U13 Mlajši dečki – 7. Skupina – Delegiranje

Osveženo: 02.03.24 12.43

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    01.04.24 10.00 Korotan Prevalje prost
    ,
    01.04.24 10.00 NK Malečnik NK Pobrežje
    ,
    01.04.24 10.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Cerkvenjak
    ,
    01.04.24 10.00 NK Jurovski Dol NŠ ROHO U12
    Rače,
    Igrišče Rače
    01.04.24 11.00 NK Rače NŠ Slovenj Gradec B
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    06.04.24 10.00 NŠ ROHO U12 NK Rače
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    06.04.24 10.00 NK Pobrežje ŠD Starše – NŠ Dravsko polje
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    06.04.24 10.00 Korotan Prevalje NK Malečnik
    ,
    07.04.24 10.00 prost NŠ Slovenj Gradec B
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    11.04.24 17.00 NK Cerkvenjak NK Jurovski Dol
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    14.04.24 10.00 NK Malečnik prost
    ,
    14.04.24 10.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje Korotan Prevalje
    ,
    14.04.24 10.00 NK Jurovski Dol NK Pobrežje
    ,
    14.04.24 10.00 NŠ Slovenj Gradec B NŠ ROHO U12
    Rače,
    Igrišče Rače
    14.04.24 11.00 NK Rače NK Cerkvenjak
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    20.04.24 10.00 NK Pobrežje NK Rače
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    20.04.24 10.00 Korotan Prevalje NK Jurovski Dol
    ,
    21.04.24 10.00 prost NŠ ROHO U12
    ,
    21.04.24 10.00 NK Malečnik ŠD Starše – NŠ Dravsko polje
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    25.04.24 17.00 NK Cerkvenjak NŠ Slovenj Gradec B
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    27.04.24 10.00 NŠ ROHO U12 NK Cerkvenjak
    ,
    28.04.24 10.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje prost
    ,
    28.04.24 10.00 NK Jurovski Dol NK Malečnik
    ,
    28.04.24 10.00 NŠ Slovenj Gradec B NK Pobrežje
    Rače,
    Igrišče Rače
    28.04.24 11.00 NK Rače Korotan Prevalje
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    11.05.24 10.00 NK Pobrežje NŠ ROHO U12
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    11.05.24 10.00 Korotan Prevalje NŠ Slovenj Gradec B
    ,
    12.05.24 10.00 prost NK Cerkvenjak
    ,
    12.05.24 10.00 NK Malečnik NK Rače
    ,
    12.05.24 10.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Jurovski Dol
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    25.05.24 10.00 NŠ ROHO U12 Korotan Prevalje
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    26.05.24 10.00 NK Jurovski Dol prost
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    26.05.24 10.00 NŠ Slovenj Gradec B NK Malečnik
    Rače,
    Igrišče Rače
    26.05.24 11.00 NK Rače ŠD Starše – NŠ Dravsko polje
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    30.05.24 17.00 NK Cerkvenjak NK Pobrežje
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    01.06.24 10.00 Korotan Prevalje NK Cerkvenjak
    ,
    02.06.24 10.00 prost NK Pobrežje
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    02.06.24 10.00 NK Malečnik NŠ ROHO U12
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    02.06.24 10.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NŠ Slovenj Gradec B
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    02.06.24 10.00 NK Jurovski Dol NK Rače
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    08.06.24 10.00 NŠ ROHO U12 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    08.06.24 10.00 NK Pobrežje Korotan Prevalje
    Rače,
    Igrišče Rače
    09.06.24 10.00 NK Rače prost
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    09.06.24 10.00 NŠ Slovenj Gradec B NK Jurovski Dol
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    09.06.24 10.00 NK Cerkvenjak NK Malečnik