Osveženo: 19.03.24 20.34
-
1. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rače,
Igrišče Rače03.09.22 11.00 NK Rače U13 Nk Maribor Tabor U12 Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec04.09.22 09.30 NŠ Slovenj Gradec NK MB Tabor U13B Pesnica,
Igrišče Pesnica04.09.22 10.00 NK Jarenina-Pesnica NK DUPLEK Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor04.09.22 11.00 NK Kovinar 2 Marles hiše Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju28.09.22 17.30 NK Miklavž U12 Korotan Prevalje -
2. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Duplek,
Igrišče Duplek10.09.22 10.00 NK DUPLEK NK Rače U13 Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT10.09.22 10.30 Nk Maribor Tabor U12 NK Miklavž U12 Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor11.09.22 11.00 NK Kovinar 2 NŠ Slovenj Gradec Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš15.09.22 17.00 Marles hiše Korotan Prevalje ,
21.09.22 17.00 NK MB Tabor U13B NK Jarenina-Pesnica -
3. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju17.09.22 10.00 NK Miklavž U12 NK DUPLEK Pesnica,
Igrišče Pesnica18.09.22 10.00 NK Jarenina-Pesnica NK Kovinar 2 Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje18.09.22 11.00 Korotan Prevalje Nk Maribor Tabor U12 Rače,
Igrišče Rače28.09.22 17.00 NK Rače U13 NK MB Tabor U13B Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec12.11.22 11.00 NŠ Slovenj Gradec Marles hiše -
4. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Duplek,
Igrišče Duplek24.09.22 10.00 NK DUPLEK Korotan Prevalje Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec24.09.22 12.00 NŠ Slovenj Gradec NK Jarenina-Pesnica ,
25.09.22 10.30 NK MB Tabor U13B NK Miklavž U12 Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor25.09.22 11.00 NK Kovinar 2 NK Rače U13 Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš06.10.22 16.30 Marles hiše Nk Maribor Tabor U12 -
5. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju01.10.22 10.00 NK Miklavž U12 NK Kovinar 2 Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT01.10.22 10.30 Nk Maribor Tabor U12 NK DUPLEK Rače,
Igrišče Rače01.10.22 11.00 NK Rače U13 NŠ Slovenj Gradec Pesnica,
Igrišče Pesnica02.10.22 10.00 NK Jarenina-Pesnica Marles hiše Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje18.10.22 17.00 Korotan Prevalje NK MB Tabor U13B -
6. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Pesnica,
Igrišče Pesnica09.10.22 10.00 NK Jarenina-Pesnica NK Rače U13 ,
09.10.22 10.30 NK MB Tabor U13B Nk Maribor Tabor U12 Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor09.10.22 11.00 NK Kovinar 2 Korotan Prevalje Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš13.10.22 16.30 Marles hiše NK DUPLEK Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec05.11.22 12.00 NŠ Slovenj Gradec NK Miklavž U12 -
7. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju15.10.22 10.00 NK Miklavž U12 NK Jarenina-Pesnica Duplek,
Igrišče Duplek15.10.22 10.00 NK DUPLEK NK MB Tabor U13B Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT15.10.22 10.30 Nk Maribor Tabor U12 NK Kovinar 2 Rače,
Igrišče Rače15.10.22 11.00 NK Rače U13 Marles hiše Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje26.10.22 11.00 Korotan Prevalje NŠ Slovenj Gradec -
8. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rače,
Igrišče Rače22.10.22 11.00 NK Rače U13 NK Miklavž U12 Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec22.10.22 12.00 NŠ Slovenj Gradec Nk Maribor Tabor U12 Pesnica,
Igrišče Pesnica23.10.22 10.00 NK Jarenina-Pesnica Korotan Prevalje Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor23.10.22 11.00 NK Kovinar 2 NK DUPLEK Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš27.10.22 15.30 Marles hiše NK MB Tabor U13B -
9. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju29.10.22 10.00 NK Miklavž U12 Marles hiše Duplek,
Igrišče Duplek29.10.22 10.00 NK DUPLEK NŠ Slovenj Gradec Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT29.10.22 10.30 Nk Maribor Tabor U12 NK Jarenina-Pesnica ,
30.10.22 10.30 NK MB Tabor U13B NK Kovinar 2 Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje05.11.22 13.15 Korotan Prevalje NK Rače U13 -
10. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Duplek,
Igrišče Duplek01.04.23 10.30 NK DUPLEK NK Jarenina-Pesnica Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT01.04.23 12.30 Nk Maribor Tabor U12 NK Rače U13 Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec04.04.23 17.30 NŠ Slovenj Gradec Korotan Prevalje Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš06.04.23 17.00 Marles hiše NK Kovinar 2 -
11. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje08.04.23 09.00 Korotan Prevalje NK Kovinar 2 Pesnica,
Igrišče Pesnica08.04.23 10.00 NK Jarenina-Pesnica NŠ Slovenj Gradec Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT08.04.23 10.30 Nk Maribor Tabor U12 Marles hiše Rače,
Igrišče Rače08.04.23 11.30 NK Rače U13 NK DUPLEK -
12. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Duplek,
Igrišče Duplek15.04.23 10.00 NK DUPLEK Marles hiše Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor16.04.23 11.00 NK Kovinar 2 Nk Maribor Tabor U12 Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec19.04.23 18.00 NŠ Slovenj Gradec NK Rače U13 Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje24.04.23 17.00 Korotan Prevalje NK Jarenina-Pesnica -
13. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rače,
Igrišče Rače22.04.23 11.30 NK Rače U13 Korotan Prevalje Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš26.04.23 17.30 Marles hiše NŠ Slovenj Gradec Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor10.05.23 17.00 NK Kovinar 2 NK Jarenina-Pesnica Duplek,
Igrišče Duplek23.05.23 17.30 NK DUPLEK Nk Maribor Tabor U12 -
14. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Duplek,
Igrišče Duplek06.05.23 10.00 NK DUPLEK NK Kovinar 2 Rače,
Igrišče Rače06.05.23 11.30 NK Rače U13 NK Jarenina-Pesnica Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje07.05.23 11.00 Korotan Prevalje Marles hiše Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT16.05.23 18.30 Nk Maribor Tabor U12 NŠ Slovenj Gradec -
15. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT13.05.23 10.30 Nk Maribor Tabor U12 Korotan Prevalje Rače,
Igrišče Rače13.05.23 11.30 NK Rače U13 NK Kovinar 2 Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec13.05.23 12.00 NŠ Slovenj Gradec NK DUPLEK Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš18.05.23 17.00 Marles hiše NK Jarenina-Pesnica -
16. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec27.05.23 12.00 NŠ Slovenj Gradec NK Kovinar 2 Pesnica,
Igrišče Pesnica28.05.23 10.00 NK Jarenina-Pesnica Nk Maribor Tabor U12 Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje28.05.23 11.00 Korotan Prevalje NK DUPLEK Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš01.06.23 17.00 Marles hiše NK Rače U13