U13 Mlajši dečki – 6. Skupina – Tekme

  1. 1. krog

    Ruše 30.03.24 11.00 NK Pohorje NK Peca – Akumulator
    Ravne na Koroškem 01.04.24 10.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems prost
    Slivnica 01.04.24 10.00 NK Slivnica U12 NŠ ROHO A
    Dravograd 01.04.24 10.00 NŠ Dravograd B NK Kovinar
    Limbuš 04.04.24 17.15 Marles hiše NK Miklavž
  2. 2. krog

    Miklavž na Dravskem polju 06.04.24 10.00 NK Miklavž NŠ Dravograd B
    Črna na Koroškem 06.04.24 11.00 NK Peca – Akumulator NK Slivnica U12
    07.04.24 10.00 prost NK Kovinar
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 07.04.24 10.00 NŠ ROHO A Marles hiše
    Ravne na Koroškem 07.04.24 10.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems NK Pohorje
  3. 3. krog

    Maribor 13.04.24 11.00 NK Kovinar NK Miklavž
    Ruše 14.04.24 10.00 NK Pohorje prost
    Slivnica 14.04.24 10.00 NK Slivnica U12 NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    Dravograd 14.04.24 10.00 NŠ Dravograd B NŠ ROHO A
    Limbuš 18.04.24 17.45 Marles hiše NK Peca – Akumulator
  4. 4. krog

    Črna na Koroškem 20.04.24 11.00 NK Peca – Akumulator NŠ Dravograd B
    Ruše 20.04.24 11.00 NK Pohorje NK Slivnica U12
    21.04.24 10.00 prost NK Miklavž
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 21.04.24 10.00 NŠ ROHO A NK Kovinar
    Ravne na Koroškem 21.04.24 10.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems Marles hiše
  5. 5. krog

    Miklavž na Dravskem polju 27.04.24 10.00 NK Miklavž NŠ ROHO A
    Maribor 27.04.24 11.00 NK Kovinar NK Peca – Akumulator
    Slivnica 28.04.24 10.00 NK Slivnica U12 prost
    Dravograd 28.04.24 10.00 NŠ Dravograd B NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    Limbuš 02.05.24 18.00 Marles hiše NK Pohorje
  6. 6. krog

    Črna na Koroškem 11.05.24 11.00 NK Peca – Akumulator NK Miklavž
    Ruše 11.05.24 11.00 NK Pohorje NŠ Dravograd B
    12.05.24 10.00 prost NŠ ROHO A
    Ravne na Koroškem 12.05.24 10.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems NK Kovinar
    Slivnica 12.05.24 10.00 NK Slivnica U12 Marles hiše
  7. 7. krog

    Miklavž na Dravskem polju 25.05.24 10.00 NK Miklavž NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    Maribor 25.05.24 11.00 NK Kovinar NK Pohorje
    Limbuš 26.05.24 10.00 Marles hiše prost
    Dravograd 26.05.24 10.00 NŠ Dravograd B NK Slivnica U12
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 26.05.24 10.00 NŠ ROHO A NK Peca – Akumulator
  8. 8. krog

    Ruše 01.06.24 11.00 NK Pohorje NK Miklavž
    02.06.24 10.00 prost NK Peca – Akumulator
    Ravne na Koroškem 02.06.24 10.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ ROHO A
    Slivnica 02.06.24 10.00 NK Slivnica U12 NK Kovinar
    Limbuš 06.06.24 18.00 Marles hiše NŠ Dravograd B
  9. 9. krog

    Miklavž na Dravskem polju 08.06.24 10.00 NK Miklavž NK Slivnica U12
    Maribor 08.06.24 11.00 NK Kovinar Marles hiše
    Črna na Koroškem 08.06.24 11.00 NK Peca – Akumulator NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    Dravograd 09.06.24 10.00 NŠ Dravograd B prost
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 09.06.24 10.00 NŠ ROHO A NK Pohorje