-
1. krog
Maribor 07.09.24 11.00 NK Kovinar NK Malečnik Limbuš 07.09.24 11.00 Marles NŠ Slovenj Gradec Starše 07.09.24 11.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NŠ ROHO Miklavž na Dravskem polju 07.09.24 11.00 Nk Miklavž NK Rače Prevalje 08.09.24 18.00 NK Korotan Prevalje Nk Fram Eco Oil -
2. krog
Malečnik 14.09.24 11.00 NK Malečnik Nk Fram Eco Oil Maribor 14.09.24 11.00 NK Kovinar Marles Rogoza – Miklavž na Drav.p. 14.09.24 12.00 NŠ ROHO Nk Miklavž Slovenj Gradec 15.09.24 16.00 NŠ Slovenj Gradec ŠD Starše – NŠ Dravsko polje Rače 15.09.24 16.30 NK Rače NK Korotan Prevalje -
3. krog
Limbuš 21.09.24 11.00 Marles NK Malečnik Starše 21.09.24 11.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Kovinar Miklavž na Dravskem polju 21.09.24 11.00 Nk Miklavž NŠ Slovenj Gradec Fram 22.09.24 12.00 Nk Fram Eco Oil NK Rače Prevalje 22.09.24 18.00 NK Korotan Prevalje NŠ ROHO -
4. krog
Malečnik 28.09.24 11.00 NK Malečnik NK Rače Maribor 28.09.24 11.00 NK Kovinar Nk Miklavž Limbuš 28.09.24 11.00 Marles ŠD Starše – NŠ Dravsko polje Rogoza – Miklavž na Drav.p. 28.09.24 12.00 NŠ ROHO Nk Fram Eco Oil Slovenj Gradec 29.09.24 16.00 NŠ Slovenj Gradec NK Korotan Prevalje -
5. krog
Starše 05.10.24 11.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Malečnik Miklavž na Dravskem polju 05.10.24 11.00 Nk Miklavž Marles Fram 06.10.24 12.00 Nk Fram Eco Oil NŠ Slovenj Gradec Rače 06.10.24 16.00 NK Rače NŠ ROHO Prevalje 06.10.24 18.00 NK Korotan Prevalje NK Kovinar -
6. krog
Malečnik 12.10.24 11.00 NK Malečnik NŠ ROHO Maribor 12.10.24 11.00 NK Kovinar Nk Fram Eco Oil Limbuš 12.10.24 11.00 Marles NK Korotan Prevalje Starše 12.10.24 11.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje Nk Miklavž Slovenj Gradec 13.10.24 16.00 NŠ Slovenj Gradec NK Rače -
7. krog
Miklavž na Dravskem polju 19.10.24 11.00 Nk Miklavž NK Malečnik Rogoza – Miklavž na Drav.p. 19.10.24 12.00 NŠ ROHO NŠ Slovenj Gradec Fram 20.10.24 12.00 Nk Fram Eco Oil Marles Rače 20.10.24 15.30 NK Rače NK Kovinar Prevalje 20.10.24 18.00 NK Korotan Prevalje ŠD Starše – NŠ Dravsko polje -
8. krog
Malečnik 26.10.24 11.00 NK Malečnik NŠ Slovenj Gradec Maribor 26.10.24 11.00 NK Kovinar NŠ ROHO Limbuš 26.10.24 11.00 Marles NK Rače Starše 26.10.24 11.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje Nk Fram Eco Oil Miklavž na Dravskem polju 26.10.24 11.00 Nk Miklavž NK Korotan Prevalje -
9. krog
Rogoza – Miklavž na Drav.p. 02.11.24 12.00 NŠ ROHO Marles Fram 03.11.24 12.00 Nk Fram Eco Oil Nk Miklavž Rače 03.11.24 14.00 NK Rače ŠD Starše – NŠ Dravsko polje Slovenj Gradec 03.11.24 16.00 NŠ Slovenj Gradec NK Kovinar Prevalje 03.11.24 18.00 NK Korotan Prevalje NK Malečnik -
10. krog
Fram Nk Fram Eco Oil NK Korotan Prevalje Rače NK Rače Nk Miklavž Slovenj Gradec NŠ Slovenj Gradec Marles Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ ROHO ŠD Starše – NŠ Dravsko polje Malečnik NK Malečnik NK Kovinar -
11. krog
Limbuš Marles NK Kovinar Starše ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NŠ Slovenj Gradec Prevalje NK Korotan Prevalje NK Rače Miklavž na Dravskem polju Nk Miklavž NŠ ROHO Fram Nk Fram Eco Oil NK Malečnik -
12. krog
Rače NK Rače Nk Fram Eco Oil Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ ROHO NK Korotan Prevalje Maribor NK Kovinar ŠD Starše – NŠ Dravsko polje Slovenj Gradec NŠ Slovenj Gradec Nk Miklavž Malečnik NK Malečnik Marles -
13. krog
Starše ŠD Starše – NŠ Dravsko polje Marles Miklavž na Dravskem polju Nk Miklavž NK Kovinar Fram Nk Fram Eco Oil NŠ ROHO Prevalje NK Korotan Prevalje NŠ Slovenj Gradec Rače NK Rače NK Malečnik -
14. krog
Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ ROHO NK Rače Slovenj Gradec NŠ Slovenj Gradec Nk Fram Eco Oil Limbuš Marles Nk Miklavž Maribor NK Kovinar NK Korotan Prevalje Malečnik NK Malečnik ŠD Starše – NŠ Dravsko polje -
15. krog
Miklavž na Dravskem polju Nk Miklavž ŠD Starše – NŠ Dravsko polje Prevalje NK Korotan Prevalje Marles Rače NK Rače NŠ Slovenj Gradec Fram Nk Fram Eco Oil NK Kovinar Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ ROHO NK Malečnik -
16. krog
Slovenj Gradec NŠ Slovenj Gradec NŠ ROHO Maribor NK Kovinar NK Rače Starše ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Korotan Prevalje Limbuš Marles Nk Fram Eco Oil Malečnik NK Malečnik Nk Miklavž -
17. krog
Prevalje NK Korotan Prevalje Nk Miklavž Fram Nk Fram Eco Oil ŠD Starše – NŠ Dravsko polje Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ ROHO NK Kovinar Rače NK Rače Marles Slovenj Gradec NŠ Slovenj Gradec NK Malečnik -
18. krog
Maribor NK Kovinar NŠ Slovenj Gradec Limbuš Marles NŠ ROHO Miklavž na Dravskem polju Nk Miklavž Nk Fram Eco Oil Starše ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Rače Malečnik NK Malečnik NK Korotan Prevalje