1. Članska liga – 2022/23 – Zapisnik

  • 26. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 28.05.23 ob 17.00

    ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 : 2 3 : 0 NK Akumulator
    Sodniki: Bele Klemen (glavni sodnik)
    Lahovič Marcel (1. pomočnik)
    Majer Vojko (2. pomočnik)
    Delegat: Perko Robert
    Št. gledalcev: 70
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    1 Franci Nik V
    10 Petrovič Staš K
    4 Franci David
    6 Kolar Dominik
    8 Špehonja Žiga
    3 Pohleven Jure
    19 Pišek Iztok
    25 Franci Jure
    11 Stopinšek Luka
    9 Kovačič Aljaž
    23 Franci Nino
    Rezervni igralci
    44 Prineg Damjan
    21 Ekart Nejc
    16 Gorinšek Gorazd
    30 Peterka Nejc
    NK Akumulator
    1 Gregelj Miha V
    13 Vertačnik Staš
    11 Čapelnik Žiga
    17 Šepul Jožef
    14 Gačić Lazar
    9 Hutmajer Boštjan K
    16 Kranjc Maj
    19 Mulahmetović Senad
    10 Arnautovič Alen
    7 Nakič Igor
    8 Skenderović Harun
    Rezervni igralci
    Trener
    Bele Aleksander
    Trener
    Klarič Aleš
    Zadetki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 Franci David 1 : 0 11m 3′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Petrovič Staš 2 : 0 17′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 23 Franci Nino 3 : 0 43′
    NK Akumulator 7 Nakič Igor 3 : 1 50′
    NK Akumulator 19 Mulahmetović Senad 3 : 2 64′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 Stopinšek Luka 4 : 2 66′
    Dogodki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 19 / 21 Pišek Iztok / Ekart Nejc 51′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 6 / 30 Kolar Dominik / Peterka Nejc 61′
    NK Akumulator 19 Mulahmetović Senad 81′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 / 44 Stopinšek Luka / Prineg Damjan 82′
    NK Akumulator 16 Kranjc Maj 88′
    Video
  • 26. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 27.05.23 ob 17.00

    Marles hiše 1 : 1 0 : 0 NK Radlje
    Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik)
    Goznik Tai (1. pomočnik)
    Matić Mina (2. pomočnik)
    Delegat: Lepej Drago
    Št. gledalcev: 130
    Marles hiše
    12 Sentič Anej V
    5 Novak Marko
    9 Jelenc Izidor
    16 Ribič Vanja K
    4 Gabor Rene
    7 Rokavec Mika Mario
    23 Zgrabič Gregor
    22 Pahernik Jan
    27 Kušnik Miha
    8 Ploj Alen
    24 Cigrovski Jakob
    Rezervni igralci
    1 Bračko Val V
    77 Premrov Janik
    13 Dobršek Alex
    19 Mlaker Aleš
    18 Štorgelj Rok
    10 Gabor Anej
    17 Jelenc Valentin
    NK Radlje
    1 Ferk Peter V
    77 Naglič Maj
    19 Zemljak Sašo
    10 Salihović Adnan
    55 Repnik Tilen
    20 Javornik David
    11 Kumer Urban
    7 Gačić Nikola
    3 Založnik Aljaž
    23 Založnik Amadej
    9 Izak Tadej K
    Rezervni igralci
    12 Rebernik Jon V
    17 Rubhof Rok
    5 Terpotec Luka
    14 Mušić Maid
    Trener
    Breber Zvonko
    Trener
    Kus Bojan
    Zadetki
    NK Radlje 10 Salihović Adnan 0 : 1 56′
    Marles hiše 19 Mlaker Aleš 1 : 1 62′
    Dogodki
    NK Radlje 20 Javornik David 31′
    NK Radlje 11 / 17 Kumer Urban / Rubhof Rok 46′
    Marles hiše 8 / 19 Ploj Alen / Mlaker Aleš 52′
    Marles hiše 19 Mlaker Aleš 55′
    Marles hiše 24 / 17 Cigrovski Jakob / Jelenc Valentin 59′
    Marles hiše 23 / 77 Zgrabič Gregor / Premrov Janik 65′
    NK Radlje 7 / 5 Gačić Nikola / Terpotec Luka 78′
    NK Radlje 20 / 14 Javornik David / Mušić Maid 78′
    NK Radlje 10 Salihović Adnan 91′
    Video
  • 26. krog | Črna na Koroškem – Stadion Peca, Črna na Koroškem | 27.05.23 ob 17.00

    NK Peca 4 : 2 2 : 0 NK Jurovski dol
    Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik)
    Pečarič Luka (1. pomočnik)
    Vajs Manuel (2. pomočnik)
    Delegat: Praznik Iztok Filip
    Št. gledalcev: 100
    NK Peca
    21 Antolič Timotej V
    27 Jelić Petar
    5 Cafuta Miha
    91 Plaznik Uroš K
    3 Ahmetović Amar
    4 Grušovnik Lovro
    8 Gabrovec Rok
    9 Vezovnik Marko
    7 Pečovnik Matic
    13 Gostenčnik Stanislav
    11 Obretan Nejc
    Rezervni igralci
    6 Ameršek Tadej
    33 Raztočnik Tilen
    20 Štiftar Jaroš
    79 Radivojević Darko
    NK Jurovski dol
    46 Brajnik Damjan V
    30 Dolinšek Patrick
    19 Kraner Tilen
    17 Majer Rok K
    3 Brunček Darko
    22 Jager Adrijan
    4 Farazin Uroš
    8 Jaušovec Rene
    7 Kocijan Janik
    10 Satler David
    44 Belna Dejan
    Rezervni igralci
    14 Majer Domen
    11 Križan Nejc
    18 Knuplež Danijel
    28 Črnčič Leon
    6 Škrlec Žiga
    Trener
    Pšeničnik Marko
    Trener
    Sambolec Luka
    Zadetki
    NK Peca 8 Gabrovec Rok 1 : 0 41′
    NK Peca 7 Pečovnik Matic 2 : 0 45′
    NK Jurovski dol 10 Satler David 2 : 1 11m 53′
    NK Peca 9 Vezovnik Marko 3 : 1 62′
    NK Peca 4 Grušovnik Lovro 4 : 1 72′
    NK Jurovski dol 44 Belna Dejan 4 : 2 83′
    Dogodki
    NK Jurovski dol 3 Brunček Darko 43′
    NK Jurovski dol 17 Majer Rok 43′
    NK Jurovski dol 7 / 28 Kocijan Janik / Črnčič Leon 45′
    NK Jurovski dol 4 / 6 Farazin Uroš / Škrlec Žiga 54′
    NK Peca 91 Plaznik Uroš 60′
    NK Peca 13 / 20 Gostenčnik Stanislav / Štiftar Jaroš 73′
    NK Peca 5 / 33 Cafuta Miha / Raztočnik Tilen 78′
    NK Peca 7 / 79 Pečovnik Matic / Radivojević Darko 78′
    NK Jurovski dol 8 / 18 Jaušovec Rene / Knuplež Danijel 78′
    NK Jurovski dol 19 / 14 Kraner Tilen / Majer Domen 78′
    NK Peca 20 Štiftar Jaroš 82′
    NK Jurovski dol 10 / 11 Satler David / Križan Nejc 82′
  • 26. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 27.05.23 ob 17.00

    NK Pohorje 4 : 1 4 : 0 NK MB Tabor
    Sodniki: Stojkovič Marko (glavni sodnik)
    Eder Gregor (1. pomočnik)
    Djukić Dejan (2. pomočnik)
    Delegat: Sajko Jani Ivan
    Št. gledalcev: 130
    NK Pohorje
    1 Holcman Boštjan V
    8 Kraner Nik
    2 Hammer Jan
    10 Rabič Tim
    22 Žižmond Klemen
    23 Ademovič Primož
    5 Nedižavec Aleksander
    21 Pečovnik Nejc
    20 Sternad Aljoša
    6 Stajnko Blaž K
    36 Žvikart Mark
    Rezervni igralci
    19 Prednik Gal
    25 Bajraj Leoard
    4 Poglavnik Jaka
    9 Fideršek Patrick
    11 Fideršek Nejc
    17 Robič Rene
    NK MB Tabor
    1 Rozman David K V
    20 Lopez Aller Daniel
    11 Pušnik Bine
    77 Klasinc Žiga
    4 Galun Vid
    3 Kompan Jakob
    9 Šabani Asrit
    10 Sternad Peter
    8 Romih Alen
    5 Doplihar Liam
    18 Biriukov Daniil
    Rezervni igralci
    22 Dedić Ajdin V
    16 Vesenjak Blaž
    7 Cungl Amadej
    17 Sep Matjaž
    Trener
    Repina Jernej
    Trener
    Kolarič Franci
    Zadetki
    NK Pohorje 8 Kraner Nik 1 : 0 11′
    NK Pohorje 22 Žižmond Klemen 2 : 0 14′
    NK Pohorje 22 Žižmond Klemen 3 : 0 36′
    NK Pohorje 36 Žvikart Mark 4 : 0 39′
    NK MB Tabor 11 Pušnik Bine 4 : 1 66′
    Dogodki
    NK MB Tabor 20 Lopez Aller Daniel 13′
    NK Pohorje 5 / 9 Nedižavec Aleksander / Fideršek Patrick 46′
    NK Pohorje 36 / 25 Žvikart Mark / Bajraj Leoard 46′
    NK Pohorje 6 / 11 Stajnko Blaž / Fideršek Nejc 46′
    NK MB Tabor 18 / 7 Biriukov Daniil / Cungl Amadej 46′
    NK MB Tabor 10 / 17 Sternad Peter / Sep Matjaž 46′
    NK MB Tabor 1 / 22 Rozman David / Dedić Ajdin 46′
    NK MB Tabor 77 Klasinc Žiga 52′
    NK Pohorje 10 / 4 Rabič Tim / Poglavnik Jaka 63′
    NK Pohorje 23 / 19 Ademovič Primož / Prednik Gal 63′
    NK MB Tabor 17 Sep Matjaž 69′
    NK Pohorje 20 Sternad Aljoša 90′
    NK MB Tabor 9 Šabani Asrit 90′
    Video
  • 26. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 27.05.23 ob 17.00

    NK Miklavž 4 : 3 3 : 0 NK Tehnotim Pesnica
    Sodniki: Podgoršek Simon Matej (glavni sodnik)
    Ivanović Uroš (1. pomočnik)
    Barta May (2. pomočnik)
    Delegat: Kmetec Ivan
    Št. gledalcev: 60
    NK Miklavž
    1 Vrtagić Kenan V
    3 Kirbiš Matej K
    14 Ulaga Tomaž
    2 Polanič Luka
    5 Štuhec Rok
    7 Miložič Tin
    11 Mencigar Gregor
    10 Kokotovič Aljoša
    8 Pernek Matjaž
    13 Kovačec Erik
    15 Čeh Kristjan
    Rezervni igralci
    9 Kerhe Nejc
    19 Ameti Amet
    NK Tehnotim Pesnica
    89 Zagoršak Miha V
    10 Babšek Aljaž K
    9 Babšek Žan
    11 Celcer Žiga
    3 Mulec Matic
    19 Šlak Sebastjan
    5 Šegula Jure
    15 Smodej Lan
    17 Joldić Ermin
    7 Lazar Jure
    13 Kocijan Blaž
    Rezervni igralci
    77 Draganić Vito
    2 Poš Leon
    21 Smodej Žan
    6 Horvat Luka
    8 Pešl Gregor
    Trener
    Visočnik Žan
    Trener
    Lazič Boris
    Zadetki
    NK Miklavž 13 Kovačec Erik 1 : 0 2′
    NK Miklavž 13 Kovačec Erik 2 : 0 14′
    NK Miklavž 15 Čeh Kristjan 3 : 0 29′
    NK Miklavž 3 Kirbiš Matej 4 : 0 53′
    NK Tehnotim Pesnica 15 Smodej Lan 4 : 1 77′
    NK Tehnotim Pesnica 10 Babšek Aljaž 4 : 2 84′
    NK Tehnotim Pesnica 19 Šlak Sebastjan 4 : 3 88′
    Dogodki
    NK Tehnotim Pesnica 9 / 21 Babšek Žan / Smodej Žan 38′
    NK Tehnotim Pesnica 21 / 77 Smodej Žan / Draganić Vito 46′
    NK Miklavž 3 / 19 Kirbiš Matej / Ameti Amet 54′
    NK Tehnotim Pesnica 13 / 2 Kocijan Blaž / Poš Leon 57′
    NK Miklavž 13 / 9 Kovačec Erik / Kerhe Nejc 70′
    NK Tehnotim Pesnica 11 Celcer Žiga 85′
    Video
  • 26. krog | Starše – Igrišče Starše | 27.05.23 ob 17.00

    ŠD Starše 2 : 0 0 : 0 NŠ Roho VBO
    Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
    Klemenčič Tilen (1. pomočnik)
    Kropf Eva (2. pomočnik)
    Delegat: Škrofič Mario
    Št. gledalcev: 80
    ŠD Starše
    12 Ploj Tilen V
    21 Skodič Rok
    20 Rokavec Nejc
    5 Fekonja Gašper
    3 Dobnik Žiga
    6 Kirbiš Aljoša
    23 Roj Tibor
    13 Dobnik Aljaž K
    4 Sel Andrej
    8 Pesek Klemen
    2 Mesarič Miha
    Rezervni igralci
    10 Murko Peter
    16 Ornik Gašper
    26 Lupinšek Matjaž
    14 Kac Tadej
    7 Meglič Bor
    NŠ Roho VBO
    12 Vidic Žan K V
    6 Diemat Marko
    19 Gajšek Tin
    4 Kraut Nejc
    23 Lubej Rok
    22 Ladič David
    14 Smodič Vito
    21 Serčič Jan
    20 Buhin Amadej
    9 Kolar Robnik Luka
    11 Rakun Gašper
    Rezervni igralci
    1 Radojčić Adin V
    5 Volmut Simon
    15 Zorman Anej
    Trener
    Grbavac Tomislav
    Trener
    Beranič Gregor
    Zadetki
    ŠD Starše 6 Kirbiš Aljoša 1 : 0 59′
    ŠD Starše 14 Kac Tadej 2 : 0 79′
    Dogodki
    NŠ Roho VBO 19 Gajšek Tin 31′
    ŠD Starše 2 / 16 Mesarič Miha / Ornik Gašper 60′
    ŠD Starše 6 / 14 Kirbiš Aljoša / Kac Tadej 60′
    ŠD Starše 23 / 26 Roj Tibor / Lupinšek Matjaž 60′
    NŠ Roho VBO 20 / 15 Buhin Amadej / Zorman Anej 60′
    NŠ Roho VBO 9 Kolar Robnik Luka 68′
    ŠD Starše 21 / 10 Skodič Rok / Murko Peter 74′
    NŠ Roho VBO 14 / 5 Smodič Vito / Volmut Simon 82′
    Video
  • 26. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 27.05.23 ob 15.30

    Korotan Prevalje 1 : 0 0 : 0 NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Sodniki: Kresnik Urban (glavni sodnik)
    Hojnik Tonja (1. pomočnik)
    Grubelnik Matic (2. pomočnik)
    Delegat: Zalar Jure
    Št. gledalcev: 250
    Korotan Prevalje
    97 Boštjan Blaž V
    5 Zavolovšek Denis
    26 Buljubašić Faris
    22 Lasnik Tine
    23 Turkuš Jure
    9 Kovač Kan K
    6 Štaleker Valentin
    2 Tešić Teo
    20 Zavolovšek Anže
    10 Plesec Nejc
    7 Kahvedžić Armin
    Rezervni igralci
    87 Gmajnar Gašper V
    29 Mori Nejc
    4 Jezernik Matija
    19 Leniči Diego Arlind
    14 Gregelj Marko
    16 Gradišnik Žiga
    37 Bijol Andraž
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    12 Berzak Tim V
    9 Ulbin Luka
    6 Kaučič Nejc
    3 Šebalj Tadej
    14 Krajnc Marko K
    10 Bračič Matic
    17 Fanedl Staš
    8 Želj Robnik Leon
    20 Knezar Aljaž
    18 Gašperšič Alen
    7 Gotal Patrik Manuel
    Rezervni igralci
    19 Janžekovič Miha
    22 Weixl Jan
    11 Nerat Tim
    21 Hozjan Žiga
    Trener
    Janžekovič Damijan
    Zadetki
    Korotan Prevalje 10 Plesec Nejc 1 : 0 64′
    Dogodki
    Korotan Prevalje 20 / 29 Zavolovšek Anže / Mori Nejc 20′
    Korotan Prevalje 22 / 4 Lasnik Tine / Jezernik Matija 49′
    Korotan Prevalje 97 / 87 Boštjan Blaž / Gmajnar Gašper 49′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 Želj Robnik Leon 58′
    Korotan Prevalje 23 / 37 Turkuš Jure / Bijol Andraž 59′
    Korotan Prevalje 9 / 14 Kovač Kan / Gregelj Marko 59′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 / 22 Ulbin Luka / Weixl Jan 63′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 / 11 Želj Robnik Leon / Nerat Tim 74′
    Korotan Prevalje 14 Gregelj Marko 76′
    Video
  • 24. krog | – | 24.05.23 ob 17.00

    NK Jurovski dol 3 : 0 NK Akumulator
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev:
    NK Jurovski dol
    Rezervni igralci
    NK Akumulator
    Rezervni igralci
    Zadetki
    Dogodki
  • 23. krog | Pesnica – Igrišče Pesnica | 23.05.23 ob 17.30

    NK Tehnotim Pesnica 2 : 3 2 : 2 Marles hiše
    Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
    Šumer Žiga (1. pomočnik)
    Eder Gregor (2. pomočnik)
    Delegat: Vidović Adi
    Št. gledalcev: 60
    NK Tehnotim Pesnica
    1 Arzenšek Erik V
    10 Babšek Aljaž K
    9 Babšek Žan
    11 Celcer Žiga
    3 Mulec Matic
    77 Draganić Vito
    5 Šegula Jure
    15 Smodej Lan
    17 Joldić Ermin
    6 Horvat Luka
    13 Kocijan Blaž
    Rezervni igralci
    20 Zagoršak Miha
    2 Poš Leon
    7 Lazar Jure
    19 Šlak Sebastjan
    21 Smodej Žan
    8 Pešl Gregor
    Marles hiše
    12 Božičev Šmid Mitja V
    5 Novak Marko
    9 Jelenc Izidor
    16 Ribič Vanja K
    4 Gabor Rene
    7 Rokavec Mika Mario
    6 Nerat Aljoša
    22 Pahernik Jan
    27 Kušnik Miha
    8 Ploj Alen
    24 Cigrovski Jakob
    Rezervni igralci
    1 Sentič Anej V
    77 Premrov Janik
    44 Hasani Memet
    19 Mlaker Aleš
    20 Dobaj Aljaž
    3 Pristovnik Jure
    10 Gabor Anej
    Trener
    Lazič Boris
    Trener
    Breber Zvonko
    Zadetki
    Marles hiše 22 Pahernik Jan 0 : 1 5′
    NK Tehnotim Pesnica 11 Celcer Žiga 1 : 1 20′
    NK Tehnotim Pesnica 17 Joldić Ermin 2 : 1 34′
    Marles hiše 7 Rokavec Mika Mario 2 : 2 38′
    Marles hiše 27 Kušnik Miha 2 : 3 11m 78′
    Dogodki
    NK Tehnotim Pesnica 11 Celcer Žiga 7′
    NK Tehnotim Pesnica 6 / 21 Horvat Luka / Smodej Žan 46′
    Marles hiše 12 / 1 Božičev Šmid Mitja / Sentič Anej 46′
    NK Tehnotim Pesnica 11 / 19 Celcer Žiga / Šlak Sebastjan 53′
    NK Tehnotim Pesnica 13 / 7 Kocijan Blaž / Lazar Jure 60′
    NK Tehnotim Pesnica 15 Smodej Lan 70′
    Marles hiše 9 / 77 Jelenc Izidor / Premrov Janik 71′
    Marles hiše Pomočnik trenerja Kušnik Emin 73′
    Marles hiše 27 / 19 Kušnik Miha / Mlaker Aleš 84′
    Marles hiše 24 / 3 Cigrovski Jakob / Pristovnik Jure 90′
  • 25. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 21.05.23 ob 17.00

    NK Jurovski dol 1 : 1 0 : 0 NK Pohorje
    Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik)
    Bezjak Adam (1. pomočnik)
    Marin Jan (2. pomočnik)
    Delegat: Škrofič Mario
    Št. gledalcev: 100
    NK Jurovski dol
    25 Repa Matic V
    30 Dolinšek Patrick
    19 Kraner Tilen
    17 Majer Rok
    3 Brunček Darko
    22 Jager Adrijan
    8 Sagadin Aljaž K
    9 Jaušovec Rene
    13 Hager Dejan
    10 Satler David
    44 Belna Dejan
    Rezervni igralci
    14 Majer Domen
    7 Kocijan Janik
    4 Farazin Uroš
    18 Knuplež Danijel
    28 Črnčič Leon
    6 Škrlec Žiga
    NK Pohorje
    1 Holcman Boštjan V
    8 Kraner Nik
    2 Hammer Jan
    17 Škrabl Nino
    22 Žižmond Klemen
    23 Ademovič Primož
    5 Nedižavec Aleksander
    21 Pečovnik Nejc
    20 Sternad Aljoša
    6 Stajnko Blaž K
    11 Fideršek Nejc
    Rezervni igralci
    19 Prednik Gal
    25 Bajraj Leoard
    4 Poglavnik Jaka
    9 Fideršek Patrick
    36 Žvikart Mark
    Trener
    Sambolec Luka
    Trener
    Repina Jernej
    Zadetki
    NK Jurovski dol 30 Dolinšek Patrick 1 : 0 74′
    NK Pohorje 8 Kraner Nik 1 : 1 11m 91′
    Dogodki
    NK Jurovski dol 8 / 28 Sagadin Aljaž / Črnčič Leon 46′
    NK Jurovski dol 13 / 7 Hager Dejan / Kocijan Janik 68′
    NK Jurovski dol 3 / 4 Brunček Darko / Farazin Uroš 68′
    NK Pohorje 8 Kraner Nik 76′
    NK Jurovski dol 9 / 18 Jaušovec Rene / Knuplež Danijel 80′
    NK Pohorje 11 / 9 Fideršek Nejc / Fideršek Patrick 80′
    NK Jurovski dol 19 / 14 Kraner Tilen / Majer Domen 82′
    NK Pohorje 2 / 36 Hammer Jan / Žvikart Mark 82′
    NK Jurovski dol 30 Dolinšek Patrick 91′
    Video
  • 25. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 21.05.23 ob 17.00

    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 1 : 4 0 : 2 ŠD Starše
    Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
    Lahovič Marcel (1. pomočnik)
    Šinkovec Bojan (2. pomočnik)
    Delegat: Lunežnik Andrej
    Št. gledalcev: 160
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    12 Berzak Tim V
    9 Ulbin Luka
    16 Kaučič Nejc
    3 Šebalj Tadej
    14 Krajnc Marko K
    5 Komperšak Gregor
    15 Fanedl Staš
    8 Želj Robnik Leon
    6 Raknić Tomislav
    22 Bračič Matic
    10 Dobaj Blaž
    Rezervni igralci
    19 Janžekovič Miha
    24 Weixl Jan
    25 Nerat Tim
    11 Gotal Patrik Manuel
    21 Hozjan Žiga
    ŠD Starše
    12 Ploj Tilen V
    8 Pesek Klemen
    5 Fekonja Gašper
    20 Murko Peter
    3 Dobnik Žiga
    6 Kirbiš Aljoša
    26 Lupinšek Matjaž
    13 Dobnik Aljaž K
    10 Bohak Nejc
    16 Ornik Gašper
    15 Fekonja Matija
    Rezervni igralci
    1 Toplak Rok V
    22 Rokavec Nejc
    21 Skodič Rok
    17 Sel Andrej
    14 Kac Tadej
    23 Roj Tibor
    Trener
    Janžekovič Damijan
    Trener
    Grbavac Tomislav
    Zadetki
    ŠD Starše 10 Bohak Nejc 0 : 1 18′
    ŠD Starše 13 Dobnik Aljaž 0 : 2 39′
    ŠD Starše 23 Roj Tibor 0 : 3 59′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Dobaj Blaž 1 : 3 61′
    ŠD Starše 23 Roj Tibor 1 : 4 77′
    Dogodki
    ŠD Starše 15 Fekonja Matija 28′
    ŠD Starše 10 / 23 Bohak Nejc / Roj Tibor 37′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 22 / 19 Bračič Matic / Janžekovič Miha 50′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 16 / 11 Kaučič Nejc / Gotal Patrik Manuel 57′
    ŠD Starše 16 / 14 Ornik Gašper / Kac Tadej 65′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 6 / 24 Raknić Tomislav / Weixl Jan 69′
    ŠD Starše 26 / 17 Lupinšek Matjaž / Sel Andrej 79′
    ŠD Starše 20 / 21 Murko Peter / Skodič Rok 85′
    Video
  • 25. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 20.05.23 ob 17.00

    NŠ Roho VBO 1 : 2 0 : 0 Marles hiše
    Sodniki: Bele Klemen (glavni sodnik)
    Holcman Aljaž (1. pomočnik)
    Pečarič Luka (2. pomočnik)
    Delegat: Cojhter Matjan
    Št. gledalcev: 50
    NŠ Roho VBO
    12 Vidic Žan K V
    4 Kraut Nejc
    19 Gajšek Tin
    16 Jerman Enej
    7 Lubej Rok
    18 Ladič David
    14 Smodič Vito
    11 Serčič Jan
    20 Buhin Amadej
    10 Kajtazi Imran
    15 Zorman Anej
    Rezervni igralci
    1 Radojčić Adin V
    21 Javornik Luka
    9 Golob Miha
    6 Diemat Marko
    5 Volmut Simon
    Marles hiše
    1 Drolc Dominik V
    5 Novak Marko
    9 Jelenc Izidor
    24 Cigrovski Jakob
    4 Gabor Rene
    7 Rokavec Mika Mario
    6 Nerat Aljoša
    22 Pahernik Jan
    23 Zgrabič Gregor K
    8 Ploj Alen
    17 Jelenc Valentin
    Rezervni igralci
    33 Božičev Šmid Mitja V
    77 Premrov Janik
    20 Dobaj Aljaž
    27 Kušnik Miha
    11 Pavlič Gašper
    14 Grandošek Nejc
    10 Gabor Anej
    Trener
    Beranič Gregor
    Trener
    Breber Zvonko
    Zadetki
    Marles hiše 7 Rokavec Mika Mario 0 : 1 51′
    Marles hiše 27 Kušnik Miha 0 : 2 11m 83′
    NŠ Roho VBO 10 Kajtazi Imran 1 : 2 11m 86′
    Dogodki
    Marles hiše 5 Novak Marko 28′
    NŠ Roho VBO 4 Kraut Nejc 43′
    Marles hiše 24 / 77 Cigrovski Jakob / Premrov Janik 46′
    NŠ Roho VBO Glavni trener Beranič Gregor 60′
    NŠ Roho VBO 15 Zorman Anej 62′
    NŠ Roho VBO 15 / 21 Zorman Anej / Javornik Luka 63′
    NŠ Roho VBO 20 / 9 Buhin Amadej / Golob Miha 70′
    Marles hiše 8 / 27 Ploj Alen / Kušnik Miha 77′
    Marles hiše 23 Zgrabič Gregor 82′
    NŠ Roho VBO 14 / 6 Smodič Vito / Diemat Marko 89′
    Marles hiše 7 Rokavec Mika Mario 89′
    NŠ Roho VBO 4 / 5 Kraut Nejc / Volmut Simon 92′
    Marles hiše 22 / 11 Pahernik Jan / Pavlič Gašper 92′
    Marles hiše 77 Premrov Janik 93′
    Video
  • 25. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 20.05.23 ob 17.00

    NK Radlje 3 : 0 0 : 0 ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik)
    Šumer Žiga (1. pomočnik)
    Šobot Danijel (2. pomočnik)
    Delegat: Vidović Adi
    Št. gledalcev: 80
    NK Radlje
    1 Ferk Peter V
    4 Belšak Jon
    19 Zemljak Sašo
    20 Naglič Maj
    17 Rubhof Rok
    55 Repnik Tilen
    27 Kumer Urban
    5 Gačić Nikola
    8 Založnik Aljaž
    23 Založnik Amadej
    9 Izak Tadej K
    Rezervni igralci
    12 Rebernik Jon V
    11 Korbar Aleš
    6 Javornik David
    15 Aplinc Nal
    10 Salihović Adnan
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    43 Prineg Damjan V
    2 Narić Aleksander
    4 Franci David
    3 Pohleven Jure
    8 Špehonja Žiga
    6 Kolar Dominik
    10 Petrovič Staš K
    25 Franci Jure
    11 Stopinšek Luka
    7 Kočar Lučo
    9 Kovačič Aljaž
    Rezervni igralci
    1 Franci Nik V
    23 Franci Nino
    44 Pišek Iztok
    Trener
    Kus Bojan
    Trener
    Horvat Jernej
    Zadetki
    NK Radlje 10 Salihović Adnan 1 : 0 89′
    NK Radlje 9 Izak Tadej 2 : 0 91′
    NK Radlje 23 Založnik Amadej 3 : 0 92′
    Dogodki
    NK Radlje 5 / 10 Gačić Nikola / Salihović Adnan 46′
    NK Radlje 27 / 6 Kumer Urban / Javornik David 46′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 / 23 Stopinšek Luka / Franci Nino 55′
    NK Radlje 20 / 11 Naglič Maj / Korbar Aleš 65′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 Kovačič Aljaž 80′
    NK Radlje 8 Založnik Aljaž 82′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 / 44 Kočar Lučo / Pišek Iztok 85′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 23 Franci Nino 87′
    Video
  • 25. krog | Pesnica – Igrišče Pesnica | 20.05.23 ob 17.00

    NK Tehnotim Pesnica 0 : 2 0 : 1 Korotan Prevalje
    Sodniki: Šinkovec Bojan (glavni sodnik)
    Marin Jan (1. pomočnik)
    Rađević Uroš (2. pomočnik)
    Delegat: Sajko Jani Ivan
    Št. gledalcev: 80
    NK Tehnotim Pesnica
    1 Arzenšek Erik V
    10 Babšek Aljaž K
    9 Babšek Žan
    11 Celcer Žiga
    3 Mulec Matic
    77 Draganić Vito
    5 Šegula Jure
    22 Smodej Žan
    17 Joldić Ermin
    6 Horvat Luka
    13 Kocijan Blaž
    Rezervni igralci
    27 Zagoršak Miha
    2 Poš Leon
    7 Lazar Jure
    19 Šlak Sebastjan
    18 Šušek Lovro
    8 Pešl Gregor
    Korotan Prevalje
    97 Boštjan Blaž V
    19 Leniči Diego Arlind
    26 Buljubašić Faris
    22 Lasnik Tine
    6 Štaleker Valentin
    9 Kovač Kan K
    11 Tešić Teo
    37 Bijol Andraž
    57 Zavolovšek Anže
    10 Plesec Nejc
    7 Kahvedžić Armin
    Rezervni igralci
    87 Gmajnar Gašper V
    29 Mori Nejc
    23 Turkuš Jure
    3 Butolen Ožbej
    14 Gregelj Marko
    4 Jezernik Matija
    Trener
    Lazič Boris
    Trener
    Küzma Tin
    Zadetki
    Korotan Prevalje 57 Zavolovšek Anže 0 : 1 10′
    Korotan Prevalje 10 Plesec Nejc 0 : 2 55′
    Dogodki
    Korotan Prevalje 57 Zavolovšek Anže 56′
    NK Tehnotim Pesnica 13 / 19 Kocijan Blaž / Šlak Sebastjan 57′
    NK Tehnotim Pesnica 22 / 7 Smodej Žan / Lazar Jure 65′
    NK Tehnotim Pesnica 77 / 18 Draganić Vito / Šušek Lovro 68′
    Korotan Prevalje 57 / 14 Zavolovšek Anže / Gregelj Marko 68′
    NK Tehnotim Pesnica 17 Joldić Ermin 78′
    NK Tehnotim Pesnica 11 / 2 Celcer Žiga / Poš Leon 78′
    NK Tehnotim Pesnica 10 / 27 Babšek Aljaž / Zagoršak Miha 81′
    NK Tehnotim Pesnica 27 Zagoršak Miha 89′
    Video
  • 25. krog | Maribor – Športni park Tabor – igrišče z UT | 20.05.23 ob 17.00

    NK MB Tabor 2 : 1 0 : 0 NK Miklavž
    Sodniki: Kresnik Urban (glavni sodnik)
    Benc Uroš (1. pomočnik)
    Eder Gregor (2. pomočnik)
    Delegat: Vilčnik Matej
    Št. gledalcev: 70
    NK MB Tabor
    1 Rozman David K V
    3 Lopez Aller Daniel
    6 Hodžić Maid
    17 Romih Alen
    7 Strah Dario
    18 Kompan Jakob
    20 Šabani Asrit
    10 Sternad Peter
    11 Pušnik Bine
    77 Weixl Nik
    24 Doplihar Liam
    Rezervni igralci
    22 Dedić Ajdin V
    16 Vesenjak Blaž
    14 Črnčič Niko
    88 Biriukov Daniil
    5 Galun Vid
    13 Strniša Žiga
    9 Leskovar Miha
    NK Miklavž
    1 Kerhe Nejc V
    7 Hasanagić Najil
    14 Ulaga Tomaž
    2 Polanič Luka
    5 Štuhec Rok
    10 Poštrak Patrik
    4 Milutinović Nikola
    44 Kokotovič Aljoša
    8 Pernek Matjaž K
    9 Kirbiš Matej
    11 Mencigar Gregor
    Rezervni igralci
    43 Vrtagić Kenan V
    19 Ameti Amet
    13 Kovačec Erik
    6 Colnarič Enej
    17 Miložič Tin
    Trener
    Planinc Matej
    Trener
    Visočnik Žan
    Zadetki
    NK MB Tabor 18 Kompan Jakob 1 : 0 63′
    NK MB Tabor 24 Doplihar Liam 2 : 0 64′
    NK Miklavž 11 Mencigar Gregor 2 : 1 78′
    Dogodki
    NK MB Tabor 3 Lopez Aller Daniel 41′
    NK MB Tabor 7 Strah Dario 45′
    NK MB Tabor 3 / 13 Lopez Aller Daniel / Strniša Žiga 46′
    NK MB Tabor 7 / 14 Strah Dario / Črnčič Niko 46′
    NK MB Tabor 10 / 16 Sternad Peter / Vesenjak Blaž 46′
    NK MB Tabor 20 / 9 Šabani Asrit / Leskovar Miha 46′
    NK Miklavž 4 / 17 Milutinović Nikola / Miložič Tin 46′
    NK Miklavž 7 Hasanagić Najil 67′
    NK MB Tabor 16 / 88 Vesenjak Blaž / Biriukov Daniil 77′
    NK Miklavž 10 Poštrak Patrik 81′
    NK Miklavž 9 / 13 Kirbiš Matej / Kovačec Erik 84′
    NK Miklavž 10 Poštrak Patrik 90′
    Video
  • 25. krog | Mežica – Igrišče Mežica | 20.05.23 ob 17.00

    NK Akumulator 1 : 2 1 : 1 NK Peca
    Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik)
    Kunc Anej (1. pomočnik)
    Grubelnik Matic (2. pomočnik)
    Delegat: Strmčnik Robert
    Št. gledalcev: 300
    NK Akumulator
    1 Gregelj Miha V
    21 Vertačnik Staš
    17 Šepul Jožef
    14 Gačić Lazar
    2 Leskovec Mitja
    3 Hutmajer Boštjan
    16 Kranjc Maj
    7 Nakič Igor
    9 Triplat Grega K
    22 Mulahmetović Senad
    10 Čapelnik Žiga
    Rezervni igralci
    15 Praper Jaka
    8 Mulec Uroš
    11 Kiselak David
    NK Peca
    21 Antolič Timotej V
    3 Ahmetović Amar
    91 Plaznik Uroš K
    6 Ameršek Tadej
    27 Jelić Petar
    4 Grušovnik Lovro
    10 Obretan Matic
    8 Gabrovec Rok
    9 Vezovnik Marko
    7 Pečovnik Matic
    11 Obretan Nejc
    Rezervni igralci
    13 Gostenčnik Stanislav
    33 Raztočnik Tilen
    20 Štiftar Jaroš
    15 Vrabič Andraž
    Trener
    Klarič Aleš
    Trener
    Pšeničnik Marko
    Zadetki
    NK Akumulator 7 Nakič Igor 1 : 0 11′
    NK Akumulator 2 Leskovec Mitja 1 : 1 ag 38′
    NK Peca 8 Gabrovec Rok 1 : 2 48′
    Dogodki
    NK Peca 6 / 13 Ameršek Tadej / Gostenčnik Stanislav 16′
    NK Akumulator 2 / 15 Leskovec Mitja / Praper Jaka 40′
    NK Akumulator 15 / 8 Praper Jaka / Mulec Uroš 47′
    NK Peca 6 Ameršek Tadej 55′
    NK Akumulator 10 Čapelnik Žiga 58′
    NK Akumulator 22 Mulahmetović Senad 74′
    NK Peca 10 Obretan Matic 80′
    NK Peca 7 / 20 Pečovnik Matic / Štiftar Jaroš 85′
    Video
  • 24. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 17.05.23 ob 18.30

    Korotan Prevalje 0 : 2 0 : 2 NK MB Tabor
    Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
    Jonke Mitja (1. pomočnik)
    Kunc Anej (2. pomočnik)
    Delegat: Zalar Jure
    Št. gledalcev: 100
    Korotan Prevalje
    97 Boštjan Blaž V
    5 Zavolovšek Denis
    26 Buljubašić Faris
    4 Jezernik Matija
    23 Turkuš Jure
    9 Kovač Kan K
    8 Pipuš Matic
    37 Bijol Andraž
    57 Zavolovšek Anže
    10 Plesec Nejc
    11 Tešić Teo
    Rezervni igralci
    16 Gradišnik Žiga
    6 Štaleker Valentin
    19 Leniči Diego Arlind
    22 Butolen Ožbej
    14 Gregelj Marko
    29 Mori Nejc
    NK MB Tabor
    1 Rozman David K V
    20 Lopez Aller Daniel
    6 Hodžić Maid
    8 Romih Alen
    17 Ganiu Besar
    3 Kompan Jakob
    9 Šabani Asrit
    10 Sternad Peter
    11 Pušnik Bine
    77 Weixl Nik
    5 Doplihar Liam
    Rezervni igralci
    22 Dedić Ajdin V
    16 Vesenjak Blaž
    24 Črnčič Niko
    28 Biriukov Daniil
    4 Galun Vid
    15 Strniša Žiga
    7 Kasjak Žiga
    Trener
    Küzma Tin
    Trener
    Planinc Matej
    Zadetki
    NK MB Tabor 11 Pušnik Bine 0 : 1 18′
    NK MB Tabor 8 Romih Alen 0 : 2 25′
    Dogodki
    NK MB Tabor 6 Hodžić Maid 23′
    Korotan Prevalje 4 Jezernik Matija 31′
    Korotan Prevalje 5 Zavolovšek Denis 36′
    Korotan Prevalje 8 Pipuš Matic 36′
    NK MB Tabor 6 / 24 Hodžić Maid / Črnčič Niko 38′
    NK MB Tabor 77 Weixl Nik 51′
    Korotan Prevalje 23 / 6 Turkuš Jure / Štaleker Valentin 54′
    NK MB Tabor 8 / 7 Romih Alen / Kasjak Žiga 61′
    Korotan Prevalje 57 / 14 Zavolovšek Anže / Gregelj Marko 65′
    NK MB Tabor 10 / 16 Sternad Peter / Vesenjak Blaž 69′
    NK MB Tabor 9 / 15 Šabani Asrit / Strniša Žiga 75′
    Korotan Prevalje 11 / 29 Tešić Teo / Mori Nejc 79′
    NK MB Tabor 3 Kompan Jakob 89′
    Video
  • 24. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 17.05.23 ob 18.00

    ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 : 2 1 : 1 NŠ Roho VBO
    Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
    Perger Primož (1. pomočnik)
    Eder Gregor (2. pomočnik)
    Delegat: Perko Robert
    Št. gledalcev: 70
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    1 Franci Nik V
    2 Narić Aleksander
    4 Franci David
    3 Pohleven Jure
    6 Kolar Dominik
    8 Špehonja Žiga
    10 Petrovič Staš K
    25 Franci Jure
    21 Ekart Nejc
    16 Gorinšek Gorazd
    9 Kovačič Aljaž
    Rezervni igralci
    11 Stopinšek Luka
    17 Petek Žan
    23 Franci Nino
    30 Peterka Nejc
    NŠ Roho VBO
    12 Vidic Žan K V
    4 Kraut Nejc
    19 Gajšek Tin
    16 Jerman Enej
    7 Lubej Rok
    18 Ladič David
    14 Smodič Vito
    8 Serčič Jan
    20 Buhin Amadej
    9 Kolar Robnik Luka
    11 Rakun Gašper
    Rezervni igralci
    1 Radojčić Adin V
    21 Javornik Luka
    10 Kajtazi Imran
    15 Zorman Anej
    5 Volmut Simon
    Trener
    Horvat Jernej
    Trener
    Beranič Gregor
    Zadetki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 8 Špehonja Žiga 1 : 0 20′
    NŠ Roho VBO 11 Rakun Gašper 1 : 1 43′
    NŠ Roho VBO 9 Kolar Robnik Luka 1 : 2 60′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Gorinšek Gorazd 2 : 2 68′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 Franci David 3 : 2 78′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Petrovič Staš 4 : 2 79′
    Dogodki
    NŠ Roho VBO 14 Smodič Vito 16′
    NŠ Roho VBO 9 Kolar Robnik Luka 34′
    NŠ Roho VBO 20 Buhin Amadej 45′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 21 / 17 Ekart Nejc / Petek Žan 49′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 6 / 30 Kolar Dominik / Peterka Nejc 58′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 / 11 Kovačič Aljaž / Stopinšek Luka 68′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 8 / 23 Špehonja Žiga / Franci Nino 70′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 17 Petek Žan 74′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 25 Franci Jure 81′
    NŠ Roho VBO 9 / 10 Kolar Robnik Luka / Kajtazi Imran 81′
    NŠ Roho VBO 8 / 15 Serčič Jan / Zorman Anej 81′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Petrovič Staš 84′
    NŠ Roho VBO 11 Rakun Gašper 84′
    NŠ Roho VBO 20 / 21 Buhin Amadej / Javornik Luka 88′
    Video
  • 24. krog | Črna na Koroškem – Stadion Peca, Črna na Koroškem | 17.05.23 ob 18.00

    NK Peca 1 : 5 0 : 1 NK Radlje
    Sodniki: Kresnik Urban (glavni sodnik)
    Grubelnik Matic (1. pomočnik)
    Rener Arian (2. pomočnik)
    Delegat: Praznik Iztok Filip
    Št. gledalcev: 60
    NK Peca
    77 Kreuh Aleš V
    3 Ahmetović Amar
    91 Plaznik Uroš K
    5 Cafuta Miha
    27 Jelić Petar
    8 Gabrovec Rok
    7 Pečovnik Matic
    10 Obretan Matic
    9 Vezovnik Marko
    79 Radivojević Darko
    11 Obretan Nejc
    Rezervni igralci
    21 Antolič Timotej V
    20 Štiftar Jaroš
    4 Grušovnik Lovro
    33 Raztočnik Tilen
    NK Radlje
    1 Ferk Peter V
    4 Belšak Jon
    19 Zemljak Sašo
    77 Naglič Maj
    17 Rubhof Rok
    55 Repnik Tilen
    11 Kumer Urban
    10 Gačić Nikola
    8 Založnik Aljaž
    23 Založnik Amadej
    9 Izak Tadej K
    Rezervni igralci
    7 Terpotec Luka
    Trener
    Pšeničnik Marko
    Trener
    Kus Bojan
    Zadetki
    NK Radlje 23 Založnik Amadej 0 : 1 24′
    NK Peca 79 Radivojević Darko 1 : 1 50′
    NK Radlje 17 Rubhof Rok 1 : 2 53′
    NK Radlje 9 Izak Tadej 1 : 3 72′
    NK Radlje 23 Založnik Amadej 1 : 4 84′
    NK Radlje 8 Založnik Aljaž 1 : 5 88′
    Dogodki
    NK Radlje 11 / 7 Kumer Urban / Terpotec Luka 54′
    NK Peca 7 / 4 Pečovnik Matic / Grušovnik Lovro 62′
    NK Peca 79 / 20 Radivojević Darko / Štiftar Jaroš 74′
    NK Radlje 9 Izak Tadej 78′
    NK Peca 77 / 21 Kreuh Aleš / Antolič Timotej 82′
    NK Peca 9 / 7 Vezovnik Marko / Pečovnik Matic 86′
    Video
  • 24. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 17.05.23 ob 17.30

    NK Miklavž 2 : 3 0 : 3 NK Pohorje
    Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
    Gonza Nejc (1. pomočnik)
    Jug Maksimiljan (2. pomočnik)
    Delegat: Lepej Drago
    Št. gledalcev: 50
    NK Miklavž
    1 Kerhe Nejc V
    7 Hasanagić Najil
    3 Kocbek Timotej
    2 Polanič Luka
    5 Štuhec Rok
    10 Poštrak Patrik
    18 Kerep Patrik
    17 Kokotovič Aljoša
    8 Pernek Matjaž K
    44 Zdravevski Marijan
    15 Čeh Kristjan
    Rezervni igralci
    43 Vrtagić Kenan V
    13 Kovačec Erik
    19 Ameti Amet
    14 Colnarič Enej
    4 Milutinović Nikola
    NK Pohorje
    1 Holcman Boštjan V
    8 Kraner Nik
    10 Rabič Tim
    17 Škrabl Nino
    22 Žižmond Klemen
    23 Ademovič Primož
    5 Nedižavec Aleksander
    21 Pečovnik Nejc
    20 Sternad Aljoša
    6 Stajnko Blaž K
    36 Žvikart Mark
    Rezervni igralci
    2 Hammer Jan
    4 Poglavnik Jaka
    9 Fideršek Patrick
    19 Prednik Gal
    25 Bajraj Leoard
    18 Kurnik Gregor
    Trener
    Visočnik Žan
    Trener
    Repina Jernej
    Zadetki
    NK Pohorje 22 Žižmond Klemen 0 : 1 13′
    NK Pohorje 22 Žižmond Klemen 0 : 2 15′
    NK Pohorje 22 Žižmond Klemen 0 : 3 17′
    NK Miklavž 5 Štuhec Rok 1 : 3 62′
    NK Miklavž 5 Štuhec Rok 2 : 3 70′
    Dogodki
    NK Miklavž Glavni trener Visočnik Žan 40′
    NK Miklavž 10 / 4 Poštrak Patrik / Milutinović Nikola 46′
    NK Pohorje 22 Žižmond Klemen 50′
    NK Miklavž 44 / 13 Zdravevski Marijan / Kovačec Erik 56′
    NK Pohorje 20 / 9 Sternad Aljoša / Fideršek Patrick 56′
    NK Pohorje 36 / 18 Žvikart Mark / Kurnik Gregor 56′
    NK Pohorje 10 Rabič Tim 60′
    NK Pohorje 5 Nedižavec Aleksander 69′
    NK Pohorje 5 / 19 Nedižavec Aleksander / Prednik Gal 70′
    NK Miklavž 15 / 14 Čeh Kristjan / Colnarič Enej 82′
    NK Pohorje 17 / 2 Škrabl Nino / Hammer Jan 83′
    NK Miklavž 3 / 19 Kocbek Timotej / Ameti Amet 85′
    NK Pohorje 19 Prednik Gal 90′
    NK Pohorje 21 Pečovnik Nejc 91′
    NK Pohorje 20 Sternad Aljoša 92′
    Video
  • 24. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 17.05.23 ob 17.30

    Marles hiše 5 : 4 3 : 1 NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
    Horvat Denis (1. pomočnik)
    Marin Jan (2. pomočnik)
    Delegat: Cojhter Matjan
    Št. gledalcev: 70
    Marles hiše
    1 Drolc Dominik V
    19 Mlaker Aleš
    16 Ribič Vanja K
    24 Cigrovski Jakob
    4 Gabor Rene
    7 Rokavec Mika Mario
    6 Nerat Aljoša
    22 Pahernik Jan
    23 Zgrabič Gregor
    8 Ploj Alen
    17 Jelenc Valentin
    Rezervni igralci
    12 Sentič Anej V
    77 Premrov Janik
    20 Dobaj Aljaž
    27 Kušnik Miha
    44 Hasani Memet
    14 Grandošek Nejc
    3 Pristovnik Jure
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    12 Berzak Tim V
    3 Šebalj Tadej
    16 Kaučič Nejc
    14 Krajnc Marko K
    19 Janžekovič Miha
    25 Gašperšič Alen
    22 Bračič Matic
    8 Želj Robnik Leon
    17 Fanedl Staš
    20 Knezar Aljaž
    6 Raknić Tomislav
    Rezervni igralci
    24 Weixl Jan
    10 Dobaj Blaž
    4 Ulbin Luka
    21 Hozjan Žiga
    11 Gotal Patrik Manuel
    Trener
    Breber Zvonko
    Trener
    Janžekovič Damijan
    Zadetki
    Marles hiše 23 Zgrabič Gregor 1 : 0 26′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 Želj Robnik Leon 1 : 1 29′
    Marles hiše 23 Zgrabič Gregor 2 : 1 30′
    Marles hiše 8 Ploj Alen 3 : 1 45′
    Marles hiše 22 Pahernik Jan 4 : 1 63′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 3 Šebalj Tadej 4 : 2 78′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 24 Weixl Jan 4 : 3 87′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 Želj Robnik Leon 4 : 4 91′
    Marles hiše 23 Zgrabič Gregor 5 : 4 94′
    Dogodki
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 20 / 11 Knezar Aljaž / Gotal Patrik Manuel 46′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 22 / 10 Bračič Matic / Dobaj Blaž 46′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 19 / 4 Janžekovič Miha / Ulbin Luka 66′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 6 / 24 Raknić Tomislav / Weixl Jan 66′
    Marles hiše 19 Mlaker Aleš 80′
    Marles hiše 24 / 77 Cigrovski Jakob / Premrov Janik 81′
    Marles hiše 23 Zgrabič Gregor 90′
    Marles hiše 22 / 27 Pahernik Jan / Kušnik Miha 90′
    Video
  • 24. krog | Starše – Igrišče Starše | 17.05.23 ob 17.30

    ŠD Starše 1 : 3 1 : 1 NK Tehnotim Pesnica
    Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik)
    Pečarič Luka (1. pomočnik)
    Ferčič Jani (2. pomočnik)
    Delegat: Lunežnik Andrej
    Št. gledalcev: 60
    ŠD Starše
    12 Ploj Tilen V
    8 Pesek Klemen
    2 Mesarič Miha
    5 Fekonja Gašper
    3 Dobnik Žiga
    6 Kirbiš Aljoša
    13 Dobnik Aljaž K
    16 Ornik Gašper
    23 Roj Tibor
    10 Bohak Nejc
    15 Fekonja Matija
    Rezervni igralci
    1 Toplak Rok V
    20 Rokavec Nejc
    24 Skodič Rok
    4 Sel Andrej
    7 Murko Peter
    26 Lupinšek Matjaž
    14 Kac Tadej
    NK Tehnotim Pesnica
    1 Arzenšek Erik V
    14 Šavorič Jan
    9 Babšek Žan K
    11 Celcer Žiga
    3 Mulec Matic
    77 Draganić Vito
    5 Šegula Jure
    27 Smodej Lan
    17 Joldić Ermin
    6 Horvat Luka
    13 Kocijan Blaž
    Rezervni igralci
    20 Zagoršak Miha
    2 Poš Leon
    22 Smodej Žan
    7 Lazar Jure
    10 Babšek Aljaž
    19 Šlak Sebastjan
    Trener
    Grbavac Tomislav
    Trener
    Lazič Boris
    Zadetki
    NK Tehnotim Pesnica 5 Šegula Jure 1 : 0 ag 22′
    NK Tehnotim Pesnica 27 Smodej Lan 1 : 1 27′
    NK Tehnotim Pesnica 27 Smodej Lan 1 : 2 70′
    NK Tehnotim Pesnica 11 Celcer Žiga 1 : 3 82′
    Dogodki
    ŠD Starše 2 / 7 Mesarič Miha / Murko Peter 57′
    ŠD Starše 23 / 26 Roj Tibor / Lupinšek Matjaž 60′
    ŠD Starše 6 / 14 Kirbiš Aljoša / Kac Tadej 67′
    NK Tehnotim Pesnica 77 / 22 Draganić Vito / Smodej Žan 67′
    NK Tehnotim Pesnica 27 Smodej Lan 70′
    NK Tehnotim Pesnica 14 / 19 Šavorič Jan / Šlak Sebastjan 74′
    ŠD Starše 16 / 4 Ornik Gašper / Sel Andrej 78′
    ŠD Starše 8 / 20 Pesek Klemen / Rokavec Nejc 85′
    NK Tehnotim Pesnica 11 Celcer Žiga 85′
    NK Tehnotim Pesnica 11 / 7 Celcer Žiga / Lazar Jure 85′
    NK Tehnotim Pesnica 27 / 20 Smodej Lan / Zagoršak Miha 91′
    ŠD Starše 4 Sel Andrej 94′
    Video
  • 23. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 14.05.23 ob 17.00

    NK Miklavž 0 : 2 0 : 1 Korotan Prevalje
    Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik)
    Horvat Denis (1. pomočnik)
    Ferčič Jani (2. pomočnik)
    Delegat: Kmetec Ivan
    Št. gledalcev: 50
    NK Miklavž
    43 Vrtagić Kenan V
    7 Hasanagić Najil
    3 Kocbek Timotej
    2 Polanič Luka
    5 Štuhec Rok
    10 Poštrak Patrik
    4 Lečnik Tian
    15 Kokotovič Aljoša
    9 Kirbiš Matej K
    18 Kerep Patrik
    8 Pernek Matjaž
    Rezervni igralci
    1 Kerhe Nejc V
    13 Kovačec Erik
    17 Haliti Agim
    44 Zdravevski Marijan
    19 Ameti Amet
    14 Ulaga Tomaž
    Korotan Prevalje
    97 Boštjan Blaž V
    5 Zavolovšek Denis
    26 Buljubašić Faris K
    22 Lasnik Tine
    23 Turkuš Jure
    9 Kovač Kan
    8 Pipuš Matic
    37 Bijol Andraž
    57 Zavolovšek Anže
    10 Plesec Nejc
    7 Kahvedžić Armin
    Rezervni igralci
    87 Gmajnar Gašper
    29 Mori Nejc
    30 Küzma Tin
    19 Leniči Diego Arlind
    6 Štaleker Valentin
    Trener
    Visočnik Žan
    Trener
    Küzma Tin
    Zadetki
    Korotan Prevalje 10 Plesec Nejc 0 : 1 39′
    Korotan Prevalje 8 Pipuš Matic 0 : 2 73′
    Dogodki
    NK Miklavž 10 / 17 Poštrak Patrik / Haliti Agim 23′
    Korotan Prevalje 22 Lasnik Tine 37′
    Korotan Prevalje 23 Turkuš Jure 43′
    NK Miklavž 9 / 44 Kirbiš Matej / Zdravevski Marijan 46′
    Korotan Prevalje 23 / 6 Turkuš Jure / Štaleker Valentin 46′
    NK Miklavž 7 / 14 Hasanagić Najil / Ulaga Tomaž 71′
    NK Miklavž 18 / 13 Kerep Patrik / Kovačec Erik 80′
    Korotan Prevalje 57 / 29 Zavolovšek Anže / Mori Nejc 80′
    NK Miklavž 15 / 19 Kokotovič Aljoša / Ameti Amet 84′
    Korotan Prevalje 7 / 19 Kahvedžić Armin / Leniči Diego Arlind 86′
    Video
  • 23. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 13.05.23 ob 17.00

    NŠ Roho VBO 1 : 1 0 : 0 NK Peca
    Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik)
    Pečarič Luka (1. pomočnik)
    Gonza Nejc (2. pomočnik)
    Delegat: Grabar Boris
    Št. gledalcev: 50
    NŠ Roho VBO
    12 Vidic Žan K V
    4 Kraut Nejc
    19 Gajšek Tin
    16 Jerman Enej
    7 Lubej Rok
    18 Ladič David
    14 Smodič Vito
    9 Serčič Jan
    20 Buhin Amadej
    10 Kajtazi Imran
    11 Rakun Gašper
    Rezervni igralci
    1 Radojčić Adin V
    8 Golob Miha
    2 Stančič Jernej
    15 Zorman Anej
    6 Diemat Marko
    5 Volmut Simon
    22 Kumer Marcel
    NK Peca
    77 Kreuh Aleš V
    3 Ahmetović Amar
    91 Plaznik Uroš K
    5 Cafuta Miha
    6 Ameršek Tadej
    8 Gabrovec Rok
    13 Gostenčnik Stanislav
    10 Obretan Matic
    9 Vezovnik Marko
    79 Radivojević Darko
    11 Obretan Nejc
    Rezervni igralci
    21 Antolič Timotej V
    7 Pečovnik Matic
    20 Štiftar Jaroš
    14 Vrabič Martin
    Trener
    Beranič Gregor
    Trener
    Pšeničnik Marko
    Zadetki
    NŠ Roho VBO 14 Smodič Vito 1 : 0 58′
    NK Peca 7 Pečovnik Matic 1 : 1 74′
    Dogodki
    NK Peca 13 Gostenčnik Stanislav 21′
    NK Peca 13 / 7 Gostenčnik Stanislav / Pečovnik Matic 46′
    NK Peca 6 Ameršek Tadej 56′
    NK Peca 10 Obretan Matic 67′
    NŠ Roho VBO 20 / 15 Buhin Amadej / Zorman Anej 72′
    NŠ Roho VBO 10 / 8 Kajtazi Imran / Golob Miha 75′
    NK Peca 79 / 14 Radivojević Darko / Vrabič Martin 75′
    NŠ Roho VBO 14 / 2 Smodič Vito / Stančič Jernej 81′
    NK Peca 14 / 20 Vrabič Martin / Štiftar Jaroš 86′
    NŠ Roho VBO 2 Stančič Jernej 87′
    NŠ Roho VBO 9 Serčič Jan 89′
    NŠ Roho VBO 2 Stančič Jernej 90′
    Video
  • 23. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 13.05.23 ob 17.00

    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 2 : 0 2 : 0 ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Sodniki: Grbec Ermin (glavni sodnik)
    Perger Primož (1. pomočnik)
    Marin Tomaž (2. pomočnik)
    Delegat: Vidović Adi
    Št. gledalcev: 60
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    12 Berzak Tim V
    3 Šebalj Tadej
    16 Kaučič Nejc
    14 Krajnc Marko K
    5 Komperšak Gregor
    21 Gašperšič Alen
    22 Bračič Matic
    8 Želj Robnik Leon
    17 Fanedl Staš
    20 Knezar Aljaž
    10 Dobaj Blaž
    Rezervni igralci
    24 Weixl Jan
    6 Raknić Tomislav
    19 Janžekovič Miha
    15 Hozjan Žiga
    9 Ulbin Luka
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    43 Prineg Damjan V
    2 Narić Aleksander
    4 Franci David
    3 Pohleven Jure
    6 Kolar Dominik
    8 Špehonja Žiga
    10 Petrovič Staš K
    25 Franci Jure
    21 Ekart Nejc
    11 Stopinšek Luka
    9 Kovačič Aljaž
    Rezervni igralci
    1 Franci Nik
    16 Gorinšek Gorazd
    44 Pišek Iztok
    23 Franci Nino
    17 Petek Žan
    Trener
    Janžekovič Damijan
    Trener
    Horvat Jernej
    Zadetki
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 20 Knezar Aljaž 1 : 0 9′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 20 Knezar Aljaž 2 : 0 45′
    Dogodki
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 14 Krajnc Marko 4′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 / 16 Stopinšek Luka / Gorinšek Gorazd 46′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 22 / 6 Bračič Matic / Raknić Tomislav 51′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 6 / 23 Kolar Dominik / Franci Nino 58′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 25 Franci Jure 60′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 20 / 9 Knezar Aljaž / Ulbin Luka 63′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 25 / 17 Franci Jure / Petek Žan 71′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 23 Franci Nino 74′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 3 / 19 Šebalj Tadej / Janžekovič Miha 77′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 / 44 Pohleven Jure / Pišek Iztok 84′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 / 24 Želj Robnik Leon / Weixl Jan 85′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 43 Prineg Damjan 89′
    Video
  • 23. krog | Mežica – Igrišče Mežica | 13.05.23 ob 17.00

    NK Akumulator 3 : 2 3 : 1 NK Pohorje
    Sodniki: Kresnik Urban (glavni sodnik)
    Hojnik Tonja (1. pomočnik)
    Grubelnik Matic (2. pomočnik)
    Delegat: Strmčnik Robert
    Št. gledalcev: 40
    NK Akumulator
    1 Gregelj Miha V
    15 Praper Jaka
    17 Šepul Jožef
    14 Gačić Lazar
    2 Leskovec Mitja
    3 Hutmajer Boštjan
    16 Kranjc Maj
    6 Arnautovič Alen
    9 Triplat Grega K
    22 Mulahmetović Senad
    10 Čapelnik Žiga
    Rezervni igralci
    4 Vertačnik Staš
    11 Potočnik Jan
    7 Nakič Igor
    8 Mulec Uroš
    5 Skenderović Harun
    NK Pohorje
    1 Petrun Damjan V
    8 Kraner Nik
    2 Hammer Jan
    4 Poglavnik Jaka
    22 Žižmond Klemen
    23 Ademovič Primož
    5 Nedižavec Aleksander
    21 Pečovnik Nejc
    25 Bajraj Leoard
    6 Stajnko Blaž K
    36 Žvikart Mark
    Rezervni igralci
    11 Fideršek Nejc
    13 Lahe Korošec Neal
    10 Rabič Tim
    9 Fideršek Patrick
    19 Prednik Gal
    17 Škrabl Nino
    Trener
    Klarič Aleš
    Trener
    Repina Jernej
    Zadetki
    NK Akumulator 6 Arnautovič Alen 1 : 0 4′
    NK Pohorje 23 Ademovič Primož 1 : 1 10′
    NK Akumulator 14 Gačić Lazar 2 : 1 20′
    NK Akumulator 9 Triplat Grega 3 : 1 34′
    NK Pohorje 8 Kraner Nik 3 : 2 73′
    Dogodki
    NK Akumulator 22 Mulahmetović Senad 32′
    NK Akumulator 9 Triplat Grega 37′
    NK Akumulator 2 / 4 Leskovec Mitja / Vertačnik Staš 42′
    NK Pohorje 4 / 11 Poglavnik Jaka / Fideršek Nejc 46′
    NK Pohorje 2 / 9 Hammer Jan / Fideršek Patrick 46′
    NK Akumulator 10 / 11 Čapelnik Žiga / Potočnik Jan 61′
    NK Pohorje 25 / 13 Bajraj Leoard / Lahe Korošec Neal 62′
    NK Akumulator 9 / 7 Triplat Grega / Nakič Igor 67′
    NK Pohorje 36 / 19 Žvikart Mark / Prednik Gal 67′
    NK Pohorje 22 / 10 Žižmond Klemen / Rabič Tim 67′
    NK Akumulator 17 Šepul Jožef 68′
    NK Akumulator 11 Potočnik Jan 71′
    NK Pohorje 10 Rabič Tim 81′
    NK Akumulator 6 Arnautovič Alen 85′
    NK Akumulator 22 / 8 Mulahmetović Senad / Mulec Uroš 89′
    NK Akumulator 8 Mulec Uroš 90′
    Video
  • 23. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 13.05.23 ob 17.00

    NK Radlje 0 : 3 0 : 2 NK Jurovski dol
    Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
    Marin Jan (1. pomočnik)
    Ferčič Jani (2. pomočnik)
    Delegat: Izak Silvo
    Št. gledalcev: 70
    NK Radlje
    1 Ferk Peter V
    4 Belšak Jon
    10 Salihović Adnan
    20 Naglič Maj
    11 Korbar Aleš
    55 Grešovnik Žiga K
    21 Pasterk Črt
    3 Gačić Nikola
    8 Založnik Aljaž
    19 Založnik Amadej
    9 Izak Tadej
    Rezervni igralci
    27 Kumer Urban
    17 Rubhof Rok
    6 Javornik David
    5 Terpotec Luka
    NK Jurovski dol
    25 Repa Matic V
    30 Dolinšek Patrick
    19 Kraner Tilen
    17 Majer Rok
    3 Brunček Darko
    22 Jager Adrijan
    8 Sagadin Aljaž K
    28 Črnčič Leon
    13 Hager Dejan
    10 Satler David
    44 Belna Dejan
    Rezervni igralci
    14 Majer Domen
    7 Kocijan Janik
    4 Farazin Uroš
    6 Škrlec Žiga
    Trener
    Kus Bojan
    Trener
    Sambolec Luka
    Zadetki
    NK Jurovski dol 28 Črnčič Leon 0 : 1 21′
    NK Jurovski dol 44 Belna Dejan 0 : 2 25′
    NK Jurovski dol 22 Jager Adrijan 0 : 3 74′
    Dogodki
    NK Radlje 10 Salihović Adnan 36′
    NK Radlje 10 / 17 Salihović Adnan / Rubhof Rok 46′
    NK Radlje 11 Korbar Aleš 52′
    NK Radlje 11 / 6 Korbar Aleš / Javornik David 59′
    NK Radlje 3 / 5 Gačić Nikola / Terpotec Luka 59′
    NK Jurovski dol 28 / 4 Črnčič Leon / Farazin Uroš 70′
    NK Jurovski dol 3 / 7 Brunček Darko / Kocijan Janik 70′
    NK Radlje 4 / 27 Belšak Jon / Kumer Urban 71′
    NK Jurovski dol 19 / 6 Kraner Tilen / Škrlec Žiga 78′
    NK Jurovski dol 10 / 14 Satler David / Majer Domen 78′
    Video
  • 23. krog | Maribor – Športni park Tabor – igrišče z UT | 12.05.23 ob 17.00

    NK MB Tabor 0 : 2 0 : 2 ŠD Starše
    Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
    Marin Jan (1. pomočnik)
    Gonza Nejc (2. pomočnik)
    Delegat: Gostenčnik Gregor
    Št. gledalcev: 40
    NK MB Tabor
    22 Dedić Ajdin V
    3 Lopez Aller Daniel
    18 Kompan Jakob
    24 Doplihar Liam
    6 Ganiu Besar
    7 Strah Dario
    20 Šabani Asrit
    10 Sternad Peter K
    11 Pušnik Bine
    15 Weixl Nik
    16 Romih Alen
    Rezervni igralci
    14 Črnčič Niko
    77 Klasinc Žiga
    2 Biriukov Daniil
    17 Galun Vid
    9 Kasjak Žiga
    ŠD Starše
    12 Ploj Tilen V
    8 Pesek Klemen
    2 Mesarič Miha
    5 Fekonja Gašper
    3 Dobnik Žiga
    6 Kirbiš Aljoša
    26 Lupinšek Matjaž K
    16 Ornik Gašper
    23 Roj Tibor
    10 Bohak Nejc
    15 Fekonja Matija
    Rezervni igralci
    1 Toplak Rok V
    27 Rokavec Nejc
    21 Skodič Rok
    4 Sel Andrej
    Trener
    Planinc Matej
    Trener
    Grbavac Tomislav
    Zadetki
    ŠD Starše 6 Kirbiš Aljoša 0 : 1 8′
    ŠD Starše 10 Bohak Nejc 0 : 2 36′
    Dogodki
    ŠD Starše 26 / 21 Lupinšek Matjaž / Skodič Rok 46′
    NK MB Tabor 10 / 9 Sternad Peter / Kasjak Žiga 60′
    NK MB Tabor 6 / 14 Ganiu Besar / Črnčič Niko 60′
    NK MB Tabor 20 / 77 Šabani Asrit / Klasinc Žiga 60′
    ŠD Starše 21 Skodič Rok 65′
    NK MB Tabor 24 / 2 Doplihar Liam / Biriukov Daniil 76′
    NK MB Tabor 7 / 17 Strah Dario / Galun Vid 80′
    ŠD Starše 12 / 1 Ploj Tilen / Toplak Rok 85′
    ŠD Starše 23 / 4 Roj Tibor / Sel Andrej 86′
    ŠD Starše 10 / 27 Bohak Nejc / Rokavec Nejc 89′
    Video
  • 22. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 07.05.23 ob 18.00

    ŠD Marjeta na Dravskem polju 5 : 1 3 : 1 NK Tehnotim Pesnica
    Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik)
    Perger Primož (1. pomočnik)
    Dedić Elmedin (2. pomočnik)
    Delegat: Vilčnik Matej
    Št. gledalcev: 60
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    43 Prineg Damjan V
    2 Narić Aleksander
    4 Franci David
    3 Pohleven Jure
    6 Kolar Dominik
    8 Špehonja Žiga
    10 Petrovič Staš K
    25 Franci Jure
    21 Ekart Nejc
    11 Stopinšek Luka
    9 Kovačič Aljaž
    Rezervni igralci
    1 Franci Nik
    19 Puhner Jan
    44 Pišek Iztok
    23 Franci Nino
    17 Petek Žan
    NK Tehnotim Pesnica
    1 Arzenšek Erik V
    5 Šegula Jure
    9 Babšek Žan
    10 Babšek Aljaž K
    3 Mulec Matic
    77 Draganić Vito
    8 Pešl Gregor
    15 Smodej Lan
    17 Joldić Ermin
    6 Horvat Luka
    13 Kocijan Blaž
    Rezervni igralci
    7 Zagoršak Miha
    19 Šlak Sebastjan
    14 Šavorič Jan
    11 Celcer Žiga
    21 Smodej Žan
    2 Poš Leon
    4 Lorber Blaž
    Trener
    Horvat Jernej
    Trener
    Lazič Boris
    Zadetki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 Stopinšek Luka 1 : 0 4′
    NK Tehnotim Pesnica 15 Smodej Lan 1 : 1 21′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 Kovačič Aljaž 2 : 1 24′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 8 Špehonja Žiga 3 : 1 46′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 8 Špehonja Žiga 4 : 1 78′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 19 Puhner Jan 5 : 1 88′
    Dogodki
    NK Tehnotim Pesnica 10 / 11 Babšek Aljaž / Celcer Žiga 12′
    NK Tehnotim Pesnica 9 Babšek Žan 45′
    NK Tehnotim Pesnica 77 / 19 Draganić Vito / Šlak Sebastjan 46′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 6 / 23 Kolar Dominik / Franci Nino 65′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 / 19 Stopinšek Luka / Puhner Jan 69′
    NK Tehnotim Pesnica 7 Zagoršak Miha 69′
    NK Tehnotim Pesnica 15 / 14 Smodej Lan / Šavorič Jan 75′
    NK Tehnotim Pesnica 14 Šavorič Jan 77′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 2 / 17 Narić Aleksander / Petek Žan 78′
    NK Tehnotim Pesnica 11 / 2 Celcer Žiga / Poš Leon 85′
    Video
  • 22. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 07.05.23 ob 17.00

    NK Jurovski dol 4 : 0 3 : 0 NŠ Roho VBO
    Sodniki: Bele Klemen (glavni sodnik)
    Jug Maksimiljan (1. pomočnik)
    Sužnik Jure (2. pomočnik)
    Delegat: Škrofič Mario
    Št. gledalcev: 100
    NK Jurovski dol
    1 Bauman Žiga V
    7 Kocijan Janik
    19 Kraner Tilen
    17 Majer Rok
    3 Brunček Darko
    22 Jager Adrijan
    8 Sagadin Aljaž K
    23 Jaušovec Rene
    44 Belna Dejan
    9 Ornik Kristijan
    10 Satler David
    Rezervni igralci
    14 Majer Domen
    4 Farazin Uroš
    18 Knuplež Danijel
    13 Hager Dejan
    6 Škrlec Žiga
    NŠ Roho VBO
    12 Vidic Žan K V
    4 Kraut Nejc
    21 Javornik Luka
    19 Gajšek Tin
    7 Lubej Rok
    18 Ladič David
    14 Smodič Vito
    8 Jurič Timotej
    22 Zorec David
    9 Kolar Robnik Luka
    11 Rakun Gašper
    Rezervni igralci
    1 Radojčić Adin V
    20 Buhin Amadej
    2 Serčič Jan
    15 Zorman Anej
    16 Jerman Enej
    10 Kajtazi Imran
    Trener
    Sambolec Luka
    Trener
    Beranič Gregor
    Zadetki
    NK Jurovski dol 9 Ornik Kristijan 1 : 0 7′
    NK Jurovski dol 44 Belna Dejan 2 : 0 10′
    NK Jurovski dol 19 Kraner Tilen 3 : 0 15′
    NK Jurovski dol 3 Brunček Darko 4 : 0 90′
    Dogodki
    NK Jurovski dol 44 / 13 Belna Dejan / Hager Dejan 14′
    NŠ Roho VBO 8 Jurič Timotej 36′
    NK Jurovski dol 23 Jaušovec Rene 38′
    NŠ Roho VBO 8 / 10 Jurič Timotej / Kajtazi Imran 46′
    NŠ Roho VBO 22 / 2 Zorec David / Serčič Jan 46′
    NŠ Roho VBO 4 / 16 Kraut Nejc / Jerman Enej 46′
    NŠ Roho VBO 18 Ladič David 55′
    NK Jurovski dol 19 Kraner Tilen 57′
    NŠ Roho VBO 14 / 20 Smodič Vito / Buhin Amadej 61′
    NŠ Roho VBO 12 Vidic Žan 69′
    NK Jurovski dol 8 / 4 Sagadin Aljaž / Farazin Uroš 76′
    NK Jurovski dol 7 Kocijan Janik 78′
    NK Jurovski dol 10 / 6 Satler David / Škrlec Žiga 84′
    NK Jurovski dol 7 / 14 Kocijan Janik / Majer Domen 84′
    NK Jurovski dol 9 / 18 Ornik Kristijan / Knuplež Danijel 86′
    Video
  • 22. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 06.05.23 ob 17.00

    Marles hiše 1 : 0 0 : 0 NK MB Tabor
    Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
    Lahovič Marcel (1. pomočnik)
    Marin Tomaž (2. pomočnik)
    Delegat: Perko Robert
    Št. gledalcev: 100
    Marles hiše
    1 Drolc Dominik V
    5 Novak Marko
    16 Ribič Vanja K
    24 Cigrovski Jakob
    4 Gabor Rene
    7 Rokavec Mika Mario
    6 Nerat Aljoša
    22 Pahernik Jan
    23 Zgrabič Gregor
    8 Ploj Alen
    17 Jelenc Valentin
    Rezervni igralci
    12 Bračko Val V
    77 Premrov Janik
    11 Pavlič Gašper
    27 Kušnik Miha
    44 Hasani Memet
    9 Jelenc Izidor
    19 Mlaker Aleš
    NK MB Tabor
    1 Rozman David K V
    88 Lopez Aller Daniel
    3 Kompan Jakob
    5 Doplihar Liam
    16 Vesenjak Blaž
    9 Leskovar Miha
    17 Šabani Asrit
    6 Hodžić Maid
    11 Pušnik Bine
    4 Weixl Nik
    8 Romih Alen
    Rezervni igralci
    22 Dedić Ajdin V
    15 Ganiu Besar
    77 Klasinc Žiga
    18 Biriukov Daniil
    10 Sternad Peter
    7 Kasjak Žiga
    20 Kop Nejc
    Trener
    Breber Zvonko
    Trener
    Planinc Matej
    Zadetki
    Marles hiše 7 Rokavec Mika Mario 1 : 0 49′
    Dogodki
    Marles hiše 6 Nerat Aljoša 23′
    NK MB Tabor 9 Leskovar Miha 41′
    NK MB Tabor 8 / 20 Romih Alen / Kop Nejc 46′
    NK MB Tabor 3 Kompan Jakob 59′
    NK MB Tabor 11 / 7 Pušnik Bine / Kasjak Žiga 62′
    Marles hiše 24 / 9 Cigrovski Jakob / Jelenc Izidor 66′
    NK MB Tabor 6 / 15 Hodžić Maid / Ganiu Besar 69′
    Marles hiše 9 Jelenc Izidor 71′
    NK MB Tabor 17 / 77 Šabani Asrit / Klasinc Žiga 75′
    Marles hiše 6 / 27 Nerat Aljoša / Kušnik Miha 80′
    Marles hiše 23 / 19 Zgrabič Gregor / Mlaker Aleš 85′
    NK MB Tabor 4 / 10 Weixl Nik / Sternad Peter 85′
    NK MB Tabor 9 Leskovar Miha 89′
    NK MB Tabor 10 Sternad Peter 91′
    Video
  • 22. krog | Mežica – Igrišče Mežica | 06.05.23 ob 17.00

    NK Akumulator 1 : 0 0 : 0 NK Radlje
    Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
    Hojnik Tonja (1. pomočnik)
    Kunc Anej (2. pomočnik)
    Delegat: Koletnik Drago
    Št. gledalcev: 80
    NK Akumulator
    1 Gregelj Miha V
    17 Šepul Jožef
    5 Kiselak David
    14 Gačić Lazar
    2 Leskovec Mitja
    16 Kranjc Maj
    10 Čapelnik Žiga
    6 Arnautovič Alen
    3 Hutmajer Boštjan
    9 Triplat Grega K
    22 Mulahmetović Senad
    Rezervni igralci
    4 Vertačnik Staš
    15 Praper Jaka
    11 Potočnik Jan
    8 Mulec Uroš
    7 Nakič Igor
    NK Radlje
    26 Ferk Peter V
    4 Belšak Jon
    19 Zemljak Sašo
    77 Naglič Maj
    11 Korbar Aleš
    14 Grešovnik Žiga K
    21 Pasterk Črt
    7 Gačić Nikola
    8 Založnik Aljaž
    23 Založnik Amadej
    9 Izak Tadej
    Rezervni igralci
    1 Rebernik Jon V
    27 Kumer Urban
    17 Rubhof Rok
    10 Salihović Adnan
    20 Javornik David
    55 Repnik Tilen
    5 Terpotec Luka
    Trener
    Klarič Aleš
    Trener
    Kus Bojan
    Zadetki
    NK Akumulator 9 Triplat Grega 1 : 0 72′
    Dogodki
    NK Radlje 23 / 10 Založnik Amadej / Salihović Adnan 38′
    NK Akumulator 17 / 15 Šepul Jožef / Praper Jaka 46′
    NK Radlje 7 / 17 Gačić Nikola / Rubhof Rok 46′
    NK Akumulator 22 / 11 Mulahmetović Senad / Potočnik Jan 48′
    NK Akumulator 6 / 7 Arnautovič Alen / Nakič Igor 60′
    NK Akumulator 5 / 4 Kiselak David / Vertačnik Staš 66′
    NK Radlje 21 / 20 Pasterk Črt / Javornik David 70′
    NK Radlje 11 / 5 Korbar Aleš / Terpotec Luka 76′
    NK Radlje 19 Zemljak Sašo 77′
    NK Akumulator 3 Hutmajer Boštjan 78′
    NK Akumulator 9 / 8 Triplat Grega / Mulec Uroš 84′
    NK Akumulator 4 Vertačnik Staš 88′
    NK Radlje 77 Naglič Maj 90′
  • 22. krog | Črna na Koroškem – Stadion Peca, Črna na Koroškem | 06.05.23 ob 17.00

    NK Peca 3 : 5 1 : 2 NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Sodniki: Kresnik Urban (glavni sodnik)
    Močivnik Joži (1. pomočnik)
    Racaj Fatlind (2. pomočnik)
    Delegat: Strmčnik Robert
    Št. gledalcev: 120
    NK Peca
    77 Kreuh Aleš V
    15 Vrabič Andraž
    91 Plaznik Uroš K
    3 Ahmetović Amar
    5 Cafuta Miha
    8 Gabrovec Rok
    10 Obretan Matic
    9 Vezovnik Marko
    11 Obretan Nejc
    7 Pečovnik Matic
    13 Gostenčnik Stanislav
    Rezervni igralci
    21 Antolič Timotej V
    79 Radivojević Darko
    14 Vrabič Martin
    6 Ameršek Tadej
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    12 Škrjanec Erik V
    9 Ulbin Luka
    16 Kaučič Nejc
    14 Krajnc Marko K
    5 Komperšak Gregor
    21 Gašperšič Alen
    22 Bračič Matic
    8 Želj Robnik Leon
    17 Fanedl Staš
    20 Knezar Aljaž
    10 Dobaj Blaž
    Rezervni igralci
    25 Nerat Tim
    24 Weixl Jan
    18 Janžekovič Miha
    11 Gotal Patrik Manuel
    Trener
    Pšeničnik Marko
    Trener
    Janžekovič Damijan
    Zadetki
    NK Peca 11 Obretan Nejc 1 : 0 1′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Dobaj Blaž 1 : 1 22′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Dobaj Blaž 1 : 2 44′
    NK Peca 10 Obretan Matic 2 : 2 11m 46′
    NK Peca 15 Vrabič Andraž 3 : 2 56′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 Želj Robnik Leon 3 : 3 69′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 Želj Robnik Leon 3 : 4 76′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Dobaj Blaž 3 : 5 92′
    Dogodki
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 22 / 11 Bračič Matic / Gotal Patrik Manuel 46′
    NK Peca 15 / 6 Vrabič Andraž / Ameršek Tadej 66′
    NK Peca 13 / 14 Gostenčnik Stanislav / Vrabič Martin 66′
    NK Peca 7 / 79 Pečovnik Matic / Radivojević Darko 80′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 20 / 24 Knezar Aljaž / Weixl Jan 80′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 11 Gotal Patrik Manuel 87′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 Ulbin Luka 92′
    Video
  • 22. krog | Starše – Igrišče Starše | 06.05.23 ob 17.00

    ŠD Starše 3 : 2 1 : 1 NK Miklavž
    Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik)
    Gonza Nejc (1. pomočnik)
    Marin Jan (2. pomočnik)
    Delegat: Lepej Drago
    Št. gledalcev: 100
    ŠD Starše
    12 Ploj Tilen V
    8 Pesek Klemen
    2 Mesarič Miha
    5 Fekonja Gašper
    3 Dobnik Žiga
    6 Kirbiš Aljoša
    26 Lupinšek Matjaž K
    13 Dobnik Aljaž
    16 Ornik Gašper
    10 Bohak Nejc
    15 Fekonja Matija
    Rezervni igralci
    1 Toplak Rok V
    20 Rokavec Nejc
    21 Skodič Rok
    14 Kac Tadej
    4 Sel Andrej
    NK Miklavž
    1 Kerhe Nejc V
    15 Čeh Kristjan
    3 Kocbek Timotej
    2 Polanič Luka
    5 Štuhec Rok
    11 Mencigar Gregor
    44 Zdravevski Marijan
    10 Kokotovič Aljoša
    14 Kirbiš Matej K
    8 Haliti Agim
    17 Nikić Žan
    Rezervni igralci
    43 Vrtagić Kenan
    16 Hasanagić Najil
    9 Družovec Rene
    6 Milutinović Nikola
    13 Kovačec Erik
    Trener
    Grbavac Tomislav
    Trener
    Visočnik Žan
    Zadetki
    ŠD Starše 13 Dobnik Aljaž 1 : 0 16′
    NK Miklavž 14 Kirbiš Matej 1 : 1 11m 46′
    ŠD Starše 6 Kirbiš Aljoša 2 : 1 70′
    NK Miklavž 13 Kovačec Erik 2 : 2 82′
    ŠD Starše 6 Kirbiš Aljoša 3 : 2 90′
    Dogodki
    NK Miklavž 44 / 16 Zdravevski Marijan / Hasanagić Najil 46′
    NK Miklavž 14 / 6 Kirbiš Matej / Milutinović Nikola 66′
    ŠD Starše 26 / 4 Lupinšek Matjaž / Sel Andrej 71′
    NK Miklavž 3 / 9 Kocbek Timotej / Družovec Rene 74′
    NK Miklavž 11 / 13 Mencigar Gregor / Kovačec Erik 82′
    ŠD Starše 16 / 14 Ornik Gašper / Kac Tadej 84′
    Video
  • 22. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 06.05.23 ob 17.00

    NK Pohorje 0 : 0 0 : 0 Korotan Prevalje
    Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
    Bezjak Adam (1. pomočnik)
    Majcen Kevin (2. pomočnik)
    Delegat: Cojhter Matjan
    Št. gledalcev: 80
    NK Pohorje
    1 Holcman Boštjan V
    6 Stajnko Blaž K
    8 Kraner Nik
    2 Hammer Jan
    22 Žižmond Klemen
    11 Fideršek Nejc
    23 Ademovič Primož
    21 Pečovnik Nejc
    5 Nedižavec Aleksander
    9 Fideršek Patrick
    18 Kurnik Gregor
    Rezervni igralci
    10 Rabič Tim
    36 Žvikart Mark
    4 Poglavnik Jaka
    25 Bajraj Leoard
    19 Prednik Gal
    17 Škrabl Nino
    15 Steiner Nejc
    Korotan Prevalje
    97 Boštjan Blaž V
    5 Zavolovšek Denis
    26 Buljubašić Faris
    4 Jezernik Matija
    23 Turkuš Jure
    9 Kovač Kan K
    8 Pipuš Matic
    11 Tešić Teo
    10 Plesec Nejc
    7 Kahvedžić Armin
    37 Bijol Andraž
    Rezervni igralci
    87 Gmajnar Gašper
    57 Butolen Ožbej
    6 Štaleker Valentin
    16 Gradišnik Žiga
    29 Mori Nejc
    Trener
    Repina Jernej
    Trener
    Küzma Tin
    Zadetki
    Dogodki
    Korotan Prevalje 11 Tešić Teo 9′
    NK Pohorje 23 Ademovič Primož 44′
    NK Pohorje 18 / 36 Kurnik Gregor / Žvikart Mark 46′
    Korotan Prevalje 4 Jezernik Matija 57′
    NK Pohorje 5 / 4 Nedižavec Aleksander / Poglavnik Jaka 69′
    NK Pohorje 1 Holcman Boštjan 72′
    NK Pohorje 21 Pečovnik Nejc 72′
    Korotan Prevalje 10 Plesec Nejc 72′
    NK Pohorje 1 Holcman Boštjan 73′
    Korotan Prevalje 11 / 16 Tešić Teo / Gradišnik Žiga 74′
    NK Pohorje 9 / 15 Fideršek Patrick / Steiner Nejc 76′
    NK Pohorje 11 / 10 Fideršek Nejc / Rabič Tim 87′
    Korotan Prevalje 8 / 6 Pipuš Matic / Štaleker Valentin 87′
    Video
  • 21. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 29.04.23 ob 17.00

    Korotan Prevalje 2 : 1 2 : 1 ŠD Starše
    Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
    Kunc Anej (1. pomočnik)
    Racaj Fatlind (2. pomočnik)
    Delegat: Strmčnik Robert
    Št. gledalcev: 250
    Korotan Prevalje
    97 Boštjan Blaž V
    5 Zavolovšek Denis
    26 Buljubašić Faris
    22 Lasnik Tine
    23 Turkuš Jure
    2 Tešić Teo
    9 Kovač Kan K
    7 Kahvedžić Armin
    37 Bijol Andraž
    10 Plesec Nejc
    57 Zavolovšek Anže
    Rezervni igralci
    87 Gmajnar Gašper V
    14 Gregelj Marko
    19 Leniči Diego Arlind
    29 Mori Nejc
    16 Gradišnik Žiga
    4 Butolen Ožbej
    ŠD Starše
    12 Ploj Tilen V
    15 Fekonja Matija
    2 Mesarič Miha
    18 Fekonja Gašper
    3 Dobnik Žiga
    6 Kirbiš Aljoša
    13 Lupinšek Matjaž
    14 Dobnik Aljaž K
    23 Roj Tibor
    10 Bohak Nejc
    4 Ornik Gašper
    Rezervni igralci
    20 Rokavec Nejc
    21 Skodič Rok
    8 Pesek Klemen
    Trener
    Küzma Tin
    Trener
    Grbavac Tomislav
    Zadetki
    Korotan Prevalje 9 Kovač Kan 1 : 0 11m 2′
    ŠD Starše 10 Bohak Nejc 1 : 1 30′
    Korotan Prevalje 57 Zavolovšek Anže 2 : 1 36′
    Dogodki
    ŠD Starše 23 Roj Tibor 41′
    ŠD Starše 4 / 8 Ornik Gašper / Pesek Klemen 51′
    Korotan Prevalje 10 Plesec Nejc 55′
    Korotan Prevalje 22 Lasnik Tine 58′
    Korotan Prevalje 2 / 14 Tešić Teo / Gregelj Marko 66′
    Korotan Prevalje 7 Kahvedžić Armin 77′
    Korotan Prevalje 57 / 16 Zavolovšek Anže / Gradišnik Žiga 81′
    ŠD Starše 23 / 21 Roj Tibor / Skodič Rok 87′
    ŠD Starše 13 / 20 Lupinšek Matjaž / Rokavec Nejc 90′
    Video
  • 21. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 29.04.23 ob 17.00

    NŠ Roho VBO 5 : 1 3 : 0 NK Akumulator
    Sodniki: Založnik Vito (glavni sodnik)
    Holcman Aljaž (1. pomočnik)
    Majcen Kevin (2. pomočnik)
    Delegat: Toplak Boris
    Št. gledalcev: 50
    NŠ Roho VBO
    12 Vidic Žan K V
    4 Kraut Nejc
    21 Javornik Luka
    19 Gajšek Tin
    16 Jerman Enej
    18 Ladič David
    14 Smodič Vito
    8 Jurič Timotej
    22 Zorec David
    15 Zorman Anej
    11 Rakun Gašper
    Rezervni igralci
    1 Radojčić Adin
    20 Buhin Amadej
    9 Serčič Jan
    7 Lubej Rok
    6 Diemat Marko
    10 Kajtazi Imran
    NK Akumulator
    1 Mencinger Matej V
    5 Kiselak David
    15 Mulec Uroš
    14 Gačić Lazar
    2 Leskovec Mitja
    4 Kranjc Maj
    8 Arnautovič Alen
    10 Čapelnik Žiga
    3 Hutmajer Boštjan
    9 Triplat Grega K
    11 Potočnik Jan
    Rezervni igralci
    Trener
    Beranič Gregor
    Trener
    Leskovec Jože
    Zadetki
    NŠ Roho VBO 8 Jurič Timotej 1 : 0 3′
    NŠ Roho VBO 15 Zorman Anej 2 : 0 21′
    NŠ Roho VBO 8 Jurič Timotej 3 : 0 43′
    NK Akumulator 10 Čapelnik Žiga 3 : 1 50′
    NŠ Roho VBO 22 Zorec David 4 : 1 55′
    NŠ Roho VBO 11 Rakun Gašper 5 : 1 87′
    Dogodki
    NŠ Roho VBO 14 / 9 Smodič Vito / Serčič Jan 40′
    NŠ Roho VBO 4 / 7 Kraut Nejc / Lubej Rok 46′
    NK Akumulator 4 Kranjc Maj 57′
    NŠ Roho VBO 22 / 10 Zorec David / Kajtazi Imran 70′
    NŠ Roho VBO 15 / 6 Zorman Anej / Diemat Marko 75′
    Video
  • 21. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 29.04.23 ob 17.00

    NK Miklavž 2 : 2 0 : 2 Marles hiše
    Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
    Dedić Elmedin (1. pomočnik)
    Horvat Denis (2. pomočnik)
    Delegat: Majcen Domen
    Št. gledalcev: 50
    NK Miklavž
    1 Kerhe Nejc V
    15 Čeh Kristjan
    3 Kocbek Timotej
    2 Polanič Luka
    5 Štuhec Rok
    11 Mencigar Gregor
    7 Miložič Tin
    8 Pernek Matjaž
    14 Kirbiš Matej K
    10 Kokotovič Aljoša
    18 Kerep Patrik
    Rezervni igralci
    19 Zdravevski Marijan
    13 Kovačec Erik
    6 Haliti Agim
    4 Milutinović Nikola
    9 Družovec Rene
    17 Nikić Žan
    Marles hiše
    1 Drolc Dominik V
    5 Novak Marko
    16 Ribič Vanja K
    24 Cigrovski Jakob
    17 Jelenc Valentin
    7 Rokavec Mika Mario
    6 Nerat Aljoša
    22 Pahernik Jan
    19 Mlaker Aleš
    44 Hasani Memet
    77 Premrov Janik
    Rezervni igralci
    33 Božičev Šmid Mitja V
    9 Jelenc Izidor
    20 Dobaj Aljaž
    10 Gabor Anej
    18 Štorgelj Rok
    Trener
    Breber Zvonko
    Zadetki
    Marles hiše 7 Rokavec Mika Mario 0 : 1 11m 16′
    Marles hiše 22 Pahernik Jan 0 : 2 33′
    NK Miklavž 4 Milutinović Nikola 1 : 2 82′
    NK Miklavž 19 Zdravevski Marijan 2 : 2 85′
    Dogodki
    Marles hiše 5 Novak Marko 38′
    Marles hiše 6 Nerat Aljoša 42′
    NK Miklavž 8 Pernek Matjaž 44′
    NK Miklavž 18 / 19 Kerep Patrik / Zdravevski Marijan 46′
    NK Miklavž 7 / 6 Miložič Tin / Haliti Agim 46′
    NK Miklavž 10 / 17 Kokotovič Aljoša / Nikić Žan 57′
    Marles hiše 24 / 9 Cigrovski Jakob / Jelenc Izidor 58′
    NK Miklavž 3 / 4 Kocbek Timotej / Milutinović Nikola 63′
    Marles hiše 77 / 20 Premrov Janik / Dobaj Aljaž 63′
    NK Miklavž 19 Zdravevski Marijan 72′
    Marles hiše 44 / 10 Hasani Memet / Gabor Anej 89′
    Video
  • 21. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 29.04.23 ob 17.00

    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 2 : 2 1 : 2 NK Jurovski dol
    Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik)
    Sužnik Jure (1. pomočnik)
    Marin Jan (2. pomočnik)
    Delegat: Vidović Adi
    Št. gledalcev: 50
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    12 Berzak Tim V
    9 Ulbin Luka
    16 Kaučič Nejc
    14 Krajnc Marko K
    5 Komperšak Gregor
    21 Gašperšič Alen
    11 Gotal Patrik Manuel
    8 Želj Robnik Leon
    22 Bračič Matic
    6 Raknić Tomislav
    3 Šebalj Tadej
    Rezervni igralci
    10 Kit Yurii
    25 Nerat Tim
    24 Weixl Jan
    20 Knezar Aljaž
    19 Janžekovič Miha
    NK Jurovski dol
    25 Repa Matic V
    6 Dolinšek Patrick
    19 Kraner Tilen
    17 Majer Rok K
    5 Brunček Darko
    29 Jager Adrijan
    28 Črnčič Leon
    23 Jaušovec Rene
    7 Kocijan Janik
    10 Satler David
    35 Belna Dejan
    Rezervni igralci
    1 Bauman Žiga V
    14 Majer Domen
    21 Križan Nejc
    4 Farazin Uroš
    Trener
    Janžekovič Damijan
    Trener
    Sambolec Luka
    Zadetki
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 6 Raknić Tomislav 1 : 0 31′
    NK Jurovski dol 5 Brunček Darko 1 : 1 40′
    NK Jurovski dol 10 Satler David 1 : 2 11m 44′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 6 Raknić Tomislav 2 : 2 53′
    Dogodki
    NK Jurovski dol 6 / 1 Dolinšek Patrick / Bauman Žiga 17′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 3 Šebalj Tadej 43′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 11 / 10 Gotal Patrik Manuel / Kit Yurii 60′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 22 / 20 Bračič Matic / Knezar Aljaž 60′
    NK Jurovski dol 7 / 4 Kocijan Janik / Farazin Uroš 66′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 / 24 Želj Robnik Leon / Weixl Jan 76′
    NK Jurovski dol 19 / 14 Kraner Tilen / Majer Domen 79′
    NK Jurovski dol 35 Belna Dejan 90′
    Video
  • 21. krog | Maribor – Športni park Tabor – igrišče z UT | 28.04.23 ob 19.00

    NK MB Tabor 1 : 0 1 : 0 ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
    Marin Tomaž (1. pomočnik)
    Marin Jan (2. pomočnik)
    Delegat: Toplak Boris
    Št. gledalcev: 100
    NK MB Tabor
    1 Rozman David K V
    88 Šantl Timi
    4 Bijelić Dejan
    7 Strah Dario
    16 Vesenjak Blaž
    9 Leskovar Miha
    24 Doplihar Liam
    6 Hodžić Maid
    11 Pušnik Bine
    18 Lubej Zal
    13 Romih Alen
    Rezervni igralci
    14 Cungl Amadej
    77 Klasinc Žiga
    3 Biriukov Daniil
    10 Sternad Peter
    17 Šabani Asrit
    20 Strniša Žiga
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    43 Prineg Damjan V
    5 Narić Aleksander
    4 Franci David
    6 Kolar Dominik
    10 Petrovič Staš
    25 Franci Jure
    8 Špehonja Žiga
    23 Franci Nino
    21 Ekart Nejc
    16 Gorinšek Gorazd K
    9 Kovačič Aljaž
    Rezervni igralci
    1 Franci Nik V
    11 Stopinšek Luka
    44 Pišek Iztok
    19 Puhner Jan
    15 Žunkovič Domen
    Trener
    Planinc Matej
    Trener
    Horvat Jernej
    Zadetki
    NK MB Tabor 24 Doplihar Liam 1 : 0 24′
    Dogodki
    NK MB Tabor 16 / 20 Vesenjak Blaž / Strniša Žiga 14′
    NK MB Tabor 4 / 17 Bijelić Dejan / Šabani Asrit 29′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 21 Ekart Nejc 42′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 23 / 19 Franci Nino / Puhner Jan 60′
    NK MB Tabor 13 / 3 Romih Alen / Biriukov Daniil 62′
    NK MB Tabor 17 Šabani Asrit 65′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Petrovič Staš 67′
    NK MB Tabor 9 Leskovar Miha 69′
    NK MB Tabor 9 / 10 Leskovar Miha / Sternad Peter 69′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 21 / 11 Ekart Nejc / Stopinšek Luka 74′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 6 / 44 Kolar Dominik / Pišek Iztok 83′
    NK MB Tabor 3 / 14 Biriukov Daniil / Cungl Amadej 84′
    NK MB Tabor 7 Strah Dario 87′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Gorinšek Gorazd 87′
    NK MB Tabor 18 Lubej Zal 89′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 43 Prineg Damjan 92′
    Video
  • 21. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 28.04.23 ob 19.00

    NK Radlje 1 : 1 0 : 1 NK Pohorje
    Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik)
    Racaj Fatlind (1. pomočnik)
    Grubelnik Matic (2. pomočnik)
    Delegat: Koletnik Drago
    Št. gledalcev: 80
    NK Radlje
    1 Ferk Peter V
    4 Belšak Jon
    19 Zemljak Sašo
    77 Naglič Maj
    11 Korbar Aleš
    14 Grešovnik Žiga K
    21 Pasterk Črt
    7 Gačić Nikola
    8 Založnik Aljaž
    17 Rubhof Rok
    9 Izak Tadej
    Rezervni igralci
    40 Rebernik Jon V
    27 Kumer Urban
    20 Kovač Klemen
    55 Par Žiga
    23 Pokeržnik Erik
    NK Pohorje
    1 Prednik Benjamin V
    20 Sternad Aljoša
    10 Rabič Tim
    11 Fideršek Nejc
    6 Stajnko Blaž K
    18 Kurnik Gregor
    2 Hammer Jan
    21 Pečovnik Nejc
    7 Dobaj Jaka
    22 Žižmond Klemen
    9 Fideršek Patrick
    Rezervni igralci
    25 Bajraj Leoard
    13 Lahe Korošec Neal
    16 Robič Rene
    5 Nedižavec Aleksander
    19 Prednik Gal
    17 Škrabl Nino
    Trener
    Kus Bojan
    Trener
    Repina Jernej
    Zadetki
    NK Pohorje 18 Kurnik Gregor 0 : 1 25′
    NK Radlje 9 Izak Tadej 1 : 1 76′
    Dogodki
    NK Radlje 11 Korbar Aleš 12′
    NK Pohorje 10 / 13 Rabič Tim / Lahe Korošec Neal 46′
    NK Pohorje 7 / 5 Dobaj Jaka / Nedižavec Aleksander 46′
    NK Pohorje 20 Sternad Aljoša 56′
    NK Radlje 7 / 27 Gačić Nikola / Kumer Urban 66′
    NK Radlje 8 Založnik Aljaž 73′
    NK Pohorje 20 / 25 Sternad Aljoša / Bajraj Leoard 74′
    NK Pohorje 25 Bajraj Leoard 81′
    NK Radlje 27 Kumer Urban 87′
    Video
  • 21. krog | Pesnica – Igrišče Pesnica | 27.04.23 ob 17.00

    NK Tehnotim Pesnica 0 : 1 0 : 1 NK Peca
    Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik)
    Gonza Nejc (1. pomočnik)
    Ferčič Jani (2. pomočnik)
    Delegat: Vidović Adi
    Št. gledalcev: 80
    NK Tehnotim Pesnica
    1 Arzenšek Erik V
    5 Šegula Jure
    9 Babšek Žan
    10 Babšek Aljaž K
    3 Mulec Matic
    77 Draganić Vito
    8 Pešl Gregor
    2 Poš Leon
    21 Smodej Žan
    11 Nikl Niki
    15 Smodej Lan
    Rezervni igralci
    19 Šlak Sebastjan
    7 Zagoršak Miha
    14 Šavorič Jan
    NK Peca
    77 Kreuh Aleš V
    15 Vrabič Andraž K
    3 Ahmetović Amar
    91 Plaznik Uroš
    27 Jelić Petar
    8 Gabrovec Rok
    9 Vezovnik Marko
    10 Obretan Matic
    11 Obretan Nejc
    7 Pečovnik Matic
    13 Gostenčnik Stanislav
    Rezervni igralci
    21 Antolič Timotej
    14 Vrabič Martin
    6 Ameršek Tadej
    33 Raztočnik Tilen
    97 Radivojević Darko
    Trener
    Lazič Boris
    Trener
    Pšeničnik Marko
    Zadetki
    NK Peca 11 Obretan Nejc 0 : 1 22′
    Dogodki
    NK Peca 3 / 6 Ahmetović Amar / Ameršek Tadej 46′
    NK Tehnotim Pesnica 21 / 19 Smodej Žan / Šlak Sebastjan 46′
    NK Peca 7 / 14 Pečovnik Matic / Vrabič Martin 74′
    NK Peca 13 / 97 Gostenčnik Stanislav / Radivojević Darko 74′
    NK Tehnotim Pesnica 10 Babšek Aljaž 76′
    NK Peca 8 Gabrovec Rok 79′
    NK Tehnotim Pesnica 11 / 7 Nikl Niki / Zagoršak Miha 80′
    NK Peca 27 Jelić Petar 88′
    NK Peca 6 Ameršek Tadej 92′
    Video
  • 20. krog | Črna na Koroškem – Stadion Peca, Črna na Koroškem | 23.04.23 ob 17.00

    NK Peca 2 : 0 1 : 0 NK MB Tabor
    Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
    Jonke Mitja (1. pomočnik)
    Kunc Anej (2. pomočnik)
    Delegat: Krajnc Robert
    Št. gledalcev: 100
    NK Peca
    77 Kreuh Aleš V
    15 Vrabič Andraž K
    3 Ahmetović Amar
    5 Cafuta Miha
    27 Jelić Petar
    4 Grušovnik Lovro
    10 Obretan Matic
    8 Gabrovec Rok
    9 Vezovnik Marko
    13 Gostenčnik Stanislav
    11 Obretan Nejc
    Rezervni igralci
    7 Pečovnik Matic
    6 Ameršek Tadej
    14 Vrabič Martin
    91 Plaznik Uroš
    21 Antolič Timotej
    NK MB Tabor
    1 Rozman David K V
    88 Šantl Timi
    4 Bijelić Dejan
    18 Biriukov Daniil
    16 Vesenjak Blaž
    9 Leskovar Miha
    24 Doplihar Liam
    20 Šabani Asrit
    6 Hodžić Maid
    11 Pušnik Bine
    10 Sternad Peter
    Rezervni igralci
    22 Dedić Ajdin V
    7 Cungl Amadej
    77 Klasinc Žiga
    17 Galun Vid
    Trener
    Pšeničnik Marko
    Trener
    Planinc Matej
    Zadetki
    NK Peca 3 Ahmetović Amar 1 : 0 31′
    NK Peca 10 Obretan Matic 2 : 0 68′
    Dogodki
    NK MB Tabor 9 Leskovar Miha 45′
    NK MB Tabor 18 / 7 Biriukov Daniil / Cungl Amadej 58′
    NK MB Tabor 4 Bijelić Dejan 67′
    NK Peca 13 / 7 Gostenčnik Stanislav / Pečovnik Matic 68′
    NK Peca 4 Grušovnik Lovro 71′
    NK MB Tabor 6 Hodžić Maid 72′
    NK Peca 15 / 91 Vrabič Andraž / Plaznik Uroš 73′
    NK MB Tabor 1 / 22 Rozman David / Dedić Ajdin 73′
    NK Peca 9 / 14 Vezovnik Marko / Vrabič Martin 82′
    NK MB Tabor 20 / 17 Šabani Asrit / Galun Vid 82′
    NK Peca 5 / 6 Cafuta Miha / Ameršek Tadej 83′
    NK MB Tabor 10 / 77 Sternad Peter / Klasinc Žiga 83′
    Video
  • 20. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 23.04.23 ob 17.00

    NK Radlje 2 : 1 2 : 0 NŠ Roho VBO
    Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
    Lahovič Marcel (1. pomočnik)
    Dedić Elmedin (2. pomočnik)
    Delegat: Izak Silvo
    Št. gledalcev: 100
    NK Radlje
    1 Ferk Peter V
    4 Belšak Jon
    19 Zemljak Sašo
    55 Repnik Tilen
    11 Korbar Aleš
    14 Grešovnik Žiga
    21 Pasterk Črt
    10 Salihović Adnan
    8 Založnik Amadej
    17 Rubhof Rok
    9 Izak Tadej
    Rezervni igralci
    5 Terpotec Luka
    27 Kumer Urban
    77 Naglič Maj
    7 Gačić Nikola
    20 Javornik David
    NŠ Roho VBO
    12 Vidic Žan K V
    4 Kraut Nejc
    21 Javornik Luka
    19 Gajšek Tin
    16 Jerman Enej
    18 Ladič David
    15 Zorman Anej
    8 Jurič Timotej
    22 Zorec David
    20 Kolar Robnik Luka
    10 Kajtazi Imran
    Rezervni igralci
    1 Radojčić Adin
    5 Kumer Marcel
    2 Serčič Jan
    9 Beranič Gregor
    Trener
    Kus Bojan
    Trener
    Beranič Gregor
    Zadetki
    NK Radlje 9 Izak Tadej 1 : 0 29′
    NK Radlje 8 Založnik Amadej 2 : 0 42′
    NŠ Roho VBO 20 Kolar Robnik Luka 2 : 1 47′
    Dogodki
    NŠ Roho VBO 21 / 2 Javornik Luka / Serčič Jan 46′
    NK Radlje 17 / 20 Rubhof Rok / Javornik David 63′
    NK Radlje 8 / 7 Založnik Amadej / Gačić Nikola 63′
    NK Radlje 11 / 77 Korbar Aleš / Naglič Maj 73′
    NŠ Roho VBO 15 / 5 Zorman Anej / Kumer Marcel 73′
    NK Radlje 10 / 5 Salihović Adnan / Terpotec Luka 77′
    NK Radlje 9 / 27 Izak Tadej / Kumer Urban 79′
    NK Radlje 21 Pasterk Črt 83′
    NŠ Roho VBO 10 / 9 Kajtazi Imran / Beranič Gregor 84′
    NK Radlje 20 Javornik David 90′
    Video
  • 20. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 22.04.23 ob 18.00

    ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 : 0 4 : 0 NK Miklavž
    Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
    Sužnik Jure (1. pomočnik)
    Vajs Manuel (2. pomočnik)
    Delegat: Lepej Drago
    Št. gledalcev: 200
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    43 Prineg Damjan V
    2 Narić Aleksander
    4 Franci David
    5 Žunkovič Domen K
    3 Pohleven Jure
    25 Franci Jure
    8 Špehonja Žiga
    16 Gorinšek Gorazd
    9 Kovačič Aljaž
    7 Kočar Lučo
    30 Peterka Nejc
    Rezervni igralci
    1 Franci Nik V
    11 Stopinšek Luka
    21 Ekart Nejc
    10 Petrovič Staš
    44 Pišek Iztok
    19 Puhner Jan
    NK Miklavž
    1 Kerhe Nejc V
    9 Družovec Rene
    3 Kocbek Timotej
    2 Polanič Luka
    5 Štuhec Rok
    11 Mencigar Gregor
    19 Zdravevski Marijan
    8 Pernek Matjaž K
    44 Flajšman Aljoša
    10 Kokotovič Aljoša
    15 Čeh Kristjan
    Rezervni igralci
    14 Miložič Tin
    7 Hasanagić Najil
    17 Nikić Žan
    Trener
    Horvat Jernej
    Zadetki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 Kovačič Aljaž 1 : 0 82′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 30 Peterka Nejc 2 : 0 91′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 Kovačič Aljaž 3 : 0 95′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 30 Peterka Nejc 4 : 0 109′
    Dogodki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 2 / 44 Narić Aleksander / Pišek Iztok 46′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 25 / 21 Franci Jure / Ekart Nejc 46′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 43 / 1 Prineg Damjan / Franci Nik 59′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 30 / 11 Peterka Nejc / Stopinšek Luka 59′
    NK Miklavž 44 / 14 Flajšman Aljoša / Miložič Tin 74′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 / 10 Kočar Lučo / Petrovič Staš 90′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 Pohleven Jure 103′
    NK Miklavž 9 / 7 Družovec Rene / Hasanagić Najil 107′
    Video
  • 20. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 22.04.23 ob 17.00

    NK Jurovski dol 1 : 1 0 : 1 NK Tehnotim Pesnica
    Sodniki: Podgoršek Simon Matej (glavni sodnik)
    Šinkovec Bojan (1. pomočnik)
    Ferčič Jani (2. pomočnik)
    Delegat: Toplak Boris
    Št. gledalcev: 50
    NK Jurovski dol
    99 Radan Matej V
    30 Dolinšek Patrick
    19 Kraner Tilen
    17 Majer Rok
    3 Brunček Darko
    22 Jager Adrijan
    8 Sagadin Aljaž K
    28 Črnčič Leon
    13 Hager Dejan
    10 Satler David
    44 Belna Dejan
    Rezervni igralci
    1 Bauman Žiga V
    9 Jaušovec Rene
    7 Kocijan Janik
    18 Knuplež Danijel
    14 Majer Domen
    11 Križan Nejc
    4 Farazin Uroš
    NK Tehnotim Pesnica
    1 Arzenšek Erik V
    5 Šegula Jure
    13 Kocijan Blaž
    10 Babšek Aljaž K
    3 Mulec Matic
    77 Draganić Vito
    15 Smodej Lan
    6 Horvat Luka
    21 Smodej Žan
    14 Šavorič Jan
    11 Celcer Žiga
    Rezervni igralci
    9 Zagoršak Miha
    2 Poš Leon
    4 Lorber Blaž
    7 Šlak Sebastjan
    Trener
    Sambolec Luka
    Trener
    Lazič Boris
    Zadetki
    NK Tehnotim Pesnica 6 Horvat Luka 0 : 1 4′
    NK Jurovski dol 99 Radan Matej 1 : 1 92′
    Dogodki
    NK Tehnotim Pesnica 13 Kocijan Blaž 17′
    NK Tehnotim Pesnica 11 Celcer Žiga 30′
    NK Tehnotim Pesnica 21 Smodej Žan 40′
    NK Jurovski dol 3 Brunček Darko 44′
    NK Jurovski dol 3 / 7 Brunček Darko / Kocijan Janik 46′
    NK Jurovski dol 13 / 9 Hager Dejan / Jaušovec Rene 46′
    NK Tehnotim Pesnica 15 Smodej Lan 54′
    NK Tehnotim Pesnica 15 / 7 Smodej Lan / Šlak Sebastjan 60′
    NK Jurovski dol 8 Sagadin Aljaž 73′
    NK Jurovski dol 19 / 18 Kraner Tilen / Knuplež Danijel 76′
    NK Tehnotim Pesnica 13 Kocijan Blaž 79′
    Video
  • 20. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 22.04.23 ob 17.00

    Marles hiše 0 : 5 0 : 2 Korotan Prevalje
    Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik)
    Holcman Aljaž (1. pomočnik)
    Jug Maksimiljan (2. pomočnik)
    Delegat: Vilčnik Matej
    Št. gledalcev: 80
    Marles hiše
    12 Drolc Dominik V
    3 Pristovnik Jure
    16 Ribič Vanja K
    4 Gabor Rene
    9 Jelenc Izidor
    7 Rokavec Mika Mario
    14 Grandošek Nejc
    22 Pahernik Jan
    19 Mlaker Aleš
    27 Kušnik Miha
    8 Ploj Alen
    Rezervni igralci
    33 Božičev Šmid Mitja V
    17 Jelenc Valentin
    20 Dobaj Aljaž
    44 Hasani Memet
    11 Pavlič Gašper
    24 Cigrovski Jakob
    97 Babšek Tomi
    Korotan Prevalje
    97 Boštjan Blaž V
    5 Zavolovšek Denis
    26 Buljubašić Faris
    22 Lasnik Tine
    23 Turkuš Jure
    2 Tešić Teo
    9 Kovač Kan K
    7 Kahvedžić Armin
    37 Bijol Andraž
    10 Plesec Nejc
    57 Zavolovšek Anže
    Rezervni igralci
    87 Gmajnar Gašper V
    14 Gregelj Marko
    30 Laznik Matic
    29 Mori Nejc
    8 Marinković Uroš
    4 Butolen Ožbej
    21 Küzma Tin
    Trener
    Špindler Bogomir
    Trener
    Küzma Tin
    Zadetki
    Korotan Prevalje 10 Plesec Nejc 0 : 1 10′
    Korotan Prevalje 10 Plesec Nejc 0 : 2 18′
    Korotan Prevalje 7 Kahvedžić Armin 0 : 3 52′
    Korotan Prevalje 10 Plesec Nejc 0 : 4 71′
    Korotan Prevalje 29 Mori Nejc 0 : 5 80′
    Dogodki
    Korotan Prevalje 26 Buljubašić Faris 20′
    Marles hiše 3 / 17 Pristovnik Jure / Jelenc Valentin 46′
    Korotan Prevalje 7 Kahvedžić Armin 46′
    Marles hiše 19 Mlaker Aleš 52′
    Korotan Prevalje 57 / 29 Zavolovšek Anže / Mori Nejc 63′
    Marles hiše 14 / 11 Grandošek Nejc / Pavlič Gašper 65′
    Marles hiše 27 Kušnik Miha 75′
    Marles hiše 27 / 24 Kušnik Miha / Cigrovski Jakob 77′
    Marles hiše 22 / 44 Pahernik Jan / Hasani Memet 80′
    Marles hiše 16 / 20 Ribič Vanja / Dobaj Aljaž 80′
    Korotan Prevalje 22 / 30 Lasnik Tine / Laznik Matic 80′
    Korotan Prevalje 5 / 4 Zavolovšek Denis / Butolen Ožbej 80′
    Korotan Prevalje 9 / 8 Kovač Kan / Marinković Uroš 85′
    Video
  • 20. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 22.04.23 ob 17.00

    NK Pohorje 3 : 0 1 : 0 ŠD Starše
    Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
    Lahovič Marcel (1. pomočnik)
    Majcen Kevin (2. pomočnik)
    Delegat: Vidović Adi
    Št. gledalcev: 150
    NK Pohorje
    1 Holcman Boštjan V
    20 Sternad Aljoša
    11 Fideršek Nejc
    2 Hammer Jan
    6 Stajnko Blaž K
    18 Kurnik Gregor
    9 Fideršek Patrick
    21 Pečovnik Nejc
    5 Nedižavec Aleksander
    22 Žižmond Klemen
    23 Ademovič Primož
    Rezervni igralci
    25 Bajraj Leoard
    10 Rabič Tim
    13 Lahe Korošec Neal
    7 Dobaj Jaka
    4 Poglavnik Jaka
    17 Škrabl Nino
    36 Žvikart Mark
    ŠD Starše
    12 Ploj Tilen V
    18 Sedminek Tomaž
    5 Fekonja Gašper
    19 Murko Peter
    3 Dobnik Žiga
    6 Kirbiš Aljoša
    7 Meglič Bor
    13 Dobnik Aljaž K
    23 Roj Tibor
    16 Ornik Gašper
    15 Fekonja Matija
    Rezervni igralci
    1 Toplak Rok V
    20 Rokavec Nejc
    21 Skodič Rok
    26 Lupinšek Matjaž
    8 Pesek Klemen
    Trener
    Grbavac Tomislav
    Zadetki
    NK Pohorje 9 Fideršek Patrick 1 : 0 34′
    NK Pohorje 9 Fideršek Patrick 2 : 0 53′
    NK Pohorje 22 Žižmond Klemen 3 : 0 62′
    Dogodki
    ŠD Starše 7 Meglič Bor 20′
    NK Pohorje 5 Nedižavec Aleksander 37′
    ŠD Starše 15 / 26 Fekonja Matija / Lupinšek Matjaž 46′
    ŠD Starše 3 / 8 Dobnik Žiga / Pesek Klemen 46′
    ŠD Starše 5 / 21 Fekonja Gašper / Skodič Rok 46′
    ŠD Starše 18 Sedminek Tomaž 48′
    NK Pohorje 23 Ademovič Primož 63′
    NK Pohorje 18 Kurnik Gregor 65′
    NK Pohorje 9 / 36 Fideršek Patrick / Žvikart Mark 67′
    NK Pohorje 18 / 25 Kurnik Gregor / Bajraj Leoard 67′
    NK Pohorje 36 Žvikart Mark 69′
    NK Pohorje 5 / 4 Nedižavec Aleksander / Poglavnik Jaka 72′
    NK Pohorje 23 / 7 Ademovič Primož / Dobaj Jaka 78′
    NK Pohorje 20 / 13 Sternad Aljoša / Lahe Korošec Neal 86′
    ŠD Starše 6 / 20 Kirbiš Aljoša / Rokavec Nejc 87′
    NK Pohorje 13 Lahe Korošec Neal 89′
    Video
  • 20. krog | Mežica – Igrišče Mežica | 22.04.23 ob 17.00

    NK Akumulator 1 : 4 0 : 3 NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
    Rener Arian (1. pomočnik)
    Grubelnik Matic (2. pomočnik)
    Delegat: Praznik Iztok Filip
    Št. gledalcev: 70
    NK Akumulator
    1 Gregelj Miha V
    5 Kiselak David
    15 Praper Jaka
    16 Kranjc Maj
    3 Hutmajer Boštjan
    17 Šepul Jožef
    14 Gačić Lazar
    9 Triplat Grega K
    10 Čapelnik Žiga
    7 Nakič Igor
    6 Arnautovič Alen
    Rezervni igralci
    2 Vertačnik Staš
    11 Potočnik Jan
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    12 Škrjanec Erik V
    5 Komperšak Gregor
    3 Šebalj Tadej
    14 Krajnc Marko K
    4 Želj Robnik Leon
    6 Raknić Tomislav
    17 Fanedl Staš
    16 Kaučič Nejc
    7 Gotal Patrik Manuel
    9 Ulbin Luka
    10 Dobaj Blaž
    Rezervni igralci
    22 Weixl Jan
    1 Berzak Tim V
    11 Nerat Tim
    Trener
    Klarič Aleš
    Trener
    Janžekovič Damijan
    Zadetki
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 7 Gotal Patrik Manuel 0 : 1 16′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 7 Gotal Patrik Manuel 0 : 2 31′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Dobaj Blaž 0 : 3 45′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 Ulbin Luka 0 : 4 60′
    NK Akumulator 10 Čapelnik Žiga 1 : 4 87′
    Dogodki
    NK Akumulator 7 Nakič Igor 23′
    NK Akumulator 15 / 2 Praper Jaka / Vertačnik Staš 45′
    NK Akumulator 3 / 11 Hutmajer Boštjan / Potočnik Jan 45′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 / 22 Ulbin Luka / Weixl Jan 64′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 12 / 1 Škrjanec Erik / Berzak Tim 64′
    NK Akumulator 17 Šepul Jožef 68′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 / 11 Dobaj Blaž / Nerat Tim 71′
    Video
  • 19. krog | Pesnica – Igrišče Pesnica | 19.04.23 ob 17.15

    NK Tehnotim Pesnica 5 : 3 3 : 1 NK Akumulator
    Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
    Šinkovec Bojan (1. pomočnik)
    Vajs Manuel (2. pomočnik)
    Delegat: Jurenec Damir
    Št. gledalcev: 40
    NK Tehnotim Pesnica
    1 Arzenšek Erik V
    5 Šegula Jure
    13 Kocijan Blaž
    17 Joldić Ermin
    3 Mulec Matic
    77 Draganić Vito
    8 Pešl Gregor K
    21 Smodej Žan
    9 Babšek Žan
    15 Smodej Lan
    6 Horvat Luka
    Rezervni igralci
    7 Zagoršak Miha
    14 Šavorič Jan
    10 Nikl Niki
    2 Poš Leon
    4 Lorber Blaž
    11 Celcer Žiga
    NK Akumulator
    1 Gregelj Miha V
    16 Vertačnik Staš
    8 Praper Jaka
    17 Šepul Jožef
    14 Gačić Lazar
    6 Arnautovič Alen
    10 Mulahmetović Senad
    11 Potočnik Jan
    3 Hutmajer Boštjan K
    4 Čapelnik Žiga
    2 Kranjc Maj
    Rezervni igralci
    Trener
    Lazič Boris
    Trener
    Klarič Aleš
    Zadetki
    NK Tehnotim Pesnica 6 Horvat Luka 1 : 0 20′
    NK Tehnotim Pesnica 15 Smodej Lan 2 : 0 23′
    NK Akumulator 10 Mulahmetović Senad 2 : 1 34′
    NK Tehnotim Pesnica 5 Šegula Jure 3 : 1 41′
    NK Akumulator 14 Gačić Lazar 3 : 2 11m 75′
    NK Tehnotim Pesnica 77 Draganić Vito 4 : 2 86′
    NK Akumulator 6 Arnautovič Alen 4 : 3 88′
    NK Tehnotim Pesnica 11 Celcer Žiga 5 : 3 90′
    Dogodki
    NK Akumulator 10 Mulahmetović Senad 22′
    NK Tehnotim Pesnica 3 / 11 Mulec Matic / Celcer Žiga 46′
    NK Tehnotim Pesnica 9 Babšek Žan 80′
    NK Tehnotim Pesnica 9 / 10 Babšek Žan / Nikl Niki 80′
    NK Akumulator 17 Šepul Jožef 82′
    NK Tehnotim Pesnica 15 Smodej Lan 89′
    NK Tehnotim Pesnica 17 Joldić Ermin 91′
    Video
  • 19. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 16.04.23 ob 17.00

    Korotan Prevalje 2 : 0 2 : 0 ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
    Lahovič Marcel (1. pomočnik)
    Majcen Kevin (2. pomočnik)
    Delegat: Babič Stanislav
    Št. gledalcev: 250
    Korotan Prevalje
    97 Boštjan Blaž V
    5 Zavolovšek Denis
    26 Buljubašić Faris
    22 Lasnik Tine
    23 Turkuš Jure
    8 Pipuš Matic
    9 Kovač Kan K
    7 Kahvedžić Armin
    37 Bijol Andraž
    10 Plesec Nejc
    57 Zavolovšek Anže
    Rezervni igralci
    87 Gmajnar Gašper V
    14 Gregelj Marko
    16 Gradišnik Žiga
    29 Mori Nejc
    19 Leniči Diego Arlind
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    43 Prineg Damjan V
    2 Narić Aleksander
    4 Franci David
    17 Petek Žan
    3 Pohleven Jure
    25 Franci Jure
    10 Petrovič Staš
    16 Gorinšek Gorazd K
    23 Franci Nino
    9 Kovačič Aljaž
    30 Peterka Nejc
    Rezervni igralci
    1 Franci Nik V
    11 Stopinšek Luka
    18 Karlovčec Neven
    19 Puhner Jan
    15 Franci Peter
    24 Selinšek Matej
    Trener
    Küzma Tin
    Trener
    Horvat Jernej
    Zadetki
    Korotan Prevalje 10 Plesec Nejc 1 : 0 17′
    Korotan Prevalje 9 Kovač Kan 2 : 0 11m 45′
    Dogodki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 17 / 11 Petek Žan / Stopinšek Luka 15′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 2 / 18 Narić Aleksander / Karlovčec Neven 34′
    Korotan Prevalje 22 Lasnik Tine 43′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 43 Prineg Damjan 45′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Gorinšek Gorazd 45′
    Korotan Prevalje 8 Pipuš Matic 52′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju Uradni predstavnik kluba Franci Peter 60′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 30 / 19 Peterka Nejc / Puhner Jan 60′
    Korotan Prevalje 57 / 14 Zavolovšek Anže / Gregelj Marko 75′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 23 Franci Nino 79′
    Korotan Prevalje 37 Bijol Andraž 89′
    Video
  • 19. krog | Starše – Igrišče Starše | 16.04.23 ob 17.00

    ŠD Starše 3 : 1 1 : 0 Marles hiše
    Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
    Dedić Elmedin (1. pomočnik)
    Gonza Nejc (2. pomočnik)
    Delegat: Cojhter Matjan
    Št. gledalcev: 150
    ŠD Starše
    12 Ploj Tilen V
    21 Skodič Rok
    2 Mesarič Miha
    5 Fekonja Gašper
    18 Sedminek Tomaž
    6 Kirbiš Aljoša
    7 Meglič Bor
    13 Dobnik Aljaž K
    23 Roj Tibor
    10 Bohak Nejc
    16 Ornik Gašper
    Rezervni igralci
    1 Toplak Rok V
    20 Rokavec Nejc
    15 Murko Peter
    26 Lupinšek Matjaž
    4 Sel Andrej
    Marles hiše
    1 Drolc Dominik V
    3 Pristovnik Jure
    16 Ribič Vanja K
    4 Gabor Rene
    9 Jelenc Izidor
    7 Rokavec Mika Mario
    14 Grandošek Nejc
    22 Pahernik Jan
    19 Mlaker Aleš
    23 Zgrabič Gregor
    8 Ploj Alen
    Rezervni igralci
    33 Božičev Šmid Mitja V
    2 Premrov Janik
    27 Kušnik Miha
    44 Hasani Memet
    11 Pavlič Gašper
    24 Cigrovski Jakob
    20 Dobaj Aljaž
    Trener
    Grbavac Tomislav
    Trener
    Breber Zvonko
    Zadetki
    ŠD Starše 13 Dobnik Aljaž 1 : 0 31′
    ŠD Starše 7 Meglič Bor 2 : 0 47′
    ŠD Starše 7 Meglič Bor 3 : 0 11m 65′
    Marles hiše 7 Rokavec Mika Mario 3 : 1 88′
    Dogodki
    Marles hiše 23 / 2 Zgrabič Gregor / Premrov Janik 22′
    ŠD Starše 7 Meglič Bor 32′
    Marles hiše 14 Grandošek Nejc 39′
    ŠD Starše 10 Bohak Nejc 60′
    Marles hiše 14 / 27 Grandošek Nejc / Kušnik Miha 60′
    ŠD Starše 13 / 26 Dobnik Aljaž / Lupinšek Matjaž 67′
    Marles hiše 2 Premrov Janik 72′
    Marles hiše 22 Pahernik Jan 78′
    Marles hiše 2 / 11 Premrov Janik / Pavlič Gašper 78′
    ŠD Starše 5 Fekonja Gašper 80′
    ŠD Starše 23 / 4 Roj Tibor / Sel Andrej 82′
    ŠD Starše 10 Bohak Nejc 87′
    Marles hiše 22 / 20 Pahernik Jan / Dobaj Aljaž 88′
    ŠD Starše 7 / 20 Meglič Bor / Rokavec Nejc 90′
    ŠD Starše 2 Mesarič Miha 93′
    Video
  • 19. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 15.04.23 ob 17.00

    NŠ Roho VBO 1 : 1 1 : 0 NK Pohorje
    Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik)
    Eder Gregor (1. pomočnik)
    Hrženjak Nickolas (2. pomočnik)
    Delegat: Gostenčnik Gregor
    Št. gledalcev: 80
    NŠ Roho VBO
    12 Vidic Žan K V
    8 Kraut Nejc
    21 Javornik Luka
    19 Gajšek Tin
    16 Jerman Enej
    18 Ladič David
    11 Rakun Gašper
    15 Zorman Anej
    14 Smodič Vito
    20 Kolar Robnik Luka
    10 Kajtazi Imran
    Rezervni igralci
    1 Radojčić Adin V
    22 Joldžić Salko
    7 Lubej Rok
    NK Pohorje
    1 Holcman Boštjan V
    6 Stajnko Blaž K
    17 Škrabl Nino
    8 Kraner Nik
    20 Sternad Aljoša
    22 Žižmond Klemen
    23 Ademovič Primož
    11 Fideršek Nejc
    21 Pečovnik Nejc
    18 Kurnik Gregor
    36 Žvikart Mark
    Rezervni igralci
    5 Nedižavec Aleksander
    19 Prednik Gal
    25 Bajraj Leoard
    10 Rabič Tim
    9 Fideršek Patrick
    7 Dobaj Jaka
    4 Poglavnik Jaka
    Trener
    Repina Jernej
    Zadetki
    NŠ Roho VBO 15 Zorman Anej 1 : 0 28′
    NK Pohorje 22 Žižmond Klemen 1 : 1 84′
    Dogodki
    NK Pohorje 17 Škrabl Nino 16′
    NK Pohorje 8 Kraner Nik 22′
    NŠ Roho VBO 20 Kolar Robnik Luka 33′
    NK Pohorje 20 Sternad Aljoša 39′
    NK Pohorje 23 Ademovič Primož 45′
    NK Pohorje 17 / 5 Škrabl Nino / Nedižavec Aleksander 46′
    NŠ Roho VBO 15 Zorman Anej 53′
    NK Pohorje 36 / 7 Žvikart Mark / Dobaj Jaka 62′
    NK Pohorje Glavni trener Repina Jernej 63′
    NŠ Roho VBO 15 / 7 Zorman Anej / Lubej Rok 69′
    NŠ Roho VBO 20 / 22 Kolar Robnik Luka / Joldžić Salko 83′
    NŠ Roho VBO 7 Lubej Rok 85′
    NŠ Roho VBO 14 Smodič Vito 88′
    Video
  • 19. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 15.04.23 ob 17.00

    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 1 : 0 0 : 0 NK Radlje
    Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
    Ferčič Jani (1. pomočnik)
    Djukić Dejan (2. pomočnik)
    Delegat: Vidović Adi
    Št. gledalcev: 80
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    1 Tivadar Jacques V
    5 Komperšak Gregor
    3 Šebalj Tadej
    14 Krajnc Marko K
    21 Gašperšič Alen
    15 Bračič Matic
    17 Fanedl Staš
    16 Kaučič Nejc
    20 Knezar Aljaž
    9 Ulbin Luka
    10 Dobaj Blaž
    Rezervni igralci
    12 Škrjanec Erik V
    24 Weixl Jan
    11 Gotal Patrik Manuel
    25 Nerat Tim
    6 Raknić Tomislav
    NK Radlje
    1 Ferk Peter V
    4 Belšak Jon
    19 Zemljak Sašo
    55 Repnik Tilen
    77 Naglič Maj
    14 Grešovnik Žiga K
    8 Založnik Aljaž
    20 Javornik David
    23 Založnik Amadej
    17 Rubhof Rok
    9 Izak Tadej
    Rezervni igralci
    5 Terpotec Luka
    27 Kumer Urban
    Trener
    Janžekovič Damijan
    Trener
    Kus Žiga
    Zadetki
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 6 Raknić Tomislav 1 : 0 84′
    Dogodki
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 / 11 Ulbin Luka / Gotal Patrik Manuel 56′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 21 Gašperšič Alen 58′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 5 / 6 Komperšak Gregor / Raknić Tomislav 61′
    NK Radlje 1 Ferk Peter 72′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 20 / 24 Knezar Aljaž / Weixl Jan 78′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 / 25 Dobaj Blaž / Nerat Tim 81′
    NK Radlje 20 / 27 Javornik David / Kumer Urban 81′
    NK Radlje 8 Založnik Aljaž 86′
    NK Radlje 23 / 5 Založnik Amadej / Terpotec Luka 88′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 1 Tivadar Jacques 90′
    Video
  • 19. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 15.04.23 ob 17.00

    NK Miklavž 1 : 1 0 : 1 NK Peca
    Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik)
    Šumer Žiga (1. pomočnik)
    Grbec Ermin (2. pomočnik)
    Delegat: Kmetec Ivan
    Št. gledalcev: 100
    NK Miklavž
    1 Kerhe Nejc V
    10 Kokotovič Aljoša
    3 Kocbek Timotej
    2 Polanič Luka
    5 Štuhec Rok
    11 Mencigar Gregor
    19 Zdravevski Marijan
    8 Pernek Matjaž
    44 Flajšman Aljoša
    17 Nikić Žan
    15 Čeh Kristjan K
    Rezervni igralci
    43 Vrtagić Kenan V
    9 Družovec Rene
    7 Hasanagić Najil
    14 Miložič Tin
    13 Kovačec Erik
    16 Haliti Agim
    18 Kirbiš Matej
    NK Peca
    77 Kreuh Aleš V
    15 Vrabič Andraž K
    3 Ahmetović Amar
    5 Cafuta Miha
    27 Jelić Petar
    4 Grušovnik Lovro
    10 Obretan Matic
    8 Gabrovec Rok
    9 Vezovnik Marko
    13 Gostenčnik Stanislav
    11 Obretan Nejc
    Rezervni igralci
    7 Pečovnik Matic
    6 Ameršek Tadej
    14 Vrabič Martin
    91 Plaznik Uroš
    Trener
    Pšeničnik Marko
    Zadetki
    NK Peca 11 Obretan Nejc 0 : 1 9′
    NK Miklavž 10 Kokotovič Aljoša 1 : 1 47′
    Dogodki
    NK Miklavž 15 Čeh Kristjan 43′
    NK Miklavž 17 / 43 Nikić Žan / Vrtagić Kenan 46′
    NK Miklavž 19 / 7 Zdravevski Marijan / Hasanagić Najil 46′
    NK Peca 4 Grušovnik Lovro 55′
    NK Miklavž 8 Pernek Matjaž 74′
    NK Peca 8 / 7 Gabrovec Rok / Pečovnik Matic 74′
    NK Miklavž 11 / 14 Mencigar Gregor / Miložič Tin 75′
    NK Peca 13 / 14 Gostenčnik Stanislav / Vrabič Martin 82′
    NK Miklavž 44 / 16 Flajšman Aljoša / Haliti Agim 85′
    Video
  • 19. krog | Maribor – Športni park Tabor – igrišče z UT | 14.04.23 ob 19.00

    NK MB Tabor 0 : 2 0 : 1 NK Jurovski dol
    Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik)
    Marin Jan (1. pomočnik)
    Sovec Matevž (2. pomočnik)
    Delegat: Sajko Jani Ivan
    Št. gledalcev: 40
    NK MB Tabor
    1 Rozman David K V
    13 Šantl Timi
    4 Bijelić Dejan
    2 Lubej Zal
    3 Lopez Aller Daniel
    12 Leskovar Miha
    7 Strah Dario
    6 Šabani Asrit
    8 Cungl Amadej
    11 Pušnik Bine
    10 Sternad Peter
    Rezervni igralci
    22 Dedić Ajdin
    5 Hodžić Maid
    9 Grandošek Žan
    18 Biriukov Daniil
    17 Carballo Rodriguez David
    16 Sep Matjaž
    15 Kompan Jakob
    NK Jurovski dol
    99 Radan Matej V
    7 Kocijan Janik
    30 Dolinšek Patrick
    17 Majer Rok
    3 Brunček Darko
    22 Jager Adrijan
    8 Sagadin Aljaž K
    28 Črnčič Leon
    35 Hager Dejan
    10 Satler David
    9 Ornik Kristijan
    Rezervni igralci
    1 Bauman Žiga V
    11 Križan Nejc
    18 Knuplež Danijel
    14 Majer Domen
    4 Farazin Uroš
    44 Knuplež Roselito
    Trener
    Planinc Matej
    Trener
    Sambolec Luka
    Zadetki
    NK Jurovski dol 10 Satler David 0 : 1 11m 25′
    NK Jurovski dol 9 Ornik Kristijan 0 : 2 53′
    Dogodki
    NK MB Tabor 13 Šantl Timi 17′
    NK MB Tabor 7 Strah Dario 24′
    NK MB Tabor 6 Šabani Asrit 25′
    NK MB Tabor 2 Lubej Zal 27′
    NK MB Tabor 12 / 9 Leskovar Miha / Grandošek Žan 46′
    NK MB Tabor 8 / 18 Cungl Amadej / Biriukov Daniil 46′
    NK MB Tabor 10 / 17 Sternad Peter / Carballo Rodriguez David 54′
    NK MB Tabor 6 / 5 Šabani Asrit / Hodžić Maid 60′
    NK Jurovski dol 28 / 18 Črnčič Leon / Knuplež Danijel 70′
    NK MB Tabor 7 / 16 Strah Dario / Sep Matjaž 74′
    NK Jurovski dol 8 / 14 Sagadin Aljaž / Majer Domen 82′
    NK Jurovski dol 9 / 44 Ornik Kristijan / Knuplež Roselito 86′
    NK Jurovski dol 35 / 4 Hager Dejan / Farazin Uroš 88′
    Video
  • 18. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 10.04.23 ob 17.00

    NK Jurovski dol 1 : 3 1 : 2 NK Miklavž
    Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
    Šinkovec Bojan (1. pomočnik)
    Ferčič Jani (2. pomočnik)
    Delegat: Lepej Drago
    Št. gledalcev: 150
    NK Jurovski dol
    25 Repa Matic V
    7 Kocijan Janik
    19 Kraner Tilen
    30 Dolinšek Patrick
    3 Brunček Darko
    22 Jager Adrijan
    8 Sagadin Aljaž K
    9 Jaušovec Rene
    35 Hager Dejan
    6 Škrlec Žiga
    44 Belna Dejan
    Rezervni igralci
    1 Bauman Žiga V
    11 Križan Nejc
    28 Črnčič Leon
    18 Knuplež Danijel
    14 Majer Domen
    4 Farazin Uroš
    17 Farazin Rene Marcel
    NK Miklavž
    1 Kerhe Nejc V
    10 Kokotovič Aljoša
    16 Kirbiš Matej K
    3 Kocbek Timotej
    5 Štuhec Rok
    2 Polanič Luka
    11 Mencigar Gregor
    8 Pernek Matjaž
    44 Flajšman Aljoša
    6 Zdravevski Marijan
    17 Nikić Žan
    Rezervni igralci
    43 Vrtagić Kenan V
    14 Miložič Tin
    7 Hasanagić Najil
    9 Družovec Rene
    Trener
    Sambolec Luka
    Zadetki
    NK Miklavž 17 Nikić Žan 0 : 1 24′
    NK Miklavž 3 Kocbek Timotej 0 : 2 30′
    NK Jurovski dol 44 Belna Dejan 1 : 2 34′
    NK Miklavž 7 Hasanagić Najil 1 : 3 86′
    Dogodki
    NK Jurovski dol 35 / 28 Hager Dejan / Črnčič Leon 46′
    NK Miklavž 5 Štuhec Rok 55′
    NK Jurovski dol 19 Kraner Tilen 60′
    NK Jurovski dol 6 / 14 Škrlec Žiga / Majer Domen 62′
    NK Miklavž 6 / 7 Zdravevski Marijan / Hasanagić Najil 66′
    NK Jurovski dol 7 / 18 Kocijan Janik / Knuplež Danijel 69′
    NK Miklavž 10 Kokotovič Aljoša 75′
    NK Miklavž 16 / 14 Kirbiš Matej / Miložič Tin 77′
    NK Miklavž 17 / 9 Nikić Žan / Družovec Rene 81′
    NK Jurovski dol 19 Kraner Tilen 83′
    Video
  • 18. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 10.04.23 ob 17.00

    NK Radlje 1 : 0 1 : 0 NK Tehnotim Pesnica
    Sodniki: Kordež Matic (glavni sodnik)
    Močivnik Joži (1. pomočnik)
    Kunc Anej (2. pomočnik)
    Delegat: Izak Silvo
    Št. gledalcev: 100
    NK Radlje
    40 Ferk Peter V
    10 Salihović Adnan
    19 Zemljak Sašo
    55 Repnik Tilen
    11 Korbar Aleš
    14 Grešovnik Žiga K
    8 Založnik Aljaž
    7 Gačić Nikola
    23 Založnik Amadej
    17 Rubhof Rok
    9 Izak Tadej
    Rezervni igralci
    1 Rebernik Jon V
    20 Javornik David
    27 Kumer Urban
    4 Belšak Jon
    5 Terpotec Luka
    77 Naglič Maj
    21 Pasterk Črt
    NK Tehnotim Pesnica
    1 Arzenšek Erik V
    5 Šegula Jure
    13 Kocijan Blaž
    17 Joldić Ermin
    3 Mulec Matic
    10 Babšek Aljaž K
    8 Pešl Gregor
    21 Smodej Žan
    9 Babšek Žan
    15 Smodej Lan
    6 Horvat Luka
    Rezervni igralci
    7 Zagoršak Miha
    14 Šavorič Jan
    11 Celcer Žiga
    2 Poš Leon
    77 Draganić Vito
    4 Šlak Sebastjan
    Trener
    Kus Bojan
    Trener
    Lazič Boris
    Zadetki
    NK Radlje 8 Založnik Aljaž 1 : 0 18′
    Dogodki
    NK Radlje 10 Salihović Adnan 26′
    NK Tehnotim Pesnica 6 Horvat Luka 28′
    NK Radlje 11 Korbar Aleš 42′
    NK Tehnotim Pesnica 10 Babšek Aljaž 44′
    NK Tehnotim Pesnica 10 / 77 Babšek Aljaž / Draganić Vito 46′
    NK Tehnotim Pesnica 6 / 11 Horvat Luka / Celcer Žiga 46′
    NK Radlje 10 Salihović Adnan 59′
    NK Radlje 17 / 4 Rubhof Rok / Belšak Jon 62′
    NK Radlje 7 / 21 Gačić Nikola / Pasterk Črt 66′
    NK Radlje 9 / 20 Izak Tadej / Javornik David 66′
    NK Radlje 8 / 77 Založnik Aljaž / Naglič Maj 77′
    NK Radlje 23 / 5 Založnik Amadej / Terpotec Luka 80′
    NK Tehnotim Pesnica 8 / 14 Pešl Gregor / Šavorič Jan 87′
    NK Tehnotim Pesnica 15 / 4 Smodej Lan / Šlak Sebastjan 90′
    Video
  • 18. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 08.04.23 ob 18.00

    ŠD Marjeta na Dravskem polju 2 : 2 1 : 0 ŠD Starše
    Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
    Dedić Elmedin (1. pomočnik)
    Eder Gregor (2. pomočnik)
    Delegat: Lunežnik Andrej
    Št. gledalcev: 250
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    43 Prineg Damjan V
    5 Žunkovič Domen K
    2 Narić Aleksander
    17 Petek Žan
    25 Franci Jure
    4 Franci David
    21 Ekart Nejc
    3 Pohleven Jure
    9 Kovačič Aljaž
    7 Kočar Lučo
    16 Gorinšek Gorazd
    Rezervni igralci
    1 Franci Nik V
    6 Kolar Dominik
    11 Stopinšek Luka
    23 Franci Nino
    30 Peterka Nejc
    44 Pišek Iztok
    18 Karlovčec Neven
    ŠD Starše
    12 Ploj Tilen V
    5 Fekonja Gašper
    18 Sedminek Tomaž
    22 Murko Peter
    3 Dobnik Žiga
    6 Kirbiš Aljoša
    8 Pesek Klemen
    13 Dobnik Aljaž K
    23 Roj Tibor
    10 Bohak Nejc
    15 Fekonja Matija
    Rezervni igralci
    1 Toplak Rok V
    21 Skodič Rok
    20 Rokavec Nejc
    2 Mesarič Miha
    16 Ornik Gašper
    26 Lupinšek Matjaž
    4 Sel Andrej
    Trener
    Horvat Jernej
    Trener
    Grbavac Tomislav
    Zadetki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 Kočar Lučo 1 : 0 42′
    ŠD Starše 26 Lupinšek Matjaž 1 : 1 53′
    ŠD Starše 13 Dobnik Aljaž 1 : 2 63′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 Kočar Lučo 2 : 2 78′
    Dogodki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Gorinšek Gorazd 16′
    ŠD Starše 3 Dobnik Žiga 23′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 17 / 23 Petek Žan / Franci Nino 43′
    ŠD Starše 8 / 26 Pesek Klemen / Lupinšek Matjaž 46′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 Kočar Lučo 57′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 21 / 30 Ekart Nejc / Peterka Nejc 72′
    ŠD Starše 10 Bohak Nejc 73′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 2 / 6 Narić Aleksander / Kolar Dominik 77′
    ŠD Starše 22 / 16 Murko Peter / Ornik Gašper 79′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 / 11 Kovačič Aljaž / Stopinšek Luka 90′
    Video
  • 18. krog | Mežica – Igrišče Mežica | 08.04.23 ob 17.00

    NK Akumulator 1 : 1 1 : 1 NK MB Tabor
    Sodniki: Kresnik Urban (glavni sodnik)
    Grubelnik Matic (1. pomočnik)
    Jug Maksimiljan (2. pomočnik)
    Delegat: Strmčnik Robert
    Št. gledalcev: 40
    NK Akumulator
    1 Gregelj Miha V
    4 Vertačnik Staš
    17 Šepul Jožef
    15 Praper Jaka
    3 Hutmajer Boštjan
    16 Kranjc Maj
    10 Mulahmetović Senad
    9 Triplat Grega K
    8 Čapelnik Žiga
    14 Gačić Lazar
    7 Nakič Igor
    Rezervni igralci
    5 Kiselak David
    11 Potočnik Jan
    6 Arnautovič Alen
    NK MB Tabor
    1 Rozman David K V
    8 Doplihar Liam
    4 Bijelić Dejan
    2 Lubej Zal
    16 Strniša Žiga
    6 Ganiu Besar
    7 Strah Dario
    9 Šabani Asrit
    5 Kasjak Žiga
    11 Pušnik Bine
    10 Sternad Peter
    Rezervni igralci
    15 Dedić Ajdin
    3 Hodžić Maid
    17 Galun Vid
    18 Biriukov Daniil
    Trener
    Klarič Aleš
    Trener
    Planinc Matej
    Zadetki
    NK Akumulator 17 Šepul Jožef 0 : 1 ag 24′
    NK Akumulator 9 Triplat Grega 1 : 1 42′
    Dogodki
    NK MB Tabor 7 / 3 Strah Dario / Hodžić Maid 25′
    NK MB Tabor 5 Kasjak Žiga 49′
    NK Akumulator 7 / 6 Nakič Igor / Arnautovič Alen 55′
    NK MB Tabor 10 / 18 Sternad Peter / Biriukov Daniil 60′
    NK Akumulator 8 / 11 Čapelnik Žiga / Potočnik Jan 65′
    NK MB Tabor 6 Ganiu Besar 66′
    NK MB Tabor 9 Šabani Asrit 69′
    NK MB Tabor 5 / 17 Kasjak Žiga / Galun Vid 70′
    NK Akumulator 9 Triplat Grega 77′
    NK MB Tabor 2 Lubej Zal 79′
    NK MB Tabor 9 / 15 Šabani Asrit / Dedić Ajdin 83′
    NK Akumulator 6 Arnautovič Alen 90′
    NK MB Tabor 1 Rozman David 90′
    Video
  • 18. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 08.04.23 ob 17.00

    NŠ Roho VBO 0 : 2 0 : 0 NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik)
    Ramšak Denis (1. pomočnik)
    Podgoršek Simon Matej (2. pomočnik)
    Delegat: Škrofič Mario
    Št. gledalcev: 70
    NŠ Roho VBO
    12 Vidic Žan K V
    8 Kraut Nejc
    21 Javornik Luka
    19 Gajšek Tin
    7 Lubej Rok
    18 Ladič David
    11 Rakun Gašper
    9 Jurič Timotej
    14 Smodič Vito
    20 Buhin Amadej
    10 Kajtazi Imran
    Rezervni igralci
    1 Radojčić Adin V
    3 Zorman Anej
    16 Jerman Enej
    22 Zorec David
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    12 Tivadar Jacques V
    5 Komperšak Gregor
    3 Šebalj Tadej
    14 Krajnc Marko K
    21 Gašperšič Alen
    22 Bračič Matic
    17 Fanedl Staš
    16 Kaučič Nejc
    20 Knezar Aljaž
    8 Želj Robnik Leon
    10 Dobaj Blaž
    Rezervni igralci
    9 Nerat Tim
    24 Weixl Jan
    11 Gotal Patrik Manuel
    19 Janžekovič Miha
    Trener
    Beranič Gregor
    Trener
    Janžekovič Damijan
    Zadetki
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 3 Šebalj Tadej 0 : 1 61′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 Želj Robnik Leon 0 : 2 64′
    Dogodki
    NŠ Roho VBO Glavni trener Beranič Gregor 57′
    NŠ Roho VBO 20 / 3 Buhin Amadej / Zorman Anej 60′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 22 / 11 Bračič Matic / Gotal Patrik Manuel 69′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 Želj Robnik Leon 70′
    NŠ Roho VBO 7 / 16 Lubej Rok / Jerman Enej 77′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 20 / 24 Knezar Aljaž / Weixl Jan 84′
    Video
  • 18. krog | Črna na Koroškem – Stadion Peca, Črna na Koroškem | 08.04.23 ob 17.00

    NK Peca 0 : 2 0 : 1 Korotan Prevalje
    Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
    Horvat Denis (1. pomočnik)
    Majcen Kevin (2. pomočnik)
    Delegat: Praznik Iztok Filip
    Št. gledalcev: 300
    NK Peca
    77 Kreuh Aleš V
    5 Cafuta Miha
    3 Ahmetović Amar
    15 Vrabič Andraž K
    27 Jelić Petar
    4 Grušovnik Lovro
    8 Gabrovec Rok
    9 Vezovnik Marko
    7 Pečovnik Matic
    10 Obretan Matic
    11 Obretan Nejc
    Rezervni igralci
    21 Antolič Timotej V
    79 Radivojević Darko
    13 Gostenčnik Stanislav
    14 Vrabič Martin
    6 Ameršek Tadej
    Korotan Prevalje
    97 Boštjan Blaž V
    5 Zavolovšek Denis
    26 Buljubašić Faris
    22 Lasnik Tine
    23 Turkuš Jure
    9 Kovač Kan K
    8 Pipuš Matic
    37 Bijol Andraž
    57 Zavolovšek Anže
    10 Plesec Nejc
    7 Kahvedžić Armin
    Rezervni igralci
    87 Gmajnar Gašper V
    11 Janet Ožbej
    14 Gregelj Marko
    2 Tešić Teo
    29 Mori Nejc
    16 Gradišnik Žiga
    19 Leniči Diego Arlind
    Trener
    Pšeničnik Marko
    Trener
    Küzma Tin
    Zadetki
    Korotan Prevalje 9 Kovač Kan 0 : 1 11m 39′
    Korotan Prevalje 10 Plesec Nejc 0 : 2 86′
    Dogodki
    NK Peca 10 Obretan Matic 28′
    NK Peca 9 Vezovnik Marko 28′
    NK Peca 8 Gabrovec Rok 67′
    NK Peca 27 / 13 Jelić Petar / Gostenčnik Stanislav 75′
    NK Peca 7 / 79 Pečovnik Matic / Radivojević Darko 75′
    Korotan Prevalje 5 Zavolovšek Denis 79′
    Korotan Prevalje 8 / 14 Pipuš Matic / Gregelj Marko 79′
    NK Peca 79 Radivojević Darko 82′
    Korotan Prevalje 22 Lasnik Tine 82′
    Video
  • 18. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 07.04.23 ob 17.30

    NK Pohorje 4 : 1 1 : 0 Marles hiše
    Sodniki: Kresnik Urban (glavni sodnik)
    Jonke Mitja (1. pomočnik)
    Močivnik Joži (2. pomočnik)
    Delegat: Bukovec Miran
    Št. gledalcev: 120
    NK Pohorje
    99 Robič Anej V
    20 Sternad Aljoša
    10 Rabič Tim
    8 Kraner Nik
    6 Stajnko Blaž K
    18 Kurnik Gregor
    36 Žvikart Mark
    21 Pečovnik Nejc
    13 Dobaj Jaka
    22 Žižmond Klemen
    2 Hammer Jan
    Rezervni igralci
    1 Holcman Boštjan V
    23 Ademovič Primož
    19 Prednik Gal
    5 Nedižavec Aleksander
    7 Milkov Atanas Yankov
    17 Škrabl Nino
    9 Fideršek Patrick
    Marles hiše
    1 Drolc Dominik V
    3 Pristovnik Jure
    16 Ribič Vanja K
    4 Gabor Rene
    9 Jelenc Izidor
    7 Rokavec Mika Mario
    27 Kušnik Miha
    22 Pahernik Jan
    19 Mlaker Aleš
    23 Zgrabič Gregor
    14 Grandošek Nejc
    Rezervni igralci
    12 Bračko Val V
    2 Premrov Janik
    8 Ploj Alen
    44 Hasani Memet
    11 Pavlič Gašper
    24