U15 Starejši dečki – B skupina – Delegiranje

Osveženo: 15.07.24 13.43

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    27.08.23 11.00 Dravograd NŠ Slovenj Gradec Racaj Fatlind
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    30.08.23 17.00 NK Maribor NK Miklavž
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    31.08.23 17.00 NK Kungota NK Slivnica Ristić Jan
    Starše,
    Igrišče Starše
    07.09.23 17.30 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje Nk Duplek Goznik Tai
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    21.09.23 17.00 NK Dobrovce NK Lenart Danküchen center U15 Barta May
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    11.11.23 10.00 NK Cerkvenjak NK Peca – Akumulator Kropf Eva
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart
    02.09.23 11.00 NK Lenart Danküchen center U15 Dravograd Jug Maksimiljan
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    02.09.23 11.00 Nk Duplek NK Kungota Ferčič Jani
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    02.09.23 11.00 NK Maribor U13 NK Maribor Kacjan Zala
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    03.09.23 11.00 NK Miklavž ŠD Starše – NŠ Dravsko polje Eder Gregor
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    05.09.23 18.00 NŠ Slovenj Gradec NK Cerkvenjak Jezeršek Tomaž
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    06.09.23 16.30 NK Slivnica NK Dobrovce Dedić Elmedin
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    09.09.23 11.00 NK Cerkvenjak NK Lenart Danküchen center U15 Majer Vojko
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    10.09.23 11.00 Dravograd NK Slivnica Jezeršek Tomaž
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    11.09.23 17.30 NK Peca – Akumulator NŠ Slovenj Gradec Močivnik Joži
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    12.09.23 17.00 NK Kungota NK Miklavž Barta May
    Starše,
    Igrišče Starše
    14.09.23 17.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Maribor U13 Murko Lin
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    19.09.23 17.00 NK Dobrovce Nk Duplek Goznik Tai
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart
    16.09.23 11.00 NK Lenart Danküchen center U15 NK Peca – Akumulator Rajh Žan
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    16.09.23 11.00 NK Maribor U13 NK Kungota Pečarič Luka
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    17.09.23 11.00 NK Miklavž NK Dobrovce Jug Maksimiljan
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    20.09.23 16.30 NK Slivnica NK Cerkvenjak Goznik Tai
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    20.09.23 18.30 NK Maribor ŠD Starše – NŠ Dravsko polje Murko Lin
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    27.09.23 18.00 Nk Duplek Dravograd Kacjan Zala
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    23.09.23 10.00 NK Kungota NK Maribor Ferčič Jani
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    23.09.23 11.00 NK Peca – Akumulator NK Slivnica Kunc Anej
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    24.09.23 11.00 Dravograd NK Miklavž Hrvacki Jure
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    28.09.23 17.30 NK Dobrovce NK Maribor U13 Barta May
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    28.09.23 18.00 NŠ Slovenj Gradec NK Lenart Danküchen center U15 Jezeršek Tomaž
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    03.10.23 16.30 NK Cerkvenjak Nk Duplek Jug Maksimiljan
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Starše,
    Igrišče Starše
    30.09.23 11.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Kungota Rajh Žan
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    30.09.23 12.00 Nk Duplek NK Peca – Akumulator Nešović Luka
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    01.10.23 11.00 NK Miklavž NK Cerkvenjak Rajh Žan
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    01.10.23 11.00 NK Maribor NK Dobrovce Pečarič Luka
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    03.10.23 18.30 NK Maribor U13 Dravograd Bratuša David
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    05.10.23 17.00 NK Slivnica NŠ Slovenj Gradec Stanko Ian Luka
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    08.10.23 11.00 Dravograd NK Maribor Jonke Mitja
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    08.10.23 11.00 NK Peca – Akumulator NK Miklavž Kunc Anej
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    09.10.23 16.45 NK Cerkvenjak NK Maribor U13 Majer Vojko
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    12.10.23 17.30 NK Dobrovce ŠD Starše – NŠ Dravsko polje Goznik Tai
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    12.10.23 18.00 NŠ Slovenj Gradec Nk Duplek Hrvacki Jure
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT
    08.11.23 18.00 NK Lenart Danküchen center U15 NK Slivnica Majer Vojko
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    14.10.23 11.00 Nk Duplek NK Lenart Danküchen center U15 Rajh Žan
    Starše,
    Igrišče Starše
    14.10.23 11.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje Dravograd Majcen Kevin
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    14.10.23 11.00 NK Kungota NK Dobrovce Grbec Ermin
    Radvanje,
    Igrišče Radvanje
    15.10.23 09.45 NK Maribor NK Cerkvenjak Lahovič Marcel
    Radvanje,
    Igrišče Radvanje
    15.10.23 12.00 NK Maribor U13 NK Peca – Akumulator Gonza Nejc
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    19.10.23 16.30 NK Miklavž NŠ Slovenj Gradec Kacjan Zala
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    21.10.23 11.00 NK Cerkvenjak ŠD Starše – NŠ Dravsko polje Jug Maksimiljan
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    22.10.23 11.00 NK Peca – Akumulator NK Maribor
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT
    23.10.23 17.00 NK Lenart Danküchen center U15 NK Miklavž Majer Vojko
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    23.10.23 18.00 Dravograd NK Kungota Racaj Fatlind
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    26.10.23 18.00 NŠ Slovenj Gradec NK Maribor U13 Močivnik Joži
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    29.10.23 11.00 NK Slivnica Nk Duplek Stojkovič Marko
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    28.10.23 11.00 NK Maribor U13 NK Lenart Danküchen center U15 Kropf Eva
    Starše,
    Igrišče Starše
    28.10.23 11.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Peca – Akumulator Stojkovič Marko
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    28.10.23 11.00 NK Kungota NK Cerkvenjak Ferčič Jani
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    29.10.23 11.00 NK Maribor NŠ Slovenj Gradec Grbec Ermin
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    08.11.23 18.00 NK Dobrovce Dravograd Bratuša David
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    19.11.23 11.00 NK Miklavž NK Slivnica Stanko Ian Luka
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    04.11.23 11.00 NK Cerkvenjak NK Dobrovce Jug Maksimiljan
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart
    04.11.23 11.00 NK Lenart Danküchen center U15 NK Maribor Majer Vojko
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    05.11.23 11.00 NK Peca – Akumulator NK Kungota
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    08.11.23 18.00 Nk Duplek NK Miklavž Kacjan Zala
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    09.11.23 18.00 NŠ Slovenj Gradec ŠD Starše – NŠ Dravsko polje Močivnik Joži
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    11.11.23 10.00 NK Slivnica NK Maribor U13 Barta May
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    04.04.24 17.00 NK Kungota NŠ Slovenj Gradec Senekovič Jernej
    Starše,
    Igrišče Starše
    06.04.24 11.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Lenart Danküchen center U15 Vodušek Tian
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    07.04.24 11.00 NK Maribor NK Slivnica Svetej Tim
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    08.04.24 17.00 NK Dobrovce NK Peca – Akumulator Kranvogel Mai
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    11.04.24 18.00 Dravograd NK Cerkvenjak Hrvacki Jure
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor U13 Nk Duplek
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    13.04.24 09.30 NK Slivnica ŠD Starše – NŠ Dravsko polje Senekovič Jernej
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT
    13.04.24 11.00 NK Lenart Danküchen center U15 NK Kungota Zemljič Žan
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    15.04.24 17.00 NK Peca – Akumulator Dravograd
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    09.05.24 17.30 NK Miklavž NK Maribor U13 Zemljič Žan
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    30.05.24 18.00 NŠ Slovenj Gradec NK Dobrovce Racaj Fatlind
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    Nk Duplek NK Maribor
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Starše,
    Igrišče Starše
    20.04.24 11.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Slivnica Lorenčič Črt
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    21.04.24 11.00 NK Miklavž NK Kungota Barta May
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    21.04.24 11.00 NK Peca – Akumulator NK Dobrovce Močivnik Joži
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT
    22.04.24 18.00 NK Lenart Danküchen center U15 NK Cerkvenjak Romih Alen
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    24.04.24 18.00 NK Maribor Dravograd Crnolić Alen
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    21.05.24 18.30 NK Maribor U13 NŠ Slovenj Gradec Senekovič Jernej
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Starše,
    Igrišče Starše
    27.04.24 11.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Miklavž Lepej Nejc
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    27.04.24 11.00 NK Cerkvenjak Dravograd Lorenčič Črt
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    08.05.24 17.00 NK Slivnica NK Peca – Akumulator Crnolić Alen
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    09.05.24 17.30 NK Dobrovce NK Kungota Buček Amadej
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    15.05.24 18.30 NK Maribor NK Maribor U13 Vodušek Tian
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart
    04.06.24 18.00 NK Lenart Danküchen center U15 NŠ Slovenj Gradec Veselko Domen
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Radvanje,
    Igrišče Radvanje
    11.05.24 11.00 NK Maribor NK Lenart Danküchen center U15 Barta May
    Starše,
    Igrišče Starše
    11.05.24 11.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Dobrovce Veselko Domen
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    11.05.24 11.00 NK Kungota NK Peca – Akumulator Merdanović Dino
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    12.05.24 11.00 NK Cerkvenjak NŠ Slovenj Gradec Lorenčič Črt
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    15.05.24 17.00 NK Slivnica NK Miklavž Veselko Domen
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    29.05.24 18.00 Dravograd NK Maribor U13 Močivnik Joži
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    19.05.24 11.00 NK Peca – Akumulator ŠD Starše – NŠ Dravsko polje Močivnik Joži
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    22.05.24 17.00 NK Slivnica NK Kungota Crnolić Alen
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    23.05.24 17.30 NK Dobrovce NK Miklavž Javernik Nik
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    23.05.24 18.00 NŠ Slovenj Gradec Dravograd Močivnik Joži
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    04.06.24 17.00 NK Cerkvenjak NK Maribor Rajh Žan
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart
    08.06.24 11.00 NK Lenart Danküchen center U15 NK Maribor U13 Goznik Tai
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    25.05.24 11.00 NŠ Slovenj Gradec NK Maribor Racaj Fatlind
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    25.05.24 11.00 NK Kungota ŠD Starše – NŠ Dravsko polje Senekovič Jernej
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    26.05.24 11.00 Dravograd NK Lenart Danküchen center U15 Racaj Fatlind
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    26.05.24 11.00 NK Miklavž NK Peca – Akumulator Lorenčič Črt
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    27.05.24 17.30 NK Dobrovce NK Slivnica Lepej Nejc
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    10.06.24 18.30 NK Maribor U13 NK Cerkvenjak Romih Alen