad Janez K 8 Fras Željko Rezervni igralci 99 Žilić Semir 77 Polič Jani 23 Ketiš Emil 10 Ozim Marko 15 Copello Cleger Alberto Luis 46 Vahen Gregor NK ROŠNJA – LOKA VETERANI12 Gavrić Zoran V 14 Čilaš Huso 8 Lipuš Marčelo 21 Benaj Nuhi 20 Hibič Nasim 6 Huber Rok 7 Tušek Tomaž K 72 Mehić Mirnes 36 Novak Darjan 9 Premzl Tomaž 3 Geržina Andrej Rezervni igralci 26 Drobnič Dušan 71 Mulalić Denis 29 Pekez Luka 99 Štiher Jure 15 Mujčinović Sabit 78 Pušnik Srečko 80 Kukovič Srečko 5 Grebenar Peter 22 Flajsinger Andrej 19 Dizdarević Damir TrenerRojko Robert TrenerPekez Luka ZadetkiNK Pohorje 11 Magdič Aleksander 1 : 0 11m 12′ NK Pohorje 24 Cehtl Aleksander 2 : 0 26′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 14 Čilaš Huso 2 : 1 30′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 3 Geržina Andrej 2 : 2 11m 34′ NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 3 : 2 11m 65′ Dogodki -
8. krog | Rače – Igrišče Rače | 14.10.22 ob 16.30
NK Rače 1 : 3 1 : 2 NK FRAM Sodniki: Mušič Doroteja (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 50 NK Rače1 Šipek Gregor V 2 Lenart Tadej K 4 Dokl Damjan 11 Budić Siniša 30 Sapač Andrej 10 Žurman Aleš 9 Gajić Goran 5 Pušnik Matjaž 6 Hudin Boštjan 14 Polak Sebastijan 17 Sotlar Matjaž Rezervni igralci 18 Poljanec Boštjan 19 Kokol Primož 20 Belšak Aleksander 22 Glavač Leon 7 Paradiž Andrej NK FRAM69 Škerget Ivan K V 90 Zupanc Janez 23 Perkovič Igor 4 Frešer Aleš 15 Plavšič Siniša 21 Libman Rene 55 Košti Denis 6 Maček Emir 76 Mačukat Vedran 24 Režonja Gregor 7 Krlej Uroš Rezervni igralci 33 Gradišnik Simon 9 Jovičić Goran 8 Lunežnik Andrej 13 Koren Alen 5 Zorjan Matjaž 27 Marki Peter 1 Serdinšek Damijan 42 Krapež Aleš 11 Sernc Peter TrenerKnez Alen TrenerPridigar Peter ZadetkiNK Rače 9 Gajić Goran 1 : 0 6′ NK FRAM 24 Režonja Gregor 1 : 1 13′ NK FRAM 76 Mačukat Vedran 1 : 2 33′ NK FRAM 24 Režonja Gregor 1 : 3 65′ Dogodki -
8. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 14.10.22 ob 16.30
Limbuš Pekre 0 : 2 0 : 2 ŠD Rogoza Sodniki: Stojkovič Marko (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 Limbuš Pekre1 Potpara Blažo V 14 Novak Rok 11 Gajser Tomaž 78 Kovačič Peter 8 Gruden Dragan K 19 Štiberc Tomaž 16 Kovačič Zoran 17 Baukman Aleksander 20 Mlakar Janez 15 Gartner Borut 23 Kraner Marko Rezervni igralci 22 Miljatovič Matej 5 Špindler Bogomir 10 Kaligaro Gregor 2 Belšak Janez 18 Poštrak Dušan ŠD Rogoza1 Jerinić Ljubinko V 9 Beranič Gregor 11 Filipovič Ivo 6 Horvat Dejan 2 Ivančič Dušan K 23 Karasu Huseyin 14 Klampfer Zoran 19 Knecht Šilak Alen 17 Kokol Andrej 18 Kos Sašo 7 Kraut Dejan Rezervni igralci 4 Kraut Kristijan 13 Kukić Mirzet 20 Mlinar David 10 Stančič Jernej 5 Štangler Danilo 8 Vrbanec Robert 16 Vuksanović Žikica 22 Županec Miran TrenerKušnik Emin TrenerGolob Miha ZadetkiŠD Rogoza 9 Beranič Gregor 0 : 1 2′ ŠD Rogoza 20 Mlinar David 0 : 2 7′ Dogodki -
8. krog | Slivnica – Igrišče Slivnica | 14.10.22 ob 16.30
Picerija Lili Slivnica 0 : 1 0 : 1 Nk MIKLAVŽ Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 50 Picerija Lili Slivnica1 Auda Andrej V 16 Tomažič Uroš 90 Likar Dejan K 8 Barbarič Uroš 38 Berisha Luan 14 Fajfar Gregor 23 Hren Jošt 25 Lorbek Danijel 44 Ozimič Peter 10 Šnuderl Igor 60 Vele Urh Rezervni igralci 36 Grča Rok 85 Gagović Živan Nk MIKLAVŽ1 Dukarič Andrej V 14 Jagarinec Zlatko 77 Arnuš Boris 69 Beranič Srečko 20 Emeršič Aleš 13 Horvat Robert 7 Strelec Tadej 6 Dedič Dejan 8 Poštrak Vlado 2 Milašinovič Uroš Rezervni igralci 33 Putora Danilo 3 Jagarinec Zlatko 16 Šumak Vid 4 Škarica Marin ZadetkiNk MIKLAVŽ 7 Strelec Tadej 0 : 1 28′ Dogodki -
7. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 11.10.22 ob 18.00
NK Dobrovce 2 : 0 0 : 0 NK Rače Sodniki: Jug Maksimiljan (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 10 NK Dobrovce1 Žižek Boštjan V 11 Ponudič Aleš 19 Meznarič Robert 15 Knuplež Dejan 6 Kobalej Zoran 28 Reich Uroš 56 Vučko Gregor 60 Papić Anto K 76 Repnik Egon 17 Popadić Saša 7 Glunec Sebastjan Rezervni igralci 13 Glunec Boštjan 4 Hedl Jernej 14 Pandurović Delija 18 Golob Tomaž 9 Haliti Bajram NK Rače69 Bauman Jernej V 2 Lenart Tadej 4 Kovačič Matej 6 Špenko Žiga 7 Jeranovič Sebastijan 10 Sotlar Matjaž 9 Moravs Zoran K 5 Poljanec Boštjan 11 Hudin Boštjan 15 Dokl Damjan 17 Ferlinc Sašo Rezervni igralci 18 Polak Sebastijan 19 Pušnik Matjaž 20 Belšak Aleksander 22 Glavač Leon 30 Kokol Primož ZadetkiNK Dobrovce 28 Reich Uroš 1 : 0 50′ NK Dobrovce 11 Ponudič Aleš 2 : 0 59′ Dogodki -
7. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 07.10.22 ob 19.00
ŠD Marjeta na Dravskem polju 1 : 1 1 : 0 Limbuš Pekre Sodniki: Podgoršek Simon Matej (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 40 ŠD Marjeta na Dravskem polju1 Žagar Vojko V 3 Hladnik Matjaž 11 Horvat Jernej K 14 Dajčman Peter 19 Horvat Mitja 2 Križan Igor 5 Bukovec Dejan 21 Roškar Mihael 20 Puklavec Miha 4 Cimerlajt Gorazd 10 Pleteršek Tomaž Rezervni igralci 16 Knuplež Roselito 9 Gorše Rok 15 Knežević Goran 7 Bele Aleksander 13 Kosi Dejan 17 Premzl Simon Limbuš Pekre1 Potpara Blažo V 3 Naterer Matjaž 9 Nikoloski Rene 22 Miljatovič Matej 8 Gruden Dragan K 19 Štiberc Tomaž 16 Kovačič Zoran 17 Baukman Aleksander 20 Mlakar Janez 15 Gartner Borut 23 Kraner Marko Rezervni igralci 14 Novak Rok TrenerBele Aleksander ZadetkiŠD Marjeta na Dravskem polju 19 Horvat Mitja 1 : 0 32′ Limbuš Pekre 14 Novak Rok 1 : 1 56′ DogodkiLimbuš Pekre 9 Nikoloski Rene 23′ Limbuš Pekre 17 / 14 Baukman Aleksander / Novak Rok 40′ -
7. krog | Slivnica – Igrišče Slivnica | 07.10.22 ob 16.30
Picerija Lili Slivnica 2 : 1 0 : 1 NK FRAM Sodniki: Holcman Aljaž (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 Picerija Lili Slivnica1 Auda Andrej 8 Barbarič Uroš 38 Berisha Luan 39 Ducman Robert 12 Gagović Živan V 23 Hren Jošt 80 Kramberger Gregor 90 Likar Dejan 75 Lilek Matic K 17 Lukman Andrej 44 Ozimič Peter Rezervni igralci 10 Šnuderl Igor 16 Tomažič Uroš 35 Tomažič Šeruga Miran 36 Grča Rok 3 Lavrič Tomi 25 Lorbek Danijel NK FRAM1 Zupanc Janez K V 4 Frešer Aleš 42 Plavšič Siniša 23 Režonja Gregor 7 Krlej Uroš 21 Libman Rene 9 Gradišnik Simon 5 Jovičić Goran 8 Lunežnik Andrej 12 Koren Alen 33 Zorjan Matjaž Rezervni igralci 27 Serdinšek Damijan 6 Maček Emir 24 Satler Marko 11 Sernc Peter ZadetkiNK FRAM 11 Sernc Peter 0 : 1 5′ Picerija Lili Slivnica 23 Hren Jošt 1 : 1 43′ Picerija Lili Slivnica 10 Šnuderl Igor 2 : 1 64′ DogodkiNK FRAM 7 / 11 Krlej Uroš / Sernc Peter 2′ Picerija Lili Slivnica 44 / 10 Ozimič Peter / Šnuderl Igor 36′ -
7. krog | Loka Rošnja – Igrišče Ložič | 07.10.22 ob 16.30
NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 2 : 1 2 : 0 Nk MIKLAVŽ Sodniki: Kmetec Tim (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 NK ROŠNJA – LOKA VETERANI12 Babič Danilo V 14 Čilaš Huso 8 Lipuš Marčelo 21 Benaj Nuhi K 20 Hibič Nasim 6 Huber Rok 7 Tušek Tomaž 72 Mehić Mirnes 36 Novak Darjan 9 Premzl Tomaž 22 Krnjak Robert Rezervni igralci 26 Drobnič Dušan 71 Mulalić Denis 10 Rat Andrej 30 Mihailović Radosav 25 Lobenwein Roman 99 Štiher Jure 3 Kovač Fikret 29 Pekez Luka 15 Mujčinović Sabit 78 Pušnik Srečko 79 Pesek Boštjan 80 Kukovič Srečko 5 Grebenar Peter Nk MIKLAVŽ1 Dukarič Andrej V 14 Jagarinec Zlatko 77 Arnuš Boris 69 Beranič Srečko 20 Emeršič Aleš 5 Hutter Aleksander K 13 Horvat Robert 10 Lorber Aleš 6 Dedič Dejan 8 Poštrak Vlado Rezervni igralci 3 Jagarinec Zlatko 16 Šumak Vid 33 Putora Danilo 2 Milašinovič Uroš TrenerPekez Luka TrenerPoštrak Vlado ZadetkiNK ROŠNJA – LOKA VETERANI 8 Lipuš Marčelo 1 : 0 12′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 29 Pekez Luka 2 : 0 26′ Nk MIKLAVŽ 8 Poštrak Vlado 2 : 1 39′ DogodkiNK ROŠNJA – LOKA VETERANI 22 / 29 Krnjak Robert / Pekez Luka 20′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 79 Pesek Boštjan 58′ -
6. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 04.10.22 ob 17.00
Limbuš Pekre 3 : 1 1 : 1 NK Dobrovce Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 15 Limbuš Pekre1 Kraner Marko V 3 Naterer Matjaž 5 Špindler Bogomir 22 Miljatovič Matej 8 Gruden Dragan K 9 Nikoloski Rene 16 Kovačič Zoran 17 Baukman Aleksander 20 Mlakar Janez 15 Gartner Borut 21 Kušnik Sašo Rezervni igralci 10 Kaligaro Gregor 78 Kovačič Peter 7 Mlaker Gregor 11 Gajser Tomaž 23 Štiberc Tomaž NK Dobrovce1 Žižek Boštjan V 11 Ponudič Aleš 19 Meznarič Robert 15 Knuplež Dejan 20 Žunko Boris 28 Reich Uroš 56 Vučko Gregor 60 Papić Anto K 76 Repnik Egon 17 Popadić Saša 7 Glunec Sebastjan Rezervni igralci 13 Glunec Boštjan 4 Hedl Jernej 46 Ponudič Matjaž 18 Golob Tomaž 6 Kobalej Zoran 9 Haliti Bajram TrenerKušnik Emin TrenerMujić Halil ZadetkiNK Dobrovce 11 Ponudič Aleš 0 : 1 23′ Limbuš Pekre 16 Kovačič Zoran 1 : 1 26′ Limbuš Pekre 8 Gruden Dragan 2 : 1 45′ Limbuš Pekre 11 Gajser Tomaž 3 : 1 60′ DogodkiLimbuš Pekre 3 / 11 Naterer Matjaž / Gajser Tomaž 52′ -
6. krog | – | 30.09.22 ob 18.00
NK Pohorje 3 : 0 ŠD Marjeta na Dravskem polju Sodniki: Delegat: Št. gledalcev: NK PohorjeRezervni igralci ŠD Marjeta na Dravskem poljuRezervni igralci ZadetkiDogodki -
6. krog | Slivnica – Igrišče Slivnica | 30.09.22 ob 17.00
Picerija Lili Slivnica 5 : 0 2 : 0 NK Rače Sodniki: Mušič Doroteja (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 Picerija Lili Slivnica1 Auda Andrej V 8 Barbarič Uroš 38 Berisha Luan 39 Ducman Robert 23 Hren Jošt 80 Kramberger Gregor 16 Tomažič Uroš 75 Likar Dejan 17 Lukman Andrej 44 Ozimič Peter 10 Šnuderl Igor K Rezervni igralci 35 Tomažič Šeruga Miran 36 Grča Rok 12 Gagović Živan V NK Rače1 Polak Sebastijan K V 7 Jeranovič Sebastijan 17 Hudin Boštjan 15 Kokol Primož 5 Gregorc Tadej 19 Dokl Damjan 6 Pušnik Matjaž 10 Sotlar Matjaž 20 Belšak Aleksander 14 Poljanec Boštjan 11 Sapač Andrej Rezervni igralci 4 Kovačič Matej ZadetkiPicerija Lili Slivnica 10 Šnuderl Igor 1 : 0 3′ Picerija Lili Slivnica 75 Likar Dejan 2 : 0 33′ Picerija Lili Slivnica 10 Šnuderl Igor 3 : 0 56′ Picerija Lili Slivnica 36 Grča Rok 4 : 0 62′ Picerija Lili Slivnica 10 Šnuderl Igor 5 : 0 69′ DogodkiPicerija Lili Slivnica 44 / 36 Ozimič Peter / Grča Rok 36′ -
6. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 30.09.22 ob 17.00
Nk MIKLAVŽ 1 : 2 0 : 2 ŠD Rogoza Sodniki: Vajs Manuel (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 Nk MIKLAVŽ1 Dukarič Andrej V 14 Jagarinec Zlatko 77 Arnuš Boris 69 Beranič Srečko 20 Emeršič Aleš 5 Hutter Aleksander K 13 Horvat Robert 10 Lorber Aleš 6 Dedič Dejan 8 Poštrak Vlado 6 Cebek Denis Rezervni igralci 7 Strelec Tadej 3 Jagarinec Zlatko 16 Šumak Vid 33 Putora Danilo 2 Milašinovič Uroš 18 Krnjak Matej ŠD Rogoza1 Jerinić Ljubinko V 9 Beranič Gregor 15 Franič Matej 4 Hausmeister Boštjan 6 Horvat Dejan 2 Ivančič Dušan K 23 Karasu Huseyin 3 Klampfer Zoran 19 Knecht Šilak Alen 7 Kraut Dejan 17 Županec Miran Rezervni igralci 18 Kos Sašo 24 Mlinar David 10 Stančič Jernej 5 Štangler Danilo 8 Kraut Kristijan 16 Vuksanović Žikica 13 Kukić Mirzet TrenerPoštrak Vlado ZadetkiŠD Rogoza 9 Beranič Gregor 0 : 1 21′ ŠD Rogoza 9 Beranič Gregor 0 : 2 32′ ŠD Rogoza 4 Hausmeister Boštjan 1 : 2 ag 38′ DogodkiNk MIKLAVŽ 7 Strelec Tadej 42′ Nk MIKLAVŽ 18 Krnjak Matej 45′ -
4. krog | Fram – Igrišče Fram | 27.09.22 ob 17.00
NK FRAM 6 : 2 3 : 1 ŠD Marjeta na Dravskem polju Sodniki: Jug Maksimiljan (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 NK FRAM1 Škerget Ivan V 4 Frešer Aleš 42 Plavšič Siniša 13 Režonja Gregor 8 Lunežnik Andrej 9 Gradišnik Simon 76 Mačukat Vedran 21 Libman Rene 12 Maček Emir 23 Perkovič Igor 90 Zupanc Janez Rezervni igralci 24 Satler Marko 55 Košti Denis 6 Koren Alen 11 Serdinšek Damijan V 5 Zorjan Matjaž 33 Krapež Aleš 7 Krlej Uroš ŠD Marjeta na Dravskem polju1 Žagar Vojko V 16 Kirbiš Denis 5 Bukovec Dejan 14 Horvat Robert K 10 Selinšek Matej 4 Cimerlajt Gorazd 11 Horvat Jernej 19 Horvat Mitja 8 Gorše Rok 2 Križan Igor 3 Knežević Goran Rezervni igralci 9 Novak Sašo 13 Kosi Dejan 7 Bele Aleksander 15 Premzl Simon 17 Gojčič Aleš 20 Horvat Tadej TrenerNovak Sandro TrenerHorvat Jernej ZadetkiŠD Marjeta na Dravskem polju 8 Gorše Rok 0 : 1 6′ NK FRAM 23 Perkovič Igor 1 : 1 11′ NK FRAM 42 Plavšič Siniša 2 : 1 17′ NK FRAM 13 Režonja Gregor 3 : 1 22′ NK FRAM 24 Satler Marko 4 : 1 39′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 Knežević Goran 4 : 2 41′ NK FRAM 24 Satler Marko 5 : 2 60′ NK FRAM 9 Gradišnik Simon 6 : 2 70′ DogodkiNK FRAM 8 / 24 Lunežnik Andrej / Satler Marko 37′ -
5. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 23.09.22 ob 19.00
ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 : 0 2 : 0 Nk MIKLAVŽ Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 40 ŠD Marjeta na Dravskem polju1 Žagar Vojko V 3 Hladnik Matjaž 13 Gorše Rok 17 Knuplež Roselito 5 Dajčman Peter 8 Franci Peter 10 Selinšek Matej 11 Horvat Jernej K 15 Knežević Goran 14 Horvat Robert 4 Cimerlajt Gorazd Rezervni igralci 2 Križan Igor 7 Bele Aleksander 21 Roškar Mihael 19 Horvat Mitja 16 Kirbiš Denis 20 Horvat Tadej 9 Bukovec Dejan Nk MIKLAVŽ1 Dukarič Andrej V 14 Jagarinec Zlatko 77 Arnuš Boris 69 Beranič Srečko 20 Emeršič Aleš 5 Hutter Aleksander K 13 Horvat Robert 10 Lorber Aleš 6 Dedič Dejan 8 Poštrak Vlado 11 Cebek Denis Rezervni igralci 7 Strelec Tadej 15 Škarica Marin 16 Šumak Vid 33 Putora Danilo 2 Milašinovič Uroš 18 Krnjak Matej TrenerBele Aleksander TrenerDukarič Andrej ZadetkiŠD Marjeta na Dravskem polju 17 Knuplež Roselito 1 : 0 4′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 14 Horvat Robert 2 : 0 11′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Kirbiš Denis 3 : 0 60′ DogodkiNk MIKLAVŽ 15 Škarica Marin 7′ -
5. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 23.09.22 ob 18.00
NK Dobrovce 1 : 11 1 : 7 NK Pohorje Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 NK Dobrovce1 Žižek Boštjan V 11 Ponudič Aleš 19 Meznarič Robert 15 Knuplež Dejan 20 Žunko Boris 28 Reich Uroš 56 Vučko Gregor 60 Papić Anto K 76 Repnik Egon 17 Popadić Saša 7 Glunec Sebastjan Rezervni igralci 13 Glunec Boštjan 4 Hedl Jernej 46 Ponudič Matjaž 18 Golob Tomaž 6 Kobalej Zoran 9 Haliti Bajram NK Pohorje1 Makari Sašo V 19 Golob Mitja 24 Cehtl Aleksander 21 Muzlovič Andrej 25 Podlogar Gregor 5 Curkić Elvir 46 Vahen Gregor 17 Petrun Jože 11 Magdič Aleksander 32 Ladinek Damjan 7 Sternad Janez Rezervni igralci 8 Fras Željko 99 Žilić Semir 23 Ketiš Emil 50 Rojko Robert 36 Ozim Matej 6 Polič Jani 15 Copello Cleger Alberto Luis 14 Dragar Aleš 77 Prednik Benjamin 10 Ozim Marko TrenerSternad Janez ZadetkiNK Pohorje 5 Curkić Elvir 0 : 1 3′ NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 0 : 2 4′ NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 0 : 3 8′ NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 0 : 4 10′ NK Pohorje 24 Cehtl Aleksander 0 : 5 11′ NK Pohorje 5 Curkić Elvir 0 : 6 15′ NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 0 : 7 16′ NK Dobrovce 11 Ponudič Aleš 1 : 7 31′ NK Pohorje 17 Petrun Jože 1 : 8 54′ NK Pohorje 17 Petrun Jože 1 : 9 55′ NK Pohorje 5 Curkić Elvir 1 : 10 61′ NK Pohorje 99 Žilić Semir 1 : 11 70′ DogodkiNK Pohorje 24 / 99 Cehtl Aleksander / Žilić Semir 65′ -
5. krog | Loka Rošnja – Igrišče Ložič | 23.09.22 ob 17.00
NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 2 : 2 0 : 2 Picerija Lili Slivnica Sodniki: Majer Vojko (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 NK ROŠNJA – LOKA VETERANI12 Babič Danilo V 99 Štiher Jure 8 Lipuš Marčelo 30 Mihailović Radosav 20 Hibič Nasim 6 Huber Rok K 7 Tušek Tomaž 72 Mehić Mirnes 36 Novak Darjan 9 Premzl Tomaž 22 Krnjak Robert Rezervni igralci 26 Drobnič Dušan 18 Dizdarević Damir 29 Nedeljko Urban 10 Rat Andrej 78 Pušnik Srečko 77 Pesek Boštjan 25 Lobenwein Roman Picerija Lili Slivnica1 Auda Andrej V 38 Berisha Luan 23 Hren Jošt 80 Kramberger Gregor 90 Likar Dejan 75 Lilek Matic 25 Lorbek Danijel 17 Lukman Andrej 44 Ozimič Peter 10 Šnuderl Igor 3 Tomažič Uroš Rezervni igralci 35 Tomažič Šeruga Miran K 36 Grča Rok ZadetkiPicerija Lili Slivnica 3 Tomažič Uroš 0 : 1 6′ Picerija Lili Slivnica 23 Hren Jošt 0 : 2 13′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 9 Premzl Tomaž 1 : 2 42′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 9 Premzl Tomaž 2 : 2 70′ Dogodki -
5. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 23.09.22 ob 17.00
ŠD Rogoza 2 : 1 0 : 1 NK FRAM Sodniki: Grbec Ermin (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 ŠD Rogoza1 Jerinić Ljubinko V 9 Beranič Gregor 15 Franič Matej 4 Hausmeister Boštjan 6 Horvat Dejan 2 Ivančič Dušan K 23 Karasu Huseyin 3 Klampfer Zoran 19 Knecht Šilak Alen 7 Kraut Dejan 17 Kokol Andrej Rezervni igralci 18 Kos Sašo 24 Mlinar David 10 Stančič Jernej 5 Štangler Danilo 8 Vrbanec Robert 16 Vuksanović Žikica 22 Divjak Peter NK FRAM1 Zupanc Janez V 76 Frešer Aleš 12 Plavšič Siniša 9 Režonja Gregor 8 Lunežnik Andrej 42 Gradišnik Simon 33 Mačukat Vedran 21 Libman Rene 90 Jovičić Goran 23 Perkovič Igor 6 Maček Emir Rezervni igralci 24 Satler Marko 15 Krapež Aleš 55 Košti Denis 13 Koren Alen 11 Serdinšek Damijan V 5 Zorjan Matjaž 27 Marki Peter 7 Krlej Uroš TrenerHerman Marko TrenerKrlej Uroš ZadetkiNK FRAM 33 Mačukat Vedran 0 : 1 27′ ŠD Rogoza 19 Knecht Šilak Alen 1 : 1 51′ ŠD Rogoza 24 Mlinar David 2 : 1 69′ DogodkiŠD Rogoza 9 / 24 Beranič Gregor / Mlinar David 46′ -
5. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 23.09.22 ob 17.00
Limbuš Pekre 5 : 0 2 : 0 NK Rače Sodniki: Mauko Igor (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 Limbuš Pekre1 Potpara Blažo V 3 Naterer Matjaž 5 Špindler Bogomir 7 Mlaker Gregor 8 Gruden Dragan K 9 Nikoloski Rene 16 Kovačič Zoran 17 Baukman Aleksander 19 Štiberc Tomaž 15 Gartner Borut 21 Kušnik Sašo Rezervni igralci 10 Kaligaro Gregor 78 Kovačič Peter 22 Miljatovič Matej 11 Gajser Tomaž NK Rače1 Ivančič Vlado V 2 Lenart Tadej 4 Pušnik Matjaž 5 Gregorc Tadej K 7 Jeranovič Sebastijan 6 Pipenbaher Iztok 9 Kovačič Matej 10 Sotlar Matjaž 11 Hudin Boštjan 20 Belšak Aleksander 22 Glavač Leon Rezervni igralci 14 Kokol Primož 18 Gajić Goran 3 Rošer Tadej TrenerKušnik Emin TrenerPleteršek Ivan ZadetkiLimbuš Pekre 16 Kovačič Zoran 1 : 0 21′ Limbuš Pekre 9 Nikoloski Rene 2 : 0 31′ Limbuš Pekre 16 Kovačič Zoran 3 : 0 46′ Limbuš Pekre 9 Nikoloski Rene 4 : 0 55′ Limbuš Pekre 16 Kovačič Zoran 5 : 0 67′ Dogodki -
4. krog | – | 16.09.22 ob 16.30
NK Rače 0 : 3 NK ROŠNJA – LOKA VETERANI Sodniki: Delegat: Št. gledalcev: NK RačeRezervni igralci NK ROŠNJA – LOKA VETERANIRezervni igralci ZadetkiDogodki -
4. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 20.09.22 ob 18.00
NK Pohorje 2 : 0 1 : 0 Limbuš Pekre Sodniki: Holcman Aljaž (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 50 NK Pohorje1 Petrun Damjan V 19 Golob Mitja 24 Cehtl Aleksander 21 Muzlovič Andrej 25 Podlogar Gregor 22 Makari Sašo K 5 Curkić Elvir 77 Prednik Benjamin 47 Vahen Gregor 17 Petrun Jože 11 Magdič Aleksander Rezervni igralci 32 Ladinek Damjan 7 Sternad Janez 8 Fras Željko 99 Žilić Semir 6 Polič Jani 23 Ketiš Emil 14 Dragar Aleš 15 Copello Cleger Alberto Luis 50 Rojko Robert 10 Ozim Marko 36 Ozim Matej Limbuš Pekre1 Potpara Blažo V 3 Naterer Matjaž 5 Špindler Bogomir 7 Mlaker Gregor 8 Gruden Dragan K 9 Nikoloski Rene 16 Kovačič Zoran 17 Baukman Aleksander 19 Štiberc Tomaž 20 Mlakar Janez 21 Kušnik Sašo Rezervni igralci 23 Kraner Marko 78 Kovačič Peter 22 Miljatovič Matej 15 Gartner Borut 11 Gajser Tomaž 18 Poštrak Dušan TrenerSternad Janez TrenerŠpindler Bogomir ZadetkiNK Pohorje 11 Magdič Aleksander 1 : 0 30′ NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 2 : 0 60′ Dogodki -
4. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 16.09.22 ob 17.30
Nk MIKLAVŽ 5 : 0 4 : 0 NK Dobrovce Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 Nk MIKLAVŽ1 Dukarič Andrej V 14 Jagarinec Zlatko 77 Arnuš Boris 69 Beranič Srečko 20 Emeršič Aleš 5 Hutter Aleksander K 13 Horvat Robert 10 Lorber Aleš 6 Dedič Dejan 8 Poštrak Vlado Rezervni igralci 7 Strelec Tadej 15 Škarica Marin 16 Šumak Vid 44 Kaisersberger Bojan NK Dobrovce1 Žižek Boštjan V 11 Ponudič Aleš 19 Meznarič Robert 15 Knuplež Dejan 20 Žunko Boris 21 Reich Uroš 6 Vučko Gregor 60 Papić Anto K 76 Repnik Egon 17 Popadić Saša 7 Glunec Sebastjan Rezervni igralci 13 Glunec Boštjan 80 Babič Kristjan 4 Hedl Jernej 46 Ponudič Matjaž ZadetkiNk MIKLAVŽ 7 Strelec Tadej 1 : 0 8′ Nk MIKLAVŽ 20 Emeršič Aleš 2 : 0 14′ Nk MIKLAVŽ 44 Kaisersberger Bojan 3 : 0 15′ Nk MIKLAVŽ 20 Emeršič Aleš 4 : 0 34′ Nk MIKLAVŽ 10 Lorber Aleš 5 : 0 55′ DogodkiNk MIKLAVŽ 5 / 7 Hutter Aleksander / Strelec Tadej 5′ Nk MIKLAVŽ 69 / 44 Beranič Srečko / Kaisersberger Bojan 12′ -
4. krog | Slivnica – Igrišče Slivnica | 16.09.22 ob 17.30
Picerija Lili Slivnica 2 : 2 1 : 0 ŠD Rogoza Sodniki: Mauko Igor (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 Picerija Lili Slivnica1 Auda Andrej V 8 Barbarič Uroš 39 Ducman Robert 14 Fajfar Gregor 23 Hren Jošt 90 Likar Dejan 80 Kramberger Gregor 75 Lilek Matic 17 Lukman Andrej 44 Ozimič Peter 10 Šnuderl Igor Rezervni igralci 12 Gagović Živan 16 Tomažič Uroš 35 Tomažič Šeruga Miran K ŠD Rogoza9 Beranič Gregor 13 Berglez Damjan 1 Franič Matej 4 Hausmeister Boštjan 6 Horvat Dejan 2 Ivančič Dušan K 20 Karasu Huseyin 3 Klampfer Zoran 19 Knecht Šilak Alen 17 Kokol Andrej 18 Kos Sašo V Rezervni igralci 7 Kraut Dejan 22 Mlinar David 10 Stančič Jernej 5 Štangler Danilo 8 Vrbanec Robert 16 Vuksanović Žikica ZadetkiPicerija Lili Slivnica 10 Šnuderl Igor 1 : 0 16′ ŠD Rogoza 22 Mlinar David 1 : 1 47′ Picerija Lili Slivnica 23 Hren Jošt 2 : 1 50′ ŠD Rogoza 9 Beranič Gregor 2 : 2 58′ DogodkiŠD Rogoza 19 / 22 Knecht Šilak Alen / Mlinar David 36′ -
3. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 09.09.22 ob 19.00
ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 : 1 1 : 0 Picerija Lili Slivnica Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 ŠD Marjeta na Dravskem polju1 Žagar Vojko V 3 Hladnik Matjaž 13 Kosi Dejan 17 Knuplež Roselito 5 Dajčman Peter 8 Franci Peter 10 Selinšek Matej 11 Horvat Jernej K 16 Premzl Simon 14 Horvat Robert 15 Marko Tomaž Rezervni igralci 2 Križan Igor 7 Bele Aleksander 21 Roškar Mihael 19 Horvat Mitja 9 Novak Sašo 4 Cimerlajt Gorazd 99 Kalčič Jože 98 Gojčič Aleš Picerija Lili Slivnica8 Barbarič Uroš 38 Berisha Luan 14 Fajfar Gregor 12 Gagović Živan V 23 Hren Jošt 80 Kramberger Gregor 90 Likar Dejan 75 Lilek Matic 25 Lorbek Danijel 10 Šnuderl Igor 44 Ozimič Peter Rezervni igralci 16 Tomažič Uroš 35 Tomažič Šeruga Miran K 60 Vele Urh TrenerBele Aleksander TrenerSeničer Tim ZadetkiŠD Marjeta na Dravskem polju 4 Cimerlajt Gorazd 1 : 0 26′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 Cimerlajt Gorazd 2 : 0 44′ Picerija Lili Slivnica 10 Šnuderl Igor 2 : 1 50′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 Novak Sašo 3 : 1 62′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 Novak Sašo 4 : 1 11m 65′ DogodkiŠD Marjeta na Dravskem polju 14 / 4 Horvat Robert / Cimerlajt Gorazd 3′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 5 / 9 Dajčman Peter / Novak Sašo 40′ -
3. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 09.09.22 ob 18.30
NK Pohorje 16 : 0 6 : 0 NK Rače Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 NK Pohorje1 Prednik Benjamin V 19 Golob Mitja 24 Cehtl Aleksander 21 Muzlovič Andrej 25 Podlogar Gregor 22 Makari Sašo K 5 Curkić Elvir 31 Rihtarič David 47 Vahen Gregor 17 Petrun Jože 11 Magdič Aleksander Rezervni igralci 12 Petrun Damjan V 7 Sternad Janez 8 Fras Željko 99 Žilić Semir 77 Polič Jani 23 Ketiš Emil 14 Dragar Aleš 15 Copello Cleger Alberto Luis 50 Rojko Robert 44 Majcenovič Aleš 10 Ozim Marko 2 Pivec Gorazd 6 Vorih Igor NK Rače1 Ivančič Vlado V 2 Lenart Tadej 4 Rošer Tadej 5 Gregorc Tadej K 6 Špenko Žiga 7 Jeranovič Sebastijan 17 Sotlar Matjaž 9 Moravs Zoran 22 Glavač Leon 10 Polak Sebastijan 69 Bauman Jernej Rezervni igralci TrenerSternad Janez TrenerPleteršek Ivan ZadetkiNK Pohorje 8 Fras Željko 1 : 0 2′ NK Pohorje 10 Ozim Marko 2 : 0 8′ NK Pohorje 5 Curkić Elvir 3 : 0 16′ NK Pohorje 8 Fras Željko 4 : 0 18′ NK Pohorje 24 Cehtl Aleksander 5 : 0 28′ NK Pohorje 8 Fras Željko 6 : 0 31′ NK Pohorje 10 Ozim Marko 7 : 0 40′ NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 8 : 0 44′ NK Pohorje 5 Curkić Elvir 9 : 0 45′ NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 10 : 0 11m 51′ NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 11 : 0 57′ NK Pohorje 8 Fras Željko 12 : 0 60′ NK Pohorje 77 Polič Jani 13 : 0 62′ NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 14 : 0 65′ NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 15 : 0 66′ NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 16 : 0 70′ DogodkiNK Pohorje 21 / 8 Muzlovič Andrej / Fras Željko 1′ NK Pohorje 31 / 10 Rihtarič David / Ozim Marko 5′ NK Pohorje 10 / 77 Ozim Marko / Polič Jani 50′ -
3. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 09.09.22 ob 18.00
NK Dobrovce 0 : 4 0 : 2 NK FRAM Sodniki: Mauko Igor (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 NK Dobrovce1 Žižek Boštjan V 11 Ponudič Aleš 19 Meznarič Robert 15 Knuplež Dejan 20 Žunko Boris 21 Reich Uroš 6 Vučko Gregor 60 Papić Anto K 76 Repnik Egon 17 Popadić Saša 7 Glunec Sebastjan Rezervni igralci 13 Glunec Boštjan 80 Babič Kristjan 4 Hedl Jernej 46 Ponudič Matjaž NK FRAM1 Škerget Ivan 8 Lunežnik Andrej 76 Mačukat Vedran 23 Perkovič Igor 9 Režonja Gregor 27 Plavšič Siniša 6 Maček Emir 11 Jovičić Goran 5 Gradišnik Simon 21 Libman Rene 24 Satler Marko Rezervni igralci 42 Krapež Aleš 55 Košti Denis 74 Serdinšek Damijan V 4 Zupanc Janez ZadetkiNK FRAM 9 Režonja Gregor 0 : 1 18′ NK FRAM 11 Jovičić Goran 0 : 2 27′ NK FRAM 8 Lunežnik Andrej 0 : 3 11m 48′ NK FRAM 21 Libman Rene 0 : 4 55′ Dogodki -
3. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 09.09.22 ob 17.30
Limbuš Pekre 2 : 0 0 : 0 Nk MIKLAVŽ Sodniki: Mušič Doroteja (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 70 Limbuš Pekre1 Potpara Blažo V 2 Belšak Janez 4 Špehar Andrej 6 Korevec Darko 7 Mlaker Gregor 8 Gruden Dragan K 9 Nikoloski Rene 10 Kaligaro Gregor 11 Gajser Tomaž 14 Novak Rok 15 Gartner Borut Rezervni igralci 16 Kovačič Zoran 17 Baukman Aleksander 18 Poštrak Dušan 19 Štiberc Tomaž 22 Miljatovič Matej 23 Kraner Marko 78 Kovačič Peter 21 Beganović Miralem 3 Naterer Matjaž Nk MIKLAVŽ1 Dukarič Andrej V 14 Jagarinec Zlatko 77 Arnuš Boris 69 Beranič Srečko 20 Emeršič Aleš 5 Hutter Aleksander 18 Krnjak Matej 10 Lorber Aleš 2 Milašinovič Uroš K 8 Poštrak Vlado 76 Putora Danilo Rezervni igralci 7 Strelec Tadej 4 Škarica Marin 16 Šumak Vid 44 Kaisersberger Bojan TrenerKušnik Emin TrenerPoštrak Vlado ZadetkiLimbuš Pekre 10 Kaligaro Gregor 1 : 0 53′ Limbuš Pekre 11 Gajser Tomaž 2 : 0 70′ DogodkiLimbuš Pekre 14 Novak Rok 6′ -
3. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 09.09.22 ob 17.30
ŠD Rogoza 2 : 1 1 : 1 NK ROŠNJA – LOKA VETERANI Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 40 ŠD Rogoza9 Beranič Gregor 11 Filipovič Ivo 21 Franič Matej 4 Hausmeister Boštjan 6 Horvat Dejan 2 Ivančič Dušan K 1 Jerinić Ljubinko V 23 Karasu Huseyin 3 Klampfer Zoran 19 Knecht Šilak Alen 17 Kokol Andrej Rezervni igralci 18 Kos Sašo 7 Kraut Dejan 24 Mlinar David 10 Stančič Jernej 5 Štangler Danilo 16 Vuksanović Žikica 22 Divjak Peter 13 Kukić Mirzet 8 Vrbanec Robert NK ROŠNJA – LOKA VETERANI12 Gavrić Zoran V 98 Flajsinger Andrej 99 Štiher Jure 8 Lipuš Marčelo 29 Mihailović Radosav 20 Hibič Nasim 6 Huber Rok 5 Grebenar Peter 7 Tušek Tomaž 3 Kovač Fikret 71 Mehić Mirnes Rezervni igralci 72 Novak Darjan K 19 Čuček Uroš 15 Pekez Luka 13 Batalević Jasmin 18 Dizdarević Damir 14 Mulalić Denis 25 Lobenwein Roman 21 Benaj Nuhi 10 Rat Andrej 26 Drobnič Dušan 9 Nedeljko Urban 79 Babič Danilo ZadetkiŠD Rogoza 22 Divjak Peter 1 : 0 15′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 10 Rat Andrej 1 : 1 11m 30′ ŠD Rogoza 22 Divjak Peter 2 : 1 38′ DogodkiŠD Rogoza 17 / 22 Kokol Andrej / Divjak Peter 1′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 71 / 10 Mehić Mirnes / Rat Andrej 1′ ŠD Rogoza 10 Stančič Jernej 69′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 21 Benaj Nuhi 69′ -
2. krog | Loka Rošnja – Igrišče Ložič | 02.09.22 ob 18.00
NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 2 : 1 2 : 0 ŠD Marjeta na Dravskem polju Sodniki: Ferčič Jani (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 50 NK ROŠNJA – LOKA VETERANI12 Gavrić Zoran V 98 Flajsinger Andrej 99 Štiher Jure 8 Lipuš Marčelo 29 Mihailović Radosav 20 Hibič Nasim 6 Huber Rok 5 Grebenar Peter 66 Tušek Tomaž 3 Kovač Fikret 71 Mehić Mirnes Rezervni igralci 72 Novak Darjan K 19 Čuček Uroš 15 Pekez Luka 13 Batalević Jasmin 18 Dizdarević Damir 7 Mulalić Denis 25 Lobenwein Roman 21 Benaj Nuhi 10 Rat Andrej 26 Drobnič Dušan 9 Nedeljko Urban 79 Babič Danilo 78 Pušnik Srečko ŠD Marjeta na Dravskem polju1 Žagar Vojko V 4 Hladnik Matjaž 13 Kosi Dejan 17 Puklavec Miha 5 Bukovec Dejan 8 Gorše Rok 10 Selinšek Matej 11 Horvat Jernej K 16 Kirbiš Denis 3 Franci Peter 14 Horvat Tadej Rezervni igralci 2 Križan Igor 7 Bele Aleksander 21 Roškar Mihael 19 Horvat Mitja ZadetkiNK ROŠNJA – LOKA VETERANI 15 Pekez Luka 1 : 0 20′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 21 Benaj Nuhi 2 : 0 34′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 17 Puklavec Miha 2 : 1 48′ DogodkiNK ROŠNJA – LOKA VETERANI 98 / 15 Flajsinger Andrej / Pekez Luka 15′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 6 / 21 Huber Rok / Benaj Nuhi 25′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 66 / 78 Tušek Tomaž / Pušnik Srečko 41′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 78 Pušnik Srečko 55′ -
2. krog | Slivnica – Igrišče Slivnica | 02.09.22 ob 18.00
Picerija Lili Slivnica 5 : 0 1 : 0 NK Dobrovce Sodniki: Kmetec Mark (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 50 Picerija Lili Slivnica8 Barbarič Uroš 38 Berisha Luan 14 Fajfar Gregor 12 Gagović Živan V 23 Hren Jošt 80 Kramberger Gregor 90 Likar Dejan 75 Lilek Matic 25 Lorbek Danijel 17 Lukman Andrej 44 Ozimič Peter Rezervni igralci 16 Tomažič Uroš 35 Tomažič Šeruga Miran 60 Vele Urh 36 Grča Rok NK Dobrovce1 Žižek Boštjan V 14 Mesarec Maksimilijan 19 Meznarič Robert 15 Knuplež Dejan 20 Žunko Boris 21 Reich Uroš 4 Kobalej Zoran 56 Papić Anto K 76 Repnik Egon 16 Popadić Saša 7 Glunec Sebastjan Rezervni igralci 25 Repac Jovan 80 Babič Kristjan ZadetkiPicerija Lili Slivnica 80 Kramberger Gregor 1 : 0 11m 3′ Picerija Lili Slivnica 44 Ozimič Peter 2 : 0 38′ Picerija Lili Slivnica 80 Kramberger Gregor 3 : 0 39′ Picerija Lili Slivnica 38 Berisha Luan 4 : 0 65′ NK Dobrovce 1 Žižek Boštjan 5 : 0 ag 67′ Dogodki -
2. krog | Fram – Igrišče Fram | 02.09.22 ob 18.00
NK FRAM 2 : 3 2 : 2 Limbuš Pekre Sodniki: Marin Jan (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 NK FRAM1 Zupanc Janez V 5 Frešer Aleš 9 Mačukat Vedran 23 Perkovič Igor 7 Krlej Uroš K 24 Satler Marko 42 Plavšič Siniša 27 Režonja Gregor 90 Jus Marko 11 Sernc Peter 21 Libman Rene Rezervni igralci 15 Matjašič Franc 76 Novak Sandro 6 Maček Emir 12 Ramadani David 4 Gradišnik Simon 69 Serdinšek Damijan V 13 Krapež Aleš 55 Košti Denis Limbuš Pekre1 Potpara Blažo V 2 Belšak Janez 4 Špehar Andrej 6 Korevec Darko 7 Mlaker Gregor 8 Gruden Dragan K 9 Nikoloski Rene 10 Kaligaro Gregor 11 Gajser Tomaž 14 Novak Rok 15 Gartner Borut Rezervni igralci 16 Kovačič Zoran 17 Baukman Aleksander 18 Poštrak Dušan 19 Štiberc Tomaž 22 Miljatovič Matej 23 Kraner Marko 78 Kovačič Peter 3 Beganović Miralem TrenerNovak Sandro ZadetkiLimbuš Pekre 15 Gartner Borut 0 : 1 5′ Limbuš Pekre 15 Gartner Borut 0 : 2 16′ NK FRAM 27 Režonja Gregor 1 : 2 24′ NK FRAM 23 Perkovič Igor 2 : 2 32′ Limbuš Pekre 19 Štiberc Tomaž 2 : 3 11m 57′ DogodkiLimbuš Pekre 11 / 19 Gajser Tomaž / Štiberc Tomaž 36′ -
2. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 02.09.22 ob 18.00
Nk MIKLAVŽ 4 : 3 1 : 1 NK Pohorje Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 50 Nk MIKLAVŽ1 Dukarič Andrej V 77 Arnuš Boris 69 Beranič Srečko 6 Dedič Dejan 20 Emeršič Aleš 5 Hutter Aleksander 14 Jagarinec Zlatko 44 Kaisersberger Bojan 18 Krnjak Matej 10 Lorber Aleš 2 Milašinovič Uroš K Rezervni igralci 8 Poštrak Vlado 33 Putora Danilo 7 Strelec Tadej 16 Šumak Vid 13 Horvat Robert 15 Škarica Marin NK Pohorje22 Makari Sašo K V 19 Golob Mitja 24 Cehtl Aleksander 21 Muzlovič Andrej 25 Podlogar Gregor 77 Prednik Benjamin 5 Curkić Elvir 31 Rihtarič David 47 Vahen Gregor 17 Petrun Jože 11 Magdič Aleksander Rezervni igralci 12 Petrun Damjan V 7 Sternad Janez 8 Fras Željko 99 Žilić Semir 6 Polič Jani 23 Ketiš Emil 14 Dragar Aleš 32 Ladinek Damjan 50 Rojko Robert 44 Majcenovič Aleš 10 Ozim Marko 2 Pivec Gorazd ZadetkiNk MIKLAVŽ 18 Krnjak Matej 1 : 0 8′ NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 1 : 1 9′ Nk MIKLAVŽ 7 Strelec Tadej 2 : 1 50′ NK Pohorje 17 Petrun Jože 2 : 2 57′ Nk MIKLAVŽ 2 Milašinovič Uroš 3 : 2 59′ Nk MIKLAVŽ 20 Emeršič Aleš 4 : 2 63′ NK Pohorje 24 Cehtl Aleksander 4 : 3 72′ DogodkiNK Pohorje 21 Muzlovič Andrej 54′ -
2. krog | Rače – Igrišče Rače | 02.09.22 ob 18.00
NK Rače 0 : 3 0 : 2 ŠD Rogoza Sodniki: Benc Uroš (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 NK Rače1 Ivančič Vlado V 2 Lenart Tadej K 25 Horvat Alen 16 Špenko Žiga 3 Ferlinc Sašo 20 Pipenbaher Iztok 24 Lebar Milan 12 Hudin Boštjan 17 Sotlar Matjaž 27 Pušnik Matjaž 7 Belšak Aleksander Rezervni igralci 26 Glavač Leon 19 Moravs Zoran 15 Pučko Jan 22 Damše Jurij 9 Dokl Damjan 11 Polak Sebastijan 69 Bauman Jernej V 10 Kokol Primož 4 Kovačič Matej ŠD Rogoza9 Beranič Gregor 20 Beranič Matej 13 Berglez Damjan 11 Filipovič Ivo 8 Franič Matej 4 Hausmeister Boštjan 6 Horvat Dejan 2 Ivančič Dušan K 1 Jerinić Ljubinko V 23 Karasu Huseyin 3 Klampfer Zoran Rezervni igralci 19 Knecht Šilak Alen 17 Kokol Andrej 18 Kos Sašo 7 Kraut Dejan 24 Mlinar David 10 Stančič Jernej 5 Štangler Danilo 16 Vuksanović Žikica TrenerPleteršek Ivan TrenerVršič Tomaž ZadetkiŠD Rogoza 16 Vuksanović Žikica 0 : 1 4′ ŠD Rogoza 19 Knecht Šilak Alen 0 : 2 31′ ŠD Rogoza 9 Beranič Gregor 0 : 3 37′ DogodkiŠD Rogoza 3 / 16 Klampfer Zoran / Vuksanović Žikica 1′ ŠD Rogoza 23 / 19 Karasu Huseyin / Knecht Šilak Alen 25′ -
1. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 26.08.22 ob 19.00
ŠD Marjeta na Dravskem polju 2 : 3 1 : 1 ŠD Rogoza Sodniki: Majer Vojko (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 ŠD Marjeta na Dravskem polju1 Žagar Vojko V 13 Kosi Dejan 14 Gojčič Aleš K 17 Puklavec Miha 5 Bukovec Dejan 20 Gorše Rok 10 Selinšek Matej 11 Horvat Jernej 9 Korotaj Dejan 16 Kirbiš Denis 4 Cimerlajt Gorazd Rezervni igralci 3 Franci Peter 8 Novak Sašo 19 Horvat Tadej 2 Križan Igor 7 Bele Aleksander ŠD Rogoza9 Beranič Gregor 20 Beranič Matej 13 Berglez Damjan 4 Hausmeister Boštjan 6 Horvat Dejan 2 Ivančič Dušan K 1 Jerinić Ljubinko V 23 Karasu Huseyin 3 Klampfer Zoran 19 Knecht Šilak Alen 17 Kokol Andrej Rezervni igralci 18 Kos Sašo 7 Kraut Dejan 11 Kraut Kristijan 24 Mlinar David 10 Stančič Jernej 5 Štangler Danilo 8 Vrbanec Robert 16 Vuksanović Žikica TrenerBele Aleksander TrenerFranič Matej ZadetkiŠD Marjeta na Dravskem polju 9 Korotaj Dejan 1 : 0 9′ ŠD Rogoza 9 Beranič Gregor 1 : 1 20′ ŠD Rogoza 9 Beranič Gregor 1 : 2 11m 46′ ŠD Rogoza 9 Beranič Gregor 1 : 3 49′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 20 Gorše Rok 2 : 3 54′ Dogodki -
1. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 26.08.22 ob 18.30
Nk MIKLAVŽ 4 : 0 2 : 0 NK Rače Sodniki: Mušič Doroteja (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 Nk MIKLAVŽ1 Dukarič Andrej V 77 Arnuš Boris 69 Beranič Srečko 6 Dedič Dejan 20 Emeršič Aleš 5 Hutter Aleksander 14 Jagarinec Zlatko 44 Kaisersberger Bojan 18 Krnjak Matej 10 Lorber Aleš 2 Milašinovič Uroš K Rezervni igralci 8 Poštrak Vlado 33 Putora Danilo 7 Strelec Tadej 16 Šumak Vid 13 Horvat Robert NK Rače1 Ivančič Vlado V 2 Lenart Tadej 4 Kovačič Matej 5 Gregorc Tadej 6 Špenko Žiga 7 Jeranovič Sebastijan 77 Pipenbaher Iztok K 10 Lebar Milan 17 Sotlar Matjaž 19 Pušnik Matjaž 20 Belšak Aleksander Rezervni igralci 22 Glavač Leon 9 Polak Sebastijan 11 Hudin Boštjan 15 Moravs Zoran 30 Pučko Jan ZadetkiNk MIKLAVŽ 7 Strelec Tadej 1 : 0 4′ Nk MIKLAVŽ 44 Kaisersberger Bojan 2 : 0 20′ Nk MIKLAVŽ 7 Strelec Tadej 3 : 0 41′ Nk MIKLAVŽ 10 Lorber Aleš 4 : 0 67′ DogodkiNk MIKLAVŽ 69 / 7 Beranič Srečko / Strelec Tadej 2′ -
1. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 26.08.22 ob 18.30
Limbuš Pekre 0 : 1 0 : 1 Picerija Lili Slivnica Sodniki: Mauko Igor (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 Limbuš Pekre1 Potpara Blažo V 2 Belšak Janez 3 Naterer Matjaž 6 Korevec Darko 7 Mlaker Gregor 8 Gruden Dragan K 9 Nikoloski Rene 10 Kaligaro Gregor 14 Novak Rok 15 Gartner Borut 16 Kovačič Zoran Rezervni igralci 17 Baukman Aleksander 18 Poštrak Dušan 19 Štiberc Tomaž 22 Miljatovič Matej 23 Kraner Marko 78 Kovačič Peter Picerija Lili Slivnica12 Gagović Živan 8 Barbarič Uroš 38 Berisha Luan 14 Fajfar Gregor 80 Kramberger Gregor 3 Lavrič Tomi 90 Likar Dejan 17 Lukman Andrej 44 Ozimič Peter 10 Šnuderl Igor K 16 Tomažič Uroš Rezervni igralci 60 Vele Urh 36 Grča Rok TrenerKušnik Emin TrenerSeničer Tim ZadetkiPicerija Lili Slivnica 8 Barbarič Uroš 0 : 1 18′ Dogodki -
1. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 26.08.22 ob 18.30
NK Pohorje 2 : 1 1 : 0 NK FRAM Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 30 NK Pohorje12 Petrun Damjan 19 Golob Mitja 24 Cehtl Aleksander 21 Muzlovič Andrej 26 Podlogar Gregor 77 Prednik Benjamin 5 Curkić Elvir 22 Makari Sašo 31 Rihtarič David 47 Vahen Gregor 17 Petrun Jože Rezervni igralci 11 Magdič Aleksander 7 Sternad Janez 8 Fras Željko 99 Žilić Semir 6 Polič Jani 23 Ketiš Emil 14 Dragar Aleš 32 Ladinek Damjan 50 Rojko Robert 44 Majcenovič Aleš 10 Ozim Marko 2 Pivec Gorazd NK FRAM1 Zupanc Janez 7 Krlej Uroš 6 Maček Emir 4 Zorjan Matjaž 23 Perkovič Igor 33 Jovičić Goran 21 Libman Rene 11 Sernc Peter 13 Režonja Gregor 9 Plavšič Siniša 8 Gradišnik Simon Rezervni igralci 76 Frešer Aleš 74 Ramadani David 42 Krapež Aleš 5 Rak Danilo 90 Mačukat Vedran 0 Štabej Primož TrenerAjd Vanja TrenerKrlej Uroš ZadetkiNK Pohorje 11 Magdič Aleksander 1 : 0 17′ NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 2 : 0 58′ NK FRAM 23 Perkovič Igor 2 : 1 66′ DogodkiNK Pohorje 17 / 11 Petrun Jože / Magdič Aleksander 1′ NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 39′ -
1. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 24.08.22 ob 19.00
NK Dobrovce 0 : 5 0 : 5 NK ROŠNJA – LOKA VETERANI Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik) Delegat: Št. gledalcev: 20 NK Dobrovce0 Španinger Peter V 16 Vučko Gregor 19 Meznarič Robert 15 Knuplež Dejan 20 Žunko Boris 21 Reich Uroš 4 Kobalej Zoran 56 Papić Anto 76 Repnik Egon 16 Popadić Saša 7 Glunec Sebastjan Rezervni igralci 1 Babič Kristjan 4 Sagadin Danijel NK ROŠNJA – LOKA VETERANI12 Gavrić Zoran V 1 Babič Danilo 8 Lipuš Marčelo 72 Kukovič Srečko 71 Pušnik Srečko 6 Huber Rok 5 Grebenar Peter 7 Tušek Tomaž 3 Kovač Fikret 99 Mehić Mirnes 18 Dizdarević Damir Rezervni igralci 20 Lobenwein Roman 13 Durgutović Damir 36 Ostroško Ervin 2 Geržina Andrej 21 Benaj Nuhi 10 Kljajić Goran Batalević Jasmin ZadetkiNK ROŠNJA – LOKA VETERANI 71 Pušnik Srečko 0 : 1 8′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 36 Ostroško Ervin 0 : 2 10′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 18 Dizdarević Damir 0 : 3 23′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 18 Dizdarević Damir 0 : 4 30′ NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 8 Lipuš Marčelo 0 : 5 35′ Dogodki