2. Slovenska Mladinska liga – Vzhod – Delegiranje

Osveženo: 16.07.24 11.33

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ljutomer,
    ŠRC Ljutomer
    12.08.23 17.00 Avto Rajh Ljutomer Drava Ptuj Utroša Aljaž,
    Žižek Boris,
    Škrban Kaja
    Svetko Klemen
    Vransko,
    Stadion Videm Vransko
    13.08.23 17.00 Združena Savinjska Šampion Trgovine Jager Ivanović Uroš,
    Ferčič Jani,
    Vajs Manuel
    Kusič Gojko
    Brežice,
    Stadion Brežice
    13.08.23 17.00 Brežice 1919 Ketty Emmi&Impol Bistrica Lončar Gašper,
    Vozlič David,
    Černelič Melani
    Pilipović Zdravko
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    27.09.23 16.30 Malečnik Krško Prelog Blaž,
    Kramberger Nejc,
    Verko Lan
    Perko Robert
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    04.10.23 17.00 Novogradnje MB Tabor NK Fužinar SIJ Ravne Systems Nemet Slavko,
    Filipič Rene,
    Kranjc Andrej
    Škrofič Mario
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    20.08.23 17.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems Brežice 1919 Pihler Lan,
    Bedrač Damjan,
    Vidovič Filip
    Zalar Jure
    Vransko,
    Stadion Videm Vransko
    20.08.23 17.00 Združena Savinjska Malečnik Utroša Aljaž,
    Herženjak Patrik,
    Žižek Boris
    Audič Ladislav
    Šmartno ob Paki,
    Stadion Šmartno ob Paki
    06.09.23 10.30 Šampion Trgovine Jager Drava Ptuj Praznik Špeh Jernej,
    Pečarič Luka,
    Kropf Eva
    Ferčec Fredi
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
    06.09.23 17.00 Ketty Emmi&Impol Bistrica Avto Rajh Ljutomer Špur Staša,
    Forjanič Danjel,
    Kranjc Andrej
    Kokol Miro
    Krško,
    Stadion M. Gubec Krško – igrišče z UT
    13.09.23 17.00 Krško Novogradnje MB Tabor Jarc Filip,
    Šeško Nik,
    Kragelj Žan
    Pilipović Zdravko
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ljutomer,
    ŠRC Ljutomer
    26.08.23 17.00 Avto Rajh Ljutomer NK Fužinar SIJ Ravne Systems Bezjak Adam,
    Gonza Nejc,
    Kropf Eva
    Fartelj Janez
    Celje,
    Stadion Olimp Celje
    27.08.23 11.00 Šampion Trgovine Jager Malečnik Klinc Niko,
    Lunežnik Žiga,
    Kramberger Nejc
    Kusič Gojko
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    27.08.23 17.00 Novogradnje MB Tabor Združena Savinjska Prelog Blaž,
    Verko Žak,
    Verko Lan
    Cojhter Matjan
    Grajena,
    Športni park Grajena
    27.08.23 17.00 Drava Ptuj Ketty Emmi&Impol Bistrica Kapun Matej,
    Filipič Rene,
    Kranjc Andrej
    Golob Peter
    Brežice,
    Stadion Brežice
    27.08.23 19.00 Brežice 1919 Krško Molan Nejc,
    Krašovic Gašper,
    Černelič Melani
    Pilipović Zdravko
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Krško,
    Stadion M. Gubec Krško – igrišče z UT
    30.08.23 17.00 Krško Avto Rajh Ljutomer Narat Filip,
    Šeško Nik,
    Pehar Jakob
    Audič Ladislav
    Vransko,
    Stadion Videm Vransko
    30.08.23 17.00 Združena Savinjska Brežice 1919 Pihler Lan,
    Kamenšek Zdenko,
    Kramberger Nejc
    Ferčec Fredi
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    30.08.23 17.00 Novogradnje MB Tabor Malečnik Misja Tjaša,
    Forjanič Danjel,
    Kranjc Andrej
    Škrofič Mario
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
    30.08.23 17.00 Ketty Emmi&Impol Bistrica Šampion Trgovine Jager Gregorinčič Lukas,
    Horvat Robert,
    Žižek Boris
    Kusič Gojko
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    31.08.23 17.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems Drava Ptuj Hrvacki Jure,
    Racaj Fatlind,
    Grubelnik Matic
    Strmčnik Robert
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ljutomer,
    ŠRC Ljutomer
    02.09.23 16.30 Avto Rajh Ljutomer Združena Savinjska Borovič Damjan,
    Pozderec Dejan,
    Žižek Janez
    Ferenčak Branko
    Brežice,
    Stadion Brežice
    02.09.23 19.00 Brežice 1919 Malečnik Narat Filip,
    Pehar Jakob,
    Krašovic Gašper
    Audič Ladislav
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    03.09.23 16.30 Novogradnje MB Tabor Šampion Trgovine Jager Križman Simon,
    Tušak Žan,
    Radeka Luka
    Škrofič Mario
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
    03.09.23 16.30 Ketty Emmi&Impol Bistrica NK Fužinar SIJ Ravne Systems Vozlič David,
    Šeško Nik,
    Kragelj Žan
    Gostenčnik Gregor
    Ptuj,
    Mestni stadion Ptuj – igrišče z UT
    04.10.23 15.15 Drava Ptuj Krško Mušič Doroteja,
    Kropf Eva,
    Kacjan Zala
    Golob Peter
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    06.09.23 16.30 Novogradnje MB Tabor Brežice 1919 Nemet Slavko,
    Cifer Nina,
    Casar Lara
    Perko Robert
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    10.09.23 13.00 Malečnik Avto Rajh Ljutomer Pišek Rok,
    Arnuš David,
    Kramberger Nejc
    Lepej Drago
    Celje,
    Stadion Olimp Celje
    10.09.23 16.30 Šampion Trgovine Jager NK Fužinar SIJ Ravne Systems Bezjak Adam,
    Marković Aleksander,
    Barta May
    Golob Peter
    Krško,
    Stadion M. Gubec Krško – igrišče z UT
    10.09.23 16.30 Krško Ketty Emmi&Impol Bistrica Gregorinčič Lukas,
    Herženjak Patrik,
    Gjerkeš Doroteja
    Pilipović Zdravko
    Vransko,
    Stadion Videm Vransko
    10.09.23 16.30 Združena Savinjska Drava Ptuj Pirečnik Rok Jože,
    Zavasnik Aljaž,
    Vasle Žan Luka
    Kusič Gojko
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ljutomer,
    ŠRC Ljutomer
    16.09.23 16.30 Avto Rajh Ljutomer Novogradnje MB Tabor Utroša Aljaž,
    Škrban Kaja,
    Pozderec Dejan
    Fartelj Janez
    Brežice,
    Stadion Brežice
    17.09.23 16.30 Brežice 1919 Šampion Trgovine Jager Praznik Špeh Jernej,
    Pečarič Luka,
    Ristić Jan
    Kusič Gojko
    Grajena,
    Športni park Grajena
    17.09.23 16.30 Drava Ptuj Malečnik Gašpar Uroš,
    Cifer Nina,
    Kranjc Andrej
    Ozmec Drago
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    17.09.23 16.30 NK Fužinar SIJ Ravne Systems Krško Grošič Kenan,
    Vasle Žan Luka,
    Brglez Miha
    Zalar Jure
    Vransko,
    Stadion Videm Vransko
    17.09.23 16.30 Združena Savinjska Ketty Emmi&Impol Bistrica Vuletić Majcen Niko,
    Tušak Žan,
    Kramberger Nejc
    Audič Ladislav
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Celje,
    Stadion Olimp Celje
    24.09.23 16.00 Šampion Trgovine Jager Krško Grbec Ermin,
    Marin Jan,
    Kropf Eva
    Kusič Gojko
    Vransko,
    Stadion Videm Vransko
    24.09.23 16.00 Združena Savinjska NK Fužinar SIJ Ravne Systems Kocbek Tilen,
    Filipič Rene,
    Forjanič Danjel
    Audič Ladislav
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    24.09.23 16.00 Malečnik Ketty Emmi&Impol Bistrica Utroša Aljaž,
    Dovnik Iztok,
    Herženjak Patrik
    Cojhter Matjan
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    24.09.23 16.00 Novogradnje MB Tabor Drava Ptuj Pirečnik Rok Jože,
    Arih Tomaž,
    Vasle Žan Luka
    Lunežnik Andrej
    Brežice,
    Stadion Brežice
    24.09.23 16.00 Brežice 1919 Avto Rajh Ljutomer Vuletić Majcen Niko,
    Kovačec Klemen,
    Vidovič Filip
    Pilipović Zdravko
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ljutomer,
    ŠRC Ljutomer
    30.09.23 15.30 Avto Rajh Ljutomer Šampion Trgovine Jager Utroša Aljaž,
    Pozderec Dejan,
    Žižek Janez
    Črnko Petra
    Ptuj,
    Mestni stadion Ptuj – igrišče z UT
    30.09.23 18.00 Drava Ptuj Brežice 1919 Kocbek Tilen,
    Cifer Nina,
    Jakšič Filip
    Kokol Miro
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
    01.10.23 15.30 Ketty Emmi&Impol Bistrica Novogradnje MB Tabor Loboda Anej,
    Tušak Žan,
    Radeka Luka
    Lepej Drago
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    01.10.23 15.30 NK Fužinar SIJ Ravne Systems Malečnik Hrvacki Jure,
    Kunc Anej,
    Močivnik Joži
    Strmčnik Robert
    Krško,
    Stadion Matija Gubec Krško
    01.10.23 15.30 Krško Združena Savinjska Molan Nejc,
    Knez Aljaž,
    Černelič Melani
    Ferčec Fredi
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
    07.10.23 15.30 Ketty Emmi&Impol Bistrica Brežice 1919 Pišek Rok,
    Erker Andrej,
    Verko Lan
    Perko Robert
    Šmartno ob Paki,
    Stadion Šmartno ob Paki
    08.10.23 15.30 Šampion Trgovine Jager Združena Savinjska Ivanović Uroš,
    Kropf Eva,
    Kacjan Zala
    Kusič Gojko
    Krško,
    Stadion Matija Gubec Krško
    08.10.23 15.30 Krško Malečnik Kapun Matej,
    Filipič Rene,
    Kranjc Andrej
    Pilipović Zdravko
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    08.10.23 15.30 NK Fužinar SIJ Ravne Systems Novogradnje MB Tabor Pirečnik Rok Jože,
    Vasle Žan Luka,
    Bytyqi Arlind
    Strmčnik Robert
    Grajena,
    Športni park Grajena
    08.10.23 15.30 Drava Ptuj Avto Rajh Ljutomer Hozjan Borut,
    Škrban Kaja,
    Gjerkeš Doroteja
    Gostenčnik Gregor
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ljutomer,
    ŠRC Ljutomer
    14.10.23 11.00 Avto Rajh Ljutomer Ketty Emmi&Impol Bistrica Špur Staša,
    Cifer Nina,
    Janič Matej
    Ferenčak Branko
    Slovenja vas,
    Igrišče Slovenja vas
    15.10.23 15.00 Drava Ptuj Šampion Trgovine Jager Hrvacki Jure,
    Močivnik Joži,
    Kunc Anej
    Lunežnik Andrej
    Brežice,
    Stadion Brežice
    15.10.23 15.00 Brežice 1919 NK Fužinar SIJ Ravne Systems Plevčak Dejan,
    Krašovic Gašper,
    Černelič Melani
    Audič Ladislav
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    15.10.23 15.00 Novogradnje MB Tabor Krško Vuletić Majcen Niko,
    Kovačec Klemen,
    Sagadin Gašper
    Ozmec Drago
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    15.10.23 15.00 Malečnik Združena Savinjska Gregorinčič Lukas,
    Herženjak Patrik,
    Gjerkeš Doroteja
    Golob Peter
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Vransko,
    Stadion Videm Vransko
    22.10.23 15.00 Združena Savinjska Novogradnje MB Tabor Pirečnik Rok Jože,
    Carevič Milan,
    Vasle Žan Luka
    Audič Ladislav
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    22.10.23 15.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems Avto Rajh Ljutomer Pišek Rok,
    Kramberger Nejc,
    Tušak Žan
    Zalar Jure
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
    22.10.23 15.00 Ketty Emmi&Impol Bistrica Drava Ptuj Utroša Aljaž,
    Gjerkeš Doroteja,
    Škrban Kaja
    Cojhter Matjan
    Krško,
    Stadion M. Gubec Krško – igrišče z UT
    22.10.23 16.00 Krško Brežice 1919 Grbec Ermin,
    Ferčič Jani,
    Pečarič Luka
    Pilipović Zdravko
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    25.10.23 15.30 Malečnik Šampion Trgovine Jager Nemet Slavko,
    Forjanič Danjel,
    Kranjc Andrej
    Kokol Miro
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ptuj,
    Mestni stadion Ptuj
    29.10.23 14.00 Drava Ptuj NK Fužinar SIJ Ravne Systems Grošič Kenan,
    Carevič Milan,
    Arih Tomaž
    Kokol Miro
    Ljutomer,
    ŠRC Ljutomer
    29.10.23 14.00 Avto Rajh Ljutomer Krško Kapun Matej,
    Kranjc Andrej,
    Cifer Nina
    Črnko Petra
    Brežice,
    Stadion Brežice
    29.10.23 14.00 Brežice 1919 Združena Savinjska Verko Žak,
    Verko Lan,
    Sagadin Gašper
    Pilipović Zdravko
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    29.10.23 14.00 Malečnik Novogradnje MB Tabor Borovič Damjan,
    Herženjak Patrik,
    Pozderec Dejan
    Ozmec Drago
    Celje,
    Stadion Olimp Celje
    29.10.23 14.00 Šampion Trgovine Jager Ketty Emmi&Impol Bistrica Bele Klemen,
    Gonza Nejc,
    Pečarič Luka
    Ferčec Fredi
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    04.11.23 15.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems Ketty Emmi&Impol Bistrica Pirečnik Rok Jože,
    Carevič Milan,
    Kolman Mark
    Zalar Jure
    Celje,
    Stadion Olimp Celje
    05.11.23 14.00 Šampion Trgovine Jager Novogradnje MB Tabor Klinc Niko,
    Kamenšek Zdenko,
    Verko Lan
    Ozmec Drago
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    05.11.23 14.00 Malečnik Brežice 1919 Kocbek Tilen,
    Kranjc Andrej,
    Cifer Nina
    Perko Robert
    Krško,
    Stadion M. Gubec Krško – igrišče z UT
    05.11.23 14.00 Krško Drava Ptuj Bezjak Adam,
    Marković Aleksander,
    Matić Mina
    Kusič Gojko
    Vransko,
    Stadion Videm Vransko
    15.11.23 14.00 Združena Savinjska Avto Rajh Ljutomer Grbec Ermin,
    Pečarič Luka,
    Ferčič Jani
    Ferčec Fredi
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ljutomer,
    ŠRC Ljutomer
    11.11.23 14.00 Avto Rajh Ljutomer Malečnik Hozjan Borut,
    Žižek Boris,
    Jurasović Mihael
    Vučko Darko
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    11.11.23 18.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems Šampion Trgovine Jager Hrvacki Jure,
    Racaj Fatlind,
    Grubelnik Matic
    Golob Peter
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
    12.11.23 14.00 Ketty Emmi&Impol Bistrica Krško Prelog Blaž,
    Kamenšek Zdenko,
    Erker Andrej
    Krlej Uroš
    Ptuj,
    Mestni stadion Ptuj
    12.11.23 14.00 Drava Ptuj Združena Savinjska Janič Matej,
    Pelcl Mitja,
    Jakšič Filip
    Lepej Drago
    Brežice,
    Stadion Brežice
    12.11.23 14.00 Brežice 1919 Novogradnje MB Tabor Zavasnik Aljaž,
    Jarc Filip,
    Kolman Mark
    Pilipović Zdravko
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
    18.11.23 14.00 Ketty Emmi&Impol Bistrica Združena Savinjska Bele Klemen,
    Pečarič Luka,
    Rajh Žan
    Golob Peter
    Celje,
    Stadion Olimp Celje
    19.11.23 14.00 Šampion Trgovine Jager Brežice 1919 Gregorinčič Lukas,
    Herženjak Patrik,
    Gjerkeš Doroteja
    Ferčec Fredi
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    19.11.23 14.00 Novogradnje MB Tabor Avto Rajh Ljutomer Praznik Špeh Jernej,
    Grubelnik Matic,
    Pečarič Luka
    Gostenčnik Gregor
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    19.11.23 14.00 Malečnik Drava Ptuj Jarc Filip,
    Arih Tomaž,
    Slatinek Primož
    Kokol Miro
    Krško,
    Stadion Matija Gubec Krško
    19.11.23 14.00 Krško NK Fužinar SIJ Ravne Systems Klinc Niko,
    Sagadin Gašper,
    Maksimovič Laura
    Audič Ladislav
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ljutomer,
    ŠRC Ljutomer
    09.03.24 15.00 Avto Rajh Ljutomer Brežice 1919 Zavasnik Aljaž,
    Vasle Žan Luka,
    Slatinek Primož
    Fartelj Janez
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
    10.03.24 15.00 Ketty Emmi&Impol Bistrica Malečnik Janič Matej,
    Jakšič Filip,
    Cifer Nina
    Golob Peter
    Grajena,
    Športni park Grajena
    10.03.24 15.00 Drava Ptuj Novogradnje MB Tabor Utroša Aljaž,
    Pozderec Dejan,
    Škrban Kaja
    Ozmec Drago
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    11.03.24 15.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems Združena Savinjska Verko Žak,
    Verko Lan,
    Kramberger Nejc
    Zalar Jure
    Krško,
    Stadion M. Gubec Krško – igrišče z UT
    13.03.24 16.30 Krško Šampion Trgovine Jager Praznik Špeh Jernej,
    Pečarič Luka,
    Ristić Jan
    Kusič Gojko
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Brežice,
    Stadion Brežice
    17.03.24 15.00 Brežice 1919 Drava Ptuj Ivanović Uroš,
    Pečarič Luka,
    Matić Mina
    Pilipović Zdravko
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    17.03.24 15.00 Novogradnje MB Tabor Ketty Emmi&Impol Bistrica Prelog Blaž,
    Kamenšek Zdenko,
    Ćosič Osman
    Lepej Drago
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    17.03.24 15.00 Malečnik NK Fužinar SIJ Ravne Systems Špur Staša,
    Cifer Nina,
    Pelcl Mitja
    Cojhter Matjan
    Vransko,
    Stadion Videm Vransko
    17.03.24 15.00 Združena Savinjska Krško Zavasnik Aljaž,
    Carevič Milan,
    Vasle Žan Luka
    Audič Ladislav
    Celje,
    Stadion Olimp Celje
    17.03.24 16.00 Šampion Trgovine Jager Avto Rajh Ljutomer Utroša Aljaž,
    Herženjak Patrik,
    Jurasović Mihael
    Ferčec Fredi
  19. 19. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    23.03.24 15.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems Krško Narat Filip,
    Šeško Nik,
    Pehar Jakob
    Strmčnik Robert
    Grajena,
    Športni park Grajena
    24.03.24 15.00 Drava Ptuj Malečnik Bele Klemen,
    Ferčič Jani,
    Matić Mina
    Kokol Miro
    Brežice,
    Stadion Brežice
    24.03.24 15.00 Brežice 1919 Združena Savinjska Glažar Teo,
    Kamenšek Zdenko,
    Ćosič Osman
    Kusič Gojko
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
    24.03.24 15.30 Ketty Emmi&Impol Bistrica Avto Rajh Ljutomer Praznik Špeh Jernej,
    Marin Jan,
    Pečarič Luka
    Ozmec Drago
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    24.03.24 16.00 Novogradnje MB Tabor Šampion Trgovine Jager Janič Matej,
    Balčinovič Adel,
    Novak David
    Perko Robert
  20. 20. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    01.04.24 16.00 Novogradnje MB Tabor Malečnik Kapun Matej,
    Forjanič Danjel,
    Jakšič Filip
    Lunežnik Andrej
    Vransko,
    Stadion Videm Vransko
    01.04.24 16.00 Združena Savinjska Ketty Emmi&Impol Bistrica Pirečnik Rok Jože,
    Šašivarević Ermin,
    Arih Tomaž
    Audič Ladislav
    Krško,
    Stadion Matija Gubec Krško
    01.04.24 16.00 Krško Drava Ptuj Bezjak Adam,
    Gonza Nejc,
    Matić Mina
    Pilipović Zdravko
    Ljutomer,
    ŠRC Ljutomer
    02.04.24 16.30 Avto Rajh Ljutomer NK Fužinar SIJ Ravne Systems Klinc Niko,
    Verko Lan,
    Jakopina Peter
    Svetko Klemen
    Brežice,
    Igrišče Brežice
    24.04.24 18.00 Šampion Trgovine Jager Brežice 1919 Utroša Aljaž,
    Herženjak Patrik,
    Gjerkeš Doroteja
    Ferčec Fredi
  21. 21. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    07.04.24 16.30 Malečnik Krško Utroša Aljaž,
    Pozderec Dejan,
    Jurasović Mihael
    Gostenčnik Gregor
    Grajena,
    Športni park Grajena
    07.04.24 16.30 Drava Ptuj Avto Rajh Ljutomer Špur Staša,
    Gutalj Alex,
    Bohar Denko Jan
    Ozmec Drago
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    07.04.24 16.30 NK Fužinar SIJ Ravne Systems Združena Savinjska Grbec Ermin,
    Grubelnik Matic,
    Pečarič Luka
    Zalar Jure
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
    07.04.24 16.30 Ketty Emmi&Impol Bistrica Šampion Trgovine Jager Lunežnik Žiga,
    Verko Lan,
    Ćosič Osman
    Lepej Drago
    Brežice,
    Stadion Brežice
    07.04.24 16.30 Brežice 1919 Novogradnje MB Tabor Plevčak Dejan,
    Knez Aljaž,
    Černelič Melani
    Pilipović Zdravko
  22. 22. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Celje,
    Stadion Olimp Celje
    14.04.24 16.30 Šampion Trgovine Jager NK Fužinar SIJ Ravne Systems Pirečnik Rok Jože,
    Carevič Milan,
    Arih Tomaž
    Cojhter Matjan
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    14.04.24 17.00 Novogradnje MB Tabor Ketty Emmi&Impol Bistrica Utroša Aljaž,
    Herženjak Patrik,
    Jurasović Mihael
    Golob Peter
    Vransko,
    Stadion Videm Vransko
    14.04.24 17.00 Združena Savinjska Drava Ptuj Bele Klemen,
    Klemenčič Tilen,
    Stanko Ian Luka
    Kusič Gojko
    Ljutomer,
    ŠRC Ljutomer
    14.04.24 17.00 Avto Rajh Ljutomer Krško Vuletić Majcen Niko,
    Kramberger Nejc,
    Tušak Žan
    Svetko Klemen
    Brežice,
    Stadion Brežice
    14.04.24 18.30 Brežice 1919 Malečnik Janič Matej,
    Jakšič Filip,
    Bogolin Denis
    Pilipović Zdravko
  23. 23. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    21.04.24 17.00 Malečnik Avto Rajh Ljutomer Plevčak Dejan,
    Vozlič David,
    Černelič Melani
    Gostenčnik Gregor
    Krško,
    Stadion Matija Gubec Krško
    21.04.24 17.00 Krško Združena Savinjska Gregorinčič Lukas,
    Škrban Kaja,
    Gjerkeš Doroteja
    Audič Ladislav
    Grajena,
    Športni park Grajena
    21.04.24 17.00 Drava Ptuj Šampion Trgovine Jager Kapun Matej,
    Novak David,
    Gutalj Alex
    Kokol Miro
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica
    21.04.24 17.00 Ketty Emmi&Impol Bistrica Brežice 1919 Bele Klemen,
    Klemenčič Tilen,
    Matić Mina
    Ozmec Drago
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    22.04.24 17.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems Novogradnje MB Tabor Verko Žak,
    Vajs Manuel,
    Arnuš David
    Strmčnik Robert
  24. 24. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    27.04.24 17.00 Ketty Emmi&Impol Bistrica Malečnik
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    28.04.24 17.00 Novogradnje MB Tabor Drava Ptuj Utroša Aljaž,
    Herženjak Patrik,
    Žižek Janez
    Perko Robert
    Vransko,
    Stadion Videm Vransko
    28.04.24 17.00 Združena Savinjska Avto Rajh Ljutomer Praznik Špeh Jernej,
    Klemenčič Tilen,
    Ristić Jan
    Audič Ladislav
    Brežice,
    Stadion Brežice
    28.04.24 19.00 Brežice 1919 NK Fužinar SIJ Ravne Systems Narat Filip,
    Šeško Nik,
    Pehar Jakob
    Pilipović Zdravko
    Šmartno ob Paki,
    Stadion Šmartno ob Paki
    07.05.24 17.30 Šampion Trgovine Jager Krško Prelog Blaž,
    Vajs Manuel,
    Turk Valentina
    Ferčec Fredi
  25. 25. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    05.05.24 17.00 Malečnik Združena Savinjska Utroša Aljaž,
    Pozderec Dejan,
    Jurasović Mihael
    Ozmec Drago
    Ljutomer,
    ŠRC Ljutomer
    05.05.24 17.00 Avto Rajh Ljutomer Šampion Trgovine Jager Špur Staša,
    Jakšič Filip,
    Cifer Nina
    Fartelj Janez
    Krško,
    Stadion Matija Gubec Krško
    05.05.24 17.00 Krško Novogradnje MB Tabor Loboda Anej,
    Maksimovič Laura,
    Arnuš David
    Audič Ladislav
    Grajena,
    Športni park Grajena
    05.05.24 17.00 Drava Ptuj Brežice 1919 Bezjak Adam,
    Klemenčič Tilen,
    Pečarič Luka
    Črnko Petra
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    05.05.24 17.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems Ketty Emmi&Impol Bistrica Pirečnik Rok Jože,
    Vasle Žan Luka,
    Bytyqi Arlind
    Zalar Jure
  26. 26. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    12.05.24 17.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems Malečnik Pišek Rok,
    Ćosič Osman,
    Vajs Manuel
    Strmčnik Robert
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica
    12.05.24 17.00 Ketty Emmi&Impol Bistrica Drava Ptuj Kocijan Blaž,
    Vozlič David,
    Arih Tomaž
    Cojhter Matjan
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    12.05.24 17.00 Novogradnje MB Tabor Avto Rajh Ljutomer Gregorinčič Lukas,
    Škrban Kaja,
    Gjerkeš Doroteja
    Fartelj Janez
    Celje,
    Stadion Olimp Celje
    12.05.24 17.00 Šampion Trgovine Jager Združena Savinjska Kapun Matej,
    Jakšič Filip,
    Gutalj Alex
    Kusič Gojko
    Brežice,
    Stadion Brežice
    12.05.24 19.00 Brežice 1919 Krško Stanko Ian Luka,
    Stojkovič Marko,
    Matić Mina
    Golob Peter
  27. 27. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    16.05.24 17.30 Malečnik Šampion Trgovine Jager Bezjak Adam,
    Pečarič Luka,
    Barta May
    Lunežnik Andrej
    Krško,
    Stadion Matija Gubec Krško
    18.05.24 17.30 Krško Ketty Emmi&Impol Bistrica Vuletić Majcen Niko,
    Tušak Žan,
    Vajs Manuel
    Pilipović Zdravko
    Vransko,
    Stadion Videm Vransko
    19.05.24 17.30 Združena Savinjska Novogradnje MB Tabor Pirečnik Rok Jože,
    Carevič Milan,
    Vasle Žan Luka
    Ferčec Fredi
    Ljutomer,
    ŠRC Ljutomer
    19.05.24 17.30 Avto Rajh Ljutomer Brežice 1919 Utroša Aljaž,
    Pozderec Dejan,
    Jurasović Mihael
    Črnko Petra
    Ptuj,
    Mestni stadion Ptuj
    19.05.24 17.30 Drava Ptuj NK Fužinar SIJ Ravne Systems Nemet Slavko,
    Kranjc Tomaž,
    Filipič Rene
    Škrofič Mario