Veteranska liga DP/MB – 2022/23 – Zapisnik

  • 16. krog | Fram – Igrišče Fram | 02.06.23 ob 18.00

    NK FRAM 4 : 2 2 : 0 Picerija Lili Slivnica
    Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK FRAM
    1 Kokol Andrej
    90 Zupanc Janez
    5 Koren Alen
    33 Krapež Aleš
    74 Jovičić Goran
    8 Perkovič Igor
    11 Sernc Peter
    13 Zorko Tadej
    21 Libman Rene
    76 Frešer Aleš
    6 Maček Emir
    Rezervni igralci
    7 Krlej Uroš
    24 Satler Marko
    55 Košti Denis
    9 Režonja Gregor
    Picerija Lili Slivnica
    8 Barbarič Uroš
    38 Berisha Luan
    14 Fajfar Gregor
    12 Gagović Živan
    36 Grča Rok
    23 Hren Jošt
    80 Kramberger Gregor
    90 Likar Dejan
    25 Lorbek Danijel
    6 Muršec Aleksander
    44 Ozimič Peter
    Rezervni igralci
    10 Šnuderl Igor
    16 Tomažič Uroš
    35 Tomažič Šeruga Miran
    60 Vele Urh
    Zadetki
    NK FRAM 8 Perkovič Igor 1 : 0 7′
    NK FRAM 11 Sernc Peter 2 : 0 11m 24′
    Picerija Lili Slivnica 16 Tomažič Uroš 2 : 1 36′
    NK FRAM 8 Perkovič Igor 3 : 1 48′
    Picerija Lili Slivnica 80 Kramberger Gregor 3 : 2 57′
    NK FRAM 24 Satler Marko 4 : 2 68′
    Dogodki
    NK FRAM 6 / 24 Maček Emir / Satler Marko 35′
    Picerija Lili Slivnica 44 / 16 Ozimič Peter / Tomažič Uroš 35′
  • 17. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 02.06.23 ob 18.00

    ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 : 0 5 : 0 NK Dobrovce
    Sodniki: Majer Vojko (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 25
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    1 Roškar Mihael V
    2 Križan Igor
    8 Gorše Rok
    10 Knežević Goran
    3 Dajčman Peter
    4 Franci Peter
    5 Bukovec Dejan
    11 Horvat Jernej
    9 Gorinšek Gorazd
    14 Horvat Robert K
    15 Pečnik Aleš
    Rezervni igralci
    7 Bele Aleksander
    NK Dobrovce
    1 Žižek Boštjan V
    56 Vučko Gregor
    4 Hedl Jernej K
    15 Knuplež Dejan
    20 Žunko Boris
    28 Reich Uroš
    93 Rajh Uroš
    17 Popadić Saša
    11 Ponudič Aleš
    80 Babič Kristjan
    9 Haliti Bajram
    Rezervni igralci
    46 Ponudič Matjaž
    82 Berberović Milan
    19 Meznarič Robert
    52 Tratnjek Mitja
    76 Repnik Egon
    14 Pandurović Delija
    60 Papić Anto
    55 Zečević Gregor
    18 Golob Tomaž
    Trener
    Bele Aleksander
    Zadetki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 Gorinšek Gorazd 1 : 0 6′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Knežević Goran 2 : 0 24′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 Horvat Jernej 3 : 0 26′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 Horvat Jernej 4 : 0 32′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 Franci Peter 5 : 0 34′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 Horvat Jernej 6 : 0 45′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 Franci Peter 7 : 0 62′
    Dogodki
  • 14. krog | Rače – Igrišče Rače | 30.05.23 ob 18.00

    NK Rače 1 : 1 1 : 0 Limbuš Pekre
    Sodniki: Hrženjak Nickolas (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK Rače
    1 Glušič Rene V
    2 Lenart Tadej K
    4 Sapač Andrej
    5 Rošer Tadej
    6 Žmegač Tadej
    7 Jeranovič Sebastijan
    9 Gajić Goran
    10 Moravs David
    11 Hudin Boštjan
    14 Damše Jurij
    15 Dokl Damjan
    Rezervni igralci
    17 Sotlar Matjaž
    18 Pipenbaher Iztok
    19 Pušnik Matjaž
    20 Belšak Aleksander
    22 Glavač Leon
    30 Horvat Alen
    Limbuš Pekre
    1 Kraner Marko V
    2 Krnjak Dario
    3 Naterer Matjaž
    4 Cmager Peter
    8 Gruden Dragan K
    9 Nikoloski Rene
    10 Kaligaro Gregor
    11 Gajser Tomaž
    16 Kovačič Zoran
    19 Štiberc Tomaž
    20 Novak Rok
    Rezervni igralci
    78 Kovačič Peter
    15 Gartner Borut
    22 Miljatovič Matej
    6 Korevec Darko
    18 Poštrak Dušan
    Trener
    Šalamun Anton
    Trener
    Špindler Bogomir
    Zadetki
    NK Rače 7 Jeranovič Sebastijan 1 : 0 33′
    Limbuš Pekre 9 Nikoloski Rene 1 : 1 11m 63′
    Dogodki
  • 18. krog | – | 26.05.23 ob 18.00

    NK Pohorje 3 : 0 Picerija Lili Slivnica
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev:
    NK Pohorje
    Rezervni igralci
    Picerija Lili Slivnica
    Rezervni igralci
    Zadetki
    Dogodki
  • 18. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 26.05.23 ob 18.00

    Limbuš Pekre 0 : 3 0 : 1 NK ROŠNJA – LOKA VETERANI
    Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Limbuš Pekre
    1 Kraner Marko V
    2 Krnjak Dario
    3 Naterer Matjaž
    4 Cmager Peter
    5 Berglez Damjan
    8 Gruden Dragan K
    9 Nikoloski Rene
    10 Kaligaro Gregor
    11 Gajser Tomaž
    15 Gartner Borut
    20 Novak Rok
    Rezervni igralci
    17 Baukman Aleksander
    22 Miljatovič Matej
    78 Kovačič Peter
    6 Korevec Darko
    19 Štiberc Tomaž
    16 Kovačič Zoran
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI
    1 Gavrić Zoran V
    7 Tušek Tomaž
    72 Babič Danijel
    21 Benaj Nuhi
    20 Hibič Nasim
    17 Mehić Mirnes
    8 Lipuš Marčelo K
    71 Pekez Luka
    9 Premzl Tomaž
    29 Krnjak Robert
    36 Novak Darjan
    Rezervni igralci
    25 Babič Danilo V
    12 Mulalić Denis
    30 Pekmezović Mirza
    14 Čilaš Huso
    6 Huber Rok
    3 Kovač Fikret
    18 Flajsinger Andrej
    15 Lobenwein Roman
    98 Pesek Boštjan
    96 Pušnik Srečko
    13 Kacjan Martin
    99 Štiher Jure
    5 Grebenar Peter
    10 Rat Andrej
    Trener
    Kušnik Emin
    Trener
    Pekez Luka
    Zadetki
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 18 Flajsinger Andrej 0 : 1 11′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 18 Flajsinger Andrej 0 : 2 36′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 36 Novak Darjan 0 : 3 52′
    Dogodki
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 29 / 18 Krnjak Robert / Flajsinger Andrej 9′
  • 18. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 26.05.23 ob 18.00

    Nk MIKLAVŽ 5 : 2 2 : 1 NK FRAM
    Sodniki: Mauko Igor (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Nk MIKLAVŽ
    1 Jagarinec Zlatko V
    77 Arnuš Boris
    69 Beranič Srečko
    8 Poštrak Vlado
    13 Horvat Robert
    14 Jagarinec Zlatko
    18 Krnjak Matej
    2 Milašinovič Uroš K
    4 Milutinović Nikola
    20 Pajtler Andrej
    10 Gorani Elvis
    Rezervni igralci
    33 Putora Danilo
    16 Šumak Vid
    7 Strelec Tadej
    5 Hutter Aleksander
    6 Dedič Dejan
    44 Bogadi Marjan
    11 Lorber Aleš
    15 Škarica Marin
    NK FRAM
    1 Kokol Andrej V
    5 Rak Danilo
    8 Lunežnik Andrej
    90 Zupanc Janez
    9 Perkovič Igor K
    74 Jovičić Goran
    42 Plavšič Siniša
    33 Režonja Gregor
    76 Frešer Aleš
    13 Zorko Tadej
    23 Krapež Aleš
    Rezervni igralci
    11 Sernc Peter
    21 Libman Rene
    6 Maček Emir
    Zadetki
    Nk MIKLAVŽ 20 Pajtler Andrej 1 : 0 5′
    NK FRAM 11 Sernc Peter 1 : 1 7′
    Nk MIKLAVŽ 18 Krnjak Matej 2 : 1 35′
    Nk MIKLAVŽ 13 Horvat Robert 3 : 1 49′
    Nk MIKLAVŽ 4 Milutinović Nikola 4 : 1 53′
    NK FRAM 5 Rak Danilo 4 : 2 58′
    Nk MIKLAVŽ 20 Pajtler Andrej 5 : 2 65′
    Dogodki
    NK FRAM 13 / 11 Zorko Tadej / Sernc Peter 1′
  • 18. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 26.05.23 ob 18.00

    NK Dobrovce 0 : 4 0 : 2 ŠD Rogoza
    Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Dobrovce
    1 Žižek Boštjan V
    56 Vučko Gregor
    4 Hedl Jernej K
    15 Knuplež Dejan
    20 Žunko Boris
    28 Reich Uroš
    93 Rajh Uroš
    17 Popadić Saša
    11 Ponudič Aleš
    80 Babič Kristjan
    9 Haliti Bajram
    Rezervni igralci
    46 Ponudič Matjaž
    82 Berberović Milan
    19 Meznarič Robert
    52 Tratnjek Mitja
    76 Repnik Egon
    14 Pandurović Delija
    60 Papić Anto
    55 Zečević Gregor
    18 Golob Tomaž
    ŠD Rogoza
    1 Jerinić Ljubinko V
    20 Beranič Matej K
    11 Filipovič Ivo
    8 Vrbanec Robert
    21 Karasu Huseyin
    10 Stančič Jernej
    9 Kukić Mirzet
    7 Kraut Dejan
    8 Kraut Kristijan
    18 Franič Matej
    19 Knecht Šilak Alen
    Rezervni igralci
    6 Horvat Dejan
    3 Klampfer Zoran
    17 Mlinar David
    5 Štangler Danilo
    13 Gaši Evelin
    4 Hausmeister Boštjan
    22 Divjak Peter
    3 Golob Miha
    Zadetki
    ŠD Rogoza 20 Beranič Matej 0 : 1 18′
    ŠD Rogoza 10 Stančič Jernej 0 : 2 21′
    ŠD Rogoza 20 Beranič Matej 0 : 3 47′
    ŠD Rogoza 22 Divjak Peter 0 : 4 60′
    Dogodki
    ŠD Rogoza 19 / 22 Knecht Šilak Alen / Divjak Peter 36′
  • 18. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 26.05.23 ob 17.30

    NK Rače 2 : 6 0 : 3 ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Sodniki: Hrženjak Nickolas (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 15
    NK Rače
    1 Šipek Gregor
    2 Lenart Tadej
    19 Damše Jurij
    26 Žmegač Tadej
    25 Polak Sebastijan
    15 Jeranovič Sebastijan
    9 Gajić Goran
    10 Moravs David
    11 Hudin Boštjan
    3 Pušnik Matjaž
    20 Glušič Rene
    Rezervni igralci
    16 Sapač Andrej
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    2 Križan Igor V
    16 Puklavec Miha
    5 Bukovec Dejan
    3 Dajčman Peter
    8 Janžič Marko
    19 Horvat Mitja
    11 Horvat Jernej
    9 Premzl Simon
    10 Selinšek Matej
    14 Horvat Robert
    21 Roškar Mihael
    Rezervni igralci
    7 Bele Aleksander
    4 Knežević Goran
    Trener
    Bele Aleksander
    Zadetki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 Dajčman Peter 0 : 1 25′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Selinšek Matej 0 : 2 27′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 Premzl Simon 0 : 3 35′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 Bele Aleksander 0 : 4 49′
    NK Rače 9 Gajić Goran 1 : 4 54′
    NK Rače 11 Hudin Boštjan 2 : 4 55′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 Horvat Jernej 2 : 5 62′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 Horvat Jernej 2 : 6 68′
    Dogodki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 21 / 7 Roškar Mihael / Bele Aleksander 36′
  • 12. krog | Fram – Igrišče Fram | 24.05.23 ob 18.00

    NK FRAM 8 : 2 2 : 1 NK Dobrovce
    Sodniki: Podgoršek Simon Matej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK FRAM
    1 Kokol Andrej V
    42 Plavšič Siniša
    9 Perkovič Igor K
    33 Režonja Gregor
    76 Frešer Aleš
    5 Zorjan Matjaž
    7 Krlej Uroš
    13 Zorko Tadej
    21 Libman Rene
    8 Lunežnik Andrej
    11 Sernc Peter
    Rezervni igralci
    6 Maček Emir
    23 Krapež Aleš
    24 Jovičić Goran
    NK Dobrovce
    1 Žižek Boštjan V
    56 Vučko Gregor
    4 Hedl Jernej K
    15 Knuplež Dejan
    20 Žunko Boris
    28 Reich Uroš
    93 Rajh Uroš
    17 Popadić Saša
    11 Ponudič Aleš
    80 Babič Kristjan
    9 Haliti Bajram
    Rezervni igralci
    46 Ponudič Matjaž
    82 Berberović Milan
    19 Meznarič Robert
    52 Tratnjek Mitja
    76 Repnik Egon
    14 Pandurović Delija
    60 Papić Anto
    55 Zečević Gregor
    18 Golob Tomaž
    Trener
    Krlej Uroš
    Trener
    Okanović Edin
    Zadetki
    NK Dobrovce 11 Ponudič Aleš 0 : 1 6′
    NK FRAM 33 Režonja Gregor 1 : 1 8′
    NK FRAM 21 Libman Rene 2 : 1 29′
    NK FRAM 42 Plavšič Siniša 3 : 1 37′
    NK FRAM 9 Perkovič Igor 4 : 1 39′
    NK FRAM 23 Krapež Aleš 5 : 1 43′
    NK FRAM 13 Zorko Tadej 6 : 1 57′
    NK FRAM 13 Zorko Tadej 7 : 1 58′
    NK FRAM 21 Libman Rene 8 : 1 61′
    NK Dobrovce 9 Haliti Bajram 8 : 2 63′
    Dogodki
    NK FRAM 7 / 23 Krlej Uroš / Krapež Aleš 40′
  • 17. krog | Loka Rošnja – Igrišče Ložič | 19.05.23 ob 18.00

    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 1 : 7 0 : 3 NK Pohorje
    Sodniki: Holcman Aljaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 15
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI
    12 Gavrić Zoran V
    7 Tušek Tomaž
    72 Levstik Igor
    21 Benaj Nuhi
    20 Hibič Nasim
    17 Mehić Mirnes
    8 Lipuš Marčelo K
    71 Pekez Luka
    9 Premzl Tomaž
    29 Krnjak Robert
    36 Novak Darjan
    Rezervni igralci
    1 Babič Danilo V
    25 Mulalić Denis
    30 Pekmezović Mirza
    14 Čilaš Huso
    4 Zrnko Jože
    19 Dizdarević Damir
    18 Flajsinger Andrej
    15 Mihailović Radosav
    98 Pesek Boštjan
    96 Pušnik Srečko
    13 Kacjan Martin
    99 Štiher Jure
    10 Batalević Jasmin
    26 Drobnič Dušan
    NK Pohorje
    12 Petrun Damjan K V
    19 Golob Mitja
    24 Cehtl Aleksander
    5 Curkić Elvir
    4 Napotnik Matej
    66 Fras Željko
    17 Petrun Jože
    23 Ketiš Emil
    21 Muzlovič Andrej
    14 Dragar Aleš
    31 Rihtarič David
    Rezervni igralci
    22 Makari Sašo
    11 Magdič Aleksander
    25 Podlogar Gregor
    99 Žilić Semir
    46 Vahen Gregor
    20 Lamut Mitja
    10 Ozim Marko
    15 Nemec Dejan
    Zadetki
    NK Pohorje 24 Cehtl Aleksander 0 : 1 8′
    NK Pohorje 24 Cehtl Aleksander 0 : 2 20′
    NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 0 : 3 30′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 8 Lipuš Marčelo 1 : 3 38′
    NK Pohorje 21 Muzlovič Andrej 1 : 4 48′
    NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 1 : 5 55′
    NK Pohorje 14 Dragar Aleš 1 : 6 66′
    NK Pohorje 24 Cehtl Aleksander 1 : 7 68′
    Dogodki
    NK Pohorje 31 / 11 Rihtarič David / Magdič Aleksander 20′
  • 17. krog | Fram – Igrišče Fram | 19.05.23 ob 18.00

    NK FRAM 4 : 1 2 : 0 NK Rače
    Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK FRAM
    1 Kokol Andrej V
    23 Krapež Aleš
    6 Gradišnik Simon
    21 Libman Rene
    42 Plavšič Siniša
    13 Zorko Tadej
    9 Režonja Gregor
    8 Perkovič Igor K
    11 Sernc Peter
    76 Maček Emir
    5 Rak Danilo
    Rezervni igralci
    99 Zorjan Matjaž
    77 Jovičić Goran
    33 Pukl Simon
    7 Krlej Uroš
    NK Rače
    1 Šipek Gregor V
    2 Lenart Tadej
    4 Sapač Andrej
    14 Dokl Damjan
    7 Jeranovič Sebastijan
    9 Gajić Goran
    10 Moravs David
    11 Hudin Boštjan
    30 Sotlar Matjaž
    8 Pipenbaher Iztok K
    17 Žmegač Tadej
    Rezervni igralci
    19 Pušnik Matjaž
    20 Belšak Aleksander
    22 Glavač Leon
    Trener
    Krlej Uroš
    Trener
    Knez Alen
    Zadetki
    NK FRAM 8 Perkovič Igor 1 : 0 31′
    NK FRAM 8 Perkovič Igor 2 : 0 35′
    NK Rače 4 Sapač Andrej 2 : 1 42′
    NK FRAM 13 Zorko Tadej 3 : 1 55′
    NK FRAM 77 Jovičić Goran 4 : 1 70′
    Dogodki
    NK FRAM 11 / 77 Sernc Peter / Jovičić Goran 60′
  • 17. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 19.05.23 ob 18.00

    ŠD Rogoza 4 : 1 2 : 1 Limbuš Pekre
    Sodniki: Bele Klemen (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    ŠD Rogoza
    1 Jerinić Ljubinko V
    20 Beranič Matej K
    11 Filipovič Ivo
    8 Vrbanec Robert
    24 Karasu Huseyin
    10 Stančič Jernej
    9 Kukić Mirzet
    7 Kraut Dejan
    13 Kraut Kristijan
    18 Franič Matej
    19 Knecht Šilak Alen
    Rezervni igralci
    37 Horvat Dejan
    3 Klampfer Zoran
    28 Mlinar David
    5 Štangler Danilo
    29 Gaši Evelin
    4 Hausmeister Boštjan
    Limbuš Pekre
    1 Štiberc Tomaž V
    2 Krnjak Dario
    3 Naterer Matjaž
    4 Cmager Peter
    5 Berglez Damjan
    8 Gruden Dragan K
    9 Nikoloski Rene
    10 Kaligaro Gregor
    11 Gajser Tomaž
    15 Gartner Borut
    16 Kovačič Zoran
    Rezervni igralci
    17 Baukman Aleksander
    22 Miljatovič Matej
    78 Kovačič Peter
    Trener
    Smodič Branko
    Zadetki
    Limbuš Pekre 17 Baukman Aleksander 0 : 1 7′
    ŠD Rogoza 9 Kukić Mirzet 1 : 1 18′
    ŠD Rogoza 20 Beranič Matej 2 : 1 38′
    ŠD Rogoza 19 Knecht Šilak Alen 3 : 1 51′
    ŠD Rogoza 10 Stančič Jernej 4 : 1 67′
    Dogodki
    Limbuš Pekre 15 / 17 Gartner Borut / Baukman Aleksander 6′
    Limbuš Pekre 9 Nikoloski Rene 43′
  • 17. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 19.05.23 ob 18.00

    Nk MIKLAVŽ 1 : 3 1 : 2 Picerija Lili Slivnica
    Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Nk MIKLAVŽ
    1 Jagarinec Zlatko V
    77 Arnuš Boris
    69 Beranič Srečko
    8 Poštrak Vlado
    13 Horvat Robert
    14 Jagarinec Zlatko
    18 Krnjak Matej
    2 Milašinovič Uroš K
    4 Milutinović Nikola
    20 Pajtler Andrej
    10 Gorani Elvis
    Rezervni igralci
    33 Putora Danilo
    16 Šumak Vid
    7 Strelec Tadej
    5 Hutter Aleksander
    6 Dedič Dejan
    44 Berlič Denis
    11 Lorber Aleš
    Picerija Lili Slivnica
    12 Gagović Živan V
    8 Barbarič Uroš
    38 Berisha Luan
    39 Ducman Robert
    14 Fajfar Gregor
    36 Grča Rok
    23 Hren Jošt
    80 Kramberger Gregor
    90 Likar Dejan
    75 Lilek Matic
    44 Ozimič Peter
    Rezervni igralci
    1 Auda Andrej
    85 Skuhala Mitja
    10 Šnuderl Igor
    16 Tomažič Uroš
    35 Tomažič Šeruga Miran
    60 Vele Urh
    25 Lorbek Danijel
    Glamočič Danijel
    Zadetki
    Picerija Lili Slivnica 36 Grča Rok 0 : 1 10′
    Picerija Lili Slivnica 80 Kramberger Gregor 0 : 2 12′
    Picerija Lili Slivnica 90 Likar Dejan 1 : 2 ag 14′
    Picerija Lili Slivnica 10 Šnuderl Igor 1 : 3 40′
    Dogodki
    Picerija Lili Slivnica 44 / 10 Ozimič Peter / Šnuderl Igor 36′
  • 16. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 12.05.23 ob 18.00

    Nk MIKLAVŽ 2 : 2 1 : 2 NK ROŠNJA – LOKA VETERANI
    Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    Nk MIKLAVŽ
    1 Jagarinec Zlatko V
    77 Arnuš Boris
    69 Beranič Srečko
    8 Poštrak Vlado
    13 Horvat Robert
    14 Jagarinec Zlatko
    18 Krnjak Matej
    2 Milašinovič Uroš K
    4 Milutinović Nikola
    20 Pajtler Andrej
    10 Gorani Elvis
    Rezervni igralci
    33 Putora Danilo
    16 Šumak Vid
    7 Strelec Tadej
    5 Hutter Aleksander
    6 Dedič Dejan
    44 Berlič Denis
    11 Lorber Aleš
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI
    12 Gavrić Zoran V
    7 Tušek Tomaž
    72 Levstik Igor
    21 Benaj Nuhi
    20 Hibič Nasim
    17 Mehić Mirnes
    8 Lipuš Marčelo K
    71 Pekez Luka
    9 Premzl Tomaž
    22 Krnjak Robert
    36 Novak Darjan
    Rezervni igralci
    1 Babič Danilo V
    25 Mulalić Denis
    10 Rat Andrej
    30 Pekmezović Mirza
    4 Zrnko Jože
    29 Mujčinović Sabit
    19 Dizdarević Damir
    18 Flajsinger Andrej
    15 Mihailović Radosav
    98 Pesek Boštjan
    96 Pušnik Srečko
    14 Čilaš Huso
    13 Kacjan Martin
    99 Štiher Jure
    Zadetki
    Nk MIKLAVŽ 4 Milutinović Nikola 1 : 0 2′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 14 Čilaš Huso 1 : 1 10′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 8 Lipuš Marčelo 1 : 2 45′
    Nk MIKLAVŽ 33 Putora Danilo 2 : 2 60′
    Dogodki
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 36 / 14 Novak Darjan / Čilaš Huso 8′
    Nk MIKLAVŽ 20 / 33 Pajtler Andrej / Putora Danilo 55′
  • 16. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 12.05.23 ob 18.00

    Limbuš Pekre 3 : 1 2 : 0 ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Sodniki: Mauko Igor (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Limbuš Pekre
    1 Kraner Marko V
    2 Krnjak Dario
    3 Belšak Janez
    4 Cmager Peter
    5 Berglez Damjan
    8 Gruden Dragan K
    10 Kaligaro Gregor
    11 Gajser Tomaž
    15 Gartner Borut
    9 Nikoloski Rene
    22 Miljatovič Matej
    Rezervni igralci
    14 Novak Rok
    78 Kovačič Peter
    16 Kovačič Zoran
    19 Štiberc Tomaž
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    1 Žagar Vojko V
    16 Puklavec Miha
    5 Bukovec Dejan
    3 Dajčman Peter
    4 Cimerlajt Gorazd
    19 Horvat Mitja
    11 Horvat Jernej
    2 Križan Igor
    10 Selinšek Matej
    7 Bele Aleksander
    21 Roškar Mihael
    Rezervni igralci
    Trener
    Kušnik Emin
    Trener
    Horvat Jernej
    Zadetki
    Limbuš Pekre 22 Miljatovič Matej 1 : 0 18′
    Limbuš Pekre 22 Miljatovič Matej 2 : 0 32′
    Limbuš Pekre 11 Gajser Tomaž 3 : 0 40′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 Horvat Jernej 3 : 1 68′
    Dogodki
  • 16. krog | Rače – Igrišče Rače | 12.05.23 ob 18.00

    NK Rače 5 : 2 3 : 0 NK Dobrovce
    Sodniki: Podgoršek Simon Matej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Rače
    1 Šipek Gregor V
    2 Lenart Tadej K
    5 Damše Jurij
    4 Sapač Andrej
    6 Špenko Žiga
    7 Jeranovič Sebastijan
    9 Gajić Goran
    10 Moravs David
    11 Hudin Boštjan
    14 Dokl Damjan
    15 Ferlinc Sašo
    Rezervni igralci
    17 Sotlar Matjaž
    18 Pipenbaher Iztok
    19 Pušnik Matjaž
    20 Belšak Aleksander
    22 Glavač Leon
    30 Polak Sebastijan
    NK Dobrovce
    1 Žižek Boštjan V
    56 Vučko Gregor
    4 Hedl Jernej K
    15 Knuplež Dejan
    20 Žunko Boris
    28 Reich Uroš
    93 Rajh Uroš
    17 Popadić Saša
    11 Ponudič Aleš
    80 Babič Kristjan
    9 Haliti Bajram
    Rezervni igralci
    46 Ponudič Matjaž
    82 Berberović Milan
    19 Meznarič Robert
    52 Tratnjek Mitja
    76 Repnik Egon
    14 Pandurović Delija
    60 Papić Anto
    55 Zečević Gregor
    18 Golob Tomaž
    Trener
    Šalamun Anton
    Trener
    Okanović Edin
    Zadetki
    NK Rače 17 Sotlar Matjaž 1 : 0 8′
    NK Rače 10 Moravs David 2 : 0 26′
    NK Rače 9 Gajić Goran 3 : 0 30′
    NK Rače 10 Moravs David 4 : 0 51′
    NK Dobrovce 28 Reich Uroš 4 : 1 58′
    NK Dobrovce 56 Vučko Gregor 4 : 2 60′
    NK Rače 10 Moravs David 5 : 2 68′
    Dogodki
    NK Rače 11 / 17 Hudin Boštjan / Sotlar Matjaž 7′
  • 16. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 12.05.23 ob 18.00

    ŠD Rogoza 0 : 4 0 : 3 NK Pohorje
    Sodniki: Vajs Manuel (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    ŠD Rogoza
    1 Jerinić Ljubinko V
    23 Beranič Matej K
    40 Filipovič Ivo
    13 Gaši Evelin
    17 Golob Miha
    8 Vrbanec Robert
    24 Karasu Huseyin
    10 Stančič Jernej
    9 Kukić Mirzet
    6 Kraut Dejan
    4 Kraut Kristijan
    Rezervni igralci
    37 Knecht Šilak Alen
    18 Franič Matej
    5 Horvat Dejan
    2 Klampfer Zoran
    28 Mlinar David
    3 Štangler Danilo
    NK Pohorje
    12 Petrun Damjan V
    44 Majcenovič Aleš
    50 Rojko Robert
    24 Cehtl Aleksander
    5 Curkić Elvir
    4 Napotnik Matej
    66 Fras Željko
    17 Petrun Jože
    7 Sternad Janez K
    32 Ladinek Damjan
    9 Polič Jani
    Rezervni igralci
    15 Nemec Dejan
    23 Ketiš Emil
    21 Muzlovič Andrej
    14 Dragar Aleš
    77 Prednik Benjamin
    10 Ozim Marko
    31 Rihtarič David
    11 Magdič Aleksander
    46 Vahen Gregor
    13 Marčič Uroš
    19 Golob Mitja
    25 Podlogar Gregor
    Trener
    Franič Matej
    Trener
    Ajd Vanja
    Zadetki
    NK Pohorje 23 Ketiš Emil 0 : 1 23′
    NK Pohorje 17 Petrun Jože 0 : 2 26′
    NK Pohorje 17 Petrun Jože 0 : 3 33′
    NK Pohorje 24 Cehtl Aleksander 0 : 4 60′
    Dogodki
    NK Pohorje 4 / 23 Napotnik Matej / Ketiš Emil 20′
  • 15. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 10.05.23 ob 18.00

    NK Dobrovce 0 : 4 0 : 2 Limbuš Pekre
    Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Dobrovce
    1 Žižek Boštjan V
    56 Vučko Gregor
    4 Hedl Jernej K
    15 Knuplež Dejan
    20 Žunko Boris
    28 Reich Uroš
    93 Rajh Uroš
    17 Popadić Saša
    11 Ponudič Aleš
    80 Babič Kristjan
    9 Haliti Bajram
    Rezervni igralci
    46 Ponudič Matjaž
    82 Berberović Milan
    19 Meznarič Robert
    52 Tratnjek Mitja
    76 Repnik Egon
    14 Pandurović Delija
    60 Papić Anto
    53 Zečević Gregor
    18 Golob Tomaž
    10 Španinger Zvonko
    Limbuš Pekre
    1 Kraner Marko
    2 Krnjak Dario
    3 Belšak Janez
    4 Cmager Peter
    5 Berglez Damjan
    8 Gruden Dragan
    10 Kaligaro Gregor
    11 Gajser Tomaž
    15 Gartner Borut
    17 Baukman Aleksander
    22 Miljatovič Matej
    Rezervni igralci
    78 Kovačič Peter
    19 Štiberc Tomaž
    Zadetki
    Limbuš Pekre 2 Krnjak Dario 0 : 1 12′
    Limbuš Pekre 15 Gartner Borut 0 : 2 35′
    Limbuš Pekre 5 Berglez Damjan 0 : 3 38′
    Limbuš Pekre 4 Cmager Peter 0 : 4 65′
    Dogodki
  • 14. krog | Slivnica – Igrišče Slivnica | 09.05.23 ob 18.30

    Picerija Lili Slivnica 0 : 4 0 : 1 NK ROŠNJA – LOKA VETERANI
    Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Picerija Lili Slivnica
    12 Gagović Živan V
    8 Barbarič Uroš
    38 Berisha Luan
    39 Ducman Robert
    14 Fajfar Gregor
    36 Grča Rok
    23 Hren Jošt
    80 Kramberger Gregor
    90 Likar Dejan
    75 Lilek Matic
    44 Ozimič Peter
    Rezervni igralci
    1 Auda Andrej
    85 Skuhala Mitja
    10 Šnuderl Igor
    16 Tomažič Uroš
    35 Tomažič Šeruga Miran
    60 Vele Urh
    25 Lorbek Danijel
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI
    12 Gavrić Zoran V
    7 Tušek Tomaž
    26 Drobnič Dušan
    21 Benaj Nuhi
    20 Hibič Nasim
    17 Mehić Mirnes
    8 Lipuš Marčelo K
    29 Pekez Luka
    9 Premzl Tomaž
    22 Krnjak Robert
    36 Novak Darjan
    Rezervni igralci
    25 Mulalić Denis
    10 Rat Andrej
    30 Pekmezović Mirza
    4 Zrnko Jože
    5 Mujčinović Sabit
    19 Dizdarević Damir
    18 Flajsinger Andrej
    15 Mihailović Radosav
    98 Pesek Boštjan
    96 Pušnik Srečko
    14 Čilaš Huso
    13 Kacjan Martin
    1 Babič Danilo V
    Trener
    Seničer Tim
    Trener
    Pekez Luka
    Zadetki
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 29 Pekez Luka 0 : 1 19′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 29 Pekez Luka 0 : 2 44′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 36 Novak Darjan 0 : 3 65′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 8 Lipuš Marčelo 0 : 4 67′
    Dogodki
  • 15. krog | Loka Rošnja – Igrišče Ložič | 05.05.23 ob 18.30

    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 7 : 3 2 : 2 NK FRAM
    Sodniki: Šumer Žiga (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI
    1 Gavrić Zoran V
    7 Tušek Tomaž
    26 Drobnič Dušan
    5 Grebenar Peter K
    3 Kovač Fikret
    21 Benaj Nuhi
    20 Hibič Nasim
    17 Mehić Mirnes
    8 Lipuš Marčelo
    10 Rat Andrej
    36 Novak Darjan
    Rezervni igralci
    9 Premzl Tomaž
    99 Štiher Jure
    29 Pekez Luka
    22 Krnjak Robert
    30 Pekmezović Mirza
    25 Mulalić Denis
    18 Flajsinger Andrej
    14 Čilaš Huso
    72 Babič Danilo V
    77 Pesek Boštjan
    78 Pušnik Srečko
    NK FRAM
    1 Zupanc Janez V
    76 Frešer Aleš
    5 Plavšič Siniša
    33 Režonja Gregor
    90 Koren Alen
    9 Gradišnik Simon
    6 Maček Emir
    74 Perkovič Igor
    11 Sernc Peter
    23 Krapež Aleš
    13 Jovičić Goran
    Rezervni igralci
    Zadetki
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 20 Hibič Nasim 1 : 0 8′
    NK FRAM 23 Krapež Aleš 1 : 1 11′
    NK FRAM 33 Režonja Gregor 1 : 2 13′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 25 Mulalić Denis 2 : 2 33′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 30 Pekmezović Mirza 3 : 2 46′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 29 Pekez Luka 4 : 2 48′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 14 Čilaš Huso 5 : 2 53′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 25 Mulalić Denis 6 : 2 54′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 29 Pekez Luka 7 : 2 58′
    NK FRAM 11 Sernc Peter 7 : 3 70′
    Dogodki
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 8 / 25 Lipuš Marčelo / Mulalić Denis 30′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 3 / 14 Kovač Fikret / Čilaš Huso 40′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 5 / 30 Grebenar Peter / Pekmezović Mirza 45′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 17 / 29 Mehić Mirnes / Pekez Luka 45′
  • 15. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 05.05.23 ob 18.00

    ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 : 7 3 : 2 NK Pohorje
    Sodniki: Holcman Aljaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 15
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    1 Žagar Vojko V
    2 Križan Igor
    4 Cimerlajt Gorazd
    10 Selinšek Matej
    21 Roškar Mihael
    8 Gorše Rok
    9 Premzl Simon
    14 Horvat Robert K
    5 Marko Tomaž
    15 Šrok Matej
    13 Kosi Dejan
    Rezervni igralci
    7 Bele Aleksander
    16 Franci Peter
    NK Pohorje
    1 Remšak Andrej
    44 Majcenovič Aleš
    10 Vorih Igor
    20 Lamut Mitja
    2 Korošec Robi
    4 Napotnik Matej
    26 Pitamic Miha
    5 Grušovnik. Miran
    17 Petrun Jože
    32 Ladinek Damjan
    19 Ozim Matej
    Rezervni igralci
    15 Nemec Dejan
    23 Ketiš Emil
    14 Črešnik Aleš
    Trener
    Bele Aleksander
    Trener
    Vorih Igor
    Zadetki
    NK Pohorje 19 Ozim Matej 0 : 1 8′
    NK Pohorje 10 Vorih Igor 0 : 2 11m 10′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Selinšek Matej 1 : 2 13′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Franci Peter 2 : 2 20′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 Premzl Simon 3 : 2 33′
    NK Pohorje 26 Pitamic Miha 3 : 3 11m 40′
    NK Pohorje 2 Korošec Robi 3 : 4 47′
    NK Pohorje 19 Ozim Matej 3 : 5 52′
    NK Pohorje 19 Ozim Matej 3 : 6 60′
    NK Pohorje 44 Majcenovič Aleš 3 : 7 62′
    Dogodki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 5 / 16 Marko Tomaž / Franci Peter 10′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 13 Kosi Dejan 65′
  • 15. krog | Rače – Igrišče Rače | 05.05.23 ob 18.00

    NK Rače 3 : 1 1 : 1 Picerija Lili Slivnica
    Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 35
    NK Rače
    1 Šipek Gregor V
    2 Lenart Tadej K
    4 Kovačič Matej
    9 Gajić Goran
    10 Moravs David
    5 Glušič Rene
    14 Polak Sebastijan
    11 Hudin Boštjan
    19 Pušnik Matjaž
    18 Pipenbaher Iztok
    6 Sapač Andrej
    Rezervni igralci
    20 Belšak Aleksander
    22 Glavač Leon
    17 Sotlar Matjaž
    7 Špenko Žiga
    Picerija Lili Slivnica
    1 Auda Andrej
    8 Barbarič Uroš
    38 Berisha Luan
    39 Ducman Robert
    12 Gagović Živan
    23 Hren Jošt
    80 Kramberger Gregor
    90 Likar Dejan
    6 Muršec Aleksander
    44 Ozimič Peter
    85 Skuhala Mitja
    Rezervni igralci
    10 Šnuderl Igor
    16 Tomažič Uroš
    35 Tomažič Šeruga Miran
    Zadetki
    NK Rače 5 Glušič Rene 1 : 0 20′
    Picerija Lili Slivnica 16 Tomažič Uroš 1 : 1 28′
    Picerija Lili Slivnica 1 Auda Andrej 2 : 1 ag 62′
    NK Rače 9 Gajić Goran 3 : 1 68′
    Dogodki
    Picerija Lili Slivnica 85 / 16 Skuhala Mitja / Tomažič Uroš 25′
  • 15. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 05.05.23 ob 18.00

    ŠD Rogoza 3 : 2 1 : 1 Nk MIKLAVŽ
    Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    ŠD Rogoza
    1 Jerinić Ljubinko V
    20 Beranič Matej K
    11 Filipovič Ivo
    18 Franič Matej
    13 Gaši Evelin
    4 Hausmeister Boštjan
    6 Horvat Dejan
    22 Karasu Huseyin
    3 Klampfer Zoran
    24 Knecht Šilak Alen
    7 Kraut Dejan
    Rezervni igralci
    16 Kraut Kristijan
    9 Kukić Mirzet
    17 Mlinar David
    10 Stančič Jernej
    5 Štangler Danilo
    8 Vrbanec Robert
    Nk MIKLAVŽ
    1 Sušek Mitja V
    77 Arnuš Boris
    69 Beranič Srečko
    8 Poštrak Vlado
    13 Horvat Robert
    3 Jagarinec Zlatko
    14 Jagarinec Zlatko
    18 Krnjak Matej
    2 Milašinovič Uroš K
    4 Milutinović Nikola
    20 Pajtler Andrej
    Rezervni igralci
    10 Gorani Elvis
    33 Putora Danilo
    16 Šumak Vid
    7 Strelec Tadej
    5 Hutter Aleksander
    6 Dedič Dejan
    44 Berlič Denis
    Trener
    Domanjko Leon
    Trener
    Poštrak Vlado
    Zadetki
    ŠD Rogoza 20 Beranič Matej 1 : 0 1′
    Nk MIKLAVŽ 8 Poštrak Vlado 1 : 1 12′
    ŠD Rogoza 7 Kraut Dejan 2 : 1 60′
    ŠD Rogoza 20 Beranič Matej 3 : 1 66′
    Nk MIKLAVŽ 8 Poštrak Vlado 3 : 2 70′
    Dogodki
  • 14. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 02.05.23 ob 18.00

    Nk MIKLAVŽ 2 : 0 1 : 0 ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Sodniki: Hrženjak Nickolas (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 10
    Nk MIKLAVŽ
    1 Kaisersberger Bojan V
    77 Arnuš Boris
    69 Beranič Srečko
    8 Poštrak Vlado
    13 Horvat Robert
    3 Jagarinec Zlatko
    14 Jagarinec Zlatko
    18 Krnjak Matej
    2 Milašinovič Uroš K
    4 Milutinović Nikola
    20 Pajtler Andrej
    Rezervni igralci
    10 Gorani Elvis
    33 Putora Danilo
    16 Šumak Vid
    7 Strelec Tadej
    5 Hutter Aleksander
    6 Dedič Dejan
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    1 Žagar Vojko V
    2 Križan Igor
    19 Horvat Mitja
    10 Selinšek Matej
    21 Roškar Mihael
    5 Bukovec Dejan
    11 Horvat Jernej
    14 Horvat Robert K
    3 Dajčman Peter
    16 Puklavec Miha
    17 Topolovec Gorazd
    Rezervni igralci
    7 Bele Aleksander
    4 Cimerlajt Gorazd
    Zadetki
    Nk MIKLAVŽ 2 Milašinovič Uroš 1 : 0 34′
    Nk MIKLAVŽ 16 Šumak Vid 2 : 0 68′
    Dogodki
    Nk MIKLAVŽ 4 / 16 Milutinović Nikola / Šumak Vid 37′
  • 14. krog | Fram – Igrišče Fram | 02.05.23 ob 18.00

    NK FRAM 5 : 2 3 : 1 ŠD Rogoza
    Sodniki: Marin Jan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK FRAM
    1 Zupanc Janez V
    74 Perkovič Igor K
    5 Plavšič Siniša
    90 Koren Alen
    11 Sernc Peter
    33 Režonja Gregor
    76 Frešer Aleš
    21 Libman Rene
    9 Gradišnik Simon
    8 Lunežnik Andrej
    13 Zorko Tadej
    Rezervni igralci
    6 Maček Emir
    23 Krapež Aleš
    Matjašič Franc
    ŠD Rogoza
    1 Jerinić Ljubinko V
    23 Beranič Matej K
    11 Filipovič Ivo
    18 Franič Matej
    13 Gaši Evelin
    4 Hausmeister Boštjan
    6 Horvat Dejan
    22 Karasu Huseyin
    3 Klampfer Zoran
    24 Knecht Šilak Alen
    8 Kraut Dejan
    Rezervni igralci
    16 Kraut Kristijan
    9 Kukić Mirzet
    17 Mlinar David
    20 Stančič Jernej
    5 Štangler Danilo
    2 Vrbanec Robert
    Zadetki
    NK FRAM 33 Režonja Gregor 1 : 0 11′
    NK FRAM 11 Sernc Peter 2 : 0 11m 17′
    ŠD Rogoza 8 Kraut Dejan 2 : 1 27′
    NK FRAM 5 Plavšič Siniša 3 : 1 32′
    NK FRAM 11 Sernc Peter 4 : 1 37′
    NK FRAM 11 Sernc Peter 5 : 1 45′
    ŠD Rogoza 9 Kukić Mirzet 5 : 2 59′
    Dogodki
    ŠD Rogoza 13 / 9 Gaši Evelin / Kukić Mirzet 10′
  • 14. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 02.05.23 ob 18.00

    NK Pohorje 5 : 1 4 : 0 NK Dobrovce
    Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Pohorje
    12 Petrun Damjan V
    19 Golob Mitja
    24 Cehtl Aleksander
    21 Muzlovič Andrej
    25 Podlogar Gregor
    77 Prednik Benjamin
    5 Curkić Elvir
    22 Makari Sašo K
    46 Vahen Gregor
    17 Petrun Jože
    32 Ladinek Damjan
    Rezervni igralci
    7 Sternad Janez
    8 Fras Željko
    99 Žilić Semir
    9 Polič Jani
    14 Dragar Aleš
    31 Rihtarič David
    50 Rojko Robert
    6 Ozim Matej
    10 Ozim Marko
    15 Nemec Dejan
    98 Vorih Igor
    20 Lamut Mitja
    23 Ketiš Emil
    NK Dobrovce
    1 Žižek Boštjan V
    56 Vučko Gregor
    4 Hedl Jernej K
    15 Knuplež Dejan
    20 Žunko Boris
    28 Reich Uroš
    55 Rajh Uroš
    17 Popadić Saša
    6 Ponudič Aleš
    80 Babič Kristjan
    9 Haliti Bajram
    Rezervni igralci
    46 Ponudič Matjaž
    82 Berberović Milan
    19 Meznarič Robert
    18 Tratnjek Mitja
    76 Repnik Egon
    14 Pandurović Delija
    60 Papić Anto
    Trener
    Sternad Janez
    Trener
    Okanović Edin
    Zadetki
    NK Pohorje 7 Sternad Janez 1 : 0 1′
    NK Pohorje 5 Curkić Elvir 2 : 0 19′
    NK Pohorje 8 Fras Željko 3 : 0 27′
    NK Pohorje 50 Rojko Robert 4 : 0 35′
    NK Pohorje 77 Prednik Benjamin 5 : 0 37′
    NK Dobrovce 17 Popadić Saša 5 : 1 58′
    Dogodki
    NK Pohorje 46 / 7 Vahen Gregor / Sternad Janez 0′
    NK Pohorje 32 / 8 Ladinek Damjan / Fras Željko 25′
    NK Pohorje 21 / 50 Muzlovič Andrej / Rojko Robert 30′
  • 13. krog | Loka Rošnja – Igrišče Ložič | 21.04.23 ob 17.30

    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 3 : 1 0 : 1 NK Rače
    Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI
    1 Gavrić Zoran V
    7 Tušek Tomaž
    26 Solatnik Primož
    5 Grebenar Peter K
    6 Huber Rok
    3 Kovač Fikret
    21 Benaj Nuhi
    20 Hibič Nasim
    17 Mehić Mirnes
    8 Lipuš Marčelo
    36 Novak Darjan
    Rezervni igralci
    9 Premzl Tomaž
    22 Krnjak Robert
    99 Štiher Jure
    72 Pekez Luka
    10 Rat Andrej
    30 Pekmezović Mirza
    29 Mujčinović Sabit
    19 Mulalić Denis
    18 Flajsinger Andrej
    14 Čilaš Huso
    12 Babič Danilo V
    77 Pesek Boštjan
    78 Pušnik Srečko
    NK Rače
    1 Šipek Gregor V
    2 Lenart Tadej K
    4 Kovačič Matej
    19 Ferlinc Sašo
    10 Moravs David
    5 Pučko Jan
    14 Polak Sebastijan
    11 Hudin Boštjan
    9 Sagadin Aleš
    18 Pipenbaher Iztok
    3 Sapač Andrej
    Rezervni igralci
    20 Belšak Aleksander
    15 Rošer Tadej
    6 Špenko Žiga
    17 Sotlar Matjaž
    7 Jeranovič Sebastijan
    22 Glavač Leon
    69 Budić Siniša
    Zadetki
    NK Rače 3 Sapač Andrej 0 : 1 3′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 5 Grebenar Peter 1 : 1 11m 47′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 72 Pekez Luka 2 : 1 52′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 14 Čilaš Huso 3 : 1 70′
    Dogodki
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 20 / 72 Hibič Nasim / Pekez Luka 50′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 17 / 14 Mehić Mirnes / Čilaš Huso 55′
  • 13. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 21.04.23 ob 17.30

    Limbuš Pekre 0 : 3 0 : 1 NK Pohorje
    Sodniki: Šobot Danijel (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    Limbuš Pekre
    1 Potpara Blažo V
    2 Krnjak Dario
    3 Naterer Matjaž
    4 Cmager Peter
    8 Gruden Dragan K
    9 Nikoloski Rene
    10 Kaligaro Gregor
    11 Gajser Tomaž
    14 Novak Rok
    15 Gartner Borut
    16 Kovačič Zoran
    Rezervni igralci
    17 Baukman Aleksander
    18 Poštrak Dušan
    19 Štiberc Tomaž
    22 Miljatovič Matej
    23 Kraner Marko
    77 Kovačič Peter
    NK Pohorje
    12 Petrun Damjan V
    19 Golob Mitja
    24 Cehtl Aleksander
    21 Muzlovič Andrej
    25 Podlogar Gregor
    77 Prednik Benjamin
    5 Curkić Elvir
    22 Makari Sašo K
    46 Vahen Gregor
    17 Petrun Jože
    32 Ladinek Damjan
    Rezervni igralci
    7 Sternad Janez
    8 Fras Željko
    99 Žilić Semir
    9 Polič Jani
    14 Dragar Aleš
    31 Rihtarič David
    50 Rojko Robert
    6 Ozim Matej
    10 Ozim Marko
    15 Nemec Dejan
    98 Vorih Igor
    20 Lamut Mitja
    11 Magdič Aleksander
    43 Božič Peter
    Trener
    Kušnik Emin
    Trener
    Ajd Vanja
    Zadetki
    NK Pohorje 21 Muzlovič Andrej 0 : 1 42′
    NK Pohorje 5 Curkić Elvir 0 : 2 11m 49′
    NK Pohorje 10 Ozim Marko 0 : 3 53′
    Dogodki
    Limbuš Pekre 9 Nikoloski Rene 38′
    Limbuš Pekre 9 Nikoloski Rene 46′
    NK Pohorje 32 / 10 Ladinek Damjan / Ozim Marko 50′
  • 13. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 21.04.23 ob 17.30

    NK Dobrovce 1 : 6 0 : 3 Nk MIKLAVŽ
    Sodniki: Mauko Igor (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Dobrovce
    1 Žižek Boštjan V
    44 Vučko Gregor
    19 Hedl Jernej K
    7 Knuplež Dejan
    11 Žunko Boris
    93 Reich Uroš
    21 Rajh Uroš
    8 Popadić Saša
    6 Ponudič Aleš
    87 Babič Kristjan
    10 Haliti Bajram
    Rezervni igralci
    80 Ponudič Matjaž
    14 Berberović Milan
    20 Meznarič Robert
    17 Tratnjek Mitja
    Nk MIKLAVŽ
    77 Arnuš Boris
    69 Beranič Srečko K
    10 Gorani Elvis
    13 Horvat Robert
    22 Jagarinec Zlatko
    14 Jagarinec Zlatko
    18 Krnjak Matej
    2 Milašinovič Uroš V
    15 Milutinović Nikola
    20 Pajtler Andrej
    8 Poštrak Vlado
    Rezervni igralci
    33 Putora Danilo
    16 Šumak Vid
    7 Strelec Tadej
    Zadetki
    Nk MIKLAVŽ 15 Milutinović Nikola 0 : 1 10′
    Nk MIKLAVŽ 13 Horvat Robert 0 : 2 22′
    Nk MIKLAVŽ 7 Strelec Tadej 0 : 3 25′
    Nk MIKLAVŽ 18 Krnjak Matej 0 : 4 48′
    NK Dobrovce 6 Ponudič Aleš 1 : 4 52′
    Nk MIKLAVŽ 7 Strelec Tadej 1 : 5 60′
    Nk MIKLAVŽ 20 Pajtler Andrej 1 : 6 70′
    Dogodki
    Nk MIKLAVŽ 10 / 7 Gorani Elvis / Strelec Tadej 1′
  • 13. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 21.04.23 ob 17.30

    ŠD Rogoza 3 : 2 1 : 1 Picerija Lili Slivnica
    Sodniki: Majcen Kevin (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    ŠD Rogoza
    1 Jerinić Ljubinko V
    20 Beranič Matej K
    22 Divjak Peter
    11 Filipovič Ivo
    4 Hausmeister Boštjan
    7 Kraut Dejan
    6 Horvat Dejan
    19 Karasu Huseyin
    37 Klampfer Zoran
    16 Knecht Šilak Alen
    9 Kukić Mirzet
    Rezervni igralci
    17 Mlinar David
    10 Stančič Jernej
    5 Štangler Danilo
    18 Franič Matej
    8 Vrbanec Robert
    13 Gaši Evelin
    Picerija Lili Slivnica
    8 Barbarič Uroš V
    38 Berisha Luan
    14 Fajfar Gregor
    44 Ozimič Peter
    36 Grča Rok
    80 Kramberger Gregor
    90 Likar Dejan
    75 Lilek Matic
    35 Tomažič Šeruga Miran
    16 Tomažič Uroš K
    6 Muršec Aleksander
    Rezervni igralci
    85 Skuhala Mitja
    10 Šnuderl Igor
    60 Vele Urh
    39 Ducman Robert
    25 Lorbek Danijel
    Zadetki
    ŠD Rogoza 16 Knecht Šilak Alen 1 : 0 18′
    Picerija Lili Slivnica 10 Šnuderl Igor 1 : 1 30′
    Picerija Lili Slivnica 25 Lorbek Danijel 1 : 2 49′
    ŠD Rogoza 22 Divjak Peter 2 : 2 59′
    ŠD Rogoza 19 Karasu Huseyin 3 : 2 65′
    Dogodki
    Picerija Lili Slivnica 75 / 10 Lilek Matic / Šnuderl Igor 6′
    Picerija Lili Slivnica 38 / 25 Berisha Luan / Lorbek Danijel 7′
    Picerija Lili Slivnica 36 / 60 Grča Rok / Vele Urh 8′
    Picerija Lili Slivnica 60 Vele Urh 20′
  • 13. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 21.04.23 ob 17.30

    ŠD Marjeta na Dravskem polju 2 : 2 1 : 1 NK FRAM
    Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    1 Žagar Vojko V
    3 Hladnik Matjaž
    19 Horvat Mitja
    10 Selinšek Matej
    15 Puklavec Miha
    11 Horvat Jernej
    14 Horvat Robert K
    13 Kosi Dejan
    5 Bukovec Dejan
    8 Gorše Rok
    21 Roškar Mihael
    Rezervni igralci
    2 Križan Igor
    7 Bele Aleksander
    16 Horvat Tadej
    17 Topolovec Gorazd
    NK FRAM
    1 Frešer Aleš V
    5 Koren Alen
    90 Maček Emir
    33 Pukl Simon
    21 Libman Rene
    42 Perkovič Igor K
    9 Lunežnik Andrej
    74 Matjašič Franc
    76 Jovičić Goran
    8 Gradišnik Simon
    6 Plavšič Siniša
    Rezervni igralci
    23 Krapež Aleš
    Trener
    Bele Aleksander
    Trener
    Krlej Uroš
    Zadetki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Selinšek Matej 1 : 0 32′
    NK FRAM 33 Pukl Simon 1 : 1 35′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 Horvat Jernej 2 : 1 41′
    NK FRAM 42 Perkovič Igor 2 : 2 61′
    Dogodki
  • 12. krog | Slivnica – Igrišče Slivnica | 14.04.23 ob 17.30

    Picerija Lili Slivnica 3 : 1 1 : 0 ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 25
    Picerija Lili Slivnica
    1 Gagović Živan V
    8 Barbarič Uroš
    38 Berisha Luan
    14 Fajfar Gregor
    44 Ozimič Peter
    36 Grča Rok
    80 Kramberger Gregor
    90 Likar Dejan
    75 Lilek Matic
    35 Tomažič Šeruga Miran
    16 Tomažič Uroš K
    Rezervni igralci
    6 Muršec Aleksander
    85 Skuhala Mitja
    10 Šnuderl Igor
    39 Ducman Robert
    60 Vele Urh
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    1 Žagar Vojko V
    3 Dajčman Peter
    19 Horvat Mitja
    10 Selinšek Matej
    15 Puklavec Miha
    11 Horvat Jernej
    14 Horvat Robert K
    13 Kosi Dejan
    5 Bukovec Dejan
    8 Gorše Rok
    21 Roškar Mihael
    Rezervni igralci
    2 Križan Igor
    7 Bele Aleksander
    4 Cimerlajt Gorazd
    16 Gajser Gregor
    9 Janžič Marko
    Trener
    Seničer Tim
    Trener
    Bele Aleksander
    Zadetki
    Picerija Lili Slivnica 36 Grča Rok 1 : 0 25′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Selinšek Matej 1 : 1 11m 53′
    Picerija Lili Slivnica 6 Muršec Aleksander 2 : 1 57′
    Picerija Lili Slivnica 36 Grča Rok 3 : 1 69′
    Dogodki
    Picerija Lili Slivnica 90 / 6 Likar Dejan / Muršec Aleksander 50′
  • 12. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 14.04.23 ob 17.30

    Nk MIKLAVŽ 3 : 2 1 : 0 Limbuš Pekre
    Sodniki: Majer Vojko (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    Nk MIKLAVŽ
    1 Kaisersberger Bojan V
    77 Arnuš Boris
    69 Beranič Srečko
    6 Dedič Dejan
    44 Horvat Robert
    3 Jagarinec Zlatko
    14 Jagarinec Zlatko
    18 Krnjak Matej
    8 Poštrak Vlado
    4 Lorber Aleš
    2 Milašinovič Uroš K
    Rezervni igralci
    76 Putora Danilo
    5 Škarica Marin
    20 Pajtler Andrej
    10 Gorani Elvis
    7 Šumak Vid
    16 Milutinović Nikola
    Limbuš Pekre
    1 Potpara Blažo V
    2 Krnjak Dario
    4 Cmager Peter
    8 Gruden Dragan K
    10 Kaligaro Gregor
    5 Berglez Damjan
    15 Gartner Borut
    19 Štiberc Tomaž
    23 Kraner Marko
    78 Kovačič Peter
    9 Nikoloski Rene
    Rezervni igralci
    16 Kovačič Zoran
    20 Mlakar Janez
    Trener
    Poštrak Vlado
    Trener
    Kušnik Emin
    Zadetki
    Nk MIKLAVŽ 7 Šumak Vid 1 : 0 24′
    Limbuš Pekre 5 Berglez Damjan 1 : 1 37′
    Nk MIKLAVŽ 16 Milutinović Nikola 2 : 1 11m 44′
    Nk MIKLAVŽ 44 Horvat Robert 3 : 1 50′
    Limbuš Pekre 78 Kovačič Peter 3 : 2 67′
    Dogodki
    Nk MIKLAVŽ 4 / 7 Lorber Aleš / Šumak Vid 22′
    Nk MIKLAVŽ 2 / 16 Milašinovič Uroš / Milutinović Nikola 36′
  • 12. krog | Rače – Igrišče Rače | 14.04.23 ob 17.30

    NK Rače 2 : 7 0 : 4 NK Pohorje
    Sodniki: Vajs Manuel (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 10
    NK Rače
    1 Šipek Gregor V
    2 Lenart Tadej K
    4 Dokl Damjan
    22 Ferlinc Sašo
    10 Moravs David
    5 Sapač Andrej
    9 Polak Sebastijan
    11 Hudin Boštjan
    14 Jančič Aleš
    18 Pipenbaher Iztok
    19 Pušnik Matjaž
    Rezervni igralci
    20 Belšak Aleksander
    30 Rošer Tadej
    6 Damše Jurij
    17 Sotlar Matjaž
    7 Jeranovič Sebastijan
    NK Pohorje
    12 Petrun Damjan V
    19 Golob Mitja
    24 Cehtl Aleksander
    21 Muzlovič Andrej
    25 Podlogar Gregor
    77 Prednik Benjamin
    5 Curkić Elvir
    22 Makari Sašo K
    46 Vahen Gregor
    17 Petrun Jože
    32 Ladinek Damjan
    Rezervni igralci
    7 Sternad Janez
    8 Fras Željko
    99 Žilić Semir
    9 Polič Jani
    14 Dragar Aleš
    31 Rihtarič David
    50 Rojko Robert
    6 Ozim Matej
    10 Ozim Marko
    15 Nemec Dejan
    Vorih Igor
    20 Lamut Mitja
    Trener
    Peša Dalibor
    Trener
    Ajd Vanja
    Zadetki
    NK Pohorje 25 Podlogar Gregor 0 : 1 6′
    NK Pohorje 24 Cehtl Aleksander 0 : 2 11m 12′
    NK Pohorje 24 Cehtl Aleksander 0 : 3 18′
    NK Pohorje 25 Podlogar Gregor 0 : 4 30′
    NK Pohorje 17 Petrun Jože 0 : 5 37′
    NK Pohorje 9 Polič Jani 0 : 6 56′
    NK Pohorje 17 Petrun Jože 0 : 7 64′
    NK Rače 7 Jeranovič Sebastijan 1 : 7 66′
    NK Rače 10 Moravs David 2 : 7 68′
    Dogodki
    NK Rače 4 / 7 Dokl Damjan / Jeranovič Sebastijan 43′
    NK Pohorje 25 / 9 Podlogar Gregor / Polič Jani 54′
  • 12. krog | Loka Rošnja – Igrišče Ložič | 14.04.23 ob 17.30

    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 2 : 3 1 : 1 ŠD Rogoza
    Sodniki: Hrženjak Nickolas (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI
    1 Gavrić Zoran V
    26 Drobnič Dušan
    5 Grebenar Peter K
    6 Huber Rok
    3 Kovač Fikret
    21 Benaj Nuhi
    20 Hibič Nasim
    17 Mehić Mirnes
    8 Lipuš Marčelo
    36 Novak Darjan
    72 Pekez Luka
    Rezervni igralci
    9 Premzl Tomaž
    22 Krnjak Robert
    99 Štiher Jure
    30 Pekmezović Mirza
    4 Zrnko Jože
    29 Mujčinović Sabit
    19 Mulalić Denis
    18 Flajsinger Andrej
    14 Čilaš Huso
    12 Babič Danilo V
    10 Rat Andrej
    7 Tušek Tomaž
    77 Pesek Boštjan
    78 Pušnik Srečko
    ŠD Rogoza
    14 Jerinić Ljubinko V
    23 Beranič Matej K
    22 Divjak Peter
    28 Filipovič Ivo
    4 Hausmeister Boštjan
    15 Herman Marko
    9 Horvat Dejan
    40 Karasu Huseyin
    8 Klampfer Zoran
    5 Knecht Šilak Alen
    18 Kukić Mirzet
    Rezervni igralci
    24 Mlinar David
    10 Stančič Jernej
    20 Štangler Danilo
    Zadetki
    ŠD Rogoza 5 Knecht Šilak Alen 0 : 1 6′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 72 Pekez Luka 1 : 1 25′
    ŠD Rogoza 22 Divjak Peter 1 : 2 42′
    ŠD Rogoza 5 Knecht Šilak Alen 1 : 3 64′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 8 Lipuš Marčelo 2 : 3 67′
    Dogodki
  • 11. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 07.04.23 ob 19.30

    NK Pohorje 3 : 0 1 : 0 Nk MIKLAVŽ
    Sodniki: Holcman Aljaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Pohorje
    12 Petrun Damjan V
    19 Golob Mitja
    24 Cehtl Aleksander
    21 Muzlovič Andrej
    25 Podlogar Gregor
    77 Prednik Benjamin
    5 Curkić Elvir
    22 Makari Sašo K
    46 Vahen Gregor
    17 Petrun Jože
    32 Ladinek Damjan
    Rezervni igralci
    7 Sternad Janez
    8 Fras Željko
    99 Žilić Semir
    9 Polič Jani
    14 Dragar Aleš
    31 Rihtarič David
    50 Rojko Robert
    6 Ozim Matej
    10 Ozim Marko
    15 Nemec Dejan
    Vorih Igor
    20 Lamut Mitja
    Nk MIKLAVŽ
    77 Arnuš Boris V
    69 Beranič Srečko
    6 Dedič Dejan
    13 Horvat Robert
    5 Kondić Ranko
    3 Jagarinec Zlatko
    14 Jagarinec Zlatko
    Kaisersberger Bojan
    18 Krnjak Matej K
    11 Lorber Aleš
    2 Milašinovič Uroš
    Rezervni igralci
    8 Poštrak Vlado
    33 Putora Danilo
    7 Strelec Tadej
    15 Škarica Marin
    16 Šumak Vid
    1 Sušek Mitja
    4 Berlič Denis
    20 Pajtler Andrej
    10 Gorani Elvis
    44 Milutinović Nikola
    Trener
    Ajd Vanja
    Trener
    Jurenec Damir
    Zadetki
    NK Pohorje 21 Muzlovič Andrej 1 : 0 21′
    NK Pohorje 22 Makari Sašo 2 : 0 44′
    NK Pohorje 8 Fras Željko 3 : 0 53′
    Dogodki
    NK Pohorje 46 / 8 Vahen Gregor / Fras Željko 50′
  • 11. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 07.04.23 ob 17.30

    NK Dobrovce 0 : 8 0 : 8 Picerija Lili Slivnica
    Sodniki: Hrženjak Nickolas (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Dobrovce
    1 Ponudič Matjaž V
    56 Vučko Gregor
    4 Hedl Jernej K
    20 Žunko Boris
    18 Berberović Milan
    76 Repnik Egon
    60 Papić Anto
    6 Kobalej Zoran
    11 Ponudič Aleš
    19 Zečević Gregor
    15 Knuplež Dejan
    Rezervni igralci
    9 Haliti Bajram
    14 Pandurović Delija
    80 Babič Kristjan
    82 Reich Uroš
    Picerija Lili Slivnica
    1 Auda Andrej
    8 Barbarič Uroš
    39 Berisha Luan
    14 Fajfar Gregor
    65 Glamočič Danijel V
    36 Grča Rok
    80 Kramberger Gregor
    90 Likar Dejan
    75 Lilek Matic
    44 Lilek Matic
    95 Skuhala Mitja
    Rezervni igralci
    10 Šnuderl Igor
    16 Tomažič Uroš K
    35 Tomažič Šeruga Miran
    50 Tomažič Šeruga Miran
    Zadetki
    Picerija Lili Slivnica 10 Šnuderl Igor 0 : 1 3′
    Picerija Lili Slivnica 10 Šnuderl Igor 0 : 2 19′
    Picerija Lili Slivnica 80 Kramberger Gregor 0 : 3 22′
    Picerija Lili Slivnica 16 Tomažič Uroš 0 : 4 26′
    Picerija Lili Slivnica 10 Šnuderl Igor 0 : 5 29′
    Picerija Lili Slivnica 16 Tomažič Uroš 0 : 6 11m 50′
    Picerija Lili Slivnica 10 Šnuderl Igor 0 : 7 62′
    Picerija Lili Slivnica 16 Tomažič Uroš 0 : 8 68′
    Dogodki
    Picerija Lili Slivnica 44 / 10 Lilek Matic / Šnuderl Igor 1′
    Picerija Lili Slivnica 95 / 16 Skuhala Mitja / Tomažič Uroš 2′
  • 11. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 07.04.23 ob 17.30

    ŠD Marjeta na Dravskem polju 2 : 3 1 : 1 NK ROŠNJA – LOKA VETERANI
    Sodniki: Majer Vojko (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 54
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    1 Žagar Vojko V
    3 Dajčman Peter
    19 Horvat Mitja
    10 Selinšek Matej
    16 Puklavec Miha
    11 Horvat Jernej
    14 Horvat Robert K
    13 Kosi Dejan
    17 Bukovec Dejan
    5 Hladnik Matjaž
    21 Roškar Mihael
    Rezervni igralci
    2 Križan Igor
    7 Bele Aleksander
    4 Cimerlajt Gorazd
    15 Gajser Gregor
    8 Janžič Marko
    20 Franci Peter
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI
    1 Gavrić Zoran V
    7 Tušek Tomaž
    26 Drobnič Dušan
    5 Grebenar Peter
    6 Huber Rok
    21 Benaj Nuhi
    20 Hibič Nasim
    17 Mehić Mirnes
    8 Lipuš Marčelo K
    72 Pekez Luka
    9 Premzl Tomaž
    Rezervni igralci
    12 Babič Danilo V
    22 Krnjak Robert
    99 Štiher Jure
    36 Novak Darjan
    10 Rat Andrej
    30 Pekmezović Mirza
    4 Zrnko Jože
    29 Mujčinović Sabit
    19 Dizdarević Damir
    18 Flajsinger Andrej
    77 Pesek Boštjan
    78 Pušnik Srečko
    14 Čilaš Huso
    Zadetki
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 21 Benaj Nuhi 0 : 1 22′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 Horvat Jernej 1 : 1 31′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 8 Janžič Marko 2 : 1 35′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 14 Čilaš Huso 2 : 2 36′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 72 Pekez Luka 2 : 3 158′
    Dogodki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 13 / 8 Kosi Dejan / Janžič Marko 10′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 6 / 14 Huber Rok / Čilaš Huso 15′
  • 11. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 07.04.23 ob 17.30

    ŠD Rogoza 4 : 0 1 : 0 NK Rače
    Sodniki: Gonza Nejc (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 10
    ŠD Rogoza
    9 Franič Matej
    20 Beranič Matej
    11 Filipovič Ivo
    2 Ivančič Dušan K
    1 Jerinić Ljubinko V
    23 Karasu Huseyin
    3 Knecht Šilak Alen
    18 Kos Sašo
    7 Kraut Dejan
    24 Mlinar David
    17 Kukić Mirzet
    Rezervni igralci
    10 Stančič Jernej
    5 Štangler Danilo
    15 Vuksanović Žikica
    22 Divjak Peter
    13 Gaši Evelin
    4 Hausmeister Boštjan
    14 Herman Marko
    6 Horvat Dejan
    NK Rače
    1 Glušič Rene V
    2 Lenart Tadej K
    14 Dokl Damjan
    30 Žmegač Tadej
    10 Moravs David
    11 Hudin Boštjan
    17 Sotlar Matjaž
    20 Belšak Aleksander
    6 Špenko Žiga
    18 Pipenbaher Iztok
    7 Jeranovič Sebastijan
    Rezervni igralci
    4 Kovačič Matej
    22 Sapač Andrej
    5 Gregorc Tadej
    9 Glavač Leon
    19 Pušnik Matjaž
    Trener
    Smodič Branko
    Trener
    Peša Dalibor
    Zadetki
    ŠD Rogoza 3 Knecht Šilak Alen 1 : 0 25′
    ŠD Rogoza 3 Knecht Šilak Alen 2 : 0 39′
    ŠD Rogoza 10 Stančič Jernej 3 : 0 53′
    ŠD Rogoza 7 Kraut Dejan 4 : 0 60′
    Dogodki
    ŠD Rogoza 24 / 10 Mlinar David / Stančič Jernej 45′
    NK Rače 30 Žmegač Tadej 65′
  • 11. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 07.04.23 ob 17.30

    Limbuš Pekre 0 : 4 0 : 1 NK FRAM
    Sodniki: Mauko Igor (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    Limbuš Pekre
    1 Potpara Blažo V
    3 Naterer Matjaž
    6 Korevec Darko
    8 Gruden Dragan K
    10 Kaligaro Gregor
    11 Gajser Tomaž
    14 Novak Rok
    15 Gartner Borut
    17 Baukman Aleksander
    18 Poštrak Dušan
    19 Štiberc Tomaž
    Rezervni igralci
    2 Krnjak Dario
    22 Miljatovič Matej
    23 Kraner Marko
    78 Kovačič Peter
    4 Cmager Peter
    16 Kovačič Zoran
    9 Nikoloski Rene
    NK FRAM
    1 Zupanc Janez V
    4 Koren Alen
    3 Frešer Aleš
    8 Zorko Tadej
    17 Libman Rene
    10 Perkovič Igor K
    11 Sernc Peter
    5 Mačukat Vedran
    16 Režonja Gregor
    15 Gradišnik Simon
    6 Plavšič Siniša
    Rezervni igralci
    7 Krapež Aleš
    Trener
    Špindler Bogomir
    Trener
    Satler Marko
    Zadetki
    NK FRAM 6 Plavšič Siniša 0 : 1 34′
    NK FRAM 10 Perkovič Igor 0 : 2 45′
    NK FRAM 11 Sernc Peter 0 : 3 48′
    NK FRAM 17 Libman Rene 0 : 4 69′
    Dogodki
  • 10. krog | Slivnica – Igrišče Slivnica | 04.04.23 ob 18.00

    Picerija Lili Slivnica 2 : 0 0 : 0 Limbuš Pekre
    Sodniki: Eder Gregor (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 12
    Picerija Lili Slivnica
    8 Barbarič Uroš
    38 Berisha Luan
    39 Ducman Robert
    14 Fajfar Gregor
    12 Gagović Živan V
    23 Hren Jošt
    80 Kramberger Gregor
    3 Lavrič Tomi
    90 Likar Dejan
    75 Lilek Matic
    17 Lukman Andrej
    Rezervni igralci
    44 Ozimič Peter
    10 Šnuderl Igor K
    16 Tomažič Uroš
    35 Tomažič Šeruga Miran
    60 Vele Urh
    36 Grča Rok
    Limbuš Pekre
    1 Potpara Blažo V
    3 Naterer Matjaž
    5 Špindler Bogomir
    8 Gruden Dragan
    10 Kaligaro Gregor
    11 Gajser Tomaž K
    14 Novak Rok
    15 Gartner Borut
    17 Baukman Aleksander
    18 Poštrak Dušan
    19 Štiberc Tomaž
    Rezervni igralci
    21 Kušnik Sašo
    22 Miljatovič Matej
    23 Kraner Marko
    78 Kovačič Peter
    Zadetki
    Picerija Lili Slivnica 8 Barbarič Uroš 1 : 0 61′
    Picerija Lili Slivnica 90 Likar Dejan 2 : 0 68′
    Dogodki
    Limbuš Pekre 11 / 22 Gajser Tomaž / Miljatovič Matej 21′
    Picerija Lili Slivnica 80 / 16 Kramberger Gregor / Tomažič Uroš 22′
    Picerija Lili Slivnica 23 / 10 Hren Jošt / Šnuderl Igor 27′
    Limbuš Pekre 8 / 78 Gruden Dragan / Kovačič Peter 37′
  • 10. krog | Rače – Igrišče Rače | 03.04.23 ob 17.30

    NK Rače 1 : 1 0 : 1 Nk MIKLAVŽ
    Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Rače
    1 Glušič Rene V
    2 Lenart Tadej K
    14 Dokl Damjan
    30 Žmegač Tadej
    10 Moravs David
    11 Hudin Boštjan
    17 Sotlar Matjaž
    20 Belšak Aleksander
    6 Špenko Žiga
    18 Pipenbaher Iztok
    7 Jeranovič Sebastijan
    Rezervni igralci
    4 Kovačič Matej
    22 Sapač Andrej
    5 Gregorc Tadej
    9 Glavač Leon
    19 Pušnik Matjaž
    Nk MIKLAVŽ
    77 Arnuš Boris V
    69 Beranič Srečko
    6 Dedič Dejan
    13 Horvat Robert
    5 Hutter Aleksander
    3 Jagarinec Zlatko
    14 Jagarinec Zlatko
    44 Kaisersberger Bojan
    18 Krnjak Matej K
    11 Lorber Aleš
    2 Milašinovič Uroš
    Rezervni igralci
    8 Poštrak Vlado
    33 Putora Danilo
    7 Strelec Tadej
    15 Škarica Marin
    16 Šumak Vid
    1 Sušek Mitja
    4 Berlič Denis
    20 Pajtler Andrej
    10 Gorani Elvis
    Trener
    Šalamun Anton
    Zadetki
    Nk MIKLAVŽ 7 Strelec Tadej 0 : 1 3′
    NK Rače 2 Lenart Tadej 1 : 1 52′
    Dogodki
    Nk MIKLAVŽ 2 / 7 Milašinovič Uroš / Strelec Tadej 1′
  • 10. krog | Loka Rošnja – Igrišče Ložič | 31.03.23 ob 17.30

    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 4 : 0 2 : 0 NK Dobrovce
    Sodniki: Majer Vojko (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI
    12 Gavrić Zoran V
    14 Čilaš Huso
    7 Tušek Tomaž
    26 Drobnič Dušan
    5 Grebenar Peter
    6 Huber Rok
    3 Kovač Fikret
    21 Benaj Nuhi
    20 Hibič Nasim
    71 Mehić Mirnes
    8 Lipuš Marčelo K
    Rezervni igralci
    72 Pekez Luka
    9 Premzl Tomaž
    22 Krnjak Robert
    99 Štiher Jure
    36 Mulalić Denis
    25 Lobenwein Roman
    10 Rat Andrej
    30 Mihailović Radosav
    2 Geržina Andrej
    18 Flajsinger Andrej
    1 Babič Danilo V
    78 Pušnik Srečko
    77 Pesek Boštjan
    4 Zrnko Jože
    NK Dobrovce
    1 Žižek Boštjan V
    56 Vučko Gregor
    4 Hedl Jernej K
    20 Žunko Boris
    28 Reich Uroš
    76 Repnik Egon
    60 Papić Anto
    17 Popadić Saša
    11 Ponudič Aleš
    13 Glunec Boštjan
    7 Glunec Sebastjan
    Rezervni igralci
    6 Kobalej Zoran
    18 Golob Tomaž
    80 Babič Kristjan
    9 Haliti Bajram
    25 Repac Jovan
    19 Zečević Gregor
    46 Ponudič Matjaž
    82 Berberović Milan
    15 Kokol Borut
    Trener
    Pekez Luka
    Zadetki
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 8 Lipuš Marčelo 1 : 0 18′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 72 Pekez Luka 2 : 0 25′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 22 Krnjak Robert 3 : 0 45′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 36 Mulalić Denis 4 : 0 54′
    Dogodki
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 21 / 72 Benaj Nuhi / Pekez Luka 20′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 26 / 22 Drobnič Dušan / Krnjak Robert 40′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 3 / 36 Kovač Fikret / Mulalić Denis 45′
  • 10. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 31.03.23 ob 17.30

    ŠD Rogoza 2 : 2 1 : 2 ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Sodniki: Mauko Igor (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    ŠD Rogoza
    9 Franič Matej
    20 Beranič Matej
    11 Filipovič Ivo
    2 Ivančič Dušan K
    1 Jerinić Ljubinko V
    23 Karasu Huseyin
    3 Klampfer Zoran
    18 Kos Sašo
    7 Kraut Dejan
    24 Mlinar David
    17 Kukić Mirzet
    Rezervni igralci
    10 Stančič Jernej
    5 Štangler Danilo
    15 Vuksanović Žikica
    22 Divjak Peter
    13 Gaši Evelin
    4 Hausmeister Boštjan
    14 Herman Marko
    6 Horvat Dejan
    19 Knecht Šilak Alen
    8 Vrbanec Robert
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    1 Žagar Vojko V
    3 Dajčman Peter
    19 Horvat Mitja
    10 Selinšek Matej
    16 Puklavec Miha
    8 Gorše Rok
    11 Horvat Jernej
    14 Horvat Robert K
    13 Kosi Dejan
    2 Križan Igor
    20 Roškar Mihael
    Rezervni igralci
    5 Hladnik Matjaž
    7 Bele Aleksander
    17 Topolovec Gorazd
    9 Horvat Tadej
    Zadetki
    ŠD Rogoza 22 Divjak Peter 1 : 0 8′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Selinšek Matej 1 : 1 11′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Selinšek Matej 1 : 2 31′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 Dajčman Peter 2 : 2 ag 46′
    Dogodki
    ŠD Rogoza 18 / 22 Kos Sašo / Divjak Peter 1′
  • 10. krog | Fram – Igrišče Fram | 31.03.23 ob 17.30

    NK FRAM 1 : 6 0 : 4 NK Pohorje
    Sodniki: Hrženjak Nickolas (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 10
    NK FRAM
    1 Rak Danilo V
    76 Frešer Aleš
    5 Plavšič Siniša
    27 Režonja Gregor
    9 Krlej Uroš
    21 Libman Rene
    4 Koren Alen K
    42 Gradišnik Simon
    6 Maček Emir
    15 Perkovič Igor
    11 Sernc Peter
    Rezervni igralci
    74 Zorko Tadej
    90 Jovičić Goran
    NK Pohorje
    12 Petrun Damjan V
    19 Golob Mitja
    24 Cehtl Aleksander
    21 Muzlovič Andrej
    25 Podlogar Gregor
    77 Prednik Benjamin
    5 Curkić Elvir
    22 Makari Sašo K
    46 Vahen Gregor
    17 Petrun Jože
    11 Magdič Aleksander
    Rezervni igralci
    7 Sternad Janez
    8 Fras Željko
    99 Žilić Semir
    9 Polič Jani
    14 Dragar Aleš
    31 Rihtarič David
    50 Rojko Robert
    Trener
    Krlej Uroš
    Trener
    Sternad Janez
    Zadetki
    NK Pohorje 8 Fras Željko 0 : 1 2′
    NK Pohorje 24 Cehtl Aleksander 0 : 2 6′
    NK Pohorje 24 Cehtl Aleksander 0 : 3 18′
    NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 0 : 4 19′
    NK FRAM 5 Plavšič Siniša 1 : 4 45′
    NK Pohorje 99 Žilić Semir 1 : 5 63′
    NK Pohorje 99 Žilić Semir 1 : 6 68′
    Dogodki
    NK Pohorje 25 / 8 Podlogar Gregor / Fras Željko 1′
    NK Pohorje 11 / 99 Magdič Aleksander / Žilić Semir 60′
  • 7. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 28.10.22 ob 18.00

    NK Pohorje 3 : 0 3 : 0 ŠD Rogoza
    Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Pohorje
    1 Petrun Damjan V
    19 Golob Mitja
    24 Cehtl Aleksander
    21 Muzlovič Andrej
    25 Podlogar Gregor
    5 Curkić Elvir
    22 Makari Sašo
    17 Petrun Jože
    11 Magdič Aleksander
    7 Sternad Janez K
    8 Fras Željko
    Rezervni igralci
    99 Žilić Semir
    13 Ozim Matej
    23 Ketiš Emil
    10 Ozim Marko
    15 Copello Cleger Alberto Luis
    46 Vahen Gregor
    77 Prednik Benjamin
    ŠD Rogoza
    9 Beranič Gregor
    13 Berglez Damjan
    11 Filipovič Ivo
    2 Ivančič Dušan K
    1 Jerinić Ljubinko V
    23 Karasu Huseyin
    3 Klampfer Zoran
    18 Kos Sašo
    7 Kraut Dejan
    8 Kraut Kristijan
    20 Kukić Mirzet
    Rezervni igralci
    24 Mlinar David
    10 Stančič Jernej
    5 Štangler Danilo
    16 Vuksanović Žikica
    17 Županec Miran
    4 Blagus Krešo
    19 Nešić Marko
    Zadetki
    NK Pohorje 19 Golob Mitja 1 : 0 26′
    NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 2 : 0 31′
    NK Pohorje 77 Prednik Benjamin 3 : 0 34′
    Dogodki
    NK Pohorje 7 / 77 Sternad Janez / Prednik Benjamin 32′
  • 9. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 21.10.22 ob 18.00

    ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 : 1 5 : 1 NK Rače
    Sodniki: Mauko Igor (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    1 Žagar Vojko V
    13 Dajčman Peter
    19 Horvat Mitja
    8 Gorše Rok
    17 Puklavec Miha
    11 Horvat Jernej
    15 Knuplež Roselito
    4 Gorinšek Gorazd K
    14 Horvat Robert
    10 Selinšek Matej
    9 Knežević Goran
    Rezervni igralci
    7 Bele Aleksander
    5 Bukovec Dejan
    16 Horvat Tadej
    3 Hladnik Matjaž
    NK Rače
    8 Krajnc Sebastijan
    2 Lenart Tadej K
    4 Kovačič Matej
    10 Pušnik Matjaž
    9 Jančič Aleš
    69 Polak Sebastijan V
    17 Moravs Zoran
    5 Glavač Leon
    15 Sapač Andrej
    7 Hudin Boštjan
    16 Fajfarič David
    Rezervni igralci
    Trener
    Bele Aleksander
    Zadetki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 17 Puklavec Miha 1 : 0 8′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 8 Gorše Rok 2 : 0 11′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 Gorinšek Gorazd 3 : 0 20′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Horvat Tadej 4 : 0 11m 24′
    NK Rače 5 Glavač Leon 4 : 1 28′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 Gorinšek Gorazd 5 : 1 35′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Horvat Tadej 6 : 1 38′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 Hladnik Matjaž 7 : 1 40′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 Hladnik Matjaž 8 : 1 55′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Horvat Tadej 9 : 1 68′
    Dogodki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 13 / 16 Dajčman Peter / Horvat Tadej 1′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 14 / 3 Horvat Robert / Hladnik Matjaž 37′
  • 9. krog | Fram – Igrišče Fram | 21.10.22 ob 16.00

    NK FRAM 4 : 1 2 : 1 Nk MIKLAVŽ
    Sodniki: Kmetec Tim (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK FRAM
    1 Kokol Andrej
    90 Zupanc Janez
    4 Frešer Aleš
    76 Plavšič Siniša
    9 Režonja Gregor
    7 Krlej Uroš
    21 Libman Rene
    23 Perkovič Igor
    6 Lunežnik Andrej
    8 Koren Alen
    5 Zorjan Matjaž
    Rezervni igralci
    27 Marki Peter
    69 Serdinšek Damijan
    11 Sernc Peter
    Nk MIKLAVŽ
    1 Dukarič Andrej
    14 Jagarinec Zlatko
    77 Arnuš Boris
    69 Beranič Srečko
    20 Emeršič Aleš
    13 Horvat Robert
    7 Strelec Tadej
    6 Dedič Dejan
    8 Poštrak Vlado
    2 Milašinovič Uroš
    33 Putora Danilo
    Rezervni igralci
    3 Jagarinec Zlatko
    16 Šumak Vid
    4 Škarica Marin
    10 Lorber Aleš
    Trener
    Krlej Uroš
    Trener
    Dukarič Andrej
    Zadetki
    NK FRAM 11 Sernc Peter 1 : 0 9′
    NK FRAM 23 Perkovič Igor 2 : 0 14′
    Nk MIKLAVŽ 7 Strelec Tadej 2 : 1 30′
    NK FRAM 7 Krlej Uroš 3 : 1 40′
    NK FRAM 6 Lunežnik Andrej 4 : 1 58′
    Dogodki
    NK FRAM 9 / 11 Režonja Gregor / Sernc Peter 8′
  • 9. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 21.10.22 ob 16.00

    ŠD Rogoza 4 : 0 1 : 0 NK Dobrovce
    Sodniki: Stojkovič Marko (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    ŠD Rogoza
    12 Štangler Danilo V
    9 Beranič Gregor
    11 Filipovič Ivo
    6 Horvat Dejan
    2 Ivančič Dušan K
    23 Karasu Huseyin
    14 Klampfer Zoran
    19 Knecht Šilak Alen
    17 Kokol Andrej
    18 Kos Sašo
    4 Kraut Kristijan
    Rezervni igralci
    13 Kukić Mirzet
    20 Mlinar David
    10 Stančič Jernej
    22 Divjak Peter
    8 Vrbanec Robert
    16 Vuksanović Žikica
    15 Herman Marko
    7 Kraut Dejan
    NK Dobrovce
    1 Žižek Boštjan V
    11 Ponudič Aleš
    19 Meznarič Robert
    15 Knuplež Dejan
    6 Kobalej Zoran
    28 Reich Uroš
    56 Vučko Gregor
    60 Papić Anto
    76 Repnik Egon
    17 Popadić Saša
    4 Hedl Jernej K
    Rezervni igralci
    7 Glunec Sebastjan
    13 Glunec Boštjan
    14 Pandurović Delija
    18 Golob Tomaž
    9 Haliti Bajram
    Trener
    Franič Matej
    Zadetki
    ŠD Rogoza 10 Stančič Jernej 1 : 0 11′
    ŠD Rogoza 19 Knecht Šilak Alen 2 : 0 43′
    ŠD Rogoza 22 Divjak Peter 3 : 0 58′
    ŠD Rogoza 8 Vrbanec Robert 4 : 0 68′
    Dogodki
    ŠD Rogoza 17 / 10 Kokol Andrej / Stančič Jernej 7′
    ŠD Rogoza 14 / 8 Klampfer Zoran / Vrbanec Robert 19′
    ŠD Rogoza 2 / 22 Ivančič Dušan / Divjak Peter 23′
  • 9. krog | Slivnica – Igrišče Slivnica | 21.10.22 ob 16.00

    Picerija Lili Slivnica 0 : 6 0 : 2 NK Pohorje
    Sodniki: Eder Gregor (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    Picerija Lili Slivnica
    8 Barbarič Uroš
    38 Berisha Luan
    39 Ducman Robert
    14 Fajfar Gregor
    12 Gagović Živan V
    23 Hren Jošt
    80 Kramberger Gregor
    3 Lavrič Tomi
    90 Likar Dejan
    75 Lilek Matic
    17 Lukman Andrej
    Rezervni igralci
    44 Ozimič Peter
    10 Šnuderl Igor K
    16 Tomažič Uroš
    35 Tomažič Šeruga Miran
    60 Vele Urh
    36 Grča Rok
    NK Pohorje
    1 Remšak Andrej V
    19 Golob Mitja
    24 Cehtl Aleksander
    21 Muzlovič Andrej
    25 Podlogar Gregor
    5 Curkić Elvir
    22 Makari Sašo
    17 Petrun Jože
    11 Magdič Aleksander
    7 Sternad Janez K
    8 Fras Željko
    Rezervni igralci
    99 Žilić Semir
    77 Polič Jani
    23 Ketiš Emil
    10 Ozim Marko
    15 Copello Cleger Alberto Luis
    46 Vahen Gregor
    Zadetki
    NK Pohorje 25 Podlogar Gregor 0 : 1 9′
    NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 0 : 2 19′
    NK Pohorje 77 Polič Jani 0 : 3 40′
    NK Pohorje 17 Petrun Jože 0 : 4 50′
    NK Pohorje 8 Fras Željko 0 : 5 62′
    NK Pohorje 17 Petrun Jože 0 : 6 67′
    Dogodki
    NK Pohorje 7 / 77 Sternad Janez / Polič Jani 37′
  • 9. krog | Loka Rošnja – Igrišče Ložič | 21.10.22 ob 16.00

    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 6 : 1 2 : 1 Limbuš Pekre
    Sodniki: Vajs Manuel (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI
    12 Mulalić Denis V
    14 Čilaš Huso
    8 Lipuš Marčelo
    21 Benaj Nuhi
    20 Hibič Nasim
    6 Huber Rok
    7 Tušek Tomaž K
    72 Mehić Mirnes
    36 Novak Darjan
    9 Premzl Tomaž
    26 Drobnič Dušan
    Rezervni igralci
    19 Dizdarević Damir
    3 Geržina Andrej
    29 Pekez Luka
    13 Mujčinović Sabit
    10 Rat Andrej
    22 Flajsinger Andrej
    77 Pesek Boštjan
    78 Pušnik Srečko
    99 Štiher Jure
    Limbuš Pekre
    1 Potpara Blažo V
    3 Naterer Matjaž
    5 Špindler Bogomir
    8 Gruden Dragan
    10 Kaligaro Gregor
    11 Gajser Tomaž
    14 Novak Rok
    15 Gartner Borut
    17 Baukman Aleksander
    18 Poštrak Dušan
    19 Štiberc Tomaž
    Rezervni igralci
    21 Kušnik Sašo
    22 Miljatovič Matej
    23 Kraner Marko
    78 Kovačič Peter
    Trener
    Pekez Luka
    Trener
    Kušnik Emin
    Zadetki
    Limbuš Pekre 15 Gartner Borut 1 : 0 ag 10′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 8 Lipuš Marčelo 2 : 0 22′
    Limbuš Pekre 14 Novak Rok 2 : 1 11m 35′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 29 Pekez Luka 3 : 1 43′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 21 Benaj Nuhi 4 : 1 51′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 10 Rat Andrej 5 : 1 60′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 8 Lipuš Marčelo 6 : 1 64′
    Dogodki
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 9 / 29 Premzl Tomaž / Pekez Luka 40′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 20 / 10 Hibič Nasim / Rat Andrej 50′
  • 6. krog | Fram – Igrišče Fram | 18.10.22 ob 16.30

    NK FRAM 0 : 1 0 : 1 NK ROŠNJA – LOKA VETERANI
    Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK FRAM
    1 Rak Danilo K V
    90 Plavšič Siniša
    23 Perkovič Igor
    4 Frešer Aleš
    24 Satler Marko
    21 Libman Rene
    8 Jovičić Goran
    6 Maček Emir
    76 Mačukat Vedran
    9 Režonja Gregor
    7 Krlej Uroš
    Rezervni igralci
    33 Gradišnik Simon
    11 Sernc Peter
    13 Koren Alen
    5 Zorjan Matjaž
    27 Marki Peter
    12 Serdinšek Damijan
    69 Škerget Ivan
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI
    12 Babič Danilo V
    14 Čilaš Huso
    8 Lipuš Marčelo
    21 Benaj Nuhi
    20 Hibič Nasim
    6 Huber Rok
    7 Tušek Tomaž K
    72 Mehić Mirnes
    36 Novak Darjan
    9 Premzl Tomaž
    22 Krnjak Robert
    Rezervni igralci
    26 Drobnič Dušan
    71 Mulalić Denis
    10 Rat Andrej
    30 Mihailović Radosav
    25 Lobenwein Roman
    99 Štiher Jure
    3 Grebenar Peter
    29 Pekez Luka
    18 Mujčinović Sabit
    19 Dizdarević Damir
    Trener
    Krlej Uroš
    Trener
    Mitić Momčilo
    Zadetki
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 18 Mujčinović Sabit 0 : 1 33′
    Dogodki
    NK FRAM 23 Perkovič Igor 57′
  • 8. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 14.10.22 ob 18.00

    NK Dobrovce 1 : 2 0 : 1 ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Sodniki: Majer Vojko (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Dobrovce
    1 Žižek Boštjan V
    11 Ponudič Aleš
    19 Meznarič Robert
    15 Knuplež Dejan
    6 Kobalej Zoran
    28 Reich Uroš
    56 Vučko Gregor
    60 Papić Anto K
    76 Repnik Egon
    17 Popadić Saša
    7 Glunec Sebastjan
    Rezervni igralci
    13 Glunec Boštjan
    4 Hedl Jernej
    14 Pandurović Delija
    18 Golob Tomaž
    9 Haliti Bajram
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    1 Žagar Vojko V
    3 Dajčman Peter
    19 Horvat Mitja
    2 Križan Igor
    15 Puklavec Miha
    4 Cimerlajt Gorazd
    16 Knuplež Roselito
    11 Horvat Tadej K
    14 Horvat Robert
    13 Kosi Dejan
    9 Knežević Goran
    Rezervni igralci
    7 Bele Aleksander
    5 Bukovec Dejan
    10 Selinšek Matej
    Zadetki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 Dajčman Peter 0 : 1 29′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Selinšek Matej 0 : 2 48′
    NK Dobrovce 11 Ponudič Aleš 1 : 2 68′
    Dogodki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 14 / 10 Horvat Robert / Selinšek Matej 45′
  • 8. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 14.10.22 ob 18.00

    NK Pohorje 3 : 2 2 : 2 NK ROŠNJA – LOKA VETERANI
    Sodniki: Mauko Igor (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Pohorje
    12 Petrun Damjan V
    19 Golob Mitja
    24 Cehtl Aleksander
    21 Muzlovič Andrej
    25 Podlogar Gregor
    5 Curkić Elvir
    22 Makari Sašo
    17 Petrun Jože
    11 Magdič Aleksander
    7 Sternad Janez K
    8 Fras Željko
    Rezervni igralci
    99 Žilić Semir
    77 Polič Jani
    23 Ketiš Emil
    10 Ozim Marko
    15 Copello Cleger Alberto Luis
    46 Vahen Gregor
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI
    12 Gavrić Zoran V
    14 Čilaš Huso
    8 Lipuš Marčelo
    21 Benaj Nuhi
    20 Hibič Nasim
    6 Huber Rok
    7 Tušek Tomaž K
    72 Mehić Mirnes
    36 Novak Darjan
    9 Premzl Tomaž
    3 Geržina Andrej
    Rezervni igralci
    26 Drobnič Dušan
    71 Mulalić Denis
    29 Pekez Luka
    99 Štiher Jure
    15 Mujčinović Sabit
    78 Pušnik Srečko
    80 Kukovič Srečko
    5 Grebenar Peter
    22 Flajsinger Andrej
    19 Dizdarević Damir
    Trener
    Rojko Robert
    Trener
    Pekez Luka
    Zadetki
    NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 1 : 0 11m 12′
    NK Pohorje 24 Cehtl Aleksander 2 : 0 26′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 14 Čilaš Huso 2 : 1 30′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 3 Geržina Andrej 2 : 2 11m 34′
    NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 3 : 2 11m 65′
    Dogodki
  • 8. krog | Rače – Igrišče Rače | 14.10.22 ob 16.30

    NK Rače 1 : 3 1 : 2 NK FRAM
    Sodniki: Mušič Doroteja (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Rače
    1 Šipek Gregor V
    2 Lenart Tadej K
    4 Dokl Damjan
    11 Budić Siniša
    30 Sapač Andrej
    10 Žurman Aleš
    9 Gajić Goran
    5 Pušnik Matjaž
    6 Hudin Boštjan
    14 Polak Sebastijan
    17 Sotlar Matjaž
    Rezervni igralci
    18 Poljanec Boštjan
    19 Kokol Primož
    20 Belšak Aleksander
    22 Glavač Leon
    7 Paradiž Andrej
    NK FRAM
    69 Škerget Ivan K V
    90 Zupanc Janez
    23 Perkovič Igor
    4 Frešer Aleš
    15 Plavšič Siniša
    21 Libman Rene
    55 Košti Denis
    6 Maček Emir
    76 Mačukat Vedran
    24 Režonja Gregor
    7 Krlej Uroš
    Rezervni igralci
    33 Gradišnik Simon
    9 Jovičić Goran
    8 Lunežnik Andrej
    13 Koren Alen
    5 Zorjan Matjaž
    27 Marki Peter
    1 Serdinšek Damijan
    42 Krapež Aleš
    11 Sernc Peter
    Trener
    Knez Alen
    Trener
    Pridigar Peter
    Zadetki
    NK Rače 9 Gajić Goran 1 : 0 6′
    NK FRAM 24 Režonja Gregor 1 : 1 13′
    NK FRAM 76 Mačukat Vedran 1 : 2 33′
    NK FRAM 24 Režonja Gregor 1 : 3 65′
    Dogodki
  • 8. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 14.10.22 ob 16.30

    Limbuš Pekre 0 : 2 0 : 2 ŠD Rogoza
    Sodniki: Stojkovič Marko (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    Limbuš Pekre
    1 Potpara Blažo V
    14 Novak Rok
    11 Gajser Tomaž
    78 Kovačič Peter
    8 Gruden Dragan K
    19 Štiberc Tomaž
    16 Kovačič Zoran
    17 Baukman Aleksander
    20 Mlakar Janez
    15 Gartner Borut
    23 Kraner Marko
    Rezervni igralci
    22 Miljatovič Matej
    5 Špindler Bogomir
    10 Kaligaro Gregor
    2 Belšak Janez
    18 Poštrak Dušan
    ŠD Rogoza
    1 Jerinić Ljubinko V
    9 Beranič Gregor
    11 Filipovič Ivo
    6 Horvat Dejan
    2 Ivančič Dušan K
    23 Karasu Huseyin
    14 Klampfer Zoran
    19 Knecht Šilak Alen
    17 Kokol Andrej
    18 Kos Sašo
    7 Kraut Dejan
    Rezervni igralci
    4 Kraut Kristijan
    13 Kukić Mirzet
    20 Mlinar David
    10 Stančič Jernej
    5 Štangler Danilo
    8 Vrbanec Robert
    16 Vuksanović Žikica
    22 Županec Miran
    Trener
    Kušnik Emin
    Trener
    Golob Miha
    Zadetki
    ŠD Rogoza 9 Beranič Gregor 0 : 1 2′
    ŠD Rogoza 20 Mlinar David 0 : 2 7′
    Dogodki
  • 8. krog | Slivnica – Igrišče Slivnica | 14.10.22 ob 16.30

    Picerija Lili Slivnica 0 : 1 0 : 1 Nk MIKLAVŽ
    Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    Picerija Lili Slivnica
    1 Auda Andrej V
    16 Tomažič Uroš
    90 Likar Dejan K
    8 Barbarič Uroš
    38 Berisha Luan
    14 Fajfar Gregor
    23 Hren Jošt
    25 Lorbek Danijel
    44 Ozimič Peter
    10 Šnuderl Igor
    60 Vele Urh
    Rezervni igralci
    36 Grča Rok
    85 Gagović Živan
    Nk MIKLAVŽ
    1 Dukarič Andrej V
    14 Jagarinec Zlatko
    77 Arnuš Boris
    69 Beranič Srečko
    20 Emeršič Aleš
    13 Horvat Robert
    7 Strelec Tadej
    6 Dedič Dejan
    8 Poštrak Vlado
    2 Milašinovič Uroš
    Rezervni igralci
    33 Putora Danilo
    3 Jagarinec Zlatko
    16 Šumak Vid
    4 Škarica Marin
    Zadetki
    Nk MIKLAVŽ 7 Strelec Tadej 0 : 1 28′
    Dogodki
  • 7. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 11.10.22 ob 18.00

    NK Dobrovce 2 : 0 0 : 0 NK Rače
    Sodniki: Jug Maksimiljan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 10
    NK Dobrovce
    1 Žižek Boštjan V
    11 Ponudič Aleš
    19 Meznarič Robert
    15 Knuplež Dejan
    6 Kobalej Zoran
    28 Reich Uroš
    56 Vučko Gregor
    60 Papić Anto K
    76 Repnik Egon
    17 Popadić Saša
    7 Glunec Sebastjan
    Rezervni igralci
    13 Glunec Boštjan
    4 Hedl Jernej
    14 Pandurović Delija
    18 Golob Tomaž
    9 Haliti Bajram
    NK Rače
    69 Bauman Jernej V
    2 Lenart Tadej
    4 Kovačič Matej
    6 Špenko Žiga
    7 Jeranovič Sebastijan
    10 Sotlar Matjaž
    9 Moravs Zoran K
    5 Poljanec Boštjan
    11 Hudin Boštjan
    15 Dokl Damjan
    17 Ferlinc Sašo
    Rezervni igralci
    18 Polak Sebastijan
    19 Pušnik Matjaž
    20 Belšak Aleksander
    22 Glavač Leon
    30 Kokol Primož
    Zadetki
    NK Dobrovce 28 Reich Uroš 1 : 0 50′
    NK Dobrovce 11 Ponudič Aleš 2 : 0 59′
    Dogodki
  • 7. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 07.10.22 ob 19.00

    ŠD Marjeta na Dravskem polju 1 : 1 1 : 0 Limbuš Pekre
    Sodniki: Podgoršek Simon Matej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    1 Žagar Vojko V
    3 Hladnik Matjaž
    11 Horvat Jernej K
    14 Dajčman Peter
    19 Horvat Mitja
    2 Križan Igor
    5 Bukovec Dejan
    21 Roškar Mihael
    20 Puklavec Miha
    4 Cimerlajt Gorazd
    10 Pleteršek Tomaž
    Rezervni igralci
    16 Knuplež Roselito
    9 Gorše Rok
    15 Knežević Goran
    7 Bele Aleksander
    13 Kosi Dejan
    17 Premzl Simon
    Limbuš Pekre
    1 Potpara Blažo V
    3 Naterer Matjaž
    9 Nikoloski Rene
    22 Miljatovič Matej
    8 Gruden Dragan K
    19 Štiberc Tomaž
    16 Kovačič Zoran
    17 Baukman Aleksander
    20 Mlakar Janez
    15 Gartner Borut
    23 Kraner Marko
    Rezervni igralci
    14 Novak Rok
    Trener
    Bele Aleksander
    Zadetki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 19 Horvat Mitja 1 : 0 32′
    Limbuš Pekre 14 Novak Rok 1 : 1 56′
    Dogodki
    Limbuš Pekre 9 Nikoloski Rene 23′
    Limbuš Pekre 17 / 14 Baukman Aleksander / Novak Rok 40′
  • 7. krog | Slivnica – Igrišče Slivnica | 07.10.22 ob 16.30

    Picerija Lili Slivnica 2 : 1 0 : 1 NK FRAM
    Sodniki: Holcman Aljaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    Picerija Lili Slivnica
    1 Auda Andrej
    8 Barbarič Uroš
    38 Berisha Luan
    39 Ducman Robert
    12 Gagović Živan V
    23 Hren Jošt
    80 Kramberger Gregor
    90 Likar Dejan
    75 Lilek Matic K
    17 Lukman Andrej
    44 Ozimič Peter
    Rezervni igralci
    10 Šnuderl Igor
    16 Tomažič Uroš
    35 Tomažič Šeruga Miran
    36 Grča Rok
    3 Lavrič Tomi
    25 Lorbek Danijel
    NK FRAM
    1 Zupanc Janez K V
    4 Frešer Aleš
    42 Plavšič Siniša
    23 Režonja Gregor
    7 Krlej Uroš
    21 Libman Rene
    9 Gradišnik Simon
    5 Jovičić Goran
    8 Lunežnik Andrej
    12 Koren Alen
    33 Zorjan Matjaž
    Rezervni igralci
    27 Serdinšek Damijan
    6 Maček Emir
    24 Satler Marko
    11 Sernc Peter
    Zadetki
    NK FRAM 11 Sernc Peter 0 : 1 5′
    Picerija Lili Slivnica 23 Hren Jošt 1 : 1 43′
    Picerija Lili Slivnica 10 Šnuderl Igor 2 : 1 64′
    Dogodki
    NK FRAM 7 / 11 Krlej Uroš / Sernc Peter 2′
    Picerija Lili Slivnica 44 / 10 Ozimič Peter / Šnuderl Igor 36′
  • 7. krog | Loka Rošnja – Igrišče Ložič | 07.10.22 ob 16.30

    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 2 : 1 2 : 0 Nk MIKLAVŽ
    Sodniki: Kmetec Tim (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI
    12 Babič Danilo V
    14 Čilaš Huso
    8 Lipuš Marčelo
    21 Benaj Nuhi K
    20 Hibič Nasim
    6 Huber Rok
    7 Tušek Tomaž
    72 Mehić Mirnes
    36 Novak Darjan
    9 Premzl Tomaž
    22 Krnjak Robert
    Rezervni igralci
    26 Drobnič Dušan
    71 Mulalić Denis
    10 Rat Andrej
    30 Mihailović Radosav
    25 Lobenwein Roman
    99 Štiher Jure
    3 Kovač Fikret
    29 Pekez Luka
    15 Mujčinović Sabit
    78 Pušnik Srečko
    79 Pesek Boštjan
    80 Kukovič Srečko
    5 Grebenar Peter
    Nk MIKLAVŽ
    1 Dukarič Andrej V
    14 Jagarinec Zlatko
    77 Arnuš Boris
    69 Beranič Srečko
    20 Emeršič Aleš
    5 Hutter Aleksander K
    13 Horvat Robert
    10 Lorber Aleš
    6 Dedič Dejan
    8 Poštrak Vlado
    Rezervni igralci
    3 Jagarinec Zlatko
    16 Šumak Vid
    33 Putora Danilo
    2 Milašinovič Uroš
    Trener
    Pekez Luka
    Trener
    Poštrak Vlado
    Zadetki
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 8 Lipuš Marčelo 1 : 0 12′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 29 Pekez Luka 2 : 0 26′
    Nk MIKLAVŽ 8 Poštrak Vlado 2 : 1 39′
    Dogodki
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 22 / 29 Krnjak Robert / Pekez Luka 20′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 79 Pesek Boštjan 58′
  • 6. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 04.10.22 ob 17.00

    Limbuš Pekre 3 : 1 1 : 1 NK Dobrovce
    Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 15
    Limbuš Pekre
    1 Kraner Marko V
    3 Naterer Matjaž
    5 Špindler Bogomir
    22 Miljatovič Matej
    8 Gruden Dragan K
    9 Nikoloski Rene
    16 Kovačič Zoran
    17 Baukman Aleksander
    20 Mlakar Janez
    15 Gartner Borut
    21 Kušnik Sašo
    Rezervni igralci
    10 Kaligaro Gregor
    78 Kovačič Peter
    7 Mlaker Gregor
    11 Gajser Tomaž
    23 Štiberc Tomaž
    NK Dobrovce
    1 Žižek Boštjan V
    11 Ponudič Aleš
    19 Meznarič Robert
    15 Knuplež Dejan
    20 Žunko Boris
    28 Reich Uroš
    56 Vučko Gregor
    60 Papić Anto K
    76 Repnik Egon
    17 Popadić Saša
    7 Glunec Sebastjan
    Rezervni igralci
    13 Glunec Boštjan
    4 Hedl Jernej
    46 Ponudič Matjaž
    18 Golob Tomaž
    6 Kobalej Zoran
    9 Haliti Bajram
    Trener
    Kušnik Emin
    Trener
    Mujić Halil
    Zadetki
    NK Dobrovce 11 Ponudič Aleš 0 : 1 23′
    Limbuš Pekre 16 Kovačič Zoran 1 : 1 26′
    Limbuš Pekre 8 Gruden Dragan 2 : 1 45′
    Limbuš Pekre 11 Gajser Tomaž 3 : 1 60′
    Dogodki
    Limbuš Pekre 3 / 11 Naterer Matjaž / Gajser Tomaž 52′
  • 6. krog | – | 30.09.22 ob 18.00

    NK Pohorje 3 : 0 ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev:
    NK Pohorje
    Rezervni igralci
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Rezervni igralci
    Zadetki
    Dogodki
  • 6. krog | Slivnica – Igrišče Slivnica | 30.09.22 ob 17.00

    Picerija Lili Slivnica 5 : 0 2 : 0 NK Rače
    Sodniki: Mušič Doroteja (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    Picerija Lili Slivnica
    1 Auda Andrej V
    8 Barbarič Uroš
    38 Berisha Luan
    39 Ducman Robert
    23 Hren Jošt
    80 Kramberger Gregor
    16 Tomažič Uroš
    75 Likar Dejan
    17 Lukman Andrej
    44 Ozimič Peter
    10 Šnuderl Igor K
    Rezervni igralci
    35 Tomažič Šeruga Miran
    36 Grča Rok
    12 Gagović Živan V
    NK Rače
    1 Polak Sebastijan K V
    7 Jeranovič Sebastijan
    17 Hudin Boštjan
    15 Kokol Primož
    5 Gregorc Tadej
    19 Dokl Damjan
    6 Pušnik Matjaž
    10 Sotlar Matjaž
    20 Belšak Aleksander
    14 Poljanec Boštjan
    11 Sapač Andrej
    Rezervni igralci
    4 Kovačič Matej
    Zadetki
    Picerija Lili Slivnica 10 Šnuderl Igor 1 : 0 3′
    Picerija Lili Slivnica 75 Likar Dejan 2 : 0 33′
    Picerija Lili Slivnica 10 Šnuderl Igor 3 : 0 56′
    Picerija Lili Slivnica 36 Grča Rok 4 : 0 62′
    Picerija Lili Slivnica 10 Šnuderl Igor 5 : 0 69′
    Dogodki
    Picerija Lili Slivnica 44 / 36 Ozimič Peter / Grča Rok 36′
  • 6. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 30.09.22 ob 17.00

    Nk MIKLAVŽ 1 : 2 0 : 2 ŠD Rogoza
    Sodniki: Vajs Manuel (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    Nk MIKLAVŽ
    1 Dukarič Andrej V
    14 Jagarinec Zlatko
    77 Arnuš Boris
    69 Beranič Srečko
    20 Emeršič Aleš
    5 Hutter Aleksander K
    13 Horvat Robert
    10 Lorber Aleš
    6 Dedič Dejan
    8 Poštrak Vlado
    6 Cebek Denis
    Rezervni igralci
    7 Strelec Tadej
    3 Jagarinec Zlatko
    16 Šumak Vid
    33 Putora Danilo
    2 Milašinovič Uroš
    18 Krnjak Matej
    ŠD Rogoza
    1 Jerinić Ljubinko V
    9 Beranič Gregor
    15 Franič Matej
    4 Hausmeister Boštjan
    6 Horvat Dejan
    2 Ivančič Dušan K
    23 Karasu Huseyin
    3 Klampfer Zoran
    19 Knecht Šilak Alen
    7 Kraut Dejan
    17 Županec Miran
    Rezervni igralci
    18 Kos Sašo
    24 Mlinar David
    10 Stančič Jernej
    5 Štangler Danilo
    8 Kraut Kristijan
    16 Vuksanović Žikica
    13 Kukić Mirzet
    Trener
    Poštrak Vlado
    Zadetki
    ŠD Rogoza 9 Beranič Gregor 0 : 1 21′
    ŠD Rogoza 9 Beranič Gregor 0 : 2 32′
    ŠD Rogoza 4 Hausmeister Boštjan 1 : 2 ag 38′
    Dogodki
    Nk MIKLAVŽ 7 Strelec Tadej 42′
    Nk MIKLAVŽ 18 Krnjak Matej 45′
  • 4. krog | Fram – Igrišče Fram | 27.09.22 ob 17.00

    NK FRAM 6 : 2 3 : 1 ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Sodniki: Jug Maksimiljan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK FRAM
    1 Škerget Ivan V
    4 Frešer Aleš
    42 Plavšič Siniša
    13 Režonja Gregor
    8 Lunežnik Andrej
    9 Gradišnik Simon
    76 Mačukat Vedran
    21 Libman Rene
    12 Maček Emir
    23 Perkovič Igor
    90 Zupanc Janez
    Rezervni igralci
    24 Satler Marko
    55 Košti Denis
    6 Koren Alen
    11 Serdinšek Damijan V
    5 Zorjan Matjaž
    33 Krapež Aleš
    7 Krlej Uroš
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    1 Žagar Vojko V
    16 Kirbiš Denis
    5 Bukovec Dejan
    14 Horvat Robert K
    10 Selinšek Matej
    4 Cimerlajt Gorazd
    11 Horvat Jernej
    19 Horvat Mitja
    8 Gorše Rok
    2 Križan Igor
    3 Knežević Goran
    Rezervni igralci
    9 Novak Sašo
    13 Kosi Dejan
    7 Bele Aleksander
    15 Premzl Simon
    17 Gojčič Aleš
    20 Horvat Tadej
    Trener
    Novak Sandro
    Trener
    Horvat Jernej
    Zadetki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 8 Gorše Rok 0 : 1 6′
    NK FRAM 23 Perkovič Igor 1 : 1 11′
    NK FRAM 42 Plavšič Siniša 2 : 1 17′
    NK FRAM 13 Režonja Gregor 3 : 1 22′
    NK FRAM 24 Satler Marko 4 : 1 39′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 Knežević Goran 4 : 2 41′
    NK FRAM 24 Satler Marko 5 : 2 60′
    NK FRAM 9 Gradišnik Simon 6 : 2 70′
    Dogodki
    NK FRAM 8 / 24 Lunežnik Andrej / Satler Marko 37′
  • 5. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 23.09.22 ob 19.00

    ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 : 0 2 : 0 Nk MIKLAVŽ
    Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    1 Žagar Vojko V
    3 Hladnik Matjaž
    13 Gorše Rok
    17 Knuplež Roselito
    5 Dajčman Peter
    8 Franci Peter
    10 Selinšek Matej
    11 Horvat Jernej K
    15 Knežević Goran
    14 Horvat Robert
    4 Cimerlajt Gorazd
    Rezervni igralci
    2 Križan Igor
    7 Bele Aleksander
    21 Roškar Mihael
    19 Horvat Mitja
    16 Kirbiš Denis
    20 Horvat Tadej
    9 Bukovec Dejan
    Nk MIKLAVŽ
    1 Dukarič Andrej V
    14 Jagarinec Zlatko
    77 Arnuš Boris
    69 Beranič Srečko
    20 Emeršič Aleš
    5 Hutter Aleksander K
    13 Horvat Robert
    10 Lorber Aleš
    6 Dedič Dejan
    8 Poštrak Vlado
    11 Cebek Denis
    Rezervni igralci
    7 Strelec Tadej
    15 Škarica Marin
    16 Šumak Vid
    33 Putora Danilo
    2 Milašinovič Uroš
    18 Krnjak Matej
    Trener
    Bele Aleksander
    Trener
    Dukarič Andrej
    Zadetki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 17 Knuplež Roselito 1 : 0 4′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 14 Horvat Robert 2 : 0 11′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Kirbiš Denis 3 : 0 60′
    Dogodki
    Nk MIKLAVŽ 15 Škarica Marin 7′
  • 5. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 23.09.22 ob 18.00

    NK Dobrovce 1 : 11 1 : 7 NK Pohorje
    Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Dobrovce
    1 Žižek Boštjan V
    11 Ponudič Aleš
    19 Meznarič Robert
    15 Knuplež Dejan
    20 Žunko Boris
    28 Reich Uroš
    56 Vučko Gregor
    60 Papić Anto K
    76 Repnik Egon
    17 Popadić Saša
    7 Glunec Sebastjan
    Rezervni igralci
    13 Glunec Boštjan
    4 Hedl Jernej
    46 Ponudič Matjaž
    18 Golob Tomaž
    6 Kobalej Zoran
    9 Haliti Bajram
    NK Pohorje
    1 Makari Sašo V
    19 Golob Mitja
    24 Cehtl Aleksander
    21 Muzlovič Andrej
    25 Podlogar Gregor
    5 Curkić Elvir
    46 Vahen Gregor
    17 Petrun Jože
    11 Magdič Aleksander
    32 Ladinek Damjan
    7 Sternad Janez
    Rezervni igralci
    8 Fras Željko
    99 Žilić Semir
    23 Ketiš Emil
    50 Rojko Robert
    36 Ozim Matej
    6 Polič Jani
    15 Copello Cleger Alberto Luis
    14 Dragar Aleš
    77 Prednik Benjamin
    10 Ozim Marko
    Trener
    Sternad Janez
    Zadetki
    NK Pohorje 5 Curkić Elvir 0 : 1 3′
    NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 0 : 2 4′
    NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 0 : 3 8′
    NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 0 : 4 10′
    NK Pohorje 24 Cehtl Aleksander 0 : 5 11′
    NK Pohorje 5 Curkić Elvir 0 : 6 15′
    NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 0 : 7 16′
    NK Dobrovce 11 Ponudič Aleš 1 : 7 31′
    NK Pohorje 17 Petrun Jože 1 : 8 54′
    NK Pohorje 17 Petrun Jože 1 : 9 55′
    NK Pohorje 5 Curkić Elvir 1 : 10 61′
    NK Pohorje 99 Žilić Semir 1 : 11 70′
    Dogodki
    NK Pohorje 24 / 99 Cehtl Aleksander / Žilić Semir 65′
  • 5. krog | Loka Rošnja – Igrišče Ložič | 23.09.22 ob 17.00

    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 2 : 2 0 : 2 Picerija Lili Slivnica
    Sodniki: Majer Vojko (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI
    12 Babič Danilo V
    99 Štiher Jure
    8 Lipuš Marčelo
    30 Mihailović Radosav
    20 Hibič Nasim
    6 Huber Rok K
    7 Tušek Tomaž
    72 Mehić Mirnes
    36 Novak Darjan
    9 Premzl Tomaž
    22 Krnjak Robert
    Rezervni igralci
    26 Drobnič Dušan
    18 Dizdarević Damir
    29 Nedeljko Urban
    10 Rat Andrej
    78 Pušnik Srečko
    77 Pesek Boštjan
    25 Lobenwein Roman
    Picerija Lili Slivnica
    1 Auda Andrej V
    38 Berisha Luan
    23 Hren Jošt
    80 Kramberger Gregor
    90 Likar Dejan
    75 Lilek Matic
    25 Lorbek Danijel
    17 Lukman Andrej
    44 Ozimič Peter
    10 Šnuderl Igor
    3 Tomažič Uroš
    Rezervni igralci
    35 Tomažič Šeruga Miran K
    36 Grča Rok
    Zadetki
    Picerija Lili Slivnica 3 Tomažič Uroš 0 : 1 6′
    Picerija Lili Slivnica 23 Hren Jošt 0 : 2 13′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 9 Premzl Tomaž 1 : 2 42′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 9 Premzl Tomaž 2 : 2 70′
    Dogodki
  • 5. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 23.09.22 ob 17.00

    ŠD Rogoza 2 : 1 0 : 1 NK FRAM
    Sodniki: Grbec Ermin (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    ŠD Rogoza
    1 Jerinić Ljubinko V
    9 Beranič Gregor
    15 Franič Matej
    4 Hausmeister Boštjan
    6 Horvat Dejan
    2 Ivančič Dušan K
    23 Karasu Huseyin
    3 Klampfer Zoran
    19 Knecht Šilak Alen
    7 Kraut Dejan
    17 Kokol Andrej
    Rezervni igralci
    18 Kos Sašo
    24 Mlinar David
    10 Stančič Jernej
    5 Štangler Danilo
    8 Vrbanec Robert
    16 Vuksanović Žikica
    22 Divjak Peter
    NK FRAM
    1 Zupanc Janez V
    76 Frešer Aleš
    12 Plavšič Siniša
    9 Režonja Gregor
    8 Lunežnik Andrej
    42 Gradišnik Simon
    33 Mačukat Vedran
    21 Libman Rene
    90 Jovičić Goran
    23 Perkovič Igor
    6 Maček Emir
    Rezervni igralci
    24 Satler Marko
    15 Krapež Aleš
    55 Košti Denis
    13 Koren Alen
    11 Serdinšek Damijan V
    5 Zorjan Matjaž
    27 Marki Peter
    7 Krlej Uroš
    Trener
    Herman Marko
    Trener
    Krlej Uroš
    Zadetki
    NK FRAM 33 Mačukat Vedran 0 : 1 27′
    ŠD Rogoza 19 Knecht Šilak Alen 1 : 1 51′
    ŠD Rogoza 24 Mlinar David 2 : 1 69′
    Dogodki
    ŠD Rogoza 9 / 24 Beranič Gregor / Mlinar David 46′
  • 5. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 23.09.22 ob 17.00

    Limbuš Pekre 5 : 0 2 : 0 NK Rače
    Sodniki: Mauko Igor (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    Limbuš Pekre
    1 Potpara Blažo V
    3 Naterer Matjaž
    5 Špindler Bogomir
    7 Mlaker Gregor
    8 Gruden Dragan K
    9 Nikoloski Rene
    16 Kovačič Zoran
    17 Baukman Aleksander
    19 Štiberc Tomaž
    15 Gartner Borut
    21 Kušnik Sašo
    Rezervni igralci
    10 Kaligaro Gregor
    78 Kovačič Peter
    22 Miljatovič Matej
    11 Gajser Tomaž
    NK Rače
    1 Ivančič Vlado V
    2 Lenart Tadej
    4 Pušnik Matjaž
    5 Gregorc Tadej K
    7 Jeranovič Sebastijan
    6 Pipenbaher Iztok
    9 Kovačič Matej
    10 Sotlar Matjaž
    11 Hudin Boštjan
    20 Belšak Aleksander
    22 Glavač Leon
    Rezervni igralci
    14 Kokol Primož
    18 Gajić Goran
    3 Rošer Tadej
    Trener
    Kušnik Emin
    Trener
    Pleteršek Ivan
    Zadetki
    Limbuš Pekre 16 Kovačič Zoran 1 : 0 21′
    Limbuš Pekre 9 Nikoloski Rene 2 : 0 31′
    Limbuš Pekre 16 Kovačič Zoran 3 : 0 46′
    Limbuš Pekre 9 Nikoloski Rene 4 : 0 55′
    Limbuš Pekre 16 Kovačič Zoran 5 : 0 67′
    Dogodki
  • 4. krog | – | 16.09.22 ob 16.30

    NK Rače 0 : 3 NK ROŠNJA – LOKA VETERANI
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev:
    NK Rače
    Rezervni igralci
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI
    Rezervni igralci
    Zadetki
    Dogodki
  • 4. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 20.09.22 ob 18.00

    NK Pohorje 2 : 0 1 : 0 Limbuš Pekre
    Sodniki: Holcman Aljaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Pohorje
    1 Petrun Damjan V
    19 Golob Mitja
    24 Cehtl Aleksander
    21 Muzlovič Andrej
    25 Podlogar Gregor
    22 Makari Sašo K
    5 Curkić Elvir
    77 Prednik Benjamin
    47 Vahen Gregor
    17 Petrun Jože
    11 Magdič Aleksander
    Rezervni igralci
    32 Ladinek Damjan
    7 Sternad Janez
    8 Fras Željko
    99 Žilić Semir
    6 Polič Jani
    23 Ketiš Emil
    14 Dragar Aleš
    15 Copello Cleger Alberto Luis
    50 Rojko Robert
    10 Ozim Marko
    36 Ozim Matej
    Limbuš Pekre
    1 Potpara Blažo V
    3 Naterer Matjaž
    5 Špindler Bogomir
    7 Mlaker Gregor
    8 Gruden Dragan K
    9 Nikoloski Rene
    16 Kovačič Zoran
    17 Baukman Aleksander
    19 Štiberc Tomaž
    20 Mlakar Janez
    21 Kušnik Sašo
    Rezervni igralci
    23 Kraner Marko
    78 Kovačič Peter
    22 Miljatovič Matej
    15 Gartner Borut
    11 Gajser Tomaž
    18 Poštrak Dušan
    Trener
    Sternad Janez
    Trener
    Špindler Bogomir
    Zadetki
    NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 1 : 0 30′
    NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 2 : 0 60′
    Dogodki
  • 4. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 16.09.22 ob 17.30

    Nk MIKLAVŽ 5 : 0 4 : 0 NK Dobrovce
    Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Nk MIKLAVŽ
    1 Dukarič Andrej V
    14 Jagarinec Zlatko
    77 Arnuš Boris
    69 Beranič Srečko
    20 Emeršič Aleš
    5 Hutter Aleksander K
    13 Horvat Robert
    10 Lorber Aleš
    6 Dedič Dejan
    8 Poštrak Vlado
    Rezervni igralci
    7 Strelec Tadej
    15 Škarica Marin
    16 Šumak Vid
    44 Kaisersberger Bojan
    NK Dobrovce
    1 Žižek Boštjan V
    11 Ponudič Aleš
    19 Meznarič Robert
    15 Knuplež Dejan
    20 Žunko Boris
    21 Reich Uroš
    6 Vučko Gregor
    60 Papić Anto K
    76 Repnik Egon
    17 Popadić Saša
    7 Glunec Sebastjan
    Rezervni igralci
    13 Glunec Boštjan
    80 Babič Kristjan
    4 Hedl Jernej
    46 Ponudič Matjaž
    Zadetki
    Nk MIKLAVŽ 7 Strelec Tadej 1 : 0 8′
    Nk MIKLAVŽ 20 Emeršič Aleš 2 : 0 14′
    Nk MIKLAVŽ 44 Kaisersberger Bojan 3 : 0 15′
    Nk MIKLAVŽ 20 Emeršič Aleš 4 : 0 34′
    Nk MIKLAVŽ 10 Lorber Aleš 5 : 0 55′
    Dogodki
    Nk MIKLAVŽ 5 / 7 Hutter Aleksander / Strelec Tadej 5′
    Nk MIKLAVŽ 69 / 44 Beranič Srečko / Kaisersberger Bojan 12′
  • 4. krog | Slivnica – Igrišče Slivnica | 16.09.22 ob 17.30

    Picerija Lili Slivnica 2 : 2 1 : 0 ŠD Rogoza
    Sodniki: Mauko Igor (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Picerija Lili Slivnica
    1 Auda Andrej V
    8 Barbarič Uroš
    39 Ducman Robert
    14 Fajfar Gregor
    23 Hren Jošt
    90 Likar Dejan
    80 Kramberger Gregor
    75 Lilek Matic
    17 Lukman Andrej
    44 Ozimič Peter
    10 Šnuderl Igor
    Rezervni igralci
    12 Gagović Živan
    16 Tomažič Uroš
    35 Tomažič Šeruga Miran K
    ŠD Rogoza
    9 Beranič Gregor
    13 Berglez Damjan
    1 Franič Matej
    4 Hausmeister Boštjan
    6 Horvat Dejan
    2 Ivančič Dušan K
    20 Karasu Huseyin
    3 Klampfer Zoran
    19 Knecht Šilak Alen
    17 Kokol Andrej
    18 Kos Sašo V
    Rezervni igralci
    7 Kraut Dejan
    22 Mlinar David
    10 Stančič Jernej
    5 Štangler Danilo
    8 Vrbanec Robert
    16 Vuksanović Žikica
    Zadetki
    Picerija Lili Slivnica 10 Šnuderl Igor 1 : 0 16′
    ŠD Rogoza 22 Mlinar David 1 : 1 47′
    Picerija Lili Slivnica 23 Hren Jošt 2 : 1 50′
    ŠD Rogoza 9 Beranič Gregor 2 : 2 58′
    Dogodki
    ŠD Rogoza 19 / 22 Knecht Šilak Alen / Mlinar David 36′
  • 3. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 09.09.22 ob 19.00

    ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 : 1 1 : 0 Picerija Lili Slivnica
    Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    1 Žagar Vojko V
    3 Hladnik Matjaž
    13 Kosi Dejan
    17 Knuplež Roselito
    5 Dajčman Peter
    8 Franci Peter
    10 Selinšek Matej
    11 Horvat Jernej K
    16 Premzl Simon
    14 Horvat Robert
    15 Marko Tomaž
    Rezervni igralci
    2 Križan Igor
    7 Bele Aleksander
    21 Roškar Mihael
    19 Horvat Mitja
    9 Novak Sašo
    4 Cimerlajt Gorazd
    99 Kalčič Jože
    98 Gojčič Aleš
    Picerija Lili Slivnica
    8 Barbarič Uroš
    38 Berisha Luan
    14 Fajfar Gregor
    12 Gagović Živan V
    23 Hren Jošt
    80 Kramberger Gregor
    90 Likar Dejan
    75 Lilek Matic
    25 Lorbek Danijel
    10 Šnuderl Igor
    44 Ozimič Peter
    Rezervni igralci
    16 Tomažič Uroš
    35 Tomažič Šeruga Miran K
    60 Vele Urh
    Trener
    Bele Aleksander
    Trener
    Seničer Tim
    Zadetki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 Cimerlajt Gorazd 1 : 0 26′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 Cimerlajt Gorazd 2 : 0 44′
    Picerija Lili Slivnica 10 Šnuderl Igor 2 : 1 50′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 Novak Sašo 3 : 1 62′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 Novak Sašo 4 : 1 11m 65′
    Dogodki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 14 / 4 Horvat Robert / Cimerlajt Gorazd 3′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 5 / 9 Dajčman Peter / Novak Sašo 40′
  • 3. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 09.09.22 ob 18.30

    NK Pohorje 16 : 0 6 : 0 NK Rače
    Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Pohorje
    1 Prednik Benjamin V
    19 Golob Mitja
    24 Cehtl Aleksander
    21 Muzlovič Andrej
    25 Podlogar Gregor
    22 Makari Sašo K
    5 Curkić Elvir
    31 Rihtarič David
    47 Vahen Gregor
    17 Petrun Jože
    11 Magdič Aleksander
    Rezervni igralci
    12 Petrun Damjan V
    7 Sternad Janez
    8 Fras Željko
    99 Žilić Semir
    77 Polič Jani
    23 Ketiš Emil
    14 Dragar Aleš
    15 Copello Cleger Alberto Luis
    50 Rojko Robert
    44 Majcenovič Aleš
    10 Ozim Marko
    2 Pivec Gorazd
    6 Vorih Igor
    NK Rače
    1 Ivančič Vlado V
    2 Lenart Tadej
    4 Rošer Tadej
    5 Gregorc Tadej K
    6 Špenko Žiga
    7 Jeranovič Sebastijan
    17 Sotlar Matjaž
    9 Moravs Zoran
    22 Glavač Leon
    10 Polak Sebastijan
    69 Bauman Jernej
    Rezervni igralci
    Trener
    Sternad Janez
    Trener
    Pleteršek Ivan
    Zadetki
    NK Pohorje 8 Fras Željko 1 : 0 2′
    NK Pohorje 10 Ozim Marko 2 : 0 8′
    NK Pohorje 5 Curkić Elvir 3 : 0 16′
    NK Pohorje 8 Fras Željko 4 : 0 18′
    NK Pohorje 24 Cehtl Aleksander 5 : 0 28′
    NK Pohorje 8 Fras Željko 6 : 0 31′
    NK Pohorje 10 Ozim Marko 7 : 0 40′
    NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 8 : 0 44′
    NK Pohorje 5 Curkić Elvir 9 : 0 45′
    NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 10 : 0 11m 51′
    NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 11 : 0 57′
    NK Pohorje 8 Fras Željko 12 : 0 60′
    NK Pohorje 77 Polič Jani 13 : 0 62′
    NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 14 : 0 65′
    NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 15 : 0 66′
    NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 16 : 0 70′
    Dogodki
    NK Pohorje 21 / 8 Muzlovič Andrej / Fras Željko 1′
    NK Pohorje 31 / 10 Rihtarič David / Ozim Marko 5′
    NK Pohorje 10 / 77 Ozim Marko / Polič Jani 50′
  • 3. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 09.09.22 ob 18.00

    NK Dobrovce 0 : 4 0 : 2 NK FRAM
    Sodniki: Mauko Igor (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Dobrovce
    1 Žižek Boštjan V
    11 Ponudič Aleš
    19 Meznarič Robert
    15 Knuplež Dejan
    20 Žunko Boris
    21 Reich Uroš
    6 Vučko Gregor
    60 Papić Anto K
    76 Repnik Egon
    17 Popadić Saša
    7 Glunec Sebastjan
    Rezervni igralci
    13 Glunec Boštjan
    80 Babič Kristjan
    4 Hedl Jernej
    46 Ponudič Matjaž
    NK FRAM
    1 Škerget Ivan
    8 Lunežnik Andrej
    76 Mačukat Vedran
    23 Perkovič Igor
    9 Režonja Gregor
    27 Plavšič Siniša
    6 Maček Emir
    11 Jovičić Goran
    5 Gradišnik Simon
    21 Libman Rene
    24 Satler Marko
    Rezervni igralci
    42 Krapež Aleš
    55 Košti Denis
    74 Serdinšek Damijan V
    4 Zupanc Janez
    Zadetki
    NK FRAM 9 Režonja Gregor 0 : 1 18′
    NK FRAM 11 Jovičić Goran 0 : 2 27′
    NK FRAM 8 Lunežnik Andrej 0 : 3 11m 48′
    NK FRAM 21 Libman Rene 0 : 4 55′
    Dogodki
  • 3. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 09.09.22 ob 17.30

    Limbuš Pekre 2 : 0 0 : 0 Nk MIKLAVŽ
    Sodniki: Mušič Doroteja (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 70
    Limbuš Pekre
    1 Potpara Blažo V
    2 Belšak Janez
    4 Špehar Andrej
    6 Korevec Darko
    7 Mlaker Gregor
    8 Gruden Dragan K
    9 Nikoloski Rene
    10 Kaligaro Gregor
    11 Gajser Tomaž
    14 Novak Rok
    15 Gartner Borut
    Rezervni igralci
    16 Kovačič Zoran
    17 Baukman Aleksander
    18 Poštrak Dušan
    19 Štiberc Tomaž
    22 Miljatovič Matej
    23 Kraner Marko
    78 Kovačič Peter
    21 Beganović Miralem
    3 Naterer Matjaž
    Nk MIKLAVŽ
    1 Dukarič Andrej V
    14 Jagarinec Zlatko
    77 Arnuš Boris
    69 Beranič Srečko
    20 Emeršič Aleš
    5 Hutter Aleksander
    18 Krnjak Matej
    10 Lorber Aleš
    2 Milašinovič Uroš K
    8 Poštrak Vlado
    76 Putora Danilo
    Rezervni igralci
    7 Strelec Tadej
    4 Škarica Marin
    16 Šumak Vid
    44 Kaisersberger Bojan
    Trener
    Kušnik Emin
    Trener
    Poštrak Vlado
    Zadetki
    Limbuš Pekre 10 Kaligaro Gregor 1 : 0 53′
    Limbuš Pekre 11 Gajser Tomaž 2 : 0 70′
    Dogodki
    Limbuš Pekre 14 Novak Rok 6′
  • 3. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 09.09.22 ob 17.30

    ŠD Rogoza 2 : 1 1 : 1 NK ROŠNJA – LOKA VETERANI
    Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    ŠD Rogoza
    9 Beranič Gregor
    11 Filipovič Ivo
    21 Franič Matej
    4 Hausmeister Boštjan
    6 Horvat Dejan
    2 Ivančič Dušan K
    1 Jerinić Ljubinko V
    23 Karasu Huseyin
    3 Klampfer Zoran
    19 Knecht Šilak Alen
    17 Kokol Andrej
    Rezervni igralci
    18 Kos Sašo
    7 Kraut Dejan
    24 Mlinar David
    10 Stančič Jernej
    5 Štangler Danilo
    16 Vuksanović Žikica
    22 Divjak Peter
    13 Kukić Mirzet
    8 Vrbanec Robert
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI
    12 Gavrić Zoran V
    98 Flajsinger Andrej
    99 Štiher Jure
    8 Lipuš Marčelo
    29 Mihailović Radosav
    20 Hibič Nasim
    6 Huber Rok
    5 Grebenar Peter
    7 Tušek Tomaž
    3 Kovač Fikret
    71 Mehić Mirnes
    Rezervni igralci
    72 Novak Darjan K
    19 Čuček Uroš
    15 Pekez Luka
    13 Batalević Jasmin
    18 Dizdarević Damir
    14 Mulalić Denis
    25 Lobenwein Roman
    21 Benaj Nuhi
    10 Rat Andrej
    26 Drobnič Dušan
    9 Nedeljko Urban
    79 Babič Danilo
    Zadetki
    ŠD Rogoza 22 Divjak Peter 1 : 0 15′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 10 Rat Andrej 1 : 1 11m 30′
    ŠD Rogoza 22 Divjak Peter 2 : 1 38′
    Dogodki
    ŠD Rogoza 17 / 22 Kokol Andrej / Divjak Peter 1′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 71 / 10 Mehić Mirnes / Rat Andrej 1′
    ŠD Rogoza 10 Stančič Jernej 69′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 21 Benaj Nuhi 69′
  • 2. krog | Loka Rošnja – Igrišče Ložič | 02.09.22 ob 18.00

    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 2 : 1 2 : 0 ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Sodniki: Ferčič Jani (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI
    12 Gavrić Zoran V
    98 Flajsinger Andrej
    99 Štiher Jure
    8 Lipuš Marčelo
    29 Mihailović Radosav
    20 Hibič Nasim
    6 Huber Rok
    5 Grebenar Peter
    66 Tušek Tomaž
    3 Kovač Fikret
    71 Mehić Mirnes
    Rezervni igralci
    72 Novak Darjan K
    19 Čuček Uroš
    15 Pekez Luka
    13 Batalević Jasmin
    18 Dizdarević Damir
    7 Mulalić Denis
    25 Lobenwein Roman
    21 Benaj Nuhi
    10 Rat Andrej
    26 Drobnič Dušan
    9 Nedeljko Urban
    79 Babič Danilo
    78 Pušnik Srečko
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    1 Žagar Vojko V
    4 Hladnik Matjaž
    13 Kosi Dejan
    17 Puklavec Miha
    5 Bukovec Dejan
    8 Gorše Rok
    10 Selinšek Matej
    11 Horvat Jernej K
    16 Kirbiš Denis
    3 Franci Peter
    14 Horvat Tadej
    Rezervni igralci
    2 Križan Igor
    7 Bele Aleksander
    21 Roškar Mihael
    19 Horvat Mitja
    Zadetki
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 15 Pekez Luka 1 : 0 20′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 21 Benaj Nuhi 2 : 0 34′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 17 Puklavec Miha 2 : 1 48′
    Dogodki
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 98 / 15 Flajsinger Andrej / Pekez Luka 15′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 6 / 21 Huber Rok / Benaj Nuhi 25′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 66 / 78 Tušek Tomaž / Pušnik Srečko 41′
    NK ROŠNJA – LOKA VETERANI 78 Pušnik Srečko 55′
  • 2. krog | Slivnica – Igrišče Slivnica | 02.09.22 ob 18.00

    Picerija Lili Slivnica 5 : 0 1 : 0 NK Dobrovce
    Sodniki: Kmetec Mark (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    Picerija Lili Slivnica
    8 Barbarič Uroš
    38 Berisha Luan
    14 Fajfar Gregor
    12 Gagović Živan V
    23 Hren Jošt
    80 Kramberger Gregor
    90 Likar Dejan
    75 Lilek Matic
    25 Lorbek Danijel
    17 Lukman Andrej
    44 Ozimič Peter
    Rezervni igralci
    16 Tomažič Uroš
    35 Tomažič Šeruga Miran
    60 Vele Urh
    36 Grča Rok
    NK Dobrovce
    1 Žižek Boštjan V
    14 Mesarec Maksimilijan
    19 Meznarič Robert
    15 Knuplež Dejan
    20 Žunko Boris
    21 Reich Uroš
    4 Kobalej Zoran
    56 Papić Anto K
    76 Repnik Egon
    16 Popadić Saša
    7 Glunec Sebastjan
    Rezervni igralci
    25 Repac Jovan
    80 Babič Kristjan
    </
    Zadetki