3. Slovenska nogometna liga – Vzhod

Lestvica

Klub Tekme Zmage Neodločene Porazi Goli Točke
Klub Tekme Z N P Goli Točke
1. Kety Emmi Bistrica 9 9 0 0 30:8 27
2. Rogaška 9 7 1 1 19:5 22
3. Cirkulane 9 5 1 3 13:7 16
4. Koroška Dravograd 9 5 1 3 14:9 16
5. Zreče 9 5 1 3 13:12 16
6. Dravinja 9 5 1 3 17:17 16
7. Šampion 9 4 0 5 14:17 12
8. Podvinci 9 3 1 5 17:15 10
9. NK Korotan Prevalje 9 3 1 5 11:12 10
10. Šmarje pri Jelšah 9 2 0 7 11:29 6
11. Videm pri Ptuju 9 1 1 7 10:21 4
12. Dobrovce 9 1 0 8 10:27 3

Tekme

  1. 1. krog

    Dravograd 22.08.20 17.00 Koroška Dravograd 3 : 1
    (1 : 0)
    Dravinja
    Prevalje 22.08.20 17.00 NK Korotan Prevalje 2 : 0
    (1 : 0)
    Videm pri Ptuju
    Šmarje pri Jelšah 22.08.20 17.00 Šmarje pri Jelšah 3 : 4
    (0 : 3)
    Šampion
    Slovenska Bistrica 22.08.20 17.00 Kety Emmi Bistrica 3 : 1
    (1 : 1)
    Podvinci
    Zreče 22.08.20 17.00 Zreče 0 : 4
    (0 : 2)
    Cirkulane
    Dobrovce 22.08.20 17.00 Dobrovce 0 : 3
    (0 : 2)
    Rogaška
  2. 2. krog

    Slovenske Konjice 29.08.20 17.00 Dravinja 3 : 2
    (1 : 1)
    Rogaška
    Cirkulane 30.08.20 17.00 Cirkulane 2 : 0
    (0 : 0)
    Dobrovce
    Podvinci 29.08.20 17.00 Podvinci 2 : 4
    (1 : 4)
    Zreče
    Celje 29.08.20 17.00 Šampion 1 : 4
    (0 : 1)
    Kety Emmi Bistrica
    Videm 30.08.20 10.30 Videm pri Ptuju 5 : 3
    (3 : 0)
    Šmarje pri Jelšah
    Dravograd 29.08.20 17.00 Koroška Dravograd 2 : 0
    (0 : 0)
    NK Korotan Prevalje
  3. 3. krog

    Prevalje 05.09.20 18.00 NK Korotan Prevalje 2 : 3
    (2 : 1)
    Dravinja
    Šmarje pri Jelšah 05.09.20 16.30 Šmarje pri Jelšah 1 : 0
    (0 : 0)
    Koroška Dravograd
    Zreče 05.09.20 16.30 Zreče 1 : 0
    (1 : 0)
    Šampion
    Dobrovce 05.09.20 16.30 Dobrovce 0 : 7
    (0 : 4)
    Podvinci
    Rogaška Slatina 05.09.20 16.30 Rogaška 1 : 0
    (0 : 0)
    Cirkulane
    Videm 06.09.20 10.30 Videm pri Ptuju 1 : 3
    (1 : 0)
    Kety Emmi Bistrica
  4. 4. krog

    Slovenske Konjice 12.09.20 16.30 Dravinja 0 : 2
    (0 : 2)
    Cirkulane
    Podvinci 13.09.20 16.30 Podvinci 0 : 1
    (0 : 0)
    Rogaška
    Celje 12.09.20 16.30 Šampion 3 : 1
    (1 : 1)
    Dobrovce
    Videm 13.09.20 10.30 Videm pri Ptuju 2 : 2
    (2 : 1)
    Zreče
    Dravograd 12.09.20 16.30 Koroška Dravograd 1 : 2
    (0 : 0)
    Kety Emmi Bistrica
    Prevalje 12.09.20 18.00 NK Korotan Prevalje 4 : 0
    (1 : 0)
    Šmarje pri Jelšah
  5. 5. krog

    Šmarje pri Jelšah 19.09.20 16.00 Šmarje pri Jelšah 1 : 3
    (0 : 2)
    Dravinja
    Slovenska Bistrica 19.09.20 16.00 Kety Emmi Bistrica 3 : 0
    (0 : 0)
    NK Korotan Prevalje
    Zreče 19.09.20 16.00 Zreče 1 : 0
    (0 : 0)
    Koroška Dravograd
    Dobrovce 19.09.20 16.00 Dobrovce 4 : 1
    (1 : 0)
    Videm pri Ptuju
    Rogaška Slatina 19.09.20 16.00 Rogaška 3 : 0
    (2 : 0)
    Šampion
    Cirkulane 20.09.20 16.00 Cirkulane 1 : 2
    (0 : 1)
    Podvinci
  6. 6. krog

    Slovenske Konjice 26.09.20 16.00 Dravinja 1 : 1
    (1 : 0)
    Podvinci
    Celje 27.09.20 16.00 Šampion 1 : 2
    (1 : 0)
    Cirkulane
    Videm 27.09.20 10.30 Videm pri Ptuju 0 : 2
    (0 : 1)
    Rogaška
    Dravograd 26.09.20 16.00 Koroška Dravograd 4 : 3
    (3 : 0)
    Dobrovce
    Prevalje 26.09.20 18.00 NK Korotan Prevalje 0 : 1
    (0 : 0)
    Zreče
    Šmarje pri Jelšah 26.09.20 16.00 Šmarje pri Jelšah 0 : 5
    (0 : 2)
    Kety Emmi Bistrica
  7. 7. krog

    Slovenska Bistrica 03.10.20 15.30 Kety Emmi Bistrica 4 : 2
    (2 : 0)
    Dravinja
    Zreče 03.10.20 15.30 Zreče 2 : 0
    (0 : 0)
    Šmarje pri Jelšah
    Dobrovce 03.10.20 15.30 Dobrovce 0 : 1
    (0 : 0)
    NK Korotan Prevalje
    Rogaška Slatina 03.10.20 15.30 Rogaška 0 : 0
    (0 : 0)
    Koroška Dravograd
    Cirkulane 04.10.20 15.30 Cirkulane 1 : 0
    (1 : 0)
    Videm pri Ptuju
    Celje 04.10.20 16.00 Šampion 2 : 1
    (1 : 1)
    Podvinci
  8. 8. krog

    Slovenske Konjice 10.10.20 15.30 Dravinja 2 : 1
    (1 : 1)
    Šampion
    Videm 11.10.20 10.30 Videm pri Ptuju 1 : 2
    (0 : 2)
    Podvinci
    Dravograd 10.10.20 15.30 Koroška Dravograd 2 : 0
    (0 : 0)
    Cirkulane
    Prevalje 10.10.20 18.00 NK Korotan Prevalje 1 : 2
    (1 : 1)
    Rogaška
    Šmarje pri Jelšah 10.10.20 15.30 Šmarje pri Jelšah 2 : 1
    (2 : 1)
    Dobrovce
    Slovenska Bistrica 10.10.20 15.30 Kety Emmi Bistrica 2 : 1
    (2 : 0)
    Zreče
  9. 9. krog

    Zreče 17.10.20 15.00 Zreče 1 : 2
    (0 : 2)
    Dravinja
    Dobrovce 17.10.20 15.00 Dobrovce 1 : 4
    (0 : 0)
    Kety Emmi Bistrica
    Rogaška Slatina 17.10.20 15.00 Rogaška 5 : 1
    (2 : 1)
    Šmarje pri Jelšah
    Cirkulane 18.10.20 15.00 Cirkulane 1 : 1
    (0 : 0)
    NK Korotan Prevalje
    Drava Ptuj 18.10.20 15.00 Podvinci 1 : 2
    (0 : 1)
    Koroška Dravograd
    Celje 18.10.20 15.00 Šampion 2 : 0
    (1 : 0)
    Videm pri Ptuju
  10. 10. krog

    Slovenske Konjice 24.10.20 15.00 Dravinja Videm pri Ptuju
    Dravograd 24.10.20 15.00 Koroška Dravograd Šampion
    Prevalje 24.10.20 18.00 NK Korotan Prevalje Podvinci
    Šmarje pri Jelšah 24.10.20 15.00 Šmarje pri Jelšah Cirkulane
    Slovenska Bistrica 24.10.20 15.00 Kety Emmi Bistrica Rogaška
    Zreče 24.10.20 15.00 Zreče Dobrovce
  11. 11. krog

    Dobrovce 31.10.20 14.00 Dobrovce Dravinja
    Rogaška Slatina 31.10.20 14.00 Rogaška Zreče
    Cirkulane 31.10.20 14.00 Cirkulane Kety Emmi Bistrica
    Podvinci 31.10.20 14.00 Podvinci Šmarje pri Jelšah
    Celje 31.10.20 14.00 Šampion NK Korotan Prevalje
    Videm 31.10.20 14.00 Videm pri Ptuju Koroška Dravograd