Veteranska liga DP/MB

Lestvica

Klub Tekme Zmage Neodločene Porazi Goli Točke
Klub Tekme Z N P Goli Točke
1. Miklavž 6 6 0 0 22:6 18
2. NK Pohorje 6 5 0 1 18:6 15
3. ŠD Marjeta na Dravskem polju 6 4 1 1 13:8 13
4. NK Rošnja-Loka 6 3 1 2 23:11 10
5. NK Rače Veterani 6 3 1 2 8:12 10
6. Prepolje 6 2 0 4 8:11 6
7. Nk Fram 6 2 0 4 13:18 6
8. ŠD Rogoza 6 1 2 3 11:11 5
9. Nk Slivnica 6 1 0 5 9:18 3
10. NK Dobrovce 6 0 1 5 5:29 1

Tekme

  1. 1. krog

    Slivnica 25.08.23 18.30 Nk Slivnica 1 : 5
    (1 : 2)
    Nk Fram
    Dobrovce 25.08.23 18.30 NK Dobrovce 0 : 3
    (0 : 1)
    Prepolje
    Loka Rošnja 25.08.23 18.30 NK Rošnja-Loka 2 : 2
    (1 : 1)
    ŠD Rogoza
    Miklavž na Dravskem polju 25.08.23 18.30 Miklavž 3 : 0
    (1 : 0)
    NK Pohorje
    Marjeta 25.08.23 19.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 : 1
    (3 : 1)
    NK Rače Veterani
  2. 2. krog

    Fram 01.09.23 18.00 Nk Fram 0 : 3
    (0 : 1)
    NK Rače Veterani
    Ruše 01.09.23 18.00 NK Pohorje 4 : 1
    (1 : 0)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Prepolje 01.09.23 18.00 Prepolje 3 : 1
    (2 : 1)
    NK Rošnja-Loka
    Slivnica 01.09.23 18.00 Nk Slivnica 6 : 0
    (4 : 0)
    NK Dobrovce
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 12.09.23 17.30 ŠD Rogoza 0 : 1
    (0 : 0)
    Miklavž
  3. 3. krog

    Miklavž na Dravskem polju 08.09.23 18.00 Miklavž 4 : 0
    (2 : 0)
    Prepolje
    Loka Rošnja 08.09.23 18.00 NK Rošnja-Loka 5 : 0
    (2 : 0)
    Nk Slivnica
    Rače 08.09.23 18.00 NK Rače Veterani 0 : 6
    (0 : 2)
    NK Pohorje
    Marjeta 08.09.23 19.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 : 1
    (1 : 1)
    ŠD Rogoza
    Dobrovce 08.09.23 19.30 NK Dobrovce 0 : 5
    (0 : 1)
    Nk Fram
  4. 4. krog

    Fram 15.09.23 17.30 Nk Fram 1 : 2
    (0 : 1)
    NK Pohorje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 15.09.23 17.30 ŠD Rogoza 1 : 1
    (0 : 0)
    NK Rače Veterani
    Prepolje 15.09.23 17.30 Prepolje 1 : 2
    (0 : 1)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Slivnica 15.09.23 17.30 Nk Slivnica 1 : 4
    (1 : 1)
    Miklavž
    Dobrovce 15.09.23 18.00 NK Dobrovce 1 : 8
    (1 : 3)
    NK Rošnja-Loka
  5. 5. krog

    Loka Rošnja 22.09.23 17.00 NK Rošnja-Loka 5 : 1
    (1 : 0)
    Nk Fram
    Rače 22.09.23 17.00 NK Rače Veterani 1 : 0
    (0 : 0)
    Prepolje
    Miklavž na Dravskem polju 22.09.23 17.30 Miklavž 6 : 3
    (4 : 1)
    NK Dobrovce
    22.09.23 18.00 NK Pohorje 3 : 0 ŠD Rogoza
    Marjeta 22.09.23 19.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 2 : 0
    (1 : 0)
    Nk Slivnica
  6. 6. krog

    Fram 29.09.23 17.00 Nk Fram 1 : 7
    (0 : 2)
    ŠD Rogoza
    Prepolje 29.09.23 17.00 Prepolje 1 : 3
    (1 : 2)
    NK Pohorje
    Slivnica 29.09.23 17.00 Nk Slivnica 1 : 2
    (0 : 0)
    NK Rače Veterani
    Loka Rošnja 29.09.23 17.00 NK Rošnja-Loka 2 : 4
    (1 : 1)
    Miklavž
    Dobrovce 02.10.23 19.30 NK Dobrovce 1 : 1
    (1 : 1)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
  7. 7. krog

    Miklavž na Dravskem polju 06.10.23 16.30 Miklavž Nk Fram
    Rače 06.10.23 16.30 NK Rače Veterani NK Dobrovce
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 06.10.23 16.30 ŠD Rogoza Prepolje
    Ruše 06.10.23 18.00 NK Pohorje Nk Slivnica
    Marjeta 06.10.23 19.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Rošnja-Loka
  8. 8. krog

    Fram 13.10.23 16.30 Nk Fram Prepolje
    Slivnica 13.10.23 16.30 Nk Slivnica ŠD Rogoza
    Loka Rošnja 13.10.23 16.30 NK Rošnja-Loka NK Rače Veterani
    Miklavž na Dravskem polju 13.10.23 16.30 Miklavž ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Dobrovce 13.10.23 18.00 NK Dobrovce NK Pohorje
  9. 9. krog

    Rače 20.10.23 16.00 NK Rače Veterani Miklavž
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 20.10.23 16.00 ŠD Rogoza NK Dobrovce
    Prepolje 20.10.23 16.00 Prepolje Nk Slivnica
    Ruše 20.10.23 18.00 NK Pohorje NK Rošnja-Loka
    Marjeta 20.10.23 19.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju Nk Fram