2. Slovenska Kadetska liga – Vzhod – 2022/23 – Zapisnik

  • 27. krog | Veržej – Stadion Čistina Veržej | 21.05.23 ob 17.00

    Veržej 2 : 4 2 : 1 Krško
    Sodniki: Gabor Iva (glavni sodnik)
    Kranjc Andrej (1. pomočnik)
    Janič Matej (2. pomočnik)
    Delegat: Vučko Darko
    Št. gledalcev: 80
    Veržej
    1 Kuhar Tjaž V
    2 Svetec Jure
    4 Filipič Rok
    5 Vesel Anej
    7 Krapec Andraž
    10 Petek Luka K
    11 Šinko Rok
    13 Trajbarič Enej
    16 Horvat Luka
    17 Zelko Mitja
    19 Brus Miha
    Rezervni igralci
    12 Škrbič Maj V
    6 Petkovič Filip
    8 Petek Filip
    9 Šijanec Tomaž
    15 Horvat Matic
    18 Hegedüš Maks
    20 Vida Jaka
    Krško
    1 Baznik Jaka V
    20 Vračun Anej
    21 Pacek Domen
    22 Kozole Žiga
    11 Pirnar Jan
    8 Pirc Nejc
    3 Zajc Lan
    13 Davarović Mehdija
    10 Kmetič Nik
    9 Radić Blaž
    18 Golob Gal K
    Rezervni igralci
    Zadetki
    Veržej 5 Vesel Anej 1 : 0 14′
    Krško 18 Golob Gal 1 : 1 15′
    Veržej 2 Svetec Jure 2 : 1 29′
    Krško 18 Golob Gal 2 : 2 68′
    Krško 18 Golob Gal 2 : 3 82′
    Krško 20 Vračun Anej 2 : 4 86′
    Dogodki
    Veržej 11 Šinko Rok 31′
    Krško 3 Zajc Lan 39′
    Veržej 10 Petek Luka 56′
    Veržej 11 / 6 Šinko Rok / Petkovič Filip 56′
    Veržej 17 / 8 Zelko Mitja / Petek Filip 68′
    Veržej 2 / 20 Svetec Jure / Vida Jaka 80′
    Veržej 16 / 15 Horvat Luka / Horvat Matic 86′
    Veržej 10 / 18 Petek Luka / Hegedüš Maks 88′
    Veržej 5 Vesel Anej 90′
    Veržej 19 Brus Miha 90′
    Krško 22 Kozole Žiga 90′
  • 27. krog | Slovenska Bistrica – Športni park Slovenska Bistrica | 21.05.23 ob 14.30

    Kety Emmi&Impol Bistrica 2 : 1 0 : 0 NK Šampion
    Sodniki: Verko Žak (glavni sodnik)
    Kovačec Klemen (1. pomočnik)
    Vuletić Majcen Niko (2. pomočnik)
    Delegat: Golob Peter
    Št. gledalcev: 350
    Kety Emmi&Impol Bistrica
    1 Fartek Vito V
    20 Šalamun Jarc Luka
    4 Prelog Luka
    7 Šalamun Tjaž
    17 Črešnar Tjaš
    10 Pauman Jan
    5 Korošec Aleks K
    6 Rakuša Lan
    77 Rečnik Gašper
    9 Skrbiš Anej
    14 Marčič Enej
    Rezervni igralci
    12 Rožman Ruj V
    2 Landeker Marcel
    3 Šteinfelser Teo
    25 Šoštarič Enej
    18 Romih Nik
    23 Hribernik Nik
    8 Velkner Matej
    NK Šampion
    12 Grlić Luka V
    2 Brkić Luka K
    5 Čolović Luka
    4 Verstovšek Jani
    15 Selič Žiga
    14 Pilih Sebastian
    10 Stegu Filip
    11 Pudgar Anej
    13 Grmšek Matevž
    7 Podgrajšek Matija
    9 Petek Staš
    Rezervni igralci
    3 Grčar Lan
    18 Mlakar Luka
    16 Brkić David
    Zadetki
    Kety Emmi&Impol Bistrica 5 Korošec Aleks 1 : 0 11m 49′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 9 Skrbiš Anej 2 : 0 61′
    NK Šampion 5 Čolović Luka 2 : 1 85′
    Dogodki
    NK Šampion 2 Brkić Luka 26′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 1 Fartek Vito 28′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 10 Pauman Jan 45′
    NK Šampion 2 / 3 Brkić Luka / Grčar Lan 46′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 17 Črešnar Tjaš 48′
    NK Šampion 10 Stegu Filip 48′
    NK Šampion 15 / 18 Selič Žiga / Mlakar Luka 51′
    NK Šampion 13 Grmšek Matevž 59′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 10 / 25 Pauman Jan / Šoštarič Enej 63′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 6 Rakuša Lan 65′
    NK Šampion 4 Verstovšek Jani 65′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 9 Skrbiš Anej 66′
    NK Šampion 7 / 16 Podgrajšek Matija / Brkić David 66′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 77 / 8 Rečnik Gašper / Velkner Matej 69′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 6 Rakuša Lan 86′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 9 / 23 Skrbiš Anej / Hribernik Nik 88′
  • 27. krog | Velenje – Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | 21.05.23 ob 14.30

    Rudar Velenje 2 : 1 1 : 0 Drava Ptuj
    Sodniki: Šeško Nik (glavni sodnik)
    Carevič Milan (1. pomočnik)
    Grošič Kenan (2. pomočnik)
    Delegat: Audič Ladislav
    Št. gledalcev: 120
    Rudar Velenje
    1 Camloh Jakob V
    4 Tamše- Marinič Anej
    18 Turinek Andraž
    8 Mrkonjić Neo K
    5 Omić Amas
    22 Shala Blendi
    7 Svitlica Tjaš
    10 Krejić Stevo
    9 Sulejmanović Lamar
    15 Pek Luka
    20 Husejnović Lan
    Rezervni igralci
    12 Vrečko Nik V
    17 Halilović Ajas
    3 Daničić Luka
    13 Bernjak Jure
    11 Vladušić Nikolaj
    16 Potočnik Lovro
    6 Mežnar Florijan
    Drava Ptuj
    12 Kramberger David V
    17 Arnuš Lan
    3 Lipuš Nai
    4 Repič Anej
    15 Jančič Gal
    8 Brumen Luka
    6 Krašna Amadej
    9 Ploj Amadej
    20 Bauer Samo
    10 Huber Vid K
    7 Polanec Gaj
    Rezervni igralci
    1 Ornik Filip V
    13 Mandžuka Val
    14 Pekmezovič Alen
    19 Stajnko Nik
    5 Čič Ambrož
    Trener
    Halilović Goran
    Trener
    Delič Miladin
    Zadetki
    Rudar Velenje 10 Krejić Stevo 1 : 0 3′
    Drava Ptuj 7 Polanec Gaj 1 : 1 49′
    Rudar Velenje 10 Krejić Stevo 2 : 1 71′
    Dogodki
    Rudar Velenje 22 / 13 Shala Blendi / Bernjak Jure 46′
    Rudar Velenje 15 / 16 Pek Luka / Potočnik Lovro 46′
    Rudar Velenje 9 / 6 Sulejmanović Lamar / Mežnar Florijan 46′
    Rudar Velenje 8 Mrkonjić Neo 56′
    Rudar Velenje 1 / 12 Camloh Jakob / Vrečko Nik 63′
    Drava Ptuj 3 / 13 Lipuš Nai / Mandžuka Val 63′
    Rudar Velenje 20 / 11 Husejnović Lan / Vladušić Nikolaj 71′
    Drava Ptuj 17 / 19 Arnuš Lan / Stajnko Nik 71′
    Drava Ptuj 9 / 5 Ploj Amadej / Čič Ambrož 81′
    Drava Ptuj Pomočnik trenerja Jurčec Aleš 90′
  • 27. krog | Brežice – Stadion Brežice | 21.05.23 ob 14.30

    NK Brežice 1919 3 : 0 2 : 0 Mb Tabor
    Sodniki: Knez Aljaž (glavni sodnik)
    Krašovic Gašper (1. pomočnik)
    Molan Nejc (2. pomočnik)
    Delegat: Pilipović Zdravko
    Št. gledalcev: 100
    NK Brežice 1919
    30 Krošelj Tijan V
    2 Kink Luka
    4 Krajnčič Jakob
    3 Lovše Juš
    11 Ostrelič Mark
    8 Hervol Žiga K
    18 Sotler Mihael
    20 Zlatič Maks
    9 Ajdišek Aljaž
    7 Limani Amil
    10 Bajs Miha
    Rezervni igralci
    1 Makovec Maks V
    6 Malus Luka
    39 Baznik Din
    55 Klarić Aleks
    22 Bratanič Anej
    25 Gregel Tin
    15 Kovačič Alen
    Mb Tabor
    69 Vidovšek Turner Žan V
    8 Kranjc Anže
    3 Crnolić Alen
    5 Breznik Videtič Vid
    2 Špička Veno
    19 Darmopil Teo
    6 Tabaković Anel
    7 Mauko Gal
    10 Blazhovski Marko K
    13 Pečič Tian
    17 Boršič Jure
    Rezervni igralci
    11 Beljić Marko
    9 Kop Nejc
    18 Bajrami Ermal
    Trener
    Babnik Jure
    Trener
    Pintarič Luka
    Zadetki
    NK Brežice 1919 8 Hervol Žiga 1 : 0 21′
    NK Brežice 1919 20 Zlatič Maks 2 : 0 31′
    NK Brežice 1919 7 Limani Amil 3 : 0 79′
    Dogodki
    Mb Tabor 13 / 18 Pečič Tian / Bajrami Ermal 62′
    NK Brežice 1919 2 / 39 Kink Luka / Baznik Din 80′
    NK Brežice 1919 11 / 22 Ostrelič Mark / Bratanič Anej 80′
    NK Brežice 1919 8 / 55 Hervol Žiga / Klarić Aleks 82′
    NK Brežice 1919 10 / 15 Bajs Miha / Kovačič Alen 86′
    NK Brežice 1919 9 / 25 Ajdišek Aljaž / Gregel Tin 86′
  • 27. krog | Ravne na Koroškem – Mestni stadion Ravne na Koroškem | 21.05.23 ob 14.30

    Fužinar SIJ Ravne Systems 1 : 1 0 : 1 Dravograd
    Sodniki: Kresnik Urban (glavni sodnik)
    Močivnik Joži (1. pomočnik)
    Hrvacki Jure (2. pomočnik)
    Delegat: Praznik Iztok Filip
    Št. gledalcev: 70
    Fužinar SIJ Ravne Systems
    88 Petrović Manuel V
    3 Angeli Metod
    7 Sedovšek Anej
    9 Pumpas Gašper
    10 Guzej Til
    8 Čilić Deni
    5 Dover Tomaž K
    14 Skerlovnik Tine
    23 Bajrektarević Belmin
    19 Ahmetović Adin
    25 Vidaković Stefan
    Rezervni igralci
    73 Kolar Mark
    17 Brunec Maj Luka
    16 Planšak Nejc
    27 Podojsteršek Anže
    Dravograd
    1 Pečovnik Maj V
    13 Stojadinović Mihajlo
    4 Podlesnik Filip
    9 Skrube Žiga
    3 Rožič Matic
    10 Naveršnik Gal
    6 Lesjak Ian
    8 Novak Pino K
    15 Kert Rok
    14 Vidmar Jaka
    17 Vaupot Ošlak Hugo
    Rezervni igralci
    11 Kasami Ali
    2 Brezovnik Jan
    16 Konečnik Nej
    5 Praznik Filip
    7 Ločičnik Matic
    Trener
    Pečnik Anže
    Trener
    Račnik Oskar
    Zadetki
    Dravograd 14 Vidmar Jaka 0 : 1 13′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 3 Angeli Metod 1 : 1 89′
    Dogodki
    Fužinar SIJ Ravne Systems 9 / 17 Pumpas Gašper / Brunec Maj Luka 59′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 10 Guzej Til 60′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 14 / 73 Skerlovnik Tine / Kolar Mark 82′
    Dravograd 15 / 2 Kert Rok / Brezovnik Jan 82′
    Dravograd 17 / 11 Vaupot Ošlak Hugo / Kasami Ali 82′
    Dravograd 13 / 16 Stojadinović Mihajlo / Konečnik Nej 90′
    Dravograd 8 / 5 Novak Pino / Praznik Filip 90′
  • 26. krog | Dravograd – Športni center Dravograd | 14.05.23 ob 17.00

    Dravograd 1 : 1 1 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica
    Sodniki: Vasle Žan Luka (glavni sodnik)
    Carevič Milan (1. pomočnik)
    Grošič Kenan (2. pomočnik)
    Delegat: Zalar Jure
    Št. gledalcev: 150
    Dravograd
    1 Linasi Jeromel Miha V
    13 Stojadinović Mihajlo
    6 Lesjak Ian
    5 Skrube Žiga
    3 Rožič Matic
    10 Naveršnik Gal
    15 Kert Rok
    8 Novak Pino
    9 Hudovernik Teo K
    14 Vidmar Jaka
    11 Kasami Ali
    Rezervni igralci
    12 Pečovnik Maj V
    7 Ločičnik Matic
    4 Podlesnik Filip
    17 Vaupot Ošlak Hugo
    2 Brezovnik Jan
    16 Praznik Filip
    Kety Emmi&Impol Bistrica
    21 Zupanc Bian V
    7 Šalamun Tjaž
    4 Prelog Luka
    2 Landeker Marcel
    10 Pauman Jan
    17 Črešnar Tjaš
    5 Korošec Aleks K
    6 Rakuša Lan
    77 Rečnik Gašper
    14 Marčič Enej
    8 Velkner Matej
    Rezervni igralci
    1 Fartek Vito V
    3 Šteinfelser Teo
    18 Romih Nik
    25 Šoštarič Enej
    23 Hribernik Nik
    26 Vrbek Mike
    9 Skrbiš Anej
    Trener
    Račnik Oskar
    Zadetki
    Dravograd 14 Vidmar Jaka 1 : 0 23′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 8 Velkner Matej 1 : 1 68′
    Dogodki
    Dravograd 11 / 4 Kasami Ali / Podlesnik Filip 28′
    Dravograd 1 / 12 Linasi Jeromel Miha / Pečovnik Maj 46′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 2 / 9 Landeker Marcel / Skrbiš Anej 46′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 77 / 23 Rečnik Gašper / Hribernik Nik 67′
    Dravograd 15 / 16 Kert Rok / Praznik Filip 69′
    Dravograd 13 / 17 Stojadinović Mihajlo / Vaupot Ošlak Hugo 69′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 10 / 18 Pauman Jan / Romih Nik 83′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 6 / 26 Rakuša Lan / Vrbek Mike 90′
  • 26. krog | Krško – Stadion M. Gubec Krško – igrišče z UT | 14.05.23 ob 14.30

    Krško 2 : 2 1 : 2 NK Brežice 1919
    Sodniki: Lunežnik Žiga (glavni sodnik)
    Kramberger Nejc (1. pomočnik)
    Loboda Anej (2. pomočnik)
    Delegat: Pilipović Zdravko
    Št. gledalcev: 120
    Krško
    1 Muhar Mark V
    4 Weiss Klemen
    2 Pacek Domen
    22 Kozole Žiga
    11 Golob Gal K
    6 Kmetič Saša
    9 Zajc Lan
    26 Pirc Nik
    10 Kmetič Nik
    21 Medvešek Nik
    3 Baznik Jaka
    Rezervni igralci
    8 Pirc Nejc
    7 Kopar Anže
    20 Vračun Anej
    12 Radić Blaž
    15 Bernardič Lukas
    17 Pirnar Jan
    NK Brežice 1919
    30 Krošelj Tijan V
    2 Kink Luka
    4 Krajnčič Jakob
    3 Lovše Juš
    11 Ostrelič Mark
    8 Hervol Žiga K
    18 Sotler Mihael
    20 Zlatič Maks
    9 Ajdišek Aljaž
    7 Limani Amil
    10 Bajs Miha
    Rezervni igralci
    39 Baznik Din
    55 Klarić Aleks
    22 Bratanič Anej
    21 Škaler Nik
    25 Gregel Tin
    Trener
    Jordan Gregor
    Trener
    Babnik Jure
    Zadetki
    NK Brežice 1919 7 Limani Amil 0 : 1 15′
    Krško 26 Pirc Nik 1 : 1 28′
    NK Brežice 1919 18 Sotler Mihael 1 : 2 44′
    Krško 3 Baznik Jaka 2 : 2 60′
    Dogodki
    Krško 6 Kmetič Saša 14′
    Krško 26 Pirc Nik 55′
    Krško Glavni trener Jordan Gregor 66′
    NK Brežice 1919 18 / 39 Sotler Mihael / Baznik Din 70′
    NK Brežice 1919 10 / 22 Bajs Miha / Bratanič Anej 70′
    Krško 10 / 8 Kmetič Nik / Pirc Nejc 78′
    Krško 9 / 7 Zajc Lan / Kopar Anže 86′
    NK Brežice 1919 2 / 21 Kink Luka / Škaler Nik 88′
    NK Brežice 1919 9 / 25 Ajdišek Aljaž / Gregel Tin 88′
    NK Brežice 1919 7 / 55 Limani Amil / Klarić Aleks 88′
  • 26. krog | Ptuj – Mestni stadion Ptuj – igrišče z UT | 14.05.23 ob 14.30

    Drava Ptuj 1 : 2 1 : 0 Veržej
    Sodniki: Klemenčič Tilen (glavni sodnik)
    Bezjak Adam (1. pomočnik)
    Praznik Špeh Jernej (2. pomočnik)
    Delegat: Kokol Miro
    Št. gledalcev: 70
    Drava Ptuj
    12 Kramberger David V
    17 Arnuš Lan
    13 Lipuš Nai
    4 Repič Anej
    5 Matjašič Luka
    8 Brumen Luka
    20 Bauer Samo
    9 Ploj Amadej
    7 Polanec Gaj
    10 Huber Vid K
    6 Krašna Amadej
    Rezervni igralci
    1 Ornik Filip V
    18 Pekmezovič Alen
    3 Pšajd Fabian
    15 Petek Jan
    14 Čič Ambrož
    11 Marinkovič Borovnik Martin
    Veržej
    12 Škrbič Maj V
    2 Svetec Jure
    4 Filipič Rok
    5 Vesel Anej
    7 Krapec Andraž
    8 Petek Filip
    10 Petek Luka K
    11 Šinko Rok
    16 Horvat Luka
    17 Zelko Mitja
    19 Brus Miha
    Rezervni igralci
    1 Kuhar Tjaž V
    3 Hozjan Lukas
    6 Hegedüš Maks
    9 Šijanec Tomaž
    14 Pajek Miha
    15 Horvat Matic
    20 Vida Jaka
    Trener
    Delič Miladin
    Trener
    Černela Robert
    Zadetki
    Drava Ptuj 4 Repič Anej 1 : 0 15′
    Veržej 10 Petek Luka 1 : 1 11m 77′
    Veržej 16 Horvat Luka 1 : 2 88′
    Dogodki
    Drava Ptuj 6 Krašna Amadej 56′
    Drava Ptuj 20 / 18 Bauer Samo / Pekmezovič Alen 66′
    Veržej 17 / 14 Zelko Mitja / Pajek Miha 69′
    Veržej 11 / 3 Šinko Rok / Hozjan Lukas 88′
    Veržej 16 / 20 Horvat Luka / Vida Jaka 89′
    Drava Ptuj 13 / 14 Lipuš Nai / Čič Ambrož 90′
  • 26. krog | Maribor – Športni park Tabor Maribor | 14.05.23 ob 14.30

    Mb Tabor 7 : 1 2 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems
    Sodniki: Škrban Kaja (glavni sodnik)
    Gjerkeš Doroteja (1. pomočnik)
    Gregorinčič Lukas (2. pomočnik)
    Delegat: Škrofič Mario
    Št. gledalcev: 50
    Mb Tabor
    69 Vidovšek Turner Žan V
    16 Zemljič Žan
    2 Gomzi Jean Luc
    3 Crnolić Alen
    12 Špička Veno
    6 Tabaković Anel
    17 Boršič Jure
    18 Kranjc Anže
    10 Blazhovski Marko
    9 Kop Nejc K
    11 Beljić Marko
    Rezervni igralci
    4 Gašperut Luka
    15 Grubor Nejc
    5 Repnik Tit
    13 Pečič Tian
    7 Mauko Gal
    14 Kosi Denis
    Fužinar SIJ Ravne Systems
    1 Petrović Manuel V
    3 Angeli Metod
    25 Pumpas Gašper
    18 Rednak Anej
    11 Čilić Deni
    5 Dover Tomaž K
    8 Igerc Gal
    23 Bajrektarević Belmin
    45 Ahmetović Adin
    27 Vidaković Stefan
    7 Sedovšek Anej
    Rezervni igralci
    73 Kolar Mark
    16 Brunec Maj Luka
    Trener
    Pintarič Luka
    Trener
    Pečnik Anže
    Zadetki
    Mb Tabor 9 Kop Nejc 1 : 0 11′
    Mb Tabor 9 Kop Nejc 2 : 0 33′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 3 Angeli Metod 3 : 0 ag 47′
    Mb Tabor 10 Blazhovski Marko 4 : 0 52′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 23 Bajrektarević Belmin 4 : 1 58′
    Mb Tabor 10 Blazhovski Marko 5 : 1 61′
    Mb Tabor 9 Kop Nejc 6 : 1 82′
    Mb Tabor 9 Kop Nejc 7 : 1 84′
    Dogodki
    Fužinar SIJ Ravne Systems 25 / 16 Pumpas Gašper / Brunec Maj Luka 56′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 7 Sedovšek Anej 57′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 11 / 73 Čilić Deni / Kolar Mark 58′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 27 Vidaković Stefan 75′
    Mb Tabor 12 / 5 Špička Veno / Repnik Tit 76′
    Mb Tabor 11 / 14 Beljić Marko / Kosi Denis 76′
    Mb Tabor 16 / 15 Zemljič Žan / Grubor Nejc 76′
    Mb Tabor 17 / 13 Boršič Jure / Pečič Tian 76′
    Mb Tabor 10 / 7 Blazhovski Marko / Mauko Gal 76′
  • 26. krog | Celje – Stadion Olimp Celje | 13.05.23 ob 17.45

    NK Šampion 2 : 0 2 : 0 Rudar Velenje
    Sodniki: Gašpar Uroš (glavni sodnik)
    Kranjc Andrej (1. pomočnik)
    Kapun Matej (2. pomočnik)
    Delegat: Kusič Gojko
    Št. gledalcev: 200
    NK Šampion
    99 Reberšak Ježovnik Niklas V
    2 Brkić Luka
    5 Čolović Luka
    4 Verstovšek Jani
    13 Grmšek Matevž
    14 Pilih Sebastian
    8 Memaj Ermal
    19 Pudgar Anej
    17 Stojko Krevzel Gal K
    7 Podgrajšek Matija
    10 Stegu Filip
    Rezervni igralci
    18 Marguč Tai
    3 Grčar Lan
    15 Selič Žiga
    Rudar Velenje
    1 Jovanović Lan V
    4 Tamše- Marinič Anej
    19 Turinek Andraž
    8 Mrkonjić Neo K
    3 Daničić Luka
    7 Shala Blendi
    22 Svitlica Tjaš
    13 Bernjak Jure
    10 Sulejmanović Lamar
    9 Skornšek Tian
    11 Mežnar Florijan
    Rezervni igralci
    12 Vrečko Nik V
    18 Kos Žiga
    5 Omić Amas
    16 Potočnik Lovro
    21 Vladušić Nikolaj
    17 Halilović Ajas
    20 Husejnović Lan
    Trener
    Halilović Goran
    Zadetki
    NK Šampion 10 Stegu Filip 1 : 0 38′
    NK Šampion 17 Stojko Krevzel Gal 2 : 0 11m 40′
    Dogodki
    Rudar Velenje Uradni predstavnik kluba Hojnik Mitja 52′
    Rudar Velenje 10 / 16 Sulejmanović Lamar / Potočnik Lovro 55′
    Rudar Velenje 13 / 18 Bernjak Jure / Kos Žiga 61′
    Rudar Velenje 16 Potočnik Lovro 62′
    NK Šampion 7 / 18 Podgrajšek Matija / Marguč Tai 68′
    Rudar Velenje 9 / 5 Skornšek Tian / Omić Amas 70′
    Rudar Velenje 7 / 17 Shala Blendi / Halilović Ajas 70′
    Rudar Velenje 4 / 20 Tamše- Marinič Anej / Husejnović Lan 70′
    NK Šampion 8 / 15 Memaj Ermal / Selič Žiga 78′
    NK Šampion 14 / 3 Pilih Sebastian / Grčar Lan 89′
  • 25. krog | Slovenska Bistrica – Športni park Slovenska Bistrica | 04.05.23 ob 14.30

    Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 1 0 : 1 Mb Tabor
    Sodniki: Sitar Filip (glavni sodnik)
    Kamenšek Zdenko (1. pomočnik)
    Prelog Blaž (2. pomočnik)
    Delegat: Cojhter Matjan
    Št. gledalcev: 80
    Kety Emmi&Impol Bistrica
    21 Zupanc Bian V
    7 Šalamun Tjaž
    20 Šalamun Jarc Luka
    4 Prelog Luka
    25 Šoštarič Enej
    17 Črešnar Tjaš
    6 Rakuša Lan
    5 Korošec Aleks K
    8 Velkner Matej
    14 Marčič Enej
    10 Pauman Jan
    Rezervni igralci
    1 Fartek Vito
    3 Šteinfelser Teo
    2 Landeker Marcel
    19 Greif Jurij
    77 Rečnik Gašper
    9 Skrbiš Anej
    23 Hribernik Nik
    Mb Tabor
    69 Vidovšek Turner Žan V
    16 Zemljič Žan
    5 Kranjc Anže
    4 Gašperut Luka
    15 Grubor Nejc
    10 Sedič Aleksej K
    8 Blazhovski Marko
    7 Mauko Gal
    17 Boršič Jure
    9 Kop Nejc
    3 Crnolić Alen
    Rezervni igralci
    12 Špička Veno
    18 Bajrami Ermal
    2 Gomzi Jean Luc
    6 Tabaković Anel
    11 Beljić Marko
    13 Repnik Tit
    14 Kosi Denis
    Trener
    Ornik Luka
    Trener
    Pintarič Luka
    Zadetki
    Mb Tabor 8 Blazhovski Marko 0 : 1 18′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 6 Rakuša Lan 1 : 1 70′
    Dogodki
    Kety Emmi&Impol Bistrica XX 40′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 20 Šalamun Jarc Luka 42′
    Mb Tabor 16 Zemljič Žan 44′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 25 / 9 Šoštarič Enej / Skrbiš Anej 46′
    Mb Tabor 7 / 14 Mauko Gal / Kosi Denis 46′
    Mb Tabor 8 / 11 Blazhovski Marko / Beljić Marko 64′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 8 / 23 Velkner Matej / Hribernik Nik 66′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 4 / 3 Prelog Luka / Šteinfelser Teo 68′
    Mb Tabor 17 / 6 Boršič Jure / Tabaković Anel 70′
  • 25. krog | Ravne na Koroškem – Mestni stadion Ravne na Koroškem | 03.05.23 ob 17.00

    Fužinar SIJ Ravne Systems 1 : 5 0 : 3 Krško
    Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik)
    Stanko Ian Luka (1. pomočnik)
    Grbec Ermin (2. pomočnik)
    Delegat: Praznik Iztok Filip
    Št. gledalcev: 30
    Fužinar SIJ Ravne Systems
    1 Petrović Manuel V
    3 Angeli Metod
    8 Sedovšek Anej
    21 Čilić Deni
    17 Rednak Anej
    7 Guzej Til
    5 Dover Tomaž K
    6 Igerc Gal
    23 Bajrektarević Belmin
    45 Ahmetović Adin
    14 Pušnik Dino
    Rezervni igralci
    16 Skerlovnik Tine
    27 Brunec Maj Luka
    Krško
    99 Muhar Mark V
    22 Kozole Žiga
    2 Pacek Domen
    10 Kmetič Nik
    8 Pirc Nejc
    3 Baznik Jaka
    6 Kmetič Saša
    21 Golob Gal K
    26 Pirc Nik
    7 Medvešek Nik
    4 Weiss Klemen
    Rezervni igralci
    20 Radić Blaž
    9 Zajc Lan
    42 Vračun Anej
    11 Pirnar Jan
    15 Davarović Mehdija
    Trener
    Jordan Gregor
    Zadetki
    Krško 3 Baznik Jaka 0 : 1 10′
    Krško 26 Pirc Nik 0 : 2 15′
    Krško 26 Pirc Nik 0 : 3 37′
    Krško 3 Baznik Jaka 0 : 4 51′
    Krško 26 Pirc Nik 0 : 5 54′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 16 Skerlovnik Tine 1 : 5 83′
    Dogodki
    Fužinar SIJ Ravne Systems 17 Rednak Anej 22′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 7 Guzej Til 27′
    Krško 6 / 9 Kmetič Saša / Zajc Lan 38′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 45 / 16 Ahmetović Adin / Skerlovnik Tine 52′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 21 / 27 Čilić Deni / Brunec Maj Luka 52′
    Krško 2 / 42 Pacek Domen / Vračun Anej 52′
    Krško 22 / 20 Kozole Žiga / Radić Blaž 61′
    Krško 4 / 11 Weiss Klemen / Pirnar Jan 63′
    Krško 21 / 15 Golob Gal / Davarović Mehdija 77′
  • 25. krog | Veržej – Stadion Čistina Veržej | 03.05.23 ob 14.30

    Veržej 2 : 1 1 : 1 NK Brežice 1919
    Sodniki: Škrban Kaja (glavni sodnik)
    Žižek Boris (1. pomočnik)
    Borovič Damjan (2. pomočnik)
    Delegat: Ferenčak Branko
    Št. gledalcev: 50
    Veržej
    12 Škrbič Maj V
    4 Filipič Rok
    11 Šinko Rok
    6 Petkovič Filip K
    7 Krapec Andraž
    8 Petek Filip
    10 Petek Luka
    13 Trajbarič Enej
    16 Horvat Luka
    17 Zelko Mitja
    19 Brus Miha
    Rezervni igralci
    1 Kuhar Tjaž V
    2 Svetec Jure
    3 Hozjan Lukas
    15 Horvat Matic
    20 Vida Jaka
    NK Brežice 1919
    30 Krošelj Tijan V
    4 Krajnčič Jakob
    55 Lovše Juš K
    2 Kink Luka
    20 Zlatič Maks
    11 Ostrelič Mark
    7 Limani Amil
    93 Škaler Nik
    18 Sotler Mihael
    9 Ajdišek Aljaž
    10 Bajs Miha
    Rezervni igralci
    25 Gregel Tin
    17 Baznik Din
    3 Klarić Aleks
    13 Bratanič Anej
    Trener
    Černela Robert
    Trener
    Babnik Jure
    Zadetki
    Veržej 16 Horvat Luka 1 : 0 13′
    NK Brežice 1919 10 Bajs Miha 1 : 1 40′
    Veržej 10 Petek Luka 2 : 1 84′
    Dogodki
    Veržej 6 Petkovič Filip 44′
    Veržej 16 Horvat Luka 50′
    NK Brežice 1919 93 Škaler Nik 50′
    NK Brežice 1919 7 Limani Amil 50′
    Veržej 13 Trajbarič Enej 61′
    Veržej 16 / 2 Horvat Luka / Svetec Jure 66′
    NK Brežice 1919 4 Krajnčič Jakob 77′
    Veržej 8 Petek Filip 82′
    Veržej 17 / 3 Zelko Mitja / Hozjan Lukas 82′
    NK Brežice 1919 93 / 17 Škaler Nik / Baznik Din 82′
    Veržej 11 Šinko Rok 87′
    Veržej 7 / 20 Krapec Andraž / Vida Jaka 89′
    Veržej 19 / 15 Brus Miha / Horvat Matic 91′
  • 25. krog | Ptuj – Mestni stadion Ptuj | 03.05.23 ob 14.30

    Drava Ptuj 1 : 1 1 : 0 NK Šampion
    Sodniki: Kranjc Andrej (glavni sodnik)
    Forjanič Danjel (1. pomočnik)
    Nemet Slavko (2. pomočnik)
    Delegat: Ozmec Drago
    Št. gledalcev: 40
    Drava Ptuj
    12 Kramberger David V
    17 Arnuš Lan
    3 Lipuš Nai
    6 Marinkovič Borovnik Martin
    4 Huber Vid
    13 Brumen Luka
    10 Lipavšek Blaž
    18 Krašna Amadej
    21 Jakić Uroš
    11 Voda Marko
    7 Kramberger Enej K
    Rezervni igralci
    19 Bauer Samo
    22 Polanec Gaj
    8 Matjašič Luka
    14 Jančič Gal
    16 Pekmezovič Alen
    NK Šampion
    99 Reberšak Ježovnik Niklas V
    3 Gorenak Gašper
    15 Čolović Luka
    2 Brkić Luka
    6 Anžič Lan
    14 Pilih Sebastian
    11 Pudgar Anej
    10 Stegu Filip
    20 Stojko Krevzel Gal K
    9 Podgrajšek Matija
    13 Grmšek Matevž
    Rezervni igralci
    4 Verstovšek Jani
    16 Josipović Luka
    22 Kelhar Stepišnik Galus
    Trener
    Delič Miladin
    Zadetki
    Drava Ptuj 13 Brumen Luka 1 : 0 29′
    NK Šampion 3 Gorenak Gašper 1 : 1 93′
    Dogodki
    Drava Ptuj 6 / 8 Marinkovič Borovnik Martin / Matjašič Luka 1′
    NK Šampion 6 / 4 Anžič Lan / Verstovšek Jani 46′
    Drava Ptuj 3 / 19 Lipuš Nai / Bauer Samo 58′
    NK Šampion 20 / 16 Stojko Krevzel Gal / Josipović Luka 59′
    Drava Ptuj 21 / 22 Jakić Uroš / Polanec Gaj 68′
    Drava Ptuj 8 / 14 Matjašič Luka / Jančič Gal 81′
    Drava Ptuj 17 / 16 Arnuš Lan / Pekmezovič Alen 89′
    NK Šampion 13 / 22 Grmšek Matevž / Kelhar Stepišnik Galus 89′
  • 25. krog | Velenje – Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | 03.05.23 ob 14.30

    Rudar Velenje 2 : 0 1 : 0 Dravograd
    Sodniki: Pirečnik Rok Jože (glavni sodnik)
    Krašovic Gašper (1. pomočnik)
    Grošič Kenan (2. pomočnik)
    Delegat: Ferčec Fredi
    Št. gledalcev: 80
    Rudar Velenje
    1 Jovanović Lan V
    4 Tamše- Marinič Anej
    18 Kos Žiga
    8 Mrkonjić Neo K
    3 Daničić Luka
    7 Shala Blendi
    22 Svitlica Tjaš
    15 Potočnik Lovro
    9 Skornšek Tian
    17 Halilović Ajas
    16 Mežnar Florijan
    Rezervni igralci
    12 Camloh Jakob V
    10 Vladušić Nikolaj
    5 Omić Amas
    19 Turinek Andraž
    11 Sulejmanović Lamar
    21 Dogdić Maid
    13 Bernjak Jure
    Dravograd
    1 Linasi Jeromel Miha K V
    13 Stojadinović Mihajlo
    2 Brezovnik Jan
    3 Rožič Matic
    9 Skrube Žiga
    10 Naveršnik Gal
    6 Lesjak Ian
    8 Novak Pino
    11 Kasami Ali
    14 Vidmar Jaka
    15 Kert Rok
    Rezervni igralci
    12 Pečovnik Maj V
    17 Vaupot Ošlak Hugo
    18 Praznik Filip
    7 Ločičnik Matic
    Trener
    Halilović Goran
    Trener
    Račnik Oskar
    Zadetki
    Rudar Velenje 7 Shala Blendi 1 : 0 15′
    Rudar Velenje 8 Mrkonjić Neo 2 : 0 57′
    Dogodki
    Rudar Velenje 8 Mrkonjić Neo 27′
    Rudar Velenje 17 / 13 Halilović Ajas / Bernjak Jure 46′
    Dravograd 8 / 17 Novak Pino / Vaupot Ošlak Hugo 55′
    Rudar Velenje 16 / 11 Mežnar Florijan / Sulejmanović Lamar 56′
    Dravograd 14 / 18 Vidmar Jaka / Praznik Filip 58′
    Rudar Velenje 3 / 5 Daničić Luka / Omić Amas 65′
    Rudar Velenje 7 / 21 Shala Blendi / Dogdić Maid 65′
    Dravograd 6 Lesjak Ian 72′
    Rudar Velenje 9 / 10 Skornšek Tian / Vladušić Nikolaj 76′
  • 24. krog | Brežice – Stadion Brežice | 30.04.23 ob 14.30

    NK Brežice 1919 6 : 1 5 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems
    Sodniki: Gabor Iva (glavni sodnik)
    Kranjc Andrej (1. pomočnik)
    Kocbek Tilen (2. pomočnik)
    Delegat: Pilipović Zdravko
    Št. gledalcev: 70
    NK Brežice 1919
    30 Krošelj Tijan V
    3 Klarić Aleks
    4 Krajnčič Jakob
    6 Hervol Žiga K
    2 Tomše Mai
    8 Bratanič Anej
    18 Sotler Mihael
    14 Škaler Nik
    7 Limani Amil
    9 Ostrelič Mark
    10 Bajs Miha
    Rezervni igralci
    5 Planinc Patrik
    19 Tomše Žan
    16 Vratič Filip
    17 Gregel Tin
    15 Kovačič Alen
    Fužinar SIJ Ravne Systems
    1 Petrović Manuel V
    8 Sedovšek Anej
    16 Čilić Deni
    23 Bajrektarević Belmin
    17 Rednak Anej
    7 Guzej Til
    5 Dover Tomaž
    6 Igerc Gal
    3 Angeli Metod
    22 Pumpas Gašper
    10 Planšak Nejc K
    Rezervni igralci
    21 Skerlovnik Tine
    14 Brunec Maj Luka
    Trener
    Babnik Jure
    Trener
    Pečnik Anže
    Zadetki
    NK Brežice 1919 14 Škaler Nik 1 : 0 7′
    NK Brežice 1919 7 Limani Amil 2 : 0 15′
    NK Brežice 1919 10 Bajs Miha 3 : 0 19′
    NK Brežice 1919 10 Bajs Miha 4 : 0 28′
    NK Brežice 1919 10 Bajs Miha 5 : 0 39′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 10 Planšak Nejc 5 : 1 64′
    NK Brežice 1919 10 Bajs Miha 6 : 1 71′
    Dogodki
    Fužinar SIJ Ravne Systems 10 Planšak Nejc 52′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 22 / 21 Pumpas Gašper / Skerlovnik Tine 54′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 17 / 14 Rednak Anej / Brunec Maj Luka 57′
    NK Brežice 1919 14 / 16 Škaler Nik / Vratič Filip 61′
    NK Brežice 1919 7 / 19 Limani Amil / Tomše Žan 61′
    NK Brežice 1919 6 / 5 Hervol Žiga / Planinc Patrik 61′
    Fužinar SIJ Ravne Systems Glavni trener Pečnik Anže 72′
    Fužinar SIJ Ravne Systems Uradni predstavnik kluba Pečnik Miran 72′
    NK Brežice 1919 2 / 17 Tomše Mai / Gregel Tin 77′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 5 Dover Tomaž 85′
  • 24. krog | Maribor – Športni park Tabor Maribor | 30.04.23 ob 14.30

    Mb Tabor 3 : 0 1 : 0 Rudar Velenje
    Sodniki: Lunežnik Žiga (glavni sodnik)
    Kramberger Nejc (1. pomočnik)
    Verko Žak (2. pomočnik)
    Delegat: Golob Peter
    Št. gledalcev: 70
    Mb Tabor
    69 Vidovšek Turner Žan V
    16 Zemljič Žan
    12 Kranjc Anže
    4 Gašperut Luka
    11 Špička Veno
    10 Sedič Aleksej
    8 Blazhovski Marko
    7 Mauko Gal
    17 Boršič Jure
    9 Kop Nejc K
    3 Crnolić Alen
    Rezervni igralci
    15 Grubor Nejc
    18 Bajrami Ermal
    2 Gomzi Jean Luc
    6 Tabaković Anel
    13 Pečič Tian
    Rudar Velenje
    1 Jovanović Lan V
    16 Tamše- Marinič Anej
    21 Turinek Andraž
    8 Mrkonjić Neo K
    2 Daničić Luka
    6 Shala Blendi
    18 Kos Žiga
    15 Potočnik Lovro
    9 Sulejmanović Lamar
    17 Halilović Ajas
    11 Mežnar Florijan
    Rezervni igralci
    12 Camloh Jakob V
    19 Dogdić Maid
    14 Omić Amas
    13 Bernjak Jure
    10 Vladušić Nikolaj
    Trener
    Pintarič Luka
    Trener
    Vinojčič Igor
    Zadetki
    Mb Tabor 7 Mauko Gal 1 : 0 6′
    Mb Tabor 9 Kop Nejc 2 : 0 51′
    Mb Tabor 9 Kop Nejc 3 : 0 75′
    Dogodki
    Mb Tabor 10 Sedič Aleksej 36′
    Mb Tabor 11 / 15 Špička Veno / Grubor Nejc 46′
    Rudar Velenje 15 / 14 Potočnik Lovro / Omić Amas 58′
    Mb Tabor 4 Gašperut Luka 65′
    Rudar Velenje 6 / 13 Shala Blendi / Bernjak Jure 65′
    Rudar Velenje 18 / 10 Kos Žiga / Vladušić Nikolaj 65′
    Mb Tabor 7 / 6 Mauko Gal / Tabaković Anel 71′
    Rudar Velenje 17 / 19 Halilović Ajas / Dogdić Maid 75′
    Mb Tabor 17 / 13 Boršič Jure / Pečič Tian 79′
    Mb Tabor 8 / 18 Blazhovski Marko / Bajrami Ermal 84′
    Mb Tabor 3 / 2 Crnolić Alen / Gomzi Jean Luc 84′
  • 24. krog | Dravograd – Športni center Dravograd | 30.04.23 ob 14.30

    Dravograd 3 : 1 1 : 0 Drava Ptuj
    Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik)
    Stanko Ian Luka (1. pomočnik)
    Podgoršek Simon Matej (2. pomočnik)
    Delegat: Praznik Iztok Filip
    Št. gledalcev: 100
    Dravograd
    1 Linasi Jeromel Miha K V
    13 Stojadinović Mihajlo
    2 Brezovnik Jan
    4 Pažek Anže
    5 Skrube Žiga
    10 Naveršnik Gal
    6 Lesjak Ian
    8 Novak Pino
    11 Kasami Ali
    14 Vidmar Jaka
    15 Kert Rok
    Rezervni igralci
    17 Vaupot Ošlak Hugo
    3 Rožič Matic
    7 Ločičnik Matic
    Drava Ptuj
    1 Kramberger David V
    17 Trstenjak Jan
    15 Pšajd Alen
    13 Repič Anej
    8 Brumen Luka
    10 Huber Vid
    19 Lipavšek Blaž
    6 Krašna Amadej
    21 Jakić Uroš
    11 Voda Marko K
    9 Ploj Amadej
    Rezervni igralci
    20 Bauer Samo
    18 Pušnik Jan
    Trener
    Račnik Oskar
    Trener
    Delič Miladin
    Zadetki
    Dravograd 8 Novak Pino 1 : 0 28′
    Dravograd 3 Rožič Matic 2 : 0 77′
    Dravograd 3 Rožič Matic 3 : 0 87′
    Drava Ptuj 15 Pšajd Alen 3 : 1 91′
    Dogodki
    Dravograd 13 Stojadinović Mihajlo 13′
    Drava Ptuj 13 Repič Anej 27′
    Drava Ptuj 8 Brumen Luka 38′
    Drava Ptuj 9 / 20 Ploj Amadej / Bauer Samo 45′
    Drava Ptuj 6 Krašna Amadej 55′
    Dravograd 11 / 3 Kasami Ali / Rožič Matic 56′
    Drava Ptuj 10 Huber Vid 65′
    Dravograd 8 Novak Pino 68′
    Dravograd 6 Lesjak Ian 70′
    Dravograd 6 / 17 Lesjak Ian / Vaupot Ošlak Hugo 73′
  • 24. krog | Krško – Stadion Matija Gubec Krško | 29.04.23 ob 17.00

    Krško 5 : 2 3 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
    Sodniki: Škrban Kaja (glavni sodnik)
    Gjerkeš Doroteja (1. pomočnik)
    Utroša Aljaž (2. pomočnik)
    Delegat: Audič Ladislav
    Št. gledalcev: 50
    Krško
    1 Muhar Mark V
    22 Kozole Žiga
    2 Pacek Domen
    10 Kmetič Nik
    7 Kopar Anže
    3 Baznik Jaka K
    6 Kmetič Saša
    9 Zajc Lan
    26 Pirc Nik
    11 Medvešek Nik
    4 Weiss Klemen
    Rezervni igralci
    42 Radić Blaž
    20 Golob Gal
    16 Vračun Anej
    8 Pirnar Jan
    15 Novak Luka
    12 Pate Anej
    Kety Emmi&Impol Bistrica
    1 Fartek Vito V
    2 Landeker Marcel
    20 Šalamun Jarc Luka
    4 Prelog Luka
    10 Pauman Jan
    17 Črešnar Tjaš
    25 Šoštarič Enej
    5 Korošec Aleks K
    6 Rakuša Lan
    8 Velkner Matej
    77 Rečnik Gašper
    Rezervni igralci
    26 Vrbek Mike
    18 Romih Nik
    19 Greif Jurij
    Trener
    Jordan Gregor
    Trener
    Ornik Luka
    Zadetki
    Kety Emmi&Impol Bistrica 8 Velkner Matej 0 : 1 3′
    Krško 26 Pirc Nik 1 : 1 17′
    Krško 26 Pirc Nik 2 : 1 25′
    Krško 26 Pirc Nik 3 : 1 41′
    Krško 2 Pacek Domen 4 : 1 58′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 10 Pauman Jan 4 : 2 73′
    Krško 26 Pirc Nik 5 : 2 75′
    Dogodki
    Kety Emmi&Impol Bistrica 4 Prelog Luka 21′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 2 Landeker Marcel 38′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 25 / 19 Šoštarič Enej / Greif Jurij 46′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 77 / 18 Rečnik Gašper / Romih Nik 46′
    Krško 7 / 15 Kopar Anže / Novak Luka 57′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 5 / 26 Korošec Aleks / Vrbek Mike 63′
    Krško 9 / 16 Zajc Lan / Vračun Anej 65′
    Krško 10 Kmetič Nik 67′
    Krško 4 Weiss Klemen 73′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 6 Rakuša Lan 74′
    Krško 22 / 12 Kozole Žiga / Pate Anej 77′
    Krško 26 / 8 Pirc Nik / Pirnar Jan 80′
    Krško 3 / 42 Baznik Jaka / Radić Blaž 83′
    Krško 12 Pate Anej 91′
  • 24. krog | Šmartno ob Paki – Stadion Šmartno ob Paki | 29.04.23 ob 13.30

    NK Šampion 1 : 0 0 : 0 Veržej
    Sodniki: Vasle Žan Luka (glavni sodnik)
    Pehar Jakob (1. pomočnik)
    Narat Filip (2. pomočnik)
    Delegat: Kusič Gojko
    Št. gledalcev: 50
    NK Šampion
    99 Reberšak Ježovnik Niklas V
    16 Marguč Tai
    3 Gorenak Gašper
    2 Brkić Luka K
    13 Grmšek Matevž
    14 Pilih Sebastian
    11 Pudgar Anej
    10 Stegu Filip
    7 Podgrajšek Matija
    8 Faktor Gašper
    15 Antloga Lopert Gal
    Rezervni igralci
    12 Grlić Luka V
    9 Ojsteršek Gal
    4 Anžič Lan
    18 Brkić David
    Veržej
    12 Škrbič Maj V
    5 Vesel Anej
    6 Petkovič Filip K
    7 Krapec Andraž
    8 Petek Filip
    10 Petek Luka
    13 Trajbarič Enej
    16 Horvat Luka
    17 Zelko Mitja
    19 Brus Miha
    23 Gangl Teo
    Rezervni igralci
    1 Kuhar Tjaž V
    2 Šijanec Tomaž
    4 Hegedüš Maks
    14 Pajek Miha
    Trener
    Černela Robert
    Zadetki
    NK Šampion 10 Stegu Filip 1 : 0 90′
    Dogodki
    NK Šampion 15 / 4 Antloga Lopert Gal / Anžič Lan 61′
    Veržej 17 / 4 Zelko Mitja / Hegedüš Maks 64′
    Veržej 4 Hegedüš Maks 74′
    NK Šampion 8 / 9 Faktor Gašper / Ojsteršek Gal 76′
    Veržej 16 / 14 Horvat Luka / Pajek Miha 83′
    NK Šampion 2 Brkić Luka 90′
    Veržej 19 Brus Miha 90′
  • 23. krog | Slovenska Bistrica – Športni park Slovenska Bistrica | 23.04.23 ob 14.30

    Kety Emmi&Impol Bistrica 2 : 1 1 : 1 NK Brežice 1919
    Sodniki: Arih Tomaž (glavni sodnik)
    Slatinek Primož (1. pomočnik)
    Romih Marko (2. pomočnik)
    Delegat: Ozmec Drago
    Št. gledalcev: 80
    Kety Emmi&Impol Bistrica
    1 Fartek Vito V
    7 Šalamun Tjaž
    20 Šalamun Jarc Luka
    3 Šteinfelser Teo
    10 Pauman Jan
    17 Črešnar Tjaš
    5 Korošec Aleks K
    6 Rakuša Lan
    9 Skrbiš Anej
    14 Marčič Enej
    8 Velkner Matej
    Rezervni igralci
    26 Vrbek Mike
    2 Landeker Marcel
    18 Romih Nik
    77 Rečnik Gašper
    23 Hribernik Nik
    NK Brežice 1919
    12 Krošelj Tijan V
    4 Krajnčič Jakob
    55 Klarić Aleks
    3 Lovše Juš K
    2 Kink Luka
    11 Ostrelič Mark
    7 Limani Amil
    20 Zlatič Maks
    18 Sotler Mihael
    22 Bratanič Anej
    10 Bajs Miha
    Rezervni igralci
    25 Gregel Tin
    6 Serec Cristiano
    21 Hervol Žiga
    Trener
    Ornik Luka
    Trener
    Babnik Jure
    Zadetki
    NK Brežice 1919 18 Sotler Mihael 0 : 1 3′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 8 Velkner Matej 1 : 1 8′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 9 Skrbiš Anej 2 : 1 86′
    Dogodki
    NK Brežice 1919 3 Lovše Juš 15′
    NK Brežice 1919 55 / 6 Klarić Aleks / Serec Cristiano 17′
    NK Brežice 1919 10 Bajs Miha 45′
    NK Brežice 1919 20 Zlatič Maks 64′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 3 / 2 Šteinfelser Teo / Landeker Marcel 65′
    NK Brežice 1919 6 / 25 Serec Cristiano / Gregel Tin 72′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 8 / 23 Velkner Matej / Hribernik Nik 77′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 10 / 18 Pauman Jan / Romih Nik 88′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 14 Marčič Enej 90′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 9 / 77 Skrbiš Anej / Rečnik Gašper 91′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 17 / 26 Črešnar Tjaš / Vrbek Mike 91′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 14 Marčič Enej 92′
  • 23. krog | Veržej – Stadion Čistina Veržej | 23.04.23 ob 14.30

    Veržej 3 : 2 1 : 1 Fužinar SIJ Ravne Systems
    Sodniki: Janič Matej (glavni sodnik)
    Forjanič Danjel (1. pomočnik)
    Misja Tjaša (2. pomočnik)
    Delegat: Črnko Petra
    Št. gledalcev: 70
    Veržej
    12 Škrbič Maj V
    4 Filipič Rok
    5 Vesel Anej
    6 Petkovič Filip K
    7 Krapec Andraž
    8 Petek Filip
    10 Petek Luka
    11 Šinko Rok
    13 Trajbarič Enej
    16 Horvat Luka
    19 Brus Miha
    Rezervni igralci
    1 Kuhar Tjaž V
    2 Svetec Jure
    15 Horvat Matic
    17 Zelko Mitja
    20 Vida Jaka
    Fužinar SIJ Ravne Systems
    1 Petrović Manuel V
    14 Pušnik Dino
    16 Podojsteršek Anže
    7 Bajrektarević Belmin
    17 Rednak Anej
    22 Džebić Belmin
    5 Dover Tomaž
    6 Sedovšek Anej
    3 Angeli Metod
    27 Vidaković Stefan
    10 Planšak Nejc K
    Rezervni igralci
    21 Čilić Deni
    8 Skerlovnik Tine
    Trener
    Černela Robert
    Trener
    Pečnik Anže
    Zadetki
    Veržej 7 Krapec Andraž 1 : 0 27′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 10 Planšak Nejc 1 : 1 35′
    Veržej 6 Petkovič Filip 2 : 1 11m 66′
    Veržej 7 Krapec Andraž 3 : 1 73′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 10 Planšak Nejc 3 : 2 87′
    Dogodki
    Fužinar SIJ Ravne Systems 10 Planšak Nejc 23′
    Veržej 10 / 17 Petek Luka / Zelko Mitja 49′
    Veržej 16 / 2 Horvat Luka / Svetec Jure 53′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 22 Džebić Belmin 59′
    Veržej 13 Trajbarič Enej 60′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 14 / 8 Pušnik Dino / Skerlovnik Tine 64′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 27 Vidaković Stefan 68′
    Veržej 11 / 20 Šinko Rok / Vida Jaka 79′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 17 / 21 Rednak Anej / Čilić Deni 79′
    Veržej 7 / 15 Krapec Andraž / Horvat Matic 83′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 22 Džebić Belmin 90′
    Veržej 15 Horvat Matic 92′
    Veržej 19 Brus Miha 94′
  • 23. krog | Ptuj – Mestni stadion Ptuj – igrišče z UT | 23.04.23 ob 13.00

    Drava Ptuj 1 : 2 0 : 1 Mb Tabor
    Sodniki: Vuletić Majcen Niko (glavni sodnik)
    Kovačec Klemen (1. pomočnik)
    Klinc Niko (2. pomočnik)
    Delegat: Gostenčnik Gregor
    Št. gledalcev: 50
    Drava Ptuj
    12 Kramberger David V
    7 Kramberger Enej K
    17 Arnuš Lan
    15 Pšajd Alen
    8 Matjašič Luka
    6 Marinkovič Borovnik Martin
    9 Lipavšek Blaž
    11 Voda Marko
    18 Krašna Amadej
    10 Huber Vid
    21 Jakić Uroš
    Rezervni igralci
    1 Arnuš Domen V
    22 Polanec Gaj
    19 Pekmezovič Alen
    14 Jančič Gal
    16 Bauer Samo
    4 Repič Anej
    5 Pušnik Jan
    Mb Tabor
    69 Vidovšek Turner Žan V
    15 Grubor Nejc
    12 Kranjc Anže
    4 Gašperut Luka
    18 Repnik Tit
    10 Sedič Aleksej
    8 Blazhovski Marko
    14 Kosi Denis
    17 Boršič Jure
    9 Kop Nejc K
    3 Crnolić Alen
    Rezervni igralci
    7 Mauko Gal
    16 Zemljič Žan
    2 Gomzi Jean Luc
    1 Furjan Alex V
    6 Tabaković Anel
    13 Pečič Tian
    11 Beljić Marko
    Trener
    Delič Miladin
    Trener
    Pintarič Luka
    Zadetki
    Mb Tabor 14 Kosi Denis 0 : 1 17′
    Drava Ptuj 6 Marinkovič Borovnik Martin 1 : 1 48′
    Mb Tabor 14 Kosi Denis 1 : 2 66′
    Dogodki
    Drava Ptuj 7 Kramberger Enej 25′
    Drava Ptuj 15 Pšajd Alen 50′
    Mb Tabor 8 / 7 Blazhovski Marko / Mauko Gal 55′
    Drava Ptuj 8 Matjašič Luka 57′
    Drava Ptuj 17 Arnuš Lan 63′
    Drava Ptuj 21 / 16 Jakić Uroš / Bauer Samo 67′
    Drava Ptuj 10 / 22 Huber Vid / Polanec Gaj 74′
    Drava Ptuj 7 / 14 Kramberger Enej / Jančič Gal 80′
    Mb Tabor 17 / 6 Boršič Jure / Tabaković Anel 81′
    Drava Ptuj 15 / 19 Pšajd Alen / Pekmezovič Alen 85′
    Mb Tabor 69 Vidovšek Turner Žan 89′
    Mb Tabor 14 / 13 Kosi Denis / Pečič Tian 89′
  • 23. krog | Velenje – Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | 22.04.23 ob 14.30

    Rudar Velenje 2 : 2 1 : 1 Krško
    Sodniki: Grbec Ermin (glavni sodnik)
    Gonza Nejc (1. pomočnik)
    Ivanović Uroš (2. pomočnik)
    Delegat: Audič Ladislav
    Št. gledalcev: 160
    Rudar Velenje
    1 Jovanović Lan V
    4 Tamše- Marinič Anej
    18 Kos Žiga
    8 Mrkonjić Neo K
    3 Daničić Luka
    7 Shala Blendi
    22 Svitlica Tjaš
    15 Husejnović Lan
    9 Sulejmanović Lamar
    17 Halilović Ajas
    11 Mežnar Florijan
    Rezervni igralci
    12 Vrečko Nik V
    10 Vladušić Nikolaj
    5 Omić Amas
    19 Turinek Andraž
    2 Potočnik Lovro
    21 Bednjićki David
    13 Bernjak Jure
    Krško
    1 Muhar Mark V
    22 Kozole Žiga
    2 Pacek Domen
    10 Kmetič Nik
    13 Golob Gal
    3 Baznik Jaka K
    4 Kmetič Saša
    9 Zajc Lan
    20 Pirc Nik
    11 Medvešek Nik
    8 Pirc Nejc
    Rezervni igralci
    24 Radić Blaž
    14 Kopar Anže
    42 Vračun Anej
    69 Pirnar Jan
    Trener
    Halilović Goran
    Trener
    Jordan Gregor
    Zadetki
    Rudar Velenje 9 Sulejmanović Lamar 1 : 0 9′
    Rudar Velenje 8 Mrkonjić Neo 1 : 1 ag 24′
    Rudar Velenje 15 Husejnović Lan 2 : 1 57′
    Krško 14 Kopar Anže 2 : 2 66′
    Dogodki
    Krško 20 Pirc Nik 14′
    Krško 9 / 14 Zajc Lan / Kopar Anže 46′
    Rudar Velenje 9 / 2 Sulejmanović Lamar / Potočnik Lovro 72′
    Rudar Velenje 22 Svitlica Tjaš 77′
    Krško 3 Baznik Jaka 77′
    Rudar Velenje 17 / 5 Halilović Ajas / Omić Amas 78′
    Krško 8 / 42 Pirc Nejc / Vračun Anej 80′
    Rudar Velenje 15 / 19 Husejnović Lan / Turinek Andraž 85′
  • 23. krog | Šmartno ob Paki – Stadion Šmartno ob Paki | 22.04.23 ob 14.30

    NK Šampion 0 : 1 0 : 1 Dravograd
    Sodniki: Pozderec Dejan (glavni sodnik)
    Herženjak Patrik (1. pomočnik)
    Utroša Aljaž (2. pomočnik)
    Delegat: Ferčec Fredi
    Št. gledalcev: 50
    NK Šampion
    99 Reberšak Ježovnik Niklas V
    18 Marguč Tai
    3 Gorenak Gašper
    5 Čolović Luka
    13 Grmšek Matevž
    11 Pudgar Anej
    17 Stojko Krevzel Gal K
    14 Pilih Sebastian
    10 Stegu Filip
    7 Podgrajšek Matija
    9 Petek Staš
    Rezervni igralci
    16 Anžič Lan
    15 Ojsteršek Gal
    21 Novak Maks
    Dravograd
    1 Pečovnik Maj V
    16 Skrube Žiga
    3 Rožič Matic
    4 Pažek Anže
    2 Brezovnik Jan
    17 Naveršnik Gal
    6 Lesjak Ian
    8 Novak Pino
    9 Hudovernik Teo
    10 Rizmal Anej K
    14 Vidmar Jaka
    Rezervni igralci
    12 Linasi Jeromel Miha V
    11 Kasami Ali
    13 Stojadinović Mihajlo
    15 Kert Rok
    7 Ločičnik Matic
    Trener
    Račnik Oskar
    Zadetki
    Dravograd 10 Rizmal Anej 0 : 1 30′
    Dogodki
    NK Šampion 9 Petek Staš 32′
    NK Šampion 18 / 16 Marguč Tai / Anžič Lan 37′
    Dravograd 6 / 15 Lesjak Ian / Kert Rok 59′
    NK Šampion 9 / 15 Petek Staš / Ojsteršek Gal 73′
    Dravograd 17 / 11 Naveršnik Gal / Kasami Ali 73′
    Dravograd 16 / 13 Skrube Žiga / Stojadinović Mihajlo 76′
    NK Šampion 5 Čolović Luka 90′
  • 22. krog | Maribor – Športni park Tabor – igrišče z UT | 16.04.23 ob 17.30

    Mb Tabor 0 : 3 0 : 1 NK Šampion
    Sodniki: Kranjc Andrej (glavni sodnik)
    Cifer Nina (1. pomočnik)
    Gašpar Uroš (2. pomočnik)
    Delegat: Perko Robert
    Št. gledalcev: 50
    Mb Tabor
    1 Vidovšek Turner Žan V
    15 Grubor Nejc
    6 Tabaković Anel
    4 Gašperut Luka
    11 Špička Veno
    2 Kranjc Anže
    8 Blazhovski Marko
    14 Kosi Denis
    10 Boršič Jure
    9 Kop Nejc K
    3 Crnolić Alen
    Rezervni igralci
    7 Mauko Gal
    16 Zemljič Žan
    19 Gomzi Jean Luc
    13 Pečič Tian
    20 Repnik Tit
    NK Šampion
    99 Reberšak Ježovnik Niklas V
    3 Gorenak Gašper
    2 Brkić Luka
    5 Čolović Luka
    15 Selič Žiga
    11 Pudgar Anej
    19 Stojko Krevzel Gal K
    14 Pilih Sebastian
    10 Stegu Filip
    20 Podgrajšek Matija
    13 Grmšek Matevž
    Rezervni igralci
    9 Petek Staš
    16 Marguč Tai
    21 Brkić David
    Trener
    Pintarič Luka
    Zadetki
    NK Šampion 19 Stojko Krevzel Gal 0 : 1 14′
    NK Šampion 9 Petek Staš 0 : 2 49′
    NK Šampion 20 Podgrajšek Matija 0 : 3 50′
    Dogodki
    NK Šampion 15 / 9 Selič Žiga / Petek Staš 46′
    Mb Tabor 4 Gašperut Luka 50′
    Mb Tabor 6 / 7 Tabaković Anel / Mauko Gal 52′
    Mb Tabor 15 / 16 Grubor Nejc / Zemljič Žan 58′
    Mb Tabor 11 Špička Veno 65′
    Mb Tabor 16 Zemljič Žan 70′
    Mb Tabor 2 / 13 Kranjc Anže / Pečič Tian 72′
    Mb Tabor 11 / 20 Špička Veno / Repnik Tit 72′
    NK Šampion 2 Brkić Luka 72′
    NK Šampion 10 / 16 Stegu Filip / Marguč Tai 83′
    NK Šampion 20 / 21 Podgrajšek Matija / Brkić David 88′
  • 22. krog | Ravne na Koroškem – Mestni stadion Ravne na Koroškem | 16.04.23 ob 15.00

    Fužinar SIJ Ravne Systems 2 : 6 1 : 2 Kety Emmi&Impol Bistrica
    Sodniki: Močivnik Joži (glavni sodnik)
    Jonke Mitja (1. pomočnik)
    Hrvacki Jure (2. pomočnik)
    Delegat: Strmčnik Robert
    Št. gledalcev: 40
    Fužinar SIJ Ravne Systems
    88 Petrović Manuel V
    12 Pušnik Dino
    16 Podojsteršek Anže
    5 Dover Tomaž
    7 Guzej Til
    3 Angeli Metod
    11 Ahmetović Adin
    17 Rednak Anej
    14 Džebić Belmin
    27 Vidaković Stefan
    10 Planšak Nejc K
    Rezervni igralci
    9 Igerc Gal
    8 Sedovšek Anej
    21 Pumpas Gašper
    Kety Emmi&Impol Bistrica
    1 Fartek Vito V
    3 Šteinfelser Teo
    20 Šalamun Jarc Luka
    2 Landeker Marcel
    17 Črešnar Tjaš
    10 Pauman Jan
    5 Korošec Aleks K
    18 Šoštarič Enej
    8 Velkner Matej
    9 Skrbiš Anej
    14 Marčič Enej
    Rezervni igralci
    16 Vrbek Mike
    77 Rečnik Gašper
    23 Hribernik Nik
    Trener
    Pečnik Anže
    Trener
    Ornik Luka
    Zadetki
    Kety Emmi&Impol Bistrica 9 Skrbiš Anej 0 : 1 21′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 10 Pauman Jan 0 : 2 28′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 3 Šteinfelser Teo 1 : 2 ag 30′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 14 Marčič Enej 1 : 3 47′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 9 Skrbiš Anej 1 : 4 60′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 5 Korošec Aleks 1 : 5 65′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 3 Šteinfelser Teo 1 : 6 70′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 10 Planšak Nejc 2 : 6 88′
    Dogodki
    Fužinar SIJ Ravne Systems 17 / 8 Rednak Anej / Sedovšek Anej 32′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 11 / 9 Ahmetović Adin / Igerc Gal 60′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 17 / 16 Črešnar Tjaš / Vrbek Mike 60′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 12 / 21 Pušnik Dino / Pumpas Gašper 62′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 14 / 77 Marčič Enej / Rečnik Gašper 62′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 9 / 23 Skrbiš Anej / Hribernik Nik 65′
  • 22. krog | Krško – Stadion M. Gubec Krško – igrišče z UT | 16.04.23 ob 14.30

    Krško 2 : 4 0 : 1 Drava Ptuj
    Sodniki: Hrženjak Nickolas (glavni sodnik)
    Ferčič Jani (1. pomočnik)
    Praznik Špeh Jernej (2. pomočnik)
    Delegat: Pilipović Zdravko
    Št. gledalcev: 50
    Krško
    1 Muhar Mark V
    2 Pacek Domen
    6 Kmetič Saša
    22 Kozole Žiga
    3 Baznik Jaka
    11 Pirc Nik
    4 Weiss Klemen
    9 Zajc Lan
    10 Kmetič Nik
    7 Medvešek Nik
    12 Golob Gal K
    Rezervni igralci
    21 Kopar Anže
    5 Davarović Mehdija
    20 Vračun Anej
    18 Radić Blaž
    15 Bernardič Lukas
    17 Pirnar Jan
    8 Pirc Nejc
    Drava Ptuj
    12 Kramberger David V
    7 Kramberger Enej K
    17 Arnuš Lan
    15 Pšajd Alen
    8 Matjašič Luka
    6 Marinkovič Borovnik Martin
    13 Brumen Luka
    11 Voda Marko
    9 Ploj Amadej
    10 Huber Vid
    21 Jakić Uroš
    Rezervni igralci
    1 Vajs Taj V
    16 Lipuš Nai
    19 Krašna Amadej
    3 Stajnko Nik
    22 Polanec Gaj
    20 Bauer Samo
    Trener
    Jordan Gregor
    Trener
    Delič Miladin
    Zadetki
    Drava Ptuj 21 Jakić Uroš 0 : 1 4′
    Drava Ptuj 7 Kramberger Enej 0 : 2 50′
    Krško 11 Pirc Nik 1 : 2 52′
    Drava Ptuj 9 Ploj Amadej 1 : 3 66′
    Krško 12 Golob Gal 2 : 3 67′
    Drava Ptuj 7 Kramberger Enej 2 : 4 11m 83′
    Dogodki
    Drava Ptuj 10 Huber Vid 23′
    Krško 10 Kmetič Nik 25′
    Drava Ptuj 17 Arnuš Lan 25′
    Drava Ptuj 7 Kramberger Enej 33′
    Krško 6 / 8 Kmetič Saša / Pirc Nejc 57′
    Drava Ptuj 17 / 19 Arnuš Lan / Krašna Amadej 61′
    Krško 9 Zajc Lan 66′
    Krško 7 / 21 Medvešek Nik / Kopar Anže 66′
    Krško 4 Weiss Klemen 71′
    Drava Ptuj 13 Brumen Luka 73′
    Drava Ptuj 21 / 22 Jakić Uroš / Polanec Gaj 74′
    Krško 22 Kozole Žiga 80′
    Drava Ptuj 11 Voda Marko 80′
    Krško 22 / 15 Kozole Žiga / Bernardič Lukas 85′
    Drava Ptuj 9 / 20 Ploj Amadej / Bauer Samo 86′
    Drava Ptuj 7 / 16 Kramberger Enej / Lipuš Nai 89′
  • 22. krog | Dravograd – Športni center Dravograd-igrišče z UT | 16.04.23 ob 14.30

    Dravograd 3 : 1 1 : 1 Veržej
    Sodniki: Loboda Anej (glavni sodnik)
    Kramberger Nejc (1. pomočnik)
    Pišek Rok (2. pomočnik)
    Delegat: Praznik Iztok Filip
    Št. gledalcev: 75
    Dravograd
    1 Pečovnik Maj V
    6 Skrube Žiga
    3 Rožič Matic
    5 Kert Jaka
    2 Brezovnik Jan
    11 Kasami Ali
    17 Lesjak Ian
    8 Novak Pino
    9 Hudovernik Teo
    10 Rizmal Anej K
    14 Vidmar Jaka
    Rezervni igralci
    12 Linasi Jeromel Miha V
    15 Naveršnik Gal
    7 Koren Teo
    16 Kert Rok
    Veržej
    1 Kuhar Tjaž V
    2 Svetec Jure
    4 Filipič Rok
    5 Vesel Anej
    6 Petkovič Filip K
    7 Krapec Andraž
    8 Petek Filip
    10 Petek Luka
    11 Šinko Rok
    19 Brus Miha
    23 Gangl Teo
    Rezervni igralci
    12 Škrbič Maj V
    15 Horvat Matic
    16 Horvat Luka
    17 Zelko Mitja
    20 Vida Jaka
    Trener
    Račnik Oskar
    Trener
    Černela Robert
    Zadetki
    Dravograd 10 Rizmal Anej 1 : 0 5′
    Veržej 2 Svetec Jure 1 : 1 12′
    Dravograd 9 Hudovernik Teo 2 : 1 49′
    Dravograd 17 Lesjak Ian 3 : 1 66′
    Dogodki
    Veržej 8 Petek Filip 30′
    Dravograd 11 / 15 Kasami Ali / Naveršnik Gal 56′
    Veržej 2 / 16 Svetec Jure / Horvat Luka 56′
    Veržej 6 Petkovič Filip 58′
    Veržej 23 Gangl Teo 65′
    Veržej 6 / 17 Petkovič Filip / Zelko Mitja 67′
    Veržej 8 / 20 Petek Filip / Vida Jaka 68′
    Dravograd 17 / 7 Lesjak Ian / Koren Teo 69′
    Dravograd 6 Skrube Žiga 71′
    Dravograd 9 Hudovernik Teo 73′
    Veržej 20 Vida Jaka 85′
    Dravograd 10 / 16 Rizmal Anej / Kert Rok 86′
    Veržej 10 / 15 Petek Luka / Horvat Matic 88′
  • 22. krog | Brežice – Stadion Brežice | 15.04.23 ob 14.30

    NK Brežice 1919 3 : 2 2 : 0 Rudar Velenje
    Sodniki: Knez Aljaž (glavni sodnik)
    Krašovic Gašper (1. pomočnik)
    Molan Nejc (2. pomočnik)
    Delegat: Kusič Gojko
    Št. gledalcev: 110
    NK Brežice 1919
    30 Krošelj Tijan V
    4 Krajnčič Jakob
    8 Hervol Žiga K
    3 Lovše Juš
    2 Kink Luka
    11 Ostrelič Mark
    7 Limani Amil
    20 Zlatič Maks
    18 Sotler Mihael
    23 Malus Luka
    10 Bajs Miha
    Rezervni igralci
    55 Klarić Aleks
    21 Bratanič Anej
    22 Baznik Din
    9 Ajdišek Aljaž
    15 Gregel Tin
    19 Kovačič Alen
    Rudar Velenje
    1 Camloh Jakob V
    4 Tamše- Marinič Anej
    18 Kos Žiga
    8 Mrkonjić Neo K
    3 Daničić Luka
    7 Shala Blendi
    21 Svitlica Tjaš
    2 Potočnik Lovro
    15 Husejnović Lan
    17 Halilović Ajas
    11 Mežnar Florijan
    Rezervni igralci
    12 Vrečko Nik V
    19 Turinek Andraž
    5 Omić Amas
    13 Bernjak Jure
    10 Vladušić Nikolaj
    22 Bednjićki David
    9 Sulejmanović Lamar
    Trener
    Babnik Jure
    Trener
    Halilović Goran
    Zadetki
    NK Brežice 1919 10 Bajs Miha 1 : 0 24′
    NK Brežice 1919 7 Limani Amil 2 : 0 11m 45′
    Rudar Velenje 7 Shala Blendi 2 : 1 48′
    NK Brežice 1919 7 Limani Amil 3 : 1 11m 61′
    Rudar Velenje 8 Mrkonjić Neo 3 : 2 94′
    Dogodki
    Rudar Velenje 11 Mežnar Florijan 44′
    Rudar Velenje 18 Kos Žiga 59′
    Rudar Velenje 11 / 9 Mežnar Florijan / Sulejmanović Lamar 62′
    NK Brežice 1919 18 / 9 Sotler Mihael / Ajdišek Aljaž 71′
    Rudar Velenje 17 / 22 Halilović Ajas / Bednjićki David 78′
    Rudar Velenje 2 / 5 Potočnik Lovro / Omić Amas 78′
    NK Brežice 1919 10 / 22 Bajs Miha / Baznik Din 83′
    Rudar Velenje 15 / 10 Husejnović Lan / Vladušić Nikolaj 83′
    Rudar Velenje 21 / 13 Svitlica Tjaš / Bernjak Jure 83′
    NK Brežice 1919 23 / 21 Malus Luka / Bratanič Anej 87′
    NK Brežice 1919 4 Krajnčič Jakob 88′
    Rudar Velenje 4 Tamše- Marinič Anej 89′
    NK Brežice 1919 22 / 55 Baznik Din / Klarić Aleks 90′
    NK Brežice 1919 20 Zlatič Maks 97′
  • 21. krog | Ptuj – Mestni stadion Ptuj – igrišče z UT | 10.04.23 ob 14.00

    Drava Ptuj 1 : 2 0 : 2 NK Brežice 1919
    Sodniki: Janič Matej (glavni sodnik)
    Pelcl Mitja (1. pomočnik)
    Misja Tjaša (2. pomočnik)
    Delegat: Perko Robert
    Št. gledalcev: 60
    Drava Ptuj
    12 Vajs Taj V
    7 Kramberger Enej K
    17 Arnuš Lan
    15 Pšajd Alen
    5 Matjašič Luka
    6 Marinkovič Borovnik Martin
    19 Lipavšek Blaž
    11 Voda Marko
    8 Pušnik Jan
    10 Huber Vid
    4 Brumen Luka
    Rezervni igralci
    1 Kramberger David V
    21 Jakić Uroš
    16 Lipuš Nai
    9 Ploj Amadej
    NK Brežice 1919
    77 Krošelj Tijan V
    4 Krajnčič Jakob
    3 Hervol Žiga K
    55 Lovše Juš
    2 Kink Luka
    17 Baznik Din
    7 Limani Amil
    20 Zlatič Maks
    18 Sotler Mihael
    8 Malus Luka
    10 Bajs Miha
    Rezervni igralci
    93 Klarić Aleks
    22 Bratanič Anej
    11 Ostrelič Mark
    13 Tomše Mai
    Trener
    Delič Miladin
    Trener
    Babnik Jure
    Zadetki
    NK Brežice 1919 20 Zlatič Maks 0 : 1 34′
    NK Brežice 1919 18 Sotler Mihael 0 : 2 45′
    Drava Ptuj 7 Kramberger Enej 1 : 2 11m 75′
    Dogodki
    Drava Ptuj 17 / 9 Arnuš Lan / Ploj Amadej 59′
    NK Brežice 1919 18 / 11 Sotler Mihael / Ostrelič Mark 64′
    Drava Ptuj 11 Voda Marko 72′
    Drava Ptuj 19 Lipavšek Blaž 74′
    Drava Ptuj 15 Pšajd Alen 77′
    Drava Ptuj 8 Pušnik Jan 82′
    Drava Ptuj 6 Marinkovič Borovnik Martin 87′
    NK Brežice 1919 17 Baznik Din 87′
    NK Brežice 1919 Glavni trener Babnik Jure 88′
    NK Brežice 1919 17 / 13 Baznik Din / Tomše Mai 90′
    NK Brežice 1919 10 / 93 Bajs Miha / Klarić Aleks 92′
  • 21. krog | Veržej – Stadion Čistina Veržej | 10.04.23 ob 14.00

    Veržej 3 : 3 2 : 2 Kety Emmi&Impol Bistrica
    Sodniki: Škrban Kaja (glavni sodnik)
    Gjerkeš Doroteja (1. pomočnik)
    Utroša Aljaž (2. pomočnik)
    Delegat: Črnko Petra
    Št. gledalcev: 80
    Veržej
    1 Škrbič Maj V
    2 Svetec Jure
    4 Filipič Rok
    6 Petkovič Filip K
    7 Krapec Andraž
    8 Petek Filip
    11 Šinko Rok
    13 Trajbarič Enej
    16 Horvat Luka
    17 Zelko Mitja
    23 Gangl Teo
    Rezervni igralci
    3 Hozjan Lukas
    9 Pajek Rene
    10 Vida Jaka
    14 Pajek Miha
    15 Horvat Matic
    Kety Emmi&Impol Bistrica
    1 Fartek Vito V
    7 Šalamun Tjaž
    2 Landeker Marcel
    10 Pauman Jan
    14 Marčič Enej
    17 Črešnar Tjaš
    5 Korošec Aleks K
    18 Romih Nik
    9 Skrbiš Anej
    6 Rakuša Lan
    8 Velkner Matej
    Rezervni igralci
    20 Šalamun Jarc Luka
    26 Urlep Robin Urban
    16 Vrbek Mike
    77 Rečnik Gašper
    Trener
    Černela Robert
    Trener
    Ornik Luka
    Zadetki
    Veržej 11 Šinko Rok 1 : 0 8′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 5 Korošec Aleks 1 : 1 11m 10′
    Veržej 16 Horvat Luka 2 : 1 16′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 9 Skrbiš Anej 2 : 2 29′
    Veržej 2 Svetec Jure 3 : 2 53′
    Veržej 23 Gangl Teo 3 : 3 ag 83′
    Dogodki
    Veržej 6 Petkovič Filip 11′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 7 Šalamun Tjaž 15′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 17 / 77 Črešnar Tjaš / Rečnik Gašper 46′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 2 / 20 Landeker Marcel / Šalamun Jarc Luka 46′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 18 Romih Nik 52′
    Veržej 6 / 10 Petkovič Filip / Vida Jaka 60′
    Veržej 17 Zelko Mitja 64′
    Veržej 7 Krapec Andraž 76′
    Veržej 2 / 14 Svetec Jure / Pajek Miha 79′
    Veržej 11 / 15 Šinko Rok / Horvat Matic 80′
    Veržej 17 / 9 Zelko Mitja / Pajek Rene 87′
    Veržej 9 Pajek Rene 90′
    Veržej 7 / 3 Krapec Andraž / Hozjan Lukas 91′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 6 Rakuša Lan 92′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 9 Skrbiš Anej 92′
  • 21. krog | Dravograd – Športni center Dravograd | 10.04.23 ob 14.00

    Dravograd 1 : 4 1 : 1 Mb Tabor
    Sodniki: Kresnik Urban (glavni sodnik)
    Racaj Fatlind (1. pomočnik)
    Hrvacki Jure (2. pomočnik)
    Delegat: Zalar Jure
    Št. gledalcev: 100
    Dravograd
    1 Pečovnik Maj V
    17 Skrube Žiga
    3 Rožič Matic
    5 Kert Jaka
    4 Pažek Anže
    6 Šteharnik Nejc K
    7 Ločičnik Matic
    8 Novak Pino
    9 Hudovernik Teo
    10 Rizmal Anej
    14 Vidmar Jaka
    Rezervni igralci
    12 Linasi Jeromel Miha V
    13 Stojadinović Mihajlo
    11 Kasami Ali
    16 Lesjak Ian
    2 Brezovnik Jan
    18 Koren Teo
    15 Kert Rok
    Mb Tabor
    1 Vidovšek Turner Žan V
    15 Grubor Nejc
    10 Sedič Aleksej K
    4 Gašperut Luka
    11 Špička Veno
    5 Kranjc Anže
    8 Blazhovski Marko
    14 Kosi Denis
    17 Boršič Jure
    9 Kop Nejc
    3 Crnolić Alen
    Rezervni igralci
    7 Mauko Gal
    16 Zemljič Žan
    6 Tabaković Anel
    12 Beljić Marko
    2 Gomzi Jean Luc
    18 Bajrami Ermal
    13 Pečič Tian
    Trener
    Račnik Oskar
    Trener
    Pintarič Luka
    Zadetki
    Dravograd 10 Rizmal Anej 1 : 0 9′
    Mb Tabor 14 Kosi Denis 1 : 1 41′
    Mb Tabor 10 Sedič Aleksej 1 : 2 60′
    Mb Tabor 9 Kop Nejc 1 : 3 64′
    Mb Tabor 17 Boršič Jure 1 : 4 76′
    Dogodki
    Mb Tabor Glavni trener Pintarič Luka 34′
    Mb Tabor 3 Crnolić Alen 39′
    Dravograd 5 / 2 Kert Jaka / Brezovnik Jan 54′
    Mb Tabor 8 / 7 Blazhovski Marko / Mauko Gal 55′
    Dravograd 8 / 11 Novak Pino / Kasami Ali 63′
    Dravograd 17 / 16 Skrube Žiga / Lesjak Ian 73′
    Dravograd 9 / 13 Hudovernik Teo / Stojadinović Mihajlo 73′
    Dravograd 3 / 18 Rožič Matic / Koren Teo 73′
    Mb Tabor 14 / 13 Kosi Denis / Pečič Tian 80′
    Dravograd 6 Šteharnik Nejc 83′
    Mb Tabor 10 Sedič Aleksej 85′
    Mb Tabor 15 / 16 Grubor Nejc / Zemljič Žan 87′
    Mb Tabor 5 / 6 Kranjc Anže / Tabaković Anel 87′
  • 21. krog | Velenje – Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | 08.04.23 ob 14.00

    Rudar Velenje 6 : 0 3 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems
    Sodniki: Vuletić Majcen Niko (glavni sodnik)
    Kovačec Klemen (1. pomočnik)
    Prelog Blaž (2. pomočnik)
    Delegat: Ozmec Drago
    Št. gledalcev: 80
    Rudar Velenje
    1 Camloh Jakob V
    19 Turinek Andraž
    18 Kos Žiga
    8 Mrkonjić Neo K
    3 Daničić Luka
    2 Krejić Stevo
    21 Svitlica Tjaš
    7 Husejnović Lan
    9 Sulejmanović Lamar
    17 Halilović Ajas
    11 Mežnar Florijan
    Rezervni igralci
    12 Vrečko Nik V
    10 Vladušić Nikolaj
    4 Tamše- Marinič Anej
    15 Potočnik Lovro
    5 Bednjićki David
    13 Bernjak Jure
    Fužinar SIJ Ravne Systems
    1 Petrović Manuel V
    7 Sedovšek Anej
    16 Podojsteršek Anže
    5 Dover Tomaž K
    10 Guzej Til
    3 Angeli Metod
    45 Ahmetović Adin
    8 Bajrektarević Belmin
    6 Pumpas Gašper
    14 Vidaković Stefan
    Rezervni igralci
    Trener
    Halilović Goran
    Trener
    Pečnik Anže
    Zadetki
    Rudar Velenje 2 Krejić Stevo 1 : 0 18′
    Rudar Velenje 17 Halilović Ajas 2 : 0 22′
    Rudar Velenje 11 Mežnar Florijan 3 : 0 25′
    Rudar Velenje 2 Krejić Stevo 4 : 0 77′
    Rudar Velenje 7 Husejnović Lan 5 : 0 86′
    Rudar Velenje 9 Sulejmanović Lamar 6 : 0 89′
    Dogodki
    Rudar Velenje 21 / 13 Svitlica Tjaš / Bernjak Jure 46′
    Rudar Velenje 8 / 5 Mrkonjić Neo / Bednjićki David 46′
    Rudar Velenje 17 Halilović Ajas 47′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 8 Bajrektarević Belmin 57′
    Rudar Velenje 11 / 10 Mežnar Florijan / Vladušić Nikolaj 60′
    Rudar Velenje 1 / 12 Camloh Jakob / Vrečko Nik 60′
  • 21. krog | Šmartno ob Paki – Stadion Šmartno ob Paki | 08.04.23 ob 11.00

    NK Šampion 0 : 1 0 : 0 Krško
    Sodniki: Narat Filip (glavni sodnik)
    Šeško Nik (1. pomočnik)
    Jarc Filip (2. pomočnik)
    Delegat: Audič Ladislav
    Št. gledalcev: 50
    NK Šampion
    99 Reberšak Ježovnik Niklas V
    16 Novak Maks
    4 Krajnc Bremec Juš
    5 Čolović Luka
    15 Selič Žiga
    11 Pudgar Anej
    13 Grmšek Matevž
    14 Pilih Sebastian K
    2 Brkić Luka
    9 Petek Staš
    17 Marguč Tai
    Rezervni igralci
    10 Josipović Luka
    18 Jurič Marko
    7 Ojsteršek Gal
    Krško
    1 Muhar Mark V
    20 Pacek Domen
    15 Bernardič Lukas
    19 Kozole Žiga
    3 Baznik Jaka
    8 Pirc Nik
    5 Weiss Klemen
    9 Zajc Lan
    10 Kmetič Nik
    2 Medvešek Nik
    37 Golob Gal K
    Rezervni igralci
    17 Pirnar Jan
    24 Davarović Mehdija
    Trener
    Jovanović Stevo
    Trener
    Jordan Gregor
    Zadetki
    Krško 9 Zajc Lan 0 : 1 81′
    Dogodki
    NK Šampion 4 / 10 Krajnc Bremec Juš / Josipović Luka 0′
    NK Šampion 10 / 7 Josipović Luka / Ojsteršek Gal 67′
    Krško 10 / 24 Kmetič Nik / Davarović Mehdija 79′
    NK Šampion 17 / 18 Marguč Tai / Jurič Marko 81′
  • 20. krog | Brežice – Stadion Brežice | 02.04.23 ob 13.30

    NK Brežice 1919 3 : 0 0 : 0 NK Šampion
    Sodniki: Stojkovič Marko (glavni sodnik)
    Pečarič Luka (1. pomočnik)
    Bezjak Adam (2. pomočnik)
    Delegat: Pilipović Zdravko
    Št. gledalcev: 60
    NK Brežice 1919
    12 Krošelj Tijan V
    55 Klarić Aleks
    6 Hervol Žiga K
    3 Lovše Juš
    2 Kink Luka
    8 Ostrelič Mark
    7 Limani Amil
    18 Sotler Mihael
    25 Bratanič Anej
    9 Ajdišek Aljaž
    10 Bajs Miha
    Rezervni igralci
    1 Makovec Maks V
    39 Gregel Tin
    93 Baznik Din
    11 Tomše Mai
    19 Tomše Žan
    15 Vratič Filip
    4 Planinc Patrik
    NK Šampion
    99 Reberšak Ježovnik Niklas V
    3 Gorenak Gašper
    21 Krajnc Bremec Juš
    4 Verstovšek Jani
    15 Selič Žiga
    11 Pudgar Anej
    8 Memaj Ermal K
    14 Pilih Sebastian
    2 Brkić Luka
    20 Podgrajšek Matija
    10 Stegu Filip
    Rezervni igralci
    12 Grlić Luka V
    19 Čolović Luka
    13 Grmšek Matevž
    9 Petek Staš
    16 Marguč Tai
    Trener
    Babnik Jure
    Trener
    Jovanović Stevo
    Zadetki
    NK Šampion 10 Stegu Filip 0 : 1 2′
    NK Brežice 1919 9 Ajdišek Aljaž 1 : 1 80′
    Dogodki
    NK Brežice 1919 9 Ajdišek Aljaž 31′
    NK Šampion 3 Gorenak Gašper 31′
    NK Šampion 20 Podgrajšek Matija 33′
    NK Brežice 1919 3 Lovše Juš 47′
    NK Brežice 1919 6 Hervol Žiga 47′
    NK Šampion 2 Brkić Luka 47′
    NK Šampion 8 Memaj Ermal 47′
    NK Šampion 4 Verstovšek Jani 51′
    NK Brežice 1919 8 / 11 Ostrelič Mark / Tomše Mai 61′
    NK Brežice 1919 55 / 93 Klarić Aleks / Baznik Din 66′
    NK Brežice 1919 25 / 15 Bratanič Anej / Vratič Filip 70′
    NK Šampion 3 Gorenak Gašper 79′
    NK Brežice 1919 2 / 19 Kink Luka / Tomše Žan 81′
    NK Šampion 10 Stegu Filip 83′
    NK Šampion 10 / 13 Stegu Filip / Grmšek Matevž 86′
    NK Brežice 1919 15 Vratič Filip 92′
    NK Šampion 4 Verstovšek Jani 92′
  • 20. krog | Ravne na Koroškem – Mestni stadion Ravne na Koroškem | 02.04.23 ob 13.30

    Fužinar SIJ Ravne Systems 1 : 4 0 : 2 Drava Ptuj
    Sodniki: Jarc Filip (glavni sodnik)
    Šeško Nik (1. pomočnik)
    Narat Filip (2. pomočnik)
    Delegat: Golob Peter
    Št. gledalcev: 40
    Fužinar SIJ Ravne Systems
    88 Petrović Manuel V
    14 Džebić Belmin
    16 Podojsteršek Anže
    5 Dover Tomaž
    10 Planšak Nejc K
    3 Angeli Metod
    45 Ahmetović Adin
    23 Bajrektarević Belmin
    17 Rednak Anej
    22 Vidaković Stefan
    6 Pušnik Dino
    Rezervni igralci
    21 Pumpas Gašper
    7 Guzej Til
    25 Skerlovnik Tine
    8 Sedovšek Anej
    Drava Ptuj
    1 Vajs Taj V
    7 Kramberger Enej K
    13 Repič Anej
    6 Marinkovič Borovnik Martin
    8 Matjašič Luka
    10 Huber Vid
    19 Lipavšek Blaž
    11 Voda Marko
    18 Krašna Amadej
    4 Brumen Luka
    9 Ploj Amadej
    Rezervni igralci
    12 Kramberger David V
    21 Jakić Uroš
    3 Lipuš Nai
    20 Bauer Samo
    Trener
    Pečnik Anže
    Trener
    Delič Miladin
    Zadetki
    Drava Ptuj 9 Ploj Amadej 0 : 1 2′
    Drava Ptuj 11 Voda Marko 0 : 2 6′
    Drava Ptuj 6 Marinkovič Borovnik Martin 0 : 3 58′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 16 Podojsteršek Anže 1 : 3 73′
    Drava Ptuj 11 Voda Marko 1 : 4 88′
    Dogodki
    Fužinar SIJ Ravne Systems 45 / 21 Ahmetović Adin / Pumpas Gašper 55′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 6 / 7 Pušnik Dino / Guzej Til 55′
    Drava Ptuj 18 / 3 Krašna Amadej / Lipuš Nai 59′
    Drava Ptuj 7 Kramberger Enej 61′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 14 / 8 Džebić Belmin / Sedovšek Anej 62′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 10 Planšak Nejc 67′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 17 / 25 Rednak Anej / Skerlovnik Tine 74′
    Drava Ptuj 4 / 20 Brumen Luka / Bauer Samo 74′
  • 20. krog | Maribor – Športni park Tabor – igrišče z UT | 02.04.23 ob 13.30

    Mb Tabor 3 : 0 0 : 0 Veržej
    Sodniki: Kranjc Andrej (glavni sodnik)
    Cifer Nina (1. pomočnik)
    Kapun Matej (2. pomočnik)
    Delegat: Vučko Darko
    Št. gledalcev: 40
    Mb Tabor
    1 Vidovšek Turner Žan V
    16 Zemljič Žan
    10 Sedič Aleksej K
    4 Gašperut Luka
    11 Špička Veno
    6 Tabaković Anel
    8 Blazhovski Marko
    7 Mauko Gal
    17 Boršič Jure
    9 Kop Nejc
    3 Crnolić Alen
    Rezervni igralci
    14 Kosi Denis
    18 Kranjc Anže
    2 Gomzi Jean Luc
    12 Beljić Marko
    5 Repnik Tit
    13 Pečič Tian
    15 Grubor Nejc
    Veržej
    1 Kuhar Tjaž V
    4 Filipič Rok
    5 Vesel Anej
    7 Krapec Andraž
    8 Petek Filip
    10 Petek Luka K
    11 Šinko Rok
    16 Horvat Luka
    17 Zelko Mitja
    19 Brus Miha
    23 Gangl Teo
    Rezervni igralci
    2 Svetec Jure
    6 Petkovič Filip
    15 Horvat Matic
    20 Vida Jaka
    Trener
    Pintarič Luka
    Zadetki
    Mb Tabor 8 Blazhovski Marko 1 : 0 50′
    Mb Tabor 14 Kosi Denis 2 : 0 64′
    Mb Tabor 14 Kosi Denis 3 : 0 71′
    Dogodki
    Veržej 7 Krapec Andraž 29′
    Mb Tabor 6 Tabaković Anel 36′
    Veržej 5 Vesel Anej 44′
    Mb Tabor 7 / 18 Mauko Gal / Kranjc Anže 46′
    Mb Tabor 6 / 14 Tabaković Anel / Kosi Denis 46′
    Mb Tabor 18 Kranjc Anže 54′
    Mb Tabor 16 / 15 Zemljič Žan / Grubor Nejc 58′
    Veržej 16 / 2 Horvat Luka / Svetec Jure 58′
    Veržej 17 / 6 Zelko Mitja / Petkovič Filip 58′
    Veržej 8 / 20 Petek Filip / Vida Jaka 73′
    Mb Tabor 10 / 5 Sedič Aleksej / Repnik Tit 79′
    Mb Tabor 11 / 13 Špička Veno / Pečič Tian 79′
    Veržej 7 / 15 Krapec Andraž / Horvat Matic 81′
  • 20. krog | Slovenska Bistrica – Športni park Slovenska Bistrica | 02.04.23 ob 13.30

    Kety Emmi&Impol Bistrica 0 : 0 0 : 0 Rudar Velenje
    Sodniki: Pozderec Dejan (glavni sodnik)
    Gjerkeš Doroteja (1. pomočnik)
    Borovič Damjan (2. pomočnik)
    Delegat: Lunežnik Andrej
    Št. gledalcev: 80
    Kety Emmi&Impol Bistrica
    21 Zupanc Bian V
    20 Šalamun Jarc Luka
    7 Šalamun Tjaž
    3 Šteinfelser Teo
    6 Rakuša Lan
    17 Črešnar Tjaš
    5 Korošec Aleks K
    8 Velkner Matej
    77 Rečnik Gašper
    10 Pauman Jan
    9 Skrbiš Anej
    Rezervni igralci
    1 Fartek Vito V
    2 Landeker Marcel
    14 Marčič Enej
    26 Urlep Robin Urban
    Rudar Velenje
    1 Jovanović Lan V
    4 Tamše- Marinič Anej
    18 Kos Žiga
    8 Mrkonjić Neo K
    3 Daničić Luka
    2 Krejić Stevo
    21 Svitlica Tjaš
    15 Potočnik Lovro
    22 Pek Luka
    17 Halilović Ajas
    11 Mežnar Florijan
    Rezervni igralci
    12 Vrečko Nik V
    19 Turinek Andraž
    13 Omić Amas
    9 Sulejmanović Lamar
    10 Vladušić Nikolaj
    7 Husejnović Lan
    5 Bednjićki David
    Trener
    Ornik Luka
    Trener
    Halilović Goran
    Zadetki
    Dogodki
    Kety Emmi&Impol Bistrica 77 / 14 Rečnik Gašper / Marčič Enej 26′
    Rudar Velenje 8 Mrkonjić Neo 43′
    Rudar Velenje 22 / 7 Pek Luka / Husejnović Lan 61′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 3 / 2 Šteinfelser Teo / Landeker Marcel 69′
    Rudar Velenje 15 / 9 Potočnik Lovro / Sulejmanović Lamar 77′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 10 / 26 Pauman Jan / Urlep Robin Urban 90′
  • 20. krog | Čatež ob Savi – Igrišče Terme Čatež d.d. | 01.04.23 ob 14.30

    Krško 0 : 1 0 : 0 Dravograd
    Sodniki: Pihler Lan (glavni sodnik)
    Erker Andrej (1. pomočnik)
    Loboda Anej (2. pomočnik)
    Delegat: Kusič Gojko
    Št. gledalcev: 30
    Krško
    13 Muhar Mark V
    2 Pacek Domen
    15 Bernardič Lukas
    22 Kozole Žiga
    3 Baznik Jaka
    26 Pirc Nik
    17 Pirnar Jan
    9 Zajc Lan
    8 Pirc Nejc
    7 Medvešek Nik
    11 Golob Gal K
    Rezervni igralci
    Dravograd
    1 Pečovnik Maj V
    4 Skrube Žiga
    3 Rožič Matic
    13 Stojadinović Mihajlo
    5 Kert Jaka
    10 Rizmal Anej K
    7 Ločičnik Matic
    8 Novak Pino
    9 Hudovernik Teo
    14 Vidmar Jaka
    17 Lesjak Ian
    Rezervni igralci
    2 Linasi Jeromel Miha
    16 Kert Rok
    11 Kasami Ali
    6 Podlesnik Filip
    Trener
    Jordan Gregor
    Trener
    Račnik Oskar
    Zadetki
    Dravograd 3 Rožič Matic 0 : 1 64′
    Dogodki
    Krško 2 Pacek Domen 28′
    Dravograd 17 / 16 Lesjak Ian / Kert Rok 59′
    Krško 9 Zajc Lan 76′
    Dravograd 16 Kert Rok 76′
    Dravograd 10 Rizmal Anej 84′
    Krško 3 Baznik Jaka 85′
    Dravograd 9 Hudovernik Teo 89′
  • 19. krog | Ptuj – Mestni stadion Ptuj | 26.03.23 ob 15.00

    Drava Ptuj 1 : 1 1 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
    Sodniki: Kranjc Andrej (glavni sodnik)
    Forjanič Danjel (1. pomočnik)
    Gašpar Uroš (2. pomočnik)
    Delegat: Kokol Miro
    Št. gledalcev: 95
    Drava Ptuj
    12 Kramberger David V
    10 Huber Vid
    19 Repič Anej
    15 Pšajd Alen
    14 Matjašič Luka
    6 Marinkovič Borovnik Martin
    9 Lipavšek Blaž
    11 Voda Marko
    7 Kramberger Enej K
    13 Brumen Luka
    21 Jakić Uroš
    Rezervni igralci
    1 Vajs Taj V
    8 Pušnik Jan
    17 Arnuš Lan
    3 Lipuš Nai
    20 Bauer Samo
    16 Pekmezovič Alen
    18 Stajnko Nik
    Kety Emmi&Impol Bistrica
    21 Zupanc Bian V
    6 Rakuša Lan
    17 Črešnar Tjaš
    4 Prelog Luka
    20 Šalamun Jarc Luka
    5 Korošec Aleks K
    7 Šalamun Tjaž
    8 Velkner Matej
    77 Rečnik Gašper
    14 Marčič Enej
    9 Skrbiš Anej
    Rezervni igralci
    3 Šteinfelser Teo
    2 Landeker Marcel
    26 Urlep Robin Urban
    10 Pauman Jan
    Trener
    Delič Miladin
    Trener
    Ornik Luka
    Zadetki
    Drava Ptuj 19 Repič Anej 1 : 0 16′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 9 Skrbiš Anej 1 : 1 34′
    Dogodki
    Drava Ptuj 21 / 8 Jakić Uroš / Pušnik Jan 46′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 14 / 10 Marčič Enej / Pauman Jan 46′
    Drava Ptuj 13 / 17 Brumen Luka / Arnuš Lan 59′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 77 / 26 Rečnik Gašper / Urlep Robin Urban 75′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 10 Pauman Jan 90′
  • 19. krog | Maribor – Športni park Tabor Maribor | 26.03.23 ob 12.30

    Mb Tabor 8 : 0 2 : 0 Krško
    Sodniki: Škrban Kaja (glavni sodnik)
    Gjerkeš Doroteja (1. pomočnik)
    Utroša Aljaž (2. pomočnik)
    Delegat: Perko Robert
    Št. gledalcev: 60
    Mb Tabor
    1 Vidovšek Turner Žan V
    15 Grubor Nejc
    10 Sedič Aleksej K
    4 Gašperut Luka
    11 Špička Veno
    6 Tabaković Anel
    8 Blazhovski Marko
    7 Mauko Gal
    17 Boršič Jure
    9 Kop Nejc
    3 Crnolić Alen
    Rezervni igralci
    18 Bajrami Ermal
    12 Beljić Marko
    13 Rodošek Eric
    16 Repnik Tit
    14 Kosi Denis
    2 Kranjc Anže
    5 Darmopil Teo
    Krško
    13 Muhar Mark V
    22 Kozole Žiga
    11 Golob Gal K
    4 Weiss Klemen
    3 Baznik Jaka
    17 Radić Blaž
    6 Kmetič Saša
    9 Zajc Lan
    8 Pirc Nejc
    7 Medvešek Nik
    15 Bernardič Lukas
    Rezervni igralci
    21 Pirnar Jan
    20 Vračun Anej
    12 Davarović Mehdija
    Trener
    Pintarič Luka
    Trener
    Jordan Gregor
    Zadetki
    Mb Tabor 9 Kop Nejc 1 : 0 40′
    Mb Tabor 9 Kop Nejc 2 : 0 45′
    Mb Tabor 9 Kop Nejc 3 : 0 49′
    Mb Tabor 14 Kosi Denis 4 : 0 54′
    Mb Tabor 17 Boršič Jure 5 : 0 60′
    Mb Tabor 9 Kop Nejc 6 : 0 64′
    Mb Tabor 12 Beljić Marko 7 : 0 77′
    Mb Tabor 14 Kosi Denis 8 : 0 86′
    Dogodki
    Mb Tabor 8 / 14 Blazhovski Marko / Kosi Denis 46′
    Krško 17 / 20 Radić Blaž / Vračun Anej 49′
    Mb Tabor 6 / 5 Tabaković Anel / Darmopil Teo 63′
    Mb Tabor 7 / 12 Mauko Gal / Beljić Marko 63′
    Mb Tabor 10 / 2 Sedič Aleksej / Kranjc Anže 63′
    Krško 6 / 12 Kmetič Saša / Davarović Mehdija 70′
    Krško 8 / 21 Pirc Nejc / Pirnar Jan 70′
    Mb Tabor 17 / 18 Boršič Jure / Bajrami Ermal 73′
  • 19. krog | Dravograd – Športni center Dravograd-igrišče z UT | 26.03.23 ob 12.30

    Dravograd 4 : 2 2 : 1 NK Brežice 1919
    Sodniki: Kunc Anej (glavni sodnik)
    Grubelnik Matic (1. pomočnik)
    Praznik Špeh Jernej (2. pomočnik)
    Delegat: Zalar Jure
    Št. gledalcev: 50
    Dravograd
    1 Linasi Jeromel Miha V
    17 Skrube Žiga
    3 Rožič Matic
    13 Stojadinović Mihajlo
    4 Pažek Anže
    6 Šteharnik Nejc K
    7 Ločičnik Matic
    8 Novak Pino
    9 Hudovernik Teo
    11 Lesjak Ian
    14 Vidmar Jaka
    Rezervni igralci
    12 Pečovnik Maj V
    18 Podlesnik Filip
    2 Brezovnik Jan
    16 Kert Rok
    15 Naveršnik Gal
    NK Brežice 1919
    1 Makovec Maks V
    4 Krajnčič Jakob
    3 Hervol Žiga K
    5 Lovše Juš
    2 Kink Luka
    10 Malus Luka
    11 Limani Amil
    17 Baznik Din
    13 Bratanič Anej
    9 Ajdišek Aljaž
    24 Škaler Nik
    Rezervni igralci
    6 Sotler Mihael
    Trener
    Račnik Oskar
    Trener
    Babnik Jure
    Zadetki
    Dravograd 3 Rožič Matic 1 : 0 6′
    Dravograd 6 Šteharnik Nejc 2 : 0 41′
    NK Brežice 1919 11 Limani Amil 2 : 1 11m 43′
    NK Brežice 1919 3 Hervol Žiga 2 : 2 73′
    Dravograd 8 Novak Pino 3 : 2 81′
    Dravograd 14 Vidmar Jaka 4 : 2 92′
    Dogodki
    NK Brežice 1919 4 Krajnčič Jakob 44′
    NK Brežice 1919 24 / 6 Škaler Nik / Sotler Mihael 59′
    NK Brežice 1919 10 Malus Luka 60′
    NK Brežice 1919 1 Makovec Maks 67′
    Dravograd 11 / 16 Lesjak Ian / Kert Rok 78′
    Dravograd 13 / 2 Stojadinović Mihajlo / Brezovnik Jan 78′
    Dravograd 7 / 18 Ločičnik Matic / Podlesnik Filip 90′
  • 19. krog | Velenje – Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | 26.03.23 ob 12.30

    Rudar Velenje 2 : 2 1 : 0 Veržej
    Sodniki: Vasle Žan Luka (glavni sodnik)
    Brglez Miha (1. pomočnik)
    Grabovac Daniel (2. pomočnik)
    Delegat: Audič Ladislav
    Št. gledalcev: 140
    Rudar Velenje
    1 Jovanović Lan V
    18 Kos Žiga
    4 Tamše- Marinič Anej
    13 Omić Amas
    3 Daničić Luka
    2 Krejić Stevo K
    21 Svitlica Tjaš
    8 Potočnik Lovro
    22 Pek Luka
    7 Shala Blendi
    11 Mežnar Florijan
    Rezervni igralci
    12 Vrečko Nik V
    10 Vladušić Nikolaj
    17 Halilović Ajas
    9 Sulejmanović Lamar
    19 Turinek Andraž
    5 Bednjićki David
    15 Husejnović Lan
    Veržej
    12 Škrbič Maj V
    4 Filipič Rok
    5 Vesel Anej
    6 Petkovič Filip
    7 Krapec Andraž
    10 Petek Luka K
    13 Trajbarič Enej
    14 Horvat Luka
    17 Zelko Mitja
    19 Brus Miha
    23 Gangl Teo
    Rezervni igralci
    1 Kuhar Tjaž V
    2 Svetec Jure
    8 Petek Filip
    11 Šinko Rok
    15 Horvat Matic
    20 Vida Jaka
    Trener
    Halilović Goran
    Trener
    Černela Robert
    Zadetki
    Rudar Velenje 22 Pek Luka 1 : 0 17′
    Veržej 19 Brus Miha 1 : 1 68′
    Rudar Velenje 9 Sulejmanović Lamar 2 : 1 69′
    Veržej 7 Krapec Andraž 2 : 2 83′
    Dogodki
    Rudar Velenje 2 Krejić Stevo 23′
    Veržej 13 Trajbarič Enej 43′
    Rudar Velenje 7 Shala Blendi 45′
    Veržej Glavni trener Černela Robert 45′
    Veržej 6 / 11 Petkovič Filip / Šinko Rok 46′
    Rudar Velenje 13 Omić Amas 49′
    Veržej 17 Zelko Mitja 55′
    Rudar Velenje 11 / 9 Mežnar Florijan / Sulejmanović Lamar 62′
    Veržej 17 / 2 Zelko Mitja / Svetec Jure 65′
    Rudar Velenje 3 / 5 Daničić Luka / Bednjićki David 70′
    Rudar Velenje 21 / 17 Svitlica Tjaš / Halilović Ajas 70′
    Veržej 23 / 8 Gangl Teo / Petek Filip 79′
    Veržej 14 Horvat Luka 82′
    Rudar Velenje 8 / 15 Potočnik Lovro / Husejnović Lan 83′
    Veržej 7 / 20 Krapec Andraž / Vida Jaka 85′
  • 19. krog | Celje – Stadion Olimp Celje | 25.03.23 ob 13.45

    NK Šampion 0 : 3 0 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems
    Sodniki: Lunežnik Žiga (glavni sodnik)
    Verko Žak (1. pomočnik)
    Pihler Lan (2. pomočnik)
    Delegat: Golob Peter
    Št. gledalcev: 25
    NK Šampion
    12 Grlić Luka V
    15 Selič Žiga
    2 Brkić Luka
    4 Verstovšek Jani
    11 Krajnc Bremec Juš
    14 Pilih Sebastian
    8 Memaj Ermal K
    10 Stegu Filip
    13 Grmšek Matevž
    9 Petek Staš
    16 Marguč Tai
    Rezervni igralci
    5 Čolović Luka
    6 Antloga Lopert Gal
    7 Brkić David
    Fužinar SIJ Ravne Systems
    88 Petrović Manuel V
    14 Džebić Belmin
    16 Podojsteršek Anže
    5 Dover Tomaž K
    21 Pumpas Gašper
    3 Angeli Metod
    45 Ahmetović Adin
    23 Bajrektarević Belmin
    17 Rednak Anej
    22 Vidaković Stefan
    8 Pušnik Dino
    Rezervni igralci
    27 Jezernik Maks
    12 Skerlovnik Tine
    Trener
    Jovanović Stevo
    Trener
    Pečnik Anže
    Zadetki
    NK Šampion 14 Pilih Sebastian 1 : 0 48′
    NK Šampion 9 Petek Staš 2 : 0 63′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 3 Angeli Metod 3 : 0 ag 86′
    Dogodki
    Fužinar SIJ Ravne Systems 17 / 12 Rednak Anej / Skerlovnik Tine 62′
    NK Šampion 16 / 5 Marguč Tai / Čolović Luka 71′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 21 / 27 Pumpas Gašper / Jezernik Maks 74′
    NK Šampion 10 / 7 Stegu Filip / Brkić David 76′
    NK Šampion 13 / 6 Grmšek Matevž / Antloga Lopert Gal 76′
  • 18. krog | Celje – Stadion Olimp Celje | 19.03.23 ob 15.00

    NK Šampion 5 : 0 4 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems
    Sodniki: Kocijan Blaž (glavni sodnik)
    Zavasnik Aljaž (1. pomočnik)
    Narat Filip (2. pomočnik)
    Delegat: Kusič Gojko
    Št. gledalcev: 60
    NK Šampion
    99 Reberšak Ježovnik Niklas V
    15 Selič Žiga
    2 Brkić Luka
    4 Verstovšek Jani
    3 Gorenak Gašper
    11 Pudgar Anej
    8 Memaj Ermal K
    14 Pilih Sebastian
    16 Novak Maks
    7 Podgrajšek Matija
    10 Stegu Filip
    Rezervni igralci
    23 Marguč Tai
    13 Grmšek Matevž
    9 Petek Staš
    22 Krajnc Bremec Juš
    Fužinar SIJ Ravne Systems
    88 Petrović Manuel V
    14 Džebić Belmin
    16 Podojsteršek Anže
    5 Dover Tomaž
    7 Planšak Nejc K
    3 Angeli Metod
    45 Ahmetović Adin
    21 Bajrektarević Belmin
    22 Vidaković Stefan
    17 Igerc Gal
    6 Pušnik Dino
    Rezervni igralci
    8 Sedovšek Anej
    Trener
    Jovanović Stevo
    Trener
    Pečnik Anže
    Zadetki
    NK Šampion 7 Podgrajšek Matija 1 : 0 8′
    NK Šampion 7 Podgrajšek Matija 2 : 0 14′
    NK Šampion 7 Podgrajšek Matija 3 : 0 29′
    NK Šampion 4 Verstovšek Jani 4 : 0 39′
    NK Šampion 14 Pilih Sebastian 5 : 0 50′
    Dogodki
    Fužinar SIJ Ravne Systems 88 Petrović Manuel 14′
    NK Šampion 11 Pudgar Anej 47′
    NK Šampion 2 Brkić Luka 52′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 45 Ahmetović Adin 52′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 6 / 8 Pušnik Dino / Sedovšek Anej 64′
    NK Šampion 10 / 9 Stegu Filip / Petek Staš 68′
    NK Šampion 16 / 13 Novak Maks / Grmšek Matevž 68′
  • 18. krog | Maribor – Športni park Tabor Maribor | 19.03.23 ob 12.30

    Mb Tabor 1 : 1 0 : 0 Rudar Velenje
    Sodniki: Janič Matej (glavni sodnik)
    Kranjc Andrej (1. pomočnik)
    Kapun Matej (2. pomočnik)
    Delegat: Fartelj Janez
    Št. gledalcev: 120
    Mb Tabor
    1 Vidovšek Turner Žan V
    15 Grubor Nejc
    10 Sedič Aleksej K
    4 Gašperut Luka
    11 Špička Veno
    6 Tabaković Anel
    8 Blazhovski Marko
    7 Mauko Gal
    17 Boršič Jure
    9 Kop Nejc
    3 Crnolić Alen
    Rezervni igralci
    12 Furjan Alex V
    13 Pečič Tian
    2 Gomzi Jean Luc
    16 Repnik Tit
    14 Kosi Denis
    18 Kranjc Anže
    5 Darmopil Teo
    Rudar Velenje
    1 Jovanović Lan V
    4 Tamše- Marinič Anej
    10 Zorko Kotnik Jon
    8 Mrkonjić Neo K
    5 Daničić Luka
    2 Krejić Stevo
    6 Svitlica Tjaš
    16 Potočnik Lovro
    15 Pek Luka
    17 Halilović Ajas
    11 Mežnar Florijan
    Rezervni igralci
    12 Vrečko Nik V
    19 Turinek Andraž
    14 Omić Amas
    9 Sulejmanović Lamar
    13 Bernjak Jure
    18 Kos Žiga
    21 Bednjićki David
    Trener
    Pintarič Luka
    Trener
    Halilović Goran
    Zadetki
    Mb Tabor 17 Boršič Jure 1 : 0 67′
    Rudar Velenje 2 Krejić Stevo 1 : 1 11m 82′
    Dogodki
    Mb Tabor 7 / 14 Mauko Gal / Kosi Denis 46′
    Rudar Velenje 17 / 13 Halilović Ajas / Bernjak Jure 65′
    Rudar Velenje 8 Mrkonjić Neo 69′
    Rudar Velenje 4 Tamše- Marinič Anej 69′
    Mb Tabor 17 / 13 Boršič Jure / Pečič Tian 70′
    Rudar Velenje 16 / 9 Potočnik Lovro / Sulejmanović Lamar 73′
    Mb Tabor 6 Tabaković Anel 74′
    Mb Tabor 15 / 16 Grubor Nejc / Repnik Tit 76′
    Rudar Velenje 6 / 14 Svitlica Tjaš / Omić Amas 79′
    Rudar Velenje 9 Sulejmanović Lamar 83′
    Mb Tabor 6 / 18 Tabaković Anel / Kranjc Anže 88′
  • 18. krog | Slovenska Bistrica – Športni park Slovenska Bistrica | 19.03.23 ob 12.30

    Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 1 1 : 0 NK Brežice 1919
    Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
    Herženjak Patrik (1. pomočnik)
    Gregorinčič Lukas (2. pomočnik)
    Delegat: Ozmec Drago
    Št. gledalcev: 100
    Kety Emmi&Impol Bistrica
    21 Zupanc Bian V
    7 Šalamun Tjaž
    4 Prelog Luka
    10 Pauman Jan
    20 Šalamun Jarc Luka
    17 Črešnar Tjaš
    5 Korošec Aleks K
    18 Romih Nik
    9 Skrbiš Anej
    6 Rakuša Lan
    8 Velkner Matej
    Rezervni igralci
    12 Rožman Ruj V
    26 Urlep Robin Urban
    2 Landeker Marcel
    15 Branovič Žan
    77 Rečnik Gašper
    NK Brežice 1919
    1 Makovec Maks V
    9 Ostrelič Mark
    6 Hervol Žiga K
    3 Klarić Aleks
    8 Kink Luka
    10 Malus Luka
    7 Limani Amil
    24 Tomše Mai
    14 Bratanič Anej
    19 Vratič Filip
    4 Krajnčič Jakob
    Rezervni igralci
    15 Kovačič Alen
    17 Gregel Tin
    16 Škaler Nik
    5 Planinc Patrik
    18 Serec Cristiano
    Trener
    Ornik Luka
    Trener
    Babnik Jure
    Zadetki
    Kety Emmi&Impol Bistrica 5 Korošec Aleks 1 : 0 11m 25′
    NK Brežice 1919 8 Kink Luka 1 : 1 71′
    Dogodki
    NK Brežice 1919 3 Klarić Aleks 64′
    NK Brežice 1919 19 / 18 Vratič Filip / Serec Cristiano 67′
    NK Brežice 1919 9 / 16 Ostrelič Mark / Škaler Nik 73′
    NK Brežice 1919 3 Klarić Aleks 78′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 9 / 77 Skrbiš Anej / Rečnik Gašper 80′
    NK Brežice 1919 7 Limani Amil 81′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 20 Šalamun Jarc Luka 85′
    NK Brežice 1919 24 / 5 Tomše Mai / Planinc Patrik 88′
    NK Brežice 1919 14 / 17 Bratanič Anej / Gregel Tin 89′
    NK Brežice 1919 18 Serec Cristiano 91′
  • 18. krog | Ptuj – Mestni stadion Ptuj – igrišče z UT | 19.03.23 ob 12.30

    Drava Ptuj 5 : 0 1 : 0 Veržej
    Sodniki: Vuletić Majcen Niko (glavni sodnik)
    Verko Žak (1. pomočnik)
    Prelog Blaž (2. pomočnik)
    Delegat: Golob Peter
    Št. gledalcev: 40
    Drava Ptuj
    12 Kramberger David V
    17 Arnuš Lan
    4 Brumen Luka
    15 Pšajd Alen
    5 Matjašič Luka
    10 Huber Vid
    9 Lipavšek Blaž
    6 Marinkovič Borovnik Martin
    7 Kramberger Enej K
    11 Voda Marko
    21 Jakić Uroš
    Rezervni igralci
    1 Vajs Taj V
    8 Pušnik Jan
    13 Repič Anej
    16 Lipuš Nai
    18 Krašna Amadej
    20 Bauer Samo
    Veržej
    1 Sluga Aljaž V
    2 Svetec Jure
    4 Filipič Rok
    6 Petkovič Filip
    7 Krapec Andraž
    8 Petek Filip
    9 Pajek Rene
    10 Vida Jaka
    13 Trajbarič Enej K
    16 Horvat Luka
    23 Gangl Teo
    Rezervni igralci
    3 Hozjan Lukas V
    5 Lesjak Jan
    11 Šijanec Tomaž
    14 Pajek Miha
    15 Horvat Matic
    Trener
    Delič Miladin
    Trener
    Černela Robert
    Zadetki
    Drava Ptuj 11 Voda Marko 1 : 0 17′
    Drava Ptuj 7 Kramberger Enej 2 : 0 51′
    Drava Ptuj 6 Marinkovič Borovnik Martin 3 : 0 55′
    Drava Ptuj 11 Voda Marko 4 : 0 63′
    Drava Ptuj 4 Brumen Luka 5 : 0 68′
    Dogodki
    Drava Ptuj 17 / 8 Arnuš Lan / Pušnik Jan 46′
    Veržej 9 / 14 Pajek Rene / Pajek Miha 53′
    Drava Ptuj 21 / 13 Jakić Uroš / Repič Anej 60′
    Veržej 6 / 3 Petkovič Filip / Hozjan Lukas 63′
    Veržej 13 Trajbarič Enej 66′
    Veržej 13 / 5 Trajbarič Enej / Lesjak Jan 70′
    Drava Ptuj 10 / 18 Huber Vid / Krašna Amadej 71′
    Drava Ptuj 5 / 16 Matjašič Luka / Lipuš Nai 71′
    Drava Ptuj 9 / 20 Lipavšek Blaž / Bauer Samo 77′
    Veržej 3 Hozjan Lukas 77′
    Veržej 10 / 15 Vida Jaka / Horvat Matic 77′
    Veržej 23 / 11 Gangl Teo / Šijanec Tomaž 79′
  • 18. krog | Dravograd – Športni center Dravograd-igrišče z UT | 19.03.23 ob 12.30

    Dravograd 5 : 1 3 : 1 Krško
    Sodniki: Grubelnik Matic (glavni sodnik)
    Racaj Fatlind (1. pomočnik)
    Hrvacki Jure (2. pomočnik)
    Delegat: Praznik Iztok Filip
    Št. gledalcev: 50
    Dravograd
    1 Pečovnik Maj V
    2 Skrube Žiga
    3 Rožič Matic
    13 Stojadinović Mihajlo
    5 Kert Jaka
    6 Šteharnik Nejc K
    7 Ločičnik Matic
    8 Novak Pino
    9 Hudovernik Teo
    10 Rizmal Anej
    14 Vidmar Jaka
    Rezervni igralci
    12 Linasi Jeromel Miha V
    11 Lesjak Ian
    16 Naveršnik Gal
    15 Kert Rok
    Krško
    13 Muhar Mark V
    20 Kozole Žiga
    3 Pacek Domen K
    5 Weiss Klemen
    15 Davarović Mehdija
    17 Radić Blaž
    10 Kmetič Saša
    9 Zajc Lan
    8 Pirc Nejc
    11 Medvešek Nik
    14 Pirnar Jan
    Rezervni igralci
    12 Koštič Rok
    Trener
    Račnik Oskar
    Trener
    Jordan Gregor
    Zadetki
    Dravograd 8 Novak Pino 1 : 0 2′
    Dravograd 8 Novak Pino 2 : 0 3′
    Krško 8 Pirc Nejc 2 : 1 22′
    Dravograd 14 Vidmar Jaka 3 : 1 31′
    Dravograd 9 Hudovernik Teo 4 : 1 76′
    Dravograd 7 Ločičnik Matic 5 : 1 88′
    Dogodki
    Krško 20 Kozole Žiga 38′
    Krško 14 / 12 Pirnar Jan / Koštič Rok 54′
    Dravograd 13 / 11 Stojadinović Mihajlo / Lesjak Ian 62′
    Krško 10 Kmetič Saša 63′
    Krško 5 Weiss Klemen 67′
    Dravograd 8 / 16 Novak Pino / Naveršnik Gal 68′
    Dravograd 9 / 15 Hudovernik Teo / Kert Rok 79′
  • 17. krog | Brežice – Stadion Brežice – pomožno igrišče UT | 12.03.23 ob 12.30

    NK Brežice 1919 2 : 0 2 : 0 NK Šampion
    Sodniki: Podgoršek Simon Matej (glavni sodnik)
    Bezjak Adam (1. pomočnik)
    Praznik Špeh Jernej (2. pomočnik)
    Delegat: Pilipović Zdravko
    Št. gledalcev: 60
    NK Brežice 1919
    1 Makovec Maks V
    5 Lovše Juš
    6 Hervol Žiga K
    4 Krajnčič Jakob
    19 Kink Luka
    10 Malus Luka
    7 Limani Amil
    8 Tomše Mai
    14 Bratanič Anej
    23 Zorko Nejc
    9 Ajdišek Aljaž
    Rezervni igralci
    30 Krošelj Tijan V
    17 Gregel Tin
    21 Vratič Filip
    18 Tomše Žan
    16 Amiti Samed
    3 Klarić Aleks
    24 Škaler Nik
    NK Šampion
    99 Reberšak Ježovnik Niklas V
    21 Selič Žiga
    4 Verstovšek Jani
    2 Brkić Luka
    3 Gorenak Gašper
    11 Pudgar Anej
    8 Memaj Ermal
    14 Pilih Sebastian
    9 Stojko Krevzel Gal K
    20 Podgrajšek Matija
    10 Stegu Filip
    Rezervni igralci
    12 Grlić Luka V
    19 Novak Maks
    15 Marguč Tai
    13 Grmšek Matevž
    6 Petek Staš
    Trener
    Babnik Jure
    Trener
    Jovanović Stevo
    Zadetki
    NK Brežice 1919 10 Malus Luka 1 : 0 10′
    NK Brežice 1919 9 Ajdišek Aljaž 2 : 0 22′
    Dogodki
    NK Šampion 9 Stojko Krevzel Gal 35′
    NK Brežice 1919 5 Lovše Juš 45′
    NK Šampion 21 / 19 Selič Žiga / Novak Maks 46′
    NK Šampion 2 Brkić Luka 68′
    NK Brežice 1919 23 / 21 Zorko Nejc / Vratič Filip 69′
    NK Šampion 10 / 15 Stegu Filip / Marguč Tai 79′
    NK Šampion 2 / 13 Brkić Luka / Grmšek Matevž 79′
    NK Brežice 1919 9 Ajdišek Aljaž 81′
    NK Šampion 4 Verstovšek Jani 81′
    NK Brežice 1919 9 / 18 Ajdišek Aljaž / Tomše Žan 82′
    NK Brežice 1919 7 / 17 Limani Amil / Gregel Tin 89′
    NK Brežice 1919 14 / 24 Bratanič Anej / Škaler Nik 89′
  • 17. krog | Krško – Stadion Matija Gubec Krško | 12.03.23 ob 12.30

    Krško 2 : 2 2 : 0 Drava Ptuj
    Sodniki: Vajs Manuel (glavni sodnik)
    Pečarič Luka (1. pomočnik)
    Sovec Matevž (2. pomočnik)
    Delegat: Audič Ladislav
    Št. gledalcev: 60
    Krško
    1 Čuber Potočnik Žiga V
    22 Kozole Žiga
    2 Pacek Domen
    4 Weiss Klemen
    8 Golob Gal K
    3 Baznik Jaka
    6 Kmetič Saša
    9 Zajc Lan
    15 Bernardič Lukas
    7 Medvešek Nik
    10 Pirc Nejc
    Rezervni igralci
    12 Davarović Mehdija
    30 Vračun Anej
    11 Pirnar Jan
    17 Radić Blaž
    Drava Ptuj
    12 Kramberger David V
    4 Trstenjak Jan
    13 Brumen Luka
    15 Pšajd Alen
    6 Marinkovič Borovnik Martin
    10 Huber Vid
    2 Lipavšek Blaž
    11 Voda Marko
    7 Kramberger Enej K
    21 Jakić Uroš
    20 Repič Anej
    Rezervni igralci
    1 Vajs Taj V
    8 Pušnik Jan
    9 Ploj Amadej
    22 Krašna Amadej
    16 Lipuš Nai
    18 Fišer Jonas
    3 Matjašič Luka
    Trener
    Jordan Gregor
    Trener
    Delič Miladin
    Zadetki
    Krško 22 Kozole Žiga 1 : 0 13′
    Krško 8 Golob Gal 2 : 0 36′
    Drava Ptuj 21 Jakić Uroš 2 : 1 73′
    Drava Ptuj 22 Krašna Amadej 2 : 2 84′
    Dogodki
    Krško 22 Kozole Žiga 29′
    Drava Ptuj 4 / 9 Trstenjak Jan / Ploj Amadej 46′
    Krško 3 Baznik Jaka 48′
    Krško 9 Zajc Lan 52′
    Krško 15 Bernardič Lukas 63′
    Krško 9 / 17 Zajc Lan / Radić Blaž 67′
    Krško 10 / 30 Pirc Nejc / Vračun Anej 69′
    Drava Ptuj 15 / 22 Pšajd Alen / Krašna Amadej 73′
    Krško Glavni trener Jordan Gregor 75′
    Krško 15 Bernardič Lukas 84′
    Drava Ptuj 10 / 8 Huber Vid / Pušnik Jan 87′
    Krško 8 Golob Gal 90′
  • 17. krog | Velenje – Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | 12.03.23 ob 12.30

    Rudar Velenje 3 : 0 1 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica
    Sodniki: Klinc Niko (glavni sodnik)
    Kamenšek Zdenko (1. pomočnik)
    Glažar Teo (2. pomočnik)
    Delegat: Kusič Gojko
    Št. gledalcev: 200
    Rudar Velenje
    1 Camloh Jakob V
    19 Turinek Andraž
    21 Zorko Kotnik Jon
    8 Mrkonjić Neo K
    3 Daničić Luka
    4 Krejić Stevo
    18 Svitlica Tjaš
    2 Potočnik Lovro
    22 Pek Luka
    7 Shala Blendi
    11 Mežnar Florijan
    Rezervni igralci
    12 Vrečko Nik V
    10 Vladušić Nikolaj
    15 Omić Amas
    9 Sulejmanović Lamar
    13 Bernjak Jure
    5 Bednjićki David
    17 Husejnović Lan
    Kety Emmi&Impol Bistrica
    21 Zupanc Bian V
    7 Šalamun Tjaž
    4 Prelog Luka
    10 Pauman Jan
    3 Šteinfelser Teo
    17 Črešnar Tjaš
    5 Korošec Aleks K
    77 Rečnik Gašper
    9 Skrbiš Anej
    6 Rakuša Lan
    8 Velkner Matej
    Rezervni igralci
    1 Fartek Vito
    26 Urlep Robin Urban
    2 Landeker Marcel
    20 Čoh Marsel
    18 Romih Nik
    Trener
    Halilović Goran
    Trener
    Ornik Luka
    Zadetki
    Rudar Velenje 2 Potočnik Lovro 1 : 0 33′
    Rudar Velenje 22 Pek Luka 2 : 0 56′
    Rudar Velenje 17 Husejnović Lan 3 : 0 11m 84′
    Dogodki
    Kety Emmi&Impol Bistrica 3 Šteinfelser Teo 25′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 6 Rakuša Lan 37′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 3 Šteinfelser Teo 39′
    Rudar Velenje 7 Shala Blendi 45′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 6 / 2 Rakuša Lan / Landeker Marcel 46′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 9 / 18 Skrbiš Anej / Romih Nik 55′
    Rudar Velenje 21 Zorko Kotnik Jon 57′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 5 Korošec Aleks 62′
    Kety Emmi&Impol Bistrica Glavni trener Ornik Luka 63′
    Rudar Velenje 8 Mrkonjić Neo 64′
    Rudar Velenje 2 / 9 Potočnik Lovro / Sulejmanović Lamar 66′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 10 / 20 Pauman Jan / Čoh Marsel 70′
    Rudar Velenje 7 / 13 Shala Blendi / Bernjak Jure 74′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 8 / 26 Velkner Matej / Urlep Robin Urban 74′
    Rudar Velenje 9 Sulejmanović Lamar 78′
    Rudar Velenje 8 / 15 Mrkonjić Neo / Omić Amas 82′
    Rudar Velenje 22 / 17 Pek Luka / Husejnović Lan 82′
    Rudar Velenje 11 / 10 Mežnar Florijan / Vladušić Nikolaj 89′
  • 17. krog | Veržej – Stadion Čistina Veržej | 12.03.23 ob 12.30

    Veržej 0 : 4 0 : 2 Mb Tabor
    Sodniki: Utroša Aljaž (glavni sodnik)
    Herženjak Patrik (1. pomočnik)
    Gregorinčič Lukas (2. pomočnik)
    Delegat: Svetko Klemen
    Št. gledalcev: 50
    Veržej
    1 Sluga Aljaž V
    4 Filipič Rok
    7 Krapec Andraž
    8 Petek Filip
    10 Vida Jaka
    11 Šinko Rok
    13 Trajbarič Enej
    16 Horvat Luka
    17 Zelko Mitja K
    19 Brus Miha
    23 Gangl Teo
    Rezervni igralci
    2 Svetec Jure
    3 Hozjan Lukas
    5 Lesjak Jan
    6 Petkovič Filip
    9 Pajek Rene
    14 Pajek Miha
    15 Horvat Matic
    Mb Tabor
    1 Vidovšek Turner Žan V
    15 Grubor Nejc
    10 Sedič Aleksej K
    4 Gašperut Luka
    11 Špička Veno
    6 Tabaković Anel
    8 Blazhovski Marko
    7 Mauko Gal
    17 Boršič Jure
    9 Kop Nejc
    3 Crnolić Alen
    Rezervni igralci
    12 Furjan Alex V
    14 Pečič Tian
    2 Gomzi Jean Luc
    16 Repnik Tit
    13 Rodošek Eric
    18 Bajrami Ermal
    5 Darmopil Teo
    Trener
    Černela Robert
    Trener
    Kolarič Franci
    Zadetki
    Mb Tabor 8 Blazhovski Marko 0 : 1 40′
    Mb Tabor 9 Kop Nejc 0 : 2 42′
    Mb Tabor 9 Kop Nejc 0 : 3 53′
    Mb Tabor 9 Kop Nejc 0 : 4 54′
    Dogodki
    Mb Tabor 10 Sedič Aleksej 37′
    Mb Tabor 7 / 14 Mauko Gal / Pečič Tian 46′
    Veržej 7 / 2 Krapec Andraž / Svetec Jure 48′
    Veržej 16 / 9 Horvat Luka / Pajek Rene 48′
    Mb Tabor 14 Pečič Tian 56′
    Mb Tabor 3 / 2 Crnolić Alen / Gomzi Jean Luc 58′
    Veržej 11 / 5 Šinko Rok / Lesjak Jan 60′
    Veržej 23 / 3 Gangl Teo / Hozjan Lukas 60′
    Veržej 10 / 14 Vida Jaka / Pajek Miha 60′
    Mb Tabor 15 / 16 Grubor Nejc / Repnik Tit 72′
    Mb Tabor 8 / 18 Blazhovski Marko / Bajrami Ermal 75′
    Mb Tabor 6 / 13 Tabaković Anel / Rodošek Eric 75′
    Veržej 19 Brus Miha 91′
  • 17. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 11.03.23 ob 09.45

    Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 3 0 : 1 Dravograd
    Sodniki: Močivnik Joži (glavni sodnik)
    Grubelnik Matic (1. pomočnik)
    Kresnik Urban (2. pomočnik)
    Delegat: Praznik Iztok Filip
    Št. gledalcev: 23
    Fužinar SIJ Ravne Systems
    1 Petrović Manuel V
    14 Džebić Belmin
    16 Podojsteršek Anže
    5 Dover Tomaž
    10 Planšak Nejc K
    3 Angeli Metod
    11 Ahmetović Adin
    23 Bajrektarević Belmin
    7 Leniči Tarik
    25 Vidaković Stefan
    9 Igerc Gal
    Rezervni igralci
    21 Sedovšek Anej
    27 Pumpas Gašper
    19 Pušnik Dino
    17 Rednak Anej
    8 Skerlovnik Tine
    Dravograd
    1 Linasi Jeromel Miha V
    5 Kert Jaka
    2 Skrube Žiga
    4 Pažek Anže
    3 Rožič Matic
    6 Šteharnik Nejc K
    7 Ločičnik Matic
    8 Novak Pino
    9 Hudovernik Teo
    10 Rizmal Anej
    14 Vidmar Jaka
    Rezervni igralci
    12 Pečovnik Maj V
    18 Podlesnik Filip
    13 Stojadinović Mihajlo
    Trener
    Pečnik Anže
    Trener
    Račnik Oskar
    Zadetki
    Dravograd 10 Rizmal Anej 0 : 1 18′
    Dravograd 6 Šteharnik Nejc 0 : 2 48′
    Dravograd 7 Ločičnik Matic 0 : 3 76′
    Dogodki
    Dravograd 4 Pažek Anže 21′
    Fužinar SIJ Ravne Systems Glavni trener Pečnik Anže 27′
    Dravograd 5 Kert Jaka 28′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 16 Podojsteršek Anže 31′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 10 Planšak Nejc 43′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 9 / 17 Igerc Gal / Rednak Anej 45′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 14 / 19 Džebić Belmin / Pušnik Dino 45′
    Dravograd 2 / 13 Skrube Žiga / Stojadinović Mihajlo 63′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 7 / 27 Leniči Tarik / Pumpas Gašper 75′
    Dravograd 8 / 18 Novak Pino / Podlesnik Filip 75′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 25 / 21 Vidaković Stefan / Sedovšek Anej 80′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 11 / 8 Ahmetović Adin / Skerlovnik Tine 83′
  • 16. krog | Dravograd – Športni center Dravograd-igrišče z UT | 20.11.22 ob 11.30

    Dravograd 4 : 0 3 : 0 NK Brežice 1919
    Sodniki: Močivnik Joži (glavni sodnik)
    Kunc Anej (1. pomočnik)
    Hrvacki Jure (2. pomočnik)
    Delegat: Strmčnik Robert
    Št. gledalcev: 85
    Dravograd
    12 Pečovnik Maj V
    8 Novak Pino
    11 Leniči Tarik
    13 Stojadinović Mihajlo
    14 Vidmar Jaka
    6 Kasami Ali
    10 Rizmal Anej K
    9 Skrube Žiga
    3 Rožič Matic
    7 Ločičnik Matic
    2 Brezovnik Jan
    Rezervni igralci
    16 Lesjak Ian
    15 Kert Rok
    NK Brežice 1919
    77 Makovec Maks V
    55 Lovše Juš K
    4 Krajnčič Jakob
    2 Kink Luka
    11 Ostrelič Mark
    22 Bratanič Anej
    25 Sotler Mihael
    9 Ajdišek Aljaž
    21 Malus Luka
    39 Hvalec Gaj
    10 Bajs Miha
    Rezervni igralci
    8 Zlatič Maks
    93 Zorko Nejc
    15 Gregel Tin
    23 Molan Matija
    Trener
    Veršovnik Dejan
    Trener
    Babnik Jure
    Zadetki
    Dravograd 7 Ločičnik Matic 1 : 0 2′
    Dravograd 7 Ločičnik Matic 2 : 0 21′
    Dravograd 6 Kasami Ali 3 : 0 44′
    Dravograd 7 Ločičnik Matic 4 : 0 89′
    Dogodki
    NK Brežice 1919 21 Malus Luka 27′
    Dravograd 6 / 16 Kasami Ali / Lesjak Ian 56′
    NK Brežice 1919 55 Lovše Juš 58′
    Dravograd 2 / 15 Brezovnik Jan / Kert Rok 63′
    NK Brežice 1919 25 / 15 Sotler Mihael / Gregel Tin 73′
    NK Brežice 1919 39 / 23 Hvalec Gaj / Molan Matija 84′
  • 16. krog | Krško – Stadion M. Gubec Krško – igrišče z UT | 19.11.22 ob 12.00

    Krško 6 : 3 3 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems
    Sodniki: Vuletić Majcen Niko (glavni sodnik)
    Vidovič Filip (1. pomočnik)
    Prelog Blaž (2. pomočnik)
    Delegat: Pilipović Zdravko
    Št. gledalcev: 50
    Krško
    1 Sotelšek Andraž V
    3 Baznik Jaka
    4 Weiss Klemen
    2 Pacek Domen
    20 Pirc Nejc
    21 Medvešek Nik
    8 Brdik Tomaž
    32 Golob Gal K
    12 Štefančič Tilen
    99 Zajc Lan
    26 Kozole Žiga
    Rezervni igralci
    17 Muhar Mark
    27 Kopar Anže
    9 Pirnar Jan
    15 Davarović Mehdija
    Fužinar SIJ Ravne Systems
    1 Petrović Manuel V
    14 Džebić Belmin
    22 Podojsteršek Anže
    5 Dover Tomaž
    10 Planšak Nejc K
    24 Angeli Metod
    28 Ahmetović Adin
    8 Bajrektarević Belmin
    17 Rednak Anej
    20 Vidaković Stefan
    7 Igerc Gal
    Rezervni igralci
    18 Sedovšek Anej
    21 Jezernik Maks
    23 Pumpas Gašper
    Trener
    Kapušin Iztok
    Trener
    Plesec Roman
    Zadetki
    Krško 20 Pirc Nejc 1 : 0 8′
    Krško 8 Brdik Tomaž 2 : 0 26′
    Krško 2 Pacek Domen 3 : 0 36′
    Krško 99 Zajc Lan 4 : 0 60′
    Krško 17 Muhar Mark 5 : 0 71′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 10 Planšak Nejc 5 : 1 75′
    Krško 17 Muhar Mark 6 : 1 80′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 24 Angeli Metod 6 : 2 11m 86′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 24 Angeli Metod 6 : 3 90′
    Dogodki
    Fužinar SIJ Ravne Systems 28 / 23 Ahmetović Adin / Pumpas Gašper 57′
    Krško 99 / 27 Zajc Lan / Kopar Anže 61′
    Krško 4 / 17 Weiss Klemen / Muhar Mark 61′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 7 / 18 Igerc Gal / Sedovšek Anej 64′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 5 Dover Tomaž 81′
    Krško 26 / 15 Kozole Žiga / Davarović Mehdija 83′
    Krško 21 / 9 Medvešek Nik / Pirnar Jan 83′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 17 / 21 Rednak Anej / Jezernik Maks 83′
  • 16. krog | Slovenska Bistrica – Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT | 19.11.22 ob 11.30

    Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 1 0 : 1 Veržej
    Sodniki: Stojkovič Marko (glavni sodnik)
    Bezjak Adam (1. pomočnik)
    Založnik Vito (2. pomočnik)
    Delegat: Gostenčnik Gregor
    Št. gledalcev: 60
    Kety Emmi&Impol Bistrica
    1 Zupanc Bian V
    14 Marčič Enej
    4 Prelog Luka
    10 Pauman Jan
    3 Šteinfelser Teo
    17 Črešnar Tjaš
    5 Korošec Aleks K
    77 Rečnik Gašper
    9 Skrbiš Anej
    6 Rakuša Lan
    23 Zelenko Leander Mark
    Rezervni igralci
    15 Gobec Jaka Nejc
    8 Velkner Matej
    24 Jelenko Maj
    7 Nipič Žiga
    Veržej
    1 Kuhar Tjaž V
    4 Filipič Rok
    5 Vesel Anej
    7 Krapec Andraž
    10 Petek Luka K
    11 Šinko Rok
    13 Trajbarič Enej
    16 Horvat Luka
    17 Zelko Mitja
    19 Brus Miha
    23 Gangl Teo
    Rezervni igralci
    12 Sluga Aljaž V
    2 Svetec Jure
    3 Lesjak Jan
    8 Petek Filip
    9 Pajek Rene
    15 Kuzma Gal
    21 Hozjan Žan
    Trener
    Ornik Luka
    Trener
    Černela Robert
    Zadetki
    Veržej 7 Krapec Andraž 0 : 1 24′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 5 Korošec Aleks 1 : 1 75′
    Dogodki
    Kety Emmi&Impol Bistrica 17 / 8 Črešnar Tjaš / Velkner Matej 46′
    Veržej 5 Vesel Anej 47′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 77 / 15 Rečnik Gašper / Gobec Jaka Nejc 51′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 9 Skrbiš Anej 55′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 10 Pauman Jan 55′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 15 Gobec Jaka Nejc 60′
    Veržej 11 / 8 Šinko Rok / Petek Filip 60′
    Veržej 16 / 2 Horvat Luka / Svetec Jure 77′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 10 / 7 Pauman Jan / Nipič Žiga 85′
    Veržej 7 / 15 Krapec Andraž / Kuzma Gal 86′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 23 Zelenko Leander Mark 89′
    Kety Emmi&Impol Bistrica 8 Velkner Matej 89′
    Veržej 10 / 9 Petek Luka / Pajek Rene 89′
  • 16. krog | Ptuj – Mestni stadion Ptuj – igrišče z UT | 19.11.22 ob 11.30

    Drava Ptuj 3 : 2 1 : 0 Mb Tabor
    Sodniki: Janič Matej (glavni sodnik)
    Forjanič Danjel (1. pomočnik)
    Kocbek Tilen (2. pomočnik)
    Delegat: Vučko Darko
    Št. gledalcev: 40
    Drava Ptuj
    12 Kramberger David V
    7 Kramberger Enej
    13 Brumen Luka
    5 Matjašič Luka
    15 Pšajd Alen
    6 Marinkovič Borovnik Martin
    8 Huber Vid
    21 Pušnik Jan
    9 Damjanovič Anej
    10 Čeh Lukas K
    11 Voda Marko
    Rezervni igralci
    20 Repič Anej
    4 Trstenjak Jan
    Mb Tabor
    1 Vidovšek Turner Žan V
    15 Kranjc Anže
    10 Sedič Aleksej K
    4 Gašperut Luka
    20 Repnik Tit
    6 Tabaković Anel
    8 Blazhovski Marko
    13 Pečič Tian
    17 Boršič Jure
    9 Kop Nejc
    18 Bajrami Ermal
    Rezervni igralci
    12 Furjan Alex V
    3 Gomzi Jean Luc
    7 Mauko Gal
    11 Beljić Marko
    2 Špička Veno
    14 Kosi Denis
    Trener
    Delič Miladin
    Trener
    Kolarič Franci
    Zadetki
    Drava Ptuj 11 Voda Marko 1 : 0 3′
    Mb Tabor 9 Kop Nejc 1 : 1 57′
    Drava Ptuj 5 Matjašič Luka 2 : 1 67′
    Drava Ptuj 6 Marinkovič Borovnik Martin 3 : 1 73′
    Mb Tabor 6 Tabaković Anel 3 : 2 88′
    Dogodki
    Mb Tabor 18 / 14 Bajrami Ermal / Kosi Denis 22′
    Drava Ptuj 21 Pušnik Jan 55′
    Mb Tabor 13 / 7 Pečič Tian / Mauko Gal 57′
    Mb Tabor 17 Boršič Jure 66′
    Mb Tabor 20 / 2 Repnik Tit / Špička Veno 79′
    Mb Tabor 4 / 11 Gašperut Luka / Beljić Marko 79′
    Drava Ptuj 8 / 20 Huber Vid / Repič Anej 82′
    Drava Ptuj 21 / 4 Pušnik Jan / Trstenjak Jan 87′
  • 16. krog | Celje – Stadion Olimp Celje | 19.11.22 ob 11.30

    NK Šampion 0 : 2 0 : 1 Rudar Velenje
    Sodniki: Zavasnik Aljaž (glavni sodnik)
    Narat Filip (1. pomočnik)
    Jarc Filip (2. pomočnik)
    Delegat: Ferčec Fredi
    Št. gledalcev: 75
    NK Šampion
    99 Reberšak Ježovnik Niklas V
    15 Selič Žiga
    4 Verstovšek Jani
    2 Brkić Luka
    3 Gorenak Gašper
    11 Pudgar Anej
    17 Stojko Krevzel Gal K
    14 Pilih Sebastian
    13 Grmšek Matevž
    7 Podgrajšek Matija
    10 Stegu Filip
    Rezervni igralci
    9 Petek Staš
    5 Čolović Luka
    6 Šepic Nino
    Rudar Velenje
    1 Camloh Jakob V
    4 Tamše- Marinič Anej
    18 Kos Žiga
    2 Krejić Stevo
    8 Mrkonjić Neo K
    14 Omić Amas
    6 Svitlica Tjaš
    16 Potočnik Lovro
    19 Shala Blendi
    10 Husejnović Lan
    15 Mežnar Florijan
    Rezervni igralci
    12 Vrečko Nik V
    9 Vladušić Nikolaj
    11 Sulejmanović Lamar
    13 Bernjak Jure
    21 Meh Jan
    5 Hankić Isak
    17 Halilović Ajas
    Trener
    Jovanović Stevo
    Trener
    Halilović Goran
    Zadetki
    Rudar Velenje 15 Mežnar Florijan 0 : 1 40′
    Rudar Velenje 16 Potočnik Lovro 0 : 2 65′
    Dogodki
    NK Šampion 10 Stegu Filip 14′
    NK Šampion 3 / 9 Gorenak Gašper / Petek Staš 46′
    Rudar Velenje 4 Tamše- Marinič Anej 67′
    Rudar Velenje 16 / 9 Potočnik Lovro / Vladušić Nikolaj 70′
    Rudar Velenje 6 / 17 Svitlica Tjaš / Halilović Ajas 72′
    Rudar Velenje 15 / 11 Mežnar Florijan / Sulejmanović Lamar 82′
    NK Šampion 10 / 5 Stegu Filip / Čolović Luka 87′
    Rudar Velenje 2 / 13 Krejić Stevo / Bernjak Jure 88′
    Rudar Velenje 4 / 21 Tamše- Marinič Anej / Meh Jan 90′
  • 13. krog | Maribor – Športni park Tabor – igrišče z UT | 16.11.22 ob 17.30

    Mb Tabor 0 : 1 0 : 0 Dravograd
    Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik)
    Pečarič Luka (1. pomočnik)
    Kamplet Miha (2. pomočnik)
    Delegat: Cojhter Matjan
    Št. gledalcev: 50
    Mb Tabor
    1 Vidovšek Turner Žan V
    3 Kranjc Anže
    10 Sedič Aleksej K
    4 Gašperut Luka
    20 Repnik Tit
    6 Tabaković Anel
    8 Blazhovski Marko
    7 Mauko Gal
    17 Boršič Jure
    9 Kop Nejc
    19 Bajrami Ermal
    Rezervni igralci
    12 Furjan Alex V
    21 Gomzi Jean Luc
    15 Pečič Tian
    11 Beljić Marko
    2 Špička Veno
    Dravograd
    12 Pečovnik Maj V
    8 Novak Pino
    4 Uranek Leon K
    13 Stojadinović Mihajlo
    14 Vidmar Jaka
    11 Kasami Ali
    10 Rizmal Anej
    9 Skrube Žiga
    3 Rožič Matic
    7 Ločičnik Matic
    2 Brezovnik Jan
    Rezervni igralci
    16 Lesjak Ian
    6 Kert Rok
    Trener
    Kolarič Franci
    Trener
    Veršovnik Dejan
    Zadetki
    Dravograd 4 Uranek Leon 0 : 1 11m 61′
    Dogodki
    Mb Tabor 3 Kranjc Anže 60′
    Mb Tabor 6 Tabaković Anel 63′
    Mb Tabor 19 / 15 Bajrami Ermal / Pečič Tian 65′
    Dravograd 11 / 6 Kasami Ali / Kert Rok 73′
    Mb Tabor 7 / 11 Mauko Gal / Beljić Marko 76′
    Dravograd 9 / 16 Skrube Žiga / Lesjak Ian 78′
    Mb Tabor 17 / 2 Boršič Jure / Špička Veno 85′
  • 15. krog | Črna na Koroškem – Stadion Peca, Črna na Koroškem | 13.11.22 ob 12.30

    Fužinar SIJ Ravne Systems 2 : 3 1 : 1 Drava Ptuj
    Sodniki: Vasle Žan Luka (glavni sodnik)
    Kragelj Žan (1. pomočnik)
    Grabovac Daniel (2. pomočnik)
    Delegat: Praznik Iztok Filip
    Št. gledalcev: 70
    Fužinar SIJ Ravne Systems
    1 Petrović Manuel V
    14 Džebić Belmin
    16 Podojsteršek Anže
    5 Dover Tomaž
    10 Planšak Nejc K
    3 Angeli Metod
    11 Ahmetović Adin
    8 Bajrektarević Belmin
    17 Rednak Anej
    45 Vidaković Stefan
    25 Igerc Gal
    Rezervni igralci
    23 Pumpas Gašper
    32 Sedovšek Anej
    21 Jezernik Maks
    18 Pušnik Dino
    Drava Ptuj
    12 Kramberger David V
    4 Trstenjak Jan
    13 Brumen Luka
    5 Matjašič Luka
    20 Repič Anej
    7 Marinkovič Borovnik Martin
    8 Huber Vid
    21 Pušnik Jan
    9 Damjanovič Anej
    10 Čeh Lukas K
    11 Voda Marko
    Rezervni igralci
    1 Ornik Filip V
    19 Pekmezovič Alen
    18 Krašna Amadej
    Trener
    Plesec Roman
    Trener
    Delič Miladin
    Zadetki
    Drava Ptuj 9 Damjanovič Anej 0 : 1 28′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 25 Igerc Gal 1 : 1 40′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 16 Podojsteršek Anže 2 : 1 69′
    Drava Ptuj 10 Čeh Lukas 2 : 2 80′
    Drava Ptuj 21 Pušnik Jan 2 : 3 87′
    Dogodki
    Fužinar SIJ Ravne Systems 25 Igerc Gal 52′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 25 / 23 Igerc Gal / Pumpas Gašper 67′
    Drava Ptuj 4 / 18 Trstenjak Jan / Krašna Amadej 73′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 17 / 32 Rednak Anej / Sedovšek Anej 82′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 11 / 18 Ahmetović Adin / Pušnik Dino 85′
    Drava Ptuj 18 Krašna Amadej 88′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 45 / 21 Vidaković Stefan / Jezernik Maks 89′
    Fužinar SIJ Ravne Systems 8 Bajrektarević Belmin 91′
    Drava Ptuj 21 / 19 Pušnik Jan / Pekmezovič Alen 91′
  • 15. krog | Veržej – Stadion Čistina Veržej | 13.11.22 ob 11.30

    Veržej 3 : 1 1 : 1 NK Šampion
    Sodniki: Misja Tjaša (glavni sodnik)
    Kranjc Andrej (1. pomočnik)
    Nemet Slavko (2. pomočnik)
    Delegat: Ferenčak Branko
    Št. gledalcev: 70
    Veržej
    1 Kuhar Tjaž V
    4 Filipič Rok
    7 Krapec Andraž
    8 Petek Filip
    10 Petek Luka K
    11 Šinko Rok
    13 Trajbarič Enej
    16 Horvat Luka
    17 Zelko Mitja
    19 Brus Miha
    23 Gangl Teo
    Rezervni igralci
    12 Sluga Aljaž V
    2 Svetec Jure
    3 Hozjan Lukas
    9 Pajek Rene
    15 Kuzma Gal
    20 Vida Jaka
    21 Hozjan Žan
    NK Šampion
    99 Reberšak Ježovnik Niklas V
    15 Selič Žiga
    4 Verstovšek Jani
    2 Brkić Luka
    16 Novak Maks
    11 Pudgar Anej
    8 Memaj Ermal
    14 Pilih Sebastian
    17 Stojko Krevzel Gal K
    7 Podgrajšek Matija
    10 Stegu Filip
    Rezervni igralci
    13 Grmšek Matevž
    3 Gorenak Gašper
    9 Petek Staš
    5 Čolović Luka
    Trener
    Černela Robert
    Trener
    Jovanović Stevo
    Zadetki
    NK Šampion 10 Stegu Filip 0 : 1 8′
    Veržej 7 Krapec Andraž 1 : 1 39′
    Veržej 17 Zelko Mitja 2 : 1 47′
    Veržej 16 Horvat Luka 3 : 1 88′
    Dogodki
    NK Šampion 8 Memaj Ermal 35′
    NK Šampion 8 Memaj Ermal 37′
    NK Šampion 10 / 3 Stegu Filip / Gorenak Gašper 65′
    NK Šampion 16 Novak Maks 71′
    Veržej 7 / 2 Krapec Andraž / Svetec Jure 80′
    NK Šampion 16 / 9 Novak Maks / Petek Staš 80′
    Veržej 17 / 15 Zelko Mitja / Kuzma Gal 85′
    Veržej 16 / 9 Horvat Luka / Pajek Rene 88′
    Veržej 11 / 21 Šinko Rok / Hozjan Žan 89′
    Veržej 10 / 20 Petek Luka / Vida Jaka 89′
  • 15. krog | Krško – Stadion Matija Gubec Krško | 13.11.22 ob 11.30

    Krško 4 : 2 1 : 2 NK Brežice 1919
    Sodniki: Stojkovič Marko (glavni sodnik)
    Gonza Nejc (1. pomočnik)
    Kamplet Miha (2. pomočnik)
    Delegat: Audič Ladislav
    Št. gledalcev: 80
    Krško
    1 Sotelšek Andraž V
    3 Baznik Jaka
    5 Weiss Klemen
    2 Pacek Domen
    20 Pirc Nejc
    8 Kmetič Saša
    10 Brdik Tomaž
    6 Golob Gal K
    15 Bernardič Lukas
    11 Medvešek Nik
    23 Kozole Žiga
    Rezervni igralci
    21 Muhar Mark
    16 Štefančič Tilen
    14 Kopar Anže
    13 Brulc Mai
    17 Pirnar Jan
    18 Zajc Lan
    9 Davarović Mehdija
    NK Brežice 1919
    1 Makovec Maks V
    3 Lovše Juš
    2 Kink Luka
    39 Hvalec Gaj
    4 Hervol Žiga K
    22 Bratanič Anej
    25 Malus Luka
    8 Zlatič Maks
    55 Zorko Nejc
    10 Bajs Miha
    20 Limani Amil
    Rezervni igralci
    9 Ajdišek Aljaž
    19 Serec Cristiano
    6 Sotler Mihael
    11 Ostrelič Mark
    18 Krajnčič Jakob
    Trener
    Babnik Jure
    Zadetki
    NK Brežice 1919 4 Hervol Žiga 0 : 1 20′
    Krško 10 Brdik Tomaž 1 : 1 43′
    NK Brežice 1919 4 Hervol Žiga 1 : 2 45′
    Krško 3 Baznik Jaka 2 : 2 61′
    Krško 2 Pacek Domen 3 : 2 78′
    Krško 10 Brdik Tomaž 4 : 2 85′
    Dogodki
    NK Brežice 1919 4 Hervol Žiga 18′
    Krško 23 / 16 Kozole Žiga / Štefančič Tilen 46′
    Krško 20 / 18 Pirc Nejc / Zajc Lan 58′
    NK Brežice 1919 55 / 6 Zorko Nejc / Sotler Mihael 61′
    NK Brežice 1919 22 / 9 Bratanič Anej / Ajdišek Aljaž 61′
    Krško 15 / 14 Bernardič Lukas / Kopar Anže 71′
    NK Brežice 1919 39 / 11 Hvalec Gaj / Ostrelič Mark 72′
    Krško 15 Bernardič Lukas 78′
    NK Brežice 1919 20 Limani Amil 79′
    NK Brežice 1919 10 / 19 Bajs Miha / Serec Cristiano 86′
    NK Brežice 1919 8 Zlatič Maks 87′
    Krško 11 / 13 Medvešek Nik / Brulc Mai 89′
    Krško 8 / 21 Kmetič Saša / Muhar Mark 92′
  • 15. krog | Velenje – Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | 12.11.22 ob 11.30

    Rudar Velenje 1 : 2 0 : 0 Dravograd
    Sodniki: Loboda Anej (glavni sodnik)
    Kamenšek Zdenko (1. pomočnik)
    Prelog Blaž (2. pomočnik)
    Delegat: Kusič Gojko
    Št. gledalcev: 300
    Rudar Velenje
    1 Camloh Jakob V
    19 Turinek Andraž
    4 Tamše- Marinič Anej
    8 Mrkonjić Neo K
    3 Daničić Luka
    2 Krejić Stevo
    6 Svitlica Tjaš
    16 Potočnik Lovro
    10 Husejnović Lan
    7 Shala Blendi
    5 Mežnar Florijan