U13 Mlajši dečki – 3. Skupina

Lestvica

Klub Tekme Zmage Neodločene Porazi Goli Točke
Klub Tekme Z N P Goli Točke
1. Lenart 3 3 0 0 11:2 9
2. NŠ NK RADLJE U13 2 2 0 0 13:1 6
3. NK Peca – Akumulator 2 2 0 0 12:2 6
4. NŠ Slivnica 3 2 0 1 4:6 6
5. NŠ Dravograd 2 3 1 1 1 11:12 4
6. NK Pobrežje U12 3 1 0 2 6:7 3
7. ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 3 0 1 2 3:16 1
8. NK Kungota 2 0 0 2 3:6 0
9. Nk Fram 3 0 0 3 3:14 0
10. NK MM VAR Doborovce 0 0 0 0 0:0 0

Tekme

  1. 1. krog

    Marjeta 03.09.22 09.30 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 0 : 10
    (0 : 10)
    NŠ NK RADLJE U13
    Maribor 03.09.22 11.00 NK Pobrežje U12 1 : 2
    (1 : 0)
    NŠ Slivnica
    Lenart 03.09.22 11.00 Lenart 4 : 1
    (1 : 1)
    Nk Fram
    Črna na Koroškem 03.09.22 11.30 NK Peca – Akumulator 8 : 1
    (2 : 0)
    NŠ Dravograd 2
    Dobrovce 28.09.22 18.30 NK MM VAR Doborovce NK Kungota
  2. 2. krog

    Zg.Kungota 10.09.22 11.00 NK Kungota 2 : 4
    (1 : 4)
    NK Pobrežje U12
    Dravograd 10.09.22 11.30 NŠ Dravograd 2 8 : 2
    (2 : 0)
    Nk Fram
    Mežica 10.09.22 12.00 NK Peca – Akumulator 4 : 1
    (2 : 0)
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Slivnica 14.09.22 17.00 NŠ Slivnica 0 : 5
    (0 : 2)
    Lenart
    Radlje ob Dravi 20.09.22 17.00 NŠ NK RADLJE U13 NK MM VAR Doborovce
  3. 3. krog

    Fram 17.09.22 09.30 Nk Fram 0 : 2
    (0 : 0)
    NŠ Slivnica
    Marjeta 17.09.22 11.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 2 : 2
    (2 : 2)
    NŠ Dravograd 2
    Dobrovce 17.09.22 11.00 NK MM VAR Doborovce NK Peca – Akumulator
    Maribor 21.09.22 17.00 NK Pobrežje U12 1 : 3
    (0 : 2)
    NŠ NK RADLJE U13
    Lenart 22.09.22 17.00 Lenart 2 : 1
    (2 : 0)
    NK Kungota
  4. 4. krog

    Dravograd 24.09.22 09.00 NŠ Dravograd 2 NŠ Slivnica
    Zg.Kungota 24.09.22 11.00 NK Kungota Nk Fram
    Marjeta 24.09.22 11.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK MM VAR Doborovce
    Črna na Koroškem 25.09.22 12.00 NK Peca – Akumulator NK Pobrežje U12
    Radlje ob Dravi 29.09.22 17.00 NŠ NK RADLJE U13 Lenart
  5. 5. krog

    Slivnica 29.09.22 16.30 NŠ Slivnica NK Kungota
    Fram 01.10.22 09.30 Nk Fram NŠ NK RADLJE U13
    Dobrovce 01.10.22 11.00 NK MM VAR Doborovce NŠ Dravograd 2
    Maribor 01.10.22 11.00 NK Pobrežje U12 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Lenart 01.10.22 11.00 Lenart NK Peca – Akumulator
  6. 6. krog

    Dravograd 08.10.22 11.00 NŠ Dravograd 2 NK Kungota
    Marjeta 08.10.22 11.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Lenart
    Dobrovce 08.10.22 11.00 NK MM VAR Doborovce NK Pobrežje U12
    Mežica 08.10.22 11.30 NK Peca – Akumulator Nk Fram
    Radlje ob Dravi 09.10.22 16.30 NŠ NK RADLJE U13 NŠ Slivnica
  7. 7. krog

    Slivnica 13.10.22 16.30 NŠ Slivnica NK Peca – Akumulator
    Fram 15.10.22 09.30 Nk Fram ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Maribor 15.10.22 11.00 NK Pobrežje U12 NŠ Dravograd 2
    Lenart 15.10.22 11.00 Lenart NK MM VAR Doborovce
    Zg.Kungota 15.10.22 11.00 NK Kungota NŠ NK RADLJE U13
  8. 8. krog

    Dravograd 22.10.22 11.00 NŠ Dravograd 2 NŠ NK RADLJE U13
    Marjeta 22.10.22 11.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NŠ Slivnica
    Dobrovce 22.10.22 11.00 NK MM VAR Doborovce Nk Fram
    Maribor 22.10.22 11.00 NK Pobrežje U12 Lenart
    Črna na Koroškem 22.10.22 11.30 NK Peca – Akumulator NK Kungota
  9. 9. krog

    Lenart 19.10.22 18.00 Lenart NŠ Dravograd 2
    Slivnica 27.10.22 16.00 NŠ Slivnica NK MM VAR Doborovce
    Fram 29.10.22 09.30 Nk Fram NK Pobrežje U12
    Zg.Kungota 29.10.22 11.00 NK Kungota ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Radlje ob Dravi 30.10.22 15.30 NŠ NK RADLJE U13 NK Peca – Akumulator