Pokal Pivovarna Union – Delegiranje

Osveženo: 16.07.24 11.32

  1. 0. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart
    22.08.23 17.30 Lenart Marjeta na Dravskem polju Grbec Ermin,
    Eder Gregor,
    Jug Maksimiljan
    Škrofič Mario
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    23.08.23 17.30 Marles hiše Koroška Dravograd Kamplet Miha,
    Majcen Kevin,
    Marin Tomaž
    Lepej Drago
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    26.08.23 17.00 Rošnja-Loka Tehnotim Pesnica Stojkovič Marko,
    Šumer Žiga,
    Perger Primož
    Toplak Boris
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    26.08.23 17.00 Radlje Premium Dobrovce Praznik Špeh Jernej,
    Grubelnik Matic,
    Marković Aleksander
    Izak Silvo
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    26.08.23 17.00 MB Tabor Fužinar Ravne Novarlić Damjan,
    Marin Tomaž,
    Pečarič Luka
    Gostenčnik Gregor
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    26.08.23 17.00 NK Jurovski Dol Pohorje Benc Uroš,
    Djukić Dejan,
    Eder Gregor
    Perko Robert
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    26.08.23 17.00 Malečnik Asfalterstvo Brus Rače Rađević Uroš,
    Marin Jan,
    Lahovič Marcel
    Vilčnik Matej
    Starše,
    Igrišče Starše
    26.08.23 17.30 Maripol Starše Korotan Prevalje Kamplet Miha,
    Holcman Aljaž,
    Dedić Elmedin
    Kmetec Ivan
  2. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    03.10.23 15.30 Marles hiše Marjeta na Dravskem polju Kamplet Miha,
    Dedić Elmedin,
    Marin Tomaž
    Perko Robert
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    04.10.23 15.30 Roho Premium Dobrovce Praznik Špeh Jernej,
    Marin Tomaž,
    Marin Jan
    Rudolf Matjaž
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    04.10.23 15.30 Tehnotim Pesnica Fužinar Ravne Gergič Nejc,
    Ferčič Jani,
    Šinkovec Bojan
    Urbanič Saša
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    04.10.23 15.30 NK Jurovski Dol Rače Grbec Ermin,
    Gonza Nejc,
    Majer Vojko
    Gonza Slavko
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    04.10.23 17.00 Peca Maripol Starše Hrvacki Jure,
    Kresnik Urban,
    Racaj Fatlind
    Praznik Iztok Filip
  3. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Starše,
    Igrišče Starše
    31.10.23 14.00 Maripol Starše Fužinar Ravne Grbec Ermin,
    Dedić Elmedin,
    Majcen Kevin
    Krlej Uroš
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor
    31.10.23 16.00 Maribor NK Jurovski Dol Novarlić Damjan,
    Šinkovec Bojan,
    Majer Vojko
    Toplak Boris
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    31.10.23 18.00 Marjeta na Dravskem polju Roho Praznik Špeh Jernej,
    Holcman Aljaž,
    Gonza Nejc
    Gonza Slavko