U19 Mladinska liga – B skupina – Zapisnik

  • 10. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 16.11.23 ob 18.00

    NŠ NK RADLJE U19 3 : 1 2 : 1 NK Lenart
    Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
    Kacjan Zala (1. pomočnik)
    Stanko Ian Luka (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NŠ NK RADLJE U19
    1 Kristan Patrik V
    55 Grubelnik Anej
    77 Pušnik Jure
    4 Podlesnik Nal
    44 Rozman Teo
    10 Mušić Maid K
    5 Pušnik Jan
    7 Palko Anej
    9 Smrečnik Nino
    8 Grum Alan
    88 Čas Andraž
    Rezervni igralci
    13 Pavlič Klemen
    70 Štih Luka
    6 Drajzinger Nejc
    23 Aplinc Lel
    11 Pečoler Maj
    NK Lenart
    1 Veingerl Žiga V
    4 Škof Anže
    6 Mulec Jure
    11 Kokol Tilen K
    10 Zorčič Patrik
    2 Dajčman Nik
    17 Majcenovič Gal
    18 Muršec Tai
    9 Cvar Brin
    21 Šamperl Matija
    14 Žižek Aleksej
    Rezervni igralci
    8 Marko Gal
    Trener
    Pečič Matej
    Trener
    Štabej Primož
    Zadetki
    NŠ NK RADLJE U19 8 Grum Alan 1 : 0 10′
    NK Lenart 10 Zorčič Patrik 1 : 1 25′
    NŠ NK RADLJE U19 88 Čas Andraž 2 : 1 32′
    NŠ NK RADLJE U19 9 Smrečnik Nino 3 : 1 65′
    Dogodki
    NŠ NK RADLJE U19 44 / 70 Rozman Teo / Štih Luka 46′
    NŠ NK RADLJE U19 8 / 23 Grum Alan / Aplinc Lel 57′
    NŠ NK RADLJE U19 88 / 11 Čas Andraž / Pečoler Maj 73′
    NŠ NK RADLJE U19 7 / 6 Palko Anej / Drajzinger Nejc 80′
    NŠ NK RADLJE U19 9 / 13 Smrečnik Nino / Pavlič Klemen 86′
  • 9. krog | Jarenina – Športni park Jarenina | 11.11.23 ob 14.00

    NŠ Jarenina-Pesnica 4 : 3 2 : 2 NŠ NK RADLJE U19
    Sodniki: Rajh Žan (glavni sodnik)
    Jug Maksimiljan (1. pomočnik)
    Majer Vojko (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NŠ Jarenina-Pesnica
    1 Husejdinović Ensar V
    17 Fras Anej
    8 Grajf Nik
    27 Barbirič Frank Filip
    5 Poš Leon K
    15 Skrbinšek Valentin
    10 Petko Primož
    9 Dimnik Anej
    11 Miljković Alex
    4 Horvat Žak
    7 Kramberger Nino
    Rezervni igralci
    12 Leskovar Kimi
    2 Zaveršnik Aris
    99 Kropf Erazem
    NŠ NK RADLJE U19
    12 Rebernik Jon V
    6 Grubelnik Anej
    16 Drajzinger Nejc
    25 Podlesnik Nal
    5 Pušnik Jure
    8 Rozman Teo
    10 Mušić Maid K
    9 Smrečnik Nino
    7 Palko Anej
    17 Pušnik Jan
    13 Pavlič Klemen
    Rezervni igralci
    11 Ledinek Vid
    Trener
    Frajzman Robert
    Trener
    Pečič Matej
    Zadetki
    NŠ NK RADLJE U19 10 Mušić Maid 0 : 1 11′
    NŠ NK RADLJE U19 9 Smrečnik Nino 0 : 2 34′
    NŠ Jarenina-Pesnica 11 Miljković Alex 1 : 2 40′
    NŠ Jarenina-Pesnica 10 Petko Primož 2 : 2 42′
    NŠ Jarenina-Pesnica 8 Grajf Nik 3 : 2 50′
    NŠ NK RADLJE U19 16 Drajzinger Nejc 3 : 3 55′
    NŠ Jarenina-Pesnica 4 Horvat Žak 4 : 3 65′
    Dogodki
    NŠ NK RADLJE U19 12 Rebernik Jon 44′
    NŠ Jarenina-Pesnica 27 / 99 Barbirič Frank Filip / Kropf Erazem 67′
    NŠ NK RADLJE U19 10 Mušić Maid 73′
    NŠ NK RADLJE U19 8 / 11 Rozman Teo / Ledinek Vid 76′
    NŠ Jarenina-Pesnica 7 / 12 Kramberger Nino / Leskovar Kimi 81′
    NŠ Jarenina-Pesnica 9 / 2 Dimnik Anej / Zaveršnik Aris 86′
  • 9. krog | Lenart v Slovenskih goricah – RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT | 10.11.23 ob 19.00

    NK Lenart 1 : 5 1 : 3 Nk Fram
    Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
    Majer Vojko (1. pomočnik)
    Jug Maksimiljan (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 10
    NK Lenart
    1 Veingerl Žiga V
    4 Škof Anže
    6 Mulec Jure
    15 Kokol Tilen K
    21 Šamperl Matija
    10 Zorčič Patrik
    2 Dajčman Nik
    9 Cvar Brin
    14 Majcenovič Gal
    8 Muršec Tai
    18 Razlag Sašo
    Rezervni igralci
    Nk Fram
    13 Hraš Julijan V
    8 Magdič Gal
    22 Žaucer Žan
    17 Plausteiner Alen
    6 Trol Žiga K
    11 Petelin Vid
    23 Kraner Marčič Vid
    9 Leskovar Tine
    2 Falež Tim
    18 Sovec Anže
    3 Pinter Matjaž
    Rezervni igralci
    7 Sreš Miha
    15 Blatnik Lin
    Trener
    Štabej Primož
    Trener
    Novak Sandro
    Zadetki
    NK Lenart 10 Zorčič Patrik 1 : 0 6′
    Nk Fram 18 Sovec Anže 1 : 1 33′
    Nk Fram 2 Falež Tim 1 : 2 38′
    Nk Fram 2 Falež Tim 1 : 3 40′
    Nk Fram 18 Sovec Anže 1 : 4 46′
    NK Lenart 6 Mulec Jure 1 : 5 ag 58′
    Dogodki
    Nk Fram 23 / 7 Kraner Marčič Vid / Sreš Miha 46′
  • 10. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 09.11.23 ob 14.00

    NK MIKLAVŽ 1 : 1 1 : 0 NŠ Jarenina-Pesnica
    Sodniki: Podgoršek Simon Matej (glavni sodnik)
    Goznik Tai (1. pomočnik)
    Jug Maksimiljan (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK MIKLAVŽ
    44 Babič Žiga V
    5 Stojanović Đorđe
    2 Gselman Dominik
    19 Lončar Nejc
    6 Pernat Filip
    11 Pekič Jan K
    8 Biškup Blaž
    22 Vegan Žiga
    7 Brodnjak Vid
    10 Duvnjak Nikola
    9 Kovačec Miha
    Rezervni igralci
    33 Gracej Urban Ivan V
    20 Katič Nejc
    15 Žižek Gal
    17 Gradišnik Klemen
    16 Zemljič Vid
    4 Dušej Gašper
    NŠ Jarenina-Pesnica
    1 Husejdinović Ensar V
    8 Grajf Nik
    4 Horvat Žak
    17 Fras Anej
    5 Poš Leon K
    10 Petko Primož
    15 Skrbinšek Valentin
    77 Špes Simon
    11 Miljković Alex
    7 Kramberger Nino
    27 Barbirič Frank Filip
    Rezervni igralci
    30 Leskovar Kimi
    9 Dimnik Anej
    24 Anđelković Bobann Niko
    2 Zaveršnik Aris
    99 Kropf Erazem
    Trener
    Lešnik Marko
    Trener
    Frajzman Robert
    Zadetki
    NK MIKLAVŽ 22 Vegan Žiga 1 : 0 46′
    NŠ Jarenina-Pesnica 9 Dimnik Anej 1 : 1 66′
    Dogodki
    NK MIKLAVŽ 2 Gselman Dominik 26′
    NŠ Jarenina-Pesnica 5 Poš Leon 40′
    NK MIKLAVŽ 5 / 20 Stojanović Đorđe / Katič Nejc 46′
    NK MIKLAVŽ 2 / 17 Gselman Dominik / Gradišnik Klemen 46′
    NK MIKLAVŽ 11 / 16 Pekič Jan / Zemljič Vid 46′
    NK MIKLAVŽ 7 / 4 Brodnjak Vid / Dušej Gašper 46′
    NŠ Jarenina-Pesnica 77 / 9 Špes Simon / Dimnik Anej 46′
    NŠ Jarenina-Pesnica 27 Barbirič Frank Filip 60′
    NŠ Jarenina-Pesnica 27 / 99 Barbirič Frank Filip / Kropf Erazem 65′
    NK MIKLAVŽ 9 / 15 Kovačec Miha / Žižek Gal 66′
    NK MIKLAVŽ 17 Gradišnik Klemen 77′
    NŠ Jarenina-Pesnica 11 / 30 Miljković Alex / Leskovar Kimi 87′
    NK MIKLAVŽ 19 Lončar Nejc 94′
  • 10. krog | Fram – Igrišče Fram | 08.11.23 ob 14.00

    Nk Fram 4 : 0 2 : 0 NK Pobrežje
    Sodniki: Ferčič Jani (glavni sodnik)
    Pečarič Luka (1. pomočnik)
    Goznik Tai (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 5
    Nk Fram
    1 Lihteneger Luka V
    8 Magdič Gal
    22 Žaucer Žan K
    19 Plausteiner Alen
    7 Skodič Mark Bruno
    5 Sreš Miha
    9 Blatnik Lin
    6 Kraner Marčič Vid
    13 Falež Tim
    18 Sovec Anže
    23 Hraš Julijan
    Rezervni igralci
    NK Pobrežje
    1 Poljanec Tristan
    8 Bestijanić Patrik
    7 Kovačić Jan
    3 Sinanović Aidan
    17 Bračič Denis
    75 Zbičajnik Črtomir
    24 Mikl Jan
    15 Hrustić Emil
    27 Zorić Patrik
    28 Demiri Gani
    43 Koser Nejc
    Rezervni igralci
    44 Lah Patrik
    2 Dobaj Timotej
    4 Štrucl Nino
    42 Vrban Lan
    Trener
    Novak Sandro
    Trener
    Šterbal Emil
    Zadetki
    Nk Fram 18 Sovec Anže 1 : 0 17′
    Nk Fram 9 Blatnik Lin 2 : 0 31′
    Nk Fram 9 Blatnik Lin 3 : 0 64′
    Nk Fram 23 Hraš Julijan 4 : 0 74′
    Dogodki
    Nk Fram 8 Magdič Gal 52′
    NK Pobrežje 7 Kovačić Jan 53′
    NK Pobrežje 8 / 2 Bestijanić Patrik / Dobaj Timotej 67′
    NK Pobrežje 28 / 42 Demiri Gani / Vrban Lan 67′
    NK Pobrežje 7 / 44 Kovačić Jan / Lah Patrik 73′
  • 10. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 05.11.23 ob 17.00

    Korotan Prevalje 9 : 1 4 : 0 NK Pohorje
    Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik)
    Močivnik Joži (1. pomočnik)
    Racaj Fatlind (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 100
    Korotan Prevalje
    12 Nađfaluši Alen V
    13 Butolen Ožbej K
    5 Drol Aljaž
    20 Mihalj Leon
    8 Konečnik Jaka
    7 Par Žiga
    6 Hercog Tian
    16 Kovač Luka
    10 Tešić Teo
    11 Marinković Uroš
    14 Butolo Viktor
    Rezervni igralci
    4 Čelik Filip
    9 Kert Tomaž
    17 Zavolovšek Aleks
    21 Kovačič Nik
    18 Kališnik Jaka
    NK Pohorje
    1 Kozlevčar Nik V
    6 Štanc Jure
    23 Hartman Žerjal Vid
    11 Robič Gal
    9 Fišer Maj
    7 Kokot Selinšek Rok
    17 Monetti Matija
    10 Dobaj Jaka K
    21 Robič Rene
    8 Strunčnik Jan
    14 Šteger Nace
    Rezervni igralci
    Trener
    Küzma Tin
    Trener
    Rabič Tim
    Zadetki
    Korotan Prevalje 6 Hercog Tian 1 : 0 23′
    Korotan Prevalje 11 Marinković Uroš 2 : 0 29′
    Korotan Prevalje 10 Tešić Teo 3 : 0 11m 34′
    Korotan Prevalje 11 Marinković Uroš 4 : 0 37′
    NK Pohorje 8 Strunčnik Jan 4 : 1 47′
    Korotan Prevalje 10 Tešić Teo 5 : 1 52′
    Korotan Prevalje 6 Hercog Tian 6 : 1 56′
    Korotan Prevalje 5 Drol Aljaž 7 : 1 82′
    Korotan Prevalje 8 Konečnik Jaka 8 : 1 85′
    Korotan Prevalje 17 Zavolovšek Aleks 9 : 1 87′
    Dogodki
    Korotan Prevalje 20 / 9 Mihalj Leon / Kert Tomaž 54′
    Korotan Prevalje 11 / 17 Marinković Uroš / Zavolovšek Aleks 54′
    Korotan Prevalje 13 / 21 Butolen Ožbej / Kovačič Nik 59′
    Korotan Prevalje 6 / 18 Hercog Tian / Kališnik Jaka 59′
  • 9. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 30.10.23 ob 18.00

    NK Pohorje 1 : 3 1 : 0 NK MIKLAVŽ
    Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
    Stanko Ian Luka (1. pomočnik)
    Matić Mina (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Pohorje
    1 Fras Ito Tino V
    6 Štanc Jure
    23 Hartman Žerjal Vid
    19 Jarc Jan
    8 Fišer Maj
    7 Kokot Selinšek Rok
    17 Monetti Matija
    10 Dobaj Jaka K
    11 Robič Gal
    21 Lasbaher Jaka
    22 Robič Rene
    Rezervni igralci
    14 Šteger Nace
    NK MIKLAVŽ
    44 Babič Žiga V
    15 Stojanović Đorđe
    2 Lončar Nejc
    4 Kerep Gašper K
    17 Švajncer Butinar Aljaž
    7 Pekič Jan
    6 Vegan Žiga
    21 Raner Tjan
    9 Kovačec Miha
    11 Duvnjak Nikola
    18 Katič Nejc
    Rezervni igralci
    33 Vajs Taj
    5 Kocbek Nejc
    20 Zemljič Vid
    Trener
    Rabič Tim
    Trener
    Lešnik Marko
    Zadetki
    NK Pohorje 22 Robič Rene 1 : 0 31′
    NK MIKLAVŽ 21 Raner Tjan 1 : 1 47′
    NK MIKLAVŽ 18 Katič Nejc 1 : 2 58′
    NK MIKLAVŽ 6 Vegan Žiga 1 : 3 91′
    Dogodki
    NK MIKLAVŽ 44 / 33 Babič Žiga / Vajs Taj 46′
    NK MIKLAVŽ 15 / 5 Stojanović Đorđe / Kocbek Nejc 46′
    NK MIKLAVŽ 11 / 20 Duvnjak Nikola / Zemljič Vid 46′
    NK Pohorje 21 Lasbaher Jaka 63′
    NK Pohorje 17 / 14 Monetti Matija / Šteger Nace 70′
    NK Pohorje 19 Jarc Jan 90′
  • 9. krog | Maribor – Stadion Pobrežje, Maribor | 28.10.23 ob 10.00

    NK Pobrežje 0 : 8 0 : 2 Korotan Prevalje
    Sodniki: Bele Klemen (glavni sodnik)
    Rajh Žan (1. pomočnik)
    Goznik Tai (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 10
    NK Pobrežje
    1 Poljanec Tristan
    8 Bestijanić Patrik
    18 Koser Nejc
    7 Kovačić Jan
    17 Bračič Denis
    24 Tašner Amadej
    2 Demiri Gani
    42 Wolf Tai
    72 Fetwie Muuz
    43 Lah Patrik
    27 Kasalo Jan
    Rezervni igralci
    5 Zbičajnik Črtomir
    73 Kaisersberger Miha
    Korotan Prevalje
    12 Nađfaluši Alen
    4 Čelik Filip
    15 Butolen Ožbej
    5 Drol Aljaž
    21 Kovačič Nik
    8 Konečnik Jaka
    7 Par Žiga
    6 Hercog Tian
    16 Kovač Luka
    17 Zavolovšek Aleks
    10 Tešić Teo
    Rezervni igralci
    9 Kert Tomaž
    Trener
    Šterbal Emil
    Trener
    Küzma Tin
    Zadetki
    Korotan Prevalje 15 Butolen Ožbej 0 : 1 9′
    Korotan Prevalje 16 Kovač Luka 0 : 2 45′
    Korotan Prevalje 7 Par Žiga 0 : 3 52′
    Korotan Prevalje 8 Konečnik Jaka 0 : 4 56′
    Korotan Prevalje 6 Hercog Tian 0 : 5 61′
    Korotan Prevalje 9 Kert Tomaž 0 : 6 82′
    Korotan Prevalje 5 Drol Aljaž 0 : 7 84′
    Korotan Prevalje 10 Tešić Teo 0 : 8 85′
    Dogodki
    NK Pobrežje 42 / 5 Wolf Tai / Zbičajnik Črtomir 46′
    NK Pobrežje 27 Kasalo Jan 51′
    Korotan Prevalje 21 / 9 Kovačič Nik / Kert Tomaž 54′
    NK Pobrežje 7 Kovačić Jan 90′
  • 8. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 26.10.23 ob 18.00

    NŠ NK RADLJE U19 4 : 1 0 : 1 NK Pohorje
    Sodniki: Grubelnik Matic (glavni sodnik)
    Bratuša David (1. pomočnik)
    Eder Gregor (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NŠ NK RADLJE U19
    12 Rebernik Jon V
    5 Pečečnik Rok
    4 Podlesnik Nal
    77 Pušnik Jan
    55 Grubelnik Anej
    7 Kozjak Žan Urban
    10 Mušić Maid K
    88 Rozman Teo
    9 Smrečnik Nino
    11 Palko Anej
    2 Čas Andraž
    Rezervni igralci
    13 Pavlič Klemen
    71 Štih Luka
    8 Grum Alan
    26 Kristan Patrik
    NK Pohorje
    1 Fras Ito Tino V
    6 Štanc Jure
    13 Hartman Žerjal Vid
    19 Jarc Jan
    17 Monetti Matija
    7 Kokot Selinšek Rok
    3 Fišer Maj
    10 Dobaj Jaka K
    11 Robič Gal
    21 Lasbaher Jaka
    14 Šteger Nace
    Rezervni igralci
    8 Strunčnik Jan
    20 Robič Rene
    Trener
    Pečič Matej
    Trener
    Rabič Tim
    Zadetki
    NK Pohorje 21 Lasbaher Jaka 0 : 1 15′
    NŠ NK RADLJE U19 77 Pušnik Jan 1 : 1 65′
    NŠ NK RADLJE U19 77 Pušnik Jan 2 : 1 75′
    NŠ NK RADLJE U19 10 Mušić Maid 3 : 1 84′
    NŠ NK RADLJE U19 8 Grum Alan 4 : 1 88′
    Dogodki
    NŠ NK RADLJE U19 7 Kozjak Žan Urban 23′
    NK Pohorje 14 Šteger Nace 57′
    NŠ NK RADLJE U19 2 / 8 Čas Andraž / Grum Alan 60′
    NŠ NK RADLJE U19 12 / 26 Rebernik Jon / Kristan Patrik 60′
    NK Pohorje 7 / 20 Kokot Selinšek Rok / Robič Rene 60′
    NK Pohorje 3 / 8 Fišer Maj / Strunčnik Jan 60′
    NŠ NK RADLJE U19 10 Mušić Maid 75′
    NŠ NK RADLJE U19 4 Podlesnik Nal 78′
    NŠ NK RADLJE U19 88 / 71 Rozman Teo / Štih Luka 84′
    NŠ NK RADLJE U19 77 / 13 Pušnik Jan / Pavlič Klemen 89′
  • 8. krog | Lenart v Slovenskih goricah – RŠC Polena, Lenart | 25.10.23 ob 17.30

    NK Lenart 0 : 4 0 : 3 NŠ Jarenina-Pesnica
    Sodniki: Stanko Ian Luka (glavni sodnik)
    Jug Maksimiljan (1. pomočnik)
    Majer Vojko (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Lenart
    1 Veingerl Žiga V
    4 Škof Anže
    2 Dajčman Nik
    7 Kokol Tilen K
    11 Perko Tinej
    8 Dajčman Rok
    17 Majcenovič Gal
    10 Šamperl Matija
    5 Štiftar Andreas
    6 Mulec Jure
    18 Muršec Tai
    Rezervni igralci
    14 Razlag Sašo
    13 Žižek Aleksej
    NŠ Jarenina-Pesnica
    1 Husejdinović Ensar V
    17 Fras Anej
    8 Grajf Nik
    77 Bruić David
    5 Poš Leon K
    99 Kukovec Tibor
    10 Petko Primož
    9 Dimnik Anej
    11 Miljković Alex
    4 Horvat Žak
    7 Kramberger Nino
    Rezervni igralci
    27 Barbirič Frank Filip
    12 Špes Simon
    14 Knuplež Rene
    3 Leskovar Kimi
    Trener
    Bunderla Tim
    Zadetki
    NŠ Jarenina-Pesnica 7 Kramberger Nino 0 : 1 5′
    NŠ Jarenina-Pesnica 8 Grajf Nik 0 : 2 16′
    NŠ Jarenina-Pesnica 8 Grajf Nik 0 : 3 19′
    NŠ Jarenina-Pesnica 8 Grajf Nik 0 : 4 70′
    Dogodki
    NK Lenart 18 / 14 Muršec Tai / Razlag Sašo 46′
    NŠ Jarenina-Pesnica 9 Dimnik Anej 61′
    NK Lenart 6 / 13 Mulec Jure / Žižek Aleksej 65′
    NŠ Jarenina-Pesnica 9 / 12 Dimnik Anej / Špes Simon 65′
    NŠ Jarenina-Pesnica 99 / 27 Kukovec Tibor / Barbirič Frank Filip 72′
    NŠ Jarenina-Pesnica 77 / 3 Bruić David / Leskovar Kimi 80′
    NŠ Jarenina-Pesnica 11 / 14 Miljković Alex / Knuplež Rene 84′
  • 8. krog | Fram – Igrišče Fram | 25.10.23 ob 16.00

    Nk Fram 1 : 12 0 : 8 Korotan Prevalje
    Sodniki: Grbec Ermin (glavni sodnik)
    Gonza Nejc (1. pomočnik)
    Sovec Matevž (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Nk Fram
    1 Senekovič Jernej V
    14 Sreš Miha
    6 Kraner Marčič Vid
    22 Žaucer Žan
    21 Hraš Julijan
    9 Leskovar Tine
    11 Falež Tim
    19 Plausteiner Alen
    13 Sovec Anže K
    8 Gradišnik Jošt
    17 Blatnik Lin
    Rezervni igralci
    7 Petelin Vid
    3 Pinter Matjaž
    16 Vake Aljoša
    Korotan Prevalje
    97 Nađfaluši Alen V
    19 Mihalj Leon
    23 Butolo Viktor
    26 Drol Aljaž
    4 Butolen Ožbej K
    10 Tešić Teo
    7 Par Žiga
    8 Konečnik Jaka
    16 Kovač Luka
    14 Marinković Uroš
    6 Hercog Tian
    Rezervni igralci
    57 Kovačič Nik
    21 Čeru Ažbe
    5 Zavolovšek Aleks
    Trener
    Novak Sandro
    Trener
    Küzma Tin
    Zadetki
    Korotan Prevalje 10 Tešić Teo 0 : 1 2′
    Korotan Prevalje 14 Marinković Uroš 0 : 2 7′
    Korotan Prevalje 4 Butolen Ožbej 0 : 3 16′
    Korotan Prevalje 5 Zavolovšek Aleks 0 : 4 17′
    Korotan Prevalje 10 Tešić Teo 0 : 5 22′
    Korotan Prevalje 5 Zavolovšek Aleks 0 : 6 23′
    Korotan Prevalje 16 Kovač Luka 0 : 7 27′
    Korotan Prevalje 4 Butolen Ožbej 0 : 8 30′
    Nk Fram 13 Sovec Anže 1 : 8 46′
    Korotan Prevalje 10 Tešić Teo 1 : 9 11m 49′
    Korotan Prevalje 57 Kovačič Nik 1 : 10 11m 57′
    Korotan Prevalje 5 Zavolovšek Aleks 1 : 11 69′
    Korotan Prevalje 7 Par Žiga 1 : 12 71′
    Dogodki
    Korotan Prevalje 6 / 5 Hercog Tian / Zavolovšek Aleks 16′
    Korotan Prevalje 8 / 57 Konečnik Jaka / Kovačič Nik 43′
    Korotan Prevalje 19 / 21 Mihalj Leon / Čeru Ažbe 46′
    Nk Fram 14 / 7 Sreš Miha / Petelin Vid 51′
    Nk Fram 19 Plausteiner Alen 57′
    Nk Fram 9 Leskovar Tine 65′
    Nk Fram 9 / 16 Leskovar Tine / Vake Aljoša 66′
    Nk Fram 22 / 3 Žaucer Žan / Pinter Matjaž 70′
    Korotan Prevalje 5 Zavolovšek Aleks 78′
    Korotan Prevalje 16 Kovač Luka 84′
  • 6. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 22.10.23 ob 18.00

    Korotan Prevalje 5 : 0 1 : 0 NŠ NK RADLJE U19
    Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
    Kresnik Urban (1. pomočnik)
    Grubelnik Matic (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 100
    Korotan Prevalje
    97 Nađfaluši Alen V
    5 Čelik Filip
    4 Butolen Ožbej K
    26 Drol Aljaž
    20 Mihalj Leon
    99 Konečnik Jaka
    7 Par Žiga
    6 Hercog Tian
    16 Kovač Luka
    14 Marinković Uroš
    11 Tešić Teo
    Rezervni igralci
    57 Kert Tomaž
    9 Kovačič Nik
    18 Kališnik Jaka
    19 Zavolovšek Aleks
    NŠ NK RADLJE U19
    12 Kristan Patrik V
    5 Pečečnik Rok
    25 Podlesnik Nal
    6 Grubelnik Anej
    7 Kozjak Žan Urban
    11 Aplinc Lel
    9 Mušić Maid K
    17 Pušnik Jan
    10 Smrečnik Nino
    4 Rozman Teo
    16 Čas Andraž
    Rezervni igralci
    13 Pavlič Klemen
    3 Štih Luka
    Trener
    Küzma Tin
    Trener
    Cigler Samo
    Zadetki
    Korotan Prevalje 14 Marinković Uroš 1 : 0 26′
    Korotan Prevalje 11 Tešić Teo 2 : 0 11m 59′
    Korotan Prevalje 7 Par Žiga 3 : 0 63′
    Korotan Prevalje 99 Konečnik Jaka 4 : 0 70′
    Korotan Prevalje 19 Zavolovšek Aleks 5 : 0 76′
    Dogodki
    Korotan Prevalje 26 Drol Aljaž 12′
    Korotan Prevalje 16 / 19 Kovač Luka / Zavolovšek Aleks 57′
    NŠ NK RADLJE U19 7 Kozjak Žan Urban 58′
    NŠ NK RADLJE U19 12 Kristan Patrik 58′
    Korotan Prevalje 11 Tešić Teo 60′
    Korotan Prevalje 5 / 57 Čelik Filip / Kert Tomaž 65′
    Korotan Prevalje 6 / 9 Hercog Tian / Kovačič Nik 65′
    Korotan Prevalje 11 / 18 Tešić Teo / Kališnik Jaka 65′
  • 8. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 21.10.23 ob 11.00

    NK MIKLAVŽ 2 : 3 2 : 0 NK Pobrežje
    Sodniki: Benc Uroš (glavni sodnik)
    Eder Gregor (1. pomočnik)
    Bele Klemen (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK MIKLAVŽ
    12 Babič Žiga V
    15 Lončar Nejc
    5 Stojanović Đorđe
    4 Berbić Almedin K
    18 Pernat Filip
    8 Biškup Blaž
    6 Vegan Žiga
    11 Pekič Jan
    21 Žižek Gal
    9 Kovačec Miha
    22 Duvnjak Nikola
    Rezervni igralci
    NK Pobrežje
    1 Poljanec Tristan K V
    8 Bestijanić Patrik
    73 Kaisersberger Miha
    17 Bračič Denis
    27 Zorić Patrik
    15 Hrustić Emil
    42 Wolf Tai
    72 Fetwie Muuz
    24 Mikl Jan
    28 Sinanović Aidan
    18 Koser Nejc
    Rezervni igralci
    2 Demiri Gani
    5 Zbičajnik Črtomir
    Trener
    Lešnik Marko
    Trener
    Šterbal Emil
    Zadetki
    NK MIKLAVŽ 6 Vegan Žiga 1 : 0 4′
    NK MIKLAVŽ 6 Vegan Žiga 2 : 0 37′
    NK MIKLAVŽ 5 Stojanović Đorđe 2 : 1 ag 58′
    NK Pobrežje 28 Sinanović Aidan 2 : 2 61′
    NK Pobrežje 72 Fetwie Muuz 2 : 3 87′
    Dogodki
    NK Pobrežje 18 / 2 Koser Nejc / Demiri Gani 46′
    NK Pobrežje 17 Bračič Denis 75′
    NK Pobrežje 27 Zorić Patrik 92′
  • 7. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 18.10.23 ob 19.00

    NŠ NK RADLJE U19 3 : 0 1 : 0 NK Pobrežje
    Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik)
    Kacjan Zala (1. pomočnik)
    Kropf Eva (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NŠ NK RADLJE U19
    12 Rebernik Jon
    5 Pečečnik Rok
    25 Podlesnik Nal
    14 Grubelnik Anej
    4 Rozman Teo
    8 Aplinc Lel
    17 Pušnik Jan
    7 Palko Anej
    10 Smrečnik Nino
    11 Grum Alan
    15 Čas Andraž
    Rezervni igralci
    3 Štih Luka
    13 Pavlič Klemen
    6 Drajzinger Nejc
    NK Pobrežje
    1 Poljanec Tristan
    3 Sinanović Aidan
    15 Hrustić Emil
    8 Bestijanić Patrik
    73 Kaisersberger Miha
    17 Bračič Denis
    72 Fetwie Muuz
    7 Tašner Amadej
    24 Mikl Jan
    5 Zbičajnik Črtomir
    26 Demiri Gani
    Rezervni igralci
    4 Štrucl Nino
    18 Koser Nejc
    42 Wolf Tai
    Trener
    Pečič Matej
    Trener
    Šterbal Emil
    Zadetki
    NŠ NK RADLJE U19 10 Smrečnik Nino 1 : 0 33′
    NŠ NK RADLJE U19 7 Palko Anej 2 : 0 11m 56′
    NŠ NK RADLJE U19 25 Podlesnik Nal 3 : 0 90′
    Dogodki
    NK Pobrežje 15 Hrustić Emil 57′
    NK Pobrežje 26 / 18 Demiri Gani / Koser Nejc 60′
    NŠ NK RADLJE U19 15 / 13 Čas Andraž / Pavlič Klemen 70′
    NK Pobrežje 3 / 42 Sinanović Aidan / Wolf Tai 76′
    NK Pobrežje 8 / 4 Bestijanić Patrik / Štrucl Nino 76′
    NŠ NK RADLJE U19 11 / 6 Grum Alan / Drajzinger Nejc 78′
    NŠ NK RADLJE U19 4 / 3 Rozman Teo / Štih Luka 83′
  • 7. krog | Lenart v Slovenskih goricah – RŠC Polena, Lenart | 18.10.23 ob 17.30

    NK Lenart 0 : 0 0 : 0 NK Pohorje
    Sodniki: Ferčič Jani (glavni sodnik)
    Majer Vojko (1. pomočnik)
    Jug Maksimiljan (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Lenart
    1 Veingerl Žiga V
    4 Škof Anže
    2 Dajčman Nik
    15 Kokol Tilen K
    11 Perko Tinej
    10 Zorčič Patrik
    17 Majcenovič Gal
    20 Šamperl Matija
    13 Štiftar Andreas
    9 Cvar Brin
    18 Muršec Tai
    Rezervni igralci
    8 Razlag Sašo
    NK Pohorje
    1 Šteger Nace V
    19 Jarc Jan
    23 Hartman Žerjal Vid
    8 Strunčnik Jan
    17 Monetti Matija
    6 Fras Ito Tino
    10 Dobaj Jaka K
    7 Kokot Selinšek Rok
    9 Fišer Maj
    11 Robič Gal
    21 Robič Rene
    Rezervni igralci
    15 Gorenak Andraž
    Trener
    Štabej Primož
    Trener
    Rabič Tim
    Zadetki
    Dogodki
    NK Lenart 17 Majcenovič Gal 20′
    NK Pohorje 21 / 15 Robič Rene / Gorenak Andraž 74′
    NK Pohorje 23 Hartman Žerjal Vid 85′
  • 7. krog | Pesnica – Igrišče Pesnica | 15.10.23 ob 15.30

    NŠ Jarenina-Pesnica 3 : 0 2 : 0 Nk Fram
    Sodniki: Perger Primož (glavni sodnik)
    Majer Vojko (1. pomočnik)
    Jug Maksimiljan (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NŠ Jarenina-Pesnica
    1 Husejdinović Ensar V
    17 Fras Anej
    8 Grajf Nik
    4 Horvat Žak
    30 Bruić David
    5 Poš Leon K
    15 Skrbinšek Valentin
    10 Petko Primož
    9 Dimnik Anej
    11 Miljković Alex
    7 Kramberger Nino
    Rezervni igralci
    27 Barbirič Frank Filip
    12 Leskovar Kimi
    77 Špes Simon
    99 Kropf Erazem
    14 Knuplež Rene
    Nk Fram
    13 Hraš Julijan V
    18 Sovec Anže
    19 Plausteiner Alen
    2 Kraner Marčič Vid
    9 Leskovar Tine
    15 Sreš Miha
    6 Trol Žiga K
    3 Pinter Matjaž
    11 Falež Tim
    7 Petelin Vid
    5 Vake Aljoša
    Rezervni igralci
    24 Fras Domen
    23 Pečovnik William
    Trener
    Frajzman Robert
    Trener
    Novak Sandro
    Zadetki
    NŠ Jarenina-Pesnica 7 Kramberger Nino 1 : 0 3′
    NŠ Jarenina-Pesnica 9 Dimnik Anej 2 : 0 11′
    NŠ Jarenina-Pesnica 8 Grajf Nik 3 : 0 11m 76′
    Dogodki
    Nk Fram 3 / 24 Pinter Matjaž / Fras Domen 56′
    NŠ Jarenina-Pesnica 9 / 99 Dimnik Anej / Kropf Erazem 60′
    NŠ Jarenina-Pesnica 7 / 77 Kramberger Nino / Špes Simon 71′
    NŠ Jarenina-Pesnica 10 / 27 Petko Primož / Barbirič Frank Filip 83′
    NŠ Jarenina-Pesnica 17 / 12 Fras Anej / Leskovar Kimi 83′
    NŠ Jarenina-Pesnica 11 / 14 Miljković Alex / Knuplež Rene 88′
  • 7. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 15.10.23 ob 15.30

    NK MIKLAVŽ 2 : 5 2 : 2 Korotan Prevalje
    Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
    Kropf Eva (1. pomočnik)
    Kacjan Zala (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK MIKLAVŽ
    1 Gracej Urban Ivan V
    15 Lončar Nejc
    5 Kocbek Nejc
    4 Berbić Almedin K
    13 Pernat Filip
    8 Zemljič Vid
    22 Vegan Žiga
    11 Pekič Jan
    10 Čelofiga Luka
    7 Gradišnik Klemen
    19 Katič Nejc
    Rezervni igralci
    12 Babič Žiga V
    20 Žižek Gal
    6 Duvnjak Nikola
    3 Stojanović Đorđe
    Korotan Prevalje
    1 Nađfaluši Alen V
    23 Butolo Viktor
    37 Butolen Ožbej K
    26 Drol Aljaž
    20 Mihalj Leon
    8 Konečnik Jaka
    7 Par Žiga
    6 Hercog Tian
    16 Kovač Luka
    14 Marinković Uroš
    10 Tešić Teo
    Rezervni igralci
    57 Kert Tomaž
    9 Kovačič Nik
    18 Kališnik Jaka
    5 Zavolovšek Aleks
    Trener
    Visočnik Žan
    Trener
    Küzma Tin
    Zadetki
    NK MIKLAVŽ 10 Čelofiga Luka 1 : 0 9′
    Korotan Prevalje 14 Marinković Uroš 1 : 1 25′
    NK MIKLAVŽ 5 Kocbek Nejc 2 : 1 29′
    Korotan Prevalje 10 Tešić Teo 2 : 2 40′
    Korotan Prevalje 10 Tešić Teo 2 : 3 11m 51′
    Korotan Prevalje 10 Tešić Teo 2 : 4 63′
    Korotan Prevalje 14 Marinković Uroš 2 : 5 71′
    Dogodki
    NK MIKLAVŽ 11 Pekič Jan 30′
    Korotan Prevalje 37 Butolen Ožbej 45′
    NK MIKLAVŽ 1 / 12 Gracej Urban Ivan / Babič Žiga 46′
    Korotan Prevalje 7 / 5 Par Žiga / Zavolovšek Aleks 53′
    NK MIKLAVŽ 7 / 3 Gradišnik Klemen / Stojanović Đorđe 63′
    NK MIKLAVŽ 12 Babič Žiga 67′
    NK MIKLAVŽ 22 / 20 Vegan Žiga / Žižek Gal 69′
    NK MIKLAVŽ 19 / 6 Katič Nejc / Duvnjak Nikola 69′
    Korotan Prevalje 16 / 18 Kovač Luka / Kališnik Jaka 71′
    Korotan Prevalje 10 / 9 Tešić Teo / Kovačič Nik 71′
    Korotan Prevalje 23 / 57 Butolo Viktor / Kert Tomaž 73′
  • 6. krog | Fram – Igrišče Fram | 11.10.23 ob 16.15

    Nk Fram 3 : 4 1 : 4 NK MIKLAVŽ
    Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik)
    Marin Jan (1. pomočnik)
    Ferčič Jani (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    Nk Fram
    1 Hraš Julijan V
    4 Sreš Miha
    Žaucer Žan
    15 Kraner Marčič Vid
    9 Leskovar Tine
    18 Sovec Anže
    6 Trol Žiga K
    8 Magdič Gal
    3 Pinter Matjaž
    11 Falež Tim
    7 Skodič Mark Bruno
    Rezervni igralci
    5 Bajgot Drago
    NK MIKLAVŽ
    1 Babič Žiga
    13 Vončina Žan Luka
    5 Lončar Nejc
    9 Berbić Almedin
    6 Pernat Filip
    8 Zemljič Vid
    14 Vegan Žiga
    16 Raner Tjan
    10 Čelofiga Luka
    17 Gradišnik Klemen
    20 Katič Nejc
    Rezervni igralci
    15 Stojanović Đorđe
    44 Žižek Gal
    11 Duvnjak Nikola
    Trener
    Novak Sandro
    Trener
    Šket Gorazd
    Zadetki
    Nk Fram 11 Falež Tim 1 : 0 12′
    NK MIKLAVŽ 16 Raner Tjan 1 : 1 17′
    NK MIKLAVŽ 10 Čelofiga Luka 1 : 2 21′
    NK MIKLAVŽ 20 Katič Nejc 1 : 3 22′
    NK MIKLAVŽ 8 Zemljič Vid 1 : 4 44′
    Nk Fram 18 Sovec Anže 2 : 4 80′
    Nk Fram 11 Falež Tim 3 : 4 83′
    Dogodki
    Nk Fram 8 Magdič Gal 30′
    Nk Fram 9 Leskovar Tine 43′
    NK MIKLAVŽ 20 / 11 Katič Nejc / Duvnjak Nikola 46′
    Nk Fram 3 / 5 Pinter Matjaž / Bajgot Drago 61′
    NK MIKLAVŽ 16 / 44 Raner Tjan / Žižek Gal 61′
    NK MIKLAVŽ 13 / 15 Vončina Žan Luka / Stojanović Đorđe 61′
    Nk Fram 6 Trol Žiga 67′
    Nk Fram 4 Sreš Miha 88′
  • 6. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 10.10.23 ob 18.00

    NK Pohorje 0 : 2 0 : 2 NŠ Jarenina-Pesnica
    Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
    Rajh Žan (1. pomočnik)
    Vajs Manuel (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Pohorje
    1 Robič Rene V
    17 Monetti Matija
    23 Hartman Žerjal Vid
    19 Jarc Jan
    6 Štanc Jure
    7 Kokot Selinšek Rok
    9 Fišer Maj
    10 Dobaj Jaka K
    3 Fras Ito Tino
    11 Robič Gal
    22 Lasbaher Jaka
    Rezervni igralci
    8 Strunčnik Jan
    2 Mihelak Maksim
    NŠ Jarenina-Pesnica
    12 Husejdinović Ensar V
    2 Vajngerl Nel
    5 Poš Leon K
    4 Horvat Žak
    17 Fras Anej
    8 Grajf Nik
    15 Skrbinšek Valentin
    10 Petko Primož
    9 Dimnik Anej
    11 Miljković Alex
    7 Kramberger Nino
    Rezervni igralci
    99 Kropf Erazem
    14 Leskovar Kimi
    77 Špes Simon
    3 Anđelković Bobann Niko
    55 Bruić David
    27 Barbirič Frank Filip
    Trener
    Rabič Tim
    Trener
    Frajzman Robert
    Zadetki
    NŠ Jarenina-Pesnica 8 Grajf Nik 0 : 1 11m 16′
    NŠ Jarenina-Pesnica 11 Miljković Alex 0 : 2 20′
    Dogodki
    NŠ Jarenina-Pesnica 11 / 77 Miljković Alex / Špes Simon 26′
    NK Pohorje 23 Hartman Žerjal Vid 53′
    NŠ Jarenina-Pesnica 77 / 55 Špes Simon / Bruić David 57′
    NK Pohorje 3 / 8 Fras Ito Tino / Strunčnik Jan 61′
    NŠ Jarenina-Pesnica 9 / 99 Dimnik Anej / Kropf Erazem 70′
    NK Pohorje 22 Lasbaher Jaka 76′
    NK Pohorje 7 / 2 Kokot Selinšek Rok / Mihelak Maksim 84′
    NŠ Jarenina-Pesnica 15 / 27 Skrbinšek Valentin / Barbirič Frank Filip 84′
  • 6. krog | Maribor – Stadion Pobrežje, Maribor | 07.10.23 ob 11.30

    NK Pobrežje 4 : 1 3 : 1 NK Lenart
    Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik)
    Goznik Tai (1. pomočnik)
    Rajh Žan (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK Pobrežje
    1 Poljanec Tristan V
    73 Kaisersberger Miha
    3 Sinanović Aidan K
    15 Hrustić Emil
    8 Bestijanić Patrik
    17 Tašner Amadej
    27 Kasalo Jan
    28 Demiri Gani
    7 Kovačić Jan
    24 Bračič Denis
    75 Škerlak Bor Andrej
    Rezervni igralci
    72 Fetwie Muuz
    43 Zbičajnik Črtomir
    2 Dobaj Timotej
    18 Vrban Lan
    NK Lenart
    1 Veingerl Žiga V
    4 Škof Anže
    2 Dajčman Nik
    11 Kokol Tilen
    15 Marko Gal
    10 Zorčič Patrik
    14 Majcenovič Gal
    20 Šamperl Matija
    13 Štiftar Andreas
    3 Cvar Brin
    17 Mulec Jure
    Rezervni igralci
    16 Šijanec Sergej
    Trener
    Šterbal Emil
    Zadetki
    NK Pobrežje 7 Kovačić Jan 1 : 0 25′
    NK Pobrežje 17 Tašner Amadej 2 : 0 28′
    NK Lenart 1 Veingerl Žiga 2 : 1 11m 30′
    NK Pobrežje 28 Demiri Gani 3 : 1 37′
    NK Pobrežje 28 Demiri Gani 4 : 1 65′
    Dogodki
    NK Pobrežje 27 / 43 Kasalo Jan / Zbičajnik Črtomir 46′
    NK Pobrežje 7 / 18 Kovačić Jan / Vrban Lan 48′
    NK Pobrežje 24 / 2 Bračič Denis / Dobaj Timotej 57′
    NK Lenart 10 Zorčič Patrik 60′
    NK Pobrežje 75 / 72 Škerlak Bor Andrej / Fetwie Muuz 65′
  • 5. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 04.10.23 ob 19.00

    NŠ NK RADLJE U19 2 : 4 1 : 1 NK MIKLAVŽ
    Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik)
    Eder Gregor (1. pomočnik)
    Barta May (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NŠ NK RADLJE U19
    12 Rebernik Jon
    5 Pečečnik Rok
    10 Mušić Maid
    4 Grubelnik Anej
    7 Kozjak Žan Urban
    6 Aplinc Lel
    9 Smrečnik Nino
    17 Pušnik Jan
    8 Palko Anej
    11 Grum Alan
    14 Čas Andraž
    Rezervni igralci
    3 Rozman Teo
    16 Štih Luka
    13 Pavlič Klemen
    15 Lorenci Nino
    NK MIKLAVŽ
    1 Babič Žiga
    15 Stojanović Đorđe
    3 Gselman Dominik
    4 Berbić Almedin
    5 Lončar Nejc
    21 Zemljič Vid
    23 Vegan Žiga
    13 Duvnjak Nikola
    9 Brodnjak Vid
    7 Gradišnik Klemen
    10 Katič Nejc
    Rezervni igralci
    Trener
    Pečič Matej
    Trener
    Šket Gorazd
    Zadetki
    NK MIKLAVŽ 7 Gradišnik Klemen 0 : 1 32′
    NŠ NK RADLJE U19 17 Pušnik Jan 1 : 1 35′
    NK MIKLAVŽ 13 Duvnjak Nikola 1 : 2 46′
    NK MIKLAVŽ 9 Brodnjak Vid 1 : 3 61′
    NK MIKLAVŽ 7 Gradišnik Klemen 1 : 4 72′
    NŠ NK RADLJE U19 9 Smrečnik Nino 2 : 4 92′
    Dogodki
    NŠ NK RADLJE U19 7 Kozjak Žan Urban 25′
    NŠ NK RADLJE U19 7 Kozjak Žan Urban 29′
    NŠ NK RADLJE U19 14 / 15 Čas Andraž / Lorenci Nino 52′
    NŠ NK RADLJE U19 6 / 3 Aplinc Lel / Rozman Teo 56′
    NK MIKLAVŽ 23 Vegan Žiga 58′
    NŠ NK RADLJE U19 5 / 16 Pečečnik Rok / Štih Luka 64′
    NŠ NK RADLJE U19 17 Pušnik Jan 74′
    NŠ NK RADLJE U19 11 / 13 Grum Alan / Pavlič Klemen 80′
    NK MIKLAVŽ 4 Berbić Almedin 81′
    NK MIKLAVŽ 10 Katič Nejc 88′
  • 5. krog | Lenart v Slovenskih goricah – RŠC Polena, Lenart | 04.10.23 ob 17.30

    NK Lenart 0 : 3 0 : 2 Korotan Prevalje
    Sodniki: Podgoršek Simon Matej (glavni sodnik)
    Vajs Manuel (1. pomočnik)
    Jug Maksimiljan (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Lenart
    1 Veingerl Žiga V
    4 Škof Anže
    2 Dajčman Nik
    14 Cvar Brin
    15 Marko Gal K
    10 Zorčič Patrik
    6 Mulec Jure
    20 Šamperl Matija
    16 Dajčman Rok
    11 Kokol Tilen
    8 Žižek Aleksej
    Rezervni igralci
    7 Štiftar Andreas
    3 Šijanec Sergej
    9 Majcenovič Gal
    Korotan Prevalje
    87 Nađfaluši Alen V
    23 Butolo Viktor
    37 Butolen Ožbej K
    26 Drol Aljaž
    20 Mihalj Leon
    11 Konečnik Jaka
    7 Par Žiga
    6 Hercog Tian
    16 Kovač Luka
    14 Marinković Uroš
    10 Tešić Teo
    Rezervni igralci
    57 Kert Tomaž
    9 Kovačič Nik
    18 Kališnik Jaka
    5 Zavolovšek Aleks
    Trener
    Štabej Primož
    Trener
    Küzma Tin
    Zadetki
    Korotan Prevalje 10 Tešić Teo 0 : 1 17′
    Korotan Prevalje 16 Kovač Luka 0 : 2 26′
    Korotan Prevalje 5 Zavolovšek Aleks 0 : 3 60′
    Dogodki
    Korotan Prevalje 14 / 5 Marinković Uroš / Zavolovšek Aleks 54′
    Korotan Prevalje 10 / 9 Tešić Teo / Kovačič Nik 62′
    NK Lenart 8 / 9 Žižek Aleksej / Majcenovič Gal 64′
    Korotan Prevalje 23 Butolo Viktor 65′
    Korotan Prevalje 23 / 57 Butolo Viktor / Kert Tomaž 69′
    Korotan Prevalje 11 / 18 Konečnik Jaka / Kališnik Jaka 69′
  • 5. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 01.10.23 ob 16.00

    NK Pohorje 3 : 4 3 : 1 Nk Fram
    Sodniki: Stojkovič Marko (glavni sodnik)
    Kropf Eva (1. pomočnik)
    Kacjan Zala (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Pohorje
    1 Robič Rene V
    6 Štanc Jure
    19 Jarc Jan
    8 Strunčnik Jan
    24 Hartman Žerjal Vid
    17 Monetti Matija
    10 Dobaj Jaka K
    7 Kokot Selinšek Rok
    9 Fišer Maj
    22 Lasbaher Jaka
    11 Robič Gal
    Rezervni igralci
    15 Kozlevčar Nik
    14 Šteger Nace
    2 Mihelak Maksim
    Nk Fram
    1 Senekovič Jernej V
    9 Leskovar Tine
    6 Trol Žiga K
    15 Kraner Marčič Vid
    5 Bajgot Drago
    18 Sovec Anže
    14 Hraš Julijan
    7 Petelin Vid
    3 Pinter Matjaž
    19 Blatnik Lin
    11 Falež Tim
    Rezervni igralci
    4 Sreš Miha
    Trener
    Rabič Tim
    Trener
    Novak Sandro
    Zadetki
    Nk Fram 19 Blatnik Lin 0 : 1 6′
    NK Pohorje 11 Robič Gal 1 : 1 9′
    NK Pohorje 11 Robič Gal 2 : 1 12′
    NK Pohorje 22 Lasbaher Jaka 3 : 1 14′
    Nk Fram 6 Trol Žiga 3 : 2 42′
    Nk Fram 18 Sovec Anže 3 : 3 81′
    Nk Fram 11 Falež Tim 3 : 4 90′
    Dogodki
    Nk Fram 9 Leskovar Tine 40′
    Nk Fram 14 Hraš Julijan 44′
    NK Pohorje 19 / 14 Jarc Jan / Šteger Nace 46′
    NK Pohorje 8 / 15 Strunčnik Jan / Kozlevčar Nik 46′
    NK Pohorje 17 / 2 Monetti Matija / Mihelak Maksim 70′
    Nk Fram 19 / 4 Blatnik Lin / Sreš Miha 70′
    NK Pohorje 14 Šteger Nace 79′
    NK Pohorje Glavni trener Rabič Tim 81′
  • 4. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 01.10.23 ob 16.00

    NK MIKLAVŽ 3 : 0 3 : 0 NK Lenart
    Sodniki: Mušič Doroteja (glavni sodnik)
    Jug Maksimiljan (1. pomočnik)
    Marin Jan (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK MIKLAVŽ
    44 Babič Žiga V
    15 Stojanović Đorđe
    4 Berbić Almedin
    2 Gselman Dominik
    6 Vegan Žiga
    10 Katič Nejc
    11 Duvnjak Nikola K
    7 Gradišnik Klemen
    9 Brodnjak Vid
    8 Biškup Blaž
    20 Raner Tjan
    Rezervni igralci
    NK Lenart
    1 Veingerl Žiga V
    4 Škof Anže
    2 Dajčman Nik
    14 Cvar Brin
    13 Štiftar Andreas
    10 Zorčič Patrik
    11 Kokol Tilen
    15 Marko Gal K
    6 Mulec Jure
    21 Šijanec Sergej
    17 Majcenovič Gal
    Rezervni igralci
    3 Škrlec Rene
    Trener
    Šket Gorazd
    Trener
    Štabej Primož
    Zadetki
    NK MIKLAVŽ 7 Gradišnik Klemen 1 : 0 24′
    NK MIKLAVŽ 7 Gradišnik Klemen 2 : 0 29′
    NK MIKLAVŽ 7 Gradišnik Klemen 3 : 0 40′
    Dogodki
    NK MIKLAVŽ 10 Katič Nejc 21′
    NK MIKLAVŽ 11 Duvnjak Nikola 37′
    NK MIKLAVŽ 6 Vegan Žiga 43′
    NK Lenart 15 Marko Gal 69′
  • 5. krog | Pesnica – Igrišče Pesnica | 01.10.23 ob 16.00

    NŠ Jarenina-Pesnica 7 : 1 3 : 1 NK Pobrežje
    Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik)
    Vajs Manuel (1. pomočnik)
    Marković Aleksander (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NŠ Jarenina-Pesnica
    12 Husejdinović Ensar V
    8 Grajf Nik
    4 Horvat Žak
    30 Trupkovič Primož
    17 Fras Anej
    5 Poš Leon K
    15 Skrbinšek Valentin
    10 Petko Primož
    9 Dimnik Anej
    11 Miljković Alex
    7 Kramberger Nino
    Rezervni igralci
    27 Barbirič Frank Filip
    14 Leskovar Kimi
    77 Špes Simon
    55 Knuplež Rene
    NK Pobrežje
    1 Poljanec Tristan V
    15 Hrustić Emil
    3 Sinanović Aidan K
    73 Kaisersberger Miha
    8 Bestijanić Patrik
    17 Tašner Amadej
    27 Kasalo Jan
    7 Kovačić Jan
    72 Fetwie Muuz
    28 Mavraj Erdon
    24 Bračič Denis
    Rezervni igralci
    18 Mikl Jan
    11 Zbičajnik Črtomir
    75 Škerlak Bor Andrej
    2 Dobaj Timotej
    4 Lah Patrik
    Trener
    Frajzman Robert
    Trener
    Žvorc Darko
    Zadetki
    NŠ Jarenina-Pesnica 11 Miljković Alex 1 : 0 3′
    NŠ Jarenina-Pesnica 8 Grajf Nik 2 : 0 7′
    NK Pobrežje 28 Mavraj Erdon 2 : 1 10′
    NŠ Jarenina-Pesnica 5 Poš Leon 3 : 1 44′
    NŠ Jarenina-Pesnica 11 Miljković Alex 4 : 1 46′
    NŠ Jarenina-Pesnica 8 Grajf Nik 5 : 1 67′
    NŠ Jarenina-Pesnica 9 Dimnik Anej 6 : 1 73′
    NŠ Jarenina-Pesnica 8 Grajf Nik 7 : 1 90′
    Dogodki
    NK Pobrežje 3 / 75 Sinanović Aidan / Škerlak Bor Andrej 52′
    NŠ Jarenina-Pesnica 30 / 27 Trupkovič Primož / Barbirič Frank Filip 61′
    NŠ Jarenina-Pesnica 7 / 77 Kramberger Nino / Špes Simon 68′
    NK Pobrežje 8 / 11 Bestijanić Patrik / Zbičajnik Črtomir 68′
    NK Pobrežje 24 / 2 Bračič Denis / Dobaj Timotej 73′
    NŠ Jarenina-Pesnica 17 / 14 Fras Anej / Leskovar Kimi 75′
    NK Pobrežje 7 / 4 Kovačić Jan / Lah Patrik 78′
    NK Pobrežje 72 / 18 Fetwie Muuz / Mikl Jan 86′
  • 4. krog | Fram – Igrišče Fram | 27.09.23 ob 16.30

    Nk Fram 5 : 2 4 : 1 NŠ NK RADLJE U19
    Sodniki: Klemenčič Tilen (glavni sodnik)
    Barta May (1. pomočnik)
    Bratuša David (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    Nk Fram
    13 Senekovič Jernej V
    9 Leskovar Tine
    6 Trol Žiga K
    22 Kraner Marčič Vid
    11 Falež Tim
    21 Hraš Julijan
    18 Sovec Anže
    5 Bajgot Drago
    7 Petelin Vid
    19 Blatnik Lin
    3 Pinter Matjaž
    Rezervni igralci
    8 Sreš Miha
    15 Vake Aljoša
    26 Pečovnik William
    NŠ NK RADLJE U19
    12 Rebernik Jon V
    5 Pečečnik Rok
    25 Podlesnik Nal
    11 Grum Alan
    4 Grubelnik Anej
    6 Palko Anej
    7 Kozjak Žan Urban
    9 Smrečnik Nino
    14 Čas Andraž
    16 Pušnik Jan
    10 Mušić Maid K
    Rezervni igralci
    8 Aplinc Lel
    3 Rozman Teo
    17 Ledinek Vid
    13 Pavlič Klemen
    Trener
    Novak Sandro
    Trener
    Cigler Samo
    Zadetki
    NŠ NK RADLJE U19 25 Podlesnik Nal 0 : 1 7′
    Nk Fram 19 Blatnik Lin 1 : 1 13′
    Nk Fram 11 Falež Tim 2 : 1 16′
    Nk Fram 18 Sovec Anže 3 : 1 33′
    Nk Fram 19 Blatnik Lin 4 : 1 40′
    NŠ NK RADLJE U19 10 Mušić Maid 4 : 2 11m 53′
    Nk Fram 11 Falež Tim 5 : 2 90′
    Dogodki
    Nk Fram 21 Hraš Julijan 37′
    NŠ NK RADLJE U19 14 / 3 Čas Andraž / Rozman Teo 56′
    NŠ NK RADLJE U19 7 Kozjak Žan Urban 60′
    NŠ NK RADLJE U19 6 / 8 Palko Anej / Aplinc Lel 70′
    Nk Fram 7 Petelin Vid 75′
    Nk Fram 3 / 15 Pinter Matjaž / Vake Aljoša 80′
    NŠ NK RADLJE U19 16 / 17 Pušnik Jan / Ledinek Vid 84′
    Nk Fram 5 / 8 Bajgot Drago / Sreš Miha 86′
    Nk Fram 19 / 26 Blatnik Lin / Pečovnik William 87′
  • 4. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 26.09.23 ob 17.30

    Korotan Prevalje 3 : 1 2 : 0 NŠ Jarenina-Pesnica
    Sodniki: Močivnik Joži (glavni sodnik)
    Kunc Anej (1. pomočnik)
    Racaj Fatlind (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    Korotan Prevalje
    87 Nađfaluši Alen V
    23 Butolo Viktor
    37 Butolen Ožbej K
    26 Drol Aljaž
    20 Mihalj Leon
    99 Konečnik Jaka
    7 Par Žiga
    6 Hercog Tian
    16 Kovač Luka
    8 Marinković Uroš
    10 Tešić Teo
    Rezervni igralci
    57 Kert Tomaž
    9 Kovačič Nik
    18 Kališnik Jaka
    5 Zavolovšek Aleks
    4 Čelik Filip
    NŠ Jarenina-Pesnica
    12 Husejdinović Ensar V
    9 Vajngerl Nel
    4 Horvat Žak
    5 Grajf Nik
    8 Kukovec Tibor
    27 Poš Leon K
    20 Skrbinšek Valentin
    10 Petko Primož
    18 Dimnik Anej
    11 Miljković Alex
    7 Kramberger Nino
    Rezervni igralci
    13 Barbirič Frank Filip
    17 Knuplež Rene
    77 Špes Simon
    6 Trupkovič Primož
    2 Murko Tinej
    19 Leskovar Kimi
    Trener
    Küzma Tin
    Trener
    Frajzman Robert
    Zadetki
    Korotan Prevalje 10 Tešić Teo 1 : 0 8′
    Korotan Prevalje 7 Par Žiga 2 : 0 19′
    Korotan Prevalje 10 Tešić Teo 3 : 0 46′
    NŠ Jarenina-Pesnica 5 Grajf Nik 3 : 1 11m 82′
    Dogodki
    NŠ Jarenina-Pesnica 8 Kukovec Tibor 44′
    NŠ Jarenina-Pesnica 10 Petko Primož 45′
    NŠ Jarenina-Pesnica 10 / 2 Petko Primož / Murko Tinej 56′
    Korotan Prevalje 16 / 9 Kovač Luka / Kovačič Nik 58′
    Korotan Prevalje 20 / 4 Mihalj Leon / Čelik Filip 58′
    Korotan Prevalje 8 / 5 Marinković Uroš / Zavolovšek Aleks 58′
    NŠ Jarenina-Pesnica 18 / 77 Dimnik Anej / Špes Simon 62′
    NŠ Jarenina-Pesnica 9 / 6 Vajngerl Nel / Trupkovič Primož 62′
    NŠ Jarenina-Pesnica 8 Kukovec Tibor 64′
    Korotan Prevalje 23 / 57 Butolo Viktor / Kert Tomaž 70′
    Korotan Prevalje 7 / 18 Par Žiga / Kališnik Jaka 70′
    Korotan Prevalje 9 Kovačič Nik 74′
    Korotan Prevalje 87 Nađfaluši Alen 82′
    Korotan Prevalje 5 Zavolovšek Aleks 85′
  • 4. krog | Maribor – Stadion Pobrežje, Maribor | 23.09.23 ob 12.00

    NK Pobrežje 1 : 5 1 : 3 NK Pohorje
    Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik)
    Kropf Eva (1. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Pobrežje
    1 Poljanec Tristan V
    3 Sinanović Aidan K
    15 Hrustić Emil
    8 Bestijanić Patrik
    73 Kaisersberger Miha
    17 Mikl Jan
    4 Zorić Patrik
    7 Kovačić Jan
    28 Demiri Gani
    72 Tašner Amadej
    5 Zbičajnik Črtomir
    Rezervni igralci
    27 Škerlak Bor Andrej
    NK Pohorje
    99 Robič Anej V
    6 Štanc Jure
    23 Hartman Žerjal Vid
    19 Jarc Jan
    17 Monetti Matija
    15 Dobaj Jaka K
    7 Kokot Selinšek Rok
    21 Robič Rene
    11 Robič Gal
    10 Fras Ito Tino
    22 Lasbaher Jaka
    Rezervni igralci
    Trener
    Šterbal Emil
    Trener
    Rabič Tim
    Zadetki
    NK Pohorje 21 Robič Rene 0 : 1 16′
    NK Pohorje 21 Robič Rene 0 : 2 27′
    NK Pohorje 11 Robič Gal 0 : 3 33′
    NK Pobrežje 15 Hrustić Emil 1 : 3 35′
    NK Pohorje 22 Lasbaher Jaka 1 : 4 67′
    NK Pohorje 23 Hartman Žerjal Vid 1 : 5 80′
    Dogodki
    NK Pobrežje 7 Kovačić Jan 15′
    NK Pobrežje 28 Demiri Gani 25′
    NK Pohorje 7 Kokot Selinšek Rok 43′
    NK Pobrežje 15 Hrustić Emil 52′
    NK Pobrežje 17 / 27 Mikl Jan / Škerlak Bor Andrej 58′
    NK Pohorje 6 Štanc Jure 60′
    NK Pohorje 19 Jarc Jan 75′
  • 3. krog | Lenart v Slovenskih goricah – RŠC Polena, Lenart | 20.09.23 ob 17.30

    NK Lenart 1 : 1 1 : 0 NŠ NK RADLJE U19
    Sodniki: Klemenčič Tilen (glavni sodnik)
    Gonza Nejc (1. pomočnik)
    Eder Gregor (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 35
    NK Lenart
    1 Veingerl Žiga V
    4 Škof Anže
    6 Mulec Jure
    5 Škrlec Rene
    17 Kokol Tilen
    14 Šijanec Sergej
    11 Perko Tinej
    20 Šamperl Matija
    10 Zorčič Patrik
    2 Dajčman Nik
    8 Dajčman Rok K
    Rezervni igralci
    13 Cvar Brin
    NŠ NK RADLJE U19
    12 Rebernik Jon V
    7 Kozjak Žan Urban
    11 Grum Alan
    5 Pečečnik Rok
    3 Podlesnik Nal
    55 Grubelnik Anej
    9 Smrečnik Nino
    71 Palko Anej
    77 Pušnik Jan
    10 Mušić Maid
    6 Čas Andraž K
    Rezervni igralci
    44 Štih Luka
    13 Pavlič Klemen
    Trener
    Bunderla Tim
    Trener
    Pečič Matej
    Zadetki
    NK Lenart 8 Dajčman Rok 1 : 0 33′
    NŠ NK RADLJE U19 7 Kozjak Žan Urban 1 : 1 70′
    Dogodki
    NŠ NK RADLJE U19 7 Kozjak Žan Urban 53′
    NŠ NK RADLJE U19 6 / 44 Čas Andraž / Štih Luka 54′
    NK Lenart 4 Škof Anže 79′
    NŠ NK RADLJE U19 7 / 13 Kozjak Žan Urban / Pavlič Klemen 84′
    NŠ NK RADLJE U19 55 Grubelnik Anej 90′
  • 3. krog | Pesnica – Igrišče Pesnica | 19.09.23 ob 17.00

    NŠ Jarenina-Pesnica 6 : 0 4 : 0 NK MIKLAVŽ
    Sodniki: Eder Gregor (glavni sodnik)
    Kropf Eva (1. pomočnik)
    Majer Vojko (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 15
    NŠ Jarenina-Pesnica
    1 Husejdinović Ensar V
    17 Fras Anej
    4 Horvat Žak
    3 Kukovec Tibor
    5 Poš Leon K
    15 Skrbinšek Valentin
    10 Petko Primož
    7 Kramberger Nino
    11 Miljković Alex
    8 Grajf Nik
    9 Dimnik Anej
    Rezervni igralci
    27 Leskovar Kimi
    55 Barbirič Frank Filip
    30 Trupkovič Primož
    12 Špes Simon
    14 Knuplež Rene
    99 Kropf Erazem
    77 Anđelković Bobann Niko
    NK MIKLAVŽ
    1 Vajs Taj
    17 Zemljič Vid
    11 Berbić Almedin
    15 Kocbek Nejc
    2 Lončar Nejc
    16 Biškup Blaž
    13 Pekič Jan
    8 Duvnjak Nikola
    20 Katič Nejc
    10 Brodnjak Vid
    44 Gradišnik Klemen
    Rezervni igralci
    12 Babič Žiga
    6 Pernat Filip
    14 Žižek Gal
    9 Vegan Žiga
    5 Stojanović Đorđe
    Trener
    Frajzman Robert
    Trener
    Šket Gorazd
    Zadetki
    NŠ Jarenina-Pesnica 9 Dimnik Anej 1 : 0 21′
    NŠ Jarenina-Pesnica 10 Petko Primož 2 : 0 33′
    NŠ Jarenina-Pesnica 10 Petko Primož 3 : 0 40′
    NŠ Jarenina-Pesnica 10 Petko Primož 4 : 0 43′
    NŠ Jarenina-Pesnica 8 Grajf Nik 5 : 0 84′
    NŠ Jarenina-Pesnica 14 Knuplež Rene 6 : 0 89′
    Dogodki
    NK MIKLAVŽ 2 / 6 Lončar Nejc / Pernat Filip 46′
    NK MIKLAVŽ 1 / 12 Vajs Taj / Babič Žiga 46′
    NK MIKLAVŽ 15 / 5 Kocbek Nejc / Stojanović Đorđe 46′
    NK MIKLAVŽ 16 / 9 Biškup Blaž / Vegan Žiga 46′
    NŠ Jarenina-Pesnica 9 / 12 Dimnik Anej / Špes Simon 63′
    NŠ Jarenina-Pesnica 17 / 30 Fras Anej / Trupkovič Primož 63′
    NK MIKLAVŽ 44 / 14 Gradišnik Klemen / Žižek Gal 68′
    NŠ Jarenina-Pesnica 11 / 99 Miljković Alex / Kropf Erazem 73′
    NŠ Jarenina-Pesnica 10 / 27 Petko Primož / Leskovar Kimi 83′
    NŠ Jarenina-Pesnica 7 / 14 Kramberger Nino / Knuplež Rene 83′
  • 3. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 17.09.23 ob 16.30

    NK Pohorje 1 : 3 0 : 2 Korotan Prevalje
    Sodniki: Hrženjak Nickolas (glavni sodnik)
    Vajs Manuel (1. pomočnik)
    Bratuša David (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Pohorje
    99 Robič Anej K V
    6 Štanc Jure
    23 Hartman Žerjal Vid
    19 Jarc Jan
    17 Monetti Matija
    8 Rataj Anej
    4 Strunčnik Jan
    21 Robič Rene
    11 Robič Gal
    10 Fras Ito Tino
    3 Fišer Maj
    Rezervni igralci
    7 Kokot Selinšek Rok
    14 Šteger Nace
    22 Lasbaher Jaka
    20 Sušec Anej
    2 Mihelak Maksim
    15 Kozlevčar Nik
    Korotan Prevalje
    87 Nađfaluši Alen V
    23 Butolo Viktor
    37 Butolen Ožbej K
    26 Drol Aljaž
    20 Mihalj Leon
    99 Konečnik Jaka
    7 Par Žiga
    6 Hercog Tian
    16 Kovač Luka
    8 Marinković Uroš
    10 Tešić Teo
    Rezervni igralci
    57 Kert Tomaž
    9 Kovačič Nik
    18 Kališnik Jaka
    19 Zavolovšek Aleks
    Trener
    Ajd Vanja
    Trener
    Küzma Tin
    Zadetki
    Korotan Prevalje 16 Kovač Luka 0 : 1 11′
    Korotan Prevalje 8 Marinković Uroš 0 : 2 28′
    NK Pohorje 8 Rataj Anej 1 : 2 70′
    Korotan Prevalje 9 Kovačič Nik 1 : 3 82′
    Dogodki
    Korotan Prevalje 99 Konečnik Jaka 17′
    NK Pohorje 21 Robič Rene 18′
    NK Pohorje 21 / 7 Robič Rene / Kokot Selinšek Rok 58′
    Korotan Prevalje 8 / 18 Marinković Uroš / Kališnik Jaka 58′
    Korotan Prevalje 7 / 9 Par Žiga / Kovačič Nik 63′
    Korotan Prevalje 23 Butolo Viktor 65′
    Korotan Prevalje 16 Kovač Luka 74′
    Korotan Prevalje 20 Mihalj Leon 75′
    Korotan Prevalje 16 / 19 Kovač Luka / Zavolovšek Aleks 75′
    Korotan Prevalje 19 Zavolovšek Aleks 77′
    NK Pohorje 17 / 22 Monetti Matija / Lasbaher Jaka 79′
    NK Pohorje 19 / 14 Jarc Jan / Šteger Nace 83′
    Korotan Prevalje 20 / 57 Mihalj Leon / Kert Tomaž 86′
    Korotan Prevalje 9 Kovačič Nik 89′
    NK Pohorje 4 / 2 Strunčnik Jan / Mihelak Maksim 90′
    NK Pohorje 22 Lasbaher Jaka 91′
  • 3. krog | Maribor – Stadion Pobrežje, Maribor | 16.09.23 ob 12.00

    NK Pobrežje 2 : 3 1 : 1 Nk Fram
    Sodniki: Bele Klemen (glavni sodnik)
    Tratnjek Jaka (1. pomočnik)
    Murko Lin (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Pobrežje
    1 Poljanec Tristan V
    3 Sinanović Aidan K
    15 Hrustić Emil
    8 Bestijanić Patrik
    73 Kaisersberger Miha
    72 Škerlak Bor Andrej
    17 Bračič Denis
    24 Dobaj Timotej
    75 Fetwie Muuz
    7 Kovačić Jan
    28 Demiri Gani
    Rezervni igralci
    18 Mikl Jan
    27 Lah Patrik
    5 Zbičajnik Črtomir
    Nk Fram
    13 Senekovič Jernej V
    9 Leskovar Tine
    6 Trol Žiga K
    16 Kraner Marčič Vid
    5 Sreš Miha
    11 Falež Tim
    21 Hraš Julijan
    2 Bajgot Drago
    7 Petelin Vid
    18 Sovec Anže
    Rezervni igralci
    Trener
    Šterbal Emil
    Trener
    Novak Sandro
    Zadetki
    NK Pobrežje 7 Kovačić Jan 1 : 0 2′
    Nk Fram 11 Falež Tim 1 : 1 37′
    Nk Fram 11 Falež Tim 1 : 2 57′
    Nk Fram 18 Sovec Anže 1 : 3 91′
    NK Pobrežje 15 Hrustić Emil 2 : 3 93′
    Dogodki
    Nk Fram 9 Leskovar Tine 18′
    NK Pobrežje 28 Demiri Gani 45′
    NK Pobrežje 72 / 18 Škerlak Bor Andrej / Mikl Jan 55′
    NK Pobrežje 17 / 5 Bračič Denis / Zbičajnik Črtomir 65′
    NK Pobrežje 3 Sinanović Aidan 85′
  • 1. krog | Maribor – Stadion Pobrežje, Maribor | 14.09.23 ob 17.00

    NK Pobrežje 1 : 1 0 : 1 NK MIKLAVŽ
    Sodniki: Holcman Aljaž (glavni sodnik)
    Eder Gregor (1. pomočnik)
    Barta May (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 80
    NK Pobrežje
    1 Poljanec Tristan V
    3 Sinanović Aidan K
    15 Hrustić Emil
    8 Bestijanić Patrik
    73 Kaisersberger Miha
    72 Škerlak Bor Andrej
    17 Bračič Denis
    24 Zbičajnik Črtomir
    75 Fetwie Muuz
    7 Kovačić Jan
    4 Zorić Patrik
    Rezervni igralci
    2 Demiri Gani
    18 Mikl Jan
    NK MIKLAVŽ
    1 Babič Žiga V
    11 Berbić Almedin
    5 Palić Anel
    15 Stojanović Đorđe
    9 Vegan Žiga
    13 Pekič Jan
    17 Nikić Žan
    8 Duvnjak Nikola K
    20 Katič Nejc
    44 Gradišnik Klemen
    10 Brodnjak Vid
    Rezervni igralci
    Zadetki
    NK MIKLAVŽ 11 Berbić Almedin 0 : 1 39′
    NK Pobrežje 75 Fetwie Muuz 1 : 1 90′
    Dogodki
    NK Pobrežje 73 Kaisersberger Miha 39′
    NK Pobrežje 4 / 2 Zorić Patrik / Demiri Gani 63′
    NK Pobrežje 2 / 18 Demiri Gani / Mikl Jan 70′
    NK MIKLAVŽ 8 Duvnjak Nikola 78′
    NK Pobrežje 15 Hrustić Emil 88′
    NK MIKLAVŽ 15 Stojanović Đorđe 89′
  • 2. krog | – | 10.09.23 ob 18.00

    Korotan Prevalje 3 : 0 NK Pobrežje
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev:
    Korotan Prevalje
    Rezervni igralci
    NK Pobrežje
    Rezervni igralci
    Zadetki
    Dogodki
  • 2. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 13.09.23 ob 19.00

    NŠ NK RADLJE U19 0 : 4 0 : 3 NŠ Jarenina-Pesnica
    Sodniki: Dedić Elmedin (glavni sodnik)
    Rajh Žan (1. pomočnik)
    Ristić Jan (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NŠ NK RADLJE U19
    12 Rebernik Jon V
    11 Grum Alan
    55 Grubelnik Anej
    5 Pečečnik Rok
    3 Podlesnik Nal
    88 Pušnik Jan
    71 Palko Anej
    10 Mušić Maid K
    2 Smrečnik Nino
    7 Kozjak Žan Urban
    6 Čas Andraž
    Rezervni igralci
    77 Rozman Teo
    44 Štih Luka
    4 Drajzinger Nejc
    9 Ledinek Vid
    8 Lorenci Nino
    NŠ Jarenina-Pesnica
    1 Husejdinović Ensar V
    17 Fras Anej
    4 Horvat Žak
    21 Kukovec Tibor
    5 Poš Leon K
    15 Skrbinšek Valentin
    10 Petko Primož
    19 Kramberger Nino
    11 Miljković Alex
    8 Grajf Nik
    20 Dimnik Anej
    Rezervni igralci
    3 Leskovar Kimi
    14 Barbirič Frank Filip
    18 Trupkovič Primož
    6 Špes Simon
    2 Knuplež Rene
    Trener
    Pečič Matej
    Trener
    Frajzman Robert
    Zadetki
    NŠ Jarenina-Pesnica 19 Kramberger Nino 0 : 1 3′
    NŠ Jarenina-Pesnica 10 Petko Primož 0 : 2 10′
    NŠ Jarenina-Pesnica 11 Miljković Alex 0 : 3 38′
    NŠ Jarenina-Pesnica 8 Grajf Nik 0 : 4 77′
    Dogodki
    NŠ NK RADLJE U19 7 / 8 Kozjak Žan Urban / Lorenci Nino 40′
    NŠ NK RADLJE U19 2 / 9 Smrečnik Nino / Ledinek Vid 56′
    NŠ Jarenina-Pesnica 21 / 18 Kukovec Tibor / Trupkovič Primož 59′
    NŠ NK RADLJE U19 11 / 44 Grum Alan / Štih Luka 67′
    NŠ Jarenina-Pesnica 20 / 6 Dimnik Anej / Špes Simon 67′
    NŠ Jarenina-Pesnica 17 / 14 Fras Anej / Barbirič Frank Filip 71′
    NŠ NK RADLJE U19 55 / 77 Grubelnik Anej / Rozman Teo 75′
    NŠ NK RADLJE U19 6 / 4 Čas Andraž / Drajzinger Nejc 77′
    NŠ NK RADLJE U19 71 Palko Anej 79′
    NŠ Jarenina-Pesnica 10 / 3 Petko Primož / Leskovar Kimi 83′
    NŠ Jarenina-Pesnica 11 / 2 Miljković Alex / Knuplež Rene 83′
  • 2. krog | Fram – Igrišče Fram | 13.09.23 ob 16.30

    Nk Fram 0 : 4 0 : 2 NK Lenart
    Sodniki: Stanko Ian Luka (glavni sodnik)
    Majer Vojko (1. pomočnik)
    Jug Maksimiljan (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    Nk Fram
    69 Senekovič Jernej V
    9 Leskovar Tine
    6 Trol Žiga K
    16 Kraner Marčič Vid
    8 Sreš Miha
    11 Falež Tim
    21 Hraš Julijan
    23 Blatnik Lin
    7 Petelin Vid
    18 Sovec Anže
    5 Bajgot Drago
    Rezervni igralci
    3 Pinter Matjaž
    NK Lenart
    1 Veingerl Žiga
    4 Škof Anže
    6 Mulec Jure
    5 Škrlec Rene
    17 Kokol Tilen
    19 Šijanec Sergej
    15 Marko Gal
    20 Šamperl Matija
    10 Zorčič Patrik
    2 Dajčman Nik
    8 Dajčman Rok
    Rezervni igralci
    13 Cvar Brin
    11 Perko Tinej
    Trener
    Novak Lana
    Trener
    Kolarič Matevž
    Zadetki
    NK Lenart 20 Šamperl Matija 0 : 1 5′
    NK Lenart 10 Zorčič Patrik 0 : 2 16′
    NK Lenart 10 Zorčič Patrik 0 : 3 65′
    NK Lenart 20 Šamperl Matija 0 : 4 70′
    Dogodki
    NK Lenart 10 Zorčič Patrik 36′
    Nk Fram Uradni predstavnik kluba Maltarič Mario 45′
    NK Lenart 8 / 11 Dajčman Rok / Perko Tinej 54′
    NK Lenart 2 / 13 Dajčman Nik / Cvar Brin 66′
    Nk Fram 18 Sovec Anže 70′
    Nk Fram 5 / 3 Bajgot Drago / Pinter Matjaž 75′
  • 2. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 11.09.23 ob 16.30

    NK MIKLAVŽ 0 : 1 0 : 1 NK Pohorje
    Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
    Kropf Eva (1. pomočnik)
    Kacjan Zala (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 25
    NK MIKLAVŽ
    43 Babič Žiga V
    15 Lončar Nejc
    4 Berbić Almedin
    21 Gselman Dominik
    20 Pernat Filip
    9 Zemljič Vid
    12 Pekič Jan
    8 Duvnjak Nikola K
    11 Katič Nejc
    7 Brodnjak Vid
    10 Gradišnik Klemen
    Rezervni igralci
    18 Žižek Gal
    5 Palić Anel
    16 Stojanović Đorđe
    NK Pohorje
    99 Robič Anej V
    6 Štanc Jure
    23 Hartman Žerjal Vid
    19 Jarc Jan
    17 Monetti Matija
    8 Rataj Anej
    4 Strunčnik Jan
    10 Dobaj Jaka K
    11 Robič Gal
    21 Lasbaher Jaka
    3 Fišer Maj
    Rezervni igralci
    7 Kokot Selinšek Rok
    14 Šteger Nace
    9 Robič Rene
    Trener
    Jurenec Damir
    Trener
    Rabič Tim
    Zadetki
    NK Pohorje 21 Lasbaher Jaka 0 : 1 30′
    Dogodki
    NK Pohorje 21 Lasbaher Jaka 21′
    NK Pohorje 11 Robič Gal 43′
    NK MIKLAVŽ 20 / 16 Pernat Filip / Stojanović Đorđe 46′
    NK MIKLAVŽ 21 / 5 Gselman Dominik / Palić Anel 46′
    NK MIKLAVŽ 10 / 18 Gradišnik Klemen / Žižek Gal 46′
    NK Pohorje 21 / 9 Lasbaher Jaka / Robič Rene 46′
    NK Pohorje 17 / 7 Monetti Matija / Kokot Selinšek Rok 62′
    NK Pohorje 11 / 4 Robič Gal / Strunčnik Jan 72′
  • 1. krog | Pesnica – Igrišče Pesnica | 05.09.23 ob 17.30

    NŠ Jarenina-Pesnica 1 : 0 0 : 0 NK Lenart
    Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
    Bratuša David (1. pomočnik)
    Ristić Jan (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NŠ Jarenina-Pesnica
    1 Husejdinović Ensar V
    3 Bruić David
    17 Fras Anej
    4 Horvat Žak
    2 Kukovec Tibor
    55 Poš Leon K
    15 Skrbinšek Valentin
    10 Petko Primož
    7 Kramberger Nino
    11 Miljković Alex
    8 Grajf Nik
    Rezervni igralci
    14 Knuplež Rene
    77 Špes Simon
    12 Leskovar Kimi
    27 Barbirič Frank Filip
    30 Trupkovič Primož
    9 Dimnik Anej
    99 Žinko Maj
    NK Lenart
    1 Veingerl Žiga V
    17 Majcenovič Gal
    6 Mulec Jure
    5 Škrlec Rene
    4 Škof Anže
    8 Šijanec Sergej
    11 Kokol Tilen
    20 Šamperl Matija
    10 Zorčič Patrik
    15 Marko Gal K
    14 Cvar Brin
    Rezervni igralci
    13 Jodl Filip
    Trener
    Čuček Miha
    Zadetki
    NŠ Jarenina-Pesnica 10 Petko Primož 1 : 0 56′
    Dogodki
    NK Lenart 8 Šijanec Sergej 50′
    NK Lenart 15 Marko Gal 55′
    NŠ Jarenina-Pesnica 4 Horvat Žak 58′
    NŠ Jarenina-Pesnica 3 / 9 Bruić David / Dimnik Anej 61′
    NŠ Jarenina-Pesnica 55 / 30 Poš Leon / Trupkovič Primož 77′
    NK Lenart 17 Majcenovič Gal 85′
    NK Lenart 5 Škrlec Rene 86′
    NŠ Jarenina-Pesnica 7 / 77 Kramberger Nino / Špes Simon 89′
  • 1. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 03.09.23 ob 18.00

    Korotan Prevalje 4 : 0 1 : 0 Nk Fram
    Sodniki: Močivnik Joži (glavni sodnik)
    Racaj Fatlind (1. pomočnik)
    Kunc Anej (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    Korotan Prevalje
    12 Nađfaluši Alen
    2 Mihalj Leon
    14 Butolen Ožbej
    99 Konečnik Jaka
    4 Čelik Filip
    6 Hercog Tian
    26 Drol Aljaž
    7 Par Žiga
    10 Tešić Teo
    11 Kovač Luka
    8 Marinković Uroš
    Rezervni igralci
    16 Kovačič Nik
    5 Zavolovšek Aleks
    23 Kert Tomaž
    3 Pečnik Tanei
    18 Kališnik Jaka
    Nk Fram
    1 Senekovič Jernej
    14 Falež Tim
    9 Leskovar Tine
    22 Žaucer Žan
    5 Hraš Julijan
    19 Kraner Marčič Vid
    7 Petelin Vid
    8 Sreš Miha
    11 Skodič Mark Bruno
    10 Gradišnik Jošt
    23 Blatnik Lin
    Rezervni igralci
    Trener
    Küzma Tin
    Trener
    Novak Lana
    Zadetki
    Korotan Prevalje 8 Marinković Uroš 1 : 0 13′
    Korotan Prevalje 10 Tešić Teo 2 : 0 46′
    Korotan Prevalje 10 Tešić Teo 3 : 0 54′
    Korotan Prevalje 26 Drol Aljaž 4 : 0 61′
    Dogodki
    Korotan Prevalje 10 Tešić Teo 41′
    Korotan Prevalje 2 / 3 Mihalj Leon / Pečnik Tanei 56′
    Korotan Prevalje 10 / 16 Tešić Teo / Kovačič Nik 56′
    Korotan Prevalje 8 / 5 Marinković Uroš / Zavolovšek Aleks 56′
    Nk Fram 5 Hraš Julijan 60′
    Korotan Prevalje 11 / 18 Kovač Luka / Kališnik Jaka 63′
    Korotan Prevalje 14 / 23 Butolen Ožbej / Kert Tomaž 63′
    Korotan Prevalje 7 Par Žiga 73′
    Korotan Prevalje 3 Pečnik Tanei 73′
    Nk Fram 10 Gradišnik Jošt 73′
  • 1. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 03.09.23 ob 17.00

    NK Pohorje 6 : 1 2 : 0 NŠ NK RADLJE U19
    Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik)
    Bratuša David (1. pomočnik)
    Barta May (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Pohorje
    1 Robič Rene V
    4 Strunčnik Jan
    19 Jarc Jan
    23 Hartman Žerjal Vid
    6 Štanc Jure
    17 Monetti Matija
    3 Fišer Maj
    10 Dobaj Jaka K
    8 Rataj Anej
    9 Lasbaher Jaka
    11 Robič Gal
    Rezervni igralci
    15 Kozlevčar Nik
    7 Kokot Selinšek Rok
    2 Mihelak Maksim
    NŠ NK RADLJE U19
    12 Rebernik Jon V
    11 Mušić Maid K
    3 Pušnik Jan
    5 Lorenci Nino
    77 Štih Luka
    4 Drajzinger Nejc
    44 Palko Anej
    7 Smrečnik Nino
    10 Grum Alan
    55 Rozman Teo
    6 Čas Andraž
    Rezervni igralci
    2 Aplinc Lel
    71 Kozjak Žan Urban
    13 Pokeržnik Erik
    Trener
    Rabič Tim
    Trener
    Pečič Matej
    Zadetki
    NK Pohorje 3 Fišer Maj 1 : 0 7′
    NK Pohorje 3 Fišer Maj 2 : 0 14′
    NK Pohorje 11 Robič Gal 3 : 0 58′
    NK Pohorje 8 Rataj Anej 4 : 0 60′
    NK Pohorje 2 Mihelak Maksim 5 : 0 84′
    NŠ NK RADLJE U19 11 Mušić Maid 5 : 1 86′
    NK Pohorje 7 Kokot Selinšek Rok 6 : 1 87′
    Dogodki
    NŠ NK RADLJE U19 4 / 71 Drajzinger Nejc / Kozjak Žan Urban 27′
    NŠ NK RADLJE U19 5 Lorenci Nino 29′
    NŠ NK RADLJE U19 55 / 2 Rozman Teo / Aplinc Lel 54′
    NK Pohorje 9 / 7 Lasbaher Jaka / Kokot Selinšek Rok 69′
    NŠ NK RADLJE U19 77 / 13 Štih Luka / Pokeržnik Erik 76′
    NK Pohorje 19 / 2 Jarc Jan / Mihelak Maksim 79′
    NK Pohorje 17 / 15 Monetti Matija / Kozlevčar Nik 79′