U17 Kadetska liga – 2022/23 – Zapisnik

  • 19. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 06.06.23 ob 17.30

    Marles hiše 0 : 1 0 : 0 NŠ NK RADLJE U17
    Sodniki: Stanko Ian Luka (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    Marles hiše
    12 Sentič Anej K V
    9 Kežman Marko
    10 Kesič Gmeiner Gašper
    3 Majcen Gal
    13 Mlakar Štef
    5 Korun Matej
    11 Hadner Nejc
    7 Miljatović Tim
    8 Jovič Luka
    6 Pavlin Brin Jakob
    14 Skale Leon
    Rezervni igralci
    2 Podlesnik Niko
    4 Lazar Klemen
    NŠ NK RADLJE U17
    1 Sevčnikar Šapek Žak V
    15 Drajzinger Nejc
    5 Mušić Maid K
    3 Štih Luka
    14 Pušnik Jan
    7 Palko Anej
    10 Aplinc Lel
    9 Stajnko Knez Noel
    13 Smrečnik Nino
    11 Pečoler Maj
    17 Čas Andraž
    Rezervni igralci
    8 Rozman Teo
    16 Bališ Žan
    Trener
    Embreuš Miro
    Trener
    Cigler Samo
    Zadetki
    NŠ NK RADLJE U17 9 Stajnko Knez Noel 0 : 1 54′
    Dogodki
    Marles hiše 12 Sentič Anej 44′
    Marles hiše 11 / 2 Hadner Nejc / Podlesnik Niko 46′
    Marles hiše Glavni trener Embreuš Miro 55′
    NŠ NK RADLJE U17 3 / 8 Štih Luka / Rozman Teo 57′
    NŠ NK RADLJE U17 11 / 16 Pečoler Maj / Bališ Žan 80′
  • 19. krog | Maribor – Igrišče Kovinar Maribor | 27.05.23 ob 10.30

    NK Kovinar 2 : 2 1 : 1 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Sodniki: Stanko Ian Luka (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Kovinar
    12 Volavšek Tai V
    6 Šibonjić Amar
    7 Tairi Sali
    4 Krajnc Leo
    8 Pratnemer Ian K
    17 Trupković Tim
    10 Sahitaj Erion
    9 Osmanaj Nik
    18 Gassenburger Nejc
    11 Ajrizaj Jasmin
    13 Beriša Kerim
    Rezervni igralci
    3 Mikložič Taj
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    22 Pečnik Jan V
    4 Ogrizek Matic
    18 Gojčič Lan
    15 Premzl Tjan
    8 Drevenšek Marko
    5 Kirbiš Jan
    6 Mesarič Gašper
    14 Galun Tilen
    7 Pleteršek Gal
    10 Lenart Taj
    20 Mithans Tanaj
    Rezervni igralci
    1 Kirbiš Matevž
    19 Žunko Gal
    Trener
    Vidovič Ervin
    Trener
    Colnarič Samir
    Zadetki
    NK Kovinar 18 Gassenburger Nejc 1 : 0 6′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 20 Mithans Tanaj 1 : 1 43′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 10 Lenart Taj 1 : 2 50′
    NK Kovinar 9 Osmanaj Nik 2 : 2 79′
    Dogodki
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 10 Lenart Taj 11′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 20 Mithans Tanaj 28′
    NK Kovinar 7 / 3 Tairi Sali / Mikložič Taj 38′
    NK Kovinar 11 Ajrizaj Jasmin 44′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 14 / 19 Galun Tilen / Žunko Gal 55′
    NK Kovinar 18 Gassenburger Nejc 64′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 7 / 1 Pleteršek Gal / Kirbiš Matevž 72′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 1 Kirbiš Matevž 85′
  • 20. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 24.05.23 ob 17.00

    Marles hiše 2 : 1 2 : 0 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Sodniki: Hrženjak Nickolas (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 35
    Marles hiše
    12 Sentič Anej K V
    6 Skale Leon
    10 Kesič Gmeiner Gašper
    22 Majcen Gal
    9 Mlakar Štef
    20 Lazar Klemen
    11 Hadner Nejc
    7 Miljatović Tim
    3 Pavlin Brin Jakob
    8 Jovič Luka
    5 Kežman Marko
    Rezervni igralci
    4 Valher Tanaj
    21 Vrhunec Klemen
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    12 Pečnik Jan V
    4 Lampret Luka
    18 Gojčič Lan
    13 Premzl Tjan
    5 Kirbiš Jan
    16 Pečar Matevž
    11 Koletnik Aljaž
    7 Pleteršek Gal
    10 Lenart Taj
    6 Pernat Jakob K
    19 Mlakar Filip
    Rezervni igralci
    14 Galun Tilen
    20 Žunko Gal
    8 Ogrizek Matic
    Trener
    Embreuš Miro
    Trener
    Colnarič Samir
    Zadetki
    Marles hiše 10 Kesič Gmeiner Gašper 1 : 0 13′
    Marles hiše 6 Skale Leon 2 : 0 35′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 18 Gojčič Lan 2 : 1 53′
    Dogodki
    Marles hiše 11 / 4 Hadner Nejc / Valher Tanaj 31′
    Marles hiše 5 / 21 Kežman Marko / Vrhunec Klemen 60′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 16 / 14 Pečar Matevž / Galun Tilen 60′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 4 Lampret Luka 63′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 11 / 8 Koletnik Aljaž / Ogrizek Matic 64′
    Marles hiše 4 Valher Tanaj 82′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 6 Pernat Jakob 82′
  • 20. krog | Maribor – Igrišče Kovinar Maribor | 21.05.23 ob 17.00

    NK Kovinar 1 : 2 0 : 1 NŠ Slovenj Gradec
    Sodniki: Klemenčič Tilen (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 100
    NK Kovinar
    12 Volavšek Tai V
    6 Šibonjić Amar
    7 Tairi Sali
    18 Belšak Nik
    4 Krajnc Leo
    8 Pratnemer Ian K
    11 Artnak Skrinjer Neo
    10 Sahitaj Erion
    9 Osmanaj Nik
    15 Ljušić Arsenije
    16 Veniger Rok
    Rezervni igralci
    3 Kušter Brin
    13 Ajrizaj Jasmin
    17 Trupković Tim
    NŠ Slovenj Gradec
    1 Cikaj Albin K V
    11 Gutenberger Luka
    3 Pečnik Tanei
    4 Podojsteršek Patrik
    2 Kašnik Jaka
    6 Špoljar Slivnik Anže
    18 Goličnik Teodor
    17 Hleb Teo
    7 Valentar Tilen
    10 Kotnik Matej
    15 Jug Anej
    Rezervni igralci
    5 Čegovnik Matija
    8 Kancijan Žan
    9 Valentar Klemen
    16 Alibegić Ammar
    14 Plevnik Andraž
    13 Kac Anej
    Trener
    Vidovič Ervin
    Trener
    Černič Rok
    Zadetki
    NŠ Slovenj Gradec 17 Hleb Teo 0 : 1 44′
    NK Kovinar 9 Osmanaj Nik 1 : 1 60′
    NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Tilen 1 : 2 87′
    Dogodki
    NK Kovinar 16 Veniger Rok 26′
    NK Kovinar 15 / 3 Ljušić Arsenije / Kušter Brin 46′
    NŠ Slovenj Gradec 6 / 8 Špoljar Slivnik Anže / Kancijan Žan 55′
    NŠ Slovenj Gradec 15 / 14 Jug Anej / Plevnik Andraž 55′
    NŠ Slovenj Gradec 2 / 16 Kašnik Jaka / Alibegić Ammar 63′
    NK Kovinar 16 / 13 Veniger Rok / Ajrizaj Jasmin 65′
    NŠ Slovenj Gradec 10 Kotnik Matej 65′
    NK Kovinar 6 Šibonjić Amar 76′
    NK Kovinar 7 / 17 Tairi Sali / Trupković Tim 77′
    NŠ Slovenj Gradec 3 Pečnik Tanei 78′
    NŠ Slovenj Gradec 16 / 9 Alibegić Ammar / Valentar Klemen 81′
    NŠ Slovenj Gradec 4 / 5 Podojsteršek Patrik / Čegovnik Matija 81′
    NK Kovinar 8 Pratnemer Ian 88′
    NK Kovinar 10 Sahitaj Erion 89′
    NK Kovinar 11 Artnak Skrinjer Neo 92′
  • 20. krog | Fram – Igrišče Fram | 21.05.23 ob 14.00

    Nk Fram 4 : 1 2 : 1 NŠ Roho VBO
    Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 35
    Nk Fram
    1 Petrovič Gašper V
    29 Kraner Marčič Vid
    26 Sovec Anže
    16 Kvas Anžej K
    28 Prelog Alen
    22 Falež Tim
    13 Blatnik Lin
    34 Sovec Boštjan
    25 Skodič Mark Bruno
    6 Bajgot Drago
    32 Gradišnik Jošt
    Rezervni igralci
    3 Pinter Matjaž
    11 Seliškar Tevž
    NŠ Roho VBO
    1 Dolenc Domen
    13 Šela Urban
    2 Iršič Jaka
    10 Kranvogel Mai
    11 Beras Timotej
    5 Levec Alex
    7 Petrič Sven
    15 Bencak Anej
    18 Kotnik Matija
    19 Kovačič Jakob
    14 Smajić Anes
    Rezervni igralci
    12 Hausmeister Tai
    9 Jaklin Luka
    3 Predan Žak
    Trener
    Novak Lana
    Trener
    Golob Miha
    Zadetki
    Nk Fram 1 Petrovič Gašper 0 : 1 ag 8′
    Nk Fram 26 Sovec Anže 1 : 1 11m 27′
    Nk Fram 16 Kvas Anžej 2 : 1 43′
    Nk Fram 26 Sovec Anže 3 : 1 73′
    Nk Fram 22 Falež Tim 4 : 1 76′
    Dogodki
    NŠ Roho VBO 2 / 3 Iršič Jaka / Predan Žak 39′
    NŠ Roho VBO 13 / 9 Šela Urban / Jaklin Luka 52′
    NŠ Roho VBO 1 / 12 Dolenc Domen / Hausmeister Tai 60′
    NŠ Roho VBO 7 Petrič Sven 69′
    Nk Fram 32 / 3 Gradišnik Jošt / Pinter Matjaž 71′
    Nk Fram 25 / 11 Skodič Mark Bruno / Seliškar Tevž 80′
  • 20. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 20.05.23 ob 11.00

    NK Miklavž 6 : 0 3 : 0 NK MB TABOR
    Sodniki: Ferčič Jani (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 100
    NK Miklavž
    99 Varžič Gašper K V
    15 Kocbek Nejc
    11 Kerep Gašper
    5 Klasinc Filekovič Mai
    14 Čurila Luka
    7 Voglar Taj
    4 Lečnik Tian
    10 Haliti Agim
    20 Kovačec Miha
    6 Nikić Luka
    18 Kerep Patrik
    Rezervni igralci
    23 Kaisersberger Miha
    19 Vončina Žan Luka
    3 Katič Nejc
    8 Palić Anel
    13 Horvat Tian
    21 Berbić Almedin
    2 Arnuš Tim
    NK MB TABOR
    69 Vidovšek Turner Žan V
    4 Štorman Maks
    5 Breznik Videtič Vid K
    2 Bombek Aljaž
    13 Kovačević Arman
    6 Wolf Teo
    10 Mujić Harun
    11 Pečič Tian
    14 Durović Mirnes
    7 Šildenfeld Pascal
    8 Majcenič Sian
    Rezervni igralci
    1 Jančič Tomaž V
    3 Dukarić Jaka
    19 Zumberi Čazim
    16 Hrustić Emil
    Trener
    Jurenec Damir
    Trener
    Kotnik Igor
    Zadetki
    NK Miklavž 18 Kerep Patrik 1 : 0 5′
    NK Miklavž 18 Kerep Patrik 2 : 0 37′
    NK Miklavž 18 Kerep Patrik 3 : 0 40′
    NK Miklavž 20 Kovačec Miha 4 : 0 47′
    NK Miklavž 18 Kerep Patrik 5 : 0 77′
    NK Miklavž 18 Kerep Patrik 6 : 0 79′
    Dogodki
    NK MB TABOR 69 / 1 Vidovšek Turner Žan / Jančič Tomaž 46′
    NK MB TABOR 4 / 3 Štorman Maks / Dukarić Jaka 46′
    NK MB TABOR 14 / 19 Durović Mirnes / Zumberi Čazim 46′
    NK MB TABOR 7 / 16 Šildenfeld Pascal / Hrustić Emil 46′
    NK Miklavž 6 / 2 Nikić Luka / Arnuš Tim 57′
    NK Miklavž 15 / 21 Kocbek Nejc / Berbić Almedin 65′
    NK Miklavž 20 / 19 Kovačec Miha / Vončina Žan Luka 68′
    NK Miklavž 7 / 13 Voglar Taj / Horvat Tian 77′
    NK Miklavž 18 / 3 Kerep Patrik / Katič Nejc 80′
    NK Miklavž 21 Berbić Almedin 90′
  • 20. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 20.05.23 ob 11.00

    NŠ NK RADLJE U17 9 : 0 4 : 0 NK Pobrežje
    Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NŠ NK RADLJE U17
    1 Sevčnikar Šapek Žak V
    20 Drajzinger Nejc
    5 Špegelj Tine
    14 Pušnik Jan
    3 Štih Luka
    7 Palko Anej
    10 Aplinc Lel
    9 Mušić Maid K
    19 Smrečnik Nino
    17 Čas Andraž
    11 Pečoler Maj
    Rezervni igralci
    22 Gros Vid
    8 Rozman Teo
    NK Pobrežje
    1 Vrban Lan
    11 Demiri Gani
    20 Flajsinger Gabrijel
    17 Tkalčič Aljaž K
    3 Sinanović Aidan
    9 Murtić Emir
    10 Džambić Alen
    24 Sattarov Bogdan
    7 Kovačić Jan
    16 Pavlović Uroš
    8 Frank Jure
    Rezervni igralci
    14 Uksmajli Erion
    Trener
    Pečič Matej
    Trener
    Knedl Rene
    Zadetki
    NŠ NK RADLJE U17 11 Pečoler Maj 1 : 0 20′
    NŠ NK RADLJE U17 9 Mušić Maid 2 : 0 21′
    NŠ NK RADLJE U17 17 Čas Andraž 3 : 0 43′
    NŠ NK RADLJE U17 7 Palko Anej 4 : 0 45′
    NŠ NK RADLJE U17 17 Čas Andraž 5 : 0 49′
    NŠ NK RADLJE U17 7 Palko Anej 6 : 0 53′
    NŠ NK RADLJE U17 19 Smrečnik Nino 7 : 0 75′
    NŠ NK RADLJE U17 17 Čas Andraž 8 : 0 82′
    NŠ NK RADLJE U17 17 Čas Andraž 9 : 0 89′
    Dogodki
    NK Pobrežje 8 / 14 Frank Jure / Uksmajli Erion 46′
    NŠ NK RADLJE U17 11 / 22 Pečoler Maj / Gros Vid 60′
    NK Pobrežje 24 Sattarov Bogdan 62′
    NK Pobrežje 7 Kovačić Jan 63′
    NŠ NK RADLJE U17 19 Smrečnik Nino 66′
    NŠ NK RADLJE U17 10 / 8 Aplinc Lel / Rozman Teo 72′
  • 20. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 20.05.23 ob 11.00

    NK MALEČNIK 0 : 8 0 : 4 NK Jarenina-Pesnica
    Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK MALEČNIK
    1 Kozlevčar Din V
    13 Bruić David
    5 Vudler Uroš
    9 Ćosić Samuel
    16 Vidovič Paskal
    6 Lenič Goran
    11 Sešek Jan K
    8 Zemljič Jakob
    2 Kronaveter Jan
    18 Labaš Tian
    10 Protner Žiga
    Rezervni igralci
    17 Ferk Sanel
    7 Jauk Amadej
    NK Jarenina-Pesnica
    13 Živko Kmetec Tjan V
    14 Kacijan David
    5 Torbarina Kristijan
    18 Grajf Nik
    17 Horvat Žak
    9 Vajngerl Nel
    6 Skrbinšek Valentin K
    16 Čeh Matic
    10 Zalar Lukas
    8 Čelofiga Luka
    21 Čas Žiga
    Rezervni igralci
    1 Gracej Urban Ivan V
    7 Šauperl Nejc
    20 Sužnik Aljaž
    15 Kramberger Nino
    Trener
    Jelić Dragan
    Trener
    Arzenšek Simon
    Zadetki
    NK Jarenina-Pesnica 8 Čelofiga Luka 0 : 1 4′
    NK Jarenina-Pesnica 8 Čelofiga Luka 0 : 2 10′
    NK Jarenina-Pesnica 10 Zalar Lukas 0 : 3 19′
    NK Jarenina-Pesnica 21 Čas Žiga 0 : 4 29′
    NK Jarenina-Pesnica 10 Zalar Lukas 0 : 5 49′
    NK Jarenina-Pesnica 10 Zalar Lukas 0 : 6 51′
    NK Jarenina-Pesnica 10 Zalar Lukas 0 : 7 63′
    NK Jarenina-Pesnica 6 Skrbinšek Valentin 0 : 8 75′
    Dogodki
    NK MALEČNIK 5 / 17 Vudler Uroš / Ferk Sanel 19′
    NK Jarenina-Pesnica 8 / 15 Čelofiga Luka / Kramberger Nino 46′
    NK Jarenina-Pesnica 14 / 20 Kacijan David / Sužnik Aljaž 46′
    NK Jarenina-Pesnica 21 / 7 Čas Žiga / Šauperl Nejc 46′
    NK MALEČNIK 8 / 7 Zemljič Jakob / Jauk Amadej 60′
  • 19. krog | Slovenj Gradec – Stadion Slovenj Gradec | 18.05.23 ob 19.00

    NŠ Slovenj Gradec 3 : 2 2 : 1 Korotan Prevalje
    Sodniki: Močivnik Joži (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 22
    NŠ Slovenj Gradec
    1 Cikaj Albin K V
    11 Gutenberger Luka
    3 Pečnik Tanei
    17 Plevnik Andraž
    2 Kašnik Jaka
    6 Špoljar Slivnik Anže
    4 Bežan Aljaž
    8 Kancijan Žan
    7 Valentar Tilen
    10 Kotnik Matej
    15 Jug Anej
    Rezervni igralci
    18 Čegovnik Matija
    14 Kac Anej
    9 Valentar Klemen
    5 Alibegić Ammar
    Korotan Prevalje
    12 Grm Nejc K V
    15 Dizdarević Adin
    5 Krueziu Edi
    18 Kumprej Luka
    3 Čeru Ažbe
    11 Založnik Žiga
    10 Mihalj Leon
    6 Dizdarević Belmin
    7 Hadžić Belmin
    17 Gruber Maks
    20 Moussouris Tai
    Rezervni igralci
    14 Krajnc Anej
    Trener
    Černič Rok
    Trener
    Kučej Nino
    Zadetki
    NŠ Slovenj Gradec 15 Jug Anej 1 : 0 14′
    Korotan Prevalje 20 Moussouris Tai 1 : 1 20′
    NŠ Slovenj Gradec 10 Kotnik Matej 2 : 1 45′
    NŠ Slovenj Gradec 10 Kotnik Matej 3 : 1 71′
    Korotan Prevalje 10 Mihalj Leon 3 : 2 76′
    Dogodki
    NŠ Slovenj Gradec 8 Kancijan Žan 35′
    NŠ Slovenj Gradec 17 / 18 Plevnik Andraž / Čegovnik Matija 78′
    NŠ Slovenj Gradec 8 / 14 Kancijan Žan / Kac Anej 87′
    NŠ Slovenj Gradec 10 / 5 Kotnik Matej / Alibegić Ammar 87′
    Korotan Prevalje 17 Gruber Maks 93′
  • 16. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 17.05.23 ob 17.00

    NK MALEČNIK 1 : 7 0 : 3 NK Jurovski Dol
    Sodniki: Holcman Aljaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK MALEČNIK
    1 Šebalj Filip V
    19 Kronaveter Jan
    4 Vudler Uroš
    9 Ćosić Samuel
    16 Vidovič Paskal
    11 Sešek Jan K
    8 Kovač Matic
    17 Ferk Sanel
    15 Labaš Tian
    7 Jauk Amadej
    14 Zemljič Jakob
    Rezervni igralci
    3 Protner Žiga
    18 Jovanović Anej
    10 Kit Yurii
    NK Jurovski Dol
    1 Kranar Nino V
    3 Satler Anej K
    4 Perko Jernej
    2 Fras Anej
    18 Majhen Matej
    9 Petek Nejc
    11 Tušek Maj
    8 Breznik Vid
    10 Petek Jan
    6 Sulcer Primož
    15 Petek Jurij
    Rezervni igralci
    12 Čeh Fekonja Žan
    23 Izlakar Amadej
    25 Ćetojević Uroš
    Trener
    Jelić Dragan
    Trener
    Radan Matej
    Zadetki
    NK Jurovski Dol 10 Petek Jan 0 : 1 15′
    NK Jurovski Dol 10 Petek Jan 0 : 2 37′
    NK Jurovski Dol 6 Sulcer Primož 0 : 3 39′
    NK Jurovski Dol 9 Petek Nejc 0 : 4 47′
    NK Jurovski Dol 6 Sulcer Primož 0 : 5 48′
    NK Jurovski Dol 8 Breznik Vid 0 : 6 61′
    NK MALEČNIK 10 Kit Yurii 1 : 6 64′
    NK Jurovski Dol 6 Sulcer Primož 1 : 7 86′
    Dogodki
    NK MALEČNIK 17 / 10 Ferk Sanel / Kit Yurii 46′
    NK MALEČNIK 7 / 18 Jauk Amadej / Jovanović Anej 49′
    NK Jurovski Dol 3 / 25 Satler Anej / Ćetojević Uroš 49′
    NK MALEČNIK 16 / 3 Vidovič Paskal / Protner Žiga 61′
    NK Jurovski Dol 1 / 12 Kranar Nino / Čeh Fekonja Žan 63′
    NK Jurovski Dol 10 / 23 Petek Jan / Izlakar Amadej 68′
    NK MALEČNIK 4 Vudler Uroš 86′
  • 19. krog | Maribor – Športni park Tabor – igrišče z UT | 16.05.23 ob 19.00

    NK MB TABOR 2 : 2 1 : 0 NK Jarenina-Pesnica
    Sodniki: Stanko Ian Luka (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 70
    NK MB TABOR
    1 Furjan Alex V
    15 Grubor Nejc
    4 Gašperut Luka K
    5 Breznik Videtič Vid
    16 Repnik Tit
    8 Mujić Harun
    6 Darmopil Teo
    10 Mauko Gal
    11 Pečič Tian
    7 Bajrami Ermal
    9 Kosi Denis
    Rezervni igralci
    20 Štorman Maks
    14 Benčič Vid
    17 Šildenfeld Pascal
    2 Bombek Aljaž
    NK Jarenina-Pesnica
    1 Gracej Urban Ivan V
    14 Kacijan David
    5 Torbarina Kristijan
    18 Grajf Nik
    17 Horvat Žak
    9 Vajngerl Nel
    6 Skrbinšek Valentin K
    16 Čeh Matic
    10 Zalar Lukas
    2 Čelofiga Luka
    21 Čas Žiga
    Rezervni igralci
    13 Živko Kmetec Tjan V
    7 Šauperl Nejc
    20 Sužnik Aljaž
    15 Kramberger Nino
    4 Murko Tinej
    Trener
    Kolarič Franci
    Trener
    Arzenšek Simon
    Zadetki
    NK MB TABOR 7 Bajrami Ermal 1 : 0 27′
    NK Jarenina-Pesnica 10 Zalar Lukas 1 : 1 60′
    NK Jarenina-Pesnica 21 Čas Žiga 1 : 2 67′
    NK MB TABOR 17 Šildenfeld Pascal 2 : 2 92′
    Dogodki
    NK Jarenina-Pesnica 17 Horvat Žak 25′
    NK MB TABOR 15 / 20 Grubor Nejc / Štorman Maks 45′
    NK MB TABOR 7 / 17 Bajrami Ermal / Šildenfeld Pascal 45′
    NK Jarenina-Pesnica 17 / 4 Horvat Žak / Murko Tinej 45′
    NK MB TABOR 17 Šildenfeld Pascal 53′
    NK MB TABOR 11 Pečič Tian 56′
    NK MB TABOR 11 / 14 Pečič Tian / Benčič Vid 75′
    NK MB TABOR 16 / 2 Repnik Tit / Bombek Aljaž 75′
    NK Jarenina-Pesnica 4 Murko Tinej 77′
    NK Jarenina-Pesnica 6 Skrbinšek Valentin 81′
  • 19. krog | Lenart v Slovenskih goricah – RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT | 14.05.23 ob 17.00

    NŠ Roho VBO 4 : 1 3 : 1 NK Jurovski Dol
    Sodniki: Stanko Ian Luka (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NŠ Roho VBO
    1 Vuksanovič Vito V
    6 Šela Urban
    16 Kumer Marcel
    18 Jerenko Tine
    2 Iršič Jaka
    5 Levec Alex
    8 Hausmeister Kai K
    4 Mumlek Tijan
    9 Repnik Nik
    7 Gomboc Anej
    10 Nipič Žiga
    Rezervni igralci
    14 Gosak Aleks
    11 Beras Timotej
    3 Potočnik Mario
    15 Bencak Anej
    NK Jurovski Dol
    1 Kranar Nino V
    3 Satler Anej K
    25 Golob Gal
    6 Belšak Aljaž
    8 Perko Jernej
    11 Tušek Maj
    9 Petek Jan
    14 Žugman Rok
    2 Fras Anej
    10 Sulcer Primož
    15 Petek Jurij
    Rezervni igralci
    12 Čeh Fekonja Žan V
    18 Izlakar Amadej
    23 Ivnik Timon
    4 Šenveter Gaj
    Trener
    Golob Miha
    Trener
    Radan Matej
    Zadetki
    NŠ Roho VBO 10 Nipič Žiga 1 : 0 12′
    NŠ Roho VBO 8 Hausmeister Kai 2 : 0 22′
    NŠ Roho VBO 10 Nipič Žiga 3 : 0 39′
    NK Jurovski Dol 25 Golob Gal 3 : 1 45′
    NŠ Roho VBO 4 Mumlek Tijan 4 : 1 11m 63′
    Dogodki
    NK Jurovski Dol 14 / 23 Žugman Rok / Ivnik Timon 60′
    NŠ Roho VBO 4 Mumlek Tijan 67′
    NK Jurovski Dol 25 Golob Gal 67′
    NŠ Roho VBO 5 / 11 Levec Alex / Beras Timotej 70′
    NŠ Roho VBO 9 / 3 Repnik Nik / Potočnik Mario 70′
    NŠ Roho VBO 7 / 14 Gomboc Anej / Gosak Aleks 70′
    NK Jurovski Dol 10 Sulcer Primož 75′
    NŠ Roho VBO 10 / 15 Nipič Žiga / Bencak Anej 80′
    NK Jurovski Dol 11 / 18 Tušek Maj / Izlakar Amadej 80′
    NK Jurovski Dol 1 / 12 Kranar Nino / Čeh Fekonja Žan 80′
    NK Jurovski Dol 3 / 4 Satler Anej / Šenveter Gaj 85′
  • 19. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 13.05.23 ob 10.00

    NK Miklavž 9 : 2 7 : 0 Nk Fram
    Sodniki: Ferčič Jani (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Miklavž
    99 Varžič Gašper K V
    15 Kocbek Nejc
    11 Kerep Gašper
    5 Klasinc Filekovič Mai
    14 Čurila Luka
    7 Voglar Taj
    4 Lečnik Tian
    17 Haliti Agim
    6 Kovačec Miha
    2 Arnuš Tim
    18 Kerep Patrik
    Rezervni igralci
    21 Kaisersberger Miha
    19 Vončina Žan Luka
    20 Katič Nejc
    8 Palić Anel
    13 Horvat Tian
    3 Konec Mai
    Nk Fram
    1 Petrovič Gašper V
    29 Kraner Marčič Vid
    26 Sovec Anže
    16 Kvas Anžej K
    28 Prelog Alen
    22 Falež Tim
    13 Blatnik Lin
    21 Pukl Jan
    23 Zelenik Jaša
    6 Bajgot Drago
    32 Protner Nejc
    Rezervni igralci
    3 Pinter Matjaž
    11 Seliškar Tevž
    Trener
    Jurenec Damir
    Trener
    Novak Lana
    Zadetki
    NK Miklavž 17 Haliti Agim 1 : 0 8′
    NK Miklavž 11 Kerep Gašper 2 : 0 14′
    NK Miklavž 18 Kerep Patrik 3 : 0 16′
    NK Miklavž 6 Kovačec Miha 4 : 0 24′
    NK Miklavž 7 Voglar Taj 5 : 0 31′
    NK Miklavž 18 Kerep Patrik 6 : 0 37′
    Nk Fram 1 Petrovič Gašper 7 : 0 ag 44′
    Nk Fram 16 Kvas Anžej 7 : 1 47′
    NK Miklavž 18 Kerep Patrik 8 : 1 54′
    NK Miklavž 6 Kovačec Miha 9 : 1 63′
    Nk Fram 16 Kvas Anžej 9 : 2 70′
    Dogodki
    Nk Fram 32 / 3 Protner Nejc / Pinter Matjaž 46′
    NK Miklavž 5 Klasinc Filekovič Mai 62′
    NK Miklavž 18 / 20 Kerep Patrik / Katič Nejc 65′
    NK Miklavž 17 / 19 Haliti Agim / Vončina Žan Luka 68′
    Nk Fram 6 / 11 Bajgot Drago / Seliškar Tevž 68′
    NK Miklavž 4 / 13 Lečnik Tian / Horvat Tian 72′
    NK Miklavž 2 / 21 Arnuš Tim / Kaisersberger Miha 74′
    NK Miklavž 5 / 3 Klasinc Filekovič Mai / Konec Mai 77′
    NK Miklavž 7 / 8 Voglar Taj / Palić Anel 77′
    NK Miklavž 19 Vončina Žan Luka 85′
    NK Miklavž 21 Kaisersberger Miha 90′
  • 16. krog | Maribor – Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT | 11.05.23 ob 19.00

    NŠ Roho VBO 0 : 8 0 : 6 NK Jarenina-Pesnica
    Sodniki: Stojkovič Marko (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NŠ Roho VBO
    1 Vuksanovič Vito
    3 Potočnik Mario
    15 Kumer Marcel
    6 Šela Urban
    18 Nipič Žiga
    8 Hausmeister Kai
    19 Jerenko Tine
    10 Gomboc Anej
    11 Beras Timotej
    7 Mumlek Tijan
    4 Repnik Nik
    Rezervni igralci
    12 Dolenc Domen
    2 Iršič Jaka
    9 Petrič Sven
    16 Gosak Aleks
    13 Bencak Anej
    5 Levec Alex
    NK Jarenina-Pesnica
    1 Gracej Urban Ivan V
    14 Kacijan David
    5 Torbarina Kristijan
    18 Grajf Nik
    19 Švajncer Butinar Aljaž
    9 Vajngerl Nel
    6 Skrbinšek Valentin K
    16 Čeh Matic
    10 Zalar Lukas
    2 Čelofiga Luka
    21 Čas Žiga
    Rezervni igralci
    4 Murko Tinej
    7 Šauperl Nejc
    20 Sužnik Aljaž
    17 Horvat Žak
    15 Kramberger Nino
    13 Živko Kmetec Tjan V
    Trener
    Golob Miha
    Trener
    Arzenšek Simon
    Zadetki
    NK Jarenina-Pesnica 19 Švajncer Butinar Aljaž 0 : 1 1′
    NK Jarenina-Pesnica 10 Zalar Lukas 0 : 2 4′
    NK Jarenina-Pesnica 2 Čelofiga Luka 0 : 3 9′
    NK Jarenina-Pesnica 21 Čas Žiga 0 : 4 15′
    NK Jarenina-Pesnica 9 Vajngerl Nel 0 : 5 22′
    NK Jarenina-Pesnica 20 Sužnik Aljaž 0 : 6 44′
    NK Jarenina-Pesnica 2 Čelofiga Luka 0 : 7 51′
    NK Jarenina-Pesnica 10 Zalar Lukas 0 : 8 60′
    Dogodki
    NŠ Roho VBO 11 / 5 Beras Timotej / Levec Alex 10′
    NŠ Roho VBO 6 / 2 Šela Urban / Iršič Jaka 15′
    NK Jarenina-Pesnica 6 / 20 Skrbinšek Valentin / Sužnik Aljaž 43′
    NŠ Roho VBO 1 / 12 Vuksanovič Vito / Dolenc Domen 45′
    NŠ Roho VBO 18 / 13 Nipič Žiga / Bencak Anej 45′
    NK Jarenina-Pesnica 1 / 13 Gracej Urban Ivan / Živko Kmetec Tjan 45′
    NK Jarenina-Pesnica 18 / 17 Grajf Nik / Horvat Žak 46′
    NK Jarenina-Pesnica 2 / 7 Čelofiga Luka / Šauperl Nejc 52′
    NK Jarenina-Pesnica 21 / 4 Čas Žiga / Murko Tinej 58′
    NŠ Roho VBO 8 / 9 Hausmeister Kai / Petrič Sven 65′
    NŠ Roho VBO 3 / 16 Potočnik Mario / Gosak Aleks 65′
  • 18. krog | Maribor – Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT | 10.05.23 ob 20.30

    NK Pobrežje 1 : 4 1 : 2 Marles hiše
    Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Pobrežje
    1 Poljanec Tristan V
    71 Demiri Gani
    20 Flajsinger Gabrijel
    3 Sinanović Aidan K
    19 Salčinović Ajdin
    10 Bračič Denis
    9 Murtić Emir
    24 Džambić Alen
    11 Kovačić Jan
    17 Vrban Lan
    8 Frank Jure
    Rezervni igralci
    18 Koser Nejc
    2 Štrucl Nino
    5 Uksmajli Erion
    14 Vreš Luka
    16 Pavlović Uroš
    Marles hiše
    12 Sentič Anej K V
    3 Mlakar Štef
    10 Kesič Gmeiner Gašper
    22 Majcen Gal
    9 Šumak Vito
    21 Lazar Klemen
    11 Hadner Nejc
    7 Miljatović Tim
    2 Podlesnik Niko
    8 Jovič Luka
    5 Pavlin Brin Jakob
    Rezervni igralci
    18 Baukman Anej
    4 Valher Tanaj
    6 Kežman Marko
    Trener
    Knedl Rene
    Trener
    Embreuš Miro
    Zadetki
    Marles hiše 11 Hadner Nejc 0 : 1 3′
    NK Pobrežje 11 Kovačić Jan 1 : 1 20′
    Marles hiše 10 Kesič Gmeiner Gašper 1 : 2 43′
    Marles hiše 22 Majcen Gal 1 : 3 69′
    Marles hiše 4 Valher Tanaj 1 : 4 71′
    Dogodki
    NK Pobrežje 9 Murtić Emir 26′
    Marles hiše 7 / 18 Miljatović Tim / Baukman Anej 46′
    Marles hiše 11 / 4 Hadner Nejc / Valher Tanaj 46′
    Marles hiše 5 / 6 Pavlin Brin Jakob / Kežman Marko 52′
    NK Pobrežje 8 / 16 Frank Jure / Pavlović Uroš 61′
    Marles hiše 3 Mlakar Štef 65′
    Marles hiše 4 Valher Tanaj 77′
    NK Pobrežje 3 Sinanović Aidan 87′
  • 18. krog | Maribor – Športni park Tabor – igrišče z UT | 09.05.23 ob 19.00

    NK MB TABOR 6 : 1 1 : 1 NK MALEČNIK
    Sodniki: Stanko Ian Luka (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK MB TABOR
    1 Furjan Alex V
    19 Gomzi Jean Luc
    3 Špička Veno
    20 Repnik Tit
    14 Crnolić Alen
    6 Darmopil Teo
    15 Kranjc Anže
    7 Bajrami Ermal
    5 Mujić Harun
    9 Kop Nejc K
    11 Kosi Denis
    Rezervni igralci
    2 Bombek Aljaž
    10 Breznik Videtič Vid
    16 Štumberger Tanaj
    17 Benčič Vid
    NK MALEČNIK
    12 Kozlevčar Din V
    13 Bruić David
    4 Vudler Uroš
    3 Ćosić Samuel
    16 Vidovič Paskal
    11 Sešek Jan
    5 Kovač Matic
    6 Lenič Goran
    10 Lipovnik Luka K
    14 Zemljič Jakob
    7 Kit Yurii
    Rezervni igralci
    17 Ferk Sanel
    15 Gamser Benjamin
    2 Protner Žiga
    18 Kronaveter Jan
    Trener
    Pintarič Luka
    Trener
    Jelić Dragan
    Zadetki
    NK MALEČNIK 11 Sešek Jan 0 : 1 26′
    NK MB TABOR 9 Kop Nejc 1 : 1 44′
    NK MB TABOR 11 Kosi Denis 2 : 1 54′
    NK MB TABOR 11 Kosi Denis 3 : 1 74′
    NK MB TABOR 11 Kosi Denis 4 : 1 82′
    NK MB TABOR 9 Kop Nejc 5 : 1 85′
    NK MB TABOR 17 Benčič Vid 6 : 1 87′
    Dogodki
    NK MALEČNIK 16 / 18 Vidovič Paskal / Kronaveter Jan 41′
    NK MALEČNIK 10 / 17 Lipovnik Luka / Ferk Sanel 45′
    NK MALEČNIK 13 / 2 Bruić David / Protner Žiga 45′
    NK MB TABOR 7 / 16 Bajrami Ermal / Štumberger Tanaj 64′
    NK MALEČNIK 14 / 15 Zemljič Jakob / Gamser Benjamin 64′
    NK MB TABOR 14 / 10 Crnolić Alen / Breznik Videtič Vid 69′
    NK MB TABOR 20 / 2 Repnik Tit / Bombek Aljaž 80′
    NK MB TABOR 6 / 17 Darmopil Teo / Benčič Vid 80′
  • 18. krog | – | 06.05.23 ob 11.00

    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 3 : 0 Korotan Prevalje
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev:
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Rezervni igralci
    Korotan Prevalje
    Rezervni igralci
    Zadetki
    Dogodki
  • 18. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 07.05.23 ob 11.00

    NK Jurovski Dol 2 : 4 1 : 4 NK Miklavž
    Sodniki: Djukić Dejan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 70
    NK Jurovski Dol
    1 Kranar Nino V
    2 Fras Anej
    3 Satler Anej K
    18 Majhen Matej
    6 Rusjan Maj
    25 Golob Gal
    11 Tušek Maj
    8 Breznik Vid
    9 Petek Nejc
    10 Petek Jan
    15 Petek Jurij
    Rezervni igralci
    12 Čeh Fekonja Žan V
    23 Ivnik Timon
    14 Žugman Rok
    5 Perko Jernej
    4 Rola Leon
    13 Sulcer Primož
    NK Miklavž
    99 Varžič Gašper K V
    15 Kocbek Nejc
    11 Kerep Gašper
    5 Klasinc Filekovič Mai
    14 Čurila Luka
    7 Voglar Taj
    4 Lečnik Tian
    10 Haliti Agim
    20 Kovačec Miha
    6 Nikić Luka
    18 Kerep Patrik
    Rezervni igralci
    3 Katič Nejc
    21 Kaisersberger Miha
    2 Arnuš Tim
    19 Vončina Žan Luka
    Trener
    Petek Bernard
    Trener
    Hrženjak Iztok
    Zadetki
    NK Miklavž 20 Kovačec Miha 0 : 1 17′
    NK Miklavž 18 Kerep Patrik 0 : 2 22′
    NK Miklavž 6 Nikić Luka 0 : 3 34′
    NK Miklavž 7 Voglar Taj 0 : 4 35′
    NK Jurovski Dol 10 Petek Jan 1 : 4 37′
    NK Jurovski Dol 6 Rusjan Maj 2 : 4 80′
    Dogodki
    NK Jurovski Dol 6 Rusjan Maj 28′
    NK Jurovski Dol 15 / 14 Petek Jurij / Žugman Rok 33′
    NK Miklavž 20 Kovačec Miha 43′
    NK Jurovski Dol 11 / 13 Tušek Maj / Sulcer Primož 57′
    NK Jurovski Dol 3 / 5 Satler Anej / Perko Jernej 63′
    NK Jurovski Dol 14 / 4 Žugman Rok / Rola Leon 69′
    NK Jurovski Dol 9 / 23 Petek Nejc / Ivnik Timon 73′
    NK Jurovski Dol 1 / 12 Kranar Nino / Čeh Fekonja Žan 82′
    NK Miklavž 20 / 3 Kovačec Miha / Katič Nejc 85′
    NK Miklavž 10 / 2 Haliti Agim / Arnuš Tim 87′
    NK Miklavž 18 / 19 Kerep Patrik / Vončina Žan Luka 89′
    NK Miklavž 14 / 21 Čurila Luka / Kaisersberger Miha 89′
  • 18. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 06.05.23 ob 11.00

    NŠ NK RADLJE U17 1 : 1 1 : 0 NK Kovinar
    Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NŠ NK RADLJE U17
    1 Sevčnikar Šapek Žak V
    17 Drajzinger Nejc
    20 Mušić Maid K
    14 Pušnik Jan
    10 Aplinc Lel
    7 Palko Anej
    11 Pečoler Maj
    5 Smrečnik Nino
    8 Rozman Teo
    3 Čas Andraž
    13 Štih Luka
    Rezervni igralci
    19 Gros Vid
    9 Bališ Žan
    6 Kristan Patrik
    NK Kovinar
    12 Volavšek Tai V
    34 Belšak Nik
    15 Šibonjić Amar
    39 Krajnc Leo
    26 Kušter Brin
    42 Pratnemer Ian K
    13 Tairi Sali
    11 Artnak Skrinjer Neo
    36 Veniger Rok
    22 Ljušić Arsenije
    29 Osmanaj Nik
    Rezervni igralci
    23 Žnuderl Anej
    33 Gassenburger Nejc
    32 Ajrizaj Jasmin
    Trener
    Pečič Matej
    Trener
    Vidovič Ervin
    Zadetki
    NŠ NK RADLJE U17 5 Smrečnik Nino 1 : 0 4′
    NK Kovinar 32 Ajrizaj Jasmin 1 : 1 87′
    Dogodki
    NŠ NK RADLJE U17 1 Sevčnikar Šapek Žak 36′
    NŠ NK RADLJE U17 14 Pušnik Jan 43′
    NK Kovinar 22 Ljušić Arsenije 43′
    NŠ NK RADLJE U17 17 / 19 Drajzinger Nejc / Gros Vid 46′
    NK Kovinar 22 / 33 Ljušić Arsenije / Gassenburger Nejc 46′
    NK Kovinar 13 / 23 Tairi Sali / Žnuderl Anej 67′
    NK Kovinar 36 / 32 Veniger Rok / Ajrizaj Jasmin 69′
    NK Kovinar 29 Osmanaj Nik 80′
    NŠ NK RADLJE U17 3 / 9 Čas Andraž / Bališ Žan 81′
    NŠ NK RADLJE U17 11 / 6 Pečoler Maj / Kristan Patrik 88′
    NK Kovinar 32 Ajrizaj Jasmin 90′
  • 18. krog | Jarenina – Športni park Jarenina | 06.05.23 ob 11.00

    NK Jarenina-Pesnica 12 : 0 4 : 0 Nk Fram
    Sodniki: Vajs Manuel (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Jarenina-Pesnica
    1 Gracej Urban Ivan V
    15 Kacijan David
    5 Torbarina Kristijan
    18 Grajf Nik
    19 Švajncer Butinar Aljaž
    4 Murko Tinej
    6 Skrbinšek Valentin K
    16 Čeh Matic
    10 Zalar Lukas
    2 Čelofiga Luka
    14 Čas Žiga
    Rezervni igralci
    13 Živko Kmetec Tjan V
    7 Šauperl Nejc
    20 Sužnik Aljaž
    17 Horvat Žak
    9 Vajngerl Nel
    Nk Fram
    1 Petrovič Gašper V
    29 Kraner Marčič Vid
    26 Sovec Anže
    11 Seliškar Tevž
    28 Prelog Alen
    3 Pinter Matjaž
    22 Falež Tim
    13 Blatnik Lin
    21 Pukl Jan K
    23 Zelenik Jaša
    6 Bajgot Drago
    Rezervni igralci
    Trener
    Arzenšek Simon
    Trener
    Novak Lana
    Zadetki
    NK Jarenina-Pesnica 14 Čas Žiga 1 : 0 2′
    NK Jarenina-Pesnica 2 Čelofiga Luka 2 : 0 10′
    NK Jarenina-Pesnica 10 Zalar Lukas 3 : 0 36′
    NK Jarenina-Pesnica 14 Čas Žiga 4 : 0 37′
    NK Jarenina-Pesnica 10 Zalar Lukas 5 : 0 54′
    NK Jarenina-Pesnica 20 Sužnik Aljaž 6 : 0 57′
    NK Jarenina-Pesnica 16 Čeh Matic 7 : 0 58′
    NK Jarenina-Pesnica 17 Horvat Žak 8 : 0 67′
    NK Jarenina-Pesnica 10 Zalar Lukas 9 : 0 69′
    NK Jarenina-Pesnica 20 Sužnik Aljaž 10 : 0 80′
    NK Jarenina-Pesnica 7 Šauperl Nejc 11 : 0 82′
    NK Jarenina-Pesnica 16 Čeh Matic 12 : 0 88′
    Dogodki
    Nk Fram 29 Kraner Marčič Vid 17′
    NK Jarenina-Pesnica 2 Čelofiga Luka 20′
    NK Jarenina-Pesnica 14 / 20 Čas Žiga / Sužnik Aljaž 42′
    NK Jarenina-Pesnica 1 / 13 Gracej Urban Ivan / Živko Kmetec Tjan 46′
    NK Jarenina-Pesnica 4 / 9 Murko Tinej / Vajngerl Nel 46′
    NK Jarenina-Pesnica 18 / 17 Grajf Nik / Horvat Žak 46′
    NK Jarenina-Pesnica 2 / 7 Čelofiga Luka / Šauperl Nejc 55′
  • 17. krog | Maribor – Igrišče Kovinar Maribor | 23.04.23 ob 11.00

    NK Kovinar 9 : 0 1 : 0 NK Pobrežje
    Sodniki: Djukić Dejan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Kovinar
    12 Volavšek Tai V
    6 Šibonjić Amar
    5 Kušter Brin
    18 Belšak Nik
    15 Krajnc Leo
    8 Pratnemer Ian K
    11 Artnak Skrinjer Neo
    9 Ljušić Arsenije
    16 Veniger Rok
    10 Sahitaj Erion
    7 Tairi Sali
    Rezervni igralci
    14 Draganić Dino
    3 Žnuderl Anej
    4 Ramić Esmin
    13 Ajrizaj Jasmin
    NK Pobrežje
    1 Vrban Lan V
    17 Demiri Gani
    20 Flajsinger Gabrijel
    3 Sinanović Aidan K
    16 Pavlović Uroš
    24 Sattarov Bogdan
    9 Murtić Emir
    10 Džambić Alen
    11 Kovačić Jan
    18 Koser Nejc
    14 Uksmajli Erion
    Rezervni igralci
    4 Roj Čerle Mai
    40 Zabrdac Jaša
    Trener
    Vidovič Ervin
    Trener
    Knedl Rene
    Zadetki
    NK Kovinar 6 Šibonjić Amar 1 : 0 38′
    NK Kovinar 10 Sahitaj Erion 2 : 0 50′
    NK Kovinar 6 Šibonjić Amar 3 : 0 53′
    NK Kovinar 14 Draganić Dino 4 : 0 58′
    NK Kovinar 13 Ajrizaj Jasmin 5 : 0 68′
    NK Kovinar 14 Draganić Dino 6 : 0 79′
    NK Kovinar 4 Ramić Esmin 7 : 0 80′
    NK Kovinar 11 Artnak Skrinjer Neo 8 : 0 83′
    NK Kovinar 6 Šibonjić Amar 9 : 0 89′
    Dogodki
    NK Pobrežje 16 Pavlović Uroš 18′
    NK Kovinar 16 / 4 Veniger Rok / Ramić Esmin 46′
    NK Kovinar 9 / 14 Ljušić Arsenije / Draganić Dino 46′
    NK Pobrežje 3 / 4 Sinanović Aidan / Roj Čerle Mai 46′
    NK Kovinar 5 / 13 Kušter Brin / Ajrizaj Jasmin 58′
    NK Kovinar 10 / 3 Sahitaj Erion / Žnuderl Anej 68′
    NK Pobrežje 9 / 40 Murtić Emir / Zabrdac Jaša 72′
    NK Pobrežje 24 Sattarov Bogdan 86′
  • 17. krog | Jarenina – Športni park Jarenina | 22.04.23 ob 13.30

    NK Jarenina-Pesnica 0 : 0 0 : 0 NK Jurovski Dol
    Sodniki: Stanko Ian Luka (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 100
    NK Jarenina-Pesnica
    13 Živko Kmetec Tjan V
    16 Čeh Matic
    5 Torbarina Kristijan
    17 Horvat Žak
    19 Švajncer Butinar Aljaž
    4 Murko Tinej
    6 Skrbinšek Valentin K
    9 Vajngerl Nel
    10 Zalar Lukas
    2 Čelofiga Luka
    18 Čas Žiga
    Rezervni igralci
    1 Gracej Urban Ivan
    7 Šauperl Nejc
    20 Sužnik Aljaž
    21 Kramberger Nino
    14 Kacijan David
    NK Jurovski Dol
    1 Kranar Nino V
    3 Satler Anej K
    2 Fras Anej
    18 Majhen Matej
    6 Rusjan Maj
    15 Golob Gal
    11 Tušek Maj
    13 Breznik Vid
    9 Petek Nejc
    10 Petek Jan
    21 Šijanec Jakob
    Rezervni igralci
    12 Čeh Fekonja Žan V
    23 Ivnik Timon
    25 Rola Leon
    8 Sulcer Primož
    4 Senekovič Jan
    14 Žugman Rok
    Trener
    Arzenšek Simon
    Trener
    Radan Matej
    Zadetki
    Dogodki
    NK Jurovski Dol Glavni trener Radan Matej 48′
    NK Jurovski Dol 11 / 14 Tušek Maj / Žugman Rok 48′
    NK Jurovski Dol 6 / 8 Rusjan Maj / Sulcer Primož 57′
    NK Jurovski Dol 8 Sulcer Primož 65′
    NK Jarenina-Pesnica 4 / 21 Murko Tinej / Kramberger Nino 66′
    NK Jarenina-Pesnica 2 / 20 Čelofiga Luka / Sužnik Aljaž 85′
    NK Jurovski Dol 21 / 25 Šijanec Jakob / Rola Leon 85′
  • 17. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 22.04.23 ob 11.00

    NŠ NK RADLJE U17 5 : 1 3 : 0 Korotan Prevalje
    Sodniki: Jug Maksimiljan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NŠ NK RADLJE U17
    1 Sevčnikar Šapek Žak V
    5 Špegelj Tine
    4 Šmid Žan
    14 Pušnik Jan
    3 Štih Luka
    20 Drajzinger Nejc
    7 Palko Anej
    11 Pečoler Maj
    10 Stajnko Knez Noel K
    17 Čas Andraž
    9 Smrečnik Nino
    Rezervni igralci
    8 Rozman Teo
    19 Gros Vid
    Korotan Prevalje
    12 Grm Nejc K V
    4 Dizdarević Adin
    5 Krueziu Edi
    14 Čeru Ažbe
    17 Kumprej Luka
    10 Mihalj Leon
    7 Dizdarević Belmin
    6 Hadžić Belmin
    9 Gruber Maks
    8 Založnik Žiga
    21 Krajnc Nace
    Rezervni igralci
    20 Moussouris Tai
    18 Pranjič Kristijan
    22 Krajnc Anej
    Trener
    Pečič Matej
    Trener
    Kučej Nino
    Zadetki
    NŠ NK RADLJE U17 11 Pečoler Maj 1 : 0 24′
    NŠ NK RADLJE U17 11 Pečoler Maj 2 : 0 41′
    NŠ NK RADLJE U17 10 Stajnko Knez Noel 3 : 0 43′
    NŠ NK RADLJE U17 17 Čas Andraž 4 : 0 49′
    NŠ NK RADLJE U17 11 Pečoler Maj 5 : 0 54′
    Korotan Prevalje 10 Mihalj Leon 5 : 1 76′
    Dogodki
    Korotan Prevalje 21 / 22 Krajnc Nace / Krajnc Anej 50′
    Korotan Prevalje 8 / 20 Založnik Žiga / Moussouris Tai 50′
    Korotan Prevalje 9 / 18 Gruber Maks / Pranjič Kristijan 54′
    NŠ NK RADLJE U17 20 / 8 Drajzinger Nejc / Rozman Teo 58′
    NŠ NK RADLJE U17 4 / 19 Šmid Žan / Gros Vid 66′
  • 17. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 22.04.23 ob 10.30

    NK Miklavž 7 : 1 4 : 0 NŠ Roho VBO
    Sodniki: Šobot Danijel (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK Miklavž
    99 Varžič Gašper K V
    9 Lečnik Tian
    11 Kerep Gašper
    5 Klasinc Filekovič Mai
    14 Čurila Luka
    7 Voglar Taj
    10 Haliti Agim
    13 Horvat Tian
    20 Kovačec Miha
    18 Kerep Patrik
    6 Nikić Luka
    Rezervni igralci
    8 Schatz Žan
    23 Kaisersberger Miha
    19 Vončina Žan Luka
    3 Katič Nejc
    21 Berbić Almedin
    2 Arnuš Tim
    15 Kocbek Nejc
    NŠ Roho VBO
    1 Vuksanovič Vito
    13 Potočnik Mario
    20 Kumer Marcel
    4 Šela Urban
    9 Nipič Žiga
    8 Hausmeister Kai
    5 Levec Alex
    7 Gomboc Anej
    11 Beras Timotej
    10 Mumlek Tijan
    14 Repnik Nik
    Rezervni igralci
    12 Dolenc Domen
    2 Iršič Jaka
    17 Petrič Sven
    16 Gosak Aleks
    6 Kranvogel Mai
    15 Bencak Anej
    18 Jerenko Tine
    Trener
    Hrženjak Iztok
    Trener
    Golob Miha
    Zadetki
    NK Miklavž 20 Kovačec Miha 1 : 0 19′
    NK Miklavž 5 Klasinc Filekovič Mai 2 : 0 29′
    NK Miklavž 18 Kerep Patrik 3 : 0 33′
    NK Miklavž 20 Kovačec Miha 4 : 0 36′
    NK Miklavž 20 Kovačec Miha 5 : 0 48′
    NŠ Roho VBO 13 Potočnik Mario 6 : 0 ag 51′
    NK Miklavž 18 Kerep Patrik 7 : 0 66′
    NŠ Roho VBO 15 Bencak Anej 7 : 1 74′
    Dogodki
    NK Miklavž 6 Nikić Luka 41′
    NK Miklavž 6 / 8 Nikić Luka / Schatz Žan 56′
    NK Miklavž 13 / 15 Horvat Tian / Kocbek Nejc 60′
    NŠ Roho VBO 7 / 2 Gomboc Anej / Iršič Jaka 60′
    NŠ Roho VBO 10 / 15 Mumlek Tijan / Bencak Anej 60′
    NŠ Roho VBO 14 / 16 Repnik Nik / Gosak Aleks 60′
    NŠ Roho VBO 20 / 18 Kumer Marcel / Jerenko Tine 60′
    NŠ Roho VBO 1 / 12 Vuksanovič Vito / Dolenc Domen 60′
    NŠ Roho VBO 9 / 6 Nipič Žiga / Kranvogel Mai 60′
    NŠ Roho VBO 8 / 17 Hausmeister Kai / Petrič Sven 60′
    NŠ Roho VBO 8 Hausmeister Kai 62′
    NK Miklavž 14 / 21 Čurila Luka / Berbić Almedin 65′
    NK Miklavž 20 / 19 Kovačec Miha / Vončina Žan Luka 70′
    NK Miklavž 7 / 2 Voglar Taj / Arnuš Tim 73′
    NK Miklavž 18 / 3 Kerep Patrik / Katič Nejc 81′
    NK Miklavž 10 / 23 Haliti Agim / Kaisersberger Miha 84′
  • 17. krog | Slovenj Gradec – Stadion Slovenj Gradec | 21.04.23 ob 18.30

    NŠ Slovenj Gradec 2 : 1 1 : 0 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Sodniki: Močivnik Joži (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NŠ Slovenj Gradec
    1 Cikaj Albin K V
    14 Gutenberger Luka
    4 Pečnik Tanei
    5 Bežan Aljaž
    2 Kašnik Jaka
    6 Špoljar Slivnik Anže
    18 Podojsteršek Patrik
    8 Kancijan Žan
    20 Valentar Tilen
    10 Hleb Teo
    16 Jug Anej
    Rezervni igralci
    7 Čegovnik Matija
    11 Kac Anej
    77 Kamenik Božinovski Ian
    9 Plevnik Andraž
    17 Goličnik Teodor
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    12 Pečnik Jan V
    3 Fras Domen
    15 Premzl Tjan
    20 Mithans Tanaj
    4 Lampret Luka
    6 Pernat Jakob
    7 Pleteršek Gal K
    11 Koletnik Aljaž
    10 Lenart Taj
    19 Mlakar Filip
    8 Ogrizek Matic
    Rezervni igralci
    5 Kirbiš Jan
    16 Pečar Matevž
    Trener
    Černič Rok
    Trener
    Colnarič Samir
    Zadetki
    NŠ Slovenj Gradec 20 Valentar Tilen 1 : 0 44′
    NŠ Slovenj Gradec 10 Hleb Teo 2 : 0 59′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 7 Pleteršek Gal 2 : 1 11m 69′
    Dogodki
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 20 Mithans Tanaj 33′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 20 / 5 Mithans Tanaj / Kirbiš Jan 55′
    NŠ Slovenj Gradec 16 Jug Anej 58′
    NŠ Slovenj Gradec 16 / 7 Jug Anej / Čegovnik Matija 64′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 8 Ogrizek Matic 65′
    NŠ Slovenj Gradec 8 / 9 Kancijan Žan / Plevnik Andraž 75′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 11 / 16 Koletnik Aljaž / Pečar Matevž 75′
    NŠ Slovenj Gradec 5 Bežan Aljaž 82′
    NŠ Slovenj Gradec 10 Hleb Teo 87′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 10 Lenart Taj 90′
  • 17. krog | Fram – Igrišče Fram | 21.04.23 ob 17.00

    Nk Fram 10 : 0 4 : 0 NK MALEČNIK
    Sodniki: Rajh Žan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    Nk Fram
    1 Petrovič Gašper V
    6 Bajgot Drago
    22 Falež Tim
    29 Kraner Marčič Vid
    23 Zelenik Jaša
    16 Kvas Anžej K
    17 Plausteiner Alen
    21 Pukl Jan
    26 Sovec Anže
    10 Gradišnik Jošt
    13 Blatnik Lin
    Rezervni igralci
    3 Pinter Matjaž
    31 Pečovnik William
    28 Prelog Alen
    NK MALEČNIK
    1 Šebalj Filip V
    8 Vudler Uroš
    3 Ćosić Samuel
    5 Kronaveter Jan
    11 Mak Luka
    10 Sešek Jan K
    2 Kovač Matic
    9 Žinko Maj
    16 Labaš Tian
    6 Gamser Benjamin
    13 Bruić David
    Rezervni igralci
    15 Ferk Sanel
    18 Jovanović Anej
    7 Jauk Amadej
    Trener
    Novak Lana
    Trener
    Jelić Dragan
    Zadetki
    Nk Fram 26 Sovec Anže 1 : 0 17′
    Nk Fram 17 Plausteiner Alen 2 : 0 27′
    Nk Fram 13 Blatnik Lin 3 : 0 37′
    Nk Fram 21 Pukl Jan 4 : 0 42′
    Nk Fram 29 Kraner Marčič Vid 5 : 0 57′
    Nk Fram 3 Pinter Matjaž 6 : 0 62′
    Nk Fram 16 Kvas Anžej 7 : 0 63′
    Nk Fram 16 Kvas Anžej 8 : 0 78′
    Nk Fram 16 Kvas Anžej 9 : 0 79′
    Nk Fram 10 Gradišnik Jošt 10 : 0 85′
    Dogodki
    Nk Fram 6 Bajgot Drago 40′
    NK MALEČNIK 2 Kovač Matic 43′
    NK MALEČNIK 9 / 15 Žinko Maj / Ferk Sanel 46′
    Nk Fram 26 / 3 Sovec Anže / Pinter Matjaž 55′
    Nk Fram 17 / 28 Plausteiner Alen / Prelog Alen 57′
    NK MALEČNIK 6 / 18 Gamser Benjamin / Jovanović Anej 60′
    NK MALEČNIK 11 / 7 Mak Luka / Jauk Amadej 66′
    Nk Fram 13 / 31 Blatnik Lin / Pečovnik William 69′
  • 16. krog | Maribor – Stadion Pobrežje, Maribor | 19.04.23 ob 17.00

    NK Pobrežje 0 : 5 0 : 4 Korotan Prevalje
    Sodniki: Stanko Ian Luka (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Pobrežje
    12 Poljanec Tristan V
    3 Sinanović Aidan
    20 Flajsinger Gabrijel
    16 Pavlović Uroš
    14 Demiri Gani
    23 Sattarov Bogdan
    10 Džambić Alen
    9 Murtić Emir
    11 Kovačić Jan K
    17 Vrban Lan
    2 Štrucl Nino
    Rezervni igralci
    18 Koser Nejc
    19 Salčinović Ajdin
    42 Zabrdac Jaša
    4 Roj Čerle Mai
    Korotan Prevalje
    1 Grm Nejc K V
    15 Dizdarević Adin
    5 Krueziu Edi
    13 Čeru Ažbe
    18 Kumprej Luka
    11 Mihalj Leon
    8 Založnik Žiga
    10 Hadžić Belmin
    17 Gruber Maks
    16 Pranjič Kristijan
    14 Krajnc Anej
    Rezervni igralci
    6 Krajnc Nace
    20 Moussouris Tai
    Trener
    Kučej Nino
    Zadetki
    Korotan Prevalje 5 Krueziu Edi 0 : 1 7′
    Korotan Prevalje 10 Hadžić Belmin 0 : 2 20′
    Korotan Prevalje 10 Hadžić Belmin 0 : 3 41′
    Korotan Prevalje 10 Hadžić Belmin 0 : 4 44′
    Korotan Prevalje 15 Dizdarević Adin 0 : 5 89′
    Dogodki
    Korotan Prevalje 16 / 6 Pranjič Kristijan / Krajnc Nace 51′
    NK Pobrežje 11 Kovačić Jan 55′
    Korotan Prevalje 14 / 20 Krajnc Anej / Moussouris Tai 56′
    NK Pobrežje 2 / 18 Štrucl Nino / Koser Nejc 60′
    Korotan Prevalje 10 Hadžić Belmin 68′
    Korotan Prevalje 20 Moussouris Tai 75′
    NK Pobrežje 11 / 19 Kovačić Jan / Salčinović Ajdin 85′
  • 16. krog | Maribor – Igrišče Kovinar Maribor | 16.04.23 ob 12.00

    NK Kovinar 5 : 0 0 : 0 Marles hiše
    Sodniki: Eder Gregor (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Kovinar
    12 Volavšek Tai V
    18 Belšak Nik
    6 Šibonjić Amar
    10 Sahitaj Erion
    9 Osmanaj Nik
    8 Pratnemer Ian K
    7 Tairi Sali
    11 Artnak Skrinjer Neo
    16 Veniger Rok
    15 Krajnc Leo
    5 Kušter Brin
    Rezervni igralci
    14 Draganić Dino
    3 Žnuderl Anej
    4 Ramić Esmin
    17 Trupković Tim
    13 Ajrizaj Jasmin
    Marles hiše
    12 Sentič Anej K V
    21 Kesič Gmeiner Gašper
    5 Pavlin Brin Jakob
    15 Majcen Gal
    3 Rebernak Žak
    17 Lazar Klemen
    6 Hadner Nejc
    7 Miljatović Tim
    20 Skale Leon
    13 Mlakar Štef
    2 Podlesnik Niko
    Rezervni igralci
    4 Stojanović Filip
    22 Jovič Luka
    Trener
    Vidovič Ervin
    Trener
    Embreuš Miro
    Zadetki
    NK Kovinar 6 Šibonjić Amar 1 : 0 65′
    NK Kovinar 5 Kušter Brin 2 : 0 67′
    NK Kovinar 13 Ajrizaj Jasmin 3 : 0 77′
    NK Kovinar 11 Artnak Skrinjer Neo 4 : 0 81′
    NK Kovinar 11 Artnak Skrinjer Neo 5 : 0 88′
    Dogodki
    NK Kovinar 9 / 14 Osmanaj Nik / Draganić Dino 46′
    Marles hiše 20 / 4 Skale Leon / Stojanović Filip 46′
    Marles hiše 6 / 22 Hadner Nejc / Jovič Luka 46′
    NK Kovinar 7 / 4 Tairi Sali / Ramić Esmin 64′
    NK Kovinar 16 / 13 Veniger Rok / Ajrizaj Jasmin 64′
    NK Kovinar 5 / 17 Kušter Brin / Trupković Tim 78′
    NK Kovinar 8 / 3 Pratnemer Ian / Žnuderl Anej 78′
  • 16. krog | Maribor – Športni park Tabor – igrišče z UT | 16.04.23 ob 12.00

    Nk Fram 2 : 1 1 : 1 NK MB TABOR
    Sodniki: Vajs Manuel (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Nk Fram
    1 Petrovič Gašper V
    6 Bajgot Drago
    22 Falež Tim
    29 Kraner Marčič Vid
    32 Protner Nejc
    16 Kvas Anžej K
    17 Plausteiner Alen
    21 Pukl Jan
    26 Sovec Anže
    10 Gradišnik Jošt
    13 Blatnik Lin
    Rezervni igralci
    11 Seliškar Tevž
    31 Pečovnik William
    28 Prelog Alen
    23 Zelenik Jaša
    NK MB TABOR
    1 Furjan Alex K V
    5 Breznik Videtič Vid
    4 Zumberi Čazim
    2 Bombek Aljaž
    13 Kovačević Arman
    11 Mujić Harun
    6 Darmopil Teo
    15 Curkić Ajdin
    7 Bajrami Ermal
    10 Beljić Marko
    8 Štumberger Tanaj
    Rezervni igralci
    12 Ačko Gal
    9 Durović Mirnes
    17 Benčič Vid
    Trener
    Novak Lana
    Trener
    Kolarič Franci
    Zadetki
    Nk Fram 16 Kvas Anžej 1 : 0 21′
    NK MB TABOR 6 Darmopil Teo 1 : 1 38′
    Nk Fram 26 Sovec Anže 2 : 1 73′
    Dogodki
    Nk Fram 32 / 23 Protner Nejc / Zelenik Jaša 46′
    NK MB TABOR 4 Zumberi Čazim 48′
    NK MB TABOR 8 / 17 Štumberger Tanaj / Benčič Vid 54′
    NK MB TABOR 4 Zumberi Čazim 56′
    NK MB TABOR 5 Breznik Videtič Vid 60′
    NK MB TABOR 13 Kovačević Arman 69′
    NK MB TABOR 11 / 12 Mujić Harun / Ačko Gal 71′
    NK MB TABOR 10 / 9 Beljić Marko / Durović Mirnes 73′
    Nk Fram 10 / 28 Gradišnik Jošt / Prelog Alen 85′
  • 16. krog | Slovenj Gradec – Stadion Slovenj Gradec | 15.04.23 ob 11.00

    NŠ Slovenj Gradec 0 : 1 0 : 1 NŠ NK RADLJE U17
    Sodniki: Hojnik Tonja (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NŠ Slovenj Gradec
    1 Cikaj Albin K V
    11 Gutenberger Luka
    3 Pečnik Tanei
    5 Goličnik Teodor
    2 Kašnik Jaka
    6 Špoljar Slivnik Anže
    7 Valentar Klemen
    4 Jurač Žiga
    15 Bežan Aljaž
    10 Kotnik Matej
    18 Čegovnik Matija
    Rezervni igralci
    8 Kancijan Žan
    13 Kamenik Božinovski Ian
    17 Plevnik Andraž
    9 Dimitrijević Veljko
    NŠ NK RADLJE U17
    1 Sevčnikar Šapek Žak V
    5 Pečečnik Rok
    4 Šmid Žan
    3 Štih Luka
    7 Palko Anej
    15 Pušnik Jan
    14 Mušić Maid K
    9 Stajnko Knez Noel
    17 Čas Andraž
    20 Drajzinger Nejc
    19 Smrečnik Nino
    Rezervni igralci
    8 Rozman Teo
    11 Pečoler Maj
    10 Aplinc Lel
    22 Gros Vid
    Trener
    Černič Rok
    Trener
    Pečič Matej
    Zadetki
    NŠ NK RADLJE U17 9 Stajnko Knez Noel 0 : 1 3′
    Dogodki
    NŠ Slovenj Gradec 18 / 8 Čegovnik Matija / Kancijan Žan 19′
    NŠ Slovenj Gradec 11 Gutenberger Luka 29′
    NŠ NK RADLJE U17 20 / 11 Drajzinger Nejc / Pečoler Maj 40′
    NŠ Slovenj Gradec 4 Jurač Žiga 60′
    NŠ NK RADLJE U17 5 Pečečnik Rok 60′
    NŠ NK RADLJE U17 7 / 8 Palko Anej / Rozman Teo 64′
    NŠ NK RADLJE U17 9 Stajnko Knez Noel 71′
    NŠ Slovenj Gradec 10 Kotnik Matej 77′
    NŠ NK RADLJE U17 17 / 22 Čas Andraž / Gros Vid 84′
  • 15. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 12.04.23 ob 19.00

    Korotan Prevalje 2 : 0 0 : 0 Marles hiše
    Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Korotan Prevalje
    1 Grm Nejc K V
    15 Dizdarević Adin
    5 Krueziu Edi
    20 Kumprej Luka
    19 Čeru Ažbe
    16 Štumberger Lan
    6 Dizdarević Belmin
    11 Mihalj Leon
    7 Hadžić Belmin
    14 Gruber Maks
    13 Krajnc Anej
    Rezervni igralci
    17 Založnik Žiga
    18 Moussouris Tai
    Marles hiše
    12 Sentič Anej K V
    21 Kesič Gmeiner Gašper
    4 Valher Tanaj
    15 Majcen Gal
    3 Rebernak Žak
    17 Lazar Klemen
    5 Hadner Nejc
    7 Miljatović Tim
    9 Šumak Vito
    6 Mlakar Štef
    2 Podlesnik Niko
    Rezervni igralci
    8 Skale Leon
    18 Baukman Anej
    Trener
    Kučej Nino
    Trener
    Embreuš Miro
    Zadetki
    Korotan Prevalje 7 Hadžić Belmin 1 : 0 14′
    Korotan Prevalje 17 Založnik Žiga 2 : 0 80′
    Dogodki
    Marles hiše 5 / 18 Hadner Nejc / Baukman Anej 46′
    Marles hiše 3 / 8 Rebernak Žak / Skale Leon 46′
    Korotan Prevalje 16 / 18 Štumberger Lan / Moussouris Tai 52′
    Marles hiše 4 Valher Tanaj 59′
    Korotan Prevalje 13 / 17 Krajnc Anej / Založnik Žiga 60′
    Korotan Prevalje 11 Mihalj Leon 70′
    Marles hiše 6 Mlakar Štef 79′
  • 15. krog | Maribor – Stadion Pobrežje, Maribor | 12.04.23 ob 17.00

    NK Pobrežje 0 : 7 0 : 4 NŠ Slovenj Gradec
    Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Pobrežje
    1 Vrban Lan V
    17 Tkalčič Aljaž
    3 Sinanović Aidan K
    16 Pavlović Uroš
    18 Koser Nejc
    20 Flajsinger Gabrijel
    10 Džambić Alen
    24 Sattarov Bogdan
    9 Murtić Emir
    11 Kovačić Jan
    19 Salčinović Ajdin
    Rezervni igralci
    5 Demiri Gani
    NŠ Slovenj Gradec
    1 Cikaj Albin K V
    11 Gutenberger Luka
    3 Pečnik Tanei
    10 Hleb Teo
    2 Kašnik Jaka
    6 Špoljar Slivnik Anže
    7 Valentar Tilen
    4 Jurač Žiga
    5 Kotnik Matej
    18 Čegovnik Matija
    8 Kancijan Žan
    Rezervni igralci
    13 Kamenik Božinovski Ian
    17 Plevnik Andraž
    9 Valentar Klemen
    Trener
    Černič Rok
    Zadetki
    NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Tilen 0 : 1 2′
    NŠ Slovenj Gradec 5 Kotnik Matej 0 : 2 24′
    NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Tilen 0 : 3 38′
    NK Pobrežje 3 Sinanović Aidan 0 : 4 ag 39′
    NŠ Slovenj Gradec 3 Pečnik Tanei 0 : 5 61′
    NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Tilen 0 : 6 77′
    NŠ Slovenj Gradec 10 Hleb Teo 0 : 7 80′
    Dogodki
    NŠ Slovenj Gradec 3 Pečnik Tanei 31′
    NK Pobrežje 18 / 5 Koser Nejc / Demiri Gani 46′
    NŠ Slovenj Gradec 4 / 17 Jurač Žiga / Plevnik Andraž 64′
    NŠ Slovenj Gradec 6 / 9 Špoljar Slivnik Anže / Valentar Klemen 69′
    NŠ Slovenj Gradec 8 / 13 Kancijan Žan / Kamenik Božinovski Ian 74′
    NK Pobrežje 3 Sinanović Aidan 75′
    NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Tilen 75′
    NŠ Slovenj Gradec 10 Hleb Teo 90′
  • 15. krog | Maribor – Športni park Tabor – igrišče z UT | 11.04.23 ob 19.00

    NK MB TABOR 4 : 5 0 : 4 NK Jurovski Dol
    Sodniki: Grbec Ermin (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK MB TABOR
    1 Jančič Tomaž V
    7 Bajrami Ermal
    5 Štorman Maks
    19 Gomzi Jean Luc K
    2 Bombek Aljaž
    16 Štumberger Tanaj
    6 Darmopil Teo
    13 Wolf Teo
    20 Pečič Tian
    10 Beljić Marko
    11 Mujić Harun
    Rezervni igralci
    14 Kovačević Arman
    4 Zumberi Čazim
    8 Tabaković Anel
    17 Benčič Vid
    15 Curkić Ajdin
    9 Zemljič Žan
    NK Jurovski Dol
    1 Kranar Nino K V
    3 Satler Anej
    2 Fras Anej
    6 Rusjan Maj
    5 Perko Jernej
    25 Golob Gal
    18 Majhen Matej
    8 Breznik Vid
    9 Petek Nejc
    10 Petek Jan
    15 Petek Jurij
    Rezervni igralci
    12 Čeh Fekonja Žan V
    11 Tušek Maj
    14 Žugman Rok
    4 Senekovič Jan
    21 Šijanec Jakob
    23 Ivnik Timon
    13 Rola Leon
    Trener
    Kotnik Igor
    Trener
    Radan Matej
    Zadetki
    NK Jurovski Dol 10 Petek Jan 0 : 1 32′
    NK Jurovski Dol 15 Petek Jurij 0 : 2 35′
    NK Jurovski Dol 15 Petek Jurij 0 : 3 41′
    NK Jurovski Dol 15 Petek Jurij 0 : 4 43′
    NK MB TABOR 17 Benčič Vid 1 : 4 50′
    NK MB TABOR 8 Tabaković Anel 2 : 4 73′
    NK Jurovski Dol 6 Rusjan Maj 2 : 5 78′
    NK MB TABOR 15 Curkić Ajdin 3 : 5 86′
    NK MB TABOR 15 Curkić Ajdin 4 : 5 89′
    Dogodki
    NK MB TABOR 16 / 15 Štumberger Tanaj / Curkić Ajdin 35′
    NK MB TABOR 11 / 4 Mujić Harun / Zumberi Čazim 46′
    NK MB TABOR 19 / 8 Gomzi Jean Luc / Tabaković Anel 46′
    NK MB TABOR 20 / 9 Pečič Tian / Zemljič Žan 46′
    NK MB TABOR 13 / 17 Wolf Teo / Benčič Vid 46′
    NK Jurovski Dol 3 / 21 Satler Anej / Šijanec Jakob 46′
    NK Jurovski Dol 9 / 11 Petek Nejc / Tušek Maj 62′
    NK MB TABOR 7 / 14 Bajrami Ermal / Kovačević Arman 75′
    NK Jurovski Dol 8 Breznik Vid 75′
    NK Jurovski Dol 15 / 13 Petek Jurij / Rola Leon 78′
    NK MB TABOR 4 Zumberi Čazim 85′
    NK Jurovski Dol 8 / 14 Breznik Vid / Žugman Rok 85′
    NK Jurovski Dol 10 / 23 Petek Jan / Ivnik Timon 88′
  • 15. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 08.04.23 ob 11.00

    NK Miklavž 0 : 1 0 : 0 NK Jarenina-Pesnica
    Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 150
    NK Miklavž
    99 Varžič Gašper V
    3 Konec Mai
    11 Kerep Gašper
    5 Klasinc Filekovič Mai
    14 Čurila Luka
    7 Voglar Taj
    10 Haliti Agim
    9 Kolerič Jelen Leander K
    20 Kovačec Miha
    18 Kerep Patrik
    6 Nikić Luka
    Rezervni igralci
    4 Lečnik Tian
    15 Perkovič Taj
    19 Vončina Žan Luka
    13 Horvat Tian
    23 Kaisersberger Miha
    2 Arnuš Tim
    NK Jarenina-Pesnica
    1 Gracej Urban Ivan V
    16 Čeh Matic
    5 Torbarina Kristijan
    4 Murko Tinej
    19 Švajncer Butinar Aljaž
    8 Jaušovec Teodor
    6 Skrbinšek Valentin K
    9 Vajngerl Nel
    10 Zalar Lukas
    2 Čelofiga Luka
    18 Čas Žiga
    Rezervni igralci
    13 Živko Kmetec Tjan V
    7 Šauperl Nejc
    20 Sužnik Aljaž
    17 Horvat Žak
    15 Kacijan David
    Trener
    Jurenec Damir
    Trener
    Arzenšek Simon
    Zadetki
    NK Jarenina-Pesnica 18 Čas Žiga 0 : 1 58′
    Dogodki
    NK Jarenina-Pesnica 8 / 17 Jaušovec Teodor / Horvat Žak 25′
    NK Miklavž 14 Čurila Luka 25′
    NK Miklavž 3 Konec Mai 48′
    NK Miklavž 20 Kovačec Miha 50′
    NK Miklavž 20 / 13 Kovačec Miha / Horvat Tian 64′
    NK Miklavž 14 / 4 Čurila Luka / Lečnik Tian 76′
    NK Miklavž 9 / 15 Kolerič Jelen Leander / Perkovič Taj 90′
    NK Jarenina-Pesnica 4 / 20 Murko Tinej / Sužnik Aljaž 90′
    NK Jarenina-Pesnica 10 / 7 Zalar Lukas / Šauperl Nejc 90′
  • 15. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 08.04.23 ob 11.00

    NK MALEČNIK 0 : 4 0 : 2 NŠ Roho VBO
    Sodniki: Bele Klemen (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK MALEČNIK
    1 Šebalj Filip V
    19 Vudler Uroš
    2 Ćosić Samuel
    3 Protner Žiga
    16 Vidovič Paskal
    10 Sešek Jan K
    5 Kovač Matic
    6 Lenič Goran
    8 Kramberger Gašper
    14 Zemljič Jakob
    9 Žinko Maj
    Rezervni igralci
    11 Ferk Sanel
    15 Gamser Benjamin
    17 Labaš Tian
    18 Jovanović Anej
    4 Mak Luka
    NŠ Roho VBO
    1 Vuksanovič Vito
    3 Potočnik Mario
    19 Kumer Marcel
    6 Šela Urban
    14 Nipič Žiga
    8 Hausmeister Kai
    4 Levec Alex
    9 Gomboc Anej
    11 Beras Timotej
    10 Mumlek Tijan
    7 Repnik Nik
    Rezervni igralci
    12 Dolenc Domen V
    2 Iršič Jaka
    5 Petrič Sven
    16 Gosak Aleks
    15 Bencak Anej
    Trener
    Jelić Dragan
    Trener
    Golob Miha
    Zadetki
    NŠ Roho VBO 6 Šela Urban 0 : 1 16′
    NŠ Roho VBO 10 Mumlek Tijan 0 : 2 44′
    NŠ Roho VBO 10 Mumlek Tijan 0 : 3 11m 67′
    NŠ Roho VBO 3 Potočnik Mario 0 : 4 76′
    Dogodki
    NK MALEČNIK 3 Protner Žiga 13′
    NK MALEČNIK 9 / 17 Žinko Maj / Labaš Tian 57′
    NK MALEČNIK 3 / 18 Protner Žiga / Jovanović Anej 68′
    NK MALEČNIK 5 Kovač Matic 70′
    NK MALEČNIK 8 / 15 Kramberger Gašper / Gamser Benjamin 71′
    NŠ Roho VBO 4 / 2 Levec Alex / Iršič Jaka 74′
    NK MALEČNIK 14 / 11 Zemljič Jakob / Ferk Sanel 78′
    NK MALEČNIK 5 / 4 Kovač Matic / Mak Luka 78′
    NŠ Roho VBO 7 / 16 Repnik Nik / Gosak Aleks 78′
    NŠ Roho VBO 1 / 12 Vuksanovič Vito / Dolenc Domen 81′
    NŠ Roho VBO 14 / 5 Nipič Žiga / Petrič Sven 81′
    NŠ Roho VBO 10 / 15 Mumlek Tijan / Bencak Anej 81′
  • 15. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 08.04.23 ob 11.00

    NŠ NK RADLJE U17 2 : 2 2 : 1 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Sodniki: Grubelnik Matic (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NŠ NK RADLJE U17
    1 Sevčnikar Šapek Žak V
    20 Drajzinger Nejc
    4 Šmid Žan
    15 Pušnik Jan
    3 Štih Luka
    7 Palko Anej
    14 Mušić Maid K
    10 Stajnko Knez Noel
    17 Čas Andraž
    11 Pečoler Maj
    9 Smrečnik Nino
    Rezervni igralci
    8 Rozman Teo
    22 Gros Vid
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    12 Pečnik Jan V
    3 Fras Domen
    21 Premzl Tjan
    11 Koletnik Aljaž
    8 Ogrizek Matic
    5 Lenart Anej K
    7 Pleteršek Gal
    14 Galun Tilen
    10 Lenart Taj
    4 Pernat Jakob
    22 Mlakar Filip
    Rezervni igralci
    16 Pečar Matevž
    2 Mesarič Gašper
    6 Bele Alen
    Trener
    Pečič Matej
    Trener
    Colnarič Samir
    Zadetki
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 22 Mlakar Filip 0 : 1 24′
    NŠ NK RADLJE U17 17 Čas Andraž 1 : 1 28′
    NŠ NK RADLJE U17 14 Mušić Maid 2 : 1 31′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 10 Lenart Taj 2 : 2 70′
    Dogodki
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 21 Premzl Tjan 30′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 7 Pleteršek Gal 33′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 5 / 6 Lenart Anej / Bele Alen 53′
    NŠ NK RADLJE U17 11 / 8 Pečoler Maj / Rozman Teo 63′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 14 / 16 Galun Tilen / Pečar Matevž 68′
    NŠ NK RADLJE U17 17 / 22 Čas Andraž / Gros Vid 73′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 8 / 2 Ogrizek Matic / Mesarič Gašper 82′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 10 Lenart Taj 90′
  • 14. krog | Maribor – Stadion Pobrežje, Maribor | 05.04.23 ob 17.00

    NK Pobrežje 1 : 1 0 : 0 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Sodniki: Stojkovič Marko (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK Pobrežje
    12 Poljanec Tristan V
    17 Tkalčič Aljaž
    3 Sinanović Aidan
    16 Pavlović Uroš
    18 Koser Nejc
    20 Flajsinger Gabrijel
    10 Džambić Alen
    24 Sattarov Bogdan
    9 Murtić Emir
    11 Kovačić Jan
    14 Uksmajli Erion
    Rezervni igralci
    5 Vrban Lan
    70 Demiri Gani
    8 Frank Jure
    19 Salčinović Ajdin
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    12 Pečnik Jan V
    3 Fras Domen
    21 Premzl Tjan
    20 Mithans Tanaj
    6 Gojčič Lan
    5 Lenart Anej K
    7 Pleteršek Gal
    11 Koletnik Aljaž
    10 Lenart Taj
    4 Pernat Jakob
    22 Mlakar Filip
    Rezervni igralci
    14 Galun Tilen
    19 Žunko Gal
    2 Mesarič Gašper
    8 Ogrizek Matic
    Trener
    Colnarič Samir
    Zadetki
    NK Pobrežje 3 Sinanović Aidan 1 : 0 11m 83′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 6 Gojčič Lan 1 : 1 92′
    Dogodki
    NK Pobrežje 11 Kovačić Jan 10′
    NK Pobrežje 14 / 8 Uksmajli Erion / Frank Jure 46′
    NK Pobrežje 18 / 5 Koser Nejc / Vrban Lan 52′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 11 / 2 Koletnik Aljaž / Mesarič Gašper 53′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 4 / 8 Pernat Jakob / Ogrizek Matic 57′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 22 / 19 Mlakar Filip / Žunko Gal 67′
    NK Pobrežje 9 Murtić Emir 71′
    NK Pobrežje 24 Sattarov Bogdan 72′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 20 Mithans Tanaj 73′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 20 Mithans Tanaj 83′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 14 Galun Tilen 84′
    NK Pobrežje 9 / 19 Murtić Emir / Salčinović Ajdin 90′
  • 14. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 05.04.23 ob 17.00

    Marles hiše 2 : 4 1 : 3 NŠ Slovenj Gradec
    Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 60
    Marles hiše
    12 Sentič Anej K V
    10 Kesič Gmeiner Gašper
    14 Kežman Marko
    15 Majcen Gal
    8 Jovič Luka
    11 Lazar Klemen
    13 Hadner Nejc
    7 Miljatović Tim
    3 Stojanović Filip
    9 Šumak Vito
    6 Mlakar Štef
    Rezervni igralci
    2 Rebernak Žak
    4 Valher Tanaj
    NŠ Slovenj Gradec
    1 Cikaj Albin K V
    11 Gutenberger Luka
    3 Pečnik Tanei
    4 Goličnik Teodor
    15 Kac Anej
    6 Špoljar Slivnik Anže
    7 Valentar Tilen
    18 Jurač Žiga
    17 Bežan Aljaž
    2 Čegovnik Matija
    8 Kancijan Žan
    Rezervni igralci
    5 Kotnik Matej
    14 Kašnik Jaka
    13 Kamenik Božinovski Ian
    16 Plevnik Andraž
    10 Hleb Teo
    9 Valentar Klemen
    Trener
    Embreuš Miro
    Trener
    Černič Rok
    Zadetki
    NŠ Slovenj Gradec 17 Bežan Aljaž 0 : 1 7′
    NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Tilen 0 : 2 16′
    NŠ Slovenj Gradec 17 Bežan Aljaž 0 : 3 25′
    Marles hiše 7 Miljatović Tim 1 : 3 32′
    NŠ Slovenj Gradec 9 Valentar Klemen 1 : 4 75′
    Marles hiše 6 Mlakar Štef 2 : 4 78′
    Dogodki
    Marles hiše 13 / 4 Hadner Nejc / Valher Tanaj 46′
    NŠ Slovenj Gradec 15 / 14 Kac Anej / Kašnik Jaka 46′
    NŠ Slovenj Gradec 18 / 10 Jurač Žiga / Hleb Teo 46′
    NŠ Slovenj Gradec 8 / 5 Kancijan Žan / Kotnik Matej 51′
    NŠ Slovenj Gradec 2 / 16 Čegovnik Matija / Plevnik Andraž 57′
    Marles hiše 14 / 2 Kežman Marko / Rebernak Žak 60′
    Marles hiše 15 Majcen Gal 66′
    NŠ Slovenj Gradec 17 / 9 Bežan Aljaž / Valentar Klemen 67′
    NŠ Slovenj Gradec 11 / 13 Gutenberger Luka / Kamenik Božinovski Ian 77′
    NŠ Slovenj Gradec 6 Špoljar Slivnik Anže 85′
    Marles hiše 4 Valher Tanaj 89′
  • 14. krog | Maribor – Športni park Tabor – igrišče z UT | 04.04.23 ob 19.00

    NK MB TABOR 0 : 3 0 : 1 NŠ Roho VBO
    Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK MB TABOR
    1 Jančič Tomaž V
    4 Gomzi Jean Luc K
    15 Mujić Harun
    10 Repnik Tit
    7 Bajrami Ermal
    6 Darmopil Teo
    5 Štorman Maks
    8 Curkić Ajdin
    16 Štumberger Tanaj
    20 Pečič Tian
    13 Wolf Teo
    Rezervni igralci
    14 Kovačević Arman
    2 Bombek Aljaž
    19 Kraut Nik
    9 Majcenič Sian
    17 Benčič Vid
    11 Šildenfeld Pascal
    NŠ Roho VBO
    1 Vuksanovič Vito
    18 Jerenko Tine
    19 Kumer Marcel
    6 Šela Urban
    9 Nipič Žiga
    8 Hausmeister Kai
    13 Levec Alex
    7 Gomboc Anej
    11 Beras Timotej
    10 Mumlek Tijan
    5 Repnik Nik
    Rezervni igralci
    12 Dolenc Domen
    2 Iršič Jaka
    15 Petrič Sven
    16 Gosak Aleks
    14 Medik Tadej
    3 Bencak Anej
    Trener
    Kotnik Igor
    Trener
    Golob Miha
    Zadetki
    NŠ Roho VBO 10 Mumlek Tijan 0 : 1 37′
    NŠ Roho VBO 9 Nipič Žiga 0 : 2 77′
    NŠ Roho VBO 14 Medik Tadej 0 : 3 81′
    Dogodki
    NK MB TABOR 10 / 2 Repnik Tit / Bombek Aljaž 46′
    NK MB TABOR 7 / 11 Bajrami Ermal / Šildenfeld Pascal 46′
    NK MB TABOR 13 / 9 Wolf Teo / Majcenič Sian 46′
    NK MB TABOR 20 / 14 Pečič Tian / Kovačević Arman 46′
    NK MB TABOR 14 / 17 Kovačević Arman / Benčič Vid 46′
    NK MB TABOR 8 Curkić Ajdin 65′
    NK MB TABOR 5 / 19 Štorman Maks / Kraut Nik 66′
    NŠ Roho VBO 7 / 2 Gomboc Anej / Iršič Jaka 69′
    NŠ Roho VBO 9 / 14 Nipič Žiga / Medik Tadej 78′
    NK MB TABOR 6 Darmopil Teo 80′
    NŠ Roho VBO 5 / 16 Repnik Nik / Gosak Aleks 83′
    NŠ Roho VBO 1 / 12 Vuksanovič Vito / Dolenc Domen 85′
    NŠ Roho VBO 10 / 3 Mumlek Tijan / Bencak Anej 85′
  • 14. krog | Lenart v Slovenskih goricah – RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT | 02.04.23 ob 11.00

    NK Jurovski Dol 2 : 2 0 : 2 Nk Fram
    Sodniki: Šobot Danijel (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Jurovski Dol
    1 Kranar Nino V
    2 Fras Anej
    5 Perko Jernej
    18 Majhen Matej
    6 Rusjan Maj
    25 Golob Gal
    11 Tušek Maj
    8 Breznik Vid
    9 Petek Nejc
    13 Petek Jan K
    15 Petek Jurij
    Rezervni igralci
    12 Čeh Fekonja Žan V
    21 Šijanec Jakob
    14 Žugman Rok
    4 Senekovič Jan
    23 Ivnik Timon
    10 Sulcer Primož
    3 Satler Anej
    Nk Fram
    1 Petrovič Gašper V
    22 Falež Tim
    21 Pukl Jan
    6 Bajgot Drago
    26 Sovec Anže
    5 Magdic Vitan
    16 Kvas Anžej K
    13 Blatnik Lin
    8 Skodič Mark Bruno
    28 Prelog Alen
    32 Protner Nejc
    Rezervni igralci
    30 Bjelošević Ognjen
    11 Seliškar Tevž
    3 Pinter Matjaž
    Trener
    Radan Matej
    Trener
    Novak Lana
    Zadetki
    Nk Fram 16 Kvas Anžej 0 : 1 13′
    Nk Fram 5 Magdic Vitan 0 : 2 19′
    NK Jurovski Dol 14 Žugman Rok 1 : 2 70′
    NK Jurovski Dol 10 Sulcer Primož 2 : 2 87′
    Dogodki
    Nk Fram 6 / 30 Bajgot Drago / Bjelošević Ognjen 45′
    NK Jurovski Dol 11 / 14 Tušek Maj / Žugman Rok 56′
    NK Jurovski Dol 8 / 21 Breznik Vid / Šijanec Jakob 64′
    NK Jurovski Dol 9 / 10 Petek Nejc / Sulcer Primož 75′
    NK Jurovski Dol 10 Sulcer Primož 81′
    Nk Fram 16 / 3 Kvas Anžej / Pinter Matjaž 91′
  • 14. krog | Maribor – Igrišče Kovinar Maribor | 02.04.23 ob 11.00

    NK Kovinar 1 : 1 0 : 1 Korotan Prevalje
    Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Kovinar
    12 Volavšek Tai V
    18 Belšak Nik
    6 Šibonjić Amar
    10 Sahitaj Erion
    9 Osmanaj Nik
    8 Pratnemer Ian K
    7 Tairi Sali
    11 Artnak Skrinjer Neo
    15 Krajnc Leo
    13 Ajrizaj Jasmin
    5 Kušter Brin
    Rezervni igralci
    1 Vuzem Miha
    4 Žnuderl Anej
    14 Čilaš Amir
    17 Trupković Tim
    Korotan Prevalje
    1 Grm Nejc K V
    10 Mihalj Leon
    5 Krueziu Edi
    4 Dizdarević Adin
    6 Dizdarević Belmin
    8 Kumprej Luka
    18 Moussouris Tai
    17 Štumberger Lan
    9 Gruber Maks
    7 Hadžić Belmin
    19 Čeru Ažbe
    Rezervni igralci
    Trener
    Vidovič Ervin
    Trener
    Kučej Nino
    Zadetki
    Korotan Prevalje 7 Hadžić Belmin 0 : 1 19′
    NK Kovinar 11 Artnak Skrinjer Neo 1 : 1 89′
    Dogodki
    Korotan Prevalje 9 Gruber Maks 13′
    Korotan Prevalje 6 Dizdarević Belmin 48′
    NK Kovinar 5 / 4 Kušter Brin / Žnuderl Anej 58′
    NK Kovinar 13 / 14 Ajrizaj Jasmin / Čilaš Amir 58′
    NK Kovinar 9 / 17 Osmanaj Nik / Trupković Tim 73′
    NK Kovinar 12 / 1 Volavšek Tai / Vuzem Miha 73′
  • 14. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 02.04.23 ob 11.00

    NK Miklavž 3 : 1 2 : 0 NK MALEČNIK
    Sodniki: Majcen Kevin (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Miklavž
    99 Varžič Gašper V
    3 Konec Mai
    11 Kerep Gašper
    5 Klasinc Filekovič Mai
    14 Čurila Luka
    7 Voglar Taj
    10 Haliti Agim
    9 Kolerič Jelen Leander K
    20 Kovačec Miha
    18 Kerep Patrik
    6 Nikić Luka
    Rezervni igralci
    4 Lečnik Tian
    15 Perkovič Taj
    19 Vončina Žan Luka
    21 Berbić Almedin
    8 Schatz Žan
    23 Kaisersberger Miha
    2 Arnuš Tim
    NK MALEČNIK
    1 Šebalj Filip V
    22 Kronaveter Jan
    2 Ćosić Samuel
    3 Protner Žiga
    13 Bruić David
    7 Sešek Jan
    10 Lipovnik Luka K
    5 Kovač Matic
    11 Kit Yurii V
    14 Zemljič Jakob
    6 Lenič Goran
    Rezervni igralci
    16 Vidovič Paskal
    15 Gamser Benjamin
    20 Labaš Tian
    9 Žinko Maj
    4 Vudler Uroš
    Trener
    Jurenec Damir
    Trener
    Jelić Dragan
    Zadetki
    NK Miklavž 18 Kerep Patrik 1 : 0 13′
    NK Miklavž 18 Kerep Patrik 2 : 0 14′
    NK MALEČNIK 9 Žinko Maj 2 : 1 67′
    NK Miklavž 18 Kerep Patrik 3 : 1 11m 83′
    Dogodki
    NK Miklavž 11 / 4 Kerep Gašper / Lečnik Tian 33′
    NK MALEČNIK 5 / 9 Kovač Matic / Žinko Maj 56′
    NK Miklavž 20 / 8 Kovačec Miha / Schatz Žan 60′
    NK MALEČNIK 1 Šebalj Filip 64′
    NK MALEČNIK 22 / 16 Kronaveter Jan / Vidovič Paskal 68′
    NK MALEČNIK 3 / 4 Protner Žiga / Vudler Uroš 68′
    NK Miklavž 6 / 15 Nikić Luka / Perkovič Taj 75′
    NK MALEČNIK 13 / 15 Bruić David / Gamser Benjamin 79′
    NK MALEČNIK 14 / 20 Zemljič Jakob / Labaš Tian 84′
    NK Miklavž 9 / 19 Kolerič Jelen Leander / Vončina Žan Luka 90′
    NK Miklavž 18 / 2 Kerep Patrik / Arnuš Tim 92′
  • 13. krog | Maribor – Športni park Tabor – igrišče z UT | 28.03.23 ob 19.00

    NK MB TABOR 0 : 3 0 : 3 Nk Fram
    Sodniki: Hrženjak Nickolas (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK MB TABOR
    1 Vidovšek Turner Žan K V
    16 Zemljič Žan
    9 Repnik Tit
    4 Štorman Maks
    5 Breznik Videtič Vid
    3 Kranjc Anže
    6 Darmopil Teo
    8 Blazhovski Marko
    11 Pečič Tian
    10 Beljić Marko
    7 Bajrami Ermal
    Rezervni igralci
    2 Bombek Aljaž
    15 Wolf Teo
    14 Kovačević Arman
    17 Benčič Vid
    13 Rodošek Eric
    19 Štumberger Tanaj
    Nk Fram
    1 Petrovič Gašper V
    29 Kraner Marčič Vid
    22 Falež Tim
    32 Protner Nejc
    11 Seliškar Tevž
    17 Plausteiner Alen
    21 Pukl Jan
    16 Kvas Anžej K
    26 Sovec Anže
    13 Blatnik Lin
    28 Prelog Alen
    Rezervni igralci
    30 Bjelošević Ognjen
    6 Bajgot Drago
    Trener
    Kotnik Igor
    Trener
    Novak Sandro
    Zadetki
    NK MB TABOR 7 Bajrami Ermal 1 : 0 4′
    NK MB TABOR 8 Blazhovski Marko 2 : 0 56′
    NK MB TABOR 10 Beljić Marko 3 : 0 59′
    NK MB TABOR 8 Blazhovski Marko 4 : 0 11m 86′
    NK MB TABOR 13 Rodošek Eric 5 : 0 90′
    Dogodki
    NK MB TABOR 6 / 13 Darmopil Teo / Rodošek Eric 46′
    Nk Fram 11 / 30 Seliškar Tevž / Bjelošević Ognjen 46′
    Nk Fram 32 / 6 Protner Nejc / Bajgot Drago 46′
    NK MB TABOR 7 / 19 Bajrami Ermal / Štumberger Tanaj 60′
    Nk Fram 26 Sovec Anže 61′
    NK MB TABOR 3 / 15 Kranjc Anže / Wolf Teo 66′
    NK MB TABOR 11 / 2 Pečič Tian / Bombek Aljaž 77′
    NK MB TABOR 16 / 14 Zemljič Žan / Kovačević Arman 77′
    NK MB TABOR 4 Štorman Maks 80′
  • 13. krog | Maribor – Igrišče Kovinar Maribor | 26.03.23 ob 16.00

    NK Kovinar 0 : 9 0 : 5 NK Jarenina-Pesnica
    Sodniki: Grbec Ermin (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 80
    NK Kovinar
    12 Volavšek Tai V
    18 Belšak Nik
    6 Šibonjić Amar
    10 Sahitaj Erion
    14 Čilaš Amir
    8 Pratnemer Ian K
    7 Tairi Sali
    11 Artnak Skrinjer Neo
    13 Krajnc Leo
    15 Ajrizaj Jasmin
    16 Veniger Rok
    Rezervni igralci
    1 Vuzem Miha
    9 Ramić Esmin
    17 Trupković Tim
    4 Sobočan Alex
    5 Sobočan Jernej
    NK Jarenina-Pesnica
    13 Živko Kmetec Tjan V
    16 Čeh Matic
    5 Torbarina Kristijan
    4 Murko Tinej
    17 Horvat Žak
    8 Jaušovec Teodor
    6 Skrbinšek Valentin K
    9 Vajngerl Nel
    10 Zalar Lukas
    2 Čelofiga Luka
    18 Čas Žiga
    Rezervni igralci
    1 Gracej Urban Ivan
    7 Šauperl Nejc
    20 Sužnik Aljaž
    21 Kramberger Nino
    15 Kacijan David
    19 Švajncer Butinar Aljaž
    Trener
    Vidovič Ervin
    Trener
    Arzenšek Simon
    Zadetki
    NK Jarenina-Pesnica 18 Čas Žiga 0 : 1 4′
    NK Jarenina-Pesnica 18 Čas Žiga 0 : 2 21′
    NK Jarenina-Pesnica 2 Čelofiga Luka 0 : 3 29′
    NK Jarenina-Pesnica 4 Murko Tinej 0 : 4 31′
    NK Jarenina-Pesnica 9 Vajngerl Nel 0 : 5 36′
    NK Jarenina-Pesnica 8 Jaušovec Teodor 0 : 6 59′
    NK Jarenina-Pesnica 10 Zalar Lukas 0 : 7 74′
    NK Jarenina-Pesnica 21 Kramberger Nino 0 : 8 76′
    NK Jarenina-Pesnica 10 Zalar Lukas 0 : 9 81′
    Dogodki
    NK Kovinar 16 Veniger Rok 28′
    NK Kovinar 14 Čilaš Amir 35′
    NK Jarenina-Pesnica 2 / 21 Čelofiga Luka / Kramberger Nino 46′
    NK Jarenina-Pesnica 4 / 15 Murko Tinej / Kacijan David 46′
    NK Jarenina-Pesnica 6 Skrbinšek Valentin 57′
    NK Jarenina-Pesnica 18 / 7 Čas Žiga / Šauperl Nejc 57′
    NK Kovinar 7 / 17 Tairi Sali / Trupković Tim 60′
    NK Kovinar 16 / 5 Veniger Rok / Sobočan Jernej 65′
    NK Jarenina-Pesnica 6 / 20 Skrbinšek Valentin / Sužnik Aljaž 65′
    NK Kovinar 14 / 4 Čilaš Amir / Sobočan Alex 69′
    NK Kovinar 15 / 9 Ajrizaj Jasmin / Ramić Esmin 74′
    NK Kovinar 12 / 1 Volavšek Tai / Vuzem Miha 75′
  • 13. krog | Maribor – Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT | 25.03.23 ob 14.30

    NK Pobrežje 0 : 10 0 : 8 NŠ Roho VBO
    Sodniki: Majer Vojko (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Pobrežje
    1 Vrban Lan
    19 Salčinović Ajdin
    9 Murtić Emir
    11 Demiri Gani
    16 Pavlović Uroš
    5 Vreš Luka
    4 Štrucl Nino
    20 Flajsinger Gabrijel
    24 Sattarov Bogdan
    18 Koser Nejc
    3 Sinanović Aidan
    Rezervni igralci
    2 Roj Čerle Mai
    14 Tkalčič Aljaž
    NŠ Roho VBO
    1 Vuksanovič Vito
    19 Jerenko Tine
    3 Potočnik Mario
    6 Šela Urban
    9 Kranvogel Mai
    10 Hausmeister Kai
    2 Repnik Nik
    4 Gomboc Anej
    18 Weber Gal
    16 Kumer Marcel
    15 Nipič Žiga
    Rezervni igralci
    12 Dolenc Domen
    14 Bencak Anej
    5 Petrič Sven
    7 Mumlek Tijan
    8 Levec Alex
    11 Beras Timotej
    Trener
    Golob Miha
    Zadetki
    NŠ Roho VBO 3 Potočnik Mario 0 : 1 19′
    NŠ Roho VBO 15 Nipič Žiga 0 : 2 21′
    NŠ Roho VBO 9 Kranvogel Mai 0 : 3 24′
    NŠ Roho VBO 2 Repnik Nik 0 : 4 25′
    NŠ Roho VBO 18 Weber Gal 0 : 5 29′
    NŠ Roho VBO 10 Hausmeister Kai 0 : 6 31′
    NŠ Roho VBO 3 Potočnik Mario 0 : 7 34′
    NŠ Roho VBO 9 Kranvogel Mai 0 : 8 43′
    NŠ Roho VBO 9 Kranvogel Mai 0 : 9 77′
    NŠ Roho VBO 11 Beras Timotej 0 : 10 83′
    Dogodki
    NŠ Roho VBO 3 / 11 Potočnik Mario / Beras Timotej 46′
    NŠ Roho VBO 15 / 14 Nipič Žiga / Bencak Anej 46′
    NŠ Roho VBO 10 / 7 Hausmeister Kai / Mumlek Tijan 46′
    NŠ Roho VBO 18 / 5 Weber Gal / Petrič Sven 46′
    NŠ Roho VBO 2 / 8 Repnik Nik / Levec Alex 46′
    NŠ Roho VBO 11 Beras Timotej 55′
    NŠ Roho VBO 1 / 12 Vuksanovič Vito / Dolenc Domen 63′
    NK Pobrežje 11 / 2 Demiri Gani / Roj Čerle Mai 76′
  • 13. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 25.03.23 ob 11.00

    NK Jurovski Dol 2 : 3 1 : 2 NŠ NK RADLJE U17
    Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Jurovski Dol
    1 Kranar Nino V
    3 Satler Anej K
    5 Perko Jernej
    2 Fras Anej
    18 Majhen Matej
    25 Golob Gal
    6 Rusjan Maj
    10 Sulcer Primož
    9 Petek Nejc
    23 Petek Jan
    15 Petek Jurij
    Rezervni igralci
    12 Čeh Fekonja Žan
    8 Breznik Vid
    11 Tušek Maj
    4 Senekovič Jan
    21 Šijanec Jakob
    14 Žugman Rok
    13 Rola Leon
    NŠ NK RADLJE U17
    1 Sevčnikar Šapek Žak V
    17 Drajzinger Nejc
    3 Pečečnik Rok
    15 Šmid Žan
    18 Štih Luka
    2 Pušnik Jan
    7 Palko Anej K
    14 Mušić Maid
    10 Stajnko Knez Noel
    13 Smrečnik Nino
    11 Pečoler Maj
    Rezervni igralci
    9 Bališ Žan
    20 Gros Vid
    8 Rozman Teo
    Trener
    Radan Matej
    Trener
    Pečič Matej
    Zadetki
    NŠ NK RADLJE U17 10 Stajnko Knez Noel 0 : 1 10′
    NK Jurovski Dol 23 Petek Jan 1 : 1 16′
    NŠ NK RADLJE U17 10 Stajnko Knez Noel 1 : 2 39′
    NŠ NK RADLJE U17 13 Smrečnik Nino 1 : 3 58′
    NK Jurovski Dol 23 Petek Jan 2 : 3 60′
    Dogodki
    NK Jurovski Dol 3 Satler Anej 6′
    NŠ NK RADLJE U17 15 Šmid Žan 30′
    NK Jurovski Dol 2 / 8 Fras Anej / Breznik Vid 45′
    NK Jurovski Dol 5 Perko Jernej 50′
    NK Jurovski Dol 15 / 11 Petek Jurij / Tušek Maj 56′
    NK Jurovski Dol 3 / 21 Satler Anej / Šijanec Jakob 56′
    NŠ NK RADLJE U17 11 / 8 Pečoler Maj / Rozman Teo 61′
    NŠ NK RADLJE U17 10 Stajnko Knez Noel 67′
    NK Jurovski Dol 23 Petek Jan 68′
    NŠ NK RADLJE U17 2 Pušnik Jan 83′
    NK Jurovski Dol 25 Golob Gal 87′
    NŠ NK RADLJE U17 13 / 20 Smrečnik Nino / Gros Vid 87′
    NK Jurovski Dol 9 Petek Nejc 90′
    NŠ NK RADLJE U17 8 Rozman Teo 90′
  • 13. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 25.03.23 ob 11.00

    NK Miklavž 9 : 1 6 : 1 NŠ Slovenj Gradec
    Sodniki: Grbec Ermin (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Miklavž
    99 Varžič Gašper V
    3 Konec Mai
    11 Kerep Gašper
    5 Klasinc Filekovič Mai
    14 Čurila Luka
    7 Voglar Taj
    10 Haliti Agim
    9 Kolerič Jelen Leander K
    20 Kovačec Miha
    18 Kerep Patrik
    6 Nikić Luka
    Rezervni igralci
    4 Lečnik Tian
    15 Perkovič Taj
    19 Vončina Žan Luka
    21 Berbić Almedin
    8 Duvnjak Nikola
    23 Kaisersberger Miha
    2 Arnuš Tim
    NŠ Slovenj Gradec
    1 Cikaj Albin V
    11 Gutenberger Luka
    3 Pečnik Tanei
    4 Kotnik Matej
    5 Kašnik Jaka
    6 Špoljar Slivnik Anže
    7 Valentar Tilen
    10 Hleb Teo
    15 Goličnik Teodor
    17 Čegovnik Matija
    8 Kancijan Žan K
    Rezervni igralci
    9 Valentar Klemen
    13 Kamenik Božinovski Ian
    Trener
    Jurenec Damir
    Trener
    Černič Rok
    Zadetki
    NK Miklavž 5 Klasinc Filekovič Mai 1 : 0 9′
    NK Miklavž 18 Kerep Patrik 2 : 0 17′
    NK Miklavž 20 Kovačec Miha 3 : 0 24′
    NK Miklavž 18 Kerep Patrik 4 : 0 25′
    NK Miklavž 99 Varžič Gašper 5 : 0 11m 30′
    NŠ Slovenj Gradec 4 Kotnik Matej 5 : 1 33′
    NK Miklavž 20 Kovačec Miha 6 : 1 45′
    NK Miklavž 5 Klasinc Filekovič Mai 7 : 1 63′
    NK Miklavž 18 Kerep Patrik 8 : 1 66′
    NK Miklavž 18 Kerep Patrik 9 : 1 90′
    Dogodki
    NŠ Slovenj Gradec 1 Cikaj Albin 23′
    NK Miklavž 11 Kerep Gašper 60′
    NK Miklavž 7 / 2 Voglar Taj / Arnuš Tim 60′
    NK Miklavž 20 / 8 Kovačec Miha / Duvnjak Nikola 60′
    NK Miklavž 6 / 19 Nikić Luka / Vončina Žan Luka 70′
    NŠ Slovenj Gradec 8 / 9 Kancijan Žan / Valentar Klemen 70′
    NŠ Slovenj Gradec 10 Hleb Teo 73′
    NK Miklavž 14 / 23 Čurila Luka / Kaisersberger Miha 74′
  • 13. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 25.03.23 ob 11.00

    NK MALEČNIK 4 : 3 4 : 2 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Sodniki: Klemenčič Tilen (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK MALEČNIK
    1 Šebalj Filip V
    17 Bruić David
    19 Vudler Uroš
    2 Ćosić Samuel
    16 Vidovič Paskal
    10 Lipovnik Luka K
    5 Kovač Matic
    9 Žinko Maj
    11 Kit Yurii
    14 Zemljič Jakob
    8 Kramberger Gašper
    Rezervni igralci
    15 Gamser Benjamin
    3 Protner Žiga
    7 Sešek Jan
    4 Kronaveter Jan
    13 Labaš Tian
    6 Jauk Amadej
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    1 Pečnik Jan V
    3 Fras Domen
    21 Premzl Tjan
    20 Mithans Tanaj
    6 Gojčič Lan K
    5 Lenart Anej
    7 Pleteršek Gal
    8 Bele Alen
    10 Lenart Taj
    4 Pernat Jakob
    22 Mlakar Filip
    Rezervni igralci
    11 Koletnik Aljaž
    14 Galun Tilen
    19 Žunko Gal
    16 Pečar Matevž
    2 Mesarič Gašper
    Trener
    Kaučič Rok
    Trener
    Colnarič Samir
    Zadetki
    NK MALEČNIK 2 Ćosić Samuel 0 : 1 ag 13′
    NK MALEČNIK 11 Kit Yurii 1 : 1 17′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 7 Pleteršek Gal 1 : 2 20′
    NK MALEČNIK 10 Lipovnik Luka 2 : 2 22′
    NK MALEČNIK 9 Žinko Maj 3 : 2 34′
    NK MALEČNIK 8 Kramberger Gašper 4 : 2 41′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 7 Pleteršek Gal 4 : 3 65′
    Dogodki
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 5 Lenart Anej 14′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 20 Mithans Tanaj 16′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 8 Bele Alen 29′
    NK MALEČNIK 10 / 7 Lipovnik Luka / Sešek Jan 31′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 8 Bele Alen 42′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 20 / 2 Mithans Tanaj / Mesarič Gašper 51′
    NK MALEČNIK 17 / 13 Bruić David / Labaš Tian 61′
    NK MALEČNIK 11 / 4 Kit Yurii / Kronaveter Jan 61′
    NK MALEČNIK 13 Labaš Tian 62′
    NK MALEČNIK 9 Žinko Maj 66′
    NK MALEČNIK 5 / 15 Kovač Matic / Gamser Benjamin 83′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 6 / 16 Gojčič Lan / Pečar Matevž 83′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 22 / 14 Mlakar Filip / Galun Tilen 88′
  • 13. krog | Maribor – Športni park Tabor – igrišče z UT | 21.03.23 ob 15.00

    Marles hiše 0 : 2 0 : 2 Korotan Prevalje
    Sodniki: Eder Gregor (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    Marles hiše
    1 Sentič Anej K V
    10 Kesič Gmeiner Gašper
    2 Podlesnik Niko
    14 Mlakar Štef
    15 Majcen Gal
    11 Lazar Klemen
    8 Hadner Nejc
    7 Miljatović Tim
    17 Jovič Luka
    3 Pavlin Brin Jakob
    9 Šumak Vito
    Rezervni igralci
    4 Valher Tanaj
    6 Korun Matej
    13 Kežman Marko
    Korotan Prevalje
    1 Grm Nejc K V
    8 Mihalj Leon
    5 Krueziu Edi
    3 Dizdarević Adin
    6 Dizdarević Belmin
    20 Kumprej Luka
    17 Pranjič Kristijan
    2 Krajnc Nace
    9 Gruber Maks
    10 Hadžić Belmin
    16 Čeru Ažbe
    Rezervni igralci
    Trener
    Embreuš Miro
    Trener
    Kučej Nino
    Zadetki
    Korotan Prevalje 8 Mihalj Leon 0 : 1 30′
    Korotan Prevalje 20 Kumprej Luka 0 : 2 34′
    Dogodki
    Marles hiše 8 / 6 Hadner Nejc / Korun Matej 46′
    Marles hiše 9 / 4 Šumak Vito / Valher Tanaj 46′
    Marles hiše 7 / 13 Miljatović Tim / Kežman Marko 65′
    Korotan Prevalje 9 Gruber Maks 85′
    Marles hiše 10 Kesič Gmeiner Gašper 90′
  • 7. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 20.11.22 ob 18.00

    Korotan Prevalje 0 : 2 0 : 0 Nk Fram
    Sodniki: Racaj Fatlind (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    Korotan Prevalje
    1 Grm Nejc V
    18 Podlesnik Filip K
    11 Mihalj Leon
    4 Dizdarević Adin
    16 Čeru Ažbe
    5 Krueziu Edi
    6 Dizdarević Belmin
    10 Naveršnik Gal
    7 Hadžić Belmin
    3 Kumprej Luka
    8 Štumberger Lan
    Rezervni igralci
    20 Kuhelnik Lan
    15 Gruber Maks
    Nk Fram
    1 Petrovič Gašper V
    10 Gradišnik Jošt
    23 Zelenik Jaša
    36 Vilič Nejc
    29 Kraner Marčič Vid
    26 Sovec Anže K
    9 Kvas Anžej
    22 Falež Tim
    16 Pečovnik Lan
    13 Blatnik Lin
    21 Pukl Jan
    Rezervni igralci
    30 Zorko Satler Lanej
    Trener
    Kučej Nino
    Trener
    Novak Sandro
    Zadetki
    Nk Fram 9 Kvas Anžej 0 : 1 62′
    Nk Fram 22 Falež Tim 0 : 2 82′
    Dogodki
    Korotan Prevalje 8 / 15 Štumberger Lan / Gruber Maks 70′
    Nk Fram 26 Sovec Anže 76′
    Korotan Prevalje 18 Podlesnik Filip 79′
    Korotan Prevalje 3 / 20 Kumprej Luka / Kuhelnik Lan 83′
    Korotan Prevalje 6 Dizdarević Belmin 90′
  • 12. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 13.11.22 ob 14.00

    NŠ Roho VBO 3 : 0 2 : 0 NK MB TABOR
    Sodniki: Založnik Vito (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 65
    NŠ Roho VBO
    12 Hausmeister Tai V
    2 Kumer Marcel
    3 Potočnik Mario
    4 Šela Urban
    5 Crnolić Alen
    14 Levec Alex
    8 Hausmeister Kai K
    17 Weber Gal
    7 Mumlek Tijan
    10 Repnik Nik
    11 Iršič Jaka
    Rezervni igralci
    19 Jerenko Tine
    6 Kranvogel Mai
    18 Gomboc Anej
    13 Bencak Anej
    NK MB TABOR
    12 Furjan Alex K V
    4 Hrustić Emil
    3 Kropej Anže
    2 Kobula Patrik
    21 Bombek Aljaž
    6 Arnuš Domen
    14 Mujić Harun
    10 Beljić Marko
    11 Štumberger Tanaj
    17 Benčič Vid
    7 Šildenfeld Pascal
    Rezervni igralci
    1 Živko Kmetec Tjan
    8 Lipuš Nai
    5 Arslani Ayan
    Trener
    Golob Miha
    Trener
    Kotnik Igor
    Zadetki
    NŠ Roho VBO 10 Repnik Nik 1 : 0 9′
    NŠ Roho VBO 7 Mumlek Tijan 2 : 0 39′
    NŠ Roho VBO 17 Weber Gal 3 : 0 58′
    Dogodki
    NŠ Roho VBO 3 Potočnik Mario 14′
    NK MB TABOR 14 Mujić Harun 37′
    NK MB TABOR 3 / 5 Kropej Anže / Arslani Ayan 46′
    NK MB TABOR 6 / 8 Arnuš Domen / Lipuš Nai 46′
    NK MB TABOR 12 / 1 Furjan Alex / Živko Kmetec Tjan 59′
    NŠ Roho VBO 11 / 18 Iršič Jaka / Gomboc Anej 60′
    NŠ Roho VBO 14 / 19 Levec Alex / Jerenko Tine 70′
    NŠ Roho VBO 10 / 6 Repnik Nik / Kranvogel Mai 70′
    NK MB TABOR 10 Beljić Marko 74′
    NŠ Roho VBO 6 Kranvogel Mai 78′
    NŠ Roho VBO 17 / 13 Weber Gal / Bencak Anej 81′
  • 12. krog | Fram – Igrišče Fram | 13.11.22 ob 14.00

    Nk Fram 3 : 1 2 : 0 NK Kovinar
    Sodniki: Kmetec Tim (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 34
    Nk Fram
    1 Petrovič Gašper V
    11 Seliškar Tevž
    23 Zelenik Jaša
    36 Vilič Nejc
    29 Kraner Marčič Vid
    26 Sovec Anže K
    9 Kvas Anžej
    22 Falež Tim
    16 Pečovnik Lan
    13 Blatnik Lin
    21 Pukl Jan
    Rezervni igralci
    30 Zorko Satler Lanej
    3 Pinter Matjaž
    NK Kovinar
    12 Volavšek Tai V
    36 Belšak Nik
    10 Šibonjić Amar
    22 Sahitaj Erion
    30 Osmanaj Nik
    14 Pratnemer Ian K
    32 Tairi Sali
    31 Artnak Skrinjer Neo
    4 Krajnc Leo
    34 Gassenburger Nejc
    47 Trupković Tim
    Rezervni igralci
    42 Čilaš Amir
    Trener
    Novak Sandro
    Trener
    Pratnemer Benjamin
    Zadetki
    Nk Fram 9 Kvas Anžej 1 : 0 9′
    Nk Fram 22 Falež Tim 2 : 0 23′
    Nk Fram 22 Falež Tim 3 : 0 59′
    NK Kovinar 30 Osmanaj Nik 3 : 1 74′
    Dogodki
    NK Kovinar 31 Artnak Skrinjer Neo 41′
    NK Kovinar 47 / 42 Trupković Tim / Čilaš Amir 58′
    Nk Fram 16 / 3 Pečovnik Lan / Pinter Matjaž 67′
    Nk Fram 22 / 30 Falež Tim / Zorko Satler Lanej 69′
    Nk Fram 23 Zelenik Jaša 77′
    NK Kovinar 34 Gassenburger Nejc 89′
  • 12. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 12.11.22 ob 11.00

    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 8 : 0 3 : 0 NK Pobrežje
    Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 15
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    1 Pečnik Jan K V
    3 Fras Domen
    8 Bele Alen
    21 Premzl Tjan
    10 Gojčič Lan
    20 Mithans Tanaj
    4 Pernat Jakob
    11 Pleteršek Gal
    15 Lenart Taj
    18 Mlakar Filip
    19 Petrovič Andraž
    Rezervni igralci
    22 Lampret Luka
    14 Galun Tilen
    2 Novak Žan
    7 Kirbiš Jan
    13 Koletnik Aljaž
    NK Pobrežje
    1 Poljanec Tristan V
    4 Sinanović Aidan K
    15 Boras Teo
    16 Flajsinger Gabrijel
    24 Sattarov Bogdan
    20 Ljubec Jaka
    17 Tkalčič Aljaž
    11 Demiri Gani
    7 Kovačić Jan
    5 Meglič Gašper
    8 Škerlak Bor Andrej
    Rezervni igralci
    2 Zorman Lara
    19 Žižek Aleksej
    Trener
    Bele Aleksander
    Trener
    Zorman Matej
    Zadetki
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 15 Lenart Taj 1 : 0 10′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 11 Pleteršek Gal 2 : 0 17′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 18 Mlakar Filip 3 : 0 23′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 18 Mlakar Filip 4 : 0 47′
    NK Pobrežje 17 Tkalčič Aljaž 5 : 0 ag 50′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 10 Gojčič Lan 6 : 0 77′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 14 Galun Tilen 7 : 0 80′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 11 Pleteršek Gal 8 : 0 86′
    Dogodki
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 21 / 2 Premzl Tjan / Novak Žan 28′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 20 Mithans Tanaj 41′
    NK Pobrežje 20 / 2 Ljubec Jaka / Zorman Lara 46′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 10 Gojčič Lan 51′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 8 / 7 Bele Alen / Kirbiš Jan 56′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 19 / 22 Petrovič Andraž / Lampret Luka 56′
    NK Pobrežje 11 / 19 Demiri Gani / Žižek Aleksej 59′
    NK Pobrežje 7 Kovačić Jan 73′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 18 / 14 Mlakar Filip / Galun Tilen 75′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 20 / 13 Mithans Tanaj / Koletnik Aljaž 75′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 22 Lampret Luka 82′
  • 12. krog | Jarenina – Športni park Jarenina | 12.11.22 ob 11.00

    NK Jarenina-Pesnica 11 : 0 11 : 0 Marles hiše
    Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Jarenina-Pesnica
    13 Biškup Aleksander V
    16 Čeh Matic
    5 Ivanovič Mihael
    19 Švajncer Butinar Aljaž
    17 Horvat Žak
    4 Murko Tinej
    6 Skrbinšek Valentin K
    9 Vajngerl Nel
    10 Zalar Lukas
    14 Žamut Simon
    8 Jaušovec Teodor
    Rezervni igralci
    1 Gracej Urban Ivan V
    2 Čelofiga Luka
    20 Sužnik Aljaž
    15 Marko Jaša
    7 Šauperl Nejc
    3 Steyer Vid
    21 Kramberger Nino
    Marles hiše
    12 Sentič Anej K V
    13 Mlakar Štef
    5 Podlesnik Niko
    10 Kesič Gmeiner Gašper
    7 Majcen Gal
    14 Skale Leon
    8 Pavlin Brin Jakob
    4 Valher Tanaj
    9 Lazar Klemen
    11 Jovič Luka
    6 Šumak Vito
    Rezervni igralci
    Trener
    Arzenšek Simon
    Trener
    Embreuš Miro
    Zadetki
    NK Jarenina-Pesnica 14 Žamut Simon 1 : 0 1′
    NK Jarenina-Pesnica 9 Vajngerl Nel 2 : 0 5′
    NK Jarenina-Pesnica 14 Žamut Simon 3 : 0 9′
    NK Jarenina-Pesnica 9 Vajngerl Nel 4 : 0 19′
    NK Jarenina-Pesnica 9 Vajngerl Nel 5 : 0 20′
    NK Jarenina-Pesnica 19 Švajncer Butinar Aljaž 6 : 0 29′
    NK Jarenina-Pesnica 14 Žamut Simon 7 : 0 35′
    NK Jarenina-Pesnica 16 Čeh Matic 8 : 0 36′
    NK Jarenina-Pesnica 6 Skrbinšek Valentin 9 : 0 38′
    NK Jarenina-Pesnica 16 Čeh Matic 10 : 0 39′
    NK Jarenina-Pesnica 8 Jaušovec Teodor 11 : 0 45′
    Dogodki
    NK Jarenina-Pesnica 16 / 2 Čeh Matic / Čelofiga Luka 46′
    NK Jarenina-Pesnica 19 / 20 Švajncer Butinar Aljaž / Sužnik Aljaž 46′
    NK Jarenina-Pesnica 6 / 15 Skrbinšek Valentin / Marko Jaša 46′
    NK Jarenina-Pesnica 9 / 7 Vajngerl Nel / Šauperl Nejc 46′
    NK Jarenina-Pesnica 10 / 3 Zalar Lukas / Steyer Vid 46′
    NK Jarenina-Pesnica 8 / 21 Jaušovec Teodor / Kramberger Nino 46′
  • 12. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 12.11.22 ob 09.30

    NŠ NK RADLJE U17 0 : 8 0 : 3 NK Miklavž
    Sodniki: Kresnik Urban (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NŠ NK RADLJE U17
    1 Kristan Patrik V
    15 Šmid Žan
    13 Štih Luka
    17 Drajzinger Nejc
    19 Pušnik Jan
    10 Aplinc Lel
    9 Stajnko Knez Noel K
    7 Verdinek Žiga
    3 Smrečnik Nino
    11 Pečoler Maj
    20 Čas Andraž
    Rezervni igralci
    8 Rozman Teo
    14 Gros Vid
    2 Bališ Žan
    NK Miklavž
    24 Varžič Gašper K V
    19 Čurila Luka
    2 Konec Mai
    4 Lečnik Tian
    10 Haliti Agim
    11 Voglar Taj
    7 Turk Marcel
    5 Kerep Gašper
    18 Kerep Patrik
    20 Palić Anel
    21 Berbić Almedin
    Rezervni igralci
    9 Aliti Denis
    6 Nikić Luka
    8 Duvnjak Nikola
    15 Vončina Žan Luka
    13 Kaisersberger Miha
    Trener
    Pečič Matej
    Trener
    Čučko Drago
    Zadetki
    NK Miklavž 18 Kerep Patrik 0 : 1 4′
    NK Miklavž 7 Turk Marcel 0 : 2 33′
    NK Miklavž 18 Kerep Patrik 0 : 3 41′
    NK Miklavž 18 Kerep Patrik 0 : 4 46′
    NK Miklavž 18 Kerep Patrik 0 : 5 50′
    NK Miklavž 18 Kerep Patrik 0 : 6 70′
    NK Miklavž 18 Kerep Patrik 0 : 7 80′
    NK Miklavž 24 Varžič Gašper 0 : 8 11m 82′
    Dogodki
    NK Miklavž 7 / 6 Turk Marcel / Nikić Luka 49′
    NŠ NK RADLJE U17 10 / 8 Aplinc Lel / Rozman Teo 50′
    NŠ NK RADLJE U17 11 / 14 Pečoler Maj / Gros Vid 55′
    NK Miklavž 5 / 15 Kerep Gašper / Vončina Žan Luka 58′
    NK Miklavž 21 / 13 Berbić Almedin / Kaisersberger Miha 58′
    NK Miklavž 2 Konec Mai 69′
    NŠ NK RADLJE U17 17 / 2 Drajzinger Nejc / Bališ Žan 72′
    NK Miklavž 20 / 8 Palić Anel / Duvnjak Nikola 72′
  • 12. krog | Slovenj Gradec – Stadion Slovenj Gradec | 11.11.22 ob 18.00

    NŠ Slovenj Gradec 2 : 1 0 : 0 NK MALEČNIK
    Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 10
    NŠ Slovenj Gradec
    1 Cikaj Albin V
    4 Dimitrijević Veljko
    3 Pečnik Tanei
    17 Jurač Žiga
    16 Kac Anej
    5 Kotnik Matej
    2 Jeznik Taj
    10 Hleb Teo
    6 Špoljar Slivnik Anže
    14 Kotnik Luka
    7 Valentar Klemen K
    Rezervni igralci
    8 Kancijan Žan
    11 Gutenberger Luka
    18 Kašnik Jaka
    15 Goličnik Teodor
    13 Plevnik Andraž
    NK MALEČNIK
    12 Vidovič Paskal V
    13 Bruić David
    2 Ćosić Samuel
    3 Protner Žiga
    8 Kramberger Gašper
    6 Sešek Jan
    10 Lipovnik Luka K
    17 Kovač Matic
    7 Ferk Miran
    9 Žinko Maj
    19 Škrlec Luka Tian
    Rezervni igralci
    16 Mišić Anej
    18 Gamser Benjamin
    Trener
    Černič Rok
    Trener
    Kaučič Rok
    Zadetki
    NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Klemen 1 : 0 54′
    NŠ Slovenj Gradec 6 Špoljar Slivnik Anže 2 : 0 56′
    NK MALEČNIK 2 Ćosić Samuel 2 : 1 86′
    Dogodki
    NŠ Slovenj Gradec 17 Jurač Žiga 15′
    NŠ Slovenj Gradec 16 / 18 Kac Anej / Kašnik Jaka 21′
    NŠ Slovenj Gradec 4 Dimitrijević Veljko 46′
    NŠ Slovenj Gradec 3 / 11 Pečnik Tanei / Gutenberger Luka 46′
    NŠ Slovenj Gradec 5 Kotnik Matej 51′
    NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Klemen 52′
    NK MALEČNIK 3 Protner Žiga 53′
    NK MALEČNIK 17 / 16 Kovač Matic / Mišić Anej 70′
    NK MALEČNIK 7 / 18 Ferk Miran / Gamser Benjamin 76′
    NŠ Slovenj Gradec 7 / 8 Valentar Klemen / Kancijan Žan 78′
    NK MALEČNIK 2 Ćosić Samuel 91′
  • 12. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 09.11.22 ob 18.00

    Korotan Prevalje 1 : 1 0 : 0 NK Jurovski Dol
    Sodniki: Močivnik Joži (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    Korotan Prevalje
    1 Grm Nejc V
    18 Podlesnik Filip K
    17 Mihalj Leon
    4 Dizdarević Adin
    2 Krueziu Edi
    16 Čeru Ažbe
    6 Dizdarević Belmin
    10 Naveršnik Gal
    9 Hadžić Belmin
    3 Kumprej Luka
    19 Gruber Maks
    Rezervni igralci
    NK Jurovski Dol
    1 Kranar Nino V
    3 Satler Anej K
    5 Perko Jernej
    18 Majhen Matej
    6 Rusjan Maj
    25 Golob Gal
    10 Petek Jan
    8 Breznik Vid
    9 Petek Nejc
    14 Žugman Rok
    15 Petek Jurij
    Rezervni igralci
    12 Čeh Fekonja Žan V
    4 Senekovič Jan
    2 Rola Leon
    23 Ivnik Timon
    11 Caf Žiga
    Trener
    Kučej Nino
    Trener
    Radan Matej
    Zadetki
    NK Jurovski Dol 8 Breznik Vid 0 : 1 49′
    Korotan Prevalje 4 Dizdarević Adin 1 : 1 11m 86′
    Dogodki
    NK Jurovski Dol 18 / 4 Majhen Matej / Senekovič Jan 26′
    NK Jurovski Dol 14 / 23 Žugman Rok / Ivnik Timon 81′
    NK Jurovski Dol 15 / 11 Petek Jurij / Caf Žiga 81′
    NK Jurovski Dol 8 / 2 Breznik Vid / Rola Leon 83′
  • 11. krog | Maribor – Stadion Pobrežje, Maribor | 09.11.22 ob 14.00

    NK Pobrežje 0 : 12 0 : 6 NK MALEČNIK
    Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 25
    NK Pobrežje
    1 Ayazoglu Tarik V
    4 Sinanović Aidan K
    13 Pučko Nejc
    20 Flajsinger Gabrijel
    24 Sattarov Bogdan
    10 Bračič Denis
    17 Tkalčič Aljaž
    15 Frank Jure
    7 Kovačić Jan
    3 Meglič Gašper
    9 Murtić Emir
    Rezervni igralci
    2 Zorman Lara
    6 Zabrdac Jaša
    18 Ljubec Jaka
    11 Demiri Gani
    8 Škerlak Bor Andrej
    14 Žižek Aleksej
    5 Štrucl Nino
    NK MALEČNIK
    1 Šebalj Filip V
    17 Bruić David
    2 Ćosić Samuel
    4 Protner Žiga
    5 Kovač Matic
    10 Sešek Jan
    8 Kramberger Gašper
    9 Žinko Maj
    7 Ferk Miran
    14 Zemljič Jakob
    21 Škrlec Luka Tian
    Rezervni igralci
    15 Gamser Benjamin
    18 Vidovič Paskal
    16 Mišić Anej
    Trener
    Zorman Matej
    Trener
    Kaučič Rok
    Zadetki
    NK MALEČNIK 9 Žinko Maj 0 : 1 2′
    NK MALEČNIK 21 Škrlec Luka Tian 0 : 2 14′
    NK MALEČNIK 21 Škrlec Luka Tian 0 : 3 19′
    NK MALEČNIK 8 Kramberger Gašper 0 : 4 21′
    NK MALEČNIK 21 Škrlec Luka Tian 0 : 5 31′
    NK MALEČNIK 9 Žinko Maj 0 : 6 36′
    NK Pobrežje 4 Sinanović Aidan 0 : 7 ag 68′
    NK MALEČNIK 15 Gamser Benjamin 0 : 8 70′
    NK MALEČNIK 9 Žinko Maj 0 : 9 73′
    NK MALEČNIK 9 Žinko Maj 0 : 10 83′
    NK MALEČNIK 9 Žinko Maj 0 : 11 86′
    NK MALEČNIK 10 Sešek Jan 0 : 12 11m 88′
    Dogodki
    NK MALEČNIK 9 Žinko Maj 17′
    NK Pobrežje 7 Kovačić Jan 17′
    NK Pobrežje 10 / 11 Bračič Denis / Demiri Gani 26′
    NK Pobrežje 7 / 5 Kovačić Jan / Štrucl Nino 26′
    NK Pobrežje 17 / 18 Tkalčič Aljaž / Ljubec Jaka 26′
    NK Pobrežje 5 / 14 Štrucl Nino / Žižek Aleksej 57′
    NK Pobrežje 15 / 8 Frank Jure / Škerlak Bor Andrej 57′
    NK MALEČNIK 21 / 15 Škrlec Luka Tian / Gamser Benjamin 57′
    NK Pobrežje 24 / 2 Sattarov Bogdan / Zorman Lara 63′
    NK MALEČNIK 8 / 18 Kramberger Gašper / Vidovič Paskal 63′
    NK MALEČNIK 14 / 16 Zemljič Jakob / Mišić Anej 66′
    NK Pobrežje 9 / 6 Murtić Emir / Zabrdac Jaša 68′
  • 11. krog | Maribor – Športni park Tabor – igrišče z UT | 08.11.22 ob 19.00

    NK MB TABOR 8 : 1 3 : 0 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Sodniki: Podgoršek Simon Matej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK MB TABOR
    1 Furjan Alex K V
    2 Kobula Patrik
    5 Štorman Maks
    4 Kropej Anže
    15 Bombek Aljaž
    10 Beljić Marko
    6 Mujić Harun
    20 Arnuš Domen
    7 Bajrami Ermal
    17 Benčič Vid
    11 Pečič Tian
    Rezervni igralci
    21 Erlač Žan
    13 Arslani Ayan
    8 Lipuš Nai
    16 Wolf Teo
    14 Štumberger Tanaj
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    1 Pečnik Jan K V
    3 Fras Domen
    8 Bele Alen
    20 Premzl Tjan
    10 Kirbiš Jan
    2 Novak Žan
    4 Pernat Jakob
    5 Mesarič Gašper
    15 Lenart Taj
    18 Mlakar Filip
    7 Petrovič Andraž
    Rezervni igralci
    19 Žunko Gal
    14 Galun Tilen
    Trener
    Pintarič Luka
    Trener
    Bele Aleksander
    Zadetki
    NK MB TABOR 7 Bajrami Ermal 1 : 0 7′
    NK MB TABOR 7 Bajrami Ermal 2 : 0 21′
    NK MB TABOR 17 Benčič Vid 3 : 0 36′
    NK MB TABOR 11 Pečič Tian 4 : 0 52′
    NK MB TABOR 2 Kobula Patrik 4 : 1 ag 53′
    NK MB TABOR 10 Beljić Marko 5 : 1 58′
    NK MB TABOR 14 Štumberger Tanaj 6 : 1 67′
    NK MB TABOR 11 Pečič Tian 7 : 1 69′
    NK MB TABOR 10 Beljić Marko 8 : 1 71′
    Dogodki
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 2 / 14 Novak Žan / Galun Tilen 46′
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 3 / 19 Fras Domen / Žunko Gal 46′
    NK MB TABOR 15 / 8 Bombek Aljaž / Lipuš Nai 55′
    NK MB TABOR 6 / 16 Mujić Harun / Wolf Teo 60′
    NK MB TABOR 17 / 14 Benčič Vid / Štumberger Tanaj 67′
    NK MB TABOR 5 / 13 Štorman Maks / Arslani Ayan 74′
    NK MB TABOR 2 / 21 Kobula Patrik / Erlač Žan 78′
  • 11. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 08.11.22 ob 14.00

    Marles hiše 3 : 10 2 : 8 Nk Fram
    Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 15
    Marles hiše
    12 Sentič Anej K V
    11 Lazar Klemen
    18 Mlakar Štef
    5 Podlesnik Niko
    9 Šumak Vito
    7 Majcen Gal
    17 Jovič Luka
    10 Kesič Gmeiner Gašper
    2 Rebernak Žak
    3 Pavlin Brin Jakob
    21 Stojanović Filip
    Rezervni igralci
    6 Baukman Jernej
    20 Baukman Anej
    Nk Fram
    1 Petrovič Gašper K V
    36 Vilič Nejc
    23 Zelenik Jaša
    11 Seliškar Tevž
    29 Kraner Marčič Vid
    9 Kvas Anžej
    16 Pečovnik Lan
    15 Budja Nino
    26 Sovec Anže
    21 Pukl Jan
    22 Falež Tim
    Rezervni igralci
    30 Zorko Satler Lanej
    31 Koželj Timotej
    Trener
    Embreuš Miro
    Trener
    Novak Sandro
    Zadetki
    Nk Fram 26 Sovec Anže 0 : 1 11m 2′
    Nk Fram 22 Falež Tim 0 : 2 6′
    Nk Fram 9 Kvas Anžej 0 : 3 16′
    Marles hiše 10 Kesič Gmeiner Gašper 1 : 3 17′
    Nk Fram 21 Pukl Jan 1 : 4 18′
    Nk Fram 22 Falež Tim 1 : 5 23′
    Nk Fram 22 Falež Tim 1 : 6 26′
    Marles hiše 10 Kesič Gmeiner Gašper 2 : 6 32′
    Nk Fram 21 Pukl Jan 2 : 7 38′
    Nk Fram 26 Sovec Anže 2 : 8 41′
    Nk Fram 9 Kvas Anžej 2 : 9 70′
    Marles hiše 10 Kesič Gmeiner Gašper 3 : 9 75′
    Nk Fram 9 Kvas Anžej 3 : 10 82′
    Dogodki
    Marles hiše 2 / 20 Rebernak Žak / Baukman Anej 46′
    Nk Fram 23 / 30 Zelenik Jaša / Zorko Satler Lanej 46′
    Marles hiše 3 / 6 Pavlin Brin Jakob / Baukman Jernej 57′
    Nk Fram 15 / 31 Budja Nino / Koželj Timotej 65′
  • 11. krog | Maribor – Igrišče Kovinar Maribor | 06.11.22 ob 14.00

    NK Kovinar 1 : 6 0 : 4 NŠ Roho VBO
    Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK Kovinar
    1 Volavšek Tai
    40 Čilaš Amir
    13 Šibonjić Amar
    37 Belšak Nik
    45 Krajnc Leo
    18 Pratnemer Ian
    29 Tairi Sali
    26 Sahitaj Erion
    21 Gassenburger Nejc
    28 Trupković Tim
    41 Artnak Skrinjer Neo
    Rezervni igralci
    NŠ Roho VBO
    1 Vuksanovič Vito V
    3 Jerenko Tine
    2 Potočnik Mario
    16 Šela Urban
    8 Kranvogel Mai
    10 Hausmeister Kai
    15 Levec Alex K
    18 Gomboc Anej
    7 Mumlek Tijan
    17 Beras Timotej
    11 Iršič Jaka
    Rezervni igralci
    12 Dolenc Domen
    4 Sambolec Maks
    9 Petrič Sven
    13 Glodež Nejc
    19 Vodušek Tian
    20 Barta May
    6 Bencak Anej
    Trener
    Vidovič Ervin
    Trener
    Golob Miha
    Zadetki
    NŠ Roho VBO 7 Mumlek Tijan 0 : 1 2′
    NŠ Roho VBO 11 Iršič Jaka 0 : 2 7′
    NŠ Roho VBO 18 Gomboc Anej 0 : 3 30′
    NŠ Roho VBO 18 Gomboc Anej 0 : 4 43′
    NŠ Roho VBO 7 Mumlek Tijan 0 : 5 50′
    NŠ Roho VBO 11 Iršič Jaka 0 : 6 75′
    NK Kovinar 18 Pratnemer Ian 1 : 6 11m 91′
    Dogodki
    NŠ Roho VBO 10 Hausmeister Kai 13′
    NŠ Roho VBO 1 / 12 Vuksanovič Vito / Dolenc Domen 46′
    NŠ Roho VBO 16 / 19 Šela Urban / Vodušek Tian 46′
    NŠ Roho VBO 3 / 4 Jerenko Tine / Sambolec Maks 60′
    NŠ Roho VBO 17 / 6 Beras Timotej / Bencak Anej 60′
    NŠ Roho VBO 10 / 9 Hausmeister Kai / Petrič Sven 60′
    NŠ Roho VBO 11 / 20 Iršič Jaka / Barta May 76′
  • 11. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 05.11.22 ob 11.00

    Korotan Prevalje 0 : 4 0 : 2 NK Miklavž
    Sodniki: Miklavc Jaroš (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    Korotan Prevalje
    1 Grm Nejc V
    18 Podlesnik Filip K
    17 Mihalj Leon
    4 Dizdarević Adin
    5 Krueziu Edi
    11 Čeru Ažbe
    13 Dizdarević Belmin
    10 Naveršnik Gal
    16 Štumberger Lan
    7 Hadžić Belmin
    3 Kumprej Luka
    Rezervni igralci
    15 Gruber Maks
    20 Kuhelnik Lan
    NK Miklavž
    99 Varžič Gašper K V
    13 Horvat Tian
    19 Čurila Luka
    2 Konec Mai
    4 Klasinc Filekovič Mai
    18 Kerep Patrik
    7 Turk Marcel
    10 Haliti Agim
    11 Voglar Taj
    20 Palić Anel
    6 Nikić Luka
    Rezervni igralci
    15 Vončina Žan Luka
    8 Duvnjak Nikola
    14 Ljubec Audič Luka
    9 Kaisersberger Miha
    21 Arnuš Tim
    Trener
    Kučej Nino
    Trener
    Čučko Drago
    Zadetki
    NK Miklavž 18 Kerep Patrik 0 : 1 21′
    NK Miklavž 18 Kerep Patrik 0 : 2 41′
    NK Miklavž 10 Haliti Agim 0 : 3 60′
    NK Miklavž 11 Voglar Taj 0 : 4 85′
    Dogodki
    Korotan Prevalje 10 / 15 Naveršnik Gal / Gruber Maks 64′
    NK Miklavž 20 / 15 Palić Anel / Vončina Žan Luka 67′
    NK Miklavž 7 / 9 Turk Marcel / Kaisersberger Miha 71′
    Korotan Prevalje 13 / 20 Dizdarević Belmin / Kuhelnik Lan 73′
    NK Miklavž 6 / 8 Nikić Luka / Duvnjak Nikola 78′
    NK Miklavž 18 Kerep Patrik 79′
  • 11. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 05.11.22 ob 11.00

    NŠ NK RADLJE U17 8 : 5 6 : 2 NŠ Slovenj Gradec
    Sodniki: Grubelnik Matic (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NŠ NK RADLJE U17
    1 Kristan Patrik V
    6 Pečečnik Rok K
    15 Šmid Žan
    37 Štih Luka
    13 Pušnik Jan
    7 Palko Anej
    14 Stajnko Knez Noel
    17 Smrečnik Nino
    8 Rozman Teo
    11 Pečoler Maj
    9 Čas Andraž
    Rezervni igralci
    48 Aplinc Lel
    19 Gros Vid
    66 Drajzinger Nejc
    NŠ Slovenj Gradec
    1 Cikaj Albin V
    4 Čegovnik Matija
    3 Kotnik Matej
    14 Dimitrijević Veljko
    18 Kašnik Jaka
    11 Gutenberger Luka
    8 Kancijan Žan
    6 Goličnik Teodor
    9 Valentar Klemen
    10 Hleb Teo
    7 Valentar Tilen K
    Rezervni igralci
    16 Kac Anej
    Trener
    Pečič Matej
    Trener
    Černič Rok
    Zadetki
    NŠ NK RADLJE U17 66 Drajzinger Nejc 1 : 0 3′
    NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Tilen 1 : 1 4′
    NŠ NK RADLJE U17 14 Stajnko Knez Noel 2 : 1 10′
    NŠ NK RADLJE U17 14 Stajnko Knez Noel 3 : 1 12′
    NŠ NK RADLJE U17 11 Pečoler Maj 4 : 1 14′
    NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Tilen 4 : 2 17′
    NŠ NK RADLJE U17 14 Stajnko Knez Noel 5 : 2 19′
    NŠ NK RADLJE U17 9 Čas Andraž 6 : 2 37′
    NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Tilen 6 : 3 59′
    NŠ NK RADLJE U17 9 Čas Andraž 7 : 3 61′
    NŠ NK RADLJE U17 11 Pečoler Maj 8 : 3 63′
    NŠ Slovenj Gradec 6 Goličnik Teodor 8 : 4 75′
    NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Tilen 8 : 5 86′
    Dogodki
    NŠ NK RADLJE U17 6 / 66 Pečečnik Rok / Drajzinger Nejc 1′
    NŠ Slovenj Gradec 10 Hleb Teo 65′
    NŠ NK RADLJE U17 37 / 48 Štih Luka / Aplinc Lel 66′
    NŠ Slovenj Gradec 4 Čegovnik Matija 70′
    NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Tilen 72′
    NŠ NK RADLJE U17 9 / 19 Čas Andraž / Gros Vid 73′
    NŠ Slovenj Gradec 14 Dimitrijević Veljko 89′
  • 11. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 05.11.22 ob 11.00

    NK Jurovski Dol 2 : 1 1 : 0 NK Jarenina-Pesnica
    Sodniki: Vajs Manuel (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 100
    NK Jurovski Dol
    1 Kranar Nino V
    3 Satler Anej K
    5 Perko Jernej
    6 Rusjan Maj
    18 Majhen Matej
    25 Golob Gal
    10 Petek Jan
    13 Breznik Vid
    9 Petek Nejc
    8 Sulcer Primož
    15 Petek Jurij
    Rezervni igralci
    12 Čeh Fekonja Žan V
    4 Senekovič Jan
    14 Žugman Rok
    2 Rola Leon
    7 Tušek Maj
    23 Ivnik Timon
    21 Šijanec Jakob
    NK Jarenina-Pesnica
    13 Biškup Aleksander V
    16 Čeh Matic
    9 Vajngerl Nel
    18 Grajf Nik
    17 Horvat Žak
    4 Murko Tinej
    6 Skrbinšek Valentin K
    15 Marko Jaša
    10 Zalar Lukas
    2 Čelofiga Luka
    21 Kramberger Nino
    Rezervni igralci
    1 Gracej Urban Ivan V
    14 Žamut Simon
    20 Sužnik Aljaž
    5 Torbarina Kristijan
    7 Šauperl Nejc
    3 Steyer Vid
    8 Ivanovič Mihael
    Trener
    Radan Matej
    Trener
    Arzenšek Simon
    Zadetki
    NK Jurovski Dol 13 Breznik Vid 1 : 0 37′
    NK Jarenina-Pesnica 4 Murko Tinej 1 : 1 61′
    NK Jurovski Dol 10 Petek Jan 2 : 1 80′
    Dogodki
    NK Jarenina-Pesnica 15 Marko Jaša 24′
    NK Jarenina-Pesnica 15 / 3 Marko Jaša / Steyer Vid 59′
    NK Jurovski Dol 13 Breznik Vid 62′
    NK Jurovski Dol 9 / 14 Petek Nejc / Žugman Rok 70′
    NK Jurovski Dol 25 Golob Gal 76′
    NK Jarenina-Pesnica 21 Kramberger Nino 77′
    NK Jurovski Dol 10 Petek Jan 80′
    NK Jarenina-Pesnica 21 / 20 Kramberger Nino / Sužnik Aljaž 81′
    NK Jurovski Dol 8 / 2 Sulcer Primož / Rola Leon 83′
    NK Jarenina-Pesnica 4 Murko Tinej 88′
    NK Jurovski Dol 15 / 21 Petek Jurij / Šijanec Jakob 90′
  • 8. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 05.11.22 ob 10.00

    NK MALEČNIK 6 : 0 4 : 0 Marles hiše
    Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 10
    NK MALEČNIK
    12 Vidovič Paskal V
    16 Mišić Anej
    19 Ćosić Samuel
    3 Protner Žiga
    5 Kovač Matic
    6 Sešek Jan
    10 Lipovnik Luka K
    9 Žinko Maj
    8 Kramberger Gašper
    15 Kronaveter Jan
    14 Škrlec Luka Tian
    Rezervni igralci
    18 Gamser Benjamin
    17 Ferk Sanel
    Marles hiše
    12 Sentič Anej V
    7 Majcen Gal
    13 Mlakar Štef
    2 Rebernak Žak
    10 Kesič Gmeiner Gašper
    11 Lazar Klemen
    5 Podlesnik Niko
    3 Valher Tanaj
    8 Jovič Luka
    9 Šumak Vito K
    22 Pavlin Brin Jakob
    Rezervni igralci
    21 Stojanović Filip
    14 Sep Lan
    Trener
    Kaučič Rok
    Trener
    Embreuš Miro
    Zadetki
    NK MALEČNIK 6 Sešek Jan 1 : 0 1′
    NK MALEČNIK 8 Kramberger Gašper 2 : 0 9′
    NK MALEČNIK 14 Škrlec Luka Tian 3 : 0 30′
    NK MALEČNIK 14 Škrlec Luka Tian 4 : 0 33′
    NK MALEČNIK 6 Sešek Jan 5 : 0 65′
    NK MALEČNIK 19 Ćosić Samuel 6 : 0 11m 89′
    Dogodki
    Marles hiše 3 Valher Tanaj 32′
    Marles hiše 2 / 21 Rebernak Žak / Stojanović Filip 46′
    Marles hiše 3 / 14 Valher Tanaj / Sep Lan 46′
    NK MALEČNIK 10 / 17 Lipovnik Luka / Ferk Sanel 56′
  • 10. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 02.11.22 ob 18.00

    Korotan Prevalje 3 : 1 1 : 1 NŠ NK RADLJE U17
    Sodniki: Močivnik Joži (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    Korotan Prevalje
    12 Grm Nejc V
    18 Podlesnik Filip K
    17 Mihalj Leon
    4 Dizdarević Adin
    5 Krueziu Edi
    11 Čeru Ažbe
    6 Dizdarević Belmin
    10 Naveršnik Gal
    8 Štumberger Lan
    7 Hadžić Belmin
    20 Kuhelnik Lan
    Rezervni igralci
    19 Gruber Maks
    16 Drol Nejc
    NŠ NK RADLJE U17
    1 Kristan Patrik V
    20 Pečečnik Rok K
    15 Šmid Žan
    18 Štih Luka
    7 Palko Anej
    19 Pušnik Jan
    10 Aplinc Lel
    11 Pečoler Maj
    3 Čas Andraž
    9 Stajnko Knez Noel
    14 Smrečnik Nino
    Rezervni igralci
    8 Rozman Teo
    17 Drajzinger Nejc
    13 Rudolf Enej
    6 Gros Vid
    Trener
    Kučej Nino
    Zadetki
    Korotan Prevalje 7 Hadžić Belmin 1 : 0 8′
    NŠ NK RADLJE U17 9 Stajnko Knez Noel 1 : 1 45′
    Korotan Prevalje 4 Dizdarević Adin 2 : 1 48′
    Korotan Prevalje 6 Dizdarević Belmin 3 : 1 61′
    Dogodki
    Korotan Prevalje 20 / 16 Kuhelnik Lan / Drol Nejc 46′
    NŠ NK RADLJE U17