U15 Starejši dečki – A skupina – Delegiranje

Osveženo: 16.06.24 13.42

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    27.08.23 11.00 Korotan Prevalje NŠ Jarenina-Pesnica Hrvacki Jure
    Rače,
    Igrišče Rače
    29.08.23 17.00 NK Rače U15 NŠ NK RADLJE U15 Barta May
    Fram,
    Igrišče Fram
    30.08.23 17.00 Nk Fram NK Malečnik Stojkovič Marko
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    30.08.23 19.00 NK Novogradnje MB Tabor Marles hiše Kropf Eva
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    06.09.23 17.30 NK Kovinar NK Jurovski Dol Kacjan Zala
    ,
    07.09.23 17.30 NŠ ROHO NK Pohorje Kacjan Zala
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    08.09.23 17.30 NK Fužinar SIJ Ravne Systems NK Pobrežje Racaj Fatlind
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    02.09.23 10.00 NK Pobrežje NK Kovinar Barta May
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    02.09.23 11.00 NK Pohorje NK Jurovski Dol Pečarič Luka
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    02.09.23 11.00 NŠ NK RADLJE U15 NK Novogradnje MB Tabor Grubelnik Matic
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    03.09.23 11.00 Marles hiše Korotan Prevalje Bele Klemen
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    05.09.23 16.30 NŠ ROHO Nk Fram Ferčič Jani
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    05.09.23 17.00 NŠ Jarenina-Pesnica NK Fužinar SIJ Ravne Systems Barta May
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    06.09.23 16.30 NK Malečnik NK Rače U15 Lahovič Marcel
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    10.09.23 13.30 NK Jurovski Dol NK Pobrežje Ristić Jan
    Fram,
    Igrišče Fram
    11.09.23 16.30 Nk Fram NK Pohorje Goznik Tai
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    11.09.23 17.00 NK Kovinar NŠ Jarenina-Pesnica Barta May
    Rače,
    Igrišče Rače
    13.09.23 16.30 NK Rače U15 NŠ ROHO Benc Uroš
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    13.09.23 16.30 NK Fužinar SIJ Ravne Systems Marles hiše Hrvacki Jure
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    13.09.23 19.00 NK Novogradnje MB Tabor NK Malečnik Kropf Eva
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    14.09.23 17.30 Korotan Prevalje NŠ NK RADLJE U15 Hrvacki Jure
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    16.09.23 11.00 NŠ Jarenina-Pesnica NK Jurovski Dol Ristić Jan
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    17.09.23 11.00 NK Pohorje NK Pobrežje Pečarič Luka
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    17.09.23 11.00 Marles hiše NK Kovinar Lahovič Marcel
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    19.09.23 16.30 NŠ ROHO NK Novogradnje MB Tabor Bratuša David
    Fram,
    Igrišče Fram
    20.09.23 16.30 Nk Fram NK Rače U15 Benc Uroš
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    21.09.23 16.30 NK Malečnik Korotan Prevalje Ristić Jan
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    10.10.23 19.00 NŠ NK RADLJE U15 NK Fužinar SIJ Ravne Systems Grubelnik Matic
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    23.09.23 10.00 NK Pobrežje NŠ Jarenina-Pesnica Marin Jan
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    23.09.23 11.00 NK Jurovski Dol Marles hiše
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    24.09.23 11.00 Korotan Prevalje NŠ ROHO Racaj Fatlind
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    24.09.23 12.30 NK Kovinar NŠ NK RADLJE U15 Bezjak Adam
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    27.09.23 15.30 NK Fužinar SIJ Ravne Systems NK Malečnik Hrvacki Jure
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    27.09.23 19.00 NK Novogradnje MB Tabor Nk Fram Kropf Eva
    Rače,
    Igrišče Rače
    25.10.23 16.00 NK Rače U15 NK Pohorje Kropf Eva
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    01.10.23 11.00 NK Pohorje NŠ Jarenina-Pesnica Kropf Eva
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    01.10.23 11.00 Marles hiše NK Pobrežje Kacjan Zala
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    03.10.23 15.30 NŠ ROHO NK Fužinar SIJ Ravne Systems Barta May
    Rače,
    Igrišče Rače
    03.10.23 16.30 NK Rače U15 NK Novogradnje MB Tabor Benc Uroš
    Fram,
    Igrišče Fram
    05.10.23 16.30 Nk Fram Korotan Prevalje Pečarič Luka
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    12.10.23 15.00 NK Malečnik NK Kovinar Stanko Ian Luka
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    24.10.23 18.30 NŠ NK RADLJE U15 NK Jurovski Dol Kresnik Urban
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    07.10.23 10.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems Nk Fram Močivnik Joži
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    07.10.23 11.00 NK Jurovski Dol NK Malečnik Gonza Nejc
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    08.10.23 11.00 Korotan Prevalje NK Rače U15 Racaj Fatlind
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    08.10.23 13.00 NK Kovinar NŠ ROHO Sovec Matevž
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    09.10.23 16.45 NŠ Jarenina-Pesnica Marles hiše Bezjak Adam
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    11.10.23 19.00 NK Novogradnje MB Tabor NK Pohorje Kacjan Zala
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    02.11.23 15.00 NK Pobrežje NŠ NK RADLJE U15 Barta May Lepej Drago
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    15.10.23 14.00 NŠ NK RADLJE U15 NŠ Jarenina-Pesnica Jonke Mitja
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    16.10.23 17.00 NK Pohorje Marles hiše Ferčič Jani
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    17.10.23 15.00 NŠ ROHO NK Jurovski Dol Kropf Eva
    Rače,
    Igrišče Rače
    17.10.23 16.30 NK Rače U15 NK Fužinar SIJ Ravne Systems Benc Uroš
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    18.10.23 15.00 NK Malečnik NK Pobrežje Ivanović Uroš
    Fram,
    Igrišče Fram
    18.10.23 15.00 Nk Fram NK Kovinar Stanko Ian Luka
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    18.10.23 18.30 NK Novogradnje MB Tabor Korotan Prevalje Eder Gregor
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    21.10.23 11.00 NK Jurovski Dol Nk Fram Bezjak Adam
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    21.10.23 11.00 NK Pobrežje NŠ ROHO Stanko Ian Luka
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    21.10.23 11.00 NŠ Jarenina-Pesnica NK Malečnik Ivanović Uroš
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    22.10.23 11.00 Korotan Prevalje NK Pohorje Močivnik Joži
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    22.10.23 11.00 Marles hiše NŠ NK RADLJE U15 Bratuša David
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    22.10.23 13.00 NK Kovinar NK Rače U15 Ristić Jan
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    24.10.23 16.30 NK Fužinar SIJ Ravne Systems NK Novogradnje MB Tabor Hrvacki Jure
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    27.10.23 17.00 NK Pohorje NŠ NK RADLJE U15 Bratuša David
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    29.10.23 10.00 Korotan Prevalje NK Fužinar SIJ Ravne Systems Močivnik Joži
    Fram,
    Igrišče Fram
    07.11.23 14.30 Nk Fram NK Pobrežje Stanko Ian Luka
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    08.11.23 14.00 NK Malečnik Marles hiše Barta May
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    09.11.23 19.00 NK Novogradnje MB Tabor NK Kovinar Bratuša David
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    11.11.23 11.00 NŠ ROHO NŠ Jarenina-Pesnica Kacjan Zala
    Rače,
    Igrišče Rače
    16.11.23 14.45 NK Rače U15 NK Jurovski Dol Bratuša David
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    04.11.23 10.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems NK Pohorje
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    04.11.23 11.00 NŠ NK RADLJE U15 NK Malečnik
    ,
    NK Pobrežje NK Rače U15 Rajh Žan
    ,
    Marles hiše NŠ ROHO
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    05.11.23 13.00 NK Kovinar Korotan Prevalje Kropf Eva
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    06.11.23 14.45 NK Jurovski Dol NK Novogradnje MB Tabor Majer Vojko
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    19.11.23 17.00 Marles hiše NŠ ROHO Eder Gregor
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    21.11.23 19.00 NK Pobrežje NK Rače U15 Barta May
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    25.11.23 14.00 NŠ Jarenina-Pesnica Nk Fram Barta May
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    11.11.23 10.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems NK Kovinar Racaj Fatlind
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    11.11.23 11.00 Korotan Prevalje NK Jurovski Dol Kordež Matic
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    12.11.23 11.00 NK Pohorje NK Malečnik Kropf Eva
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    14.11.23 14.00 NŠ ROHO NŠ NK RADLJE U15 Sovec Matevž
    Rače,
    Igrišče Rače
    14.11.23 14.00 NK Rače U15 NŠ Jarenina-Pesnica Barta May
    Fram,
    Igrišče Fram
    15.11.23 14.00 Nk Fram Marles hiše Rajh Žan
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    15.11.23 19.00 NK Novogradnje MB Tabor NK Pobrežje Podgoršek Simon Matej
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    20.03.24 16.00 NK Malečnik NŠ ROHO Romih Alen
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    23.03.24 11.00 NK Pobrežje Korotan Prevalje Barta May
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    23.03.24 11.00 NŠ NK RADLJE U15 Nk Fram Grubelnik Matic
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    23.03.24 13.00 NŠ Jarenina-Pesnica NK Novogradnje MB Tabor Kranvogel Mai
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT
    23.03.24 17.15 NK Jurovski Dol NK Fužinar SIJ Ravne Systems Kropf Eva
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    24.03.24 09.30 Marles hiše NK Rače U15 Ristić Jan
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    24.03.24 13.00 NK Kovinar NK Pohorje Senekovič Jernej
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    30.03.24 13.00 NK Pohorje NŠ ROHO Zemljič Žan
    Rače,
    Igrišče Rače
    02.04.24 16.30 NK Rače U15 Nk Fram Merdanović Dino
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    03.04.24 16.30 NK Malečnik NŠ Jarenina-Pesnica Kranvogel Mai
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    03.04.24 19.00 NK Novogradnje MB Tabor NK Jurovski Dol Javernik Nik
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    06.04.24 09.30 Korotan Prevalje Marles hiše Močivnik Joži
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    06.04.24 11.00 NŠ NK RADLJE U15 NK Kovinar Grubelnik Matic
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    06.04.24 11.00 NK Pobrežje NK Fužinar SIJ Ravne Systems Zemljič Žan
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    06.04.24 09.30 NK Jurovski Dol NŠ Jarenina-Pesnica Crnolić Alen
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    10.04.24 19.00 NK Novogradnje MB Tabor NŠ ROHO Kacjan Zala
    Rače,
    Igrišče Rače
    11.04.24 17.00 NK Rače U15 NK Malečnik Bezjak Adam
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    13.04.24 11.00 NŠ NK RADLJE U15 NK Pobrežje Grubelnik Matic
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    13.04.24 11.00 NK Kovinar Marles hiše Romih Alen
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    21.04.24 11.00 NK Pohorje Nk Fram Kranvogel Mai
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    14.05.24 18.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems Korotan Prevalje Hrvacki Jure
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    13.04.24 11.00 NŠ Jarenina-Pesnica NŠ ROHO Crnolić Alen
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    14.04.24 11.00 NK Pohorje NK Rače U15 Kranvogel Mai
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT
    17.04.24 16.30 NK Malečnik NK Jurovski Dol Stanko Ian Luka
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    20.04.24 10.00 Korotan Prevalje NK Pobrežje Močivnik Joži
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    20.04.24 11.00 NŠ NK RADLJE U15 Marles hiše Kranvogel Mai
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    20.04.24 11.00 NK Kovinar NK Fužinar SIJ Ravne Systems Javernik Nik
    Fram,
    Igrišče Fram
    06.05.24 18.00 Nk Fram NK Novogradnje MB Tabor Javernik Nik
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    24.04.24 17.00 NK Malečnik NK Pohorje Svetej Tim
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    24.04.24 17.00 NK Jurovski Dol NŠ ROHO Barta May
    Fram,
    Igrišče Fram
    24.04.24 17.00 Nk Fram NŠ Jarenina-Pesnica Senekovič Jernej
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    24.04.24 19.00 NK Novogradnje MB Tabor NK Rače U15 Kranvogel Mai
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    25.04.24 17.00 NK Kovinar NK Pobrežje Senekovič Jernej
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    27.04.24 11.00 NŠ NK RADLJE U15 Korotan Prevalje Jonke Mitja
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    18.05.24 11.00 Marles hiše NK Fužinar SIJ Ravne Systems Vodušek Tian
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    27.04.24 11.00 NŠ ROHO NK Malečnik Zemljič Žan
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    06.05.24 17.00 NŠ Jarenina-Pesnica NK Rače U15 Kranvogel Mai
    Fram,
    Igrišče Fram
    08.05.24 17.00 Nk Fram NK Jurovski Dol Merdanović Dino
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    11.05.24 10.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ NK RADLJE U15 Močivnik Joži
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    11.05.24 11.00 Korotan Prevalje NK Kovinar Grubelnik Matic
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    14.05.24 17.00 NK Pobrežje Marles hiše Senekovič Jernej
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    22.05.24 18.00 NK Pohorje NK Novogradnje MB Tabor Vodušek Tian
  19. 19. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    11.05.24 11.00 NŠ Jarenina-Pesnica NK Pohorje
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    13.05.24 17.30 NK Jurovski Dol NK Rače U15 Veselko Domen
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    15.05.24 17.00 NK Malečnik NK Novogradnje MB Tabor Zemljič Žan
    Fram,
    Igrišče Fram
    15.05.24 17.00 Nk Fram NŠ ROHO Merdanović Dino
  20. 20. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    18.05.24 11.00 NK Jurovski Dol NK Pohorje Veselko Domen
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    18.05.24 14.00 NK Novogradnje MB Tabor NŠ Jarenina-Pesnica Merdanović Dino
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    24.05.24 17.00 NK Malečnik Nk Fram Ristić Jan
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    29.05.24 17.30 NŠ ROHO NK Rače U15 Lepej Nejc