Osveženo: 16.08.24 13.38
-
1. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor07.09.24 11.00 NK Kovinar NK Malečnik Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš07.09.24 11.00 Marles NŠ Slovenj Gradec Starše,
Igrišče Starše07.09.24 11.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NŠ ROHO Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju07.09.24 11.00 Nk Miklavž NK Rače Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje08.09.24 18.00 NK Korotan Prevalje Nk Fram Eco Oil -
2. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik14.09.24 11.00 NK Malečnik Nk Fram Eco Oil Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor14.09.24 11.00 NK Kovinar Marles Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza14.09.24 12.00 NŠ ROHO Nk Miklavž Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec15.09.24 16.00 NŠ Slovenj Gradec ŠD Starše – NŠ Dravsko polje Rače,
Igrišče Rače15.09.24 16.30 NK Rače NK Korotan Prevalje -
3. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš21.09.24 11.00 Marles NK Malečnik Starše,
Igrišče Starše21.09.24 11.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Kovinar Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju21.09.24 11.00 Nk Miklavž NŠ Slovenj Gradec Fram,
Igrišče Fram22.09.24 12.00 Nk Fram Eco Oil NK Rače Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje22.09.24 18.00 NK Korotan Prevalje NŠ ROHO -
4. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik28.09.24 11.00 NK Malečnik NK Rače Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor28.09.24 11.00 NK Kovinar Nk Miklavž Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš28.09.24 11.00 Marles ŠD Starše – NŠ Dravsko polje Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza28.09.24 12.00 NŠ ROHO Nk Fram Eco Oil Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec29.09.24 16.00 NŠ Slovenj Gradec NK Korotan Prevalje -
5. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Starše,
Igrišče Starše05.10.24 11.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Malečnik Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju05.10.24 11.00 Nk Miklavž Marles Fram,
Igrišče Fram06.10.24 12.00 Nk Fram Eco Oil NŠ Slovenj Gradec Rače,
Igrišče Rače06.10.24 16.00 NK Rače NŠ ROHO Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje06.10.24 18.00 NK Korotan Prevalje NK Kovinar -
6. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik12.10.24 11.00 NK Malečnik NŠ ROHO Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor12.10.24 11.00 NK Kovinar Nk Fram Eco Oil Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš12.10.24 11.00 Marles NK Korotan Prevalje Starše,
Igrišče Starše12.10.24 11.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje Nk Miklavž Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec13.10.24 16.00 NŠ Slovenj Gradec NK Rače -
7. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju19.10.24 11.00 Nk Miklavž NK Malečnik Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza19.10.24 12.00 NŠ ROHO NŠ Slovenj Gradec Fram,
Igrišče Fram20.10.24 12.00 Nk Fram Eco Oil Marles Rače,
Igrišče Rače20.10.24 15.30 NK Rače NK Kovinar Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje20.10.24 18.00 NK Korotan Prevalje ŠD Starše – NŠ Dravsko polje -
8. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik26.10.24 11.00 NK Malečnik NŠ Slovenj Gradec Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor26.10.24 11.00 NK Kovinar NŠ ROHO Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš26.10.24 11.00 Marles NK Rače Starše,
Igrišče Starše26.10.24 11.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje Nk Fram Eco Oil Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju26.10.24 11.00 Nk Miklavž NK Korotan Prevalje -
9. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza02.11.24 12.00 NŠ ROHO Marles Fram,
Igrišče Fram03.11.24 12.00 Nk Fram Eco Oil Nk Miklavž Rače,
Igrišče Rače03.11.24 14.00 NK Rače ŠD Starše – NŠ Dravsko polje Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec03.11.24 16.00 NŠ Slovenj Gradec NK Kovinar Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje03.11.24 18.00 NK Korotan Prevalje NK Malečnik -
10. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče MalečnikNK Malečnik NK Kovinar Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj GradecNŠ Slovenj Gradec Marles Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče RogozaNŠ ROHO ŠD Starše – NŠ Dravsko polje Rače,
Igrišče RačeNK Rače Nk Miklavž Fram,
Igrišče FramNk Fram Eco Oil NK Korotan Prevalje -
11. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Fram,
Igrišče FramNk Fram Eco Oil NK Malečnik Prevalje,
Športni park Ugasle peči, PrevaljeNK Korotan Prevalje NK Rače Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem poljuNk Miklavž NŠ ROHO Starše,
Igrišče StaršeŠD Starše – NŠ Dravsko polje NŠ Slovenj Gradec Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – LimbušMarles NK Kovinar -
12. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče MalečnikNK Malečnik Marles Maribor,
Igrišče Kovinar MariborNK Kovinar ŠD Starše – NŠ Dravsko polje Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj GradecNŠ Slovenj Gradec Nk Miklavž Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče RogozaNŠ ROHO NK Korotan Prevalje Rače,
Igrišče RačeNK Rače Nk Fram Eco Oil -
13. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rače,
Igrišče RačeNK Rače NK Malečnik Fram,
Igrišče FramNk Fram Eco Oil NŠ ROHO Prevalje,
Športni park Ugasle peči, PrevaljeNK Korotan Prevalje NŠ Slovenj Gradec Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem poljuNk Miklavž NK Kovinar Starše,
Igrišče StaršeŠD Starše – NŠ Dravsko polje Marles -
14. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče MalečnikNK Malečnik ŠD Starše – NŠ Dravsko polje Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – LimbušMarles Nk Miklavž Maribor,
Igrišče Kovinar MariborNK Kovinar NK Korotan Prevalje Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj GradecNŠ Slovenj Gradec Nk Fram Eco Oil Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče RogozaNŠ ROHO NK Rače -
15. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče RogozaNŠ ROHO NK Malečnik Rače,
Igrišče RačeNK Rače NŠ Slovenj Gradec Fram,
Igrišče FramNk Fram Eco Oil NK Kovinar Prevalje,
Športni park Ugasle peči, PrevaljeNK Korotan Prevalje Marles Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem poljuNk Miklavž ŠD Starše – NŠ Dravsko polje -
16. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče MalečnikNK Malečnik Nk Miklavž Starše,
Igrišče StaršeŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Korotan Prevalje Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – LimbušMarles Nk Fram Eco Oil Maribor,
Igrišče Kovinar MariborNK Kovinar NK Rače Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj GradecNŠ Slovenj Gradec NŠ ROHO -
17. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj GradecNŠ Slovenj Gradec NK Malečnik Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče RogozaNŠ ROHO NK Kovinar Rače,
Igrišče RačeNK Rače Marles Fram,
Igrišče FramNk Fram Eco Oil ŠD Starše – NŠ Dravsko polje Prevalje,
Športni park Ugasle peči, PrevaljeNK Korotan Prevalje Nk Miklavž -
18. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče MalečnikNK Malečnik NK Korotan Prevalje Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem poljuNk Miklavž Nk Fram Eco Oil Starše,
Igrišče StaršeŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Rače Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – LimbušMarles NŠ ROHO Maribor,
Igrišče Kovinar MariborNK Kovinar NŠ Slovenj Gradec