Veteranska liga DP/MB – Tekme

  1. 1. krog

    Slivnica 25.08.23 18.30 Nk Slivnica 1 : 5
    (1 : 2)
    Nk Fram
    Dobrovce 25.08.23 18.30 NK Dobrovce 0 : 3
    (0 : 1)
    Prepolje
    Loka Rošnja 25.08.23 18.30 NK Rošnja-Loka 2 : 2
    (1 : 1)
    ŠD Rogoza
    Miklavž na Dravskem polju 25.08.23 18.30 Miklavž 3 : 0
    (1 : 0)
    NK Pohorje
    Marjeta 25.08.23 19.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 : 1
    (3 : 1)
    NK Rače Veterani
  2. 2. krog

    Fram 01.09.23 18.00 Nk Fram 0 : 3
    (0 : 1)
    NK Rače Veterani
    Ruše 01.09.23 18.00 NK Pohorje 4 : 1
    (1 : 0)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Prepolje 01.09.23 18.00 Prepolje 3 : 1
    (2 : 1)
    NK Rošnja-Loka
    Slivnica 01.09.23 18.00 Nk Slivnica 6 : 0
    (4 : 0)
    NK Dobrovce
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 12.09.23 17.30 ŠD Rogoza 0 : 1
    (0 : 0)
    Miklavž
  3. 3. krog

    Miklavž na Dravskem polju 08.09.23 18.00 Miklavž 4 : 0
    (2 : 0)
    Prepolje
    Loka Rošnja 08.09.23 18.00 NK Rošnja-Loka 5 : 0
    (2 : 0)
    Nk Slivnica
    Rače 08.09.23 18.00 NK Rače Veterani 0 : 6
    (0 : 2)
    NK Pohorje
    Marjeta 08.09.23 19.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 : 1
    (1 : 1)
    ŠD Rogoza
    Dobrovce 08.09.23 19.30 NK Dobrovce 0 : 5
    (0 : 1)
    Nk Fram
  4. 4. krog

    Fram 15.09.23 17.30 Nk Fram 1 : 2
    (0 : 1)
    NK Pohorje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 15.09.23 17.30 ŠD Rogoza 1 : 1
    (0 : 0)
    NK Rače Veterani
    Prepolje 15.09.23 17.30 Prepolje 1 : 2
    (0 : 1)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Slivnica 15.09.23 17.30 Nk Slivnica 1 : 4
    (1 : 1)
    Miklavž
    Dobrovce 15.09.23 18.00 NK Dobrovce 1 : 8
    (1 : 3)
    NK Rošnja-Loka
  5. 5. krog

    Loka Rošnja 22.09.23 17.00 NK Rošnja-Loka 5 : 1
    (1 : 0)
    Nk Fram
    Rače 22.09.23 17.00 NK Rače Veterani 1 : 0
    (0 : 0)
    Prepolje
    Miklavž na Dravskem polju 22.09.23 17.30 Miklavž 6 : 3
    (4 : 1)
    NK Dobrovce
    22.09.23 18.00 NK Pohorje 3 : 0 ŠD Rogoza
    Marjeta 22.09.23 19.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 2 : 0
    (1 : 0)
    Nk Slivnica
  6. 6. krog

    Fram 29.09.23 17.00 Nk Fram 1 : 7
    (0 : 2)
    ŠD Rogoza
    Prepolje 29.09.23 17.00 Prepolje 1 : 3
    (1 : 2)
    NK Pohorje
    Slivnica 29.09.23 17.00 Nk Slivnica 1 : 2
    (0 : 0)
    NK Rače Veterani
    Loka Rošnja 29.09.23 17.00 NK Rošnja-Loka 2 : 4
    (1 : 1)
    Miklavž
    Dobrovce 02.10.23 19.30 NK Dobrovce 1 : 1
    (1 : 1)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
  7. 7. krog

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 06.10.23 16.30 ŠD Rogoza 1 : 2
    (1 : 0)
    Prepolje
    Ruše 06.10.23 18.00 NK Pohorje 2 : 0
    (0 : 0)
    Nk Slivnica
    Marjeta 06.10.23 19.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 : 2
    (2 : 0)
    NK Rošnja-Loka
    Dobrovce 06.10.23 20.00 NK Dobrovce 0 : 6
    (0 : 3)
    NK Rače Veterani
    06.10.23 Miklavž 3 : 0 Nk Fram
  8. 8. krog

    Fram 13.10.23 16.30 Nk Fram 2 : 1
    (1 : 1)
    Prepolje
    Slivnica 13.10.23 16.30 Nk Slivnica 5 : 1
    (2 : 0)
    ŠD Rogoza
    Loka Rošnja 13.10.23 16.30 NK Rošnja-Loka 1 : 6
    (0 : 3)
    NK Rače Veterani
    Miklavž na Dravskem polju 13.10.23 16.30 Miklavž 2 : 0
    (1 : 0)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Dobrovce 13.10.23 18.00 NK Dobrovce 1 : 8
    (1 : 7)
    NK Pohorje
  9. 9. krog

    Rače 20.10.23 16.00 NK Rače Veterani 0 : 4
    (0 : 1)
    Miklavž
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 20.10.23 16.00 ŠD Rogoza 4 : 0
    (3 : 0)
    NK Dobrovce
    Prepolje 20.10.23 16.00 Prepolje 1 : 2
    (0 : 1)
    Nk Slivnica
    Ruše 20.10.23 18.00 NK Pohorje 2 : 1
    (1 : 0)
    NK Rošnja-Loka
    Marjeta 20.10.23 19.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 1 : 1
    (1 : 0)
    Nk Fram
  10. 10. krog

    Fram 29.03.24 16.45 Nk Fram 0 : 3
    (0 : 1)
    Nk Slivnica
    Prepolje 29.03.24 16.45 Prepolje 3 : 1
    (2 : 0)
    NK Dobrovce
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 29.03.24 16.45 ŠD Rogoza 2 : 2
    (1 : 0)
    NK Rošnja-Loka
    Rače 29.03.24 16.45 NK Rače Veterani 1 : 0
    (1 : 0)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Ruše 29.03.24 18.30 NK Pohorje 5 : 0
    (2 : 0)
    Miklavž
  11. 11. krog

    Rače 05.04.24 17.30 NK Rače Veterani 3 : 1
    (2 : 0)
    Nk Fram
    Marjeta 05.04.24 17.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju 0 : 6
    (0 : 4)
    NK Pohorje
    Miklavž na Dravskem polju 05.04.24 17.30 Miklavž 4 : 1
    (3 : 0)
    ŠD Rogoza
    Loka Rošnja 05.04.24 17.30 NK Rošnja-Loka 0 : 2
    (0 : 1)
    Prepolje
    Dobrovce 05.04.24 17.30 NK Dobrovce 1 : 5
    (1 : 2)
    Nk Slivnica
  12. 12. krog

    Prepolje 12.04.24 17.30 Prepolje 1 : 3
    (1 : 0)
    Miklavž
    Slivnica 12.04.24 17.30 Nk Slivnica 3 : 1
    (1 : 0)
    NK Rošnja-Loka
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 12.04.24 17.30 ŠD Rogoza 0 : 0
    (0 : 0)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Ruše 21.05.24 18.00 NK Pohorje NK Rače Veterani
    Fram 07.06.24 18.00 Nk Fram NK Dobrovce
  13. 13. krog

    Ruše 19.04.24 18.00 NK Pohorje 5 : 2
    (3 : 2)
    Nk Fram
    Rače 19.04.24 18.00 NK Rače Veterani 0 : 1
    (0 : 1)
    ŠD Rogoza
    Marjeta 19.04.24 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 1 : 0
    (1 : 0)
    Prepolje
    Miklavž na Dravskem polju 19.04.24 18.00 Miklavž 1 : 0
    (1 : 0)
    Nk Slivnica
    Loka Rošnja 19.04.24 18.00 NK Rošnja-Loka 4 : 1
    (1 : 0)
    NK Dobrovce
  14. 14. krog

    Fram 26.04.24 18.00 Nk Fram NK Rošnja-Loka
    Dobrovce 26.04.24 18.00 NK Dobrovce Miklavž
    Prepolje 26.04.24 18.00 Prepolje NK Rače Veterani
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 26.04.24 18.00 ŠD Rogoza NK Pohorje
    Slivnica 28.05.24 18.00 Nk Slivnica ŠD Marjeta na Dravskem polju
  15. 15. krog

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 10.05.24 18.00 ŠD Rogoza Nk Fram
    Ruše 10.05.24 18.00 NK Pohorje Prepolje
    Rače 10.05.24 18.00 NK Rače Veterani Nk Slivnica
    Marjeta 10.05.24 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Dobrovce
    Miklavž na Dravskem polju 10.05.24 18.00 Miklavž NK Rošnja-Loka
  16. 16. krog

    Fram 17.05.24 18.00 Nk Fram Miklavž
    Loka Rošnja 17.05.24 18.00 NK Rošnja-Loka ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Slivnica 17.05.24 18.00 Nk Slivnica NK Pohorje
    Prepolje 17.05.24 18.00 Prepolje ŠD Rogoza
    Rače 17.05.24 18.00 NK Rače Veterani NK Dobrovce
  17. 17. krog

    Prepolje 24.05.24 18.00 Prepolje Nk Fram
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 24.05.24 18.00 ŠD Rogoza Nk Slivnica
    Ruše 24.05.24 18.00 NK Pohorje NK Dobrovce
    Rače 24.05.24 18.00 NK Rače Veterani NK Rošnja-Loka
    Marjeta 24.05.24 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju Miklavž
  18. 18. krog

    Fram 31.05.24 18.00 Nk Fram ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Miklavž na Dravskem polju 31.05.24 18.00 Miklavž NK Rače Veterani
    Loka Rošnja 31.05.24 18.00 NK Rošnja-Loka NK Pohorje
    Dobrovce 31.05.24 18.00 NK Dobrovce ŠD Rogoza
    Slivnica 31.05.24 18.00 Nk Slivnica Prepolje