U19 Mladinska liga – B skupina – Delegiranje

Osveženo: 19.06.24 04.39

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    03.09.23 17.00 NK Pohorje NŠ NK RADLJE U19 Ivanović Uroš,
    Bratuša David,
    Barta May
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    03.09.23 18.00 Korotan Prevalje Nk Fram Močivnik Joži,
    Racaj Fatlind,
    Kunc Anej
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    05.09.23 17.30 NŠ Jarenina-Pesnica NK Lenart Danküchen center Bezjak Adam,
    Bratuša David,
    Ristić Jan
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    14.09.23 17.00 NK Pobrežje NK MIKLAVŽ Holcman Aljaž,
    Eder Gregor,
    Barta May
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    10.09.23 18.00 Korotan Prevalje NK Pobrežje
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    11.09.23 16.30 NK MIKLAVŽ NK Pohorje Bezjak Adam,
    Kropf Eva,
    Kacjan Zala
    Fram,
    Igrišče Fram
    13.09.23 16.30 Nk Fram NK Lenart Danküchen center Stanko Ian Luka,
    Majer Vojko,
    Jug Maksimiljan
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    13.09.23 19.00 NŠ NK RADLJE U19 NŠ Jarenina-Pesnica Dedić Elmedin,
    Rajh Žan,
    Ristić Jan
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    16.09.23 12.00 NK Pobrežje Nk Fram Bele Klemen,
    Tratnjek Jaka,
    Murko Lin
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    17.09.23 16.30 NK Pohorje Korotan Prevalje Hrženjak Nickolas,
    Vajs Manuel,
    Bratuša David
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    19.09.23 17.00 NŠ Jarenina-Pesnica NK MIKLAVŽ Eder Gregor,
    Kropf Eva,
    Majer Vojko
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart
    20.09.23 17.30 NK Lenart Danküchen center NŠ NK RADLJE U19 Klemenčič Tilen,
    Gonza Nejc,
    Eder Gregor
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    23.09.23 12.00 NK Pobrežje NK Pohorje Praznik Špeh Jernej,
    Kropf Eva
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    26.09.23 17.30 Korotan Prevalje NŠ Jarenina-Pesnica Močivnik Joži,
    Kunc Anej,
    Racaj Fatlind
    Fram,
    Igrišče Fram
    27.09.23 16.30 Nk Fram NŠ NK RADLJE U19 Klemenčič Tilen,
    Barta May,
    Bratuša David
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    01.10.23 16.00 NK MIKLAVŽ NK Lenart Danküchen center Mušič Doroteja,
    Jug Maksimiljan,
    Marin Jan
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    01.10.23 16.00 NK Pohorje Nk Fram Stojkovič Marko,
    Kropf Eva,
    Kacjan Zala
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    01.10.23 16.00 NŠ Jarenina-Pesnica NK Pobrežje Ivanović Uroš,
    Vajs Manuel,
    Marković Aleksander
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart
    04.10.23 17.30 NK Lenart Danküchen center Korotan Prevalje Podgoršek Simon Matej,
    Vajs Manuel,
    Jug Maksimiljan
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    04.10.23 19.00 NŠ NK RADLJE U19 NK MIKLAVŽ Sovec Matevž,
    Eder Gregor
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    07.10.23 11.30 NK Pobrežje NK Lenart Danküchen center Sovec Matevž,
    Goznik Tai,
    Rajh Žan
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    10.10.23 18.00 NK Pohorje NŠ Jarenina-Pesnica Bezjak Adam,
    Rajh Žan,
    Vajs Manuel
    Fram,
    Igrišče Fram
    11.10.23 16.15 Nk Fram NK MIKLAVŽ Praznik Špeh Jernej,
    Marin Jan,
    Ferčič Jani
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    22.10.23 18.00 Korotan Prevalje NŠ NK RADLJE U19 Hrvacki Jure,
    Kresnik Urban,
    Grubelnik Matic
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    15.10.23 15.30 NŠ Jarenina-Pesnica Nk Fram Perger Primož,
    Majer Vojko,
    Jug Maksimiljan
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    15.10.23 15.30 NK MIKLAVŽ Korotan Prevalje Bezjak Adam,
    Kropf Eva,
    Kacjan Zala
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart
    18.10.23 17.30 NK Lenart Danküchen center NK Pohorje Ferčič Jani,
    Majer Vojko,
    Jug Maksimiljan
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    18.10.23 19.00 NŠ NK RADLJE U19 NK Pobrežje Praznik Špeh Jernej,
    Kacjan Zala,
    Kropf Eva
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    21.10.23 11.00 NK MIKLAVŽ NK Pobrežje Benc Uroš,
    Eder Gregor,
    Bele Klemen
    Fram,
    Igrišče Fram
    25.10.23 16.00 Nk Fram Korotan Prevalje Grbec Ermin,
    Gonza Nejc,
    Sovec Matevž
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart
    25.10.23 17.30 NK Lenart Danküchen center NŠ Jarenina-Pesnica Stanko Ian Luka,
    Jug Maksimiljan,
    Majer Vojko
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    26.10.23 18.00 NŠ NK RADLJE U19 NK Pohorje Grubelnik Matic,
    Bratuša David,
    Eder Gregor
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    28.10.23 10.00 NK Pobrežje Korotan Prevalje Bele Klemen,
    Rajh Žan,
    Goznik Tai
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    30.10.23 18.00 NK Pohorje NK MIKLAVŽ Bezjak Adam,
    Stanko Ian Luka,
    Matić Mina
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT
    10.11.23 19.00 NK Lenart Danküchen center Nk Fram Bezjak Adam,
    Majer Vojko,
    Jug Maksimiljan
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    11.11.23 14.00 NŠ Jarenina-Pesnica NŠ NK RADLJE U19 Rajh Žan,
    Jug Maksimiljan,
    Majer Vojko
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    05.11.23 17.00 Korotan Prevalje NK Pohorje Jezeršek Tomaž,
    Močivnik Joži,
    Racaj Fatlind
    Fram,
    Igrišče Fram
    08.11.23 14.00 Nk Fram NK Pobrežje Ferčič Jani,
    Pečarič Luka,
    Goznik Tai
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    09.11.23 14.00 NK MIKLAVŽ NŠ Jarenina-Pesnica Podgoršek Simon Matej,
    Goznik Tai,
    Jug Maksimiljan
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    16.11.23 18.00 NŠ NK RADLJE U19 NK Lenart Danküchen center Bezjak Adam,
    Kacjan Zala,
    Matić Mina
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    24.03.24 15.30 NŠ Jarenina-Pesnica Korotan Prevalje Kropf Eva,
    Tratnjek Jaka,
    Crnolić Alen
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    24.03.24 15.30 NK Pohorje NK Pobrežje Barta May,
    Javernik Nik,
    Zemljič Žan
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    27.03.24 19.00 NŠ NK RADLJE U19 Nk Fram Bezjak Adam,
    Grubelnik Matic,
    Buček Amadej
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart
    NK Lenart Danküchen center NK MIKLAVŽ
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    30.03.24 10.30 NK Pobrežje NŠ Jarenina-Pesnica Perger Primož,
    Senekovič Jernej,
    Svetej Tim
    Fram,
    Igrišče Fram
    03.04.24 17.00 Nk Fram NK Pohorje Barta May,
    Matić Mina,
    Ristić Jan
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    04.04.24 18.00 Korotan Prevalje NK Lenart Danküchen center Hrvacki Jure,
    Močivnik Joži,
    Kunc Anej
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK MIKLAVŽ NŠ NK RADLJE U19
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    07.04.24 16.30 NŠ Jarenina-Pesnica NK Pohorje Bele Klemen,
    Vodušek Tian,
    Buček Amadej
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart
    09.04.24 18.00 NK Lenart Danküchen center NK Pobrežje Rajh Žan,
    Majer Vojko,
    Kranvogel Mai
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    16.04.24 19.00 NŠ NK RADLJE U19 Korotan Prevalje Praznik Špeh Jernej,
    Pečarič Luka,
    Grubelnik Matic
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK MIKLAVŽ Nk Fram
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    13.04.24 11.00 NK Pobrežje NŠ NK RADLJE U19 Kropf Eva,
    Kacjan Zala,
    Ristić Jan
    Fram,
    Igrišče Fram
    14.04.24 17.00 Nk Fram NŠ Jarenina-Pesnica Rajh Žan,
    Kranvogel Mai,
    Crnolić Alen
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    15.04.24 18.00 NK Pohorje NK Lenart Danküchen center Bezjak Adam,
    Zemljič Žan,
    Vodušek Tian
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NK MIKLAVŽ
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    21.04.24 17.00 NŠ Jarenina-Pesnica Nk Fram Barta May,
    Zemljič Žan,
    Lorenčič Črt
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    21.04.24 18.00 Korotan Prevalje NK Pohorje Hrvacki Jure,
    Jonke Mitja,
    Racaj Fatlind
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart
    24.04.24 17.30 NK Lenart Danküchen center NK Pobrežje Grbec Ermin,
    Ristić Jan,
    Majer Vojko
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    05.05.24 17.00 NŠ Jarenina-Pesnica NK Pohorje Grbec Ermin,
    Buček Amadej,
    Svetej Tim
    Fram,
    Igrišče Fram
    07.05.24 17.00 Nk Fram Korotan Prevalje Stojkovič Marko,
    Ristić Jan,
    Goznik Tai
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    07.05.24 18.00 NK Pobrežje NŠ NK RADLJE U19 Stanko Ian Luka,
    Veselko Domen,
    Lepej Nejc
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    12.05.24 17.00 Korotan Prevalje NŠ Jarenina-Pesnica Bezjak Adam,
    Pečarič Luka,
    Grubelnik Matic
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    13.05.24 18.00 NK Pohorje Nk Fram Bezjak Adam,
    Ristić Jan,
    Buček Amadej
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    15.05.24 19.00 NŠ NK RADLJE U19 NK Lenart Danküchen center Bratuša David,
    Grubelnik Matic,
    Matić Mina