U13 Mlajši dečki – 6. Skupina – Delegiranje

Osveženo: 02.03.24 12.42

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    30.03.24 11.00 NK Pohorje NK Peca – Akumulator
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    01.04.24 10.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems prost
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    01.04.24 10.00 NK Slivnica U12 NŠ ROHO A
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    01.04.24 10.00 NŠ Dravograd B NK Kovinar
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    04.04.24 17.15 Marles hiše NK Miklavž
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    06.04.24 10.00 NK Miklavž NŠ Dravograd B
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    06.04.24 11.00 NK Peca – Akumulator NK Slivnica U12
    ,
    07.04.24 10.00 prost NK Kovinar
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    07.04.24 10.00 NŠ ROHO A Marles hiše
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    07.04.24 10.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems NK Pohorje
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    13.04.24 11.00 NK Kovinar NK Miklavž
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    14.04.24 10.00 NK Pohorje prost
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    14.04.24 10.00 NK Slivnica U12 NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    14.04.24 10.00 NŠ Dravograd B NŠ ROHO A
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    18.04.24 17.45 Marles hiše NK Peca – Akumulator
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    20.04.24 11.00 NK Peca – Akumulator NŠ Dravograd B
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    20.04.24 11.00 NK Pohorje NK Slivnica U12
    ,
    21.04.24 10.00 prost NK Miklavž
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    21.04.24 10.00 NŠ ROHO A NK Kovinar
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    21.04.24 10.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems Marles hiše
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    27.04.24 10.00 NK Miklavž NŠ ROHO A
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    27.04.24 11.00 NK Kovinar NK Peca – Akumulator
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    28.04.24 10.00 NK Slivnica U12 prost
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    28.04.24 10.00 NŠ Dravograd B NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    02.05.24 18.00 Marles hiše NK Pohorje
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    11.05.24 11.00 NK Peca – Akumulator NK Miklavž
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    11.05.24 11.00 NK Pohorje NŠ Dravograd B
    ,
    12.05.24 10.00 prost NŠ ROHO A
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    12.05.24 10.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems NK Kovinar
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    12.05.24 10.00 NK Slivnica U12 Marles hiše
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    25.05.24 10.00 NK Miklavž NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    25.05.24 11.00 NK Kovinar NK Pohorje
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    26.05.24 10.00 Marles hiše prost
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    26.05.24 10.00 NŠ Dravograd B NK Slivnica U12
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    26.05.24 10.00 NŠ ROHO A NK Peca – Akumulator
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    01.06.24 11.00 NK Pohorje NK Miklavž
    ,
    02.06.24 10.00 prost NK Peca – Akumulator
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    02.06.24 10.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ ROHO A
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    02.06.24 10.00 NK Slivnica U12 NK Kovinar
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    06.06.24 18.00 Marles hiše NŠ Dravograd B
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    08.06.24 10.00 NK Miklavž NK Slivnica U12
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    08.06.24 11.00 NK Kovinar Marles hiše
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    08.06.24 11.00 NK Peca – Akumulator NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    09.06.24 10.00 NŠ Dravograd B prost
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    09.06.24 10.00 NŠ ROHO A NK Pohorje