2. Članska liga – Delegiranje

Osveženo: 18.07.24 19.31

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    26.08.23 17.00 Nk Akumulator NK Cerkvenjak Jezeršek Tomaž,
    Kunc Anej,
    Racaj Fatlind
    Zalar Jure
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    26.08.23 17.00 NK Slivnica NK Miklavž Sovec Matevž,
    Majcen Kevin,
    Ferčič Jani
    Lunežnik Andrej
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart
    27.08.23 17.00 NK Lenart Danküchen center ŠD Brunšvik Bele Klemen,
    Dedić Elmedin,
    Marković Aleksander
    Urbanič Saša
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    27.08.23 17.00 NK Kungota NK Duplek Praznik Špeh Jernej,
    Marin Tomaž,
    Marin Jan
    Lepej Drago
    Fram,
    Igrišče Fram
    27.08.23 17.00 NK Fram NK Paloma Grbec Ermin,
    Jug Maksimiljan,
    Djukić Dejan
    Toplak Boris
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    02.09.23 16.30 NK Miklavž NK Fram Mušič Doroteja,
    Šinkovec Bojan,
    Djukić Dejan
    Rudolf Matjaž
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    02.09.23 16.30 NK Duplek Nk Akumulator Grbec Ermin,
    Benc Uroš,
    Dedić Elmedin
    Kmetec Ivan
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    02.09.23 16.30 FC VOP Prepolje NK Lenart Danküchen center Bele Klemen,
    Perger Primož,
    Šumer Žiga
    Gojčič Dejan
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    03.09.23 16.30 NK Cerkvenjak NK Slivnica Grbec Ermin,
    Sužnik Jure,
    Majer Vojko
    Urbanič Saša
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    03.09.23 16.30 ŠD Brunšvik NK Kungota Bezjak Adam,
    Majcen Kevin,
    Ferčič Jani
    Lepej Drago
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    09.09.23 16.30 NK Kungota FC VOP Prepolje Stojkovič Marko,
    Murko Lin,
    Barta May
    Krlej Uroš
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    09.09.23 16.30 NK Slivnica NK Duplek Podgoršek Simon Matej,
    Gonza Nejc,
    Grubelnik Matic
    Perko Robert
    Fram,
    Igrišče Fram
    09.09.23 16.30 NK Fram NK Cerkvenjak Bezjak Adam,
    Jug Maksimiljan,
    Kacjan Zala
    Vilčnik Matej
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    10.09.23 16.30 Nk Akumulator ŠD Brunšvik Kordež Matic,
    Kunc Anej,
    Grubelnik Matic
    Zalar Jure
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    10.09.23 16.30 NK Paloma NK Miklavž Klemenčič Tilen,
    Marin Tomaž,
    Marin Jan
    Toplak Boris
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT
    15.09.23 19.30 NK Lenart Danküchen center NK Kungota Klemenčič Tilen,
    Pečarič Luka,
    Vajs Manuel
    Gonza Slavko
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    16.09.23 16.30 NK Cerkvenjak NK Paloma Perger Primož,
    Majer Vojko,
    Pečarič Luka
    Cojhter Matjan
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    16.09.23 16.30 ŠD Brunšvik NK Slivnica Grbec Ermin,
    Marin Jan,
    Eder Gregor
    Škrofič Mario
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    17.09.23 16.30 NK Duplek NK Fram Klemenčič Tilen,
    Lahovič Marcel,
    Jug Maksimiljan
    Toplak Boris
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    17.09.23 16.30 FC VOP Prepolje Nk Akumulator Holcman Aljaž,
    Majcen Kevin,
    Marković Aleksander
    Gostenčnik Gregor
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    23.09.23 16.00 Nk Akumulator NK Lenart Danküchen center Jezeršek Tomaž,
    Močivnik Joži,
    Kamnik Blaž
    Praznik Iztok Filip
    Fram,
    Igrišče Fram
    23.09.23 16.00 NK Fram ŠD Brunšvik Podgoršek Simon Matej,
    Majer Vojko
    Rudolf Matjaž
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    23.09.23 16.00 NK Paloma NK Duplek Ivanović Uroš,
    Marković Aleksander,
    Eder Gregor
    Gostenčnik Gregor
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    24.09.23 16.00 NK Slivnica FC VOP Prepolje Stojkovič Marko,
    Marin Tomaž,
    Eder Gregor
    Toplak Boris
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    24.09.23 16.00 NK Miklavž NK Cerkvenjak Bezjak Adam,
    Gonza Nejc,
    Majcen Kevin
    Šišič Adis
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT
    29.09.23 19.30 NK Lenart Danküchen center NK Slivnica Sovec Matevž,
    Jug Maksimiljan,
    Majer Vojko
    Sajko Jani Ivan
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    30.09.23 15.30 NK Duplek NK Miklavž Bele Klemen,
    Perger Primož,
    Jug Maksimiljan
    Kmetec Ivan
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    30.09.23 15.30 FC VOP Prepolje NK Fram Dedić Elmedin,
    Gonza Nejc,
    Ferčič Jani
    Rudolf Matjaž
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    30.09.23 15.30 NK Kungota Nk Akumulator Praznik Špeh Jernej,
    Holcman Aljaž,
    Pečarič Luka
    Krlej Uroš
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    01.10.23 15.30 ŠD Brunšvik NK Paloma Podgoršek Simon Matej,
    Gonza Nejc,
    Ferčič Jani
    Gonza Slavko
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    07.10.23 15.30 NK Slivnica NK Kungota Grbec Ermin,
    Sužnik Jure,
    Bezjak Adam
    Lepej Drago
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    07.10.23 15.30 NK Paloma FC VOP Prepolje Stojkovič Marko,
    Majer Vojko,
    Marin Tomaž
    Rudolf Matjaž
    Fram,
    Igrišče Fram
    08.10.23 15.30 NK Fram NK Lenart Danküchen center Bezjak Adam,
    Marin Jan,
    Jug Maksimiljan
    Cojhter Matjan
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    08.10.23 15.30 NK Miklavž ŠD Brunšvik Bele Klemen,
    Ferčič Jani,
    Rajh Žan
    Šišič Adis
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    08.10.23 15.30 NK Cerkvenjak NK Duplek Podgoršek Simon Matej,
    Pečarič Luka,
    Vajs Manuel
    Gojčič Dejan
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT
    13.10.23 19.30 NK Lenart Danküchen center NK Paloma Šinkovec Bojan,
    Marin Jan,
    Majer Vojko
    Gojčič Dejan
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    14.10.23 15.00 ŠD Brunšvik NK Cerkvenjak Stojkovič Marko,
    Grbec Ermin,
    Rajh Žan
    Šišič Adis
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    14.10.23 15.00 NK Kungota NK Fram Majcen Kevin,
    Kropf Eva,
    Kacjan Zala
    Škrofič Mario
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    15.10.23 15.00 FC VOP Prepolje NK Miklavž Sovec Matevž,
    Gonza Nejc,
    Matić Mina
    Urbanič Saša
    ,
    15.10.23 Nk Akumulator NK Slivnica
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    21.10.23 13.30 NK Miklavž NK Lenart Danküchen center Bele Klemen,
    Benc Uroš,
    Eder Gregor
    Vilčnik Matej
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    21.10.23 15.00 NK Cerkvenjak FC VOP Prepolje Ivanović Uroš,
    Marković Aleksander,
    Jug Maksimiljan
    Toplak Boris
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    21.10.23 15.00 NK Duplek ŠD Brunšvik Stojkovič Marko,
    Bratuša David,
    Ristić Jan
    Urbanič Saša
    Fram,
    Igrišče Fram
    22.10.23 15.00 NK Fram Nk Akumulator Sovec Matevž,
    Šumer Žiga,
    Jug Maksimiljan
    Perko Robert
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    22.10.23 15.00 NK Paloma NK Kungota Bezjak Adam,
    Lahovič Marcel,
    Perger Primož
    Kmetec Ivan
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT
    27.10.23 19.30 NK Lenart Danküchen center NK Cerkvenjak Grbec Ermin,
    Majer Vojko,
    Jug Maksimiljan
    Šišič Adis
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    28.10.23 15.00 FC VOP Prepolje NK Duplek Bezjak Adam,
    Ristić Jan,
    Jug Maksimiljan
    Toplak Boris
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    28.10.23 15.00 Nk Akumulator NK Paloma Hrvacki Jure,
    Močivnik Joži,
    Racaj Fatlind
    Strmčnik Robert
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    29.10.23 15.00 NK Kungota NK Miklavž Sovec Matevž,
    Šinkovec Bojan,
    Majer Vojko
    Gonza Slavko
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    29.10.23 15.00 NK Slivnica NK Fram Stojkovič Marko,
    Dedić Elmedin,
    Ferčič Jani
    Krlej Uroš
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    04.11.23 14.00 NK Paloma NK Slivnica Podgoršek Simon Matej,
    Marković Aleksander,
    Kropf Eva
    Rudolf Matjaž
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    04.11.23 14.00 NK Cerkvenjak NK Kungota Praznik Špeh Jernej,
    Majer Vojko,
    Jug Maksimiljan
    Vilčnik Matej
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    04.11.23 14.00 ŠD Brunšvik FC VOP Prepolje Grbec Ermin,
    Rajh Žan,
    Eder Gregor
    Jurenec Damir
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    05.11.23 14.00 NK Miklavž Nk Akumulator Ivanović Uroš,
    Marin Tomaž,
    Eder Gregor
    Cojhter Matjan
    ,
    NK Duplek NK Lenart Danküchen center Urbanič Saša
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    15.11.23 18.30 NK Duplek NK Lenart Danküchen center Stojkovič Marko,
    Benc Uroš,
    Stanko Ian Luka
    Urbanič Saša
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    06.04.24 16.30 ŠD Brunšvik NK Lenart Danküchen center Mušič Doroteja,
    Matić Mina,
    Eder Gregor
    Rudolf Matjaž
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    06.04.24 16.30 NK Duplek NK Kungota Stanko Ian Luka,
    Dedić Elmedin,
    Majer Vojko
    Gojčič Dejan
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    06.04.24 16.30 NK Cerkvenjak Nk Akumulator Podgoršek Simon Matej,
    Pečarič Luka,
    Ristić Jan
    Gonza Slavko
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    07.04.24 16.30 NK Miklavž NK Slivnica Stojkovič Marko,
    Eder Gregor,
    Šinkovec Bojan
    Gonza Slavko
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    07.04.24 16.30 FC VOP Prepolje NK Paloma Sovec Matevž,
    Horvat Denis,
    Tratnjek Jaka
    Perko Robert
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    13.04.24 17.00 NK Slivnica NK Paloma Rajh Žan,
    Majer Vojko,
    Marin Tomaž
    Rudolf Matjaž
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    13.04.24 17.00 Nk Akumulator NK Miklavž Bezjak Adam,
    Stanko Ian Luka,
    Klemenčič Tilen
    Praznik Iztok Filip
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT
    14.04.24 16.30 NK Lenart Danküchen center FC VOP Prepolje Sovec Matevž,
    Majcen Kevin,
    Pečarič Luka
    Urbanič Saša
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    14.04.24 17.00 NK Kungota NK Cerkvenjak Kamplet Miha,
    Perger Primož,
    Gonza Nejc
    Toplak Boris
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    14.04.24 17.00 ŠD Brunšvik NK Duplek Gergič Nejc,
    Majer Vojko,
    Barta May
    Gostenčnik Gregor
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT
    19.04.24 19.00 NK Lenart Danküchen center NK Duplek Praznik Špeh Jernej,
    Šinkovec Bojan,
    Marin Jan
    Perko Robert
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    20.04.24 17.00 NK Cerkvenjak ŠD Brunšvik Ivanović Uroš,
    Lahovič Marcel,
    Matić Mina
    Urbanič Saša
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    21.04.24 17.00 NK Miklavž NK Kungota Podgoršek Simon Matej,
    Šumer Žiga,
    Ristić Jan
    Gonza Slavko
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    21.04.24 17.00 NK Paloma Nk Akumulator Mušič Doroteja,
    Majcen Kevin,
    Marin Tomaž
    Toplak Boris
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    21.04.24 17.00 FC VOP Prepolje NK Slivnica Praznik Špeh Jernej,
    Majer Vojko,
    Senekovič Jernej
    Krlej Uroš
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    26.04.24 17.00 ŠD Brunšvik NK Miklavž Gergič Nejc,
    Marin Tomaž,
    Marin Jan
    Vidović Adi
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    27.04.24 17.00 Nk Akumulator FC VOP Prepolje Stanko Ian Luka,
    Kunc Anej,
    Klemenčič Tilen
    Koletnik Drago
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    27.04.24 17.00 NK Kungota NK Paloma Praznik Špeh Jernej,
    Lahovič Marcel,
    Šumer Žiga
    Urbanič Saša
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    27.04.24 17.00 NK Duplek NK Cerkvenjak Mušič Doroteja,
    Horvat Denis,
    Benc Uroš
    Krlej Uroš
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    28.04.24 17.00 NK Slivnica NK Lenart Danküchen center Grbec Ermin,
    Dedić Elmedin,
    Majcen Kevin
    Lepej Drago
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    11.05.24 16.30 FC VOP Prepolje NK Kungota Bratuša David,
    Marin Jan,
    Tratnjek Jaka
    Gonza Slavko
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    11.05.24 17.00 NK Miklavž NK Duplek Mušič Doroteja,
    Perger Primož,
    Merdanović Dino
    Gostenčnik Gregor
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    11.05.24 17.00 NK Slivnica Nk Akumulator Sovec Matevž,
    Šumer Žiga,
    Barta May
    Vidović Adi
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    12.05.24 17.00 NK Cerkvenjak NK Lenart Danküchen center Kamplet Miha,
    Majcen Kevin,
    Klemenčič Tilen
    Kmetec Ivan
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    12.05.24 17.00 NK Paloma ŠD Brunšvik Praznik Špeh Jernej,
    Marin Tomaž,
    Ferčič Jani
    Urbanič Saša
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT
    17.05.24 19.00 NK Lenart Danküchen center Nk Akumulator Bezjak Adam,
    Šinkovec Bojan,
    Gonza Nejc
    Šišič Adis
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    18.05.24 17.00 NK Kungota NK Slivnica Mušič Doroteja,
    Ferčič Jani,
    Barta May
    Rudolf Matjaž
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    18.05.24 17.00 NK Cerkvenjak NK Miklavž Sovec Matevž,
    Zemljič Žan,
    Javernik Nik
    Gonza Slavko
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    18.05.24 17.00 FC VOP Prepolje ŠD Brunšvik Stanko Ian Luka,
    Horvat Denis,
    Ristić Jan
    Lunežnik Andrej
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    19.05.24 17.00 NK Duplek NK Paloma Bele Klemen,
    Šumer Žiga,
    Senekovič Jernej
    Gojčič Dejan
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    24.05.24 18.30 NK Duplek FC VOP Prepolje Bratuša David,
    Marin Tomaž,
    Barta May
    Vilčnik Matej
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart
    24.05.24 19.00 NK Lenart Danküchen center NK Miklavž Kamplet Miha,
    Marin Jan,
    Horvat Denis
    Perko Robert
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    25.05.24 17.00 NK Paloma NK Cerkvenjak Rađević Uroš,
    Mušič Doroteja,
    Majer Vojko
    Urbanič Saša
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    25.05.24 17.00 Nk Akumulator NK Kungota Stojkovič Marko,
    Grubelnik Matic,
    Racaj Fatlind
    Strmčnik Robert
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    29.05.24 18.00 NK Slivnica ŠD Brunšvik Praznik Špeh Jernej,
    Marin Jan,
    Pečarič Luka
    Vidović Adi
  19. 19. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    01.06.24 17.00 ŠD Brunšvik Nk Akumulator Praznik Špeh Jernej,
    Pečarič Luka,
    Goznik Tai
    Krlej Uroš
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    01.06.24 17.00 NK Duplek NK Slivnica Stanko Ian Luka,
    Sovec Matevž,
    Majer Vojko
    Rudolf Matjaž
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    01.06.24 17.00 NK Miklavž NK Paloma Bezjak Adam,
    Klemenčič Tilen,
    Mušič Doroteja
    Gonza Slavko
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    01.06.24 17.00 NK Kungota NK Lenart Danküchen center Grbec Ermin,
    Šinkovec Bojan,
    Matić Mina
    Toplak Boris
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    01.06.24 17.00 FC VOP Prepolje NK Cerkvenjak Stojkovič Marko,
    Podgoršek Simon Matej,
    Senekovič Jernej
    Cojhter Matjan
  20. 20. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    07.06.24 17.30 NK Miklavž FC VOP Prepolje Mušič Doroteja,
    Perger Primož,
    Majer Vojko
    Gojčič Dejan
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    08.06.24 17.00 NK Paloma NK Lenart Danküchen center Bele Klemen,
    Majer Vojko,
    Ferčič Jani
    Škrofič Mario
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    08.06.24 17.00 NK Slivnica NK Cerkvenjak Kamplet Miha,
    Bezjak Adam,
    Buček Amadej
    Vilčnik Matej
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    08.06.24 17.00 Nk Akumulator NK Duplek Hrvacki Jure,
    Racaj Fatlind,
    Kunc Anej
    Zalar Jure
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    08.06.24 17.00 NK Kungota ŠD Brunšvik Stojkovič Marko,
    Majcen Kevin,
    Marin Jan
    Gostenčnik Gregor