1. Članska liga

Lestvica

Klub Tekme Zmage Neodločene Porazi Goli Točke
Klub Tekme Z N P Goli Točke
1. NK Rače 21 15 4 2 58:7 49
2. ŠD Marjeta na Dravskem polju 21 14 4 3 57:21 46
3. NK Miklavž 21 14 2 5 59:24 44
4. NK Pohorje 21 11 4 6 54:28 37
5. NK Akumulator 21 11 3 7 33:29 36
6. NK Malečnik Asfalterstvo Brus 21 8 4 9 56:40 28
7. ŠD Starše 21 6 9 6 33:32 27
8. NK Radlje 21 8 3 10 35:40 27
9. NK Peca 21 7 5 9 39:45 26
10. NK Tehnotim Pesnica 21 8 1 12 34:46 25
11. NŠ Roho VBO 21 7 3 11 33:45 24
12. NK Jurovski dol 21 6 4 11 33:59 22
13. Marles hiše 21 5 5 11 31:41 20
14. NK Duplek 21 0 3 18 13:111 3

Tekme

  1. 1. krog

    Črna na Koroškem 21.08.21 17.00 NK Peca 3 : 3
    (0 : 1)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Miklavž na Dravskem polju 21.08.21 17.00 NK Miklavž 6 : 1
    (3 : 1)
    NK Duplek
    Maribor 21.08.21 17.00 Marles hiše 2 : 0
    (0 : 0)
    NK Akumulator
    Ruše 21.08.21 17.00 NK Pohorje 0 : 3
    (0 : 1)
    NK Rače
    Starše 21.08.21 17.00 ŠD Starše 1 : 2
    (1 : 0)
    NK Radlje
    Jurovski Dol 22.08.21 17.00 NK Jurovski dol 4 : 1
    (2 : 1)
    NŠ Roho VBO
    Marjeta 22.08.21 17.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 5 : 2
    (3 : 1)
    NK Tehnotim Pesnica
  2. 2. krog

    Malečnik 28.08.21 17.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 2 : 1
    (1 : 0)
    NK Radlje
    Rače 28.08.21 17.00 NK Rače 4 : 0
    (1 : 0)
    ŠD Starše
    Pesnica 28.08.21 17.00 NK Tehnotim Pesnica 2 : 5
    (0 : 2)
    NK Pohorje
    Mežica 28.08.21 17.00 NK Akumulator 0 : 0
    (0 : 0)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Črna na Koroškem 28.08.21 17.00 NK Peca 2 : 0
    (0 : 0)
    NK Miklavž
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 29.08.21 17.00 NŠ Roho VBO 0 : 0
    (0 : 0)
    Marles hiše
    Duplek 29.08.21 17.00 NK Duplek 1 : 2
    (1 : 0)
    NK Jurovski dol
  3. 3. krog

    Miklavž na Dravskem polju 01.09.21 17.00 NK Miklavž 4 : 3
    (3 : 2)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Jurovski Dol 01.09.21 17.00 NK Jurovski dol 2 : 1
    (1 : 0)
    NK Peca
    Maribor 01.09.21 17.00 Marles hiše 7 : 0
    (3 : 0)
    NK Duplek
    Marjeta 01.09.21 17.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 : 1
    (1 : 0)
    NŠ Roho VBO
    Ruše 01.09.21 17.00 NK Pohorje 6 : 0
    (3 : 0)
    NK Akumulator
    Starše 01.09.21 17.00 ŠD Starše 0 : 3
    (0 : 2)
    NK Tehnotim Pesnica
    Radlje ob Dravi 01.09.21 18.00 NK Radlje 0 : 4
    (0 : 2)
    NK Rače
  4. 4. krog

    Pesnica 04.09.21 16.30 NK Tehnotim Pesnica 2 : 0
    (0 : 0)
    NK Radlje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 04.09.21 16.30 NŠ Roho VBO 1 : 0
    (0 : 0)
    NK Pohorje
    Duplek 04.09.21 16.30 NK Duplek 1 : 3
    (0 : 2)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Črna na Koroškem 04.09.21 16.30 NK Peca 1 : 1
    (1 : 1)
    Marles hiše
    Miklavž na Dravskem polju 04.09.21 16.30 NK Miklavž 6 : 0
    (1 : 0)
    NK Jurovski dol
    Malečnik 05.09.21 16.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 0 : 2
    (0 : 0)
    NK Rače
    Mežica 05.09.21 16.30 NK Akumulator 1 : 0
    (0 : 0)
    ŠD Starše
  5. 5. krog

    Maribor 11.09.21 16.30 Marles hiše 0 : 5
    (0 : 2)
    NK Miklavž
    Starše 11.09.21 16.30 ŠD Starše 2 : 2
    (2 : 0)
    NŠ Roho VBO
    Rače 11.09.21 16.30 NK Rače 2 : 0
    (2 : 0)
    NK Tehnotim Pesnica
    Radlje ob Dravi 11.09.21 18.00 NK Radlje 0 : 1
    (0 : 0)
    NK Akumulator
    Jurovski Dol 12.09.21 16.30 NK Jurovski dol 2 : 2
    (1 : 2)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Marjeta 12.09.21 16.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Peca
    Ruše 22.09.21 18.00 NK Pohorje 9 : 0
    (5 : 0)
    NK Duplek
  6. 6. krog

    Malečnik 15.09.21 16.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 6 : 1
    (2 : 1)
    NK Tehnotim Pesnica
    Mežica 15.09.21 16.30 NK Akumulator 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Rače
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 15.09.21 16.30 NŠ Roho VBO 4 : 0
    (2 : 0)
    NK Radlje
    Duplek 15.09.21 16.30 NK Duplek 0 : 4
    (0 : 1)
    ŠD Starše
    Črna na Koroškem 15.09.21 16.30 NK Peca 3 : 2
    (1 : 1)
    NK Pohorje
    Miklavž na Dravskem polju 15.09.21 16.30 NK Miklavž 1 : 3
    (1 : 3)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Jurovski Dol 15.09.21 16.30 NK Jurovski dol 3 : 2
    (1 : 1)
    Marles hiše
  7. 7. krog

    Maribor 18.09.21 16.00 Marles hiše 2 : 5
    (2 : 2)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Ruše 18.09.21 16.00 NK Pohorje 1 : 4
    (1 : 2)
    NK Miklavž
    Starše 18.09.21 16.00 ŠD Starše 2 : 2
    (1 : 0)
    NK Peca
    Rače 18.09.21 16.00 NK Rače 3 : 0
    (2 : 0)
    NŠ Roho VBO
    Radlje ob Dravi 18.09.21 18.00 NK Radlje 5 : 0
    (3 : 0)
    NK Duplek
    Marjeta 19.09.21 16.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 1 : 2
    (1 : 0)
    NK Jurovski dol
    Pesnica 06.11.21 14.00 NK Tehnotim Pesnica 1 : 2
    (0 : 0)
    NK Akumulator
  8. 8. krog

    Malečnik 25.09.21 16.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 5 : 0
    (3 : 0)
    NK Akumulator
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 25.09.21 16.00 NŠ Roho VBO 1 : 2
    (0 : 1)
    NK Tehnotim Pesnica
    Črna na Koroškem 26.09.21 16.00 NK Peca 2 : 3
    (1 : 1)
    NK Radlje
    Miklavž na Dravskem polju 26.09.21 16.00 NK Miklavž 3 : 0
    (2 : 0)
    ŠD Starše
    Jurovski Dol 26.09.21 16.00 NK Jurovski dol 3 : 3
    (2 : 1)
    NK Pohorje
    Marjeta 28.09.21 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 5 : 1
    (2 : 1)
    Marles hiše
    28.09.21 NK Duplek 0 : 3
    (0 : 0)
    NK Rače
  9. 9. krog

    Starše 02.10.21 15.30 ŠD Starše 2 : 2
    (0 : 2)
    NK Jurovski dol
    Pesnica 02.10.21 15.30 NK Tehnotim Pesnica 1 : 1
    (0 : 0)
    NK Duplek
    Mežica 02.10.21 15.30 NK Akumulator 7 : 0
    (4 : 0)
    NŠ Roho VBO
    Ruše 02.10.21 17.00 NK Pohorje 3 : 1
    (1 : 1)
    Marles hiše
    Radlje ob Dravi 02.10.21 18.00 NK Radlje 1 : 3
    (0 : 1)
    NK Miklavž
    Marjeta 03.10.21 15.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 : 1
    (2 : 0)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Rače 03.10.21 15.30 NK Rače 5 : 1
    (3 : 1)
    NK Peca
  10. 10. krog

    Malečnik 09.10.21 15.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 1 : 2
    (0 : 2)
    NŠ Roho VBO
    Duplek 09.10.21 15.30 NK Duplek 0 : 2
    (0 : 0)
    NK Akumulator
    Črna na Koroškem 09.10.21 15.30 NK Peca 4 : 2
    (1 : 0)
    NK Tehnotim Pesnica
    Miklavž na Dravskem polju 09.10.21 15.30 NK Miklavž 2 : 1
    (0 : 1)
    NK Rače
    Maribor 09.10.21 15.30 Marles hiše 1 : 3
    (1 : 0)
    ŠD Starše
    Lenart v Slovenskih goricah 10.10.21 15.30 NK Jurovski dol 2 : 3
    (1 : 1)
    NK Radlje
    Marjeta 10.10.21 15.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 : 4
    (1 : 1)
    NK Pohorje
  11. 11. krog

    Ruše 15.10.21 18.00 NK Pohorje 2 : 1
    (2 : 0)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Radlje ob Dravi 15.10.21 19.00 NK Radlje 1 : 4
    (0 : 2)
    Marles hiše
    Starše 16.10.21 15.00 ŠD Starše 0 : 2
    (0 : 0)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Rače 16.10.21 15.00 NK Rače 1 : 0
    (1 : 0)
    NK Jurovski dol
    Pesnica 16.10.21 15.00 NK Tehnotim Pesnica 1 : 0
    (0 : 0)
    NK Miklavž
    Mežica 16.10.21 15.00 NK Akumulator 4 : 0
    (3 : 0)
    NK Peca
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 16.10.21 15.00 NŠ Roho VBO 6 : 0
    (5 : 0)
    NK Duplek
  12. 12. krog

    Malečnik 23.10.21 15.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 : 0
    (2 : 0)
    NK Duplek
    Črna na Koroškem 23.10.21 15.00 NK Peca 2 : 1
    (0 : 0)
    NŠ Roho VBO
    Miklavž na Dravskem polju 23.10.21 15.00 NK Miklavž 1 : 0
    (0 : 0)
    NK Akumulator
    Maribor 23.10.21 15.00 Marles hiše 1 : 1
    (0 : 1)
    NK Rače
    Ruše 23.10.21 15.00 NK Pohorje 0 : 0
    (0 : 0)
    ŠD Starše
    Jurovski Dol 24.10.21 15.00 NK Jurovski dol 2 : 0
    (1 : 0)
    NK Tehnotim Pesnica
    Marjeta 24.10.21 15.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 1 : 2
    (0 : 0)
    NK Radlje
  13. 13. krog

    Starše 30.10.21 15.00 ŠD Starše 1 : 1
    (1 : 0)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Rače 30.10.21 15.00 NK Rače 0 : 0
    (0 : 0)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Pesnica 30.10.21 15.00 NK Tehnotim Pesnica 1 : 0
    (0 : 0)
    Marles hiše
    Mežica 30.10.21 15.00 NK Akumulator 3 : 0
    (2 : 0)
    NK Jurovski dol
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 30.10.21 15.00 NŠ Roho VBO 1 : 2
    (1 : 0)
    NK Miklavž
    Radlje ob Dravi 30.10.21 17.00 NK Radlje 1 : 1
    (0 : 0)
    NK Pohorje
    Duplek 06.11.21 14.00 NK Duplek 0 : 9
    (0 : 3)
    NK Peca
  14. 14. krog

    Malečnik 26.03.22 15.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 1 : 2
    (1 : 0)
    NK Peca
    Duplek 26.03.22 15.00 NK Duplek 0 : 8
    (0 : 3)
    NK Miklavž
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 26.03.22 15.00 NŠ Roho VBO 3 : 0
    (0 : 0)
    NK Jurovski dol
    Mežica 26.03.22 15.00 NK Akumulator 1 : 0
    (0 : 0)
    Marles hiše
    Pesnica 26.03.22 15.00 NK Tehnotim Pesnica 2 : 3
    (0 : 2)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Rače 26.03.22 15.00 NK Rače 2 : 0
    (0 : 0)
    NK Pohorje
    Radlje ob Dravi 26.03.22 18.00 NK Radlje 2 : 2
    (1 : 0)
    ŠD Starše
  15. 15. krog

    Radlje ob Dravi 02.04.22 18.00 NK Radlje 2 : 2
    (1 : 1)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Marjeta 03.04.22 16.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju 2 : 1
    (1 : 0)
    NK Akumulator
    Jurovski Dol 06.04.22 17.15 NK Jurovski dol 4 : 4
    (0 : 2)
    NK Duplek
    Miklavž na Dravskem polju 13.04.22 17.00 NK Miklavž 2 : 1
    (1 : 1)
    NK Peca
    Starše 04.05.22 17.30 ŠD Starše 1 : 1
    (0 : 1)
    NK Rače
    Ruše 04.05.22 17.30 NK Pohorje 3 : 0
    (1 : 0)
    NK Tehnotim Pesnica
    Maribor 04.05.22 17.30 Marles hiše 0 : 3
    (0 : 2)
    NŠ Roho VBO
  16. 16. krog

    Malečnik 09.04.22 16.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 0 : 1
    (0 : 0)
    NK Miklavž
    Črna na Koroškem 09.04.22 16.30 NK Peca 3 : 0
    (3 : 0)
    NK Jurovski dol
    Duplek 09.04.22 16.30 NK Duplek 2 : 2
    (1 : 1)
    Marles hiše
    Mežica 09.04.22 16.30 NK Akumulator 3 : 0
    (1 : 0)
    NK Pohorje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 10.04.22 16.30 NŠ Roho VBO 2 : 2
    (0 : 2)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Pesnica 10.04.22 16.30 NK Tehnotim Pesnica 0 : 2
    (0 : 0)
    ŠD Starše
    Rače 12.04.22 17.00 NK Rače 0 : 1
    (0 : 0)
    NK Radlje
  17. 17. krog

    Radlje ob Dravi 16.04.22 15.00 NK Radlje 2 : 3
    (0 : 3)
    NK Tehnotim Pesnica
    Rače 16.04.22 17.00 NK Rače 2 : 0
    (0 : 0)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Starše 16.04.22 17.00 ŠD Starše 1 : 1
    (0 : 0)
    NK Akumulator
    Ruše 16.04.22 17.00 NK Pohorje 2 : 1
    (0 : 1)
    NŠ Roho VBO
    Maribor 16.04.22 17.00 Marles hiše 2 : 0
    (2 : 0)
    NK Peca
    Jurovski Dol 18.04.22 17.00 NK Jurovski dol 1 : 8
    (0 : 3)
    NK Miklavž
    Marjeta 18.04.22 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 6 : 0
    (4 : 0)
    NK Duplek
  18. 18. krog

    Malečnik 23.04.22 17.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 5 : 2
    (2 : 1)
    NK Jurovski dol
    Črna na Koroškem 23.04.22 17.00 NK Peca 0 : 5
    (0 : 0)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Mežica 23.04.22 17.00 NK Akumulator 1 : 0
    (1 : 0)
    NK Radlje
    Pesnica 23.04.22 17.00 NK Tehnotim Pesnica 0 : 2
    (0 : 0)
    NK Rače
    Miklavž na Dravskem polju 24.04.22 17.00 NK Miklavž 1 : 1
    (1 : 0)
    Marles hiše
    Duplek 24.04.22 17.00 NK Duplek 0 : 6
    (0 : 3)
    NK Pohorje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 24.04.22 17.00 NŠ Roho VBO 0 : 4
    (0 : 1)
    ŠD Starše
  19. 19. krog

    Marjeta 29.04.22 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 : 0
    (1 : 0)
    NK Miklavž
    Pesnica 30.04.22 17.00 NK Tehnotim Pesnica 2 : 4
    (1 : 0)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Rače 30.04.22 17.00 NK Rače 6 : 0
    (3 : 0)
    NK Akumulator
    Starše 30.04.22 17.00 ŠD Starše 4 : 2
    (1 : 0)
    NK Duplek
    Ruše 30.04.22 17.00 NK Pohorje 3 : 0
    (0 : 0)
    NK Peca
    Maribor 30.04.22 17.00 Marles hiše 3 : 1
    (0 : 0)
    NK Jurovski dol
    Radlje ob Dravi 18.05.22 19.00 NK Radlje 0 : 2
    (0 : 0)
    NŠ Roho VBO
  20. 20. krog

    Malečnik 07.05.22 17.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 2 : 1
    (0 : 1)
    Marles hiše
    Miklavž na Dravskem polju 07.05.22 17.00 NK Miklavž 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pohorje
    Črna na Koroškem 07.05.22 17.00 NK Peca 1 : 1
    (0 : 1)
    ŠD Starše
    Duplek 07.05.22 17.00 NK Duplek 1 : 3
    (1 : 1)
    NK Radlje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 07.05.22 17.00 NŠ Roho VBO 1 : 4
    (0 : 1)
    NK Rače
    Mežica 08.05.22 17.00 NK Akumulator 1 : 2
    (0 : 1)
    NK Tehnotim Pesnica
    Jurovski Dol 08.05.22 17.30 NK Jurovski dol 1 : 3
    (0 : 1)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
  21. 21. krog

    Ruše 13.05.22 18.00 NK Pohorje 4 : 0
    (2 : 0)
    NK Jurovski dol
    Radlje ob Dravi 13.05.22 19.00 NK Radlje 6 : 2
    (4 : 0)
    NK Peca
    Mežica 14.05.22 17.00 NK Akumulator 5 : 3
    (1 : 2)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Pesnica 14.05.22 17.00 NK Tehnotim Pesnica 7 : 1
    (3 : 0)
    NŠ Roho VBO
    Rače 14.05.22 17.00 NK Rače 12 : 0
    (5 : 0)
    NK Duplek
    Starše 14.05.22 17.00 ŠD Starše 3 : 2
    (2 : 1)
    NK Miklavž
    Maribor 14.05.22 17.00 Marles hiše 0 : 3
    (0 : 1)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
  22. 22. krog

    Maribor 21.05.22 17.00 Marles hiše NK Pohorje
    Miklavž na Dravskem polju 21.05.22 17.00 NK Miklavž NK Radlje
    Črna na Koroškem 21.05.22 17.00 NK Peca NK Rače
    Duplek 21.05.22 17.00 NK Duplek NK Tehnotim Pesnica
    Malečnik 22.05.22 17.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Jurovski Dol 22.05.22 17.00 NK Jurovski dol ŠD Starše
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 22.05.22 17.00 NŠ Roho VBO NK Akumulator
  23. 23. krog

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 25.05.22 17.00 NŠ Roho VBO NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Pesnica 25.05.22 17.00 NK Tehnotim Pesnica NK Peca
    Rače 25.05.22 17.00 NK Rače NK Miklavž
    Starše 25.05.22 17.00 ŠD Starše Marles hiše
    Mežica 25.05.22 18.00 NK Akumulator NK Duplek
    Radlje ob Dravi 25.05.22 18.00 NK Radlje NK Jurovski dol
    Ruše 25.05.22 18.30 NK Pohorje ŠD Marjeta na Dravskem polju
  24. 24. krog

    Malečnik 28.05.22 17.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Pohorje
    Maribor 28.05.22 17.00 Marles hiše NK Radlje
    Miklavž na Dravskem polju 28.05.22 17.00 NK Miklavž NK Tehnotim Pesnica
    Črna na Koroškem 28.05.22 17.00 NK Peca NK Akumulator
    Marjeta 29.05.22 17.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju ŠD Starše
    Jurovski Dol 29.05.22 17.00 NK Jurovski dol NK Rače
    Duplek 01.06.22 19.00 NK Duplek NŠ Roho VBO
  25. 25. krog

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 04.06.22 17.00 NŠ Roho VBO NK Peca
    Mežica 04.06.22 17.00 NK Akumulator NK Miklavž
    Pesnica 04.06.22 17.00 NK Tehnotim Pesnica NK Jurovski dol
    Rače 04.06.22 17.00 NK Rače Marles hiše
    Radlje ob Dravi 04.06.22 17.00 NK Radlje ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Starše 04.06.22 17.00 ŠD Starše NK Pohorje
    Duplek 05.06.22 17.00 NK Duplek NK Malečnik Asfalterstvo Brus
  26. 26. krog

    Malečnik 11.06.22 17.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus ŠD Starše
    Ruše 11.06.22 17.00 NK Pohorje NK Radlje
    Marjeta 11.06.22 17.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Rače
    Maribor 11.06.22 17.00 Marles hiše NK Tehnotim Pesnica
    Jurovski Dol 11.06.22 17.00 NK Jurovski dol NK Akumulator
    Miklavž na Dravskem polju 11.06.22 17.00 NK Miklavž NŠ Roho VBO
    Črna na Koroškem 11.06.22 17.00 NK Peca NK Duplek