U17 Kadetska liga – 1. Skupina – 2017/18 – Zapisnik

  • 18. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 02.06.18 ob 17.30

    NK MIKLAVŽ 12 : 1 4 : 0 Paloma Šentilj
    Sodniki: Moravac Ljubomir (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK MIKLAVŽ
    24 Toplak Rok V
    4 Colnarič Marko
    5 Pregl Martin
    14 Ulaga Tomaž
    13 Zorec Alen
    6 Pernek Matjaž K
    7 Miložič Tin
    88 Franci Nino
    11 Stopinšek Luka
    9 Purnat Maj
    8 Gotal Patrik Manuel
    Rezervni igralci
    15 Potočnik Joran
    16 Kralj Matevž
    Paloma Šentilj
    1 Poš Rok V
    6 Premšak Žiga
    10 Grozdanovič Alen
    23 Ivanović Filip
    21 Bauman Anej
    11 Kramberger Timotej K
    14 Murkovič Til
    9 Štajner Nejc
    18 Kep Tilen
    7 Jančič Jan
    17 Kraner Kristjan
    Rezervni igralci
    20 Bezjak Gašper
    8 Sviecicki Luka
    Trener
    Žolek Dejan
    Trener
    Žamut Roman
    Zadetki
    NK MIKLAVŽ 8 Gotal Patrik Manuel 1 : 0 13′
    NK MIKLAVŽ 88 Franci Nino 2 : 0 20′
    NK MIKLAVŽ 7 Miložič Tin 3 : 0 29′
    NK MIKLAVŽ 9 Purnat Maj 4 : 0 31′
    NK MIKLAVŽ 9 Purnat Maj 5 : 0 43′
    NK MIKLAVŽ 14 Ulaga Tomaž 6 : 0 48′
    NK MIKLAVŽ 8 Gotal Patrik Manuel 7 : 0 51′
    NK MIKLAVŽ 9 Purnat Maj 8 : 0 54′
    NK MIKLAVŽ 11 Stopinšek Luka 9 : 0 55′
    NK MIKLAVŽ 11 Stopinšek Luka 10 : 0 58′
    NK MIKLAVŽ 13 Zorec Alen 11 : 0 61′
    NK MIKLAVŽ 11 Stopinšek Luka 12 : 0 67′
    Paloma Šentilj 18 Kep Tilen 12 : 1 68′
    Dogodki
    NK MIKLAVŽ 6 / 16 Pernek Matjaž / Kralj Matevž 40′
    Paloma Šentilj 14 / 8 Murkovič Til / Sviecicki Luka 53′
  • 21. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 30.05.18 ob 18.00

    NK Malečnik 2 : 5 0 : 3 Korotan Prevalje
    Sodniki: Pignar Žan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK Malečnik
    12 Grajf Žan V
    18 Bučar Nejc
    16 Osmanaj Beson
    22 Kumer Žiga K
    29 Lazar Rene
    66 Žnidarič Edin
    7 Dvoršak Gal
    9 Tkalčič Žiga
    21 Virtnik Mai
    77 Grajf Nejc
    14 Želj Robnik Leon
    Rezervni igralci
    1 Kocijan Iva V
    44 Weixl Jan
    4 Kosi Luka
    Korotan Prevalje
    1 Savelli Valente David V
    3 Šepul Blaž
    9 Oder Aleksander
    15 Šepul Tomaž
    5 Veronik Soldo Anže
    11 Čepin Luka
    6 Arnautovič Alen
    17 Delić Maid
    10 Paradiž Vid K
    7 Grešovnik Urh
    8 Blatnik Anej
    Rezervni igralci
    30 Peruš Blaž
    14 Potočnik Jan
    13 Kranjc Maj
    Trener
    Čučko Drago
    Trener
    Klarič Aleš
    Zadetki
    Korotan Prevalje 6 Arnautovič Alen 0 : 1 10′
    Korotan Prevalje 17 Delić Maid 0 : 2 24′
    Korotan Prevalje 5 Veronik Soldo Anže 0 : 3 32′
    Korotan Prevalje 9 Oder Aleksander 0 : 4 45′
    Korotan Prevalje 6 Arnautovič Alen 0 : 5 47′
    NK Malečnik 14 Želj Robnik Leon 1 : 5 58′
    NK Malečnik 22 Kumer Žiga 2 : 5 75′
    Dogodki
    Korotan Prevalje 1 / 30 Savelli Valente David / Peruš Blaž 41′
    NK Malečnik 18 Bučar Nejc 44′
    NK Malečnik 18 / 4 Bučar Nejc / Kosi Luka 52′
    Korotan Prevalje 6 / 14 Arnautovič Alen / Potočnik Jan 54′
    Korotan Prevalje 17 / 13 Delić Maid / Kranjc Maj 56′
    NK Malečnik 14 Želj Robnik Leon 58′
    NK Malečnik 77 / 44 Grajf Nejc / Weixl Jan 60′
  • 21. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 27.05.18 ob 17.00

    NK POHORJE 1 : 4 0 : 1 NK MIKLAVŽ
    Sodniki: Mušič Doroteja (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK POHORJE
    12 Šenveter Nik V
    2 Cehner Rok
    3 Poglavnik Jaka
    4 Sep Blaž
    5 Hammer Jan
    6 Komar Alex K
    7 Javernik Rene
    8 Žvikart Mark
    9 Tacer Jernej
    10 Podlesnik Gal
    11 Rojko Leon
    Rezervni igralci
    13 Obrovnik Žak
    14 Prednik Gal
    15 Puklavec Tine
    16 Zommer Jan
    17 Dobaj Jaka
    NK MIKLAVŽ
    24 Toplak Rok V
    4 Colnarič Marko
    5 Pregl Martin
    13 Zorec Alen
    14 Ulaga Tomaž
    6 Pernek Matjaž K
    7 Miložič Tin
    11 Stopinšek Luka
    88 Franci Nino
    19 Novak Nino
    9 Purnat Maj
    Rezervni igralci
    15 Potočnik Maša
    8 Gotal Patrik Manuel
    69 Dobnik Žiga
    3 Đuran Nejc
    Trener
    Šibila Danilo
    Trener
    Žolek Dejan
    Zadetki
    NK MIKLAVŽ 19 Novak Nino 0 : 1 23′
    NK MIKLAVŽ 9 Purnat Maj 0 : 2 44′
    NK MIKLAVŽ 8 Gotal Patrik Manuel 0 : 3 51′
    NK MIKLAVŽ 8 Gotal Patrik Manuel 0 : 4 61′
    NK POHORJE 8 Žvikart Mark 1 : 4 78′
    Dogodki
    NK MIKLAVŽ 11 / 8 Stopinšek Luka / Gotal Patrik Manuel 20′
    NK MIKLAVŽ 19 Novak Nino 27′
    NK POHORJE 2 / 13 Cehner Rok / Obrovnik Žak 41′
    NK MIKLAVŽ 19 / 69 Novak Nino / Dobnik Žiga 41′
    NK MIKLAVŽ 5 / 3 Pregl Martin / Đuran Nejc 49′
    NK POHORJE 10 / 15 Podlesnik Gal / Puklavec Tine 56′
    NK POHORJE 11 / 14 Rojko Leon / Prednik Gal 64′
    NK MIKLAVŽ 6 / 15 Pernek Matjaž / Potočnik Maša 68′
    NK POHORJE 9 / 16 Tacer Jernej / Zommer Jan 72′
  • 21. krog | Šentilj – Igrišče Šentilj | 26.05.18 ob 15.00

    Paloma Šentilj 0 : 4 0 : 2 NŠ Dravograd
    Sodniki: Založnik Vito (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Paloma Šentilj
    0 Poš Rok V
    4 Bauman Anej
    6 Premšak Žiga
    13 Bezjak Gašper
    11 Štajner Nejc
    17 Kraner Kristjan
    21 Ivanović Filip
    19 Kep Tilen K
    10 Grozdanovič Alen
    25 Jančič Jan
    16 Malek Lan
    Rezervni igralci
    8 Sviecicki Luka
    29 Murkovič Til
    9 Brus Rok
    NŠ Dravograd
    1 Šturm Nik V
    7 Schöndorfer Mitja
    14 Vrabič Martin
    4 Skralovnik Anže
    5 Izak Anže K
    13 Harum Vito
    2 Oder Svit
    8 Kovač Kristijan
    11 Kumer Urban
    17 Grešovnik Žiga
    9 Ahmetović Salkan
    Rezervni igralci
    15 Repnik Klemen
    16 Lampret Luka
    6 Pšeničnik David
    Trener
    Žamut Roman
    Trener
    Račnik Oskar
    Zadetki
    NŠ Dravograd 8 Kovač Kristijan 0 : 1 20′
    NŠ Dravograd 2 Oder Svit 0 : 2 22′
    NŠ Dravograd 4 Skralovnik Anže 0 : 3 76′
    NŠ Dravograd 11 Kumer Urban 0 : 4 78′
    Dogodki
    NŠ Dravograd 14 / 6 Vrabič Martin / Pšeničnik David 23′
    Paloma Šentilj 19 / 9 Kep Tilen / Brus Rok 36′
    Paloma Šentilj 16 / 8 Malek Lan / Sviecicki Luka 41′
    NŠ Dravograd 9 / 16 Ahmetović Salkan / Lampret Luka 43′
    NŠ Dravograd 5 / 15 Izak Anže / Repnik Klemen 45′
    Paloma Šentilj 9 Brus Rok 53′
    NŠ Dravograd 4 Skralovnik Anže 74′
  • 20. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 25.05.18 ob 16.00

    Korotan Prevalje 7 : 1 3 : 0 Paloma Šentilj
    Sodniki: Racaj Fatlind (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 25
    Korotan Prevalje
    1 Savelli Valente David V
    3 Šepul Blaž
    8 Blatnik Anej
    15 Šepul Tomaž
    9 Oder Aleksander
    11 Čepin Luka
    19 Delić Maid
    17 Kranjc Maj
    12 Veronik Soldo Anže
    7 Grešovnik Urh
    10 Paradiž Vid K
    Rezervni igralci
    30 Peruš Blaž
    13 Kotnik Gal
    14 Potočnik Jan
    16 Podojsteršek Nejc
    Paloma Šentilj
    1 Poš Rok V
    6 Premšak Žiga
    10 Božnik Martin
    23 Ivanović Filip
    18 Murkovič Til
    17 Kraner Kristjan K
    16 Ul Marko
    20 Fras Alen
    7 Grozdanovič Alen
    14 Krajnc Jaka
    9 Brus Rok
    Rezervni igralci
    Trener
    Klarič Aleš
    Trener
    Kramberger Tone
    Zadetki
    Korotan Prevalje 10 Paradiž Vid 1 : 0 9′
    Korotan Prevalje 19 Delić Maid 2 : 0 19′
    Korotan Prevalje 8 Blatnik Anej 3 : 0 22′
    Korotan Prevalje 10 Paradiž Vid 4 : 0 52′
    Paloma Šentilj 7 Grozdanovič Alen 4 : 1 53′
    Korotan Prevalje 10 Paradiž Vid 5 : 1 11m 64′
    Korotan Prevalje 10 Paradiž Vid 6 : 1 66′
    Korotan Prevalje 10 Paradiž Vid 7 : 1 11m 76′
    Dogodki
    Korotan Prevalje 3 / 14 Šepul Blaž / Potočnik Jan 41′
    Korotan Prevalje 17 / 13 Kranjc Maj / Kotnik Gal 41′
    Korotan Prevalje 12 / 30 Veronik Soldo Anže / Peruš Blaž 41′
    Paloma Šentilj 6 Premšak Žiga 68′
  • 20. krog | Maribor – Športni park Tabor Maribor | 20.05.18 ob 15.00

    NK MB Tabor 3 : 2 1 : 1 NK POHORJE
    Sodniki: Podgoršek Simon Matej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK MB Tabor
    92 Vagner Rene V
    13 Gradišnik Nino K
    21 Buhin Amadej
    23 Smolko Matjaž
    49 Hasani Memet
    14 Mehmeti Limanov Ahmet
    25 Janžič Jure
    10 Levačič Žan
    7 Galun Vid
    4 Zupan Tim
    73 Vukina Anej
    Rezervni igralci
    19 Barać Jakša
    8 Buhin Tanej
    11 Draganić Vito
    NK POHORJE
    12 Šenveter Nik V
    2 Cehner Rok
    3 Dobaj Jaka
    4 Poglavnik Jaka
    5 Hammer Jan
    6 Fideršek Nejc
    7 Obrovnik Žak
    8 Prednik Gal
    9 Tacer Jernej
    10 Rabič Tim K
    11 Podlesnik Gal
    Rezervni igralci
    14 Zommer Jan
    15 Puklavec Tine
    Trener
    Kotnik Igor
    Trener
    Šibila Danilo
    Zadetki
    NK POHORJE 9 Tacer Jernej 0 : 1 10′
    NK MB Tabor 23 Smolko Matjaž 1 : 1 39′
    NK POHORJE 10 Rabič Tim 1 : 2 66′
    NK MB Tabor 23 Smolko Matjaž 2 : 2 77′
    NK MB Tabor 23 Smolko Matjaž 3 : 2 83′
    Dogodki
    NK POHORJE 5 Hammer Jan 29′
    NK MB Tabor 4 / 8 Zupan Tim / Buhin Tanej 41′
    NK MB Tabor 7 / 11 Galun Vid / Draganić Vito 52′
    NK MB Tabor 25 / 19 Janžič Jure / Barać Jakša 52′
    NK MB Tabor 19 Barać Jakša 72′
    NK POHORJE 10 Rabič Tim 77′
    NK POHORJE 11 Podlesnik Gal 80′
    NK MB Tabor 13 Gradišnik Nino 82′
    NK POHORJE 10 Rabič Tim 83′
  • 20. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 20.05.18 ob 11.00

    NK MIKLAVŽ 4 : 1 2 : 1 NK Malečnik
    Sodniki: Gligorić Lan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK MIKLAVŽ
    24 Toplak Rok V
    4 Colnarič Marko
    3 Pregl Martin
    13 Zorec Alen
    14 Ulaga Tomaž
    6 Pernek Matjaž K
    7 Miložič Tin
    88 Franci Nino
    11 Stopinšek Luka
    19 Novak Nino
    9 Purnat Maj
    Rezervni igralci
    15 Potočnik Joran
    8 Gotal Patrik Manuel
    69 Oman Žan
    16 Kralj Matevž
    NK Malečnik
    12 Grajf Žan V
    18 Bučar Nejc
    10 Šebalj Tadej
    21 Virtnik Mai
    29 Lazar Rene
    66 Žnidarič Edin
    7 Dvoršak Gal
    9 Tkalčič Žiga K
    22 Kumer Žiga
    77 Grajf Nejc
    14 Želj Robnik Leon
    Rezervni igralci
    16 Osmanaj Beson
    4 Kosi Luka
    44 Weixl Jan
    70 Štiftar Tilen
    Trener
    Žolek Dejan
    Trener
    Čučko Drago
    Zadetki
    NK MIKLAVŽ 9 Purnat Maj 1 : 0 12′
    NK MIKLAVŽ 19 Novak Nino 2 : 0 22′
    NK Malečnik 14 Želj Robnik Leon 2 : 1 23′
    NK MIKLAVŽ 6 Pernek Matjaž 3 : 1 11m 61′
    NK MIKLAVŽ 19 Novak Nino 4 : 1 76′
    Dogodki
    NK Malečnik 77 / 16 Grajf Nejc / Osmanaj Beson 50′
    NK Malečnik 18 Bučar Nejc 51′
    NK MIKLAVŽ 11 / 69 Stopinšek Luka / Oman Žan 55′
    NK MIKLAVŽ 7 / 8 Miložič Tin / Gotal Patrik Manuel 57′
    NK Malečnik 18 / 44 Bučar Nejc / Weixl Jan 73′
    NK Malečnik 9 Tkalčič Žiga 76′
    NK MIKLAVŽ 19 / 16 Novak Nino / Kralj Matevž 77′
    NK MIKLAVŽ 88 / 15 Franci Nino / Potočnik Joran 77′
  • 19. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 13.05.18 ob 17.00

    NK POHORJE 0 : 2 0 : 1 NŠ Dravograd
    Sodniki: Založnik Vito (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK POHORJE
    12 Šenveter Nik V
    2 Poglavnik Jaka
    3 Tacer Jernej
    4 Sep Blaž
    5 Hammer Jan
    6 Komar Alex
    7 Javernik Rene
    8 Žvikart Mark
    9 Podlesnik Gal
    10 Rabič Tim K
    11 Fideršek Nejc
    Rezervni igralci
    13 Puklavec Tine
    14 Obrovnik Žak
    15 Rojko Leon
    16 Prednik Gal
    17 Cehner Rok
    NŠ Dravograd
    1 Šturm Nik V
    7 Schöndorfer Mitja
    13 Vrabič Martin
    17 Skralovnik Anže
    5 Izak Anže K
    4 Jezernik Matija
    6 Oder Svit
    8 Kovač Kristijan
    11 Kumer Urban
    15 Grešovnik Žiga
    9 Ahmetović Salkan
    Rezervni igralci
    10 Hedl Alen
    16 Lampret Luka
    14 Pšeničnik David
    Trener
    Šibila Danilo
    Trener
    Račnik Oskar
    Zadetki
    NŠ Dravograd 9 Ahmetović Salkan 0 : 1 26′
    NŠ Dravograd 6 Oder Svit 0 : 2 66′
    Dogodki
    NŠ Dravograd 4 Jezernik Matija 38′
    NK POHORJE 8 Žvikart Mark 42′
    NŠ Dravograd 13 / 10 Vrabič Martin / Hedl Alen 55′
    NŠ Dravograd 15 / 14 Grešovnik Žiga / Pšeničnik David 57′
    NK POHORJE 6 Komar Alex 60′
    NK POHORJE 7 Javernik Rene 61′
    NŠ Dravograd 11 / 16 Kumer Urban / Lampret Luka 61′
    NK POHORJE 5 Hammer Jan 63′
    NK POHORJE 9 / 17 Podlesnik Gal / Cehner Rok 67′
    NŠ Dravograd 7 Schöndorfer Mitja 69′
    NK POHORJE 4 Sep Blaž 72′
    NK POHORJE 8 / 15 Žvikart Mark / Rojko Leon 76′
    NŠ Dravograd 16 Lampret Luka 76′
  • 19. krog | Maribor – Športni park Tabor Maribor | 13.05.18 ob 15.00

    NK MB Tabor 0 : 4 0 : 2 NK MIKLAVŽ
    Sodniki: Gonza Nejc (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK MB Tabor
    92 Vagner Rene V
    49 Gradišnik Nino K
    13 Fesel Luka
    23 Smolko Matjaž
    73 Alić Aziz
    11 Filipović Luka
    25 Janžič Jure
    10 Levačič Žan
    7 Galun Vid
    14 Švenda Matic
    19 Barać Jakša
    Rezervni igralci
    15 Mehmeti Limanov Ahmet
    2 Biderman Matej
    21 Buhin Amadej
    8 Buhin Tanej
    5 Biderman Luka
    NK MIKLAVŽ
    24 Toplak Rok V
    4 Colnarič Marko
    3 Pregl Martin
    69 Oman Žan
    14 Ulaga Tomaž
    6 Pernek Matjaž K
    88 Franci Nino
    7 Miložič Tin
    11 Stopinšek Luka
    19 Novak Nino
    9 Purnat Maj
    Rezervni igralci
    15 Potočnik Joran
    16 Galič Žan
    13 Kralj Matevž
    23 Gotal Patrik Manuel
    Trener
    Kotnik Igor
    Trener
    Žolek Dejan
    Zadetki
    NK MIKLAVŽ 7 Miložič Tin 0 : 1 10′
    NK MIKLAVŽ 9 Purnat Maj 0 : 2 12′
    NK MIKLAVŽ 19 Novak Nino 0 : 3 51′
    NK MIKLAVŽ 9 Purnat Maj 0 : 4 73′
    Dogodki
    NK MIKLAVŽ 11 / 16 Stopinšek Luka / Galič Žan 48′
    NK MB Tabor 19 / 5 Barać Jakša / Biderman Luka 51′
    NK MB Tabor 73 Alić Aziz 59′
    NK MB Tabor 73 Alić Aziz 59′
    NK MIKLAVŽ 7 / 23 Miložič Tin / Gotal Patrik Manuel 60′
    NK MB Tabor 25 / 2 Janžič Jure / Biderman Matej 64′
    NK MB Tabor 23 / 8 Smolko Matjaž / Buhin Tanej 64′
    NK MB Tabor 14 Švenda Matic 69′
    NK MB Tabor 49 / 21 Gradišnik Nino / Buhin Amadej 72′
    NK MIKLAVŽ 9 / 13 Purnat Maj / Kralj Matevž 74′
    NK MB Tabor 7 / 15 Galun Vid / Mehmeti Limanov Ahmet 76′
    NK MIKLAVŽ 6 / 15 Pernek Matjaž / Potočnik Joran 76′
  • 19. krog | Šentilj – Igrišče Šentilj | 12.05.18 ob 18.00

    Paloma Šentilj 0 : 9 0 : 4 NK Malečnik
    Sodniki: Moravac Ljubomir (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Paloma Šentilj
    0 Poš Rok V
    5 Premšak Žiga
    21 Božnik Martin
    23 Ivanović Filip
    7 Brus Benjamin
    11 Kramberger Timotej K
    3 Oman Gašper
    14 Murkovič Til
    2 Černčič Patrik
    15 Gorjup Patrik
    17 Kraner Kristjan
    Rezervni igralci
    NK Malečnik
    12 Grajf Žan V
    18 Bučar Nejc
    10 Šebalj Tadej
    21 Virtnik Mai
    29 Lazar Rene
    66 Žnidarič Edin
    7 Dvoršak Gal
    9 Tkalčič Žiga K
    22 Kumer Žiga
    6 Grajf Nejc
    14 Želj Robnik Leon
    Rezervni igralci
    16 Osmanaj Beson
    4 Kosi Luka
    44 Weixl Jan
    Trener
    Žamut Roman
    Trener
    Čučko Drago
    Zadetki
    NK Malečnik 22 Kumer Žiga 0 : 1 20′
    NK Malečnik 9 Tkalčič Žiga 0 : 2 22′
    NK Malečnik 7 Dvoršak Gal 0 : 3 33′
    NK Malečnik 9 Tkalčič Žiga 0 : 4 37′
    NK Malečnik 66 Žnidarič Edin 0 : 5 45′
    NK Malečnik 44 Weixl Jan 0 : 6 57′
    NK Malečnik 9 Tkalčič Žiga 0 : 7 62′
    NK Malečnik 44 Weixl Jan 0 : 8 69′
    NK Malečnik 22 Kumer Žiga 0 : 9 77′
    Dogodki
    NK Malečnik 14 Želj Robnik Leon 15′
    Paloma Šentilj 2 Černčič Patrik 43′
    NK Malečnik 6 / 44 Grajf Nejc / Weixl Jan 51′
    NK Malečnik 14 / 16 Želj Robnik Leon / Osmanaj Beson 55′
    NK Malečnik 18 / 4 Bučar Nejc / Kosi Luka 65′
  • 17. krog | Maribor – Športni park Tabor Maribor | 09.05.18 ob 18.00

    NK MB Tabor 6 : 1 1 : 0 Korotan Prevalje
    Sodniki: Marković Aleksander (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 52
    NK MB Tabor
    92 Kump Ian V
    49 Gradišnik Nino K
    5 Biderman Luka
    11 Fesel Luka
    23 Smolko Matjaž
    4 Alić Aziz
    2 Biderman Matej
    19 Filipović Luka
    25 Janžič Jure
    7 Draganić Vito
    10 Levačič Žan
    Rezervni igralci
    73 Hasani Memet
    14 Švenda Matic
    21 Buhin Amadej
    8 Buhin Tanej
    Korotan Prevalje
    1 Savelli Valente David V
    14 Šepul Blaž
    16 Skuk Nejc
    15 Šepul Tomaž
    18 Kozlar Žiga
    11 Čepin Luka
    17 Kranjc Maj
    9 Potočnik Jan
    5 Veronik Soldo Anže
    7 Grešovnik Urh
    10 Paradiž Vid K
    Rezervni igralci
    30 Peruš Blaž V
    8 Miklavc Jaroš
    Trener
    Kotnik Igor
    Trener
    Klarič Aleš
    Zadetki
    NK MB Tabor 19 Filipović Luka 1 : 0 20′
    NK MB Tabor 25 Janžič Jure 2 : 0 41′
    NK MB Tabor 7 Draganić Vito 3 : 0 46′
    NK MB Tabor 11 Fesel Luka 4 : 0 51′
    NK MB Tabor 23 Smolko Matjaž 5 : 0 54′
    Korotan Prevalje 10 Paradiž Vid 5 : 1 56′
    NK MB Tabor 73 Hasani Memet 6 : 1 78′
    Dogodki
    Korotan Prevalje 16 / 8 Skuk Nejc / Miklavc Jaroš 15′
    Korotan Prevalje 7 Grešovnik Urh 37′
    NK MB Tabor 4 Alić Aziz 43′
    Korotan Prevalje 1 / 30 Savelli Valente David / Peruš Blaž 50′
    NK MB Tabor 25 / 14 Janžič Jure / Švenda Matic 51′
    NK MB Tabor 49 / 8 Gradišnik Nino / Buhin Tanej 51′
    NK MB Tabor 7 / 21 Draganić Vito / Buhin Amadej 57′
    NK MB Tabor 23 / 73 Smolko Matjaž / Hasani Memet 66′
  • 18. krog | Dravograd – Športni center Dravograd-igrišče z UT | 06.05.18 ob 15.00

    NŠ Dravograd 6 : 0 2 : 0 NK MB Tabor
    Sodniki: Kamnik Blaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NŠ Dravograd
    1 Šturm Nik V
    2 Šmon Tim
    3 Vrabič Martin
    4 Skralovnik Anže
    5 Izak Anže K
    15 Jezernik Matija
    14 Oder Svit
    8 Kovač Kristijan
    16 Kumer Urban
    17 Grešovnik Žiga
    11 Ahmetović Salkan
    Rezervni igralci
    7 Schöndorfer Mitja
    9 Hedl Alen
    6 Pšeničnik David
    10 Lampret Luka
    13 Harum Vito
    NK MB Tabor
    92 Uran Žan V
    49 Gradišnik Nino K
    19 Barać Jakša
    8 Buhin Tanej
    23 Smolko Matjaž
    11 Alić Aziz
    4 Rabzelj Lan
    14 Švenda Matic
    7 Galun Vid
    13 Fesel Luka
    10 Levačič Žan
    Rezervni igralci
    25 Šket Miha
    15 Draganić Vito
    21 Buhin Amadej
    18 Polanec Anei
    Trener
    Račnik Oskar
    Trener
    Kotnik Igor
    Zadetki
    NŠ Dravograd 8 Kovač Kristijan 1 : 0 18′
    NŠ Dravograd 11 Ahmetović Salkan 2 : 0 22′
    NŠ Dravograd 5 Izak Anže 3 : 0 43′
    NŠ Dravograd 11 Ahmetović Salkan 4 : 0 52′
    NŠ Dravograd 17 Grešovnik Žiga 5 : 0 58′
    NŠ Dravograd 11 Ahmetović Salkan 6 : 0 67′
    Dogodki
    NŠ Dravograd 5 Izak Anže 38′
    NK MB Tabor 23 / 21 Smolko Matjaž / Buhin Amadej 41′
    NK MB Tabor 19 / 25 Barać Jakša / Šket Miha 41′
    NŠ Dravograd 16 / 10 Kumer Urban / Lampret Luka 53′
    NŠ Dravograd 2 / 6 Šmon Tim / Pšeničnik David 53′
    NŠ Dravograd 15 / 7 Jezernik Matija / Schöndorfer Mitja 53′
    NŠ Dravograd 4 / 9 Skralovnik Anže / Hedl Alen 55′
    NK MB Tabor 4 / 15 Rabzelj Lan / Draganić Vito 55′
    NK MB Tabor 11 Alić Aziz 64′
    NK MB Tabor 7 / 18 Galun Vid / Polanec Anei 65′
    NK MB Tabor 14 Švenda Matic 80′
    NK MB Tabor 49 Gradišnik Nino 80′
  • 18. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 05.05.18 ob 11.00

    Korotan Prevalje 1 : 1 0 : 0 NK POHORJE
    Sodniki: Jonke Mitja (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    Korotan Prevalje
    1 Savelli Valente David V
    3 Šepul Blaž
    7 Veronik Soldo Anže
    15 Šepul Tomaž
    5 Kozlar Žiga
    11 Čepin Luka
    6 Arnautovič Alen
    8 Blatnik Anej
    14 Potočnik Jan
    9 Oder Aleksander
    10 Paradiž Vid K
    Rezervni igralci
    12 Peruš Blaž
    17 Kranjc Maj
    16 Podojsteršek Nejc
    4 Skuk Nejc
    13 Miklavc Jaroš
    NK POHORJE
    12 Šenveter Nik V
    2 Poglavnik Jaka
    3 Cehner Rok
    4 Vdovič Matevž
    5 Hammer Jan
    6 Komar Alex
    7 Javernik Rene
    8 Žvikart Mark
    9 Tacer Jernej
    10 Rabič Tim K
    11 Podlesnik Gal
    Rezervni igralci
    14 Rojko Leon
    15 Prednik Gal
    16 Obrovnik Žak
    Trener
    Klarič Aleš
    Trener
    Šibila Danilo
    Zadetki
    Korotan Prevalje 8 Blatnik Anej 1 : 0 49′
    NK POHORJE 10 Rabič Tim 1 : 1 57′
    Dogodki
    Korotan Prevalje 5 / 4 Kozlar Žiga / Skuk Nejc 41′
    NK POHORJE 6 Komar Alex 50′
    Korotan Prevalje 6 Arnautovič Alen 51′
    NK POHORJE 12 Šenveter Nik 51′
    Korotan Prevalje 14 / 13 Potočnik Jan / Miklavc Jaroš 54′
    NK POHORJE 8 Žvikart Mark 64′
    NK POHORJE 11 / 14 Podlesnik Gal / Rojko Leon 70′
    Korotan Prevalje 13 / 16 Miklavc Jaroš / Podojsteršek Nejc 76′
    Korotan Prevalje 3 Šepul Blaž 78′
  • 17. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 29.04.18 ob 17.00

    NK POHORJE 1 : 2 0 : 0 NK Malečnik
    Sodniki: Mušič Doroteja (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 60
    NK POHORJE
    12 Šenveter Nik V
    2 Cehner Rok
    3 Vdovič Matevž
    4 Sep Blaž
    5 Fideršek Nejc
    6 Komar Alex
    7 Javernik Rene
    8 Puklavec Tine
    9 Tacer Jernej
    10 Rabič Tim K
    11 Podlesnik Gal
    Rezervni igralci
    13 Obrovnik Žak
    14 Prednik Gal
    15 Zommer Jan
    16 Dobaj Jaka
    NK Malečnik
    12 Grajf Žan V
    18 Bučar Nejc
    10 Šebalj Tadej
    21 Virtnik Mai
    29 Lazar Rene
    66 Žnidarič Edin
    7 Dvoršak Gal
    9 Tkalčič Žiga K
    22 Kumer Žiga
    77 Grajf Nejc
    14 Želj Robnik Leon
    Rezervni igralci
    16 Osmanaj Beson
    70 Štiftar Tilen
    44 Weixl Jan
    17 Osmani Diar
    Trener
    Šibila Danilo
    Trener
    Čučko Drago
    Zadetki
    NK POHORJE 10 Rabič Tim 1 : 0 52′
    NK Malečnik 18 Bučar Nejc 1 : 1 66′
    NK Malečnik 7 Dvoršak Gal 1 : 2 77′
    Dogodki
    NK Malečnik 77 / 16 Grajf Nejc / Osmanaj Beson 56′
    NK POHORJE 8 / 16 Puklavec Tine / Dobaj Jaka 62′
    NK POHORJE 7 Javernik Rene 71′
    NK Malečnik 9 / 44 Tkalčič Žiga / Weixl Jan 78′
    NK Malečnik 14 / 17 Želj Robnik Leon / Osmani Diar 82′
  • 17. krog | Dravograd – Športni center Dravograd-igrišče z UT | 29.04.18 ob 15.00

    NŠ Dravograd 0 : 2 0 : 1 NK MIKLAVŽ
    Sodniki: Mlinarič Lucija (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 80
    NŠ Dravograd
    1 Šturm Nik V
    2 Šmon Tim
    3 Vrabič Martin
    13 Harum Vito
    5 Izak Anže K
    17 Grešovnik Žiga
    15 Oder Svit
    8 Kovač Kristijan
    7 Schöndorfer Mitja
    6 Pšeničnik David
    9 Ahmetović Salkan
    Rezervni igralci
    16 Lampret Luka
    18 Repnik Klemen
    10 Jevšnik Dejan
    14 Čede Gal
    NK MIKLAVŽ
    24 Kralj Matevž V
    69 Oman Žan
    5 Galič Žan
    4 Colnarič Marko
    3 Pregl Martin
    14 Ulaga Tomaž
    6 Pernek Matjaž K
    11 Stopinšek Luka
    88 Franci Nino
    9 Purnat Maj
    7 Novak Nino
    Rezervni igralci
    15 Potočnik Joran
    13 Potočnik Maša
    8 Gotal Patrik Manuel
    Trener
    Račnik Oskar
    Trener
    Žolek Dejan
    Zadetki
    NK MIKLAVŽ 9 Purnat Maj 0 : 1 17′
    NK MIKLAVŽ 9 Purnat Maj 0 : 2 47′
    Dogodki
    NŠ Dravograd 2 Šmon Tim 23′
    NK MIKLAVŽ 11 / 8 Stopinšek Luka / Gotal Patrik Manuel 46′
    NŠ Dravograd 7 / 10 Schöndorfer Mitja / Jevšnik Dejan 57′
    NŠ Dravograd 6 / 14 Pšeničnik David / Čede Gal 62′
    NŠ Dravograd 3 / 18 Vrabič Martin / Repnik Klemen 62′
    NK MIKLAVŽ 9 / 15 Purnat Maj / Potočnik Joran 79′
  • 16. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 25.04.18 ob 18.00

    NK Malečnik 2 : 1 1 : 0 NK MB Tabor
    Sodniki: Marković Aleksander (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Malečnik
    12 Grajf Žan V
    18 Bučar Nejc
    16 Osmanaj Beson
    21 Virtnik Mai
    29 Lazar Rene
    66 Žnidarič Edin
    7 Dvoršak Gal
    9 Tkalčič Žiga K
    22 Kumer Žiga
    77 Grajf Nejc
    14 Želj Robnik Leon
    Rezervni igralci
    17 Osmani Diar
    70 Štiftar Tilen
    44 Weixl Jan
    6 Marko Luka
    4 Nerat Tim
    NK MB Tabor
    92 Mihelak Nino V
    6 Levačič Žan K
    81 Barać Jakša
    21 Buhin Amadej
    17 Smolko Matjaž
    88 Janžič Jure
    14 Mehmeti Limanov Ahmet
    55 Švenda Matic
    19 Galun Vid
    25 Fesel Luka
    16 Filipović Luka
    Rezervni igralci
    51 Draganić Vito
    44 Zupan Tim
    80 Šket Miha
    3 Gradišnik Nino
    Trener
    Čučko Drago
    Trener
    Kotnik Igor
    Zadetki
    NK Malečnik 77 Grajf Nejc 1 : 0 35′
    NK Malečnik 9 Tkalčič Žiga 2 : 0 45′
    NK MB Tabor 17 Smolko Matjaž 2 : 1 70′
    Dogodki
    NK MB Tabor 14 / 51 Mehmeti Limanov Ahmet / Draganić Vito 41′
    NK Malečnik 7 Dvoršak Gal 45′
    NK MB Tabor 55 Švenda Matic 51′
    NK Malečnik 18 / 44 Bučar Nejc / Weixl Jan 62′
    NK MB Tabor 55 / 3 Švenda Matic / Gradišnik Nino 63′
    NK Malečnik 77 / 17 Grajf Nejc / Osmani Diar 79′
    NK MB Tabor 21 / 80 Buhin Amadej / Šket Miha 79′
    NK Malečnik 14 / 6 Želj Robnik Leon / Marko Luka 82′
  • 16. krog | Šentilj – Igrišče Šentilj | 21.04.18 ob 18.00

    Paloma Šentilj 1 : 8 0 : 2 NK POHORJE
    Sodniki: Žurman Aljaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    Paloma Šentilj
    0 Poš Rok V
    17 Kraner Kristjan
    5 Premšak Žiga
    20 Bezjak Gašper
    6 Brus Benjamin
    9 Brus Rok K
    26 Jančič Jan
    7 Grozdanovič Alen
    21 Štajner Nejc
    23 Ivanović Filip
    16 Murkovič Til
    Rezervni igralci
    11 Kramberger Timotej
    15 Gorjup Patrik
    19 Sviecicki Luka
    2 Fras Alen
    NK POHORJE
    12 Šenveter Nik V
    2 Škrabl Nino
    3 Poglavnik Jaka
    4 Sep Blaž
    5 Hammer Jan
    6 Komar Alex K
    8 Žvikart Mark
    7 Javernik Rene
    10 Podlesnik Gal
    9 Rojko Leon
    11 Ozanič Anže
    Rezervni igralci
    13 Obrovnik Žak
    14 Prednik Gal
    16 Tacer Jernej
    15 Zommer Jan
    Trener
    Žamut Roman
    Trener
    Šibila Danilo
    Zadetki
    NK POHORJE 9 Rojko Leon 0 : 1 1′
    NK POHORJE 8 Žvikart Mark 0 : 2 35′
    NK POHORJE 9 Rojko Leon 0 : 3 42′
    NK POHORJE 9 Rojko Leon 0 : 4 47′
    NK POHORJE 10 Podlesnik Gal 0 : 5 57′
    NK POHORJE 10 Podlesnik Gal 0 : 6 58′
    Paloma Šentilj 11 Kramberger Timotej 1 : 6 60′
    NK POHORJE 11 Ozanič Anže 1 : 7 74′
    NK POHORJE 10 Podlesnik Gal 1 : 8 78′
    Dogodki
    NK POHORJE 8 Žvikart Mark 11′
    Paloma Šentilj 21 / 11 Štajner Nejc / Kramberger Timotej 52′
    Paloma Šentilj 5 Premšak Žiga 66′
    Paloma Šentilj 7 Grozdanovič Alen 68′
    Paloma Šentilj 17 / 19 Kraner Kristjan / Sviecicki Luka 68′
    NK POHORJE 6 Komar Alex 68′
    Paloma Šentilj 26 / 2 Jančič Jan / Fras Alen 73′
    Paloma Šentilj 7 / 15 Grozdanovič Alen / Gorjup Patrik 75′
  • 16. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 21.04.18 ob 11.00

    Korotan Prevalje 1 : 2 0 : 1 NŠ Dravograd
    Sodniki: Kunc Anej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    Korotan Prevalje
    1 Savelli Valente David V
    3 Šepul Blaž
    14 Potočnik Jan
    15 Šepul Tomaž
    13 Kozlar Žiga
    16 Čepin Luka
    4 Delić Maid
    7 Grešovnik Urh
    6 Arnautovič Alen
    9 Oder Aleksander
    10 Paradiž Vid K
    Rezervni igralci
    46 Peruš Blaž V
    8 Miklavc Jaroš
    5 Kranjc Maj
    NŠ Dravograd
    1 Šturm Nik V
    2 Šmon Tim
    10 Vrabič Martin
    15 Jezernik Matija
    5 Izak Anže K
    4 Skralovnik Anže
    14 Oder Svit
    8 Kovač Kristijan
    7 Schöndorfer Mitja
    17 Grešovnik Žiga
    11 Ahmetović Salkan
    Rezervni igralci
    9 Hedl Alen
    18 Kumer Urban
    6 Pšeničnik David
    13 Harum Vito
    16 Lampret Luka
    3 Repnik Klemen
    Trener
    Klarič Aleš
    Trener
    Račnik Oskar
    Zadetki
    NŠ Dravograd 8 Kovač Kristijan 0 : 1 11m 25′
    Korotan Prevalje 10 Paradiž Vid 1 : 1 56′
    NŠ Dravograd 11 Ahmetović Salkan 1 : 2 69′
    Dogodki
    Korotan Prevalje 7 Grešovnik Urh 24′
    NŠ Dravograd 7 / 9 Schöndorfer Mitja / Hedl Alen 51′
    NŠ Dravograd 15 / 13 Jezernik Matija / Harum Vito 51′
    Korotan Prevalje 14 / 8 Potočnik Jan / Miklavc Jaroš 54′
    NŠ Dravograd 2 Šmon Tim 55′
    NŠ Dravograd 17 / 18 Grešovnik Žiga / Kumer Urban 57′
    NŠ Dravograd 11 Ahmetović Salkan 61′
    NŠ Dravograd 4 / 6 Skralovnik Anže / Pšeničnik David 64′
    NŠ Dravograd 10 / 16 Vrabič Martin / Lampret Luka 65′
    Korotan Prevalje 3 Šepul Blaž 70′
    Korotan Prevalje 16 / 5 Čepin Luka / Kranjc Maj 74′
    Korotan Prevalje 15 Šepul Tomaž 80′
    NŠ Dravograd 8 Kovač Kristijan 81′
  • 12. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 18.04.18 ob 16.00

    NK Malečnik 3 : 2 0 : 1 Paloma Šentilj
    Sodniki: Ferčič Jani (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Malečnik
    1 Grajf Žan V
    18 Bučar Nejc
    16 Osmanaj Beson
    10 Šebalj Tadej
    29 Lazar Rene
    66 Žnidarič Edin
    7 Dvoršak Gal
    9 Tkalčič Žiga K
    22 Kumer Žiga
    77 Grajf Nejc
    14 Želj Robnik Leon
    Rezervni igralci
    44 Weixl Jan
    17 Osmani Diar
    70 Štiftar Tilen
    Paloma Šentilj
    0 Poš Rok V
    11 Brus Benjamin
    9 Brus Rok K
    20 Murkovič Til
    23 Ivanović Filip
    17 Kraner Kristjan
    21 Štajner Nejc
    18 Kep Tilen
    5 Premšak Žiga
    7 Grozdanovič Alen
    6 Malek Lan
    Rezervni igralci
    19 Sviecicki Luka
    15 Gorjup Patrik
    2 Fras Alen
    Trener
    Čučko Drago
    Trener
    Žamut Roman
    Zadetki
    Paloma Šentilj 18 Kep Tilen 0 : 1 23′
    Paloma Šentilj 20 Murkovič Til 0 : 2 44′
    Paloma Šentilj 11 Brus Benjamin 1 : 2 ag 46′
    NK Malečnik 66 Žnidarič Edin 2 : 2 53′
    NK Malečnik 7 Dvoršak Gal 3 : 2 79′
    Dogodki
    Paloma Šentilj 7 / 19 Grozdanovič Alen / Sviecicki Luka 49′
    Paloma Šentilj 18 Kep Tilen 62′
    NK Malečnik 77 / 44 Grajf Nejc / Weixl Jan 72′
    Paloma Šentilj 21 / 15 Štajner Nejc / Gorjup Patrik 74′
    NK Malečnik 14 / 70 Želj Robnik Leon / Štiftar Tilen 80′
  • 15. krog | Dravograd – Športni center Dravograd-igrišče z UT | 15.04.18 ob 13.00

    NŠ Dravograd 4 : 0 1 : 0 NK Malečnik
    Sodniki: Racaj Fatlind (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 60
    NŠ Dravograd
    1 Šturm Nik V
    2 Šmon Tim
    17 Oder Svit
    7 Schöndorfer Mitja
    5 Izak Anže K
    4 Skralovnik Anže
    13 Harum Vito
    8 Kovač Kristijan
    9 Hedl Alen
    14 Založnik Aljaž
    11 Ahmetović Salkan
    Rezervni igralci
    16 Lampret Luka
    6 Pšeničnik David
    3 Vrabič Martin
    15 Kumer Urban
    10 Repnik Klemen
    NK Malečnik
    1 Grajf Žan V
    18 Bučar Nejc
    16 Osmanaj Beson
    10 Šebalj Tadej
    29 Lazar Rene
    66 Žnidarič Edin
    7 Dvoršak Gal
    9 Tkalčič Žiga K
    22 Kumer Žiga
    77 Grajf Nejc
    14 Želj Robnik Leon
    Rezervni igralci
    21 Virtnik Mai
    17 Osmani Diar
    44 Weixl Jan
    Trener
    Račnik Oskar
    Trener
    Čučko Drago
    Zadetki
    NŠ Dravograd 14 Založnik Aljaž 1 : 0 5′
    NŠ Dravograd 14 Založnik Aljaž 2 : 0 51′
    NK Malečnik 21 Virtnik Mai 3 : 0 ag 57′
    NŠ Dravograd 16 Lampret Luka 4 : 0 76′
    Dogodki
    NK Malečnik 16 / 21 Osmanaj Beson / Virtnik Mai 41′
    NŠ Dravograd 13 / 3 Harum Vito / Vrabič Martin 60′
    NŠ Dravograd 9 / 16 Hedl Alen / Lampret Luka 60′
    NŠ Dravograd 7 Schöndorfer Mitja 61′
    NŠ Dravograd 7 / 6 Schöndorfer Mitja / Pšeničnik David 63′
    NŠ Dravograd 11 / 15 Ahmetović Salkan / Kumer Urban 63′
    NK Malečnik 77 / 44 Grajf Nejc / Weixl Jan 69′
    NK Malečnik 14 / 17 Želj Robnik Leon / Osmani Diar 77′
    NŠ Dravograd 4 Skralovnik Anže 78′
  • 15. krog | Šentilj – Igrišče Šentilj | 14.04.18 ob 18.00

    NK MB Tabor 1 : 0 0 : 0 Paloma Šentilj
    Sodniki: Dvoršak Matic (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK MB Tabor
    92 Mihelak Nino K V
    55 Levačič Žan
    81 Barać Jakša
    14 Mehmeti Limanov Ahmet
    17 Smolko Matjaž
    21 Buhin Amadej
    6 Šimundža Jure
    3 Buhin Tanej
    19 Galun Vid
    25 Biderman Luka
    16 Biderman Matej
    Rezervni igralci
    88 Janžič Jure
    44 Kvas Janik
    51 Draganić Vito
    80 Šket Miha
    73 Hasani Memet
    Paloma Šentilj
    0 Poš Rok V
    6 Brus Benjamin
    9 Brus Rok
    5 Krajnc Jaka
    17 Kraner Kristjan
    19 Murkovič Til
    23 Ivanović Filip
    11 Kramberger Timotej K
    7 Grozdanovič Alen
    14 Sviecicki Luka
    21 Štajner Nejc
    Rezervni igralci
    15 Gorjup Patrik
    Trener
    Kotnik Igor
    Trener
    Žamut Roman
    Zadetki
    NK MB Tabor 80 Šket Miha 1 : 0 70′
    Dogodki
    NK MB Tabor 14 / 51 Mehmeti Limanov Ahmet / Draganić Vito 41′
    Paloma Šentilj 21 Štajner Nejc 42′
    Paloma Šentilj 11 Kramberger Timotej 52′
    Paloma Šentilj 9 Brus Rok 56′
    NK MB Tabor 6 / 80 Šimundža Jure / Šket Miha 59′
    Paloma Šentilj 9 / 15 Brus Rok / Gorjup Patrik 71′
    NK MB Tabor 17 / 73 Smolko Matjaž / Hasani Memet 73′
  • 15. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 14.04.18 ob 11.00

    Korotan Prevalje 2 : 3 1 : 3 NK MIKLAVŽ
    Sodniki: Kunc Jure (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Korotan Prevalje
    1 Savelli Valente David V
    15 Šepul Tomaž
    3 Šepul Blaž
    11 Kotnik Gal
    14 Kozlar Žiga
    6 Arnautovič Alen
    7 Grešovnik Urh
    4 Delić Maid
    9 Oder Aleksander
    10 Paradiž Vid K
    12 Čepin Luka
    Rezervni igralci
    5 Peruš Blaž
    NK MIKLAVŽ
    24 Toplak Rok V
    4 Colnarič Marko
    5 Pregl Martin
    69 Oman Žan
    3 Kukovec Nino Aleksej
    14 Ulaga Tomaž
    7 Miložič Tin
    6 Pernek Matjaž K
    9 Purnat Maj
    11 Stopinšek Luka
    88 Kralj Matevž
    Rezervni igralci
    15 Potočnik Joran
    Trener
    Klarič Aleš
    Trener
    Žolek Dejan
    Zadetki
    NK MIKLAVŽ 69 Oman Žan 0 : 1 4′
    NK MIKLAVŽ 9 Purnat Maj 0 : 2 17′
    Korotan Prevalje 10 Paradiž Vid 1 : 2 20′
    NK MIKLAVŽ 69 Oman Žan 1 : 3 11m 33′
    Korotan Prevalje 7 Grešovnik Urh 2 : 3 80′
    Dogodki
    Korotan Prevalje 15 Šepul Tomaž 32′
    Korotan Prevalje 12 / 5 Čepin Luka / Peruš Blaž 58′
    NK MIKLAVŽ 88 / 15 Kralj Matevž / Potočnik Joran 65′
  • 14. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 08.04.18 ob 11.00

    NK MIKLAVŽ 3 : 2 3 : 0 NK POHORJE
    Sodniki: Mušič Doroteja (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK MIKLAVŽ
    24 Toplak Rok V
    4 Colnarič Marko
    5 Pregl Martin
    13 Zorec Alen
    69 Oman Žan
    14 Ulaga Tomaž
    7 Novak Nino
    6 Pernek Matjaž K
    11 Stopinšek Luka
    8 Franci Nino
    9 Gotal Patrik Manuel
    Rezervni igralci
    88 Kralj Matevž
    3 Kukovec Nino Aleksej
    19 Potočnik Maša
    44 Žolek Vita
    NK POHORJE
    12 Šenveter Nik V
    2 Škrabl Nino
    3 Poglavnik Jaka
    4 Sep Blaž
    13 Hammer Jan
    6 Komar Alex
    7 Javernik Rene
    8 Žvikart Mark
    9 Tacer Jernej
    10 Rabič Tim K
    11 Ozanič Anže
    Rezervni igralci
    5 Fideršek Nejc
    14 Cehner Rok
    15 Puklavec Tine
    Trener
    Žolek Dejan
    Trener
    Šibila Danilo
    Zadetki
    NK MIKLAVŽ 7 Novak Nino 1 : 0 3′
    NK POHORJE 13 Hammer Jan 2 : 0 ag 4′
    NK MIKLAVŽ 7 Novak Nino 3 : 0 40′
    NK POHORJE 9 Tacer Jernej 3 : 1 59′
    NK POHORJE 8 Žvikart Mark 3 : 2 11m 66′
    Dogodki
    NK MIKLAVŽ 8 / 44 Franci Nino / Žolek Vita 56′
    NK MIKLAVŽ 13 / 3 Zorec Alen / Kukovec Nino Aleksej 58′
    NK MIKLAVŽ 44 Žolek Vita 73′
    NK MIKLAVŽ 11 / 88 Stopinšek Luka / Kralj Matevž 75′
    NK POHORJE 6 Komar Alex 77′
    NK POHORJE 10 Rabič Tim 80′
  • 14. krog | Maribor – Športni park Tabor Maribor | 07.04.18 ob 13.00

    NK MB Tabor 3 : 1 0 : 0 ND Marko Šuler
    Sodniki: Mlinarič Lucija (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK MB Tabor
    92 Barta Mark V
    4 Hasani Memet
    19 Barać Jakša
    8 Mehmeti Limanov Ahmet
    23 Smolko Matjaž
    25 Janžič Jure
    11 Šimundža Jure
    18 Levačič Žan K
    7 Galun Vid
    5 Biderman Luka
    2 Biderman Matej
    Rezervni igralci
    21 Buhin Amadej
    73 Kvas Janik
    15 Draganić Vito
    13 Šket Miha
    ND Marko Šuler
    1 Mravljak Jan V
    5 Šepić Adin
    9 Sedar Žan
    3 Hovnik Matevž K
    10 Konečnik Grega
    7 Oiclj Timotej
    6 Halilović Emir
    13 Javornik Simon
    4 Sedar Aljaž
    2 Lampret Kevin Jan
    Rezervni igralci
    Trener
    Kotnik Igor
    Trener
    Živadinović Dragoljub
    Zadetki
    NK MB Tabor 11 Šimundža Jure 1 : 0 43′
    ND Marko Šuler 2 Lampret Kevin Jan 1 : 1 54′
    NK MB Tabor 23 Smolko Matjaž 2 : 1 66′
    NK MB Tabor 23 Smolko Matjaž 3 : 1 68′
    Dogodki
    NK MB Tabor 4 Hasani Memet 47′
    NK MB Tabor 11 / 13 Šimundža Jure / Šket Miha 51′
    NK MB Tabor 4 / 21 Hasani Memet / Buhin Amadej 58′
    NK MB Tabor 8 / 15 Mehmeti Limanov Ahmet / Draganić Vito 58′
    ND Marko Šuler 10 Konečnik Grega 61′
    NK MB Tabor 25 / 73 Janžič Jure / Kvas Janik 74′
  • 14. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 07.04.18 ob 11.00

    Korotan Prevalje 1 : 4 0 : 3 NK Malečnik
    Sodniki: Racaj Fatlind (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    Korotan Prevalje
    1 Savelli Valente David V
    3 Šepul Blaž
    4 Čepin Luka
    15 Šepul Tomaž
    13 Kozlar Žiga
    7 Grešovnik Urh
    8 Blatnik Anej
    6 Arnautovič Alen
    14 Delić Maid
    9 Oder Aleksander
    10 Paradiž Vid K
    Rezervni igralci
    30 Peruš Blaž V
    11 Korasa Matevž
    12 Kranjc Maj
    5 Veronik Soldo Anže
    NK Malečnik
    1 Grajf Žan V
    16 Osmanaj Beson
    17 Bučar Nejc
    29 Lazar Rene
    10 Šebalj Tadej
    66 Žnidarič Edin
    77 Grajf Nejc
    7 Dvoršak Gal
    9 Tkalčič Žiga K
    22 Kumer Žiga
    14 Želj Robnik Leon
    Rezervni igralci
    44 Weixl Jan
    70 Štiftar Tilen
    21 Virtnik Mai
    Trener
    Klarič Aleš
    Trener
    Čučko Drago
    Zadetki
    NK Malečnik 22 Kumer Žiga 0 : 1 8′
    NK Malečnik 29 Lazar Rene 0 : 2 31′
    NK Malečnik 77 Grajf Nejc 0 : 3 37′
    Korotan Prevalje 10 Paradiž Vid 1 : 3 78′
    NK Malečnik 7 Dvoršak Gal 1 : 4 82′
    Dogodki
    Korotan Prevalje 10 Paradiž Vid 16′
    Korotan Prevalje 4 / 5 Čepin Luka / Veronik Soldo Anže 41′
    Korotan Prevalje 8 / 11 Blatnik Anej / Korasa Matevž 41′
    NK Malečnik 17 / 21 Bučar Nejc / Virtnik Mai 50′
    Korotan Prevalje 5 Veronik Soldo Anže 54′
    Korotan Prevalje 5 / 12 Veronik Soldo Anže / Kranjc Maj 66′
    NK Malečnik 77 / 44 Grajf Nejc / Weixl Jan 66′
    NK Malečnik 14 / 70 Želj Robnik Leon / Štiftar Tilen 77′
  • 12. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 05.04.18 ob 16.00

    NK MIKLAVŽ 3 : 2 1 : 2 NK MB Tabor
    Sodniki: Smodej Žan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK MIKLAVŽ
    24 Toplak Rok V
    4 Colnarič Marko
    13 Zorec Alen
    69 Oman Žan
    14 Ulaga Tomaž
    7 Novak Nino
    6 Pernek Matjaž K
    11 Stopinšek Luka
    8 Franci Nino
    9 Purnat Maj
    3 Pregl Martin
    Rezervni igralci
    88 Kralj Matevž
    23 Gotal Patrik Manuel
    16 Potočnik Maša
    15 Potočnik Joran
    19 Galič Žan
    NK MB Tabor
    12 Kump Ian V
    73 Pernek Aljaž K
    10 Fesel Luka
    25 Janžič Jure
    7 Galun Vid
    18 Levačič Žan
    19 Šket Miha
    4 Blaj Marcel
    23 Smolko Matjaž
    49 Alić Aziz
    11 Šimundža Jure
    Rezervni igralci
    15 Draganić Vito
    21 Buhin Amadej
    8 Buhin Tanej
    13 Hasani Memet
    14 Mehmeti Limanov Ahmet
    Trener
    Žolek Dejan
    Trener
    Kotnik Igor
    Zadetki
    NK MB Tabor 11 Šimundža Jure 0 : 1 13′
    NK MIKLAVŽ 7 Novak Nino 1 : 1 15′
    NK MB Tabor 4 Blaj Marcel 1 : 2 27′
    NK MIKLAVŽ 8 Franci Nino 2 : 2 43′
    NK MIKLAVŽ 9 Purnat Maj 3 : 2 79′
    Dogodki
    NK MB Tabor 11 / 14 Šimundža Jure / Mehmeti Limanov Ahmet 41′
    NK MB Tabor 73 / 15 Pernek Aljaž / Draganić Vito 41′
    NK MIKLAVŽ 13 Zorec Alen 46′
    NK MB Tabor 19 / 8 Šket Miha / Buhin Tanej 51′
    NK MB Tabor 25 / 13 Janžič Jure / Hasani Memet 60′
    NK MB Tabor 49 Alić Aziz 61′
    NK MIKLAVŽ 13 / 88 Zorec Alen / Kralj Matevž 75′
    NK MB Tabor 49 / 21 Alić Aziz / Buhin Amadej 75′
    NK MIKLAVŽ 9 / 15 Purnat Maj / Potočnik Joran 80′
    NK MIKLAVŽ 7 / 16 Novak Nino / Potočnik Maša 81′
  • 13. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 02.04.18 ob 16.00

    NK POHORJE 1 : 1 1 : 0 NK MB Tabor
    Sodniki: Marković Aleksander (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 60
    NK POHORJE
    12 Šenveter Nik V
    2 Poglavnik Jaka
    3 Škrabl Nino
    4 Sep Blaž
    5 Komar Alex
    6 Ozanič Anže
    7 Javernik Rene
    8 Rabič Tim K
    9 Podlesnik Gal
    10 Žvikart Mark
    11 Tacer Jernej
    Rezervni igralci
    13 Obrovnik Žak
    14 Puklavec Tine
    15 Rojko Leon
    16 Cehner Rok
    17 Zommer Jan
    NK MB Tabor
    12 Mihelak Nino V
    49 Alić Aziz K
    19 Barać Jakša
    21 Buhin Amadej
    8 Buhin Tanej
    23 Smolko Matjaž
    25 Janžič Jure
    15 Draganić Vito
    11 Šimundža Jure
    7 Galun Vid
    4 Korošec Jure
    Rezervni igralci
    73 Kvas Janik
    10 Mehmeti Limanov Ahmet
    14 Švenda Matic
    2 Šket Miha
    5 Biderman Luka
    13 Biderman Matej
    Trener
    Šibila Danilo
    Trener
    Kotnik Igor
    Zadetki
    NK POHORJE 2 Poglavnik Jaka 1 : 0 24′
    NK MB Tabor 25 Janžič Jure 1 : 1 61′
    Dogodki
    NK MB Tabor 4 / 10 Korošec Jure / Mehmeti Limanov Ahmet 41′
    NK MB Tabor 8 / 2 Buhin Tanej / Šket Miha 41′
    NK POHORJE 2 / 13 Poglavnik Jaka / Obrovnik Žak 50′
    NK MB Tabor 19 Barać Jakša 58′
    NK MB Tabor 25 / 13 Janžič Jure / Biderman Matej 70′
    NK MB Tabor 11 / 73 Šimundža Jure / Kvas Janik 70′
    NK POHORJE 4 Sep Blaž 72′
    NK POHORJE 9 / 14 Podlesnik Gal / Puklavec Tine 74′
    NK POHORJE 8 / 16 Rabič Tim / Cehner Rok 82′
    NK MB Tabor 21 / 5 Buhin Amadej / Biderman Luka 82′
  • 13. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 02.04.18 ob 14.00

    NK Malečnik 4 : 0 3 : 0 NK MIKLAVŽ
    Sodniki: Dvoršak Matic (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 70
    NK Malečnik
    46 Nešović Nik V
    17 Bučar Nejc
    16 Osmanaj Beson
    10 Šebalj Tadej
    29 Lazar Rene
    66 Žnidarič Edin
    7 Dvoršak Gal
    77 Grajf Nejc
    9 Tkalčič Žiga K
    14 Želj Robnik Leon
    22 Kumer Žiga
    Rezervni igralci
    12 Grajf Žan V
    44 Weixl Jan
    70 Štiftar Tilen
    4 Romih Alen
    NK MIKLAVŽ
    1 Fras Niko V
    9 Gotal Patrik Manuel
    16 Galič Žan
    44 Audič Bian
    3 Đuran Nejc
    5 Vrecl Urh
    14 Košti Aljaž
    88 Pregl Martin
    7 Miložič Tin K
    69 Dobnik Žiga
    19 Dolšak Jan
    Rezervni igralci
    13 Potočnik Maša
    11 Družovec Rene
    8 Bubnič Gal
    4 Ciringer Luka
    6 Berglez Jakob
    24 Božičev Šmid Mitja V
    Trener
    Čučko Drago
    Trener
    Voglar Danijel
    Zadetki
    NK Malečnik 7 Dvoršak Gal 1 : 0 11m 2′
    NK Malečnik 9 Tkalčič Žiga 2 : 0 20′
    NK Malečnik 7 Dvoršak Gal 3 : 0 62′
    NK Malečnik 44 Weixl Jan 4 : 0 80′
    Dogodki
    NK MIKLAVŽ 6 Berglez Jakob 37′
    NK MIKLAVŽ 14 / 11 Košti Aljaž / Družovec Rene 41′
    NK MIKLAVŽ 19 / 8 Dolšak Jan / Bubnič Gal 41′
    NK MIKLAVŽ 44 / 4 Audič Bian / Ciringer Luka 41′
    NK MIKLAVŽ 16 / 6 Galič Žan / Berglez Jakob 48′
    NK MIKLAVŽ 3 Đuran Nejc 58′
    NK MIKLAVŽ 7 / 13 Miložič Tin / Potočnik Maša 64′
    NK Malečnik 77 / 44 Grajf Nejc / Weixl Jan 68′
    NK MIKLAVŽ 3 Đuran Nejc 68′
    NK Malečnik 16 / 4 Osmanaj Beson / Romih Alen 72′
    NK Malečnik 17 / 70 Bučar Nejc / Štiftar Tilen 76′
  • 13. krog | Šentilj – Igrišče Šentilj | 31.03.18 ob 18.00

    Paloma Šentilj 0 : 9 0 : 2 Korotan Prevalje
    Sodniki: Marković Aleksander (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Paloma Šentilj
    0 Poš Rok V
    21 Ivanović Filip
    11 Kramberger Timotej K
    9 Kep Tilen
    13 Jančič Jan
    7 Grozdanovič Alen
    10 Brus Rok
    8 Premšak Žiga
    6 Kraner Kristjan
    4 Bauman Anej
    150 Murkovič Til
    Rezervni igralci
    14 Gorjup Patrik
    17 Brus Benjamin
    3 Malek Lan
    Korotan Prevalje
    1 Savelli Valente David V
    15 Šepul Tomaž
    22 Kozlar Žiga
    8 Blatnik Anej
    7 Grešovnik Urh
    11 Čepin Luka
    17 Delić Maid
    9 Oder Aleksander
    3 Šepul Blaž
    6 Arnautovič Alen
    10 Paradiž Vid K
    Rezervni igralci
    30 Peruš Blaž V
    4 Skuk Nejc
    5 Kranjc Maj
    Trener
    Žamut Roman
    Trener
    Klarič Aleš
    Zadetki
    Korotan Prevalje 9 Oder Aleksander 0 : 1 22′
    Korotan Prevalje 7 Grešovnik Urh 0 : 2 32′
    Korotan Prevalje 17 Delić Maid 0 : 3 47′
    Korotan Prevalje 10 Paradiž Vid 0 : 4 50′
    Korotan Prevalje 10 Paradiž Vid 0 : 5 11m 53′
    Korotan Prevalje 7 Grešovnik Urh 0 : 6 62′
    Korotan Prevalje 10 Paradiž Vid 0 : 7 73′
    Korotan Prevalje 9 Oder Aleksander 0 : 8 76′
    Paloma Šentilj 7 Grozdanovič Alen 0 : 9 ag 80′
    Dogodki
    Paloma Šentilj 8 Premšak Žiga 28′
    Korotan Prevalje 22 Kozlar Žiga 37′
    Paloma Šentilj 6 / 17 Kraner Kristjan / Brus Benjamin 41′
    Korotan Prevalje 22 / 4 Kozlar Žiga / Skuk Nejc 41′
    Paloma Šentilj 13 / 3 Jančič Jan / Malek Lan 50′
    Paloma Šentilj 10 Brus Rok 52′
    Korotan Prevalje 8 / 5 Blatnik Anej / Kranjc Maj 53′
    Korotan Prevalje 1 / 30 Savelli Valente David / Peruš Blaž 60′
    Paloma Šentilj 21 Ivanović Filip 77′
    Paloma Šentilj 8 / 14 Premšak Žiga / Gorjup Patrik 80′
  • 13. krog | Slovenj Gradec – Stadion Slovenj Gradec | 30.03.18 ob 17.00

    ND Marko Šuler 0 : 7 0 : 6 NŠ Dravograd
    Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    ND Marko Šuler
    1 Mravljak Jan V
    15 Šepić Adin
    9 Sedar Žan
    4 Hovnik Matevž
    3 Konečnik Grega
    5 Borovnik Matej K
    8 Halilović Emir
    11 Mlinarič Jan
    7 Javornik Simon
    16 Janšek Alen
    6 Sedar Aljaž
    Rezervni igralci
    14 Oiclj Timotej
    NŠ Dravograd
    1 Šturm Nik
    3 Oder Svit
    2 Šmon Tim
    15 Jezernik Matija
    5 Izak Anže
    11 Skralovnik Anže
    13 Harum Vito
    8 Kovač Kristijan
    7 Schöndorfer Mitja
    17 Grešovnik Žiga
    9 Ahmetović Salkan
    Rezervni igralci
    16 Lampret Luka
    4 Vrabič Martin
    14 Repnik Klemen
    Trener
    Živadinović Dragoljub
    Zadetki
    NŠ Dravograd 9 Ahmetović Salkan 0 : 1 12′
    NŠ Dravograd 3 Oder Svit 0 : 2 19′
    NŠ Dravograd 17 Grešovnik Žiga 0 : 3 24′
    NŠ Dravograd 11 Skralovnik Anže 0 : 4 29′
    NŠ Dravograd 9 Ahmetović Salkan 0 : 5 32′
    NŠ Dravograd 7 Schöndorfer Mitja 0 : 6 37′
    NŠ Dravograd 9 Ahmetović Salkan 0 : 7 50′
    Dogodki
    ND Marko Šuler 6 / 14 Sedar Aljaž / Oiclj Timotej 41′
    NŠ Dravograd 7 / 16 Schöndorfer Mitja / Lampret Luka 45′
    NŠ Dravograd 13 / 4 Harum Vito / Vrabič Martin 45′
  • 12. krog | Dravograd – Športni center Dravograd-igrišče z UT | 25.03.18 ob 13.00

    NŠ Dravograd 2 : 0 0 : 0 NK POHORJE
    Sodniki: Racaj Fatlind (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 60
    NŠ Dravograd
    1 Šturm Nik V
    14 Oder Svit
    2 Šmon Tim
    15 Jezernik Matija
    5 Izak Anže K
    4 Skralovnik Anže
    18 Založnik Aljaž
    8 Kovač Kristijan
    9 Hedl Alen
    17 Grešovnik Žiga
    11 Ahmetović Salkan
    Rezervni igralci
    16 Lampret Luka
    13 Harum Vito
    7 Schöndorfer Mitja
    3 Vrabič Martin
    NK POHORJE
    12 Šenveter Nik V
    3 Škrabl Nino
    2 Obrovnik Žak
    4 Sep Blaž
    5 Fideršek Nejc
    14 Komar Alex K
    10 Rabič Tim
    11 Javernik Rene
    9 Rojko Leon
    8 Fekonja Žan
    7 Podlesnik Gal
    Rezervni igralci
    13 Puklavec Tine
    15 Zommer Jan
    16 Prednik Gal
    17 Cehner Rok
    Trener
    Račnik Oskar
    Zadetki
    NŠ Dravograd 14 Oder Svit 1 : 0 44′
    NŠ Dravograd 18 Založnik Aljaž 2 : 0 72′
    Dogodki
    NŠ Dravograd 9 / 16 Hedl Alen / Lampret Luka 53′
    NŠ Dravograd 2 / 3 Šmon Tim / Vrabič Martin 57′
    NK POHORJE 10 Rabič Tim 57′
    NŠ Dravograd 11 / 7 Ahmetović Salkan / Schöndorfer Mitja 63′
    NK POHORJE 9 / 13 Rojko Leon / Puklavec Tine 65′
    NK POHORJE 8 / 16 Fekonja Žan / Prednik Gal 65′
    NŠ Dravograd 17 / 13 Grešovnik Žiga / Harum Vito 67′
    NK POHORJE 2 / 17 Obrovnik Žak / Cehner Rok 70′
  • 12. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 25.03.18 ob 11.00

    Korotan Prevalje 6 : 0 4 : 0 ND Marko Šuler
    Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    Korotan Prevalje
    1 Savelli Valente David V
    3 Šepul Blaž
    15 Šepul Tomaž
    16 Kozlar Žiga
    14 Čepin Luka
    8 Blatnik Anej
    7 Grešovnik Urh
    18 Delić Maid
    11 Korasa Matevž
    10 Paradiž Vid K
    9 Oder Aleksander
    Rezervni igralci
    30 Peruš Blaž V
    4 Skuk Nejc
    5 Kranjc Maj
    6 Kotnik Gal
    17 Podojsteršek Nejc
    ND Marko Šuler
    1 Valtl Miha V
    15 Šepić Adin
    27 Sedar Žan
    3 Hovnik Matevž K
    17 Borovnik Matej
    23 Mravljak Anže
    18 Halilović Emir
    16 Mlinarič Jan
    7 Javornik Simon
    10 Lampret Kevin Jan
    13 Mravljak Jan
    Rezervni igralci
    8 Oiclj Timotej
    2 Sedar Aljaž
    Trener
    Klarič Aleš
    Trener
    Kotnik Zlatko
    Zadetki
    Korotan Prevalje 10 Paradiž Vid 1 : 0 1′
    Korotan Prevalje 18 Delić Maid 2 : 0 18′
    Korotan Prevalje 18 Delić Maid 3 : 0 37′
    Korotan Prevalje 7 Grešovnik Urh 4 : 0 39′
    Korotan Prevalje 10 Paradiž Vid 5 : 0 60′
    Korotan Prevalje 7 Grešovnik Urh 6 : 0 64′
    Dogodki
    ND Marko Šuler 1 Valtl Miha 43′
    Korotan Prevalje 14 / 4 Čepin Luka / Skuk Nejc 57′
    Korotan Prevalje 1 / 30 Savelli Valente David / Peruš Blaž 57′
    Korotan Prevalje 3 / 17 Šepul Blaž / Podojsteršek Nejc 61′
    Korotan Prevalje 9 / 6 Oder Aleksander / Kotnik Gal 65′
    Korotan Prevalje 18 / 5 Delić Maid / Kranjc Maj 67′
    ND Marko Šuler 23 / 2 Mravljak Anže / Sedar Aljaž 67′
    ND Marko Šuler 16 / 8 Mlinarič Jan / Oiclj Timotej 75′
  • 9. krog | Maribor – Športni park Tabor Maribor | 19.11.17 ob 11.00

    NK MB Tabor 0 : 3 0 : 0 NK Malečnik
    Sodniki: Založnik Vito (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK MB Tabor
    92 Barta Mark V
    8 Buhin Tanej K
    19 Barać Jakša
    21 Buhin Amadej
    73 Eferl Aljaž
    23 Smolko Matjaž
    13 Hasani Memet
    15 Draganić Vito
    14 Švenda Matic
    10 Mehmeti Limanov Ahmet
    18 Levačič Žan
    Rezervni igralci
    12 Kump Ian V
    25 Janžič Jure
    4 Zupan Tim
    7 Galun Vid
    11 Kumer Urban
    49 Demiri Aldin
    2 Sahiti Benjamin
    NK Malečnik
    1 Nešović Nik V
    24 Bračko Elias Pascal
    10 Šebalj Tadej
    29 Lazar Rene
    21 Virtnik Mai
    66 Žnidarič Edin
    7 Dvoršak Gal K
    77 Grajf Nejc
    9 Tkalčič Žiga
    22 Kumer Žiga
    14 Želj Robnik Leon
    Rezervni igralci
    12 Grajf Žan V
    44 Weixl Jan
    23 Pajmon Luka
    16 Osmanaj Beson
    17 Osmani Diar
    99 Kosi Luka
    Trener
    Jurenec Damir
    Trener
    Čučko Drago
    Zadetki
    NK Malečnik 9 Tkalčič Žiga 0 : 1 44′
    NK Malečnik 22 Kumer Žiga 0 : 2 60′
    NK Malečnik 22 Kumer Žiga 0 : 3 61′
    Dogodki
    NK MB Tabor 10 / 49 Mehmeti Limanov Ahmet / Demiri Aldin 31′
    NK MB Tabor 15 / 2 Draganić Vito / Sahiti Benjamin 41′
    NK MB Tabor 14 / 25 Švenda Matic / Janžič Jure 41′
    NK Malečnik 21 Virtnik Mai 53′
    NK MB Tabor 19 / 7 Barać Jakša / Galun Vid 56′
    NK Malečnik 10 Šebalj Tadej 66′
    NK MB Tabor 23 / 11 Smolko Matjaž / Kumer Urban 71′
    NK Malečnik 77 / 44 Grajf Nejc / Weixl Jan 72′
    NK Malečnik 24 / 99 Bračko Elias Pascal / Kosi Luka 76′
    NK Malečnik 14 / 16 Želj Robnik Leon / Osmanaj Beson 78′
    NK Malečnik 9 / 23 Tkalčič Žiga / Pajmon Luka 78′
    NK MB Tabor 8 Buhin Tanej 80′
  • 11. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 12.11.17 ob 14.00

    NK POHORJE 0 : 1 0 : 0 Korotan Prevalje
    Sodniki: Kmetec Tim (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK POHORJE
    12 Šenveter Nik V
    2 Kramljak Aljaž
    3 Ozanič Anže
    4 Sep Blaž
    5 Fideršek Nejc
    6 Komar Alex
    7 Javernik Rene
    8 Žvikart Mark
    9 Rojko Leon
    10 Rabič Tim K
    11 Tacer Jernej
    Rezervni igralci
    13 Obrovnik Žak
    14 Puklavec Tine
    15 Bezjak Nejc
    16 Prednik Gal
    17 Zommer Jan
    Korotan Prevalje
    1 Savelli Valente David V
    15 Šepul Tomaž
    5 Kozlar Žiga
    4 Jezernik Matija
    14 Grešovnik Urh
    8 Arnautovič Alen
    19 Oder Aleksander
    12 Čepin Luka
    3 Šepul Blaž
    10 Delić Maid
    7 Paradiž Vid K
    Rezervni igralci
    17 Hasić Jasmin
    6 Veronik Soldo Anže
    16 Geld Janoš
    Trener
    Šibila Danilo
    Trener
    Klarič Aleš
    Zadetki
    Korotan Prevalje 14 Grešovnik Urh 0 : 1 79′
    Dogodki
    Korotan Prevalje 4 Jezernik Matija 18′
    Korotan Prevalje 8 Arnautovič Alen 33′
    Korotan Prevalje 5 / 17 Kozlar Žiga / Hasić Jasmin 41′
    Korotan Prevalje 7 Paradiž Vid 47′
    Korotan Prevalje 17 Hasić Jasmin 50′
    Korotan Prevalje 12 / 6 Čepin Luka / Veronik Soldo Anže 65′
    Korotan Prevalje 14 Grešovnik Urh 68′
    Korotan Prevalje 19 / 16 Oder Aleksander / Geld Janoš 73′
    NK POHORJE 3 Ozanič Anže 75′
  • 11. krog | Maribor – Športni park Tabor Maribor | 12.11.17 ob 12.00

    NK MB Tabor 0 : 1 0 : 1 NŠ Dravograd
    Sodniki: Založnik Vito (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 45
    NK MB Tabor
    12 Kump Ian V
    8 Buhin Tanej K
    19 Barać Jakša
    21 Buhin Amadej
    73 Eferl Aljaž
    23 Smolko Matjaž
    13 Hasani Memet
    15 Draganić Vito
    14 Švenda Matic
    10 Mehmeti Limanov Ahmet
    18 Levačič Žan
    Rezervni igralci
    92 Barta Mark V
    25 Janžič Jure
    4 Zupan Tim
    7 Galun Vid
    11 Kumer Urban
    2 Sahiti Benjamin
    49 Demiri Aldin
    NŠ Dravograd
    1 Šturm Nik V
    15 Oder Svit
    7 Schöndorfer Mitja
    2 Šmon Tim
    5 Izak Anže K
    4 Skralovnik Anže
    17 Grešovnik Žiga
    8 Kovač Kristijan
    9 Hedl Alen
    10 Založnik Aljaž
    11 Ahmetović Salkan
    Rezervni igralci
    14 Lampret Luka
    6 Pšeničnik David
    16 Harum Vito
    13 Modic Tomaž
    Trener
    Jurenec Damir
    Trener
    Račnik Oskar
    Zadetki
    NŠ Dravograd 8 Kovač Kristijan 0 : 1 11m 32′
    Dogodki
    NK MB Tabor 15 / 2 Draganić Vito / Sahiti Benjamin 25′
    NK MB Tabor 14 / 25 Švenda Matic / Janžič Jure 41′
    NK MB Tabor 18 / 49 Levačič Žan / Demiri Aldin 41′
    NK MB Tabor 19 / 7 Barać Jakša / Galun Vid 54′
    NŠ Dravograd 9 Hedl Alen 63′
    NŠ Dravograd 17 / 6 Grešovnik Žiga / Pšeničnik David 64′
    NŠ Dravograd 9 / 13 Hedl Alen / Modic Tomaž 70′
    NK MB Tabor 8 / 11 Buhin Tanej / Kumer Urban 77′
    NŠ Dravograd 7 Schöndorfer Mitja 80′
  • 11. krog | Šentilj – Igrišče Šentilj | 11.11.17 ob 18.00

    Paloma Šentilj 1 : 3 0 : 2 NK MIKLAVŽ
    Sodniki: Kmetec Tim (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Paloma Šentilj
    1 Tišler Nik V
    10 Brus Rok
    15 Brus Benjamin
    4 Jančič Jan
    9 Bezjak Gašper
    8 Oman Gašper
    17 Murkovič Til
    7 Kraner Kristjan
    14 Fras Alen
    11 Kramberger Timotej K
    22 Ivanović Filip
    Rezervni igralci
    99 Poš Rok
    5 Kep Tilen
    2 Gorjup Patrik
    NK MIKLAVŽ
    12 Granula Sergej V
    3 Pšeničnik Blaž
    4 Colnarič Marko
    5 Pregl Martin
    6 Pernek Matjaž K
    14 Ulaga Tomaž
    7 Miložič Tin
    88 Franci Nino
    9 Purnat Maj
    11 Stopinšek Luka
    19 Gotal Patrik Manuel
    Rezervni igralci
    15 Galič Žan
    69 Oman Žan
    23 Lončar Enej
    16 Kralj Matevž
    8 Kukovec Nino Aleksej
    Trener
    Žamut Roman
    Trener
    Žolek Dejan
    Zadetki
    NK MIKLAVŽ 11 Stopinšek Luka 0 : 1 11m 33′
    NK MIKLAVŽ 7 Miložič Tin 0 : 2 36′
    Paloma Šentilj 11 Kramberger Timotej 1 : 2 11m 55′
    NK MIKLAVŽ 88 Franci Nino 1 : 3 73′
    Dogodki
    Paloma Šentilj 15 Brus Benjamin 33′
    NK MIKLAVŽ 19 / 8 Gotal Patrik Manuel / Kukovec Nino Aleksej 50′
    Paloma Šentilj 8 / 5 Oman Gašper / Kep Tilen 52′
    NK MIKLAVŽ 6 Pernek Matjaž 55′
    NK MIKLAVŽ 5 Pregl Martin 63′
    NK MIKLAVŽ 11 / 15 Stopinšek Luka / Galič Žan 68′
    Paloma Šentilj 17 Murkovič Til 72′
    NK MIKLAVŽ 7 / 69 Miložič Tin / Oman Žan 74′
    Paloma Šentilj 4 / 2 Jančič Jan / Gorjup Patrik 78′
    NK MIKLAVŽ 88 / 23 Franci Nino / Lončar Enej 80′
    NK MIKLAVŽ 9 / 16 Purnat Maj / Kralj Matevž 81′
  • 11. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 11.11.17 ob 10.00

    ND Marko Šuler 2 : 6 0 : 5 NK Malečnik
    Sodniki: Založnik Vito (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    ND Marko Šuler
    1 Mravljak Jan V
    3 Grubelnik Matic
    13 Sedar Žan
    6 Konečnik Grega K
    10 Borovnik Matej
    14 Verhovnik Klemen
    4 Uršnik Tomaž
    5 Dobnik Anže
    8 Halilović Emir
    7 Hafizović Dino
    2 Mlinarič Jan
    Rezervni igralci
    16 Šepić Adin
    12 Valtl Miha V
    NK Malečnik
    46 Nešović Nik V
    18 Bučar Nejc
    10 Šebalj Tadej
    21 Virtnik Mai
    29 Lazar Rene
    66 Žnidarič Edin
    7 Dvoršak Gal K
    77 Grajf Nejc
    9 Tkalčič Žiga
    22 Kumer Žiga
    14 Želj Robnik Leon
    Rezervni igralci
    12 Grajf Žan V
    44 Weixl Jan
    23 Pajmon Luka
    16 Osmanaj Beson
    17 Osmani Diar
    24 Bračko Elias Pascal
    5 Vogrinec Jaka
    Trener
    Kotnik Zlatko
    Trener
    Čučko Drago
    Zadetki
    NK Malečnik 7 Dvoršak Gal 0 : 1 12′
    NK Malečnik 22 Kumer Žiga 0 : 2 17′
    NK Malečnik 77 Grajf Nejc 0 : 3 24′
    NK Malečnik 9 Tkalčič Žiga 0 : 4 28′
    NK Malečnik 9 Tkalčič Žiga 0 : 5 32′
    ND Marko Šuler 2 Mlinarič Jan 1 : 5 59′
    ND Marko Šuler 3 Grubelnik Matic 2 : 5 11m 66′
    NK Malečnik 9 Tkalčič Žiga 2 : 6 76′
    Dogodki
    ND Marko Šuler 1 / 12 Mravljak Jan / Valtl Miha 41′
    ND Marko Šuler 3 Grubelnik Matic 46′
    NK Malečnik 10 / 24 Šebalj Tadej / Bračko Elias Pascal 48′
    ND Marko Šuler 7 / 16 Hafizović Dino / Šepić Adin 54′
    NK Malečnik 21 / 44 Virtnik Mai / Weixl Jan 54′
    ND Marko Šuler 5 Dobnik Anže 64′
    NK Malečnik 29 Lazar Rene 66′
    ND Marko Šuler 6 Konečnik Grega 67′
    NK Malečnik 18 / 17 Bučar Nejc / Osmani Diar 70′
    NK Malečnik 14 / 23 Želj Robnik Leon / Pajmon Luka 78′
  • 10. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 05.11.17 ob 12.00

    NK Malečnik 2 : 1 1 : 0 NK POHORJE
    Sodniki: Ferčič Jani (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Malečnik
    46 Nešović Nik V
    24 Bračko Elias Pascal
    10 Šebalj Tadej
    29 Lazar Rene
    21 Virtnik Mai
    66 Žnidarič Edin
    7 Dvoršak Gal K
    18 Bučar Nejc
    22 Kumer Žiga
    77 Grajf Nejc
    14 Želj Robnik Leon
    Rezervni igralci
    44 Weixl Jan
    16 Osmanaj Beson
    23 Pajmon Luka
    99 Romih Alen
    NK POHORJE
    12 Šenveter Nik V
    2 Obrovnik Žak
    3 Ozanič Anže
    4 Kramljak Aljaž
    8 Žvikart Mark
    10 Rabič Tim K
    7 Javernik Rene
    5 Rojko Leon
    9 Podlesnik Gal
    6 Prednik Gal
    11 Puklavec Tine
    Rezervni igralci
    13 Zommer Jan
    14 Dobaj Jaka
    15 Vdovič Matevž
    Trener
    Čučko Drago
    Trener
    Šibila Danilo
    Zadetki
    NK Malečnik 7 Dvoršak Gal 1 : 0 38′
    NK POHORJE 9 Podlesnik Gal 1 : 1 64′
    NK Malečnik 14 Želj Robnik Leon 2 : 1 74′
    Dogodki
    NK POHORJE 7 Javernik Rene 37′
    NK POHORJE 6 / 13 Prednik Gal / Zommer Jan 55′
    NK Malečnik 77 / 44 Grajf Nejc / Weixl Jan 63′
    NK POHORJE 11 / 14 Puklavec Tine / Dobaj Jaka 65′
    NK Malečnik 18 / 16 Bučar Nejc / Osmanaj Beson 69′
    NK POHORJE 5 / 15 Rojko Leon / Vdovič Matevž 69′
    NK Malečnik 24 / 99 Bračko Elias Pascal / Romih Alen 78′
  • 10. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 05.11.17 ob 11.00

    NK MIKLAVŽ 1 : 2 1 : 1 NŠ Dravograd
    Sodniki: Majcen Kevin (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK MIKLAVŽ
    1 Granula Sergej V
    3 Pšeničnik Blaž
    4 Colnarič Marko
    5 Pregl Martin
    13 Zorec Alen
    7 Miložič Tin
    6 Pernek Matjaž K
    88 Franci Nino
    9 Purnat Maj
    19 Novak Nino
    11 Stopinšek Luka
    Rezervni igralci
    69 Oman Žan
    23 Gotal Patrik Manuel
    16 Galič Žan
    14 Ulaga Tomaž
    15 Lončar Enej
    44 Žolek Vita
    NŠ Dravograd
    1 Šturm Nik V
    3 Oder Svit
    2 Šmon Tim
    5 Izak Anže K
    15 Ferk Jan
    4 Skralovnik Anže
    17 Grešovnik Žiga
    8 Kovač Kristijan
    9 Ošlovnik Rok
    10 Založnik Aljaž
    11 Ahmetović Salkan
    Rezervni igralci
    7 Schöndorfer Mitja
    16 Lampret Luka
    13 Repnik Klemen
    6 Pšeničnik David
    Trener
    Žolek Dejan
    Trener
    Račnik Oskar
    Zadetki
    NK MIKLAVŽ 11 Stopinšek Luka 1 : 0 5′
    NŠ Dravograd 10 Založnik Aljaž 1 : 1 25′
    NŠ Dravograd 4 Skralovnik Anže 1 : 2 68′
    Dogodki
    NŠ Dravograd 3 / 7 Oder Svit / Schöndorfer Mitja 8′
    NŠ Dravograd 11 Ahmetović Salkan 39′
    NK MIKLAVŽ 13 / 14 Zorec Alen / Ulaga Tomaž 49′
    NŠ Dravograd 8 Kovač Kristijan 53′
    NŠ Dravograd 15 Ferk Jan 55′
    NŠ Dravograd 17 / 6 Grešovnik Žiga / Pšeničnik David 67′
    NŠ Dravograd 5 Izak Anže 78′
    NŠ Dravograd 11 / 16 Ahmetović Salkan / Lampret Luka 80′
  • 10. krog | Šentilj – Igrišče Šentilj | 04.11.17 ob 18.00

    Paloma Šentilj 6 : 0 3 : 0 ND Marko Šuler
    Sodniki: Gligorić Amadei (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    Paloma Šentilj
    1 Poš Rok V
    21 Tišler Nik
    13 Murkovič Til
    19 Brus Benjamin
    20 Premšak Žiga K
    22 Fras Alen
    17 Bauman Anej
    8 Malek Lan
    15 Kraner Kristjan
    7 Grozdanovič Alen
    11 Brus Rok
    Rezervni igralci
    2 Gorjup Patrik
    ND Marko Šuler
    1 Mravljak Jan V
    4 Konečnik Grega
    13 Sedar Žan
    10 Lampret Kevin Jan K
    16 Borovnik Matej
    14 Verhovnik Klemen
    7 Dedić Aid
    15 Šepić Adin
    8 Halilović Emir
    9 Hafizović Dino
    Rezervni igralci
    Trener
    Žamut Roman
    Trener
    Kotnik Zlatko
    Zadetki
    Paloma Šentilj 8 Malek Lan 1 : 0 5′
    Paloma Šentilj 8 Malek Lan 2 : 0 11′
    Paloma Šentilj 21 Tišler Nik 3 : 0 25′
    Paloma Šentilj 19 Brus Benjamin 4 : 0 46′
    Paloma Šentilj 13 Murkovič Til 5 : 0 66′
    Paloma Šentilj 11 Brus Rok 6 : 0 11m 77′
    Dogodki
    Paloma Šentilj 13 Murkovič Til 21′
    Paloma Šentilj 20 Premšak Žiga 24′
    Paloma Šentilj 7 Grozdanovič Alen 40′
    Paloma Šentilj 8 / 2 Malek Lan / Gorjup Patrik 62′
    ND Marko Šuler 10 Lampret Kevin Jan 80′
  • 10. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 04.11.17 ob 11.00

    Korotan Prevalje 1 : 2 1 : 0 NK MB Tabor
    Sodniki: Mlinarič Lucija (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Korotan Prevalje
    1 Savelli Valente David V
    15 Šepul Tomaž
    12 Kozlar Žiga
    4 Jezernik Matija
    14 Grešovnik Urh
    19 Arnautovič Alen K
    8 Oder Aleksander
    5 Čepin Luka
    7 Kovač Blaž
    10 Delić Maid
    17 Hasić Jasmin
    Rezervni igralci
    99 Peruš Blaž V
    3 Šepul Blaž
    13 Kolar Urh
    NK MB Tabor
    92 Barta Mark V
    3 Buhin Tanej K
    81 Barać Jakša
    21 Buhin Amadej
    25 Eferl Aljaž
    17 Smolko Matjaž
    73 Hasani Memet
    51 Draganić Vito
    80 Švenda Matic
    14 Mehmeti Limanov Ahmet
    55 Levačič Žan
    Rezervni igralci
    12 Kump Ian V
    88 Janžič Jure
    44 Zupan Tim
    22 Galun Vid
    Trener
    Klarič Aleš
    Trener
    Jurenec Damir
    Zadetki
    Korotan Prevalje 17 Hasić Jasmin 1 : 0 13′
    NK MB Tabor 17 Smolko Matjaž 1 : 1 48′
    NK MB Tabor 17 Smolko Matjaž 1 : 2 74′
    Dogodki
    NK MB Tabor 51 / 22 Draganić Vito / Galun Vid 41′
    NK MB Tabor 17 Smolko Matjaž 46′
    Korotan Prevalje 10 / 13 Delić Maid / Kolar Urh 49′
    Korotan Prevalje 13 Kolar Urh 54′
    NK MB Tabor 81 Barać Jakša 54′
    Korotan Prevalje 12 / 3 Kozlar Žiga / Šepul Blaž 57′
    Korotan Prevalje 8 Oder Aleksander 66′
  • 9. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 30.10.17 ob 18.00

    NK POHORJE 16 : 1 7 : 1 Paloma Šentilj
    Sodniki: Marin Jan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK POHORJE
    12 Šenveter Nik V
    2 Kramljak Aljaž
    3 Ozanič Anže
    4 Sep Blaž
    5 Fideršek Nejc
    6 Rojko Leon
    7 Javernik Rene
    8 Žvikart Mark
    9 Tacer Jernej
    10 Rabič Tim K
    11 Podlesnik Gal
    Rezervni igralci
    13 Obrovnik Žak
    14 Bezjak Nejc
    15 Puklavec Tine
    16 Prednik Gal
    17 Zommer Jan
    Paloma Šentilj
    0 Poš Rok V
    8 Premšak Žiga
    9 Bezjak Gašper
    22 Tišler Nik
    7 Grozdanovič Alen
    17 Oman Gašper
    15 Ivanović Filip
    11 Kramberger Timotej K
    21 Černčič Patrik
    Rezervni igralci
    Trener
    Šibila Danilo
    Trener
    Žamut Roman
    Zadetki
    NK POHORJE 8 Žvikart Mark 1 : 0 3′
    NK POHORJE 8 Žvikart Mark 2 : 0 6′
    Paloma Šentilj 17 Oman Gašper 2 : 1 18′
    NK POHORJE 8 Žvikart Mark 3 : 1 19′
    NK POHORJE 8 Žvikart Mark 4 : 1 23′
    NK POHORJE 8 Žvikart Mark 5 : 1 27′
    NK POHORJE 10 Rabič Tim 6 : 1 30′
    NK POHORJE 8 Žvikart Mark 7 : 1 32′
    NK POHORJE 8 Žvikart Mark 8 : 1 47′
    NK POHORJE 8 Žvikart Mark 9 : 1 48′
    NK POHORJE 9 Tacer Jernej 10 : 1 52′
    NK POHORJE 8 Žvikart Mark 11 : 1 59′
    NK POHORJE 9 Tacer Jernej 12 : 1 65′
    NK POHORJE 8 Žvikart Mark 13 : 1 67′
    NK POHORJE 8 Žvikart Mark 14 : 1 68′
    NK POHORJE 2 Kramljak Aljaž 15 : 1 72′
    NK POHORJE 10 Rabič Tim 16 : 1 74′
    Dogodki
    Paloma Šentilj 17 Oman Gašper 29′
    NK POHORJE 6 / 13 Rojko Leon / Obrovnik Žak 50′
    NK POHORJE 3 / 15 Ozanič Anže / Puklavec Tine 58′
    NK POHORJE 9 / 16 Tacer Jernej / Prednik Gal 68′
    NK POHORJE 8 / 17 Žvikart Mark / Zommer Jan 70′
  • 9. krog | Dravograd – Športni center Dravograd-igrišče z UT | 28.10.17 ob 17.30

    NŠ Dravograd 1 : 0 0 : 0 Korotan Prevalje
    Sodniki: Plošnik Andraž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NŠ Dravograd
    1 Šturm Nik V
    13 Oder Svit
    2 Modic Tomaž
    5 Izak Anže K
    3 Šmon Tim
    4 Skralovnik Anže
    17 Grešovnik Žiga
    8 Kovač Kristijan
    15 Hedl Alen
    10 Založnik Aljaž
    11 Ahmetović Salkan
    Rezervni igralci
    7 Schöndorfer Mitja
    16 Lampret Luka
    18 Repnik Klemen
    6 Pšeničnik David
    9 Hercog Teo
    Korotan Prevalje
    1 Savelli Valente David V
    15 Šepul Tomaž
    21 Jezernik Matija
    14 Grešovnik Urh
    8 Blatnik Anej
    19 Oder Aleksander
    20 Delić Maid
    9 Kovač Blaž
    18 Arnautovič Alen
    10 Paradiž Vid
    3 Šepul Blaž
    Rezervni igralci
    30 Peruš Blaž
    11 Čepin Luka
    Trener
    Račnik Oskar
    Trener
    Klarič Aleš
    Zadetki
    NŠ Dravograd 8 Kovač Kristijan 1 : 0 11m 39′
    Dogodki
    NŠ Dravograd 11 Ahmetović Salkan 21′
    Korotan Prevalje 3 / 11 Šepul Blaž / Čepin Luka 52′
    NŠ Dravograd 15 Hedl Alen 62′
    NŠ Dravograd 15 / 7 Hedl Alen / Schöndorfer Mitja 63′
    NŠ Dravograd 17 / 6 Grešovnik Žiga / Pšeničnik David 67′
    Korotan Prevalje 9 Kovač Blaž 67′
    NŠ Dravograd 11 / 9 Ahmetović Salkan / Hercog Teo 72′
    Korotan Prevalje 10 Paradiž Vid 72′
    NŠ Dravograd 4 / 16 Skralovnik Anže / Lampret Luka 77′
    NŠ Dravograd 2 / 18 Modic Tomaž / Repnik Klemen 79′
  • 9. krog | Slovenj Gradec – Stadion Slovenj Gradec | 28.10.17 ob 15.30

    ND Marko Šuler 0 : 3 0 : 2 NK MIKLAVŽ
    Sodniki: Kamnik Blaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    ND Marko Šuler
    1 Mravljak Jan V
    3 Konečnik Grega
    10 Lampret Kevin Jan
    4 Hovnik Matevž
    5 Borovnik Matej
    14 Verhovnik Klemen
    7 Dedić Aid K
    13 Dobnik Anže
    8 Halilović Emir
    9 Hafizović Dino
    15 Šepić Adin
    Rezervni igralci
    12 Valtl Miha
    17 Cesar Jon
    19 Sedar Žan
    22 Cigale Lenart
    NK MIKLAVŽ
    1 Granula Sergej V
    3 Pšeničnik Blaž
    4 Colnarič Marko
    5 Pregl Martin
    6 Pernek Matjaž K
    7 Miložič Tin
    14 Ulaga Tomaž
    88 Franci Nino
    9 Purnat Maj
    11 Novak Nino
    19 Gotal Patrik Manuel
    Rezervni igralci
    16 Galič Žan
    69 Oman Žan
    15 Potočnik Joran
    13 Potočnik Maša
    Trener
    Kotnik Zlatko
    Trener
    Žolek Dejan
    Zadetki
    NK MIKLAVŽ 88 Franci Nino 0 : 1 22′
    NK MIKLAVŽ 11 Novak Nino 0 : 2 40′
    NK MIKLAVŽ 9 Purnat Maj 0 : 3 55′
    Dogodki
    ND Marko Šuler 10 Lampret Kevin Jan 34′
    ND Marko Šuler 4 / 19 Hovnik Matevž / Sedar Žan 37′
    NK MIKLAVŽ 19 / 69 Gotal Patrik Manuel / Oman Žan 46′
    ND Marko Šuler 13 Dobnik Anže 48′
    NK MIKLAVŽ 4 / 16 Colnarič Marko / Galič Žan 57′
    NK MIKLAVŽ 11 / 13 Novak Nino / Potočnik Maša 57′
    ND Marko Šuler 10 / 17 Lampret Kevin Jan / Cesar Jon 63′
    ND Marko Šuler 1 / 12 Mravljak Jan / Valtl Miha 66′
    NK MIKLAVŽ 3 / 15 Pšeničnik Blaž / Potočnik Joran 66′
  • 8. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 22.10.17 ob 13.00

    NK Malečnik 0 : 3 0 : 3 NŠ Dravograd
    Sodniki: Munda Aljoša (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Malečnik
    46 Nešović Nik V
    24 Bračko Elias Pascal
    18 Bučar Nejc
    29 Lazar Rene
    3 Bukovec Mihael
    66 Žnidarič Edin
    7 Dvoršak Gal K
    9 Tkalčič Žiga
    77 Grajf Nejc
    22 Kumer Žiga
    16 Osmanaj Beson
    Rezervni igralci
    12 Grajf Žan V
    44 Weixl Jan
    23 Pajmon Luka
    14 Želj Robnik Leon
    99 Romih Alen
    NŠ Dravograd
    1 Šturm Nik V
    3 Oder Svit
    6 Modic Tomaž
    2 Izak Anže K
    5 Šmon Tim
    4 Skralovnik Anže
    18 Grešovnik Žiga
    8 Kovač Kristijan
    10 Hedl Alen
    17 Založnik Aljaž
    11 Ahmetović Salkan
    Rezervni igralci
    14 Lampret Luka
    9 Schöndorfer Mitja
    16 Harum Vito
    15 Repnik Klemen
    7 Pšeničnik David
    Trener
    Čučko Drago
    Trener
    Račnik Oskar
    Zadetki
    NŠ Dravograd 11 Ahmetović Salkan 0 : 1 8′
    NŠ Dravograd 18 Grešovnik Žiga 0 : 2 14′
    NŠ Dravograd 17 Založnik Aljaž 0 : 3 37′
    Dogodki
    NK Malečnik 3 / 14 Bukovec Mihael / Želj Robnik Leon 11′
    NŠ Dravograd 10 / 7 Hedl Alen / Pšeničnik David 49′
    NK Malečnik 77 / 99 Grajf Nejc / Romih Alen 50′
    NŠ Dravograd 6 / 16 Modic Tomaž / Harum Vito 56′
    NŠ Dravograd 11 / 14 Ahmetović Salkan / Lampret Luka 60′
    NK Malečnik 18 / 44 Bučar Nejc / Weixl Jan 61′
    NŠ Dravograd 5 / 9 Šmon Tim / Schöndorfer Mitja 62′
    NK Malečnik 9 / 23 Tkalčič Žiga / Pajmon Luka 72′
  • 8. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 22.10.17 ob 11.00

    NK MIKLAVŽ 5 : 1 1 : 0 Korotan Prevalje
    Sodniki: Marković Aleksander (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK MIKLAVŽ
    1 Granula Sergej V
    3 Pšeničnik Blaž
    4 Colnarič Marko
    69 Pregl Martin
    6 Pernek Matjaž K
    7 Miložič Tin
    14 Ulaga Tomaž
    88 Franci Nino
    9 Purnat Maj
    19 Novak Nino
    11 Stopinšek Luka
    Rezervni igralci
    16 Galič Žan
    8 Kukovec Nino Aleksej
    23 Lončar Enej
    15 Potočnik Maša
    44 Gotal Patrik Manuel
    Korotan Prevalje
    1 Savelli Valente David V
    15 Šepul Tomaž
    3 Šepul Blaž
    4 Jezernik Matija
    14 Grešovnik Urh
    5 Kovač Blaž
    19 Oder Aleksander
    8 Blatnik Anej
    7 Paradiž Vid K
    18 Arnautovič Alen
    10 Delić Maid
    Rezervni igralci
    99 Peruš Blaž V
    6 Čepin Luka
    12 Kozlar Žiga
    13 Kolar Urh
    17 Hasić Jasmin
    Trener
    Žolek Dejan
    Trener
    Klarič Aleš
    Zadetki
    NK MIKLAVŽ 9 Purnat Maj 1 : 0 40′
    NK MIKLAVŽ 9 Purnat Maj 2 : 0 50′
    NK MIKLAVŽ 7 Miložič Tin 3 : 0 55′
    NK MIKLAVŽ 19 Novak Nino 4 : 0 63′
    NK MIKLAVŽ 88 Franci Nino 5 : 0 77′
    Korotan Prevalje 14 Grešovnik Urh 5 : 1 80′
    Dogodki
    Korotan Prevalje 18 / 17 Arnautovič Alen / Hasić Jasmin 41′
    Korotan Prevalje 5 / 13 Kovač Blaž / Kolar Urh 54′
    Korotan Prevalje 19 / 12 Oder Aleksander / Kozlar Žiga 54′
    NK MIKLAVŽ 4 / 16 Colnarič Marko / Galič Žan 56′
    Korotan Prevalje 7 / 6 Paradiž Vid / Čepin Luka 56′
    NK MIKLAVŽ 7 / 8 Miložič Tin / Kukovec Nino Aleksej 67′
    NK MIKLAVŽ 9 / 15 Purnat Maj / Potočnik Maša 77′
    NK MIKLAVŽ 69 / 23 Pregl Martin / Lončar Enej 77′
    Korotan Prevalje 1 / 99 Savelli Valente David / Peruš Blaž 77′
  • 8. krog | Šentilj – Igrišče Šentilj | 21.10.17 ob 18.00

    Paloma Šentilj 0 : 1 0 : 1 NK MB Tabor
    Sodniki: Marković Aleksander (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    Paloma Šentilj
    99 Poš Rok V
    5 Brus Rok
    7 Grozdanovič Alen
    10 Brus Benjamin
    6 Murkovič Til
    20 Premšak Žiga
    11 Kramberger Timotej K
    24 Fras Alen
    4 Kraner Kristjan
    8 Oman Gašper
    23 Ivanović Filip
    Rezervni igralci
    1 Tišler Nik
    2 Gorjup Patrik
    NK MB Tabor
    12 Kump Ian V
    3 Buhin Tanej K
    81 Barać Jakša
    21 Buhin Amadej
    25 Eferl Aljaž
    17 Smolko Matjaž
    73 Hasani Memet
    51 Draganić Vito
    80 Švenda Matic
    16 Kumer Urban
    55 Levačič Žan
    Rezervni igralci
    92 Barta Mark V
    88 Janžič Jure
    14 Mehmeti Limanov Ahmet
    22 Galun Vid
    19 Demiri Aldin
    Trener
    Žamut Roman
    Trener
    Jurenec Damir
    Zadetki
    NK MB Tabor 80 Švenda Matic 0 : 1 34′
    Dogodki
    Paloma Šentilj 5 Brus Rok 28′
    Paloma Šentilj 24 Fras Alen 34′
    NK MB Tabor 16 / 19 Kumer Urban / Demiri Aldin 41′
    NK MB Tabor 51 / 22 Draganić Vito / Galun Vid 54′
    Paloma Šentilj 20 Premšak Žiga 58′
    Paloma Šentilj 8 / 1 Oman Gašper / Tišler Nik 61′
    Paloma Šentilj 23 / 2 Ivanović Filip / Gorjup Patrik 68′
    NK MB Tabor 81 Barać Jakša 81′
    NK MB Tabor 17 / 88 Smolko Matjaž / Janžič Jure 81′
  • 8. krog | Slovenj Gradec – Stadion Slovenj Gradec | 21.10.17 ob 10.00

    ND Marko Šuler 0 : 4 0 : 1 NK POHORJE
    Sodniki: Kamnik Blaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    ND Marko Šuler
    1 Mravljak Jan V
    3 Konečnik Grega
    6 Cigale Lenart
    2 Dobnik Anže
    13 Uršnik Tomaž
    7 Dedić Aid
    9 Hafizović Dino
    10 Lampret Kevin Jan K
    15 Šepić Adin
    8 Halilović Emir
    11 Cesar Jon
    Rezervni igralci
    12 Valtl Miha
    5 Sedar Žan
    NK POHORJE
    12 Šenveter Nik V
    2 Kramljak Aljaž
    3 Ozanič Anže
    4 Sep Blaž
    5 Fideršek Nejc
    6 Komar Alex
    7 Javernik Rene
    8 Rojko Leon
    9 Tacer Jernej
    10 Rabič Tim K
    11 Podlesnik Gal
    Rezervni igralci
    13 Obrovnik Žak
    14 Puklavec Tine
    15 Prednik Gal
    16 Bezjak Nejc
    Trener
    Kotnik Zlatko
    Trener
    Šibila Danilo
    Zadetki
    NK POHORJE 9 Tacer Jernej 0 : 1 19′
    NK POHORJE 9 Tacer Jernej 0 : 2 53′
    NK POHORJE 11 Podlesnik Gal 0 : 3 55′
    NK POHORJE 6 Komar Alex 0 : 4 59′
    Dogodki
    NK POHORJE 8 / 14 Rojko Leon / Puklavec Tine 55′
    ND Marko Šuler 15 Šepić Adin 58′
    ND Marko Šuler 1 / 12 Mravljak Jan / Valtl Miha 61′
    NK POHORJE 3 / 13 Ozanič Anže / Obrovnik Žak 67′
    NK POHORJE 11 / 15 Podlesnik Gal / Prednik Gal 69′
    NK POHORJE 2 Kramljak Aljaž 71′
    NK POHORJE 7 / 16 Javernik Rene / Bezjak Nejc 72′
  • 7. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 15.10.17 ob 15.30

    NK POHORJE 4 : 2 2 : 1 NK MIKLAVŽ
    Sodniki: Založnik Vito (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK POHORJE
    12 Šenveter Nik V
    2 Kramljak Aljaž
    3 Ozanič Anže
    4 Sep Blaž
    5 Fideršek Nejc
    6 Rojko Leon
    7 Javernik Rene
    8 Žvikart Mark
    9 Tacer Jernej
    10 Rabič Tim K
    11 Podlesnik Gal
    Rezervni igralci
    13 Obrovnik Žak
    14 Puklavec Tine
    15 Prednik Gal
    16 Bezjak Nejc
    NK MIKLAVŽ
    1 Granula Sergej V
    14 Ulaga Tomaž
    13 Zorec Alen
    5 Pregl Martin
    44 Galič Žan
    6 Pernek Matjaž K
    7 Miložič Tin
    88 Franci Nino
    9 Purnat Maj
    11 Stopinšek Luka
    19 Novak Nino
    Rezervni igralci
    23 Gotal Patrik Manuel
    8 Kukovec Nino Aleksej
    4 Colnarič Marko
    69 Oman Žan
    15 Lončar Enej
    Trener
    Šibila Danilo
    Trener
    Žolek Dejan
    Zadetki
    NK MIKLAVŽ 11 Stopinšek Luka 0 : 1 7′
    NK POHORJE 7 Javernik Rene 1 : 1 17′
    NK POHORJE 9 Tacer Jernej 2 : 1 28′
    NK POHORJE 9 Tacer Jernej 3 : 1 48′
    NK MIKLAVŽ 7 Miložič Tin 3 : 2 11m 65′
    NK POHORJE 8 Žvikart Mark 4 : 2 71′
    Dogodki
    NK POHORJE 2 Kramljak Aljaž 31′
    NK MIKLAVŽ 44 / 4 Galič Žan / Colnarič Marko 49′
    NK POHORJE 8 Žvikart Mark 51′
    NK POHORJE 10 Rabič Tim 56′
    NK POHORJE 6 Rojko Leon 57′
    NK MIKLAVŽ 14 / 69 Ulaga Tomaž / Oman Žan 60′
    NK POHORJE 4 Sep Blaž 68′
    NK MIKLAVŽ 88 / 23 Franci Nino / Gotal Patrik Manuel 77′
    NK MIKLAVŽ 19 Novak Nino 79′
    NK MIKLAVŽ 13 / 8 Zorec Alen / Kukovec Nino Aleksej 80′
    NK MIKLAVŽ 11 / 15 Stopinšek Luka / Lončar Enej 80′
  • 7. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 15.10.17 ob 13.30

    NK Malečnik 1 : 1 0 : 1 Korotan Prevalje
    Sodniki: Mušič Doroteja (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK Malečnik
    46 Nešović Nik V
    24 Bračko Elias Pascal
    10 Šebalj Tadej
    29 Lazar Rene
    21 Virtnik Mai
    11 Kožič Miha K
    7 Dvoršak Gal
    66 Žnidarič Edin
    9 Tkalčič Žiga
    22 Kumer Žiga
    5 Vogrinec Jaka
    Rezervni igralci
    13 Lazić David V
    18 Bučar Nejc
    23 Pajmon Luka
    77 Grajf Nejc
    16 Osmanaj Beson
    17 Osmani Diar
    44 Weixl Jan
    Korotan Prevalje
    1 Savelli Valente David V
    15 Šepul Tomaž
    3 Šepul Blaž
    4 Jezernik Matija
    14 Grešovnik Urh
    5 Kovač Blaž
    19 Oder Aleksander
    8 Blatnik Anej
    7 Paradiž Vid K
    6 Arnautovič Alen
    10 Delić Maid
    Rezervni igralci
    17 Čepin Luka
    16 Kozlar Žiga
    2 Peruš Blaž
    Trener
    Čučko Drago
    Trener
    Klarič Aleš
    Zadetki
    Korotan Prevalje 19 Oder Aleksander 0 : 1 16′
    NK Malečnik 7 Dvoršak Gal 1 : 1 11m 68′
    Dogodki
    Korotan Prevalje 7 Paradiž Vid 30′
    NK Malečnik 7 Dvoršak Gal 50′
    NK Malečnik 24 / 18 Bračko Elias Pascal / Bučar Nejc 52′
    Korotan Prevalje 6 Arnautovič Alen 55′
    NK Malečnik 22 Kumer Žiga 57′
    Korotan Prevalje 5 Kovač Blaž 60′
    Korotan Prevalje 14 Grešovnik Urh 61′
    NK Malečnik 11 / 16 Kožič Miha / Osmanaj Beson 78′
    Korotan Prevalje 8 / 16 Blatnik Anej / Kozlar Žiga 79′
  • 7. krog | Šentilj – Igrišče Šentilj | 14.10.17 ob 18.00

    Paloma Šentilj 0 : 6 0 : 4 NŠ Dravograd
    Sodniki: Kmetec Tim (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    Paloma Šentilj
    23 Tišler Nik V
    5 Brus Rok
    10 Brus Benjamin
    7 Grozdanovič Alen
    4 Kraner Kristjan
    18 Kep Tilen
    24 Fras Alen
    16 Jančič Jan
    17 Gorjup Patrik
    20 Premšak Žiga
    11 Kramberger Timotej K
    Rezervni igralci
    99 Poš Rok
    2 Bezjak Gašper
    NŠ Dravograd
    1 Šturm Nik V
    15 Oder Svit
    14 Pšeničnik David
    16 Izak Anže K
    5 Šmon Tim
    8 Kovač Kristijan
    4 Grešovnik Žiga
    9 Skralovnik Anže
    17 Hedl Alen
    10 Založnik Aljaž
    11 Ahmetović Salkan
    Rezervni igralci
    3 Lampret Luka
    6 Modic Tomaž
    7 Schöndorfer Mitja
    2 Repnik Klemen
    13 Harum Vito
    Trener
    Žamut Roman
    Trener
    Račnik Oskar
    Zadetki
    NŠ Dravograd 4 Grešovnik Žiga 0 : 1 6′
    NŠ Dravograd 11 Ahmetović Salkan 0 : 2 25′
    NŠ Dravograd 8 Kovač Kristijan 0 : 3 31′
    NŠ Dravograd 17 Hedl Alen 0 : 4 40′
    NŠ Dravograd 8 Kovač Kristijan 0 : 5 11m 46′
    NŠ Dravograd 7 Schöndorfer Mitja 0 : 6 69′
    Dogodki
    Paloma Šentilj 24 Fras Alen 5′
    Paloma Šentilj 17 / 99 Gorjup Patrik / Poš Rok 41′
    Paloma Šentilj 18 Kep Tilen 42′
    Paloma Šentilj 20 Premšak Žiga 45′
    NŠ Dravograd 17 / 6 Hedl Alen / Modic Tomaž 51′
    NŠ Dravograd 8 / 3 Kovač Kristijan / Lampret Luka 57′
    NŠ Dravograd 9 / 7 Skralovnik Anže / Schöndorfer Mitja 57′
    NŠ Dravograd 3 Lampret Luka 68′
    Paloma Šentilj 11 Kramberger Timotej 78′
  • 7. krog | Slovenj Gradec – Stadion Slovenj Gradec | 14.10.17 ob 13.00

    ND Marko Šuler 0 : 2 0 : 0 NK MB Tabor
    Sodniki: Racaj Fatlind (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    ND Marko Šuler
    1 Mravljak Jan V
    4 Hovnik Matevž K
    6 Cigale Lenart
    13 Sedar Žan
    8 Borovnik Matej
    9 Hafizović Dino
    18 Halilović Emir
    23 Dedić Aid
    10 Lampret Kevin Jan
    3 Konečnik Grega
    14 Verhovnik Klemen
    Rezervni igralci
    19 Dobnik Anže
    15 Šepić Adin
    12 Valtl Miha
    NK MB Tabor
    92 Barta Mark V
    3 Buhin Tanej K
    81 Barać Jakša
    21 Buhin Amadej
    25 Eferl Aljaž
    17 Smolko Matjaž
    73 Hasani Memet
    51 Draganić Vito
    80 Švenda Matic
    16 Kumer Urban
    55 Levačič Žan
    Rezervni igralci
    12 Kump Ian V
    14 Mehmeti Limanov Ahmet
    22 Galun Vid
    44 Zupan Tim
    Trener
    Kotnik Zlatko
    Trener
    Jurenec Damir
    Zadetki
    NK MB Tabor 17 Smolko Matjaž 0 : 1 44′
    NK MB Tabor 22 Galun Vid 0 : 2 63′
    Dogodki
    ND Marko Šuler 13 / 15 Sedar Žan / Šepić Adin 41′
    NK MB Tabor 16 / 22 Kumer Urban / Galun Vid 41′
    NK MB Tabor 25 Eferl Aljaž 54′
    NK MB Tabor 25 / 14 Eferl Aljaž / Mehmeti Limanov Ahmet 58′
    ND Marko Šuler 9 / 19 Hafizović Dino / Dobnik Anže 60′
    NK MB Tabor 51 / 44 Draganić Vito / Zupan Tim 75′
  • 6. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 08.10.17 ob 11.00

    NK MIKLAVŽ 1 : 0 0 : 0 NK Malečnik
    Sodniki: Gabrovec Marko (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK MIKLAVŽ
    12 Granula Sergej V
    14 Ulaga Tomaž
    13 Zorec Alen
    44 Pregl Martin
    3 Pšeničnik Blaž
    6 Pernek Matjaž K
    7 Miložič Tin
    88 Franci Nino
    19 Novak Nino
    11 Stopinšek Luka
    9 Purnat Maj
    Rezervni igralci
    15 Gotal Patrik Manuel
    69 Oman Žan
    4 Colnarič Marko
    8 Kukovec Nino Aleksej
    23 Galič Žan
    NK Malečnik
    13 Lazić David V
    24 Bračko Elias Pascal
    22 Kumer Žiga
    29 Lazar Rene
    11 Kožič Miha K
    66 Žnidarič Edin
    7 Dvoršak Gal
    18 Bučar Nejc
    9 Tkalčič Žiga
    5 Vogrinec Jaka
    16 Osmanaj Beson
    Rezervni igralci
    46 Nešović Nik V
    77 Grajf Nejc
    44 Weixl Jan
    17 Osmani Diar
    Trener
    Žolek Dejan
    Trener
    Čučko Drago
    Zadetki
    NK MIKLAVŽ 9 Purnat Maj 1 : 0 76′
    Dogodki
    NK Malečnik 5 Vogrinec Jaka 40′
    NK Malečnik 5 / 77 Vogrinec Jaka / Grajf Nejc 41′
    NK MIKLAVŽ 7 / 4 Miložič Tin / Colnarič Marko 53′
    NK MIKLAVŽ 19 Novak Nino 70′
    NK MIKLAVŽ 13 / 69 Zorec Alen / Oman Žan 77′
    NK MIKLAVŽ 11 / 23 Stopinšek Luka / Galič Žan 78′
    NK Malečnik 77 / 44 Grajf Nejc / Weixl Jan 78′
    NK MIKLAVŽ 19 / 8 Novak Nino / Kukovec Nino Aleksej 81′
    NK MIKLAVŽ 9 / 15 Purnat Maj / Gotal Patrik Manuel 82′
    NK Malečnik 44 Weixl Jan 82′
  • 6. krog | Maribor – Športni park Tabor Maribor | 07.10.17 ob 14.00

    NK MB Tabor 6 : 0 3 : 0 NK POHORJE
    Sodniki: Založnik Vito (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK MB Tabor
    92 Barta Mark V
    8 Buhin Tanej K
    14 Švenda Matic
    73 Eferl Aljaž
    13 Hasani Memet
    19 Barać Jakša
    23 Smolko Matjaž
    21 Buhin Amadej
    49 Fesel Luka
    11 Kumer Urban
    18 Levačič Žan
    Rezervni igralci
    12 Kump Ian V
    25 Janžič Jure
    15 Draganić Vito
    10 Mehmeti Limanov Ahmet
    7 Galun Vid
    2 Demiri Aldin
    NK POHORJE
    12 Šenveter Nik V
    2 Obrovnik Žak
    3 Ozanič Anže
    4 Rojko Leon
    5 Kramljak Aljaž
    6 Fideršek Nejc
    7 Javernik Rene
    8 Žvikart Mark
    9 Podlesnik Gal
    10 Rabič Tim K
    11 Tacer Jernej
    Rezervni igralci
    14 Bezjak Nejc
    15 Puklavec Tine
    16 Zommer Jan
    Trener
    Kotnik Igor
    Trener
    Šoštarič Rok
    Zadetki
    NK MB Tabor 73 Eferl Aljaž 1 : 0 24′
    NK MB Tabor 23 Smolko Matjaž 2 : 0 29′
    NK MB Tabor 23 Smolko Matjaž 3 : 0 40′
    NK MB Tabor 2 Demiri Aldin 4 : 0 70′
    NK MB Tabor 2 Demiri Aldin 5 : 0 73′
    NK MB Tabor 19 Barać Jakša 6 : 0 75′
    Dogodki
    NK MB Tabor 73 Eferl Aljaž 33′
    NK MB Tabor 21 / 25 Buhin Amadej / Janžič Jure 41′
    NK MB Tabor 11 / 7 Kumer Urban / Galun Vid 41′
    NK POHORJE 2 / 15 Obrovnik Žak / Puklavec Tine 56′
    NK POHORJE 9 / 16 Podlesnik Gal / Zommer Jan 62′
    NK MB Tabor 13 / 2 Hasani Memet / Demiri Aldin 63′
    NK MB Tabor 73 / 10 Eferl Aljaž / Mehmeti Limanov Ahmet 63′
    NK MB Tabor 8 / 15 Buhin Tanej / Draganić Vito 73′
    NK MB Tabor 19 Barać Jakša 80′
  • 6. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 07.10.17 ob 11.00

    Korotan Prevalje 7 : 0 2 : 0 Paloma Šentilj
    Sodniki: Racaj Fatlind (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Korotan Prevalje
    1 Savelli Valente David V
    15 Šepul Tomaž
    5 Šepul Blaž
    4 Jezernik Matija
    14 Grešovnik Urh
    19 Oder Aleksander
    17 Javornik Tilen
    16 Blatnik Anej
    7 Paradiž Vid K
    18 Arnautovič Alen
    12 Delić Maid
    Rezervni igralci
    10 Čepin Luka
    8 Kovač Blaž
    2 Peruš Blaž
    3 Korasa Matevž
    Paloma Šentilj
    1 Tišler Nik V
    23 Murkovič Til
    11 Kramberger Timotej K
    9 Černčič Patrik
    8 Oman Gašper
    13 Jančič Jan
    18 Kep Tilen
    22 Bezjak Gašper
    20 Premšak Žiga
    4 Kraner Kristjan
    7 Grozdanovič Alen
    Rezervni igralci
    24 Fras Alen
    17 Gorjup Patrik
    0 Poš Rok V
    Trener
    Klarič Aleš
    Trener
    Fluher Mirko
    Zadetki
    Korotan Prevalje 17 Javornik Tilen 1 : 0 7′
    Korotan Prevalje 12 Delić Maid 2 : 0 8′
    Korotan Prevalje 7 Paradiž Vid 3 : 0 45′
    Korotan Prevalje 10 Čepin Luka 4 : 0 58′
    Korotan Prevalje 8 Kovač Blaž 5 : 0 11m 63′
    Korotan Prevalje 3 Korasa Matevž 6 : 0 74′
    Korotan Prevalje 10 Čepin Luka 7 : 0 88′
    Dogodki
    Paloma Šentilj 18 Kep Tilen 28′
    Korotan Prevalje 17 / 8 Javornik Tilen / Kovač Blaž 41′
    Korotan Prevalje 16 / 3 Blatnik Anej / Korasa Matevž 41′
    Paloma Šentilj 9 / 24 Černčič Patrik / Fras Alen 45′
    Korotan Prevalje 7 / 10 Paradiž Vid / Čepin Luka 47′
    Paloma Šentilj 1 / 0 Tišler Nik / Poš Rok 49′
    Korotan Prevalje 4 / 2 Jezernik Matija / Peruš Blaž 58′
    Paloma Šentilj 11 Kramberger Timotej 72′
    Paloma Šentilj 4 / 17 Kraner Kristjan / Gorjup Patrik 74′
    Paloma Šentilj 23 Murkovič Til 76′
  • 6. krog | Dravograd – Športni center Dravograd-igrišče z UT | 07.10.17 ob 11.00

    NŠ Dravograd 5 : 1 3 : 0 ND Marko Šuler
    Sodniki: Kamnik Blaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NŠ Dravograd
    1 Šturm Nik V
    7 Oder Svit
    16 Harum Vito
    2 Izak Anže K
    5 Šmon Tim
    8 Kovač Kristijan
    13 Grešovnik Žiga
    4 Skralovnik Anže
    10 Hedl Alen
    17 Založnik Aljaž
    11 Ahmetović Salkan
    Rezervni igralci
    6 Lampret Luka
    14 Pšeničnik David
    15 Repnik Klemen
    9 Hercog Teo
    ND Marko Šuler
    1 Mravljak Jan V
    4 Hovnik Matevž
    16 Uršnik Tomaž
    14 Verhovnik Klemen
    8 Borovnik Matej
    18 Halilović Emir
    6 Cigale Lenart
    7 Dedić Aid
    10 Lampret Kevin Jan K
    9 Hafizović Dino
    11 Čas Aljaž
    Rezervni igralci
    12 Valtl Miha V
    13 Sedar Žan
    5 Mlinarič Jan
    Trener
    Račnik Oskar
    Trener
    Kotnik Zlatko
    Zadetki
    NŠ Dravograd 2 Izak Anže 1 : 0 14′
    NŠ Dravograd 7 Oder Svit 2 : 0 19′
    NŠ Dravograd 8 Kovač Kristijan 3 : 0 33′
    ND Marko Šuler 10 Lampret Kevin Jan 3 : 1 45′
    NŠ Dravograd 7 Oder Svit 4 : 1 76′
    NŠ Dravograd 4 Skralovnik Anže 5 : 1 81′
    Dogodki
    ND Marko Šuler 14 Verhovnik Klemen 22′
    ND Marko Šuler 4 Hovnik Matevž 24′
    ND Marko Šuler 11 / 13 Čas Aljaž / Sedar Žan 41′
    ND Marko Šuler 1 / 12 Mravljak Jan / Valtl Miha 41′
    NŠ Dravograd 16 / 14 Harum Vito / Pšeničnik David 46′
    NŠ Dravograd 10 / 6 Hedl Alen / Lampret Luka 61′
    NŠ Dravograd 11 / 15 Ahmetović Salkan / Repnik Klemen 75′
  • 5. krog | Maribor – Športni park Tabor Maribor | 01.10.17 ob 14.00

    NK MB Tabor 0 : 3 0 : 1 NK MIKLAVŽ
    Sodniki: Marin Jan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 42
    NK MB Tabor
    12 Kump Ian V
    8 Buhin Tanej K
    14 Švenda Matic
    49 Fesel Luka
    13 Hasani Memet
    25 Janžič Jure
    73 Eferl Aljaž
    21 Buhin Amadej
    5 Petrušić Siniša
    11 Kumer Urban
    23 Smolko Matjaž
    Rezervni igralci
    92 Barta Mark V
    19 Barać Jakša
    15 Draganić Vito
    10 Mehmeti Limanov Ahmet
    7 Galun Vid
    4 Blaj Marcel
    NK MIKLAVŽ
    24 Božičev Šmid Mitja V
    69 Pregl Martin
    16 Galič Žan
    3 Đuran Nejc
    8 Kukovec Nino Aleksej
    6 Vrecl Urh
    7 Miložič Tin
    88 Franci Nino
    11 Novak Nino
    14 Košti Aljaž
    9 Purnat Maj
    Rezervni igralci
    19 Gotal Patrik Manuel
    13 Potočnik Maša
    5 Lončar Enej
    4 Žolek Vita
    15 Potočnik Joran
    Trener
    Jurenec Damir
    Trener
    Žolek Dejan
    Zadetki
    NK MIKLAVŽ 9 Purnat Maj 0 : 1 15′
    NK MIKLAVŽ 7 Miložič Tin 0 : 2 11m 51′
    NK MIKLAVŽ 9 Purnat Maj 0 : 3 76′
    Dogodki
    NK MB Tabor 49 Fesel Luka 8′
    NK MB Tabor 13 Hasani Memet 15′
    NK MB Tabor 11 / 4 Kumer Urban / Blaj Marcel 41′
    NK MIKLAVŽ 14 / 4 Košti Aljaž / Žolek Vita 52′
    NK MB Tabor 21 / 10 Buhin Amadej / Mehmeti Limanov Ahmet 66′
    NK MB Tabor 25 / 19 Janžič Jure / Barać Jakša 71′
    NK MB Tabor 12 Kump Ian 76′
    NK MB Tabor 14 Švenda Matic 76′
    NK MIKLAVŽ 9 / 19 Purnat Maj / Gotal Patrik Manuel 77′
    NK MIKLAVŽ 88 / 13 Franci Nino / Potočnik Maša 80′
    NK MIKLAVŽ 11 / 5 Novak Nino / Lončar Enej 80′
  • 5. krog | Šentilj – Igrišče Šentilj | 30.09.17 ob 18.00

    Paloma Šentilj 0 : 4 0 : 3 NK Malečnik
    Sodniki: Gros Mitja (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    Paloma Šentilj
    1 Tišler Nik V
    17 Brus Benjamin
    23 Ivanović Filip
    8 Oman Gašper
    11 Kramberger Timotej K
    9 Černčič Patrik
    20 Premšak Žiga
    4 Kraner Kristjan
    18 Kep Tilen
    22 Bezjak Gašper
    13 Jančič Jan
    Rezervni igralci
    7 Grozdanovič Alen
    24 Fras Alen
    16 Gorjup Patrik
    NK Malečnik
    46 Nešović Nik V
    24 Bračko Elias Pascal
    21 Virtnik Mai
    29 Lazar Rene
    66 Žnidarič Edin
    7 Dvoršak Gal
    22 Kumer Žiga
    9 Tkalčič Žiga
    11 Kožič Miha K
    5 Vogrinec Jaka
    77 Grajf Nejc
    Rezervni igralci
    44 Weixl Jan
    23 Pajmon Luka
    16 Osmanaj Beson
    17 Osmani Diar
    Trener
    Žamut Roman
    Trener
    Čučko Drago
    Zadetki
    NK Malečnik 9 Tkalčič Žiga 0 : 1 17′
    NK Malečnik 7 Dvoršak Gal 0 : 2 20′
    NK Malečnik 7 Dvoršak Gal 0 : 3 27′
    NK Malečnik 9 Tkalčič Žiga 0 : 4 72′
    Dogodki
    Paloma Šentilj 23 / 7 Ivanović Filip / Grozdanovič Alen 14′
    Paloma Šentilj 1 Tišler Nik 19′
    Paloma Šentilj 17 Brus Benjamin 25′
    NK Malečnik 66 / 16 Žnidarič Edin / Osmanaj Beson 31′
    Paloma Šentilj 4 / 24 Kraner Kristjan / Fras Alen 61′
    NK Malečnik 77 / 44 Grajf Nejc / Weixl Jan 61′
    NK Malečnik 5 / 23 Vogrinec Jaka / Pajmon Luka 70′
    NK Malečnik 9 / 17 Tkalčič Žiga / Osmani Diar 74′
    NK Malečnik 22 Kumer Žiga 75′
    Paloma Šentilj 7 / 16 Grozdanovič Alen / Gorjup Patrik 76′
  • 5. krog | Slovenj Gradec – Stadion Slovenj Gradec | 30.09.17 ob 11.00

    ND Marko Šuler 2 : 2 0 : 1 Korotan Prevalje
    Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 51
    ND Marko Šuler
    1 Valtl Miha V
    4 Hovnik Matevž K
    6 Cigale Lenart
    5 Uršnik Tomaž
    15 Šepić Adin
    16 Halilović Emir
    9 Hafizović Dino
    7 Dedić Aid
    10 Lampret Kevin Jan
    14 Mlinarič Jan
    13 Sedar Žan
    Rezervni igralci
    11 Cesar Jon
    2 Verhovnik Klemen
    Korotan Prevalje
    1 Savelli Valente David V
    15 Šepul Tomaž
    9 Delić Maid
    20 Jezernik Matija
    5 Grešovnik Urh
    17 Oder Aleksander
    14 Javornik Tilen
    8 Blatnik Anej
    7 Paradiž Vid K
    21 Čepin Luka
    18 Arnautovič Alen
    Rezervni igralci
    11 Kovač Blaž
    3 Šepul Blaž
    2 Peruš Blaž
    10 Korasa Matevž
    Trener
    Kotnik Zlatko
    Trener
    Klarič Aleš
    Zadetki
    Korotan Prevalje 17 Oder Aleksander 0 : 1 9′
    ND Marko Šuler 10 Lampret Kevin Jan 1 : 1 63′
    ND Marko Šuler 14 Mlinarič Jan 2 : 1 64′
    Korotan Prevalje 7 Paradiž Vid 2 : 2 76′
    Dogodki
    Korotan Prevalje 14 / 10 Javornik Tilen / Korasa Matevž 41′
    Korotan Prevalje 21 / 3 Čepin Luka / Šepul Blaž 45′
    ND Marko Šuler 13 / 11 Sedar Žan / Cesar Jon 50′
    Korotan Prevalje 3 / 2 Šepul Blaž / Peruš Blaž 60′
    ND Marko Šuler 4 Hovnik Matevž 71′
  • 5. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 30.09.17 ob 10.30

    NK POHORJE 0 : 6 0 : 1 NŠ Dravograd
    Sodniki: Polšak Žiga (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 60
    NK POHORJE
    12 Šenveter Nik V
    2 Hedl David
    3 Ozanič Anže
    4 Sep Blaž
    5 Žvikart Mark
    6 Rojko Leon
    7 Javernik Rene
    8 Bezjak Nejc
    9 Podlesnik Gal
    10 Rabič Tim K
    11 Tacer Jernej
    Rezervni igralci
    13 Obrovnik Žak
    14 Prednik Gal
    15 Puklavec Tine
    16 Fideršek Nejc
    NŠ Dravograd
    12 Šturm Nik V
    7 Oder Svit
    16 Harum Vito
    3 Izak Anže K
    5 Šmon Tim
    8 Kovač Kristijan
    13 Grešovnik Žiga
    17 Skralovnik Anže
    15 Modic Tomaž
    10 Založnik Aljaž
    11 Ahmetović Salkan
    Rezervni igralci
    18 Schöndorfer Mitja
    2 Pšeničnik David
    4 Repnik Klemen
    9 Hedl Alen
    14 Lampret Luka
    6 Hercog Teo
    Trener
    Šibila Danilo
    Trener
    Račnik Oskar
    Zadetki
    NŠ Dravograd 8 Kovač Kristijan 0 : 1 13′
    NŠ Dravograd 11 Ahmetović Salkan 0 : 2 52′
    NŠ Dravograd 11 Ahmetović Salkan 0 : 3 65′
    NŠ Dravograd 9 Hedl Alen 0 : 4 68′
    NŠ Dravograd 17 Skralovnik Anže 0 : 5 70′
    NŠ Dravograd 9 Hedl Alen 0 : 6 72′
    Dogodki
    NK POHORJE 8 / 13 Bezjak Nejc / Obrovnik Žak 49′
    NŠ Dravograd 15 / 2 Modic Tomaž / Pšeničnik David 53′
    NK POHORJE 10 Rabič Tim 55′
    NŠ Dravograd 13 / 9 Grešovnik Žiga / Hedl Alen 56′
    NK POHORJE 6 / 16 Rojko Leon / Fideršek Nejc 60′
    NŠ Dravograd 16 / 14 Harum Vito / Lampret Luka 60′
    NK POHORJE 2 / 14 Hedl David / Prednik Gal 67′
    NK POHORJE 11 / 15 Tacer Jernej / Puklavec Tine 70′
  • 4. krog | Slovenj Gradec – Stadion Slovenj Gradec | 24.09.17 ob 14.00

    NK Malečnik 11 : 1 7 : 1 ND Marko Šuler
    Sodniki: Kunc Anej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Malečnik
    13 Lazić David V
    24 Bračko Elias Pascal
    10 Šebalj Tadej
    21 Virtnik Mai
    29 Lazar Rene
    66 Žnidarič Edin
    7 Dvoršak Gal
    22 Kumer Žiga
    9 Tkalčič Žiga
    18 Bučar Nejc
    11 Kožič Miha K
    Rezervni igralci
    46 Nešović Nik
    44 Weixl Jan
    14 Želj Robnik Leon
    5 Vogrinec Jaka
    23 Pajmon Luka
    ND Marko Šuler
    1 Mravljak Jan V
    13 Sedar Žan
    6 Cigale Lenart
    9 Borovnik Matej
    15 Šepić Adin
    8 Halilović Emir
    4 Verhovnik Klemen
    16 Dobnik Anže
    7 Dedić Aid K
    14 Uršnik Tomaž
    11 Cesar Jon
    Rezervni igralci
    21 Hafizović Dino
    10 Lampret Kevin Jan
    Trener
    Čučko Drago
    Trener
    Kotnik Zlatko
    Zadetki
    NK Malečnik 7 Dvoršak Gal 1 : 0 2′
    ND Marko Šuler 14 Uršnik Tomaž 1 : 1 10′
    NK Malečnik 10 Šebalj Tadej 2 : 1 21′
    NK Malečnik 22 Kumer Žiga 3 : 1 27′
    NK Malečnik 7 Dvoršak Gal 4 : 1 32′
    NK Malečnik 9 Tkalčič Žiga 5 : 1 33′
    NK Malečnik 11 Kožič Miha 6 : 1 37′
    NK Malečnik 22 Kumer Žiga 7 : 1 40′
    NK Malečnik 9 Tkalčič Žiga 8 : 1 54′
    NK Malečnik 9 Tkalčič Žiga 9 : 1 63′
    NK Malečnik 9 Tkalčič Žiga 10 : 1 67′
    NK Malečnik 5 Vogrinec Jaka 11 : 1 71′
    Dogodki
    ND Marko Šuler 9 Borovnik Matej 23′
    ND Marko Šuler 13 Sedar Žan 34′
    ND Marko Šuler 8 / 10 Halilović Emir / Lampret Kevin Jan 40′
    NK Malečnik 18 / 14 Bučar Nejc / Želj Robnik Leon 47′
    NK Malečnik 21 / 44 Virtnik Mai / Weixl Jan 50′
    NK Malečnik 24 / 5 Bračko Elias Pascal / Vogrinec Jaka 58′
    NK Malečnik 13 / 46 Lazić David / Nešović Nik 58′
    ND Marko Šuler 4 Verhovnik Klemen 60′
    NK Malečnik 9 / 23 Tkalčič Žiga / Pajmon Luka 70′
    ND Marko Šuler 16 Dobnik Anže 78′
  • 4. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 24.09.17 ob 11.00

    NK MIKLAVŽ 11 : 0 5 : 0 Paloma Šentilj
    Sodniki: Založnik Vito (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 25
    NK MIKLAVŽ
    1 Granula Sergej V
    69 Pregl Martin
    5 Pšeničnik Blaž
    3 Colnarič Marko
    6 Pernek Matjaž K
    7 Miložič Tin
    14 Ulaga Tomaž
    88 Franci Nino
    9 Purnat Maj
    19 Novak Nino
    11 Stopinšek Luka
    Rezervni igralci
    4 Žolek Vita
    13 Potočnik Maša
    16 Galič Žan
    8 Kukovec Nino Aleksej
    Paloma Šentilj
    1 Poš Rok V
    17 Tišler Nik
    24 Fras Alen
    20 Gorjup Patrik
    18 Černčič Patrik
    11 Kramberger Timotej K
    8 Premšak Žiga
    23 Ivanović Filip
    7 Grozdanovič Alen
    10 Brus Benjamin
    16 Kraner Kristjan
    Rezervni igralci
    Trener
    Žolek Dejan
    Trener
    Fluher Mirko
    Zadetki
    NK MIKLAVŽ 19 Novak Nino 1 : 0 3′
    NK MIKLAVŽ 69 Pregl Martin 2 : 0 17′
    NK MIKLAVŽ 11 Stopinšek Luka 3 : 0 11m 24′
    NK MIKLAVŽ 19 Novak Nino 4 : 0 26′
    NK MIKLAVŽ 9 Purnat Maj 5 : 0 37′
    NK MIKLAVŽ 8 Kukovec Nino Aleksej 6 : 0 48′
    NK MIKLAVŽ 11 Stopinšek Luka 7 : 0 50′
    NK MIKLAVŽ 11 Stopinšek Luka 8 : 0 58′
    NK MIKLAVŽ 11 Stopinšek Luka 9 : 0 69′
    NK MIKLAVŽ 9 Purnat Maj 10 : 0 77′
    NK MIKLAVŽ 11 Stopinšek Luka 11 : 0 79′
    Dogodki
    Paloma Šentilj 7 Grozdanovič Alen 7′
    NK MIKLAVŽ 6 / 4 Pernek Matjaž / Žolek Vita 41′
    NK MIKLAVŽ 19 / 8 Novak Nino / Kukovec Nino Aleksej 41′
    NK MIKLAVŽ 14 / 13 Ulaga Tomaž / Potočnik Maša 55′
    NK MIKLAVŽ 5 / 16 Pšeničnik Blaž / Galič Žan 55′
  • 4. krog | Dravograd – Športni center Dravograd-igrišče z UT | 23.09.17 ob 14.00

    NŠ Dravograd 3 : 0 1 : 0 NK MB Tabor
    Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 55
    NŠ Dravograd
    1 Šturm Nik V
    6 Harum Vito
    7 Oder Svit
    16 Izak Anže K
    5 Šmon Tim
    8 Kovač Kristijan
    14 Grešovnik Žiga
    4 Skralovnik Anže
    9 Hercog Teo
    10 Založnik Aljaž
    11 Ahmetović Salkan
    Rezervni igralci
    3 Modic Tomaž
    17 Hedl Alen
    18 Pšeničnik David
    13 Schöndorfer Mitja
    NK MB Tabor
    12 Kump Ian V
    8 Buhin Tanej K
    21 Buhin Amadej
    73 Eferl Aljaž
    23 Smolko Matjaž
    25 Janžič Jure
    13 Hasani Memet
    14 Švenda Matic
    11 Kumer Urban
    18 Levačič Žan
    7 Galun Vid
    Rezervni igralci
    92 Barta Mark V
    19 Barać Jakša
    15 Draganić Vito
    10 Mehmeti Limanov Ahmet
    Trener
    Račnik Oskar
    Trener
    Jurenec Damir
    Zadetki
    NK MB Tabor 14 Švenda Matic 1 : 0 ag 11′
    NŠ Dravograd 8 Kovač Kristijan 2 : 0 11m 21′
    NŠ Dravograd 14 Grešovnik Žiga 3 : 0 49′
    Dogodki
    NK MB Tabor 21 Buhin Amadej 20′
    NK MB Tabor 23 Smolko Matjaž 27′
    NK MB Tabor 11 / 10 Kumer Urban / Mehmeti Limanov Ahmet 29′
    NK MB Tabor 25 / 19 Janžič Jure / Barać Jakša 41′
    NŠ Dravograd 9 / 3 Hercog Teo / Modic Tomaž 47′
    NK MB Tabor 7 / 15 Galun Vid / Draganić Vito 47′
    NŠ Dravograd 6 / 18 Harum Vito / Pšeničnik David 51′
    NŠ Dravograd 11 / 17 Ahmetović Salkan / Hedl Alen 54′
  • 4. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 23.09.17 ob 11.00

    Korotan Prevalje 6 : 1 3 : 0 NK POHORJE
    Sodniki: Racaj Fatlind (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    Korotan Prevalje
    1 Savelli Valente David V
    15 Šepul Tomaž
    6 Arnautovič Alen
    4 Jezernik Matija
    12 Grešovnik Urh
    7 Paradiž Vid K
    8 Blatnik Anej
    19 Delić Maid
    5 Kovač Blaž
    17 Oder Aleksander
    18 Čepin Luka
    Rezervni igralci
    3 Šepul Blaž
    10 Korasa Matevž
    14 Kolar Urh
    NK POHORJE
    12 Šenveter Nik V
    2 Hedl David
    3 Obrovnik Žak
    4 Sep Blaž
    5 Kramljak Aljaž
    6 Javernik Rene
    7 Rabič Tim K
    8 Rojko Leon
    9 Podlesnik Gal
    10 Žvikart Mark
    11 Prednik Gal
    Rezervni igralci
    13 Zommer Jan
    14 Ozanič Anže
    15 Puklavec Tine
    Trener
    Klarič Aleš
    Trener
    Šibila Danilo
    Zadetki
    Korotan Prevalje 7 Paradiž Vid 1 : 0 3′
    Korotan Prevalje 17 Oder Aleksander 2 : 0 10′
    Korotan Prevalje 7 Paradiž Vid 3 : 0 36′
    Korotan Prevalje 19 Delić Maid 4 : 0 42′
    Korotan Prevalje 5 Kovač Blaž 5 : 0 45′
    Korotan Prevalje 5 Kovač Blaž 6 : 0 47′
    NK POHORJE 10 Žvikart Mark 6 : 1 74′
    Dogodki
    Korotan Prevalje 18 / 3 Čepin Luka / Šepul Blaž 41′
    Korotan Prevalje 17 / 10 Oder Aleksander / Korasa Matevž 49′
    NK POHORJE 3 / 13 Obrovnik Žak / Zommer Jan 49′
    Korotan Prevalje 6 Arnautovič Alen 53′
    Korotan Prevalje 6 / 14 Arnautovič Alen / Kolar Urh 53′
    Korotan Prevalje 15 Šepul Tomaž 63′
    NK POHORJE 6 Javernik Rene 64′
    Korotan Prevalje 14 Kolar Urh 78′
  • 3. krog | Slovenj Gradec – Stadion Slovenj Gradec | 22.09.17 ob 17.30

    ND Marko Šuler 4 : 0 3 : 0 Paloma Šentilj
    Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 71
    ND Marko Šuler
    1 Mravljak Jan V
    4 Hovnik Matevž K
    6 Cigale Lenart
    14 Uršnik Tomaž
    9 Borovnik Matej
    7 Dedić Aid
    5 Čas Aljaž
    10 Lampret Kevin Jan
    13 Grubelnik Matic
    8 Halilović Emir
    3 Hafizović Dino
    Rezervni igralci
    11 Kolenda David
    15 Šepić Adin
    16 Cesar Jon
    Paloma Šentilj
    12 Tišler Nik V
    10 Brus Benjamin
    8 Premšak Žiga
    23 Ivanović Filip
    7 Grozdanovič Alen
    4 Kraner Kristjan
    11 Kramberger Timotej K
    18 Murkovič Til
    17 Černčič Patrik
    5 Jančič Jan
    6 Bezjak Gašper
    Rezervni igralci
    15 Poš Rok
    20 Gorjup Patrik
    24 Fras Alen
    Trener
    Kotnik Zlatko
    Trener
    Fluher Mirko
    Zadetki
    ND Marko Šuler 3 Hafizović Dino 1 : 0 9′
    ND Marko Šuler 7 Dedić Aid 2 : 0 22′
    ND Marko Šuler 5 Čas Aljaž 3 : 0 29′
    ND Marko Šuler 10 Lampret Kevin Jan 4 : 0 67′
    Dogodki
    ND Marko Šuler 5 / 11 Čas Aljaž / Kolenda David 41′
    Paloma Šentilj 7 / 15 Grozdanovič Alen / Poš Rok 41′
    ND Marko Šuler 14 Uršnik Tomaž 57′
    Paloma Šentilj 18 Murkovič Til 60′
    Paloma Šentilj 12 / 24 Tišler Nik / Fras Alen 67′
    ND Marko Šuler 13 / 15 Grubelnik Matic / Šepić Adin 72′
    Paloma Šentilj 17 / 20 Černčič Patrik / Gorjup Patrik 74′
    ND Marko Šuler 3 / 16 Hafizović Dino / Cesar Jon 76′
  • 3. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 17.09.17 ob 16.30

    NK POHORJE 1 : 6 1 : 3 NK Malečnik
    Sodniki: Kmetec Tim (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK POHORJE
    12 Šenveter Nik V
    2 Poglavnik Jaka
    3 Škrabl Nino
    4 Sep Blaž
    5 Kramljak Aljaž
    6 Javernik Rene
    7 Žvikart Mark
    8 Ozanič Anže
    9 Podlesnik Gal
    10 Rabič Tim K
    11 Tacer Jernej
    Rezervni igralci
    13 Hedl David
    14 Zommer Jan
    15 Prednik Gal
    16 Puklavec Tine
    17 Rojko Leon
    NK Malečnik
    13 Lazić David V
    24 Bračko Elias Pascal
    10 Šebalj Tadej
    21 Virtnik Mai
    29 Lazar Rene
    66 Žnidarič Edin
    7 Dvoršak Gal
    3 Bukovec Mihael
    22 Kumer Žiga
    9 Tkalčič Žiga
    11 Kožič Miha K
    Rezervni igralci
    46 Nešović Nik V
    16 Osmanaj Beson
    77 Grajf Nejc
    18 Bučar Nejc
    Trener
    Šibila Danilo
    Trener
    Čučko Drago
    Zadetki
    NK Malečnik 18 Bučar Nejc 0 : 1 15′
    NK POHORJE 7 Žvikart Mark 1 : 1 22′
    NK Malečnik 22 Kumer Žiga 1 : 2 32′
    NK Malečnik 9 Tkalčič Žiga 1 : 3 37′
    NK Malečnik 18 Bučar Nejc 1 : 4 54′
    NK Malečnik 10 Šebalj Tadej 1 : 5 58′
    NK Malečnik 11 Kožič Miha 1 : 6 62′
    Dogodki
    NK Malečnik 3 / 18 Bukovec Mihael / Bučar Nejc 9′
    NK POHORJE 3 / 13 Škrabl Nino / Hedl David 59′
    NK Malečnik 11 Kožič Miha 64′
    NK POHORJE 9 / 15 Podlesnik Gal / Prednik Gal 65′
    NK Malečnik 13 / 46 Lazić David / Nešović Nik 67′
    NK Malečnik 9 / 16 Tkalčič Žiga / Osmanaj Beson 67′
    NK Malečnik 22 / 77 Kumer Žiga / Grajf Nejc 67′
    NK Malečnik 24 Bračko Elias Pascal 69′
    NK Malečnik 10 Šebalj Tadej 73′
    NK POHORJE 8 / 16 Ozanič Anže / Puklavec Tine 80′
  • 3. krog | Dravograd – Športni center Dravograd-igrišče z UT | 16.09.17 ob 16.30

    NŠ Dravograd 2 : 0 1 : 0 NK MIKLAVŽ
    Sodniki: Mlinarič Lucija (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NŠ Dravograd
    12 Šturm Nik V
    3 Šmon Tim
    5 Oder Svit
    13 Izak Anže K
    17 Ferk Jan
    6 Kovač Kristijan
    4 Skralovnik Anže
    8 Ošlovnik Rok
    15 Naraločnik Jan
    10 Založnik Aljaž
    11 Ahmetović Salkan
    Rezervni igralci
    14 Grešovnik Žiga
    2 Poberžnik Ven
    9 Hercog Teo
    7 Schöndorfer Mitja
    16 Hedl Alen
    18 Harum Vito
    19 Pšeničnik David
    NK MIKLAVŽ
    1 Granula Sergej V
    69 Pregl Martin
    3 Pšeničnik Blaž
    4 Colnarič Marko
    14 Ulaga Tomaž
    6 Pernek Matjaž K
    7 Miložič Tin
    88 Franci Nino
    9 Purnat Maj
    11 Stopinšek Luka
    19 Novak Nino
    Rezervni igralci
    8 Kralj Matevž
    16 Potočnik Maša
    15 Potočnik Joran
    13 Gotal Patrik Manuel
    Trener
    Račnik Oskar
    Trener
    Žolek Dejan
    Zadetki
    NŠ Dravograd 10 Založnik Aljaž 1 : 0 19′
    NŠ Dravograd 4 Skralovnik Anže 2 : 0 65′
    Dogodki
    NŠ Dravograd 8 / 9 Ošlovnik Rok / Hercog Teo 50′
    NŠ Dravograd 11 / 2 Ahmetović Salkan / Poberžnik Ven 52′
    NŠ Dravograd 15 / 16 Naraločnik Jan / Hedl Alen 67′
    NK MIKLAVŽ 14 / 8 Ulaga Tomaž / Kralj Matevž 70′
    NŠ Dravograd 6 / 14 Kovač Kristijan / Grešovnik Žiga 74′
    NŠ Dravograd 10 / 7 Založnik Aljaž / Schöndorfer Mitja 79′
    NŠ Dravograd 17 Ferk Jan 80′
    NK MIKLAVŽ 7 / 13 Miložič Tin / Gotal Patrik Manuel 80′
    NK MIKLAVŽ 19 / 15 Novak Nino / Potočnik Joran 80′
  • 3. krog | Maribor – Športni park Tabor Maribor | 16.09.17 ob 14.30

    NK MB Tabor 3 : 4 1 : 3 Korotan Prevalje
    Sodniki: Marković Aleksander (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK MB Tabor
    92 Barta Mark V
    8 Buhin Tanej K
    19 Barać Jakša
    21 Buhin Amadej
    23 Smolko Matjaž
    13 Hasani Memet
    14 Švenda Matic
    7 Galun Vid
    18 Levačič Žan
    73 Eferl Aljaž
    11 Kumer Urban
    Rezervni igralci
    12 Kump Ian
    25 Janžič Jure
    10 Mehmeti Limanov Ahmet
    Korotan Prevalje
    30 Peruš Blaž