U15 Starejši dečki – 2. Liga

Lestvica

Klub Tekme Zmage Neodločene Porazi Goli Točke
Klub Tekme Z N P Goli Točke
1. NK Jurovski Dol 11 11 0 0 67:8 33
2. Nk Fram 11 10 0 1 68:6 30
3. NK Miklavž U14 11 8 1 2 32:27 25
4. NK Pohorje 11 7 1 3 59:21 22
5. Marles hiše 11 5 1 5 47:27 16
6. ŠD Jakobski Dol 11 4 2 5 20:33 14
7. ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 11 4 1 6 30:35 13
8. NK Rače U15 11 4 1 6 23:31 13
9. NK Pobrežje 11 3 2 6 26:40 11
10. Lenart 11 2 2 7 19:62 8
11. NK MALEČNIK 11 2 0 9 12:46 6
12. NK Dobrodej Dobrovce U14 11 0 1 10 10:77 1

Tekme

  1. 1. krog

    Miklavž na Dravskem polju 03.09.22 11.30 NK Miklavž U14 5 : 0
    (3 : 0)
    Lenart
    Maribor 03.09.22 12.00 NK Pobrežje 3 : 4
    (3 : 1)
    ŠD Jakobski Dol
    Maribor 04.09.22 11.00 Marles hiše 0 : 2
    (0 : 1)
    Nk Fram
    Jurovski Dol 06.09.22 17.00 NK Jurovski Dol 4 : 1
    (2 : 1)
    NK Rače U15
    Ruše 07.09.22 15.30 NK Pohorje 5 : 1
    (2 : 0)
    NK MALEČNIK
    Brunšvik 07.09.22 17.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 4 : 0
    (0 : 0)
    NK Dobrodej Dobrovce U14
  2. 2. krog

    Fram 10.09.22 12.00 Nk Fram 8 : 0
    (6 : 0)
    NK Pobrežje
    Ruše 10.09.22 12.30 NK Pohorje 4 : 4
    (2 : 2)
    NK Miklavž U14
    Jakobski Dol 11.09.22 14.00 ŠD Jakobski Dol 1 : 6
    (1 : 3)
    NK Jurovski Dol
    Lenart v Slovenskih goricah 12.09.22 17.00 Lenart 2 : 4
    (2 : 3)
    NK Rače U15
    Marjeta 14.09.22 17.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 2 : 4
    (0 : 1)
    Marles hiše
    Malečnik 14.09.22 17.00 NK MALEČNIK 5 : 3
    (2 : 1)
    NK Dobrodej Dobrovce U14
  3. 3. krog

    Maribor 17.09.22 12.00 NK Pobrežje 5 : 0
    (3 : 0)
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Maribor 18.09.22 11.00 Marles hiše 4 : 5
    (3 : 2)
    NK MALEČNIK
    Jurovski Dol 20.09.22 16.00 NK Jurovski Dol 3 : 2
    (1 : 2)
    Nk Fram
    Rače 20.09.22 17.00 NK Rače U15 2 : 3
    (0 : 1)
    ŠD Jakobski Dol
    Ruše 21.09.22 17.00 NK Pohorje 12 : 0
    (9 : 0)
    Lenart
    Dobrovce 05.10.22 17.00 NK Dobrodej Dobrovce U14 0 : 5
    (0 : 2)
    NK Miklavž U14
  4. 4. krog

    Loka Rošnja 24.09.22 11.00 NK Miklavž U14 3 : 2
    (2 : 0)
    Marles hiše
    Fram 24.09.22 11.30 Nk Fram 5 : 0
    (1 : 0)
    NK Rače U15
    Lenart v Slovenskih goricah 27.09.22 18.00 Lenart 3 : 2
    (0 : 2)
    ŠD Jakobski Dol
    Malečnik 28.09.22 16.30 NK MALEČNIK 0 : 3
    (0 : 1)
    NK Pobrežje
    Ruše 28.09.22 17.00 NK Pohorje 16 : 0
    (5 : 0)
    NK Dobrodej Dobrovce U14
    Marjeta 28.09.22 17.30 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 1 : 9
    (0 : 3)
    NK Jurovski Dol
  5. 5. krog

    Jakobski Dol 01.10.22 10.00 ŠD Jakobski Dol 0 : 2
    (0 : 1)
    Nk Fram
    Maribor 01.10.22 11.00 NK Pobrežje 2 : 4
    (2 : 2)
    NK Miklavž U14
    Dobrovce 02.10.22 11.00 NK Dobrodej Dobrovce U14 3 : 3
    (1 : 2)
    Lenart
    Maribor 02.10.22 11.00 Marles hiše 3 : 5
    (1 : 3)
    NK Pohorje
    Rače 03.10.22 16.30 NK Rače U15 5 : 3
    (2 : 2)
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Jurovski Dol 19.10.22 16.00 NK Jurovski Dol 7 : 0
    (2 : 0)
    NK MALEČNIK
  6. 6. krog

    Miklavž na Dravskem polju 08.10.22 11.00 NK Miklavž U14 0 : 5
    (0 : 2)
    NK Jurovski Dol
    Dobrovce 10.10.22 17.00 NK Dobrodej Dobrovce U14 0 : 7
    (0 : 3)
    Marles hiše
    Lenart v Slovenskih goricah 10.10.22 18.00 Lenart 0 : 10
    (0 : 4)
    Nk Fram
    Malečnik 12.10.22 16.00 NK MALEČNIK 1 : 3
    (1 : 0)
    NK Rače U15
    Marjeta 12.10.22 17.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 2 : 2
    (1 : 0)
    ŠD Jakobski Dol
    Ruše 21.10.22 17.30 NK Pohorje 6 : 0
    (2 : 0)
    NK Pobrežje
  7. 7. krog

    Jurovski Dol 15.10.22 11.00 NK Jurovski Dol 9 : 0
    (3 : 0)
    NK Pohorje
    Jakobski Dol 15.10.22 11.00 ŠD Jakobski Dol 1 : 0
    (0 : 0)
    NK MALEČNIK
    Fram 15.10.22 11.00 Nk Fram 7 : 3
    (5 : 1)
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Maribor 16.10.22 11.00 Marles hiše 12 : 2
    (5 : 0)
    Lenart
    Rače 16.10.22 11.00 NK Rače U15 1 : 4
    (1 : 1)
    NK Miklavž U14
    Dobrovce 18.11.22 18.00 NK Dobrodej Dobrovce U14 1 : 8
    (1 : 3)
    NK Pobrežje
  8. 8. krog

    Jakobski Dol 22.10.22 11.00 ŠD Jakobski Dol 1 : 2
    (0 : 1)
    NK Miklavž U14
    Maribor 23.10.22 11.00 Marles hiše 7 : 0
    (3 : 0)
    NK Pobrežje
    Dobrovce 23.10.22 15.30 NK Dobrodej Dobrovce U14 1 : 8
    (1 : 3)
    NK Jurovski Dol
    Lenart v Slovenskih goricah 24.10.22 17.00 Lenart 0 : 6
    (0 : 1)
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Malečnik 26.10.22 15.30 NK MALEČNIK 0 : 5
    (0 : 3)
    Nk Fram
    Ruše 26.10.22 18.00 NK Pohorje 2 : 0
    (0 : 0)
    NK Rače U15
  9. 9. krog

    Jurovski Dol 29.10.22 11.00 NK Jurovski Dol 4 : 0
    (2 : 0)
    Marles hiše
    Jakobski Dol 29.10.22 11.00 ŠD Jakobski Dol 0 : 8
    (0 : 5)
    NK Pohorje
    Fram 29.10.22 11.00 Nk Fram 12 : 0
    (7 : 0)
    NK Miklavž U14
    Marjeta 02.11.22 17.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 6 : 0
    (4 : 0)
    NK MALEČNIK
    Dobrovce 08.11.22 17.00 NK Dobrodej Dobrovce U14 0 : 4
    (0 : 0)
    NK Rače U15
    Lenart v Slovenskih goricah 16.11.22 17.30 Lenart 2 : 2
    (0 : 1)
    NK Pobrežje
  10. 10. krog

    Maribor 05.11.22 11.00 NK Pobrežje 1 : 6
    (1 : 3)
    NK Jurovski Dol
    Marjeta 05.11.22 11.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 0 : 2
    (0 : 2)
    NK Miklavž U14
    Maribor 06.11.22 11.00 Marles hiše 5 : 1
    (1 : 1)
    NK Rače U15
    Lenart v Slovenskih goricah 08.11.22 17.30 Lenart 6 : 0
    (5 : 0)
    NK MALEČNIK
    Ruše 09.11.22 17.00 NK Pohorje 0 : 1
    (0 : 0)
    Nk Fram
    Dobrovce 16.11.22 17.00 NK Dobrodej Dobrovce U14 2 : 3
    (1 : 2)
    ŠD Jakobski Dol
  11. 11. krog

    Jurovski Dol 12.11.22 11.00 NK Jurovski Dol 6 : 1
    (4 : 0)
    Lenart
    Fram 12.11.22 11.00 Nk Fram 14 : 0
    (6 : 0)
    NK Dobrodej Dobrovce U14
    Jakobski Dol 13.11.22 10.30 ŠD Jakobski Dol 3 : 3
    (1 : 1)
    Marles hiše
    Rače 13.11.22 11.00 NK Rače U15 2 : 2
    (1 : 1)
    NK Pobrežje
    Malečnik 16.11.22 14.00 NK MALEČNIK 0 : 3
    (0 : 1)
    NK Miklavž U14
    Marjeta 16.11.22 17.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 3 : 1
    (1 : 0)
    NK Pohorje