U19 Mladinska liga – Delegiranje

Osveženo: 29.11.22 08.37

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    28.08.22 10.00 NK Jurovski Dol NK Dobrovce Vajs Manuel,
    Djukić Dejan,
    Jug Maksimiljan
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    28.08.22 17.00 Marles hiše Korotan Prevalje Založnik Vito,
    Klemenčič Tilen,
    Žurman Aljaž
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    30.08.22 19.00 NK DUPLEK NK Pobrežje Grbec Ermin,
    Pečarič Luka,
    Vajs Manuel
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    31.08.22 18.00 NK Pohorje NK Miklavž Mušič Doroteja,
    Ramšak Denis,
    Eder Gregor
    Rače,
    Igrišče Rače
    08.09.22 17.00 NK Rače U19 NŠ Roho VBO Bezjak Adam,
    Pečarič Luka,
    Grbec Ermin
    Fram,
    Igrišče Fram
    09.09.22 17.00 Nk Fram NŠ NK RADLJE U19 Hrženjak Nickolas,
    Stojkovič Marko,
    Ferčič Jani
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT
    22.09.22 19.00 Lenart Malečnik Stojkovič Marko,
    Majer Vojko,
    Jug Maksimiljan
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    31.08.22 17.00 NŠ Roho VBO Malečnik Bele Klemen,
    Kmetec Mark,
    Ferčič Jani
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    04.09.22 16.00 NK Pobrežje Nk Fram Grbec Ermin,
    Gašperut Luka,
    Jug Maksimiljan
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    04.09.22 16.30 NK Miklavž Marles hiše Kmetec Tim,
    Eder Gregor,
    Hrženjak Nickolas
    Rače,
    Igrišče Rače
    04.09.22 16.30 NK Rače U19 NK DUPLEK Stojkovič Marko,
    Djukić Dejan,
    Holcman Aljaž
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    04.09.22 18.00 Korotan Prevalje NK Jurovski Dol Miklavc Jaroš,
    Močivnik Joži,
    Kunc Anej
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    06.09.22 18.00 NŠ NK RADLJE U19 NK Pohorje Bezjak Adam,
    Grbec Ermin,
    Pečarič Luka
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    07.09.22 16.30 NK Dobrovce Lenart Klemenčič Tilen,
    Ramšak Denis,
    Djukić Dejan
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    11.09.22 13.00 Marles hiše NŠ NK RADLJE U19 Kmetec Tim,
    Pečarič Luka,
    Bezjak Adam
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    11.09.22 16.30 NK Jurovski Dol NK Miklavž Bele Klemen,
    Praznik Špeh Jernej,
    Pečarič Luka
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    12.09.22 18.00 NK Pohorje NK Pobrežje Vajs Manuel,
    Bezjak Adam,
    Grbec Ermin
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    13.09.22 19.00 NK DUPLEK NŠ Roho VBO Praznik Špeh Jernej,
    Pečarič Luka,
    Bezjak Adam
    Fram,
    Igrišče Fram
    14.09.22 16.30 Nk Fram NK Rače U19 Hrženjak Nickolas,
    Eder Gregor
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT
    14.09.22 18.30 Lenart Korotan Prevalje Praznik Špeh Jernej,
    Ramšak Denis,
    Majer Vojko
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    15.09.22 17.00 Malečnik NK Dobrovce Bezjak Adam,
    Pečarič Luka,
    Vajs Manuel
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    20.09.22 16.30 NK Pobrežje Marles hiše Hrženjak Nickolas,
    Grbec Ermin,
    Vajs Manuel
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    20.09.22 19.00 NK DUPLEK Nk Fram Mušič Doroteja,
    Majer Vojko,
    Jug Maksimiljan
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    21.09.22 16.30 NŠ Roho VBO NK Dobrovce Vajs Manuel,
    Hrženjak Nickolas,
    Pečarič Luka
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    21.09.22 16.30 NK Miklavž Lenart Praznik Špeh Jernej,
    Marin Jan,
    Jug Maksimiljan
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    21.09.22 17.30 NŠ NK RADLJE U19 NK Jurovski Dol Miklavc Jaroš,
    Kresnik Urban,
    Grubelnik Matic
    Rače,
    Igrišče Rače
    22.09.22 17.00 NK Rače U19 NK Pohorje Grbec Ermin,
    Klemenčič Tilen,
    Pečarič Luka
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    13.10.22 18.00 Korotan Prevalje Malečnik Jezeršek Tomaž,
    Močivnik Joži,
    Kunc Anej
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    25.09.22 16.00 Marles hiše NK Rače U19 Hrženjak Nickolas
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    25.09.22 16.00 NK Jurovski Dol NK Pobrežje Sovec Matevž
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    25.09.22 16.00 Malečnik NK Miklavž Podgoršek Simon Matej
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    25.09.22 17.00 NK Pohorje NK DUPLEK Grbec Ermin
    Fram,
    Igrišče Fram
    28.09.22 16.00 Nk Fram NŠ Roho VBO Sovec Matevž,
    Pečarič Luka,
    Vajs Manuel
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    28.09.22 16.00 NK Dobrovce Korotan Prevalje Praznik Špeh Jernej,
    Grbec Ermin,
    Hrženjak Nickolas
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT
    28.09.22 18.30 Lenart NŠ NK RADLJE U19 Klemenčič Tilen,
    Jug Maksimiljan,
    Majer Vojko
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    02.10.22 15.30 NK Miklavž NK Dobrovce Sovec Matevž,
    Klemenčič Tilen,
    Pečarič Luka
    Rače,
    Igrišče Rače
    02.10.22 15.30 NK Rače U19 NK Jurovski Dol Grbec Ermin,
    Jug Maksimiljan,
    Majer Vojko
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    04.10.22 19.00 NK DUPLEK Marles hiše Vajs Manuel,
    Eder Gregor,
    Majer Vojko
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    05.10.22 15.30 NŠ Roho VBO Korotan Prevalje Praznik Špeh Jernej,
    Majcen Kevin,
    Kmetec Radenko
    Fram,
    Igrišče Fram
    05.10.22 16.30 Nk Fram NK Pohorje Mušič Doroteja,
    Pečarič Luka,
    Eder Gregor
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    05.10.22 17.30 NŠ NK RADLJE U19 Malečnik Hrvacki Jure,
    Močivnik Joži,
    Kunc Anej
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT
    06.10.22 18.30 Lenart NK Pobrežje Stojkovič Marko,
    Jug Maksimiljan,
    Majer Vojko
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    09.10.22 15.30 Marles hiše Nk Fram Stojkovič Marko,
    Ferčič Jani,
    Pečarič Luka
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    09.10.22 15.30 NK Jurovski Dol NK DUPLEK Podgoršek Simon Matej,
    Jug Maksimiljan,
    Majer Vojko
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    09.10.22 18.00 Korotan Prevalje NK Miklavž Hrvacki Jure,
    Racaj Fatlind,
    Kunc Anej
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    11.10.22 18.00 NK Pohorje NŠ Roho VBO Bezjak Adam,
    Pečarič Luka,
    Ferčič Jani
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    12.10.22 15.30 NK Dobrovce NŠ NK RADLJE U19 Bezjak Adam,
    Pečarič Luka,
    Stojkovič Marko
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT
    12.10.22 18.30 Lenart NK Rače U19 Sovec Matevž,
    Jug Maksimiljan,
    Majer Vojko
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    27.10.22 15.00 Malečnik NK Pobrežje Praznik Špeh Jernej,
    Pečarič Luka,
    Sovec Matevž
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Fram,
    Igrišče Fram
    14.10.22 16.00 Nk Fram NK Jurovski Dol Sovec Matevž,
    Pečarič Luka,
    Vajs Manuel
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    16.10.22 15.00 NK Pobrežje NK Dobrovce Vajs Manuel,
    Ferčič Jani,
    Eder Gregor
    Rače,
    Igrišče Rače
    16.10.22 15.00 NK Rače U19 Malečnik Kmetec Tim,
    Kmetec Radenko,
    Jug Maksimiljan
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    16.10.22 17.00 NK Pohorje Marles hiše Bezjak Adam,
    Sovec Matevž,
    Grbec Ermin
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    18.10.22 19.00 NK DUPLEK Lenart Vajs Manuel,
    Grbec Ermin,
    Pečarič Luka
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    19.10.22 15.00 NŠ Roho VBO NK Miklavž Grbec Ermin,
    Gonza Nejc,
    Kmetec Tim
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    19.10.22 17.00 NŠ NK RADLJE U19 Korotan Prevalje Bezjak Adam,
    Pečarič Luka,
    Grubelnik Matic
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    20.10.22 18.00 NK DUPLEK Malečnik Stojkovič Marko,
    Marin Jan,
    Pečarič Luka
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    23.10.22 15.00 NK Jurovski Dol NK Pohorje Praznik Špeh Jernej,
    Ramšak Denis,
    Jug Maksimiljan
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    23.10.22 16.00 NŠ NK RADLJE U19 NK Miklavž Ivanović Uroš,
    Gonza Nejc,
    Majcen Kevin
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    26.10.22 15.00 NK Dobrovce NK Rače U19 Grbec Ermin,
    Vajs Manuel,
    Pečarič Luka
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    26.10.22 16.00 Marles hiše NŠ Roho VBO Kamplet Miha,
    Ferčič Jani,
    Djukić Dejan
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT
    26.10.22 18.30 Lenart Nk Fram Bezjak Adam,
    Jug Maksimiljan,
    Majer Vojko
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    13.11.22 18.00 Korotan Prevalje NK Pobrežje Miklavc Jaroš,
    Grubelnik Matic,
    Racaj Fatlind
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rače,
    Igrišče Rače
    30.10.22 14.00 NK Rače U19 Korotan Prevalje Praznik Špeh Jernej,
    Majer Vojko,
    Jug Maksimiljan
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    30.10.22 14.00 Marles hiše NK Jurovski Dol Grbec Ermin,
    Gonza Nejc,
    Ramšak Denis
    Fram,
    Igrišče Fram
    31.10.22 14.00 Nk Fram Malečnik Bezjak Adam,
    Gonza Nejc,
    Jug Maksimiljan
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    02.11.22 19.00 NK DUPLEK NK Dobrovce Grbec Ermin,
    Ferčič Jani,
    Eder Gregor
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    03.11.22 14.30 NŠ Roho VBO NŠ NK RADLJE U19 Praznik Špeh Jernej,
    Djukić Dejan,
    Kučič Mark
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    03.11.22 17.00 NK Pohorje Lenart Vajs Manuel,
    Bezjak Adam,
    Grbec Ermin
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    07.11.22 14.30 NK Pobrežje NK Miklavž Sovec Matevž,
    Vajs Manuel,
    Eder Gregor
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    06.11.22 10.00 NK Jurovski Dol NŠ Roho VBO Ivanović Uroš,
    Bezjak Adam,
    Jug Maksimiljan
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    06.11.22 14.00 Malečnik NK Pohorje Založnik Vito,
    Ferčič Jani,
    Bezjak Adam
    Rače,
    Igrišče Rače
    06.11.22 14.00 NK Rače U19 NK Miklavž Praznik Špeh Jernej,
    Pečarič Luka,
    Hrženjak Nickolas
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    06.11.22 18.00 Korotan Prevalje NK DUPLEK Močivnik Joži,
    Kunc Anej,
    Racaj Fatlind
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    09.11.22 14.00 NK Dobrovce Nk Fram Sovec Matevž,
    Kučič Mark,
    Pečarič Luka
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    09.11.22 18.00 NŠ NK RADLJE U19 NK Pobrežje Hrvacki Jure,
    Kunc Anej,
    Grubelnik Matic
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT
    09.11.22 18.30 Lenart Marles hiše Podgoršek Simon Matej,
    Majer Vojko,
    Jug Maksimiljan
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    13.11.22 10.00 NK Jurovski Dol Lenart Bezjak Adam,
    Jug Maksimiljan,
    Ramšak Denis
    Rače,
    Igrišče Rače
    13.11.22 14.00 NK Rače U19 NŠ NK RADLJE U19 Podgoršek Simon Matej,
    Jug Maksimiljan,
    Grbec Ermin
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    13.11.22 14.00 Marles hiše Malečnik Sovec Matevž,
    Eder Gregor,
    Hrženjak Nickolas
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    13.11.22 17.00 NK Pohorje NK Dobrovce Ivanović Uroš,
    Pečarič Luka,
    Ferčič Jani
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    15.11.22 18.00 NK DUPLEK NK Miklavž Vajs Manuel,
    Pečarič Luka,
    Eder Gregor
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    20.11.22 13.00 NŠ Roho VBO NK Pobrežje Grbec Ermin,
    Pečarič Luka,
    Vajs Manuel
    Rače,
    Igrišče Rače
    26.11.22 13.00 Nk Fram Korotan Prevalje Praznik Špeh Jernej,
    Kučič Mark,
    Eder Gregor
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    Lenart NŠ Roho VBO
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    Malečnik NK Jurovski Dol
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK Dobrovce Marles hiše
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NK Pohorje
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž Nk Fram
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NŠ NK RADLJE U19 NK DUPLEK
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NK Rače U19