1. Članska liga – 2020/21 – Zapisnik

  • 9. krog | Pesnica – Igrišče Pesnica | 18.10.20 ob 15.00

    NK Tehnotim Pesnica 0 : 2 0 : 2 SD Marjeta
    Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
    Lahovič Marcel (1. pomočnik)
    Holcman Aljaž (2. pomočnik)
    Delegat: Urbanič Saša
    Št. gledalcev: 45
    NK Tehnotim Pesnica
    1 Drobnjak Savo V
    14 Babšek Žan
    3 Mulec Matic
    10 Babšek Aljaž
    11 Pilih Andrej K
    7 Lazar Jure
    6 Knuplež Danijel
    5 Knuplež Blaž
    18 Celcer Žiga
    8 Pešl Gregor
    17 Jerončič Jan
    Rezervni igralci
    9 Zagoršak Miha
    2 Antolin Gregor
    19 Kocbek Mario
    15 Žižek Luka
    SD Marjeta
    31 Dobnik Alen V
    13 Isufi Arsim
    16 Gorinšek Gorazd K
    9 Peterka Nejc
    17 Gorše Rok
    8 Špehonja Žiga
    7 Gajser Tilen
    19 Franci David
    5 Žunkovič Domen
    10 Petrovič Staš
    21 Ekart Nejc
    Rezervni igralci
    4 Pišek Iztok
    23 Putrih Rok
    3 Stopinšek Luka
    15 Sinanović Nermin
    Trener
    Frajzman Robert
    Trener
    Novak Sašo
    Zadetki
    SD Marjeta 9 Peterka Nejc 0 : 1 23′
    SD Marjeta 7 Gajser Tilen 0 : 2 44′
    Dogodki
    SD Marjeta 19 Franci David 11′
    SD Marjeta 13 Isufi Arsim 38′
    NK Tehnotim Pesnica 11 Pilih Andrej 39′
    NK Tehnotim Pesnica 10 Babšek Aljaž 55′
    SD Marjeta 13 / 4 Isufi Arsim / Pišek Iztok 58′
    NK Tehnotim Pesnica 5 / 19 Knuplež Blaž / Kocbek Mario 61′
    SD Marjeta 16 / 3 Gorinšek Gorazd / Stopinšek Luka 71′
    NK Tehnotim Pesnica 8 / 2 Pešl Gregor / Antolin Gregor 73′
    SD Marjeta 7 / 23 Gajser Tilen / Putrih Rok 76′
    SD Marjeta 23 Putrih Rok 79′
    NK Tehnotim Pesnica 3 Mulec Matic 81′
    NK Tehnotim Pesnica 11 / 15 Pilih Andrej / Žižek Luka 82′
    NK Tehnotim Pesnica 17 / 9 Jerončič Jan / Zagoršak Miha 82′
    SD Marjeta 21 / 15 Ekart Nejc / Sinanović Nermin 89′
  • 9. krog | Mežica – Igrišče Mežica | 18.10.20 ob 15.00

    NK TAB Akumulator 2 : 2 1 : 1 Marles hiše
    Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik)
    Kunc Anej (1. pomočnik)
    Močivnik Joži (2. pomočnik)
    Delegat: Mijatovič Goran
    Št. gledalcev: 1
    NK TAB Akumulator
    1 Riegl Gal K V
    21 Juraja Tim
    2 Denša Mitja
    15 Smrtnik Tomaž
    10 Arl Jan
    13 Kobovc Rok
    17 Mustedanagić Kenan
    7 Praznik Mitja
    14 Gregelj Marko
    9 Petrej Mitja
    6 Prelogar Jure
    Rezervni igralci
    99 Gregelj Miha V
    20 Korasa Matevž
    16 Vertačnik Staš
    22 Borko Matic
    18 Javornik Tilen
    11 Turkuš Jure
    4 Jorgić Radovan
    Marles hiše
    1 Arzenšek Erik V
    6 Embreuš Matic
    22 Babšek Tinej
    4 Miljatovič Matej
    9 Hozjan Luka
    10 Dobaj Aljaž
    24 Nerat Aljoša
    11 Pavlič Gašper K
    7 Jelenc Izidor
    19 Mlaker Aleš
    30 Kušnik Miha
    Rezervni igralci
    13 Dobršek Alex
    8 Rodi Bojan
    Trener
    Tomažič Anton
    Trener
    Špindler Bogomir
    Zadetki
    NK TAB Akumulator 9 Petrej Mitja 1 : 0 26′
    Marles hiše 24 Nerat Aljoša 1 : 1 29′
    Marles hiše 10 Dobaj Aljaž 2 : 1 ag 65′
    Marles hiše 30 Kušnik Miha 2 : 2 11m 81′
    Dogodki
    NK TAB Akumulator 9 Petrej Mitja 66′
    NK TAB Akumulator 14 / 4 Gregelj Marko / Jorgić Radovan 70′
    Marles hiše 11 Pavlič Gašper 72′
    NK TAB Akumulator 9 / 11 Petrej Mitja / Turkuš Jure 81′
    NK TAB Akumulator 21 / 22 Juraja Tim / Borko Matic 87′
    Marles hiše 9 / 13 Hozjan Luka / Dobršek Alex 90′
  • 9. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 17.10.20 ob 17.00

    NK Radlje 2 : 2 1 : 2 NK Jurovski Dol
    Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
    Kunc Anej (1. pomočnik)
    Racaj Fatlind (2. pomočnik)
    Delegat: Perko Robert
    Št. gledalcev: 20
    NK Radlje
    51 Kadiš Tevž V
    19 Zemljak Sašo
    3 Vaukman Grega
    20 Kus Žiga K
    23 Aplinc Nal
    7 Izak Tadej
    9 Bijol Andraž
    14 Vaukman Nejc
    44 Korošak Igor
    15 Knez Klemen
    77 Založnik Amadej
    Rezervni igralci
    27 Kumer Urban
    11 Salihović Adnan
    99 Hedl Alen
    17 Rubhof Rok
    10 Ternik Renato
    NK Jurovski Dol
    99 Jarh Matjaž V
    17 Majer Rok K
    19 Kraner Tilen
    28 Žnuderl Boštjan
    3 Brunček Darko
    5 Zorman Patrik
    8 Sagadin Aljaž
    14 Črnčič Srečko
    11 Hager Dejan
    22 Divjak Mitja
    9 Šnofl Davorin
    Rezervni igralci
    1 Bauman Žiga V
    21 Škrlec Marko
    7 Konrad Klemen
    44 Knuplež Roselito
    10 Satler David
    13 Breznik Primož
    Trener
    Živadinović Dragoljub
    Trener
    Berko Silvo
    Zadetki
    NK Radlje 9 Bijol Andraž 1 : 0 11m 2′
    NK Jurovski Dol 11 Hager Dejan 1 : 1 11m 10′
    NK Jurovski Dol 11 Hager Dejan 1 : 2 15′
    NK Radlje 77 Založnik Amadej 2 : 2 56′
    Dogodki
    NK Radlje 51 Kadiš Tevž 9′
    NK Jurovski Dol 14 / 44 Črnčič Srečko / Knuplež Roselito 46′
    NK Jurovski Dol 28 Žnuderl Boštjan 52′
    NK Radlje 20 Kus Žiga 59′
    NK Radlje 7 / 10 Izak Tadej / Ternik Renato 61′
    NK Radlje 9 Bijol Andraž 62′
    NK Radlje 44 / 11 Korošak Igor / Salihović Adnan 68′
    NK Jurovski Dol 8 / 21 Sagadin Aljaž / Škrlec Marko 73′
    NK Radlje 23 Aplinc Nal 85′
    NK Jurovski Dol 22 Divjak Mitja 87′
    NK Jurovski Dol 28 / 7 Žnuderl Boštjan / Konrad Klemen 89′
  • 9. krog | Duplek – Igrišče Duplek | 17.10.20 ob 15.00

    NK Duplek 1 : 2 0 : 0 NK Pohorje
    Sodniki: Mežnar Tadej (glavni sodnik)
    Bombač Mitja (1. pomočnik)
    Mladenović Marko (2. pomočnik)
    Delegat: Partlič Aleš
    Št. gledalcev: 30
    NK Duplek
    1 Vohl Boštjan V
    4 Novoselec Sergej
    5 Pavalec Matej
    6 Burian Miha
    7 Kukovec Nino Aleksej
    10 Bračič Matic
    11 Plemeniti Krešimir
    14 Lukič Sašo
    19 Cmrečnjak Žan
    21 Pavlin Dejvi K
    22 Buser Žak Pascal
    Rezervni igralci
    8 Jagarinec Nejc
    15 Isufi Burim
    3 Kos Saša Ivan
    16 Korošec Matic
    NK Pohorje
    12 Potpara Blažo V
    7 Rihtarič David
    22 Žižmond Klemen
    10 Rabič Tim
    4 Nemec Dejan
    23 Ademovič Primož
    11 Fideršek Nejc
    14 Sternad Simon
    17 Sredenšek Jan
    6 Stajnko Blaž
    5 Prednik Benjamin K
    Rezervni igralci
    1 Holcman Boštjan V
    18 Poglavnik Jaka
    15 Komar Alex
    21 Polič Nejc
    2 Hammer Jan
    19 Jovanović Petar
    3 Polc Klemen
    Trener
    Petek Bojan
    Zadetki
    NK Pohorje 23 Ademovič Primož 0 : 1 55′
    NK Pohorje 18 Poglavnik Jaka 0 : 2 83′
    NK Duplek 11 Plemeniti Krešimir 1 : 2 88′
    Dogodki
    NK Duplek 6 Burian Miha 46′
    NK Duplek 19 Cmrečnjak Žan 54′
    NK Duplek 22 / 8 Buser Žak Pascal / Jagarinec Nejc 71′
    NK Pohorje 10 / 18 Rabič Tim / Poglavnik Jaka 76′
    NK Duplek 7 / 3 Kukovec Nino Aleksej / Kos Saša Ivan 79′
    NK Pohorje 7 / 15 Rihtarič David / Komar Alex 84′
    NK Duplek 10 / 16 Bračič Matic / Korošec Matic 86′
    NK Pohorje 6 / 2 Stajnko Blaž / Hammer Jan 89′
    NK Duplek 11 Plemeniti Krešimir 92′
    NK Duplek 19 Cmrečnjak Žan 92′
  • 9. krog | Starše – Igrišče Starše | 17.10.20 ob 15.00

    NK Starše 2 : 0 1 : 0 NK Brunšvik
    Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
    Marin Tomaž (1. pomočnik)
    Kmetec Radenko (2. pomočnik)
    Delegat: Cojhter Matjan
    Št. gledalcev: 80
    NK Starše
    1 Dobnik Aljaž V
    18 Sedminek Tomaž
    21 Habith Boštjan
    17 Milec Matic
    14 Kac Tadej
    8 Kirbiš Aljoša
    27 Kovačič Aljaž
    10 Miložič Jan
    26 Lupinšek Matjaž K
    9 Bohak Nejc
    19 Gerečnik Sašo
    Rezervni igralci
    2 Mesarič Miha
    4 Barun Ivan
    11 Pintarić Dejan
    6 Haler Jernej
    16 Sel Andrej
    NK Brunšvik
    1 Zupet Klemen K V
    26 Letnik Tadej
    5 Beranič Matej
    21 Hozjan Žiga
    22 Smailagić Andraž
    6 Zimet Dario
    10 Stopajnik Alen
    9 Šavorič Jan
    7 Heržič Tilen Joshua
    96 Bračko Miha
    19 Mlakar Žan
    Rezervni igralci
    11 Demiri Muas
    Trener
    Grbavac Tomislav
    Trener
    Fricelj Alojz
    Zadetki
    NK Starše 27 Kovačič Aljaž 1 : 0 35′
    NK Starše 11 Pintarić Dejan 2 : 0 85′
    Dogodki
    NK Brunšvik 96 Bračko Miha 38′
    NK Starše 18 / 11 Sedminek Tomaž / Pintarić Dejan 63′
    NK Brunšvik 10 Stopajnik Alen 67′
    NK Starše 26 / 2 Lupinšek Matjaž / Mesarič Miha 74′
    NK Starše 17 Milec Matic 83′
    NK Starše 27 / 16 Kovačič Aljaž / Sel Andrej 87′
    NK Starše 19 / 4 Gerečnik Sašo / Barun Ivan 91′
  • 9. krog | Rače – Igrišče Rače | 17.10.20 ob 15.00

    NK Rače 4 : 1 2 : 0 NK Peca
    Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
    Grubelnik Matic (1. pomočnik)
    Kresnik Urban (2. pomočnik)
    Delegat: Jurenec Damir
    Št. gledalcev: 1
    NK Rače
    1 Glušič Rene V
    14 Lašič Nik
    3 Pristovnik Aljaž
    4 Kovačič Nejc
    8 Knez Alen K
    2 Trantura Jure
    11 Pipenbaher Nejc
    13 Leben Daniel
    19 Bračko Žan
    10 Lešnik Tilen
    20 Goljat Žiga
    Rezervni igralci
    23 Ornik Luka
    16 Dvoršak Špehar Primož
    5 Harih Davorin
    6 Bezjak Aleksander
    26 Simonič Žan
    17 Rajšp Žan
    NK Peca
    77 Lopatni Dejan V
    6 Aliti Vedat
    23 Hovnik Ožbej
    33 Raztočnik Tilen
    20 Plaznik Uroš K
    3 Cafuta Miha
    7 Gabrovec Rok
    16 Pavličič Rok
    9 Vezovnik Marko
    10 Pečovnik Matic
    8 Fortin Žan
    Rezervni igralci
    11 Leniči Diego Arlind
    5 Šepul Blaž
    18 Šepul Tomaž
    Trener
    Ornik Luka
    Trener
    Klarič Aleš
    Zadetki
    NK Rače XX Bračko Žan 1 : 0 4′
    NK Rače 11 Pipenbaher Nejc 2 : 0 9′
    NK Rače 8 Knez Alen 3 : 0 57′
    NK Peca 16 Pavličič Rok 3 : 1 64′
    NK Rače XX Bračko Žan 4 : 1 67′
    Dogodki
    NK Peca 20 / 18 Plaznik Uroš / Šepul Tomaž 40′
    NK Peca 33 / 11 Raztočnik Tilen / Leniči Diego Arlind 46′
    NK Rače 20 / 26 Goljat Žiga / Simonič Žan 56′
    NK Rače 4 Kovačič Nejc 62′
    NK Rače 11 / 5 Pipenbaher Nejc / Harih Davorin 68′
    NK Rače 2 / 23 Trantura Jure / Ornik Luka 73′
    NK Peca 16 / 5 Pavličič Rok / Šepul Blaž 79′
    NK Rače 4 / 6 Kovačič Nejc / Bezjak Aleksander 84′
  • 9. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 17.10.20 ob 15.00

    NK Miklavž 3 : 2 2 : 1 NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik)
    Perger Primož (1. pomočnik)
    Mauko Igor (2. pomočnik)
    Delegat: Sajko Jani Ivan
    Št. gledalcev: 1
    NK Miklavž
    43 Prineg Damjan V
    11 Visenjak Žan
    16 Fras Samo
    3 Kirbiš Matej K
    5 Fekonja Gašper
    15 Fekonja Matija
    13 Bračko Matic
    8 Dedić Ismar
    17 Strelec Tadej
    7 Novak Nino
    10 Puhner Jan
    Rezervni igralci
    9 Škofič Gregor
    19 Joldić Ermin
    14 Pernek Matjaž
    18 Ornik Gašper
    44 Dovečar Luka
    2 Šantl Timi
    4 Šumak Vid
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    12 Tršavec Anže V
    6 Krajnc Marko
    4 Cic Marko K
    16 Vnuk Nejc
    9 Ulbin Luka
    7 Miloševič Vito
    8 Fanedl Staš
    17 Kocijan Janik
    14 Bešić Dejan
    10 Karić Amir
    19 Gorza Vito
    Rezervni igralci
    1 Podgorelec Staš V
    18 Lah Žiga
    2 Kaučič Rok
    5 Komperšak Gregor
    20 Weixl Jan
    11 Dobaj Blaž
    13 Jamšek Luka
    Trener
    Pisnik Boris
    Trener
    Janžekovič Damijan
    Zadetki
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Karić Amir 0 : 1 11m 23′
    NK Miklavž 17 Strelec Tadej 1 : 1 40′
    NK Miklavž 7 Novak Nino 2 : 1 42′
    NK Miklavž 11 Visenjak Žan 3 : 1 48′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 11 Dobaj Blaž 3 : 2 11m 94′
    Dogodki
    NK Miklavž Pomočnik trenerja Pleteršek Ivan 9′
    NK Miklavž 8 Dedić Ismar 28′
    NK Miklavž 15 Fekonja Matija 37′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 17 / 11 Kocijan Janik / Dobaj Blaž 46′
    NK Miklavž 11 / 44 Visenjak Žan / Dovečar Luka 53′
    NK Miklavž 17 / 19 Strelec Tadej / Joldić Ermin 58′
    NK Miklavž Pomočnik trenerja Pleteršek Ivan 59′
    NK Miklavž 8 / 18 Dedić Ismar / Ornik Gašper 63′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 Fanedl Staš 66′
    NK Miklavž 7 Novak Nino 68′
    NK Miklavž 7 / 14 Novak Nino / Pernek Matjaž 72′
    NK Miklavž 10 / 2 Puhner Jan / Šantl Timi 73′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 7 / 5 Miloševič Vito / Komperšak Gregor 78′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 / 13 Ulbin Luka / Jamšek Luka 80′
  • 8. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 11.10.20 ob 15.30

    SD Marjeta 8 : 0 4 : 0 NK Radlje
    Sodniki: Šorli Armando (glavni sodnik)
    Majcen Kevin (1. pomočnik)
    Kmetec Mark (2. pomočnik)
    Delegat: Kmetec Ivan
    Št. gledalcev: 20
    SD Marjeta
    31 Dobnik Alen V
    13 Isufi Arsim
    20 Gorše Rok
    9 Peterka Nejc
    16 Gorinšek Gorazd K
    8 Špehonja Žiga
    7 Gajser Tilen
    19 Franci David
    5 Žunkovič Domen
    10 Petrovič Staš
    21 Ekart Nejc
    Rezervni igralci
    12 Žagar Vojko V
    6 Kolar Dominik
    3 Stopinšek Luka
    24 Medved Žak
    23 Putrih Rok
    15 Sinanović Nermin
    4 Pišek Iztok
    NK Radlje
    51 Kadiš Tevž V
    19 Zemljak Sašo
    66 Vaukman Grega
    48 Kus Žiga
    99 Kus Matic K
    11 Izak Tadej
    7 Pasterk Črt
    14 Vaukman Nejc
    77 Kumer Urban
    55 Repnik Tilen
    10 Salihović Adnan
    Rezervni igralci
    4 Kobal Klemen
    9 Bijol Andraž
    8 Hedl Alen
    17 Rubhof Rok
    Trener
    Novak Sašo
    Trener
    Živadinović Dragoljub
    Zadetki
    SD Marjeta 10 Petrovič Staš 1 : 0 11m 2′
    SD Marjeta 13 Isufi Arsim 2 : 0 7′
    SD Marjeta 9 Peterka Nejc 3 : 0 16′
    SD Marjeta 9 Peterka Nejc 4 : 0 26′
    SD Marjeta 7 Gajser Tilen 5 : 0 51′
    SD Marjeta 23 Putrih Rok 6 : 0 59′
    SD Marjeta 9 Peterka Nejc 7 : 0 73′
    SD Marjeta 9 Peterka Nejc 8 : 0 88′
    Dogodki
    NK Radlje 48 Kus Žiga 2′
    NK Radlje 11 Izak Tadej 4′
    SD Marjeta 5 Žunkovič Domen 14′
    SD Marjeta 13 / 3 Isufi Arsim / Stopinšek Luka 31′
    NK Radlje 77 / 17 Kumer Urban / Rubhof Rok 46′
    NK Radlje 55 / 8 Repnik Tilen / Hedl Alen 46′
    SD Marjeta 20 Gorše Rok 54′
    SD Marjeta 7 / 6 Gajser Tilen / Kolar Dominik 54′
    SD Marjeta 16 / 23 Gorinšek Gorazd / Putrih Rok 58′
    SD Marjeta 20 / 4 Gorše Rok / Pišek Iztok 62′
    NK Radlje 11 / 9 Izak Tadej / Bijol Andraž 74′
    SD Marjeta 19 / 15 Franci David / Sinanović Nermin 85′
  • 8. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 10.10.20 ob 15.30

    NK Pohorje 1 : 0 1 : 0 NK Tehnotim Pesnica
    Sodniki: Vivod Dejan (glavni sodnik)
    Kunc Anej (1. pomočnik)
    Racaj Fatlind (2. pomočnik)
    Delegat: Toplak Boris
    Št. gledalcev: 1
    NK Pohorje
    12 Potpara Blažo V
    9 Fridrih Andraž
    22 Žižmond Klemen
    10 Rabič Tim
    4 Nemec Dejan
    23 Ademovič Primož
    11 Fideršek Nejc
    14 Sternad Simon
    17 Sredenšek Jan
    6 Stajnko Blaž
    5 Prednik Benjamin K
    Rezervni igralci
    20 Sep Blaž V
    18 Poglavnik Jaka
    7 Rihtarič David
    21 Polič Nejc
    15 Komar Alex
    2 Hammer Jan
    19 Jovanović Petar
    NK Tehnotim Pesnica
    1 Drobnjak Savo V
    3 Mulec Matic
    7 Lazar Jure
    8 Pešl Gregor
    6 Knuplež Danijel
    18 Celcer Žiga
    19 Babšek Aljaž K
    11 Horvat Luka
    15 Žižek Luka
    9 Smodej Lan
    20 Bezjak Alen
    Rezervni igralci
    5 Knuplež Blaž
    10 Zagoršak Miha
    4 Antolin Gregor
    16 Kocbek Mario
    17 Jerončič Jan
    Trener
    Ajd Vanja
    Trener
    Frajzman Robert
    Zadetki
    NK Pohorje 17 Sredenšek Jan 1 : 0 10′
    Dogodki
    NK Tehnotim Pesnica 11 / 16 Horvat Luka / Kocbek Mario 18′
    NK Tehnotim Pesnica 20 / 17 Bezjak Alen / Jerončič Jan 27′
    NK Tehnotim Pesnica 3 Mulec Matic 49′
    NK Tehnotim Pesnica 15 / 5 Žižek Luka / Knuplež Blaž 60′
    NK Pohorje 10 / 7 Rabič Tim / Rihtarič David 63′
    NK Tehnotim Pesnica 18 Celcer Žiga 69′
    NK Pohorje 9 Fridrih Andraž 70′
    NK Pohorje 4 Nemec Dejan 71′
    NK Tehnotim Pesnica 16 / 4 Kocbek Mario / Antolin Gregor 71′
    NK Pohorje 14 / 15 Sternad Simon / Komar Alex 81′
    NK Pohorje 17 / 18 Sredenšek Jan / Poglavnik Jaka 83′
    NK Tehnotim Pesnica 9 Smodej Lan 86′
    NK Pohorje 6 / 2 Stajnko Blaž / Hammer Jan 88′
    NK Tehnotim Pesnica 7 Lazar Jure 89′
    NK Tehnotim Pesnica 9 Smodej Lan 90′
  • 8. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 10.10.20 ob 15.30

    Marles hiše 0 : 3 0 : 1 NK Miklavž
    Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik)
    Perger Primož (1. pomočnik)
    Mladenović Marko (2. pomočnik)
    Delegat: Škrofič Mario
    Št. gledalcev: 1
    Marles hiše
    1 Arzenšek Erik V
    6 Embreuš Matic
    17 Jelenc Valentin
    4 Miljatovič Matej
    5 Novak Marko
    10 Dobaj Aljaž
    24 Nerat Aljoša
    11 Pavlič Gašper
    16 Ribič Vanja K
    23 Zgrabič Gregor
    30 Kušnik Miha
    Rezervni igralci
    19 Mlaker Aleš
    18 Jelenc Izidor
    3 Hozjan Luka
    9 Karnet Žan
    22 Babšek Tinej
    NK Miklavž
    43 Prineg Damjan V
    44 Dovečar Luka
    11 Fras Samo
    3 Kirbiš Matej
    5 Fekonja Gašper
    15 Fekonja Matija
    13 Bračko Matic
    14 Jodl Jernej K
    17 Strelec Tadej
    8 Dedić Ismar
    10 Puhner Jan
    Rezervni igralci
    9 Škofič Gregor
    19 Joldić Ermin
    16 Pernek Matjaž
    18 Ornik Gašper
    7 Novak Nino
    6 Colnarič Marko
    Trener
    Špindler Bogomir
    Trener
    Pisnik Boris
    Zadetki
    NK Miklavž 10 Puhner Jan 0 : 1 8′
    NK Miklavž 7 Novak Nino 0 : 2 62′
    NK Miklavž 3 Kirbiš Matej 0 : 3 11m 81′
    Dogodki
    NK Miklavž 15 Fekonja Matija 15′
    NK Miklavž 17 Strelec Tadej 44′
    NK Miklavž 17 / 18 Strelec Tadej / Ornik Gašper 57′
    Marles hiše 6 / 18 Embreuš Matic / Jelenc Izidor 59′
    NK Miklavž 10 / 7 Puhner Jan / Novak Nino 59′
    Marles hiše 11 Pavlič Gašper 64′
    NK Miklavž 8 Dedić Ismar 69′
    NK Miklavž 8 / 19 Dedić Ismar / Joldić Ermin 70′
    Marles hiše 30 / 19 Kušnik Miha / Mlaker Aleš 75′
    Marles hiše 16 Ribič Vanja 81′
    NK Miklavž 44 / 6 Dovečar Luka / Colnarič Marko 81′
    Marles hiše 10 / 22 Dobaj Aljaž / Babšek Tinej 85′
    NK Miklavž 15 / 16 Fekonja Matija / Pernek Matjaž 87′
    Marles hiše 23 / 3 Zgrabič Gregor / Hozjan Luka 89′
  • 8. krog | Brunšvik – Športni park Brunšvik | 10.10.20 ob 15.30

    NK Brunšvik 2 : 0 1 : 0 NK TAB Akumulator
    Sodniki: Smodej Žan (glavni sodnik)
    Lahovič Marcel (1. pomočnik)
    Ogrin Matej (2. pomočnik)
    Delegat: Vidović Adi
    Št. gledalcev: 1
    NK Brunšvik
    1 Zupet Klemen V
    26 Letnik Tadej
    5 Beranič Matej
    21 Hozjan Žiga
    22 Smailagić Andraž
    8 Lampret Jan K
    23 Zimet Dario
    10 Stopajnik Alen
    11 Demiri Muas
    77 Šavorič Jan
    7 Heržič Tilen Joshua
    Rezervni igralci
    96 Bračko Miha
    19 Mlakar Žan
    NK TAB Akumulator
    1 Riegl Gal K V
    21 Kiselak David
    2 Denša Mitja
    15 Smrtnik Tomaž
    10 Arl Jan
    13 Kobovc Rok
    7 Mustedanagić Kenan
    11 Turkuš Jure
    14 Gregelj Marko
    9 Petrej Mitja
    6 Prelogar Jure
    Rezervni igralci
    99 Gregelj Miha V
    16 Vertačnik Staš
    22 Borko Matic
    4 Javornik Tilen
    Trener
    Fricelj Alojz
    Trener
    Tomažič Anton
    Zadetki
    NK Brunšvik 8 Lampret Jan 1 : 0 11m 41′
    NK Brunšvik 77 Šavorič Jan 2 : 0 57′
    Dogodki
    NK TAB Akumulator 10 Arl Jan 40′
    NK Brunšvik 8 Lampret Jan 62′
    NK TAB Akumulator 14 / 22 Gregelj Marko / Borko Matic 66′
    NK Brunšvik 77 / 96 Šavorič Jan / Bračko Miha 69′
    NK TAB Akumulator 13 Kobovc Rok 84′
    NK TAB Akumulator 11 / 16 Turkuš Jure / Vertačnik Staš 84′
    NK TAB Akumulator 21 Kiselak David 85′
    NK TAB Akumulator 6 Prelogar Jure 88′
    NK Brunšvik 10 / 19 Stopajnik Alen / Mlakar Žan 89′
    NK TAB Akumulator 22 Borko Matic 90′
  • 8. krog | Črna na Koroškem – Stadion Peca, Črna na Koroškem | 10.10.20 ob 15.30

    NK Peca 0 : 6 0 : 3 NK Starše
    Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
    Horvat Denis (1. pomočnik)
    Dedić Elmedin (2. pomočnik)
    Delegat: Izak Silvo
    Št. gledalcev: 50
    NK Peca
    77 Lopatni Dejan V
    14 Ameršek Tadej
    23 Hovnik Ožbej
    91 Plaznik Uroš K
    7 Gabrovec Rok
    6 Aliti Vedat
    4 Celner Kristijan
    10 Pečovnik Matic
    27 Pavličič Rok
    69 Belej Rožej Nejc
    9 Vezovnik Marko
    Rezervni igralci
    33 Raztočnik Tilen
    79 Štiftar Jaroš
    5 Šepul Blaž
    16 Marin Mitja
    11 Leniči Diego Arlind
    NK Starše
    1 Sagadin Samo V
    21 Habith Boštjan
    19 Gerečnik Sašo
    17 Milec Matic
    14 Kac Tadej
    8 Kirbiš Aljoša
    27 Kovačič Aljaž
    13 Dobnik Aljaž
    7 Breg Rok K
    9 Bohak Nejc
    10 Miložič Jan
    Rezervni igralci
    12 Gavrić Zoran V
    18 Sedminek Tomaž
    26 Lupinšek Matjaž
    20 Lešnik Žan
    6 Haler Jernej
    15 Skodič Rok
    11 Pintarić Dejan
    Trener
    Klarič Aleš
    Trener
    Grbavac Tomislav
    Zadetki
    NK Starše 17 Milec Matic 0 : 1 26′
    NK Starše 19 Gerečnik Sašo 0 : 2 37′
    NK Starše 26 Lupinšek Matjaž 0 : 3 43′
    NK Starše 26 Lupinšek Matjaž 0 : 4 51′
    NK Starše 19 Gerečnik Sašo 0 : 5 11m 69′
    NK Starše 19 Gerečnik Sašo 0 : 6 88′
    Dogodki
    NK Starše 27 Kovačič Aljaž 21′
    NK Peca 69 Belej Rožej Nejc 39′
    NK Starše 7 Breg Rok 39′
    NK Starše 7 / 26 Breg Rok / Lupinšek Matjaž 42′
    NK Peca 6 Aliti Vedat 42′
    NK Peca 14 / 33 Ameršek Tadej / Raztočnik Tilen 46′
    NK Peca 10 / 11 Pečovnik Matic / Leniči Diego Arlind 57′
    NK Starše 27 / 11 Kovačič Aljaž / Pintarić Dejan 64′
    NK Peca 6 / 79 Aliti Vedat / Štiftar Jaroš 65′
    NK Peca 91 Plaznik Uroš 68′
    NK Peca 69 Belej Rožej Nejc 68′
    NK Starše 9 / 6 Bohak Nejc / Haler Jernej 72′
    NK Peca 7 / 5 Gabrovec Rok / Šepul Blaž 75′
    NK Peca 23 / 16 Hovnik Ožbej / Marin Mitja 78′
    NK Starše 13 / 18 Dobnik Aljaž / Sedminek Tomaž 80′
    NK Starše 10 / 15 Miložič Jan / Skodič Rok 84′
    NK Peca 79 Štiftar Jaroš 85′
  • 8. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 10.10.20 ob 15.30

    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 : 3 5 : 1 NK Duplek
    Sodniki: Lacković Marko (glavni sodnik)
    Friš Tadej (1. pomočnik)
    Šinkovec Bojan (2. pomočnik)
    Delegat: Cojhter Matjan
    Št. gledalcev: 50
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    12 Tršavec Anže V
    6 Krajnc Marko
    4 Cic Marko K
    16 Vnuk Nejc
    9 Ulbin Luka
    7 Miloševič Vito
    8 Fanedl Staš
    17 Kocijan Janik
    14 Bešić Dejan
    11 Dobaj Blaž
    19 Gorza Vito
    Rezervni igralci
    1 Podgorelec Staš V
    18 Lah Žiga
    2 Kaučič Rok
    5 Komperšak Gregor
    20 Weixl Jan
    10 Karić Amir
    13 Jamšek Luka
    NK Duplek
    1 Vohl Boštjan V
    4 Novoselec Sergej
    2 Pavalec Matej
    6 Burian Miha
    7 Kukovec Nino Aleksej
    13 Bračič Matic
    11 Plemeniti Krešimir
    14 Lukič Sašo
    3 Cmrečnjak Žan
    20 Brdnik Tomi
    21 Pavlin Dejvi K
    Rezervni igralci
    22 Isufi Burim
    8 Jagarinec Nejc
    18 Kos Saša Ivan
    16 Korošec Matic
    Trener
    Janžekovič Damijan
    Trener
    Petek Bojan
    Zadetki
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 Ulbin Luka 1 : 0 1′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 11 Dobaj Blaž 2 : 0 8′
    NK Duplek 21 Pavlin Dejvi 2 : 1 19′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 14 Bešić Dejan 3 : 1 37′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 19 Gorza Vito 4 : 1 41′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 19 Gorza Vito 5 : 1 43′
    NK Duplek 14 Lukič Sašo 5 : 2 52′
    NK Duplek 3 Cmrečnjak Žan 5 : 3 55′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 13 Jamšek Luka 6 : 3 58′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 11 Dobaj Blaž 7 : 3 59′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 11 Dobaj Blaž 8 : 3 67′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 14 Bešić Dejan 9 : 3 85′
    Dogodki
    NK Duplek 11 / 8 Plemeniti Krešimir / Jagarinec Nejc 46′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 / 13 Ulbin Luka / Jamšek Luka 53′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 / 5 Fanedl Staš / Komperšak Gregor 64′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 7 / 18 Miloševič Vito / Lah Žiga 68′
    NK Duplek 3 / 18 Cmrečnjak Žan / Kos Saša Ivan 68′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 11 / 20 Dobaj Blaž / Weixl Jan 73′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 6 / 2 Krajnc Marko / Kaučič Rok 76′
    NK Duplek 13 / 16 Bračič Matic / Korošec Matic 82′
  • 7. krog | Starše – Igrišče Starše | 04.10.20 ob 15.30

    NK Starše 5 : 1 2 : 1 NK Jurovski Dol
    Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
    Racaj Fatlind (1. pomočnik)
    Kresnik Urban (2. pomočnik)
    Delegat: Sajko Jani Ivan
    Št. gledalcev: 48
    NK Starše
    1 Sagadin Samo V
    21 Habith Boštjan
    2 Mesarič Miha
    17 Milec Matic
    14 Kac Tadej
    6 Kirbiš Aljoša
    27 Kovačič Aljaž
    13 Dobnik Aljaž
    7 Breg Rok K
    10 Miložič Jan
    19 Gerečnik Sašo
    Rezervni igralci
    12 Gavrić Zoran V
    18 Sedminek Tomaž
    4 Barun Ivan
    20 Lešnik Žan
    8 Haler Jernej
    15 Skodič Rok
    26 Pintarić Dejan
    NK Jurovski Dol
    99 Jarh Matjaž V
    5 Zorman Patrik
    19 Kraner Tilen
    17 Majer Rok K
    3 Brunček Darko
    11 Hager Dejan
    8 Sagadin Aljaž
    44 Knuplež Roselito
    22 Divjak Mitja
    9 Šnofl Davorin
    28 Žnuderl Boštjan
    Rezervni igralci
    4 Bauman Žiga
    13 Gajser Tadej
    25 Repa Matic V
    Trener
    Grbavac Tomislav
    Trener
    Berko Silvo
    Zadetki
    NK Starše 27 Kovačič Aljaž 1 : 0 32′
    NK Jurovski Dol 9 Šnofl Davorin 1 : 1 41′
    NK Starše 27 Kovačič Aljaž 2 : 1 42′
    NK Starše 19 Gerečnik Sašo 3 : 1 47′
    NK Starše 19 Gerečnik Sašo 4 : 1 70′
    NK Starše 14 Kac Tadej 5 : 1 11m 91′
    Dogodki
    NK Jurovski Dol 17 / 13 Majer Rok / Gajser Tadej 39′
    NK Jurovski Dol 9 / 4 Šnofl Davorin / Bauman Žiga 65′
    NK Starše 10 / 26 Miložič Jan / Pintarić Dejan 71′
    NK Starše 6 / 4 Kirbiš Aljoša / Barun Ivan 75′
    NK Starše 27 / 18 Kovačič Aljaž / Sedminek Tomaž 79′
    NK Starše 7 / 8 Breg Rok / Haler Jernej 83′
    NK Starše 19 / 15 Gerečnik Sašo / Skodič Rok 83′
    NK Jurovski Dol 19 Kraner Tilen 87′
  • 7. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 03.10.20 ob 15.30

    NK Miklavž 5 : 2 1 : 2 NK Brunšvik
    Sodniki: Mežnar Tadej (glavni sodnik)
    Mušič Doroteja (1. pomočnik)
    Mladenović Marko (2. pomočnik)
    Delegat: Cojhter Matjan
    Št. gledalcev: 100
    NK Miklavž
    43 Prineg Damjan V
    4 Dovečar Luka
    13 Fras Samo
    18 Ornik Gašper
    5 Fekonja Gašper
    2 Šantl Timi
    10 Bračko Matic
    14 Jodl Jernej K
    17 Strelec Tadej
    8 Dedić Ismar
    7 Novak Nino
    Rezervni igralci
    6 Colnarič Marko
    44 Senčar Tomaž
    9 Škofič Gregor
    19 Joldić Ermin
    15 Pernek Matjaž
    3 Kirbiš Matej
    11 Puhner Jan
    NK Brunšvik
    1 Zupet Klemen V
    2 Kalič Nick
    26 Letnik Tadej
    22 Smailagić Andraž
    8 Lampret Jan
    14 Brence Rok
    23 Beranič Matej
    7 Kočar Lučo K
    11 Demiri Muas
    9 Šavorič Jan
    10 Stopajnik Alen
    Rezervni igralci
    82 Heržič Tilen Joshua
    96 Bračko Miha
    21 Hozjan Žiga
    19 Mlakar Žan
    Trener
    Pisnik Boris
    Trener
    Fricelj Alojz
    Zadetki
    NK Brunšvik 10 Stopajnik Alen 0 : 1 20′
    NK Brunšvik 22 Smailagić Andraž 1 : 1 ag 29′
    NK Brunšvik 8 Lampret Jan 1 : 2 11m 31′
    NK Miklavž 43 Prineg Damjan 2 : 2 11m 50′
    NK Miklavž 11 Puhner Jan 3 : 2 55′
    NK Miklavž 13 Fras Samo 4 : 2 85′
    NK Miklavž 10 Bračko Matic 5 : 2 89′
    Dogodki
    NK Brunšvik 7 Kočar Lučo 41′
    NK Miklavž 17 / 11 Strelec Tadej / Puhner Jan 46′
    NK Miklavž 14 / 3 Jodl Jernej / Kirbiš Matej 46′
    NK Brunšvik 8 Lampret Jan 48′
    NK Brunšvik 9 Šavorič Jan 51′
    NK Brunšvik 9 / 82 Šavorič Jan / Heržič Tilen Joshua 52′
    NK Brunšvik 23 / 21 Beranič Matej / Hozjan Žiga 54′
    NK Brunšvik 7 Kočar Lučo 62′
    NK Brunšvik Uradni predstavnik kluba Lončarič Tilen 62′
    NK Brunšvik 14 Brence Rok 62′
    NK Brunšvik 2 Kalič Nick 70′
    NK Miklavž 8 / 19 Dedić Ismar / Joldić Ermin 74′
    NK Miklavž 7 / 6 Novak Nino / Colnarič Marko 76′
    NK Brunšvik 11 / 96 Demiri Muas / Bračko Miha 77′
    NK Miklavž 18 / 15 Ornik Gašper / Pernek Matjaž 82′
    NK Brunšvik 22 / 19 Smailagić Andraž / Mlakar Žan 83′
    NK Brunšvik 96 Bračko Miha 86′
  • 7. krog | Rače – Igrišče Rače | 03.10.20 ob 15.30

    NK Rače 2 : 0 1 : 0 SD Marjeta
    Sodniki: Vivod Dejan (glavni sodnik)
    Kamnik Blaž (1. pomočnik)
    Majcen Kevin (2. pomočnik)
    Delegat: Urbanič Saša
    Št. gledalcev: 50
    NK Rače
    1 Glušič Rene V
    16 Dvoršak Špehar Primož
    3 Pristovnik Aljaž
    7 Paradiž Andrej
    14 Lašič Nik
    8 Knez Alen K
    11 Pipenbaher Nejc
    13 Leben Daniel
    19 Bračko Žan
    17 Rajšp Žan
    20 Goljat Žiga
    Rezervni igralci
    26 Simonič Žan
    5 Vehabovič Sead
    23 Ornik Luka
    21 Maček Jaka
    28 Bezjak Aleksander
    SD Marjeta
    1 Dobnik Alen V
    17 Kelc Klemen K
    6 Kolar Dominik
    9 Peterka Nejc
    16 Gorinšek Gorazd
    8 Špehonja Žiga
    23 Putrih Rok
    19 Franci David
    5 Žunkovič Domen
    10 Petrovič Staš
    21 Ekart Nejc
    Rezervni igralci
    12 Žagar Vojko V
    13 Isufi Arsim
    3 Stopinšek Luka
    24 Medved Žak
    20 Gorše Rok
    Trener
    Ornik Luka
    Trener
    Novak Sašo
    Zadetki
    NK Rače 17 Rajšp Žan 1 : 0 37′
    NK Rače 14 Lašič Nik 2 : 0 56′
    Dogodki
    NK Rače 13 Leben Daniel 6′
    NK Rače 14 Lašič Nik 29′
    SD Marjeta 8 Špehonja Žiga 41′
    NK Rače 20 Goljat Žiga 45′
    NK Rače 7 / 5 Paradiž Andrej / Vehabovič Sead 46′
    SD Marjeta 17 / 20 Kelc Klemen / Gorše Rok 46′
    SD Marjeta 23 / 3 Putrih Rok / Stopinšek Luka 46′
    NK Rače 17 / 21 Rajšp Žan / Maček Jaka 64′
    SD Marjeta 9 Peterka Nejc 64′
    SD Marjeta 6 / 24 Kolar Dominik / Medved Žak 66′
    NK Rače 20 / 23 Goljat Žiga / Ornik Luka 70′
    NK Rače 19 / 26 Bračko Žan / Simonič Žan 73′
    SD Marjeta Oseba medicinske stroke Ornik Iztok 76′
    NK Rače 5 Vehabovič Sead 86′
    NK Rače 5 Vehabovič Sead 88′
  • 7. krog | Mežica – Igrišče Mežica | 03.10.20 ob 15.30

    NK TAB Akumulator 2 : 1 2 : 1 NK Peca
    Sodniki: Veselič Samo (glavni sodnik)
    Lahovič Marcel (1. pomočnik)
    Jonke Mitja (2. pomočnik)
    Delegat: Zalar Jure
    Št. gledalcev: 150
    NK TAB Akumulator
    1 Riegl Gal V
    21 Kiselak David
    2 Denša Mitja
    15 Smrtnik Tomaž
    10 Arl Jan K
    13 Kobovc Rok
    17 Mustedanagić Kenan
    7 Praznik Mitja
    14 Gregelj Marko
    9 Petrej Mitja
    4 Jorgić Radovan
    Rezervni igralci
    99 Gregelj Miha V
    19 Juraja Tim
    11 Turkuš Jure
    16 Vertačnik Staš
    6 Prelogar Jure
    18 Javornik Tilen
    20 Korasa Matevž
    NK Peca
    77 Lopatni Dejan V
    14 Ameršek Tadej K
    23 Hovnik Ožbej
    6 Aliti Vedat
    5 Belej Rožej Nejc
    17 Celner Kristijan
    7 Gabrovec Rok
    13 Gostenčnik Stanislav
    10 Pečovnik Matic
    9 Vezovnik Marko
    20 Pavličič Rok
    Rezervni igralci
    33 Raztočnik Tilen
    8 Fortin Žan
    79 Štiftar Jaroš
    3 Cafuta Miha
    11 Leniči Diego Arlind
    16 Šepul Tomaž
    18 Šepul Blaž
    Trener
    Tomažič Anton
    Trener
    Klarič Aleš
    Zadetki
    NK TAB Akumulator 17 Mustedanagić Kenan 1 : 0 14′
    NK TAB Akumulator 13 Kobovc Rok 2 : 0 27′
    NK Peca 10 Pečovnik Matic 2 : 1 42′
    Dogodki
    NK Peca 20 Pavličič Rok 6′
    NK TAB Akumulator 17 Mustedanagić Kenan 19′
    NK TAB Akumulator 9 Petrej Mitja 21′
    NK TAB Akumulator 4 Jorgić Radovan 32′
    NK TAB Akumulator 7 Praznik Mitja 36′
    NK Peca 13 Gostenčnik Stanislav 38′
    NK Peca 14 / 33 Ameršek Tadej / Raztočnik Tilen 51′
    NK Peca 23 / 3 Hovnik Ožbej / Cafuta Miha 62′
    NK TAB Akumulator 14 / 11 Gregelj Marko / Turkuš Jure 65′
    NK TAB Akumulator 9 / 6 Petrej Mitja / Prelogar Jure 65′
    NK Peca 7 / 8 Gabrovec Rok / Fortin Žan 68′
    NK TAB Akumulator 4 / 19 Jorgić Radovan / Juraja Tim 81′
    NK Peca 9 / 79 Vezovnik Marko / Štiftar Jaroš 83′
    NK Peca 10 / 11 Pečovnik Matic / Leniči Diego Arlind 88′
    NK Peca 33 Raztočnik Tilen 89′
    NK TAB Akumulator 13 / 20 Kobovc Rok / Korasa Matevž 92′
  • 7. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 03.10.20 ob 15.30

    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 2 : 3 1 : 1 NK Pohorje
    Sodniki: Šorli Armando (glavni sodnik)
    Horvat Denis (1. pomočnik)
    Kmetec Radenko (2. pomočnik)
    Delegat: Perko Robert
    Št. gledalcev: 100
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    1 Podgorelec Staš V
    6 Krajnc Marko
    4 Cic Marko K
    16 Vnuk Nejc
    13 Jamšek Luka
    7 Miloševič Vito
    8 Fanedl Staš
    10 Karić Amir
    14 Bešić Dejan
    11 Dobaj Blaž
    19 Gorza Vito
    Rezervni igralci
    12 Grajf Žan V
    18 Lah Žiga
    17 Kocijan Janik
    5 Komperšak Gregor
    20 Weixl Jan
    2 Kaučič Rok
    15 Kaučič Nejc
    NK Pohorje
    1 Holcman Boštjan V
    9 Fridrih Andraž
    22 Žižmond Klemen
    10 Rabič Tim
    4 Nemec Dejan
    23 Ademovič Primož
    11 Fideršek Nejc
    14 Sternad Simon
    17 Sredenšek Jan
    6 Stajnko Blaž
    5 Prednik Benjamin K
    Rezervni igralci
    12 Steiner Nejc V
    18 Poglavnik Jaka
    8 Škof Luka
    21 Polič Nejc
    15 Komar Alex
    2 Hammer Jan
    19 Jovanović Petar
    Trener
    Janžekovič Damijan
    Trener
    Ajd Vanja
    Zadetki
    NK Pohorje 10 Rabič Tim 0 : 1 10′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 19 Gorza Vito 1 : 1 23′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 19 Gorza Vito 2 : 1 58′
    NK Pohorje 17 Sredenšek Jan 2 : 2 69′
    NK Pohorje 17 Sredenšek Jan 2 : 3 76′
    Dogodki
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 11 Dobaj Blaž 8′
    NK Pohorje 9 Fridrih Andraž 20′
    NK Pohorje 11 Fideršek Nejc 28′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 4 Cic Marko 37′
    NK Pohorje 14 / 19 Sternad Simon / Jovanović Petar 42′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 13 / 17 Jamšek Luka / Kocijan Janik 54′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 7 Miloševič Vito 65′
    NK Pohorje 19 Jovanović Petar 66′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 11 / 5 Dobaj Blaž / Komperšak Gregor 80′
    NK Pohorje 17 / 18 Sredenšek Jan / Poglavnik Jaka 81′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus Glavni trener Janžekovič Damijan 82′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 7 / 18 Miloševič Vito / Lah Žiga 82′
    NK Pohorje 9 / 15 Fridrih Andraž / Komar Alex 90′
    NK Pohorje 6 / 2 Stajnko Blaž / Hammer Jan 92′
  • 7. krog | Duplek – Igrišče Duplek | 03.10.20 ob 15.30

    NK Duplek 0 : 4 0 : 1 Marles hiše
    Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik)
    Kunc Anej (1. pomočnik)
    Šobot Danijel (2. pomočnik)
    Delegat: Vidović Adi
    Št. gledalcev: 60
    NK Duplek
    1 Vohl Boštjan V
    4 Novoselec Sergej
    5 Pavalec Matej
    6 Burian Miha
    7 Kukovec Nino Aleksej
    10 Bračič Matic
    11 Plemeniti Krešimir
    14 Lukič Sašo
    15 Duraković Alen
    16 Buser Žak Pascal
    21 Pavlin Dejvi K
    Rezervni igralci
    3 Isufi Burim
    8 Jagarinec Nejc
    19 Cmrečnjak Žan
    20 Kos Saša Ivan
    22 Korošec Matic
    Marles hiše
    1 Arzenšek Erik V
    6 Embreuš Matic
    17 Jelenc Valentin
    4 Miljatovič Matej
    5 Novak Marko
    10 Dobaj Aljaž
    24 Nerat Aljoša
    11 Pavlič Gašper
    16 Ribič Vanja K
    23 Zgrabič Gregor
    19 Mlaker Aleš
    Rezervni igralci
    30 Kušnik Miha
    21 Babšek Tomi
    3 Hozjan Luka
    9 Karnet Žan
    Trener
    Petek Bojan
    Trener
    Špindler Bogomir
    Zadetki
    Marles hiše 10 Dobaj Aljaž 0 : 1 11m 25′
    NK Duplek 5 Pavalec Matej 0 : 2 ag 48′
    Marles hiše 23 Zgrabič Gregor 0 : 3 61′
    Marles hiše 11 Pavlič Gašper 0 : 4 64′
    Dogodki
    NK Duplek 21 Pavlin Dejvi 30′
    NK Duplek 15 Duraković Alen 33′
    NK Duplek 10 / 8 Bračič Matic / Jagarinec Nejc 46′
    Marles hiše 6 Embreuš Matic 54′
    NK Duplek 14 Lukič Sašo 57′
    Marles hiše 19 / 30 Mlaker Aleš / Kušnik Miha 57′
    NK Duplek 16 / 19 Buser Žak Pascal / Cmrečnjak Žan 62′
    Marles hiše 11 / 21 Pavlič Gašper / Babšek Tomi 65′
    NK Duplek 14 / 20 Lukič Sašo / Kos Saša Ivan 67′
    Marles hiše 10 / 3 Dobaj Aljaž / Hozjan Luka 74′
    NK Duplek 4 / 3 Novoselec Sergej / Isufi Burim 76′
    Marles hiše 6 / 9 Embreuš Matic / Karnet Žan 85′
    NK Duplek 7 / 22 Kukovec Nino Aleksej / Korošec Matic 87′
  • 7. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 02.10.20 ob 19.00

    NK Radlje 1 : 1 1 : 0 NK Tehnotim Pesnica
    Sodniki: Kordež Matic (glavni sodnik)
    Močivnik Joži (1. pomočnik)
    Kunc Anej (2. pomočnik)
    Delegat: Majcen Domen
    Št. gledalcev: 50
    NK Radlje
    51 Kadiš Tevž V
    19 Zemljak Sašo
    4 Kobal Klemen K
    48 Kus Žiga
    99 Kus Matic
    11 Izak Tadej
    7 Pasterk Črt
    17 Aplinc Nal
    66 Vaukman Grega
    77 Založnik Amadej
    44 Korošak Igor
    Rezervni igralci
    13 Mravljak Jan V
    9 Bijol Andraž
    14 Vaukman Nejc
    15 Hedl Alen
    10 Ternik Renato
    55 Repnik Tilen
    8 Salihović Adnan
    NK Tehnotim Pesnica
    1 Drobnjak Savo V
    3 Mulec Matic
    7 Lazar Jure
    8 Pešl Gregor
    14 Babšek Žan
    18 Celcer Žiga
    10 Babšek Aljaž K
    11 Horvat Luka
    19 Kocbek Mario
    9 Smodej Lan
    20 Bezjak Alen
    Rezervni igralci
    5 Knuplež Blaž
    15 Žižek Luka
    2 Antolin Gregor
    6 Knuplež Danijel
    13 Zagoršak Miha
    Trener
    Živadinović Dragoljub
    Trener
    Frajzman Robert
    Zadetki
    NK Radlje 77 Založnik Amadej 1 : 0 41′
    NK Tehnotim Pesnica 11 Horvat Luka 1 : 1 11m 49′
    Dogodki
    NK Radlje 99 Kus Matic 26′
    NK Radlje 48 Kus Žiga 34′
    NK Tehnotim Pesnica 14 Babšek Žan 39′
    NK Tehnotim Pesnica 19 / 5 Kocbek Mario / Knuplež Blaž 46′
    NK Radlje 19 / 55 Zemljak Sašo / Repnik Tilen 52′
    NK Radlje 66 / 14 Vaukman Grega / Vaukman Nejc 55′
    NK Radlje 17 / 10 Aplinc Nal / Ternik Renato 62′
    NK Radlje 11 / 8 Izak Tadej / Salihović Adnan 62′
    NK Radlje 8 Salihović Adnan 67′
    NK Tehnotim Pesnica 8 / 6 Pešl Gregor / Knuplež Danijel 76′
    NK Radlje 44 / 9 Korošak Igor / Bijol Andraž 79′
    NK Radlje 55 Repnik Tilen 80′
    NK Tehnotim Pesnica 20 / 2 Bezjak Alen / Antolin Gregor 88′
  • 6. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 27.09.20 ob 16.00

    SD Marjeta 0 : 2 0 : 0 NK Starše
    Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
    Šobot Danijel (1. pomočnik)
    Kmetec Mark (2. pomočnik)
    Delegat: Perko Robert
    Št. gledalcev: 300
    SD Marjeta
    1 Dobnik Alen V
    20 Kelc Klemen K
    10 Petrovič Staš
    13 Isufi Arsim
    19 Franci David
    5 Žunkovič Domen
    8 Špehonja Žiga
    6 Kolar Dominik
    16 Gorinšek Gorazd
    21 Ekart Nejc
    7 Gajser Tilen
    Rezervni igralci
    12 Žagar Vojko V
    3 Stopinšek Luka
    24 Medved Žak
    23 Putrih Rok
    11 Meglič Bor
    17 Gorše Rok
    4 Pišek Iztok
    NK Starše
    12 Pungartnik Žan V
    21 Habith Boštjan
    19 Gerečnik Sašo
    17 Milec Matic
    14 Kac Tadej
    6 Kirbiš Aljoša
    27 Kovačič Aljaž
    13 Dobnik Aljaž
    7 Breg Rok K
    9 Bohak Nejc
    20 Pintarić Dejan
    Rezervni igralci
    1 Sagadin Samo V
    18 Sedminek Tomaž
    4 Barun Ivan
    2 Mesarič Miha
    26 Lupinšek Matjaž
    10 Miložič Jan
    16 Sel Andrej
    Trener
    Novak Sašo
    Trener
    Grbavac Tomislav
    Zadetki
    NK Starše 6 Kirbiš Aljoša 0 : 1 76′
    NK Starše 21 Habith Boštjan 0 : 2 92′
    Dogodki
    SD Marjeta 1 Dobnik Alen 10′
    NK Starše 9 Bohak Nejc 17′
    SD Marjeta 19 Franci David 19′
    SD Marjeta 13 Isufi Arsim 24′
    SD Marjeta 13 / 4 Isufi Arsim / Pišek Iztok 33′
    SD Marjeta 4 Pišek Iztok 56′
    NK Starše 7 / 10 Breg Rok / Miložič Jan 60′
    NK Starše 20 / 2 Pintarić Dejan / Mesarič Miha 66′
    SD Marjeta 10 / 23 Petrovič Staš / Putrih Rok 74′
    NK Starše 27 / 26 Kovačič Aljaž / Lupinšek Matjaž 77′
    SD Marjeta 21 Ekart Nejc 79′
    SD Marjeta 20 Kelc Klemen 83′
    SD Marjeta 7 / 24 Gajser Tilen / Medved Žak 83′
    SD Marjeta 8 / 11 Špehonja Žiga / Meglič Bor 83′
    NK Starše 9 / 16 Bohak Nejc / Sel Andrej 84′
    NK Starše 21 Habith Boštjan 88′
  • 6. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 27.09.20 ob 16.00

    NK Jurovski Dol 1 : 1 1 : 0 NK TAB Akumulator
    Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
    Šinkovec Bojan (1. pomočnik)
    Lahovič Marcel (2. pomočnik)
    Delegat: Škrofič Mario
    Št. gledalcev: 80
    NK Jurovski Dol
    99 Jarh Matjaž V
    5 Zorman Patrik
    19 Kraner Tilen
    17 Majer Rok K
    3 Brunček Darko
    8 Sagadin Aljaž
    21 Škrlec Marko
    22 Hager Dejan
    28 Ploj Dejan
    13 Gajser Tadej
    9 Šnofl Davorin
    Rezervni igralci
    25 Repa Matic V
    7 Bauman Žiga
    44 Knuplež Roselito
    NK TAB Akumulator
    41 Riegl Gal V
    5 Kiselak David
    2 Denša Mitja
    6 Smrtnik Tomaž
    10 Arl Jan K
    13 Kobovc Rok
    8 Mustedanagić Kenan
    7 Praznik Mitja
    14 Gregelj Marko
    9 Petrej Mitja
    4 Jorgić Radovan
    Rezervni igralci
    11 Turkuš Jure
    3 Juraja Tim
    15 Gregelj Miha
    Trener
    Berko Silvo
    Trener
    Tomažič Anton
    Zadetki
    NK Jurovski Dol 28 Ploj Dejan 1 : 0 11m 21′
    NK TAB Akumulator 3 Juraja Tim 1 : 1 73′
    Dogodki
    NK TAB Akumulator 41 Riegl Gal 21′
    NK TAB Akumulator Glavni trener Tomažič Anton 21′
    NK TAB Akumulator 2 Denša Mitja 25′
    NK TAB Akumulator 8 Mustedanagić Kenan 29′
    NK Jurovski Dol 28 Ploj Dejan 52′
    NK TAB Akumulator 7 Praznik Mitja 52′
    NK TAB Akumulator 5 Kiselak David 61′
    NK Jurovski Dol 19 Kraner Tilen 67′
    NK TAB Akumulator 14 / 3 Gregelj Marko / Juraja Tim 67′
    NK TAB Akumulator 4 Jorgić Radovan 69′
    NK Jurovski Dol 13 / 44 Gajser Tadej / Knuplež Roselito 72′
    NK TAB Akumulator 9 / 11 Petrej Mitja / Turkuš Jure 85′
  • 6. krog | Črna na Koroškem – Stadion Peca, Črna na Koroškem | 26.09.20 ob 16.00

    NK Peca 1 : 0 1 : 0 NK Miklavž
    Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
    Kamnik Blaž (1. pomočnik)
    Racaj Fatlind (2. pomočnik)
    Delegat: Strmčnik Robert
    Št. gledalcev: 150
    NK Peca
    77 Lopatni Dejan V
    14 Ameršek Tadej
    13 Gostenčnik Stanislav
    23 Hovnik Ožbej
    20 Plaznik Uroš K
    6 Aliti Vedat
    17 Celner Kristijan
    33 Pavličič Rok
    9 Vezovnik Marko
    10 Pečovnik Matic
    7 Gabrovec Rok
    Rezervni igralci
    8 Fortin Žan
    79 Štiftar Jaroš
    5 Šepul Blaž
    18 Šepul Tomaž
    3 Cafuta Miha
    16 Marin Mitja
    11 Leniči Diego Arlind
    NK Miklavž
    43 Prineg Damjan V
    11 Visenjak Žan
    6 Colnarič Marko
    8 Dedić Ismar
    5 Fekonja Gašper
    14 Jodl Jernej K
    10 Puhner Jan
    7 Novak Nino
    13 Bračko Matic
    2 Šantl Timi
    17 Strelec Tadej
    Rezervni igralci
    44 Kuri Klemen
    18 Ornik Gašper
    15 Pernek Matjaž
    19 Joldić Ermin
    9 Škofič Gregor
    4 Dovečar Luka
    16 Fras Samo
    Trener
    Klarič Aleš
    Trener
    Pisnik Boris
    Zadetki
    NK Peca 17 Celner Kristijan 1 : 0 33′
    Dogodki
    NK Peca 14 Ameršek Tadej 9′
    NK Miklavž 14 Jodl Jernej 20′
    NK Miklavž 43 Prineg Damjan 36′
    NK Peca 20 / 3 Plaznik Uroš / Cafuta Miha 40′
    NK Miklavž 2 / 16 Šantl Timi / Fras Samo 46′
    NK Miklavž 6 / 4 Colnarič Marko / Dovečar Luka 46′
    NK Peca 17 Celner Kristijan 51′
    NK Miklavž 10 / 19 Puhner Jan / Joldić Ermin 58′
    NK Miklavž 17 / 18 Strelec Tadej / Ornik Gašper 61′
    NK Miklavž 18 Ornik Gašper 65′
    NK Miklavž 11 Visenjak Žan 66′
    NK Peca 17 / 8 Celner Kristijan / Fortin Žan 67′
    NK Peca 33 / 79 Pavličič Rok / Štiftar Jaroš 78′
    NK Peca 9 / 11 Vezovnik Marko / Leniči Diego Arlind 80′
    NK Peca 7 / 5 Gabrovec Rok / Šepul Blaž 89′
    NK Peca 8 Fortin Žan 90′
  • 6. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 26.09.20 ob 16.00

    Marles hiše 3 : 1 3 : 1 NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik)
    Kunc Anej (1. pomočnik)
    Močivnik Joži (2. pomočnik)
    Delegat: Urbanič Saša
    Št. gledalcev: 60
    Marles hiše
    1 Arzenšek Erik V
    6 Embreuš Matic
    17 Jelenc Valentin
    4 Miljatovič Matej
    5 Novak Marko
    10 Dobaj Aljaž
    21 Babšek Tomi
    11 Pavlič Gašper K
    23 Zgrabič Gregor
    30 Kušnik Miha
    19 Mlaker Aleš
    Rezervni igralci
    12 Ganzitti Nino Armando V
    22 Babšek Tinej
    3 Hozjan Luka
    24 Nerat Aljoša
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    12 Tršavec Anže V
    6 Krajnc Marko
    4 Cic Marko K
    14 Vnuk Nejc
    18 Lah Žiga
    11 Dobaj Blaž
    3 Želj Robnik Leon
    10 Karić Amir
    9 Ulbin Luka
    19 Gorza Vito
    13 Jamšek Luka
    Rezervni igralci
    1 Podgorelec Staš V
    5 Komperšak Gregor
    20 Weixl Jan
    16 Malek Lan
    15 Kaučič Nejc
    Trener
    Špindler Bogomir
    Trener
    Janžekovič Damijan
    Zadetki
    Marles hiše 23 Zgrabič Gregor 1 : 0 25′
    Marles hiše 23 Zgrabič Gregor 2 : 0 11m 29′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 13 Jamšek Luka 2 : 1 31′
    Marles hiše 23 Zgrabič Gregor 3 : 1 43′
    Dogodki
    Marles hiše 30 Kušnik Miha 41′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 3 / 5 Želj Robnik Leon / Komperšak Gregor 46′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 11 Dobaj Blaž 55′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 / 20 Ulbin Luka / Weixl Jan 56′
    Marles hiše 21 / 24 Babšek Tomi / Nerat Aljoša 69′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 18 / 15 Lah Žiga / Kaučič Nejc 78′
    Marles hiše 30 / 3 Kušnik Miha / Hozjan Luka 83′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 11 / 16 Dobaj Blaž / Malek Lan 85′
    Marles hiše 19 / 22 Mlaker Aleš / Babšek Tinej 88′
  • 6. krog | Brunšvik – Športni park Brunšvik | 26.09.20 ob 16.00

    NK Brunšvik 3 : 2 1 : 1 NK Duplek
    Sodniki: Mežnar Tadej (glavni sodnik)
    Bele Klemen (1. pomočnik)
    Majer Vojko (2. pomočnik)
    Delegat: Cojhter Matjan
    Št. gledalcev: 50
    NK Brunšvik
    1 Zupet Klemen V
    10 Stopajnik Alen
    21 Kalič Nick
    26 Letnik Tadej
    22 Smailagić Andraž
    8 Lampret Jan
    4 Brence Rok
    23 Beranič Matej
    7 Kočar Lučo K
    11 Demiri Muas
    9 Šavorič Jan
    Rezervni igralci
    14 Zimet Dario
    96 Bračko Miha
    5 Hozjan Žiga
    19 Mlakar Žan
    NK Duplek
    1 Vohl Boštjan V
    4 Novoselec Sergej
    5 Pavalec Matej
    6 Burian Miha
    7 Kukovec Nino Aleksej
    10 Bračič Matic
    11 Plemeniti Krešimir
    15 Duraković Alen
    19 Cmrečnjak Žan
    20 Brdnik Tomi
    21 Pavlin Dejvi K
    Rezervni igralci
    23 Jagarinec Nik
    8 Jagarinec Nejc
    3 Kos Saša Ivan
    16 Korošec Matic
    Trener
    Fricelj Alojz
    Trener
    Petek Bojan
    Zadetki
    NK Duplek 21 Pavlin Dejvi 0 : 1 10′
    NK Brunšvik 10 Stopajnik Alen 1 : 1 30′
    NK Brunšvik 7 Kočar Lučo 2 : 1 51′
    NK Duplek 6 Burian Miha 2 : 2 66′
    NK Brunšvik 14 Zimet Dario 3 : 2 69′
    Dogodki
    NK Duplek 11 Plemeniti Krešimir 19′
    NK Brunšvik 23 / 5 Beranič Matej / Hozjan Žiga 46′
    NK Brunšvik 8 / 14 Lampret Jan / Zimet Dario 64′
    NK Brunšvik 10 / 96 Stopajnik Alen / Bračko Miha 76′
    NK Duplek 20 Brdnik Tomi 76′
    NK Duplek 7 / 3 Kukovec Nino Aleksej / Kos Saša Ivan 78′
    NK Duplek 19 / 8 Cmrečnjak Žan / Jagarinec Nejc 84′
    NK Brunšvik 96 Bračko Miha 86′
    NK Brunšvik 7 / 19 Kočar Lučo / Mlakar Žan 88′
  • 6. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 26.09.20 ob 16.00

    NK Pohorje 4 : 1 1 : 1 NK Radlje
    Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik)
    Šumer Žiga (1. pomočnik)
    Bezjak Adam (2. pomočnik)
    Delegat: Vilčnik Matej
    Št. gledalcev: 100
    NK Pohorje
    1 Holcman Boštjan V
    9 Fridrih Andraž
    22 Žižmond Klemen
    10 Rabič Tim
    4 Nemec Dejan
    23 Ademovič Primož
    11 Fideršek Nejc
    14 Sternad Simon
    17 Sredenšek Jan
    7 Rihtarič David
    5 Prednik Benjamin K
    Rezervni igralci
    20 Sep Blaž
    18 Poglavnik Jaka
    6 Stajnko Blaž
    21 Polič Nejc
    15 Komar Alex
    2 Hammer Jan
    19 Jovanović Petar
    NK Radlje
    51 Kadiš Tevž V
    19 Zemljak Sašo
    4 Kobal Klemen K
    48 Kus Žiga
    14 Kus Matic
    8 Moser Robert
    10 Vaukman Nejc
    7 Salihović Adnan
    11 Aplinc Nal
    9 Bijol Andraž
    44 Založnik Amadej
    Rezervni igralci
    13 Mravljak Jan V
    66 Vaukman Grega
    17 Rubhof Rok
    Trener
    Živadinović Dragoljub
    Zadetki
    NK Radlje 9 Bijol Andraž 0 : 1 14′
    NK Pohorje 17 Sredenšek Jan 1 : 1 19′
    NK Pohorje 9 Fridrih Andraž 2 : 1 49′
    NK Pohorje 23 Ademovič Primož 3 : 1 74′
    NK Pohorje 6 Stajnko Blaž 4 : 1 81′
    Dogodki
    NK Radlje 11 Aplinc Nal 21′
    NK Pohorje 9 Fridrih Andraž 35′
    NK Pohorje 5 Prednik Benjamin 45′
    NK Pohorje 10 / 6 Rabič Tim / Stajnko Blaž 46′
    NK Pohorje 7 / 15 Rihtarič David / Komar Alex 68′
    NK Radlje 8 / 17 Moser Robert / Rubhof Rok 71′
    NK Radlje 7 / 66 Salihović Adnan / Vaukman Grega 71′
    NK Pohorje 17 / 18 Sredenšek Jan / Poglavnik Jaka 76′
    NK Pohorje 9 / 19 Fridrih Andraž / Jovanović Petar 84′
    NK Pohorje 5 / 2 Prednik Benjamin / Hammer Jan 86′
  • 6. krog | Pesnica – Igrišče Pesnica | 26.09.20 ob 16.00

    NK Tehnotim Pesnica 0 : 3 0 : 2 NK Rače
    Sodniki: Šorli Armando (glavni sodnik)
    Šinkovec Bojan (1. pomočnik)
    Jug Maksimiljan (2. pomočnik)
    Delegat: Sajko Jani Ivan
    Št. gledalcev: 76
    NK Tehnotim Pesnica
    12 Drobnjak Savo V
    3 Mulec Matic
    7 Lazar Jure
    6 Knuplež Danijel
    14 Babšek Žan
    18 Celcer Žiga
    10 Babšek Aljaž K
    11 Horvat Luka
    19 Kocbek Mario
    9 Smodej Lan
    17 Jerončič Jan
    Rezervni igralci
    5 Knuplež Blaž
    8 Pešl Gregor
    15 Žižek Luka
    2 Antolin Gregor
    NK Rače
    1 Glušič Rene V
    16 Dvoršak Špehar Primož
    3 Pristovnik Aljaž
    7 Paradiž Andrej
    14 Lašič Nik
    5 Harih Davorin
    11 Pipenbaher Nejc
    13 Leben Daniel K
    23 Ornik Luka
    17 Rajšp Žan
    20 Goljat Žiga
    Rezervni igralci
    26 Simonič Žan
    6 Vehabovič Sead
    18 Maček Jaka
    8 Knez Alen
    9 Bezjak Aleksander
    Trener
    Frajzman Robert
    Trener
    Ornik Luka
    Zadetki
    NK Rače 7 Paradiž Andrej 0 : 1 25′
    NK Rače 11 Pipenbaher Nejc 0 : 2 30′
    NK Rače 11 Pipenbaher Nejc 0 : 3 86′
    Dogodki
    NK Tehnotim Pesnica 19 / 8 Kocbek Mario / Pešl Gregor 35′
    NK Rače 17 Rajšp Žan 57′
    NK Rače 23 / 26 Ornik Luka / Simonič Žan 61′
    NK Rače 17 / 8 Rajšp Žan / Knez Alen 66′
    NK Tehnotim Pesnica 17 / 5 Jerončič Jan / Knuplež Blaž 71′
    NK Rače 20 / 18 Goljat Žiga / Maček Jaka 71′
    NK Rače 26 Simonič Žan 73′
    NK Rače 11 / 6 Pipenbaher Nejc / Vehabovič Sead 87′
    NK Rače 7 / 9 Paradiž Andrej / Bezjak Aleksander 89′
  • 5. krog | Rače – Igrišče Rače | 20.09.20 ob 16.00

    NK Rače 2 : 1 1 : 1 NK Radlje
    Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
    Horvat Denis (1. pomočnik)
    Majcen Kevin (2. pomočnik)
    Delegat: Lepej Drago
    Št. gledalcev: 50
    NK Rače
    1 Glušič Rene V
    2 Trantura Jure
    3 Pristovnik Aljaž
    7 Paradiž Andrej
    8 Knez Alen K
    5 Harih Davorin
    11 Pipenbaher Nejc
    13 Leben Daniel
    23 Ornik Luka
    17 Rajšp Žan
    20 Goljat Žiga
    Rezervni igralci
    19 Bračko Žan
    6 Vehabovič Sead
    18 Maček Jaka
    16 Dvoršak Špehar Primož
    26 Simonič Žan
    NK Radlje
    51 Kadiš Tevž V
    19 Zemljak Sašo
    66 Vaukman Grega
    48 Kus Žiga
    99 Kus Matic
    8 Moser Robert K
    10 Vaukman Nejc
    7 Pasterk Črt
    17 Aplinc Nal
    77 Založnik Amadej
    44 Korošak Igor
    Rezervni igralci
    11 Kumer Urban
    9 Salihović Adnan
    5 Repnik Tilen
    Trener
    Ornik Luka
    Trener
    Živadinović Dragoljub
    Zadetki
    NK Radlje 77 Založnik Amadej 0 : 1 7′
    NK Rače 23 Ornik Luka 1 : 1 11′
    NK Rače 26 Simonič Žan 2 : 1 84′
    Dogodki
    NK Rače 2 / 16 Trantura Jure / Dvoršak Špehar Primož 27′
    NK Radlje 8 Moser Robert 31′
    NK Radlje 99 / 9 Kus Matic / Salihović Adnan 46′
    NK Radlje 10 / 11 Vaukman Nejc / Kumer Urban 58′
    NK Rače 17 Rajšp Žan 60′
    NK Rače 23 / 26 Ornik Luka / Simonič Žan 61′
    NK Rače 17 / 18 Rajšp Žan / Maček Jaka 62′
    NK Rače 3 Pristovnik Aljaž 65′
    NK Radlje 11 Kumer Urban 78′
    NK Rače 20 / 19 Goljat Žiga / Bračko Žan 81′
    NK Radlje 19 / 5 Zemljak Sašo / Repnik Tilen 87′
    NK Rače 18 Maček Jaka 91′
  • 5. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 20.09.20 ob 16.00

    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 3 : 0 2 : 0 NK Brunšvik
    Sodniki: Šorli Armando (glavni sodnik)
    Holcman Aljaž (1. pomočnik)
    Dedić Elmedin (2. pomočnik)
    Delegat: Vidović Adi
    Št. gledalcev: 90
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    12 Tršavec Anže V
    6 Krajnc Marko
    13 Jamšek Luka
    4 Cic Marko K
    14 Vnuk Nejc
    3 Želj Robnik Leon
    10 Karić Amir
    17 Kocijan Janik
    11 Dobaj Blaž
    19 Gorza Vito
    9 Ulbin Luka
    Rezervni igralci
    20 Weixl Jan
    18 Lah Žiga
    2 Kaučič Rok
    NK Brunšvik
    1 Zupet Klemen V
    4 Kalič Nick
    95 Brence Rok K
    14 Zimet Dario
    6 Lampret Jan
    22 Smailagić Andraž
    21 Hozjan Žiga
    15 Šavorič Jan
    89 Demiri Muas
    43 Stopajnik Alen
    5 Beranič Matej
    Rezervni igralci
    9 Kočar Lučo
    77 Bračko Miha
    2 Heržič Tilen Joshua
    10 Mlakar Žan
    Trener
    Janžekovič Damijan
    Trener
    Fricelj Alojz
    Zadetki
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Karić Amir 1 : 0 37′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 3 Želj Robnik Leon 2 : 0 39′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 4 Cic Marko 3 : 0 55′
    Dogodki
    NK Brunšvik 6 Lampret Jan 38′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 4 Cic Marko 40′
    NK Brunšvik 21 Hozjan Žiga 42′
    NK Brunšvik 15 / 9 Šavorič Jan / Kočar Lučo 58′
    NK Brunšvik 21 / 77 Hozjan Žiga / Bračko Miha 58′
    NK Brunšvik 43 / 2 Stopajnik Alen / Heržič Tilen Joshua 59′
    NK Brunšvik 6 / 10 Lampret Jan / Mlakar Žan 68′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 3 / 20 Želj Robnik Leon / Weixl Jan 78′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 / 2 Ulbin Luka / Kaučič Rok 81′
  • 5. krog | Starše – Igrišče Starše | 19.09.20 ob 16.00

    NK Starše 1 : 2 1 : 1 NK Tehnotim Pesnica
    Sodniki: Tkalčič Bojan (glavni sodnik)
    Majcen Kevin (1. pomočnik)
    Mladenović Marko (2. pomočnik)
    Delegat: Partlič Aleš
    Št. gledalcev: 40
    NK Starše
    12 Pungartnik Žan V
    21 Habith Boštjan
    19 Gerečnik Sašo
    17 Milec Matic
    14 Kac Tadej
    4 Barun Ivan K
    27 Kovačič Aljaž
    13 Dobnik Aljaž
    7 Breg Rok
    9 Bohak Nejc
    20 Pintarić Dejan
    Rezervni igralci
    1 Gavrić Zoran V
    18 Sedminek Tomaž
    5 Klajderič Luka
    2 Mesarič Miha
    26 Lupinšek Matjaž
    10 Miložič Jan
    16 Sel Andrej
    NK Tehnotim Pesnica
    12 Drobnjak Savo V
    3 Mulec Matic
    7 Lazar Jure
    6 Knuplež Danijel
    11 Horvat Luka
    18 Celcer Žiga
    8 Babšek Aljaž K
    14 Babšek Žan
    20 Bezjak Alen
    9 Smodej Lan
    17 Jerončič Jan
    Rezervni igralci
    10 Zagoršak Miha
    15 Žižek Luka
    5 Knuplež Blaž
    16 Potrč Dušan
    13 Pešl Gregor
    Trener
    Grbavac Tomislav
    Trener
    Frajzman Robert
    Zadetki
    NK Starše 9 Bohak Nejc 1 : 0 14′
    NK Tehnotim Pesnica 9 Smodej Lan 1 : 1 36′
    NK Tehnotim Pesnica 14 Babšek Žan 1 : 2 81′
    Dogodki
    NK Tehnotim Pesnica 3 Mulec Matic 6′
    NK Tehnotim Pesnica 9 Smodej Lan 43′
    NK Starše 7 Breg Rok 55′
    NK Tehnotim Pesnica 14 Babšek Žan 56′
    NK Tehnotim Pesnica 7 Lazar Jure 57′
    NK Starše 7 / 16 Breg Rok / Sel Andrej 61′
    NK Starše 4 / 5 Barun Ivan / Klajderič Luka 61′
    NK Starše 27 / 10 Kovačič Aljaž / Miložič Jan 69′
    NK Starše 20 / 26 Pintarić Dejan / Lupinšek Matjaž 69′
    NK Tehnotim Pesnica 17 / 5 Jerončič Jan / Knuplež Blaž 73′
    NK Starše 13 Dobnik Aljaž 83′
    NK Starše 9 Bohak Nejc 84′
    NK Starše 17 Milec Matic 87′
  • 5. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 19.09.20 ob 16.00

    Marles hiše 4 : 4 2 : 2 NK Pohorje
    Sodniki: Mežnar Tadej (glavni sodnik)
    Kmetec Radenko (1. pomočnik)
    Djukić Dejan (2. pomočnik)
    Delegat: Gostenčnik Gregor
    Št. gledalcev: 40
    Marles hiše
    1 Arzenšek Erik V
    6 Embreuš Matic
    22 Babšek Tinej
    4 Miljatovič Matej
    5 Novak Marko
    10 Dobaj Aljaž
    24 Nerat Aljoša
    16 Ribič Vanja K
    18 Jelenc Izidor
    11 Pavlič Gašper
    23 Zgrabič Gregor
    Rezervni igralci
    21 Babšek Tomi
    14 Kušnik Miha
    3 Hozjan Luka
    13 Dobršek Alex
    NK Pohorje
    12 Potpara Blažo V
    9 Fridrih Andraž
    22 Žižmond Klemen
    10 Rabič Tim
    18 Poglavnik Jaka
    23 Ademovič Primož
    11 Fideršek Nejc
    14 Sternad Simon
    17 Sredenšek Jan
    7 Rihtarič David
    5 Prednik Benjamin K
    Rezervni igralci
    16 Rojko Leon
    6 Škrabl Nino
    8 Škof Luka
    21 Polič Nejc
    20 Sep Blaž
    2 Hammer Jan
    Trener
    Špindler Bogomir
    Trener
    Ajd Vanja
    Zadetki
    Marles hiše 4 Miljatovič Matej 1 : 0 11′
    Marles hiše 23 Zgrabič Gregor 2 : 0 14′
    NK Pohorje 14 Sternad Simon 2 : 1 22′
    NK Pohorje 23 Ademovič Primož 2 : 2 37′
    NK Pohorje 17 Sredenšek Jan 2 : 3 52′
    NK Pohorje 9 Fridrih Andraž 2 : 4 85′
    Marles hiše 23 Zgrabič Gregor 3 : 4 88′
    Marles hiše 14 Kušnik Miha 4 : 4 11m 89′
    Dogodki
    NK Pohorje 5 Prednik Benjamin 17′
    Marles hiše 10 / 21 Dobaj Aljaž / Babšek Tomi 63′
    Marles hiše 4 Miljatovič Matej 69′
    Marles hiše 6 / 14 Embreuš Matic / Kušnik Miha 73′
    NK Pohorje 23 / 8 Ademovič Primož / Škof Luka 73′
    NK Pohorje 17 / 16 Sredenšek Jan / Rojko Leon 79′
    Marles hiše 24 / 3 Nerat Aljoša / Hozjan Luka 83′
    NK Pohorje 18 / 2 Poglavnik Jaka / Hammer Jan 86′
  • 5. krog | Duplek – Igrišče Duplek | 19.09.20 ob 16.00

    NK Duplek 0 : 2 0 : 0 NK Peca
    Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
    Šobot Danijel (1. pomočnik)
    Marin Jan (2. pomočnik)
    Delegat: Jurenec Damir
    Št. gledalcev: 30
    NK Duplek
    1 Vohl Boštjan V
    4 Novoselec Sergej
    5 Pavalec Matej
    6 Burian Miha
    16 Buser Žak Pascal
    10 Bračič Matic
    14 Lukič Sašo
    11 Plemeniti Krešimir
    15 Duraković Alen K
    19 Cmrečnjak Žan
    20 Brdnik Tomi
    Rezervni igralci
    22 Jagarinec Nik
    8 Jagarinec Nejc
    3 Kos Saša Ivan
    21 Korošec Matic
    13 Isufi Burim
    NK Peca
    77 Lopatni Dejan V
    7 Gabrovec Rok
    23 Hovnik Ožbej
    6 Aliti Vedat
    17 Belej Rožej Nejc
    79 Štiftar Jaroš
    14 Celner Kristijan
    10 Pečovnik Matic K
    9 Vezovnik Marko
    13 Gostenčnik Stanislav
    3 Cafuta Miha
    Rezervni igralci
    5 Šepul Blaž
    16 Marin Mitja
    18 Šepul Tomaž
    11 Brdnik Aljaž
    Trener
    Petek Bojan
    Trener
    Klarić Domen
    Zadetki
    NK Peca 7 Gabrovec Rok 0 : 1 84′
    NK Peca 13 Gostenčnik Stanislav 0 : 2 88′
    Dogodki
    NK Duplek 4 Novoselec Sergej 26′
    NK Duplek 10 Bračič Matic 28′
    NK Peca 17 Belej Rožej Nejc 66′
    NK Duplek 16 / 8 Buser Žak Pascal / Jagarinec Nejc 67′
    NK Peca 3 / 16 Cafuta Miha / Marin Mitja 70′
    NK Peca 16 Marin Mitja 71′
    NK Duplek 1 Vohl Boštjan 81′
    NK Duplek 10 / 13 Bračič Matic / Isufi Burim 86′
    NK Peca 10 Pečovnik Matic 88′
    NK Peca 79 / 5 Štiftar Jaroš / Šepul Blaž 89′
  • 5. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 19.09.20 ob 16.00

    NK Miklavž 3 : 0 2 : 0 NK Jurovski Dol
    Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
    Perger Primož (1. pomočnik)
    Šinkovec Bojan (2. pomočnik)
    Delegat: Kmetec Ivan
    Št. gledalcev: 70
    NK Miklavž
    43 Prineg Damjan V
    11 Visenjak Žan
    3 Kirbiš Matej
    5 Fekonja Gašper
    2 Šantl Timi
    14 Jodl Jernej K
    13 Bračko Matic
    8 Dedić Ismar
    7 Novak Nino
    17 Strelec Tadej
    18 Ornik Gašper
    Rezervni igralci
    15 Dovečar Luka
    6 Colnarič Marko
    9 Škofič Gregor
    19 Joldić Ermin
    44 Kuri Klemen
    NK Jurovski Dol
    99 Jarh Matjaž V
    5 Zorman Patrik
    11 Hager Dejan
    6 Arzenšek Simon
    28 Ploj Dejan
    8 Sagadin Aljaž K
    7 Bauman Žiga
    3 Brunček Darko
    21 Škrlec Marko
    17 Majer Rok
    22 Divjak Mitja
    Rezervni igralci
    35 Repa Matic
    Trener
    Pisnik Boris
    Trener
    Berko Silvo
    Zadetki
    NK Miklavž 7 Novak Nino 1 : 0 34′
    NK Miklavž 7 Novak Nino 2 : 0 37′
    NK Miklavž 9 Škofič Gregor 3 : 0 84′
    Dogodki
    NK Miklavž 13 Bračko Matic 41′
    NK Miklavž 7 Novak Nino 43′
    NK Miklavž 18 / 15 Ornik Gašper / Dovečar Luka 58′
    NK Jurovski Dol 6 Arzenšek Simon 61′
    NK Miklavž 17 Strelec Tadej 62′
    NK Miklavž 13 / 19 Bračko Matic / Joldić Ermin 64′
    NK Jurovski Dol 7 / 35 Bauman Žiga / Repa Matic 67′
    NK Miklavž 17 / 9 Strelec Tadej / Škofič Gregor 72′
    NK Jurovski Dol 35 Repa Matic 74′
    NK Miklavž 7 / 44 Novak Nino / Kuri Klemen 75′
    NK Miklavž 2 / 6 Šantl Timi / Colnarič Marko 80′
  • 4. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 13.09.20 ob 16.30

    SD Marjeta 0 : 2 0 : 1 NK Miklavž
    Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik)
    Kunc Anej (1. pomočnik)
    Šumer Žiga (2. pomočnik)
    Delegat: Glažar Stanislav
    Št. gledalcev: 250
    SD Marjeta
    12 Dobnik Alen V
    17 Kelc Klemen K
    10 Petrovič Staš
    13 Isufi Arsim
    19 Franci David
    5 Žunkovič Domen
    8 Špehonja Žiga
    9 Peterka Nejc
    20 Gorše Rok
    16 Gorinšek Gorazd
    7 Gajser Tilen
    Rezervni igralci
    1 Žagar Vojko V
    21 Ekart Nejc
    6 Kolar Dominik
    23 Putrih Rok
    3 Stopinšek Luka
    24 Medved Žak
    11 Meglič Bor
    NK Miklavž
    43 Prineg Damjan V
    11 Visenjak Žan
    3 Kirbiš Matej K
    5 Fekonja Gašper
    16 Fras Samo
    15 Fekonja Matija
    13 Bračko Matic
    8 Dedić Ismar
    7 Novak Nino
    17 Strelec Tadej
    10 Puhner Jan
    Rezervni igralci
    2 Šantl Timi
    6 Colnarič Marko
    9 Škofič Gregor
    18 Ornik Gašper
    44 Kuri Klemen
    14 Jodl Jernej
    4 Dovečar Luka
    Trener
    Novak Sašo
    Trener
    Pisnik Boris
    Zadetki
    NK Miklavž 7 Novak Nino 0 : 1 12′
    NK Miklavž 17 Strelec Tadej 0 : 2 52′
    Dogodki
    SD Marjeta 9 Peterka Nejc 14′
    SD Marjeta 10 Petrovič Staš 16′
    SD Marjeta 20 / 6 Gorše Rok / Kolar Dominik 46′
    SD Marjeta 10 / 21 Petrovič Staš / Ekart Nejc 46′
    NK Miklavž 11 / 4 Visenjak Žan / Dovečar Luka 46′
    NK Miklavž 10 / 14 Puhner Jan / Jodl Jernej 50′
    SD Marjeta 8 / 23 Špehonja Žiga / Putrih Rok 62′
    NK Miklavž 7 Novak Nino 64′
    NK Miklavž 7 / 6 Novak Nino / Colnarič Marko 72′
    SD Marjeta 17 Kelc Klemen 83′
    NK Miklavž 8 / 18 Dedić Ismar / Ornik Gašper 83′
    SD Marjeta 9 Peterka Nejc 84′
    NK Miklavž 15 Fekonja Matija 84′
    NK Miklavž 17 / 9 Strelec Tadej / Škofič Gregor 84′
  • 4. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 13.09.20 ob 16.30

    NK Jurovski Dol 1 : 2 1 : 0 NK Duplek
    Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
    Horvat Denis (1. pomočnik)
    Marin Tomaž (2. pomočnik)
    Delegat: Škrofič Mario
    Št. gledalcev: 80
    NK Jurovski Dol
    99 Jarh Matjaž V
    9 Šnofl Davorin
    11 Hager Dejan
    22 Divjak Mitja
    8 Sagadin Aljaž K
    21 Škrlec Marko
    28 Ploj Dejan
    13 Gajser Tadej
    14 Majer Domen
    3 Brunček Darko
    19 Kraner Tilen
    Rezervni igralci
    25 Repa Matic V
    35 Jager Adrijan
    7 Bauman Žiga
    44 Knuplež Roselito
    NK Duplek
    1 Vohl Boštjan V
    4 Novoselec Sergej
    5 Pavalec Matej
    6 Burian Miha
    7 Kukovec Nino Aleksej
    10 Bračič Matic
    20 Beber Mitja
    14 Lukič Sašo
    11 Plemeniti Krešimir
    15 Duraković Alen K
    19 Cmrečnjak Žan
    Rezervni igralci
    23 Jagarinec Nik
    22 Buser Žak Pascal
    8 Jagarinec Nejc
    3 Korošec Matic
    21 Isufi Burim
    Trener
    Petek Bojan
    Zadetki
    NK Jurovski Dol 9 Šnofl Davorin 1 : 0 39′
    NK Duplek 11 Plemeniti Krešimir 1 : 1 11m 57′
    NK Duplek 22 Buser Žak Pascal 1 : 2 81′
    Dogodki
    NK Jurovski Dol 14 / 44 Majer Domen / Knuplež Roselito 31′
    NK Duplek 10 / 8 Bračič Matic / Jagarinec Nejc 33′
    NK Duplek 1 Vohl Boštjan 39′
    NK Duplek 11 Plemeniti Krešimir 51′
    NK Jurovski Dol 8 Sagadin Aljaž 57′
    NK Duplek 7 / 22 Kukovec Nino Aleksej / Buser Žak Pascal 63′
    NK Jurovski Dol 3 Brunček Darko 89′
  • 4. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 12.09.20 ob 19.00

    NK Radlje 0 : 4 0 : 1 NK Starše
    Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
    Kunc Anej (1. pomočnik)
    Kamnik Blaž (2. pomočnik)
    Delegat: Babič Stanislav
    Št. gledalcev: 1
    NK Radlje
    51 Kadiš Tevž V
    66 Vaukman Grega
    4 Kobal Klemen K
    17 Založnik Amadej
    5 Hudin Matej
    9 Bijol Andraž
    6 Kus Matic
    10 Vaukman Nejc
    48 Kus Žiga
    8 Moser Robert
    44 Korošak Igor
    Rezervni igralci
    1 Mravljak Jan V
    19 Zemljak Sašo
    7 Aplinc Nal
    11 Kumer Urban
    14 Repnik Tilen
    13 Salihović Adnan
    NK Starše
    12 Pungartnik Žan V
    15 Skodič Rok
    21 Habith Boštjan
    17 Milec Matic
    14 Kac Tadej
    4 Barun Ivan K
    10 Miložič Jan
    13 Dobnik Aljaž
    27 Kovačič Aljaž
    9 Bohak Nejc
    20 Pintarić Dejan
    Rezervni igralci
    1 Gavrić Zoran V
    22 Lešnik Žan
    18 Sedminek Tomaž
    11 Barun Marko
    Trener
    Živadinović Dragoljub
    Trener
    Grbavac Tomislav
    Zadetki
    NK Starše 9 Bohak Nejc 0 : 1 6′
    NK Starše 9 Bohak Nejc 0 : 2 11m 80′
    NK Starše 14 Kac Tadej 0 : 3 90′
    NK Starše 20 Pintarić Dejan 0 : 4 91′
    Dogodki
    NK Starše 21 Habith Boštjan 11′
    NK Radlje 9 / 11 Bijol Andraž / Kumer Urban 24′
    NK Radlje 11 Kumer Urban 55′
    NK Radlje 5 / 19 Hudin Matej / Zemljak Sašo 60′
    NK Starše 4 / 11 Barun Ivan / Barun Marko 60′
    NK Radlje 10 / 13 Vaukman Nejc / Salihović Adnan 70′
    NK Starše 11 / 18 Barun Marko / Sedminek Tomaž 71′
    NK Radlje 8 / 7 Moser Robert / Aplinc Nal 75′
    NK Radlje 4 Kobal Klemen 86′
    NK Starše 15 / 22 Skodič Rok / Lešnik Žan 91′
  • 4. krog | Črna na Koroškem – Stadion Peca, Črna na Koroškem | 12.09.20 ob 16.30

    NK Peca 3 : 2 1 : 0 NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Sodniki: Vivod Dejan (glavni sodnik)
    Grubelnik Matic (1. pomočnik)
    Racaj Fatlind (2. pomočnik)
    Delegat: Izak Silvo
    Št. gledalcev: 80
    NK Peca
    77 Lopatni Dejan V
    7 Gabrovec Rok
    23 Hovnik Ožbej
    20 Plaznik Uroš K
    6 Aliti Vedat
    14 Ameršek Tadej
    3 Celner Kristijan
    10 Pečovnik Matic
    9 Vezovnik Marko
    17 Belej Rožej Nejc
    13 Gostenčnik Stanislav
    Rezervni igralci
    33 Raztočnik Tilen
    11 Leniči Diego Arlind
    5 Šepul Blaž
    8 Fortin Žan
    16 Marin Mitja
    79 Štiftar Jaroš
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    12 Tršavec Anže V
    6 Krajnc Marko
    13 Jamšek Luka
    4 Cic Marko K
    16 Vnuk Nejc
    7 Miloševič Vito
    18 Lah Žiga
    14 Bešić Dejan
    11 Dobaj Blaž
    19 Gorza Vito
    9 Ulbin Luka
    Rezervni igralci
    1 Podgorelec Staš V
    10 Karić Amir
    5 Komperšak Gregor
    20 Weixl Jan
    17 Kocijan Janik
    2 Kaučič Rok
    Trener
    Klarič Aleš
    Trener
    Mudri Mario
    Zadetki
    NK Peca 14 Ameršek Tadej 1 : 0 28′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 14 Bešić Dejan 1 : 1 56′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 14 Bešić Dejan 1 : 2 60′
    NK Peca 6 Aliti Vedat 2 : 2 66′
    NK Peca 3 Celner Kristijan 3 : 2 76′
    Dogodki
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Karić Amir 45′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 / 17 Ulbin Luka / Kocijan Janik 46′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 18 / 10 Lah Žiga / Karić Amir 46′
    NK Peca 14 / 8 Ameršek Tadej / Fortin Žan 57′
    NK Peca 13 Gostenčnik Stanislav 67′
    NK Peca 10 Pečovnik Matic 74′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 13 / 5 Jamšek Luka / Komperšak Gregor 74′
    NK Peca 6 Aliti Vedat 83′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 16 Vnuk Nejc 83′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 7 / 20 Miloševič Vito / Weixl Jan 84′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 5 Komperšak Gregor 86′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 16 / 2 Vnuk Nejc / Kaučič Rok 91′
  • 4. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 12.09.20 ob 16.30

    NK Pohorje 3 : 1 2 : 0 NK Rače
    Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik)
    Dedić Elmedin (1. pomočnik)
    Majcen Kevin (2. pomočnik)
    Delegat: Cojhter Matjan
    Št. gledalcev: 50
    NK Pohorje
    12 Potpara Blažo V
    9 Fridrih Andraž
    22 Žižmond Klemen
    10 Rabič Tim
    6 Stajnko Blaž
    23 Ademovič Primož
    11 Fideršek Nejc
    14 Sternad Simon
    4 Nemec Dejan
    7 Rihtarič David
    5 Prednik Benjamin K
    Rezervni igralci
    15 Komar Alex
    19 Jovanović Petar
    8 Škof Luka
    16 Filipovič Dalibor
    20 Sep Blaž
    17 Sredenšek Jan
    NK Rače
    1 Glušič Rene V
    2 Trantura Jure
    3 Pristovnik Aljaž
    16 Dvoršak Špehar Primož
    8 Knez Alen K
    5 Harih Davorin
    11 Pipenbaher Nejc
    13 Leben Daniel
    19 Bračko Žan
    17 Rajšp Žan
    20 Goljat Žiga
    Rezervni igralci
    18 Maček Jaka
    4 Vehabovič Sead
    21 Kovačič Nejc
    7 Paradiž Andrej
    26 Simonič Žan
    Trener
    Ajd Vanja
    Zadetki
    NK Pohorje 23 Ademovič Primož 1 : 0 7′
    NK Pohorje 9 Fridrih Andraž 2 : 0 29′
    NK Rače 7 Paradiž Andrej 2 : 1 11m 76′
    NK Pohorje 9 Fridrih Andraž 3 : 1 82′
    Dogodki
    NK Rače 8 Knez Alen 22′
    NK Rače 17 Rajšp Žan 45′
    NK Rače 17 / 7 Rajšp Žan / Paradiž Andrej 46′
    NK Rače 1 Glušič Rene 55′
    NK Rače 16 / 26 Dvoršak Špehar Primož / Simonič Žan 58′
    NK Pohorje 6 / 17 Stajnko Blaž / Sredenšek Jan 63′
    NK Rače 20 / 18 Goljat Žiga / Maček Jaka 68′
    NK Rače 26 Simonič Žan 70′
    NK Pohorje 11 Fideršek Nejc 83′
    NK Pohorje 7 / 16 Rihtarič David / Filipovič Dalibor 84′
    NK Pohorje 23 / 15 Ademovič Primož / Komar Alex 86′
    NK Pohorje 5 / 19 Prednik Benjamin / Jovanović Petar 88′
    NK Rače 5 Harih Davorin 88′
  • 4. krog | Pesnica – Igrišče Pesnica | 12.09.20 ob 16.30

    NK Tehnotim Pesnica 4 : 0 2 : 0 NK TAB Akumulator
    Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
    Šobot Danijel (1. pomočnik)
    Kmetec Mark (2. pomočnik)
    Delegat: Dobrun Žiga
    Št. gledalcev: 80
    NK Tehnotim Pesnica
    12 Drobnjak Savo V
    3 Mulec Matic
    7 Lazar Jure
    6 Knuplež Danijel
    11 Horvat Luka
    18 Celcer Žiga
    10 Babšek Aljaž K
    14 Babšek Žan
    20 Bezjak Alen
    9 Smodej Lan
    17 Jerončič Jan
    Rezervni igralci
    13 Zagoršak Miha
    15 Žižek Luka
    2 Antolin Gregor
    16 Potrč Dušan
    8 Pešl Gregor
    NK TAB Akumulator
    1 Gregelj Miha V
    14 Gregelj Marko
    6 Prelogar Jure
    4 Janet Oskar
    13 Kobovc Rok
    16 Mustedanagić Kenan
    8 Stopajnik Simon K
    7 Praznik Mitja
    10 Arl Jan
    5 Kiselak David
    2 Denša Mitja
    Rezervni igralci
    41 Riegl Gal V
    15 Javornik Tilen
    17 Jorgić Radovan
    11 Turkuš Jure
    9 Petrej Mitja
    Trener
    Lazič Boris
    Trener
    Tomažič Anton
    Zadetki
    NK Tehnotim Pesnica 20 Bezjak Alen 1 : 0 11′
    NK Tehnotim Pesnica 14 Babšek Žan 2 : 0 15′
    NK Tehnotim Pesnica 2 Antolin Gregor 3 : 0 67′
    NK TAB Akumulator 10 Arl Jan 4 : 0 ag 78′
    Dogodki
    NK TAB Akumulator 6 Prelogar Jure 4′
    NK TAB Akumulator 1 / 41 Gregelj Miha / Riegl Gal 16′
    NK TAB Akumulator 8 / 11 Stopajnik Simon / Turkuš Jure 22′
    NK Tehnotim Pesnica 18 Celcer Žiga 28′
    NK TAB Akumulator 6 / 9 Prelogar Jure / Petrej Mitja 46′
    NK TAB Akumulator 14 / 17 Gregelj Marko / Jorgić Radovan 46′
    NK Tehnotim Pesnica 17 / 2 Jerončič Jan / Antolin Gregor 58′
    NK Tehnotim Pesnica 18 / 15 Celcer Žiga / Žižek Luka 76′
    NK Tehnotim Pesnica 20 / 16 Bezjak Alen / Potrč Dušan 76′
    NK Tehnotim Pesnica 7 Lazar Jure 82′
    NK Tehnotim Pesnica 11 / 13 Horvat Luka / Zagoršak Miha 82′
  • 4. krog | Brunšvik – Športni park Brunšvik | 12.09.20 ob 16.30

    NK Brunšvik 0 : 1 0 : 1 Marles hiše
    Sodniki: Šorli Armando (glavni sodnik)
    Ivanović Uroš (1. pomočnik)
    Veselič Dejan (2. pomočnik)
    Delegat: Vilčnik Matej
    Št. gledalcev: 60
    NK Brunšvik
    1 Zupet Klemen V
    22 Smailagić Andraž
    3 Letnik Tadej
    6 Lampret Jan
    9 Kočar Lučo K
    95 Brence Rok
    8 Bislimaj Mirsad
    43 Stopajnik Alen
    5 Beranič Matej
    4 Kalič Nick
    21 Hozjan Žiga
    Rezervni igralci
    14 Šavorič Jan
    10 Mlakar Žan
    19 Zimet Dario
    77 Bračko Miha
    Marles hiše
    1 Arzenšek Erik V
    17 Jelenc Valentin
    6 Embreuš Matic
    25 Miljatovič Matej
    5 Novak Marko
    10 Dobaj Aljaž
    24 Nerat Aljoša
    16 Ribič Vanja K
    18 Jelenc Izidor
    21 Babšek Tomi
    23 Zgrabič Gregor
    Rezervni igralci
    19 Mlaker Aleš
    29 Kušnik Miha
    2 Babšek Tinej
    27 Hozjan Luka
    13 Dobršek Alex
    Trener
    Fricelj Alojz
    Trener
    Špindler Bogomir
    Zadetki
    Marles hiše 10 Dobaj Aljaž 0 : 1 24′
    Dogodki
    NK Brunšvik 4 / 19 Kalič Nick / Zimet Dario 46′
    NK Brunšvik 21 / 77 Hozjan Žiga / Bračko Miha 56′
    Marles hiše 21 / 29 Babšek Tomi / Kušnik Miha 59′
    NK Brunšvik 3 Letnik Tadej 61′
    NK Brunšvik 6 / 14 Lampret Jan / Šavorič Jan 63′
    NK Brunšvik 8 / 10 Bislimaj Mirsad / Mlakar Žan 69′
    Marles hiše 24 / 27 Nerat Aljoša / Hozjan Luka 73′
    Marles hiše 18 / 19 Jelenc Izidor / Mlaker Aleš 80′
    Marles hiše 17 / 2 Jelenc Valentin / Babšek Tinej 82′
    Marles hiše 6 Embreuš Matic 88′
  • 3. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 06.09.20 ob 16.30

    Marles hiše 2 : 1 1 : 0 NK Peca
    Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik)
    Ogrin Matej (1. pomočnik)
    Kmetec Radenko (2. pomočnik)
    Delegat: Toplak Boris
    Št. gledalcev: 80
    Marles hiše
    1 Mlaker Gregor V
    16 Ribič Vanja K
    6 Embreuš Matic
    4 Miljatovič Matej
    5 Novak Marko
    11 Pavlič Gašper
    24 Nerat Aljoša
    10 Dobaj Aljaž
    7 Štrukelj Jan
    23 Zgrabič Gregor
    17 Jelenc Valentin
    Rezervni igralci
    12 Ganzitti Nino Armando V
    18 Jelenc Izidor
    19 Mlaker Aleš
    21 Babšek Tomi
    2 Babšek Tinej
    3 Hozjan Luka
    14 Kušnik Miha
    NK Peca
    1 Lopatni Dejan V
    14 Ameršek Tadej
    9 Gostenčnik Stanislav
    20 Hovnik Ožbej
    3 Cafuta Miha
    6 Aliti Vedat
    8 Fortin Žan
    23 Pavličič Rok
    72 Vezovnik Marko
    10 Pečovnik Matic K
    7 Belej Rožej Nejc
    Rezervni igralci
    4 Celner Kristijan
    18 Šepul Blaž
    33 Raztočnik Tilen
    11 Leniči Diego Arlind
    79 Štiftar Jaroš
    16 Marin Mitja
    Trener
    Klarič Aleš
    Zadetki
    Marles hiše 10 Dobaj Aljaž 1 : 0 38′
    NK Peca 10 Pečovnik Matic 1 : 1 71′
    Marles hiše 19 Mlaker Aleš 2 : 1 89′
    Dogodki
    Marles hiše 6 Embreuš Matic 14′
    NK Peca 14 Ameršek Tadej 26′
    Marles hiše 7 / 18 Štrukelj Jan / Jelenc Izidor 31′
    NK Peca 9 / 4 Gostenčnik Stanislav / Celner Kristijan 50′
    NK Peca 3 / 33 Cafuta Miha / Raztočnik Tilen 53′
    NK Peca 72 / 11 Vezovnik Marko / Leniči Diego Arlind 60′
    Marles hiše 4 Miljatovič Matej 69′
    Marles hiše 11 / 14 Pavlič Gašper / Kušnik Miha 74′
    Marles hiše 24 / 21 Nerat Aljoša / Babšek Tomi 77′
    NK Peca 8 / 79 Fortin Žan / Štiftar Jaroš 77′
    Marles hiše 23 / 19 Zgrabič Gregor / Mlaker Aleš 81′
    NK Peca 14 / 18 Ameršek Tadej / Šepul Blaž 89′
  • 3. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 06.09.20 ob 16.30

    NK Miklavž 4 : 0 3 : 0 NK Tehnotim Pesnica
    Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
    Marin Tomaž (1. pomočnik)
    Mušič Doroteja (2. pomočnik)
    Delegat: Perko Robert
    Št. gledalcev: 80
    NK Miklavž
    43 Prineg Damjan V
    11 Visenjak Žan
    3 Kirbiš Matej K
    5 Fekonja Gašper
    16 Fras Samo
    15 Fekonja Matija
    13 Bračko Matic
    8 Dedić Ismar
    7 Novak Nino
    17 Strelec Tadej
    10 Puhner Jan
    Rezervni igralci
    4 Šantl Timi
    6 Colnarič Marko
    19 Joldić Ermin
    18 Ornik Gašper
    44 Kuri Klemen
    14 Jodl Jernej
    9 Dovečar Luka
    NK Tehnotim Pesnica
    12 Drobnjak Savo V
    7 Lazar Jure
    19 Babšek Aljaž K
    18 Celcer Žiga
    6 Knuplež Danijel
    8 Pešl Gregor
    14 Babšek Žan
    11 Horvat Luka
    9 Smodej Lan
    3 Mulec Matic
    2 Antolin Gregor
    Rezervni igralci
    5 Knuplež Blaž
    16 Potrč Dušan
    17 Jerončič Jan
    20 Žižek Luka
    10 Kobale Aljoša
    Trener
    Pisnik Boris
    Trener
    Frajzman Robert
    Zadetki
    NK Tehnotim Pesnica 14 Babšek Žan 1 : 0 ag 2′
    NK Tehnotim Pesnica 7 Lazar Jure 2 : 0 ag 5′
    NK Miklavž 7 Novak Nino 3 : 0 18′
    NK Miklavž 10 Puhner Jan 4 : 0 51′
    Dogodki
    NK Miklavž 13 Bračko Matic 6′
    NK Miklavž 13 / 18 Bračko Matic / Ornik Gašper 28′
    NK Tehnotim Pesnica 6 Knuplež Danijel 39′
    NK Miklavž 11 Visenjak Žan 45′
    NK Miklavž 11 / 9 Visenjak Žan / Dovečar Luka 46′
    NK Tehnotim Pesnica 8 / 17 Pešl Gregor / Jerončič Jan 46′
    NK Tehnotim Pesnica 2 / 10 Antolin Gregor / Kobale Aljoša 46′
    NK Miklavž 15 / 14 Fekonja Matija / Jodl Jernej 52′
    NK Tehnotim Pesnica 18 Celcer Žiga 58′
    NK Miklavž 8 / 4 Dedić Ismar / Šantl Timi 62′
    NK Tehnotim Pesnica Glavni trener Frajzman Robert 66′
    NK Tehnotim Pesnica 14 Babšek Žan 67′
    NK Miklavž 7 / 44 Novak Nino / Kuri Klemen 72′
    NK Tehnotim Pesnica 6 / 5 Knuplež Danijel / Knuplež Blaž 80′
    NK Tehnotim Pesnica 3 / 16 Mulec Matic / Potrč Dušan 80′
    NK Tehnotim Pesnica 18 / 20 Celcer Žiga / Žižek Luka 80′
  • 3. krog | Starše – Igrišče Starše | 05.09.20 ob 16.30

    NK Starše 2 : 0 1 : 0 NK Rače
    Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik)
    Majer Vojko (1. pomočnik)
    Žurman Aljaž (2. pomočnik)
    Delegat: Partlič Aleš
    Št. gledalcev: 70
    NK Starše
    1 Sagadin Samo V
    21 Habith Boštjan
    19 Gerečnik Sašo
    17 Milec Matic
    14 Kac Tadej
    6 Kirbiš Aljoša
    27 Kovačič Aljaž
    13 Dobnik Aljaž
    7 Breg Rok K
    9 Bohak Nejc
    20 Pintarić Dejan
    Rezervni igralci
    12 Pungartnik Žan V
    18 Sedminek Tomaž
    15 Skodič Rok
    11 Murko Peter
    2 Mesarič Miha
    4 Barun Ivan
    23 Kacjan Timotej
    NK Rače
    1 Glušič Rene V
    2 Trantura Jure
    3 Pristovnik Aljaž
    16 Dvoršak Špehar Primož
    7 Paradiž Andrej
    8 Knez Alen K
    11 Pipenbaher Nejc
    13 Leben Daniel
    14 Lašič Nik
    10 Lešnik Tilen
    20 Goljat Žiga
    Rezervni igralci
    4 Maček Jaka
    9 Vidovič Luka
    21 Kovačič Nejc
    17 Rajšp Žan
    26 Simonič Žan
    23 Ornik Luka
    Trener
    Grbavac Tomislav
    Trener
    Ornik Luka
    Zadetki
    NK Starše 9 Bohak Nejc 1 : 0 10′
    NK Starše 27 Kovačič Aljaž 2 : 0 53′
    Dogodki
    NK Rače 8 Knez Alen 8′
    NK Starše 6 Kirbiš Aljoša 38′
    NK Rače 8 / 21 Knez Alen / Kovačič Nejc 46′
    NK Rače 7 / 17 Paradiž Andrej / Rajšp Žan 46′
    NK Rače 21 Kovačič Nejc 55′
    NK Rače 10 Lešnik Tilen 61′
    NK Rače 16 / 26 Dvoršak Špehar Primož / Simonič Žan 61′
    NK Starše 27 Kovačič Aljaž 62′
    NK Rače 10 Lešnik Tilen 62′
    NK Starše 27 / 2 Kovačič Aljaž / Mesarič Miha 64′
    NK Rače 20 / 23 Goljat Žiga / Ornik Luka 66′
    NK Starše 20 Pintarić Dejan 67′
    NK Starše 9 Bohak Nejc 77′
    NK Starše 7 / 11 Breg Rok / Murko Peter 80′
    NK Starše 20 / 23 Pintarić Dejan / Kacjan Timotej 85′
  • 3. krog | Mežica – Igrišče Mežica | 05.09.20 ob 16.30

    NK TAB Akumulator 0 : 0 0 : 0 NK Radlje
    Sodniki: Vivod Dejan (glavni sodnik)
    Močivnik Joži (1. pomočnik)
    Durić Mediha (2. pomočnik)
    Delegat: Strmčnik Robert
    Št. gledalcev: 50
    NK TAB Akumulator
    41 Riegl Gal V
    14 Gregelj Marko
    6 Prelogar Jure K
    7 Praznik Mitja
    13 Kobovc Rok
    10 Arl Jan
    8 Mustedanagić Kenan
    11 Turkuš Jure
    18 Smrtnik Tomaž
    5 Kiselak David
    2 Denša Mitja
    Rezervni igralci
    1 Gregelj Miha V
    17 Pilić Haris
    4 Jorgić Radovan
    3 Mlinar Jan
    22 Borko Matic
    16 Vertačnik Staš
    15 Javornik Tilen
    NK Radlje
    51 Kadiš Tevž V
    66 Vaukman Grega
    4 Kobal Klemen K
    6 Kus Matic
    5 Hudin Matej
    48 Kus Žiga
    7 Pasterk Črt
    44 Korošak Igor
    11 Izak Tadej
    9 Bijol Andraž
    14 Založnik Amadej
    Rezervni igralci
    1 Mravljak Jan V
    13 Salihović Adnan
    8 Kumer Urban
    17 Rubhof Rok
    15 Repnik Tilen
    19 Zemljak Sašo
    10 Vaukman Nejc
    Trener
    Tomažič Anton
    Trener
    Živadinović Dragoljub
    Zadetki
    Dogodki
    NK Radlje 6 Kus Matic 13′
    NK Radlje 4 Kobal Klemen 55′
    NK Radlje 11 / 13 Izak Tadej / Salihović Adnan 60′
    NK TAB Akumulator 11 / 4 Turkuš Jure / Jorgić Radovan 63′
    NK Radlje 44 / 8 Korošak Igor / Kumer Urban 75′
    NK TAB Akumulator 6 / 3 Prelogar Jure / Mlinar Jan 79′
    NK Radlje 5 / 19 Hudin Matej / Zemljak Sašo 82′
    NK TAB Akumulator 13 / 17 Kobovc Rok / Pilić Haris 89′
    NK Radlje 9 / 10 Bijol Andraž / Vaukman Nejc 90′
  • 3. krog | Duplek – Igrišče Duplek | 05.09.20 ob 16.30

    NK Duplek 1 : 5 1 : 3 SD Marjeta
    Sodniki: Šorli Armando (glavni sodnik)
    Majcen Kevin (1. pomočnik)
    Eder Gregor (2. pomočnik)
    Delegat: Kmetec Ivan
    Št. gledalcev: 70
    NK Duplek
    23 Jagarinec Nik V
    20 Brdnik Tomi
    4 Novoselec Sergej
    5 Pavalec Matej
    6 Burian Miha
    14 Lukič Sašo
    15 Duraković Alen K
    17 Dobaja Marko
    11 Beber Mitja
    19 Cmrečnjak Žan
    16 Lobenwein Uroš
    Rezervni igralci
    1 Vohl Boštjan V
    22 Buser Žak Pascal
    7 Plemeniti Krešimir
    8 Jagarinec Nejc
    3 Korošec Matic
    SD Marjeta
    1 Dobnik Alen V
    17 Kelc Klemen K
    5 Žunkovič Domen
    4 Pišek Iztok
    10 Petrovič Staš
    9 Peterka Nejc
    16 Gorinšek Gorazd
    6 Kolar Dominik
    7 Gajser Tilen
    19 Franci David
    20 Gorše Rok
    Rezervni igralci
    12 Drevenšek Jan V
    18 Karlovčec Neven
    11 Meglič Bor
    3 Stopinšek Luka
    23 Putrih Rok
    24 Medved Žak
    Trener
    Petek Bojan
    Trener
    Novak Sašo
    Zadetki
    SD Marjeta 10 Petrovič Staš 0 : 1 11m 6′
    SD Marjeta 7 Gajser Tilen 0 : 2 20′
    SD Marjeta 19 Franci David 0 : 3 23′
    NK Duplek 17 Dobaja Marko 1 : 3 11m 40′
    SD Marjeta 23 Putrih Rok 1 : 4 85′
    SD Marjeta 24 Medved Žak 1 : 5 87′
    Dogodki
    SD Marjeta 5 Žunkovič Domen 11′
    SD Marjeta 19 Franci David 18′
    NK Duplek 15 / 7 Duraković Alen / Plemeniti Krešimir 26′
    NK Duplek 16 / 8 Lobenwein Uroš / Jagarinec Nejc 32′
    SD Marjeta 1 Dobnik Alen 39′
    NK Duplek 17 Dobaja Marko 43′
    NK Duplek 20 / 22 Brdnik Tomi / Buser Žak Pascal 46′
    SD Marjeta 5 / 3 Žunkovič Domen / Stopinšek Luka 46′
    SD Marjeta 16 / 23 Gorinšek Gorazd / Putrih Rok 72′
    SD Marjeta 19 / 24 Franci David / Medved Žak 80′
    NK Duplek 19 / 3 Cmrečnjak Žan / Korošec Matic 83′
    SD Marjeta 6 / 11 Kolar Dominik / Meglič Bor 86′
  • 3. krog | Brunšvik – Športni park Brunšvik | 05.09.20 ob 16.30

    NK Brunšvik 0 : 4 0 : 2 NK Pohorje
    Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
    Kamnik Blaž (1. pomočnik)
    Racaj Fatlind (2. pomočnik)
    Delegat: Vidović Adi
    Št. gledalcev: 50
    NK Brunšvik
    1 Zupet Klemen V
    22 Smailagić Andraž
    3 Letnik Tadej
    9 Kočar Lučo K
    14 Frangež Matjaž
    95 Brence Rok
    8 Bislimaj Mirsad
    77 Heržič Tilen Joshua
    19 Šavorič Jan
    89 Demiri Muas
    43 Stopajnik Alen
    Rezervni igralci
    6 Lampret Jan
    10 Mlakar Žan
    4 Zimet Dario
    NK Pohorje
    1 Holcman Boštjan V
    18 Poglavnik Jaka
    22 Žižmond Klemen
    10 Rabič Tim
    6 Stajnko Blaž
    23 Ademovič Primož
    11 Fideršek Nejc
    14 Sternad Simon
    4 Nemec Dejan
    7 Rihtarič David
    5 Prednik Benjamin K
    Rezervni igralci
    15 Komar Alex
    19 Jovanović Petar
    9 Fridrih Andraž
    2 Hammer Jan
    20 Sep Blaž
    21 Polič Nejc
    8 Škof Luka
    Trener
    Fricelj Alojz
    Trener
    Ajd Vanja
    Zadetki
    NK Pohorje 14 Sternad Simon 0 : 1 14′
    NK Pohorje 6 Stajnko Blaž 0 : 2 17′
    NK Pohorje 9 Fridrih Andraž 0 : 3 80′
    NK Pohorje 22 Žižmond Klemen 0 : 4 82′
    Dogodki
    NK Pohorje 4 Nemec Dejan 6′
    NK Brunšvik 8 / 4 Bislimaj Mirsad / Zimet Dario 46′
    NK Brunšvik 89 / 10 Demiri Muas / Mlakar Žan 46′
    NK Pohorje 11 / 9 Fideršek Nejc / Fridrih Andraž 60′
    NK Pohorje 9 Fridrih Andraž 69′
    NK Pohorje 7 / 19 Rihtarič David / Jovanović Petar 72′
    NK Pohorje 10 / 8 Rabič Tim / Škof Luka 79′
    NK Pohorje 14 / 15 Sternad Simon / Komar Alex 83′
    NK Pohorje 5 / 2 Prednik Benjamin / Hammer Jan 83′
  • 3. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 05.09.20 ob 16.30

    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 : 1 4 : 1 NK Jurovski Dol
    Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
    Horvat Denis (1. pomočnik)
    Dedić Elmedin (2. pomočnik)
    Delegat: Jurenec Damir
    Št. gledalcev: 70
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    12 Tršavec Anže V
    6 Krajnc Marko
    13 Jamšek Luka
    4 Cic Marko K
    16 Vnuk Nejc
    7 Miloševič Vito
    18 Lah Žiga
    10 Karić Amir
    14 Bešić Dejan
    19 Gorza Vito
    11 Dobaj Blaž
    Rezervni igralci
    1 Podgorelec Staš V
    9 Ulbin Luka
    8 Fanedl Staš
    20 Weixl Jan
    5 Komperšak Gregor
    NK Jurovski Dol
    99 Jarh Matjaž V
    19 Kraner Tilen
    5 Zorman Patrik
    17 Majer Rok K
    6 Jurančič Primož
    8 Sagadin Aljaž
    21 Škrlec Marko
    28 Ploj Dejan
    22 Divjak Mitja
    11 Hager Dejan
    13 Gajser Tadej
    Rezervni igralci
    1 Bauman Žiga V
    18 Breznik Klemen
    9 Šnofl Davorin
    29 Satler Aleš
    14 Majer Domen
    44 Knuplež Roselito
    4 Repa Matic
    Trener
    Janžekovič Damijan
    Trener
    Urbanič Sašo
    Zadetki
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 14 Bešić Dejan 1 : 0 10′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 19 Gorza Vito 2 : 0 19′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 11 Dobaj Blaž 3 : 0 23′
    NK Jurovski Dol 28 Ploj Dejan 3 : 1 11m 32′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 11 Dobaj Blaž 4 : 1 11m 40′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 11 Dobaj Blaž 5 : 1 49′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 4 Cic Marko 6 : 1 59′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 Ulbin Luka 7 : 1 62′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 20 Weixl Jan 8 : 1 73′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 4 Cic Marko 9 : 1 83′
    Dogodki
    NK Jurovski Dol 6 / 44 Jurančič Primož / Knuplež Roselito 20′
    NK Jurovski Dol 17 / 29 Majer Rok / Satler Aleš 24′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus Glavni trener Janžekovič Damijan 36′
    NK Jurovski Dol 28 / 18 Ploj Dejan / Breznik Klemen 46′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 18 / 8 Lah Žiga / Fanedl Staš 53′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 7 / 9 Miloševič Vito / Ulbin Luka 60′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 11 / 20 Dobaj Blaž / Weixl Jan 64′
    NK Jurovski Dol 21 / 14 Škrlec Marko / Majer Domen 66′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 19 / 5 Gorza Vito / Komperšak Gregor 69′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 12 / 1 Tršavec Anže / Podgorelec Staš 71′
    NK Jurovski Dol 29 Satler Aleš 71′
    NK Jurovski Dol 29 Satler Aleš 71′
  • 1. krog | Brunšvik – Športni park Brunšvik | 02.09.20 ob 17.00

    NK Brunšvik 1 : 5 0 : 2 NK Jurovski Dol
    Sodniki: Smodej Žan (glavni sodnik)
    Gonza Nejc (1. pomočnik)
    Eder Gregor (2. pomočnik)
    Delegat: Škrofič Mario
    Št. gledalcev: 80
    NK Brunšvik
    1 Zupet Klemen V
    2 Kalič Nick
    95 Brence Rok
    22 Smailagić Andraž
    5 Beranič Matej
    21 Hozjan Žiga
    6 Lampret Jan
    8 Bislimaj Mirsad
    77 Heržič Tilen Joshua
    9 Kočar Lučo K
    43 Stopajnik Alen
    Rezervni igralci
    19 Šavorič Jan
    15 Tomanič Jakob
    4 Zimet Dario
    14 Frangež Matjaž
    10 Mlakar Žan
    89 Demiri Muas
    3 Letnik Tadej
    NK Jurovski Dol
    99 Jarh Matjaž V
    19 Kraner Tilen
    5 Zorman Patrik
    17 Majer Rok K
    6 Jurančič Primož
    21 Škrlec Marko
    9 Šnofl Davorin
    28 Ploj Dejan
    10 Satler David
    11 Hager Dejan
    22 Divjak Mitja
    Rezervni igralci
    1 Bauman Žiga V
    13 Gajser Tadej
    18 Breznik Klemen
    7 Konrad Klemen
    4 Satler Aleš
    14 Majer Domen
    Trener
    Fricelj Alojz
    Trener
    Urbanič Sašo
    Zadetki
    NK Jurovski Dol 21 Škrlec Marko 0 : 1 22′
    NK Jurovski Dol 9 Šnofl Davorin 0 : 2 43′
    NK Brunšvik 43 Stopajnik Alen 1 : 2 70′
    NK Jurovski Dol 17 Majer Rok 1 : 3 74′
    NK Jurovski Dol 10 Satler David 1 : 4 80′
    NK Jurovski Dol 11 Hager Dejan 1 : 5 85′
    Dogodki
    NK Jurovski Dol 28 / 13 Ploj Dejan / Gajser Tadej 28′
    NK Brunšvik 2 / 3 Kalič Nick / Letnik Tadej 44′
    NK Brunšvik 5 / 4 Beranič Matej / Zimet Dario 46′
    NK Brunšvik 95 / 14 Brence Rok / Frangež Matjaž 46′
    NK Brunšvik 9 Kočar Lučo 56′
    NK Jurovski Dol 9 / 18 Šnofl Davorin / Breznik Klemen 68′
    NK Brunšvik 21 / 10 Hozjan Žiga / Mlakar Žan 76′
    NK Brunšvik 77 / 19 Heržič Tilen Joshua / Šavorič Jan 77′
    NK Brunšvik 4 Zimet Dario 79′
    NK Jurovski Dol 21 / 14 Škrlec Marko / Majer Domen 79′
    NK Jurovski Dol 11 / 7 Hager Dejan / Konrad Klemen 86′
  • 2. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 30.08.20 ob 17.00

    SD Marjeta 5 : 2 1 : 1 NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Sodniki: Mežnar Tadej (glavni sodnik)
    Lahovič Marcel (1. pomočnik)
    Kmetec Mark (2. pomočnik)
    Delegat: Škrofič Mario
    Št. gledalcev: 100
    SD Marjeta
    1 Dobnik Alen V
    17 Kelc Klemen K
    5 Žunkovič Domen
    21 Ekart Nejc
    8 Špehonja Žiga
    9 Peterka Nejc
    16 Gorinšek Gorazd
    13 Isufi Arsim
    7 Gajser Tilen
    19 Franci David
    20 Gorše Rok
    Rezervni igralci
    12 Žagar Vojko V
    6 Kolar Dominik
    10 Petrovič Staš
    3 Stopinšek Luka
    4 Pišek Iztok
    24 Medved Žak
    23 Putrih Rok
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    1 Tršavec Anže V
    4 Cic Marko K
    9 Ulbin Luka
    16 Vnuk Nejc
    14 Bešić Dejan
    7 Miloševič Vito
    8 Fanedl Staš
    13 Jamšek Luka
    6 Krajnc Marko
    11 Dobaj Blaž
    19 Gorza Vito
    Rezervni igralci
    18 Lah Žiga
    20 Weixl Jan
    3 Želj Robnik Leon
    5 Komperšak Gregor
    17 Kocijan Janik
    12 Podgorelec Staš V
    10 Karić Amir
    Trener
    Novak Sašo
    Trener
    Janžekovič Damijan
    Zadetki
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 11 Dobaj Blaž 0 : 1 8′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 13 Jamšek Luka 1 : 1 ag 33′
    SD Marjeta 16 Gorinšek Gorazd 2 : 1 62′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 16 Vnuk Nejc 3 : 1 ag 75′
    SD Marjeta 9 Peterka Nejc 4 : 1 85′
    SD Marjeta 3 Stopinšek Luka 5 : 1 88′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 14 Bešić Dejan 5 : 2 89′
    Dogodki
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 7 Miloševič Vito 16′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 6 / 17 Krajnc Marko / Kocijan Janik 31′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 17 Kocijan Janik 42′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 11 Dobaj Blaž 45′
    SD Marjeta 17 / 6 Kelc Klemen / Kolar Dominik 46′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 / 10 Fanedl Staš / Karić Amir 46′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 / 18 Ulbin Luka / Lah Žiga 46′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 13 / 3 Jamšek Luka / Želj Robnik Leon 62′
    SD Marjeta 16 / 10 Gorinšek Gorazd / Petrovič Staš 63′
    SD Marjeta 19 / 4 Franci David / Pišek Iztok 67′
    SD Marjeta 8 / 24 Špehonja Žiga / Medved Žak 82′
    SD Marjeta 21 / 3 Ekart Nejc / Stopinšek Luka 82′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 11 / 20 Dobaj Blaž / Weixl Jan 85′
  • 2. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 30.08.20 ob 17.00

    NK Jurovski Dol 1 : 6 0 : 3 Marles hiše
    Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
    Horvat Denis (1. pomočnik)
    Majcen Kevin (2. pomočnik)
    Delegat: Lepej Drago
    Št. gledalcev: 20
    NK Jurovski Dol
    99 Jarh Matjaž V
    17 Majer Rok K
    10 Satler David
    11 Hager Dejan
    28 Ploj Dejan
    13 Gajser Tadej
    9 Šnofl Davorin
    44 Knuplež Roselito
    6 Jurančič Primož
    5 Zorman Patrik
    18 Breznik Klemen
    Rezervni igralci
    1 Bauman Žiga V
    14 Majer Domen
    19 Kraner Tilen
    21 Konrad Klemen
    29 Jager Adrijan
    Marles hiše
    1 Arzenšek Erik V
    16 Ribič Vanja K
    6 Embreuš Matic
    4 Miljatovič Matej
    5 Novak Marko
    11 Pavlič Gašper
    24 Nerat Aljoša
    10 Dobaj Aljaž
    7 Štrukelj Jan
    23 Zgrabič Gregor
    17 Jelenc Valentin
    Rezervni igralci
    19 Mlaker Aleš
    18 Jelenc Izidor
    2 Babšek Tinej
    21 Babšek Tomi
    13 Dobršek Alex
    3 Hozjan Luka
    9 Berčič Andraž
    Trener
    Urbanič Sašo
    Zadetki
    Marles hiše 23 Zgrabič Gregor 0 : 1 15′
    Marles hiše 24 Nerat Aljoša 0 : 2 25′
    Marles hiše 16 Ribič Vanja 0 : 3 44′
    Marles hiše 23 Zgrabič Gregor 0 : 4 61′
    NK Jurovski Dol 28 Ploj Dejan 1 : 4 11m 64′
    Marles hiše 18 Jelenc Izidor 1 : 5 84′
    Marles hiše 21 Babšek Tomi 1 : 6 88′
    Dogodki
    Marles hiše 24 Nerat Aljoša 11′
    Marles hiše 4 Miljatovič Matej 40′
    NK Jurovski Dol 18 / 29 Breznik Klemen / Jager Adrijan 50′
    Marles hiše 11 / 18 Pavlič Gašper / Jelenc Izidor 60′
    NK Jurovski Dol 13 / 19 Gajser Tadej / Kraner Tilen 64′
    Marles hiše 23 / 19 Zgrabič Gregor / Mlaker Aleš 68′
    NK Jurovski Dol 28 Ploj Dejan 71′
    NK Jurovski Dol 9 / 14 Šnofl Davorin / Majer Domen 73′
    Marles hiše 24 / 21 Nerat Aljoša / Babšek Tomi 74′
    NK Jurovski Dol 28 / 21 Ploj Dejan / Konrad Klemen 77′
    Marles hiše 17 / 2 Jelenc Valentin / Babšek Tinej 79′
    NK Jurovski Dol 14 Majer Domen 81′
    Marles hiše 2 Babšek Tinej 89′
  • 2. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 29.08.20 ob 18.30

    NK Radlje 3 : 3 0 : 0 NK Miklavž
    Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik)
    Močivnik Joži (1. pomočnik)
    Kamnik Blaž (2. pomočnik)
    Delegat: Izak Silvo
    Št. gledalcev: 1
    NK Radlje
    51 Kadiš Tevž V
    66 Vaukman Grega
    4 Kobal Klemen K
    6 Kus Matic
    15 Knez Klemen
    48 Kus Žiga
    8 Moser Robert
    44 Korošak Igor
    11 Izak Tadej
    9 Bijol Andraž
    10 Vaukman Nejc
    Rezervni igralci
    1 Mravljak Jan V
    13 Salihović Adnan
    14 Kumer Urban
    17 Rubhof Rok
    7 Pasterk Črt
    19 Zemljak Sašo
    5 Hudin Matej
    NK Miklavž
    43 Prineg Damjan V
    11 Visenjak Žan
    3 Kirbiš Matej
    5 Šantl Timi
    16 Fras Samo
    15 Fekonja Matija
    13 Bračko Matic
    8 Dedić Ismar
    7 Novak Nino
    14 Jodl Jernej K
    10 Puhner Jan
    Rezervni igralci
    17 Strelec Tadej
    6 Colnarič Marko
    19 Joldić Ermin
    18 Ornik Gašper
    44 Kuri Klemen
    4 Potočnik Matjaž
    9 Škofič Gregor
    Trener
    Živadinović Dragoljub
    Trener
    Pisnik Boris
    Zadetki
    NK Radlje 11 Izak Tadej 1 : 0 52′
    NK Radlje 9 Bijol Andraž 2 : 0 11m 59′
    NK Miklavž 16 Fras Samo 2 : 1 70′
    NK Miklavž 17 Strelec Tadej 2 : 2 74′
    NK Miklavž 14 Jodl Jernej 2 : 3 78′
    NK Radlje 14 Kumer Urban 3 : 3 85′
    Dogodki
    NK Miklavž 14 Jodl Jernej 16′
    NK Miklavž 15 / 17 Fekonja Matija / Strelec Tadej 44′
    NK Radlje 66 Vaukman Grega 48′
    NK Radlje 66 / 19 Vaukman Grega / Zemljak Sašo 56′
    NK Miklavž 5 Šantl Timi 59′
    NK Miklavž 10 / 18 Puhner Jan / Ornik Gašper 63′
    NK Radlje 9 / 7 Bijol Andraž / Pasterk Črt 71′
    NK Radlje 48 Kus Žiga 73′
    NK Radlje 10 / 13 Vaukman Nejc / Salihović Adnan 76′
    NK Miklavž 11 / 6 Visenjak Žan / Colnarič Marko 77′
    NK Radlje 11 / 14 Izak Tadej / Kumer Urban 80′
    NK Miklavž 7 / 19 Novak Nino / Joldić Ermin 84′
    NK Miklavž 14 / 9 Jodl Jernej / Škofič Gregor 86′
    NK Radlje 6 / 17 Kus Matic / Rubhof Rok 88′
    NK Miklavž 3 Kirbiš Matej 90′
  • 2. krog | Črna na Koroškem – Stadion Peca, Črna na Koroškem | 29.08.20 ob 17.00

    NK Peca 3 : 2 3 : 0 NK Brunšvik
    Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
    Kresnik Urban (1. pomočnik)
    Racaj Fatlind (2. pomočnik)
    Delegat: Strmčnik Robert
    Št. gledalcev: 100
    NK Peca
    77 Lopatni Dejan V
    8 Fortin Žan
    13 Gostenčnik Stanislav
    23 Hovnik Ožbej
    3 Cafuta Miha
    6 Aliti Vedat
    20 Pavličič Rok
    5 Belej Rožej Nejc
    9 Vezovnik Marko
    10 Pečovnik Matic K
    7 Gabrovec Rok
    Rezervni igralci
    16 Šepul Blaž
    18 Šepul Tomaž
    79 Štiftar Jaroš
    11 Leniči Diego Arlind
    NK Brunšvik
    1 Zupet Klemen V
    96 Zimet Dario
    4 Brence Rok
    2 Kalič Nick
    5 Beranič Matej
    9 Šavorič Jan
    8 Bislimaj Mirsad
    82 Hozjan Žiga
    77 Heržič Tilen Joshua
    7 Kočar Lučo K
    26 Stopajnik Alen
    Rezervni igralci
    22 Tomanič Jakob
    14 Smailagić Andraž
    6 Lampret Jan
    10 Mlakar Žan
    11 Demiri Muas
    19 Pregl Tilen
    Trener
    Klarič Aleš
    Trener
    Fricelj Alojz
    Zadetki
    NK Peca 8 Fortin Žan 1 : 0 26′
    NK Peca 20 Pavličič Rok 2 : 0 31′
    NK Peca 10 Pečovnik Matic 3 : 0 11m 44′
    NK Brunšvik 77 Heržič Tilen Joshua 3 : 1 53′
    NK Brunšvik 26 Stopajnik Alen 3 : 2 63′
    Dogodki
    NK Brunšvik 82 Hozjan Žiga 12′
    NK Brunšvik 26 Stopajnik Alen 28′
    NK Brunšvik 96 / 14 Zimet Dario / Smailagić Andraž 46′
    NK Brunšvik 9 / 6 Šavorič Jan / Lampret Jan 46′
    NK Peca 13 Gostenčnik Stanislav 57′
    NK Peca 8 Fortin Žan 68′
    NK Peca 3 / 18 Cafuta Miha / Šepul Tomaž 71′
    NK Peca 8 / 11 Fortin Žan / Leniči Diego Arlind 77′
    NK Peca 20 / 16 Pavličič Rok / Šepul Blaž 81′
    NK Brunšvik 6 Lampret Jan 84′
    NK Brunšvik 5 / 10 Beranič Matej / Mlakar Žan 85′
    NK Peca 77 Lopatni Dejan 89′
    NK Peca 18 Šepul Tomaž 91′
  • 2. krog | Pesnica – Igrišče Pesnica | 29.08.20 ob 17.00

    NK Tehnotim Pesnica 1 : 1 0 : 0 NK Duplek
    Sodniki: Veselič Samo (glavni sodnik)
    Majer Vojko (1. pomočnik)
    Kmetec Radenko (2. pomočnik)
    Delegat: Cojhter Matjan
    Št. gledalcev: 40
    NK Tehnotim Pesnica
    12 Zagoršak Miha V
    3 Mulec Matic
    10 Babšek Aljaž K
    17 Lazar Jure
    2 Antolin Gregor
    6 Knuplež Danijel
    14 Babšek Žan
    8 Pešl Gregor
    20 Bezjak Alen
    11 Horvat Luka
    9 Smodej Lan
    Rezervni igralci
    1 Drobnjak Savo V
    5 Knuplež Blaž
    19 Kocbek Mario
    16 Potrč Dušan
    18 Jerončič Jan
    NK Duplek
    23 Jagarinec Nik V
    22 Brdnik Tomi
    4 Novoselec Sergej
    20 Duraković Alen
    7 Kukovec Nino Aleksej
    14 Lukič Sašo
    9 Bračič Matic
    6 Burian Miha
    13 Pavalec Matej
    17 Dobaja Marko
    21 Pavlin Dejvi K
    Rezervni igralci
    8 Jagarinec Nejc
    3 Cmrečnjak Žan
    16 Lobenwein Uroš
    Trener
    Frajzman Robert
    Trener
    Petek Bojan
    Zadetki
    NK Duplek 13 Pavalec Matej 0 : 1 56′
    NK Tehnotim Pesnica 9 Smodej Lan 1 : 1 74′
    Dogodki
    NK Tehnotim Pesnica 11 / 5 Horvat Luka / Knuplež Blaž 46′
    NK Duplek 7 / 3 Kukovec Nino Aleksej / Cmrečnjak Žan 53′
    NK Tehnotim Pesnica 2 / 16 Antolin Gregor / Potrč Dušan 58′
    NK Tehnotim Pesnica 9 Smodej Lan 60′
    NK Tehnotim Pesnica 16 Potrč Dušan 60′
    NK Duplek 21 Pavlin Dejvi 60′
    NK Duplek 9 / 8 Bračič Matic / Jagarinec Nejc 69′
    NK Duplek 20 Duraković Alen 74′
    NK Duplek 8 Jagarinec Nejc 85′
    NK Duplek 3 Cmrečnjak Žan 92′
    NK Duplek 23 Jagarinec Nik 96′
  • 2. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 29.08.20 ob 17.00

    NK Pohorje 0 : 4 0 : 1 NK Starše
    Sodniki: Šorli Armando (glavni sodnik)
    Šumer Žiga (1. pomočnik)
    Holcman Aljaž (2. pomočnik)
    Delegat: Vilčnik Matej
    Št. gledalcev: 100
    NK Pohorje
    12 Potpara Blažo V
    15 Komar Alex
    22 Žižmond Klemen
    9 Fridrih Andraž
    6 Stajnko Blaž
    11 Fideršek Nejc
    14 Sternad Simon
    4 Nemec Dejan
    7 Rihtarič David
    5 Prednik Benjamin K
    23 Ademovič Primož
    Rezervni igralci
    19 Jovanović Petar
    18 Poglavnik Jaka
    10 Rabič Tim
    20 Sep Blaž
    2 Hammer Jan
    8 Rojko Leon
    NK Starše
    1 Sagadin Samo V
    21 Habith Boštjan
    19 Gerečnik Sašo
    17 Milec Matic
    14 Kac Tadej
    6 Kirbiš Aljoša
    11 Kovačič Aljaž
    13 Dobnik Aljaž
    9 Sel Andrej K
    23 Bohak Nejc
    26 Pintarić Dejan
    Rezervni igralci
    25 Gavrić Zoran V
    2 Mesarič Miha
    15 Skodič Rok
    5 Murko Peter
    4 Barun Ivan
    18 Sedminek Tomaž
    16 Kacjan Timotej
    Trener
    Ajd Vanja
    Trener
    Grbavac Tomislav
    Zadetki
    NK Starše 23 Bohak Nejc 0 : 1 44′
    NK Starše 11 Kovačič Aljaž 0 : 2 61′
    NK Starše 17 Milec Matic 0 : 3 75′
    NK Starše 14 Kac Tadej 0 : 4 80′
    Dogodki
    NK Pohorje 23 Ademovič Primož 30′
    NK Pohorje 7 / 10 Rihtarič David / Rabič Tim 46′
    NK Pohorje 11 / 18 Fideršek Nejc / Poglavnik Jaka 46′
    NK Pohorje 15 / 19 Komar Alex / Jovanović Petar 52′
    NK Pohorje 14 Sternad Simon 57′
    NK Pohorje 9 / 8 Fridrih Andraž / Rojko Leon 58′
    NK Starše 9 / 5 Sel Andrej / Murko Peter 62′
    NK Starše 6 Kirbiš Aljoša 64′
    NK Pohorje 5 Prednik Benjamin 70′
    NK Starše 26 Pintarić Dejan 70′
    NK Starše 26 / 2 Pintarić Dejan / Mesarič Miha 70′
    NK Pohorje 5 / 2 Prednik Benjamin / Hammer Jan 78′
    NK Starše 6 / 4 Kirbiš Aljoša / Barun Ivan 78′
    NK Starše 14 / 16 Kac Tadej / Kacjan Timotej 83′
    NK Starše 23 / 15 Bohak Nejc / Skodič Rok 86′
  • 2. krog | Rače – Igrišče Rače | 29.08.20 ob 17.00

    NK Rače 2 : 0 1 : 0 NK TAB Akumulator
    Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik)
    Friš Tadej (1. pomočnik)
    Grubelnik Matic (2. pomočnik)
    Delegat: Gostenčnik Gregor
    Št. gledalcev: 50
    NK Rače
    1 Glušič Rene V
    2 Trantura Jure
    3 Pristovnik Aljaž
    16 Dvoršak Špehar Primož
    8 Knez Alen K
    5 Harih Davorin
    11 Pipenbaher Nejc
    13 Leben Daniel
    14 Lašič Nik
    17 Rajšp Žan
    20 Goljat Žiga
    Rezervni igralci
    7 Paradiž Andrej
    9 Vidovič Luka
    4 Volmut Enej
    21 Maček Jaka
    26 Simonič Žan
    23 Ornik Luka
    NK TAB Akumulator
    1 Gregelj Miha V
    18 Smrtnik Tomaž
    5 Kiselak David
    2 Denša Mitja
    10 Arl Jan
    7 Praznik Mitja
    14 Gregelj Marko
    6 Prelogar Jure K
    9 Petrej Mitja
    11 Mustedanagić Kenan
    13 Kobovc Rok
    Rezervni igralci
    41 Riegl Gal V
    16 Vertačnik Staš
    3 Mlinar Jan
    8 Arnautovič Alen
    4 Jorgić Radovan
    17 Borko Matic
    15 Pilić Haris
    Trener
    Ornik Luka
    Trener
    Tomažič Anton
    Zadetki
    NK Rače 11 Pipenbaher Nejc 1 : 0 42′
    NK Rače 11 Pipenbaher Nejc 2 : 0 60′
    Dogodki
    NK TAB Akumulator 6 / 4 Prelogar Jure / Jorgić Radovan 55′
    NK Rače 3 Pristovnik Aljaž 65′
    NK Rače 14 / 21 Lašič Nik / Maček Jaka 66′
    NK TAB Akumulator 13 / 8 Kobovc Rok / Arnautovič Alen 66′
    NK Rače 8 / 7 Knez Alen / Paradiž Andrej 68′
    NK TAB Akumulator 14 / 3 Gregelj Marko / Mlinar Jan 73′
    NK Rače 20 / 23 Goljat Žiga / Ornik Luka 75′
    NK Rače 17 / 26 Rajšp Žan / Simonič Žan 76′
    NK TAB Akumulator 11 / 17 Mustedanagić Kenan / Borko Matic 87′
    NK Rače 5 / 4 Harih Davorin / Volmut Enej 88′
  • 1. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 22.08.20 ob 17.30

    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 1 : 3 0 : 1 NK Tehnotim Pesnica
    Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
    Šobot Danijel (1. pomočnik)
    Marin Tomaž (2. pomočnik)
    Delegat: Urbanič Saša
    Št. gledalcev: 100
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    1 Podgorelec Staš V
    17 Kocijan Janik
    6 Krajnc Marko
    14 Vnuk Nejc
    4 Cic Marko K
    7 Miloševič Vito
    8 Fanedl Staš
    13 Jamšek Luka
    10 Karić Amir
    11 Dobaj Blaž
    19 Gorza Vito
    Rezervni igralci
    12 Tršavec Anže V
    2 Kaučič Rok
    18 Lah Žiga
    9 Ulbin Luka
    20 Weixl Jan
    5 Komperšak Gregor
    NK Tehnotim Pesnica
    12 Drobnjak Savo V
    3 Mulec Matic K
    10 Babšek Aljaž
    15 Gorjup Tadej
    6 Knuplež Danijel
    14 Babšek Žan
    8 Pešl Gregor
    9 Smodej Lan
    11 Horvat Luka
    17 Lazar Jure
    20 Bezjak Alen
    Rezervni igralci
    1 Zagoršak Miha V
    7 Zimet Mario
    18 Celcer Žiga
    4 Antolin Gregor
    5 Knuplež Blaž
    19 Kocbek Mario
    Trener
    Janžekovič Damijan
    Trener
    Frajzman Robert
    Zadetki
    NK Tehnotim Pesnica 9 Smodej Lan 0 : 1 11m 39′
    NK Tehnotim Pesnica 12 Drobnjak Savo 0 : 2 55′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Karić Amir 1 : 2 83′
    NK Tehnotim Pesnica 9 Smodej Lan 1 : 3 90′
    Dogodki
    NK Tehnotim Pesnica 9 Smodej Lan 28′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Karić Amir 28′
    NK Tehnotim Pesnica 15 / 18 Gorjup Tadej / Celcer Žiga 44′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 6 / 9 Krajnc Marko / Ulbin Luka 46′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus Pomočnik trenerja Mudri Mario 51′
    NK Tehnotim Pesnica 14 Babšek Žan 55′
    NK Tehnotim Pesnica 6 Knuplež Danijel 60′
    NK Tehnotim Pesnica 20 Bezjak Alen 71′
    NK Tehnotim Pesnica 12 Drobnjak Savo 72′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 13 / 18 Jamšek Luka / Lah Žiga 77′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 4 Cic Marko 79′
    NK Tehnotim Pesnica 11 / 19 Horvat Luka / Kocbek Mario 83′
    NK Tehnotim Pesnica 20 / 4 Bezjak Alen / Antolin Gregor 88′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus Glavni trener Janžekovič Damijan 92′
  • 1. krog | Mežica – Igrišče Mežica | 22.08.20 ob 17.30

    NK TAB Akumulator 3 : 2 1 : 2 NK Starše
    Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
    Močivnik Joži (1. pomočnik)
    Kunc Anej (2. pomočnik)
    Delegat: Partlič Aleš
    Št. gledalcev: 2
    NK TAB Akumulator
    1 Gregelj Miha V
    5 Smrtnik Tomaž
    15 Praper Jaka
    2 Denša Mitja
    10 Arl Jan
    7 Praznik Mitja
    14 Gregelj Marko
    6 Prelogar Jure K
    9 Petrej Mitja
    18 Mustedanagić Kenan
    13 Kobovc Rok
    Rezervni igralci
    41 Riegl Gal V
    16 Vertačnik Staš
    11 Turkuš Jure
    3 Korasa Matevž
    17 Arnautovič Alen
    4 Jorgić Radovan
    NK Starše
    1 Sagadin Samo V
    16 Sedminek Tomaž
    5 Klajderič Luka
    21 Habith Boštjan
    17 Milec Matic
    6 Kirbiš Aljoša
    7 Kovačič Aljaž
    14 Kac Tadej
    9 Sel Andrej K
    23 Bohak Nejc
    10 Pintarić Dejan
    Rezervni igralci
    25 Gavrić Zoran V
    4 Barun Ivan
    26 Lupinšek Matjaž
    8 Kacjan Timotej
    19 Lešnik Žan
    Trener
    Tomažič Anton
    Trener
    Grbavac Tomislav
    Zadetki
    NK TAB Akumulator 9 Petrej Mitja 1 : 0 24′
    NK Starše 9 Sel Andrej 1 : 1 25′
    NK Starše 6 Kirbiš Aljoša 1 : 2 34′
    NK TAB Akumulator 14 Gregelj Marko 2 : 2 11m 60′
    NK TAB Akumulator 11 Turkuš Jure 3 : 2 89′
    Dogodki
    NK TAB Akumulator 5 Smrtnik Tomaž 13′
    NK TAB Akumulator 15 / 4 Praper Jaka / Jorgić Radovan 40′
    NK Starše 23 Bohak Nejc 40′
    NK Starše 7 / 26 Kovačič Aljaž / Lupinšek Matjaž 65′
    NK Starše 9 / 4 Sel Andrej / Barun Ivan 78′
    NK TAB Akumulator 9 / 11 Petrej Mitja / Turkuš Jure 80′
    NK Starše 10 / 8 Pintarić Dejan / Kacjan Timotej 88′
    NK TAB Akumulator 18 / 3 Mustedanagić Kenan / Korasa Matevž 90′
    NK TAB Akumulator 13 / 17 Kobovc Rok / Arnautovič Alen 90′
  • 1. krog | Črna na Koroškem – Stadion Peca, Črna na Koroškem | 22.08.20 ob 17.30

    NK Peca 1 : 0 0 : 0 NK Pohorje
    Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik)
    Racaj Fatlind (1. pomočnik)
    Durić Mediha (2. pomočnik)
    Delegat: Vidović Adi
    Št. gledalcev: 70
    NK Peca
    77 Lopatni Dejan V
    23 Hovnik Ožbej
    8 Fortin Žan
    13 Gostenčnik Stanislav
    6 Aliti Vedat
    20 Plaznik Uroš K
    7 Gabrovec Rok
    10 Pečovnik Matic
    33 Raztočnik Tilen
    9 Vezovnik Marko
    17 Belej Rožej Nejc
    Rezervni igralci
    18 Šepul Tomaž
    5 Šepul Blaž
    16 Štiftar Jaroš
    11 Leniči Diego Arlind
    19 Zajc Matija
    3 Cafuta Miha
    14 Ameršek Tadej
    NK Pohorje
    1 Holcman Boštjan V
    5 Prednik Benjamin
    22 Žižmond Klemen
    9 Fridrih Andraž
    3 Polc Klemen
    23 Ademovič Primož
    19 Jovanović Petar
    17 Sredenšek Jan K
    4 Nemec Dejan
    21 Ozim Matej
    6 Stajnko Blaž
    Rezervni igralci
    12 Potpara Blažo V
    7 Rihtarič David
    18 Poglavnik Jaka
    15 Komar Alex
    2 Hammer Jan
    11 Fideršek Nejc
    10 Rabič Tim
    Trener
    Klarič Aleš
    Trener
    Ajd Vanja
    Zadetki
    NK Peca 16 Štiftar Jaroš 1 : 0 76′
    Dogodki
    NK Pohorje 19 / 18 Jovanović Petar / Poglavnik Jaka 28′
    NK Pohorje 21 / 7 Ozim Matej / Rihtarič David 35′
    NK Peca 8 / 11 Fortin Žan / Leniči Diego Arlind 57′
    NK Pohorje 6 / 10 Stajnko Blaž / Rabič Tim 60′
    NK Peca 33 Raztočnik Tilen 68′
    NK Peca 13 / 19 Gostenčnik Stanislav / Zajc Matija 70′
    NK Peca 10 / 16 Pečovnik Matic / Štiftar Jaroš 70′
    NK Pohorje 9 / 15 Fridrih Andraž / Komar Alex 70′
    NK Peca 16 Štiftar Jaroš 73′
    NK Pohorje 22 Žižmond Klemen 77′
    NK Pohorje 15 Komar Alex 77′
    NK Peca 19 Zajc Matija 78′
    NK Pohorje 4 Nemec Dejan 85′
    NK Peca 16 / 3 Štiftar Jaroš / Cafuta Miha 87′
    NK Peca 7 / 18 Gabrovec Rok / Šepul Tomaž 90′
  • 1. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 22.08.20 ob 17.30

    Marles hiše 0 : 4 0 : 2 SD Marjeta
    Sodniki: Mežnar Tadej (glavni sodnik)
    Majcen Kevin (1. pomočnik)
    Marin Jan (2. pomočnik)
    Delegat: Majcen Domen
    Št. gledalcev: 50
    Marles hiše
    1 Arzenšek Erik V
    16 Ribič Vanja K
    6 Embreuš Matic
    4 Miljatovič Matej
    5 Novak Marko
    11 Pavlič Gašper
    24 Nerat Aljoša
    10 Dobaj Aljaž
    7 Štrukelj Jan
    23 Zgrabič Gregor
    19 Mlaker Aleš
    Rezervni igralci
    12 Ganzitti Nino Armando V
    17 Jelenc Valentin
    2 Babšek Tinej
    21 Babšek Tomi
    13 Dobršek Alex
    18 Jelenc Izidor
    9 Berčič Andraž
    SD Marjeta
    1 Dobnik Alen V
    23 Kelc Klemen K
    5 Žunkovič Domen
    21 Ekart Nejc
    8 Špehonja Žiga
    9 Peterka Nejc
    16 Gorinšek Gorazd
    13 Isufi Arsim
    7 Gajser Tilen
    19 Franci David
    17 Gorše Rok
    Rezervni igralci
    12 Drevenšek Jan V
    6 Kolar Dominik
    10 Petrovič Staš
    3 Stopinšek Luka
    4 Pišek Iztok
    24 Medved Žak
    Trener
    Špindler Bogomir
    Trener
    Novak Sašo
    Zadetki
    SD Marjeta 9 Peterka Nejc 0 : 1 37′
    SD Marjeta 9 Peterka Nejc 0 : 2 11m 45′
    SD Marjeta 21 Ekart Nejc 0 : 3 63′
    SD Marjeta 9 Peterka Nejc 0 : 4 67′
    Dogodki
    SD Marjeta 7 / 6 Gajser Tilen / Kolar Dominik 56′
    Marles hiše 10 / 21 Dobaj Aljaž / Babšek Tomi 58′
    Marles hiše 11 Pavlič Gašper 60′
    Marles hiše 6 / 17 Embreuš Matic / Jelenc Valentin 70′
    SD Marjeta 19 / 4 Franci David / Pišek Iztok 70′
    SD Marjeta 16 / 3 Gorinšek Gorazd / Stopinšek Luka 73′
    SD Marjeta 13 / 24 Isufi Arsim / Medved Žak 76′
    Marles hiše 11 / 2 Pavlič Gašper / Babšek Tinej 80′
    Marles hiše 23 Zgrabič Gregor 81′
    Marles hiše 23 / 13 Zgrabič Gregor / Dobršek Alex 84′
    Marles hiše XX 88′
  • 1. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 22.08.20 ob 17.30

    NK Miklavž 2 : 0 0 : 0 NK Rače
    Sodniki: Podgoršek Simon Matej (glavni sodnik)
    Ferčič Jani (1. pomočnik)
    Jug Maksimiljan (2. pomočnik)
    Delegat: Toplak Boris
    Št. gledalcev: 100
    NK Miklavž
    43 Prineg Damjan V
    11 Visenjak Žan
    3 Kirbiš Matej K
    5 Fekonja Gašper
    44 Kuri Klemen
    15 Fekonja Matija
    9 Bračko Matic
    8 Dedić Ismar
    18 Ornik Gašper
    10 Puhner Jan
    17 Strelec Tadej
    Rezervni igralci
    19 Joldić Ermin
    16 Masten David
    6 Colnarič Marko
    2 Senčar Tomaž
    14 Žnidarič Edin
    7 Miložič Tin
    13 Đuran Nejc
    NK Rače
    1 Glušič Rene V
    2 Trantura Jure
    3 Pristovnik Aljaž
    16 Dvoršak Špehar Primož
    8 Knez Alen K
    10 Lešnik Tilen
    11 Pipenbaher Nejc
    13 Leben Daniel
    14 Lašič Nik
    17 Rajšp Žan
    20 Goljat Žiga
    Rezervni igralci
    7 Paradiž Andrej
    9 Vidovič Luka
    4 Volmut Enej
    18 Maček Jaka
    21 Kovačič Nejc
    23 Ornik Luka
    Trener
    Pleteršek Ivan
    Trener
    Ornik Luka